О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2019 года № 208.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.5
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать государственные учреждения, находящиеся в ведении Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Переименовать государственные учреждения, находящиеся в ведении ведомств Министерства финансов Республики Казахстан, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205) следующие изменения и дополнения:
в Положении о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Миссия Министерства финансов Республики Казахстан:
руководство и межотраслевая координация в области бюджетного планирования, исполнения бюджета, ведения бухгалтерского учета и финансовой отчетности, бюджетного учета и бюджетной отчетности по исполнению республиканского бюджета и в пределах своей компетенции местных бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан, в области государственных закупок, сфере управления республиканским имуществом, государственное регулирование в области реабилитации и банкротства (за исключением банков, страховых (перестраховочных) организаций и накопительных пенсионных фондов), противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма, организации и проведения централизованных государственных закупок по товарам, работам, услугам, определяемым уполномоченным органом, а также участие в формировании и реализации налоговой политики и политики в области таможенного дела, а также по предупреждению, выявлению, пресечению, раскрытию и расследованию экономических и финансовых преступлений и правонарушений в пределах, предусмотренных законодательством.";
в пункте 16:
в функциях центрального аппарата:
подпункт 62) изложить в следующей редакции:
"62) определение перечней товаров, работ, услуг по которым государственные закупки осуществляются едиными организаторами государственных закупок;";
дополнить подпунктами 358), 359), 360), 361), 362), 363) и 364) следующего содержания:
"358) утверждение перечня товаров, работ, услуг, по которым разделение на лоты по их однородным видам и месту их поставки (выполнения, оказания) не требуется;

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 18 сәуірдегі № 208 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер қайта ұйымдастырылсын.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі ведомстволарының қарамағындағы мемлекеттік мекемелер қайта аталсын.
3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 24 сәуiрдегi № 387 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 205-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi туралы ережеде:
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің миссиясы:
бюджеттік жоспарлау, бюджетті атқару, бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілікті, республикалық бюджеттің және өз құзыреті шегінде жергілікті бюджеттердің, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының атқарылуы бойынша бюджеттік есеп пен бюджеттік есептілікті жүргізу саласында, мемлекеттік сатып алу саласында, республикалық мүлікті басқару аясында басшылық ету және салааралық үйлестіру, оңалту және банкроттық (банктерді, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарын және жинақтаушы зейнетақы қорларын қоспағанда), қылмыстық жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау, уәкілетті орган айқындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер бойынша орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу саласында, сондай-ақ салық саясатын және кеден ісі саласындағы саясатты қалыптастыру мен іске асыруға қатысу, сондай-ақ заңнамада көзделген шекте экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтардың алдын алу, анықтау, жолын кесу, ашу және тергеп-тексеру бойынша мемлекеттік реттеу.";
16-тармақта:
орталық аппараттың функцияларында:
62) тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"62) мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушылар мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбелерін айқындау;";
мынадай мазмұндағы 358), 359), 360), 361), 362), 363) және 364) тармақтармен толықтырылсын:
"358) біртекті түрлері және беру (орындау, көрсету) орны бойынша лоттарға бөлу талап етілмейтін тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту;

359) утверждение перечня товаров, работ, услуг, по которым способ осуществления государственных закупок определяется уполномоченным органом;
360) разработка и утверждение перечня отдельных товаров, работ, услуг, при государственных закупках которых к потенциальным поставщикам и поставщикам могут быть установлены дополнительные требования;
361) обеспечение интеграции информационной системы государственных закупок с информационной системой Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан в целях формирования единой точки доступа к закупкам, проводимым в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
362) разработка и утверждение методических рекомендаций по вопросам государственных закупок, в том числе по согласованию с уполномоченными органами соответствующей отрасли;
363) утверждение перечня товаров, работ, услуг, по которым государственные закупки осуществляются способом конкурса с использованием двухэтапных процедур;
364) утверждение правил осуществления закупок товаров, работ, услуг национальными управляющими холдингами, национальными холдингами, национальными компаниями и организациями, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых прямо или косвенно принадлежат национальному управляющему холдингу, национальному холдингу, национальной компании.";
в функциях ведомства:
подпункты 204), 205) и 206) изложить в следующей редакции:
"204) осуществление координации и проведение общереспубликанских, региональных оперативно-розыскных и профилактических мероприятий по вопросам своей компетенции, выработка оптимальных решений по использованию имеющихся сил и средств, оказание практической и методической помощи территориальным органам по финансовому мониторингу, обобщение и распространение положительного опыта работы;
205) осуществление оперативно-розыскной деятельности, дознание и предварительное следствие, анализ практики оперативно-розыскной, административной, следственной деятельности и дознание органов по финансовому мониторингу, составление прогноза оперативной обстановки в республике, принятие мер оперативного реагирования по вопросам, требующим вмешательства органов по финансовому мониторингу;
206) осуществление розыска лиц по уголовным делам и делам об административных правонарушениях, отнесенных к ведению органов законодательством Республики Казахстан, и ответчиков при отсутствии сведений об их месте пребывания по искам, предъявленным в интересах государства по постановлению суда;";
подпункт 491) изложить в следующей редакции:
"491) организация и проведение централизованных государственных закупок по перечню товаров, работ, услуг, определяемому уполномоченным органом;";

359) мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру тәсілін уәкілетті орган айқындайтын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту;
360) мемлекеттік сатып алу кезінде әлеуетті өнім берушілерге және өнім берушілерге қосымша талаптар қойылуы мүмкін жекелеген тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін әзірлеу және бекіту;
361) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өткізілетін сатып алуға қол жеткізудің бірыңғай нүктесін қалыптастыру мақсатында мемлекеттік сатып алу ақпараттық жүйесінің "Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының ақпараттық жүйесімен интеграциясын қамтамасыз ету;
362) мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша, оның ішінде тиісті саланың уәкілетті органдарымен келісу бойынша әдістемелік ұсынымдарды әзірлеу және бекіту;
363) екі кезеңдік рәсімдерді пайдалана отырып, конкурс тәсілімен мемлекеттік сатып алу жүзеге асырылатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту;
364) ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың және дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу және одан да көп пайызы ұлттық басқарушы холдингке, ұлттық холдингке, ұлттық компанияға тікелей немесе жанама түрде тиесілі ұйымдардың тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту.";
ведомствоның функцияларында:
204), 205) және 206) тармақшалар мынадай редакциясында жазылсын:
"204) өз құзыретiндегі мәселелер бойынша жалпы республикалық, өңiрлiк жедел-іздестіру және профилактикалық iс-шараларды үйлестірудi жүзеге асыру және жүргізу, қолда бар күш пен құралдарды пайдалану жөнiнде оңтайлы шешiмдер әзірлеу, аумақтық қаржы мониторингі органдарына практикалық және әдiстемелiк көмек көрсету, оң жұмыс тәжiрибесiн жинақтау мен тарату;
205) жедел-іздестіру қызметін жүзеге асыру, анықтау және алдын ала тергеу, қаржы мониторингі органдарының жедел-iздестіру, әкiмшiлiк, тергеу қызметi мен анықтау практикасына талдау жасау, республикадағы жедел жағдайға болжам жасау, қаржы мониторингі органдарының араласуын талап ететін мәселелер бойынша жедел ден қою шараларын қабылдау;
206) Қазақстан Республикасының заңнамасымен органдардың қарамағына жатқызылған қылмыстық және әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстер бойынша адамдарды, соттың қаулысы бойынша мемлекет мүддесiне орай қойылған талап арыздар бойынша жауапкерлердiң жүрген жерi белгісiз болған кезде оларды iздестіруді жүзеге асыру;";
491) тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"491) уәкілетті орган айқындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер тізбесі бойынша орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және жүргізу;";

дополнить подпунктом 498-1) следующего содержания:
"498-1) возбуждение и рассмотрение дел об административных правонарушениях в сфере закупок товаров, работ, услуг национальными управляющими холдингами, национальными холдингами, национальными компаниями и организациями, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых прямо или косвенно принадлежат национальному управляющему холдингу, национальному холдингу, национальной компании, и наложение административных взысканий в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан об административных правонарушениях;";
в пункте 17:
подпункт 29) изложить в следующей редакции:
"29) создавать и использовать информационные системы, обеспечивающие решение возложенных законодательством Республики Казахстан задач, организовывать исследования в ходе предварительного следствия, дознания, производства по делам об административных правонарушениях в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;";
в перечне территориальных органов, находящихся в ведении Министерства финансов Республики Казахстан и его ведомств:
в перечне республиканских государственных учреждений – территориальных органов Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан:
пункт 68 изложить в следующей редакции:
"68. Управление казначейства города Алтай Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.";
пункт 95 изложить в следующей редакции:
"95. Управление казначейства района Бәйтерек Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.";
в перечне республиканских государственных учреждений Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан:
в разделе 1 "Перечень государственных учреждений – территориальных органов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан":
пункт 22 изложить в следующей редакции:
"22. Управление государственных доходов по району Астана города Актобе Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.";
дополнить пунктом 22-1 следующего содержания:
"22-1. Управление государственных доходов по району Алматы города Актобе Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.";
пункт 71 изложить в следующей редакции:
"71. Управление государственных доходов по району Бәйтерек Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.";

мынадай мазмұндағы 498-1) тармақпен толықтырылсын:
"498-1) ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың және дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу және одан да көп пайызы ұлттық басқарушы холдингке, ұлттық холдингке, ұлттық компанияға тікелей немесе жанама түрде тиесілі ұйымдардың тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алуы саласындағы әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істерді қозғау және қарау және Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінде белгіленген тәртіппен әкімшілік жазаларды қолдану;";
17-тармақта:
29) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"29) Қазақстан Республикасының заңнамасымен жүктелген міндеттерді шешуді қамтамасыз ететін ақпараттық жүйені құру және пайдалану, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен әкімшілік құқық бұзушылық туралы істер бойынша алдын ала тергеу, анықтау, өндіріс барысында зерттеулер ұйымдастыру;";
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң және оның ведомстволарының қарамағындағы аумақтық органдардың тізбесінде:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетiнің аумақтық органдары – республикалық мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
68-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"68. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Алтай қалалық қазынашылық басқармасы.";
95-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"95. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментiнiң Бәйтерек ауданы қазынашылық басқармасы.";
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетiнің республикалық мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі" деген 1-бөлімде:
22-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетi Ақтөбе облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментi Ақтөбе қаласының Астана ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.";
мынадай мазмұндағы 22-1-тармақпен толықтырылсын:
"22-1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетi Ақтөбе облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментi Ақтөбе қаласының Алматы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.";
71-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"71. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Бәйтерек ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.";

пункты 93 и 154 исключить;
пункт 207 изложить в следующей редакции:
"207. Управление государственных доходов по району Алтай – городу Алтай Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.";
в разделе 2 "Перечень специализированных государственных учреждений":
пункт 1 исключить;
перечень государственных учреждений – территориальных органов Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Министерству финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления, путем поэтапного прохождения процедур, предусмотренных гражданским законодательством Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания, за исключением абзацев семнадцатого, двадцать пятого и двадцать шестого пункта 3, которые вводятся в действие с 1 января 2020 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 апреля 2019 года № 208
Перечень
реорганизуемых республиканских государственных учреждений,
находящихся в ведении Комитета государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан
1. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Актобе Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем разделения на республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по району Астана Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" и республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по району Алматы Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
2. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по району имени Казыбек би Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем присоединения к нему республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по городу Караганда Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".

93 және 154-тармақтар алып тасталсын;
207-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"207. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментiнiң Алтай ауданы – Алтай қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.";
"Мамандандырылған мемлекеттік мекемелердің тізбесі" деген 2-бөлімде:
1-тармақ алып тасталсын;
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингi комитетiнiң аумақтық органдары – мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының азаматтық заңнамасында көзделген рәсімдерден кезең-кезеңімен өту жолымен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 3-тармақтың оң жетінші, жиырма бесінші және жиырма алтыншы абзацтарын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2019 жылғы 18 сәуірдегі
№ 208 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетiнің қарамағындағы қайта ұйымдастырылатын республикалық мемлекеттік мекемелердің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті Ақтөбе қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесін "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң мемлекеттік кірістер комитетінің Ақтөбе облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаменті Астана ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне және "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Ақтөбе облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Алматы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне бөлу жолымен.
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қазыбек би атындағы аудан бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі оған Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Қарағанды облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Қарағанды қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесін қосу жолымен.

3. Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов "Оңтүстік" Департамента государственных доходов по городу Шымкент Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем присоединения к нему республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по городу Шымкент Департамента государственных доходов по городу Шымкент Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 апреля 2019 года № 208
Перечень
переименовываемых республиканских государственных учреждений,
находящихся в ведении ведомств Министерства финансов Республики Казахстан
1. По Комитету по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан:
республиканское государственное учреждение "Кинологический центр" Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан переименовать в республиканское государственное учреждение "Кинологический центр Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
2. По Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан:
1) республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Зеленовскому району Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" переименовать в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по району Бәйтерек Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан";
2) республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Зыряновскому району – городу Зыряновску Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" переименовать в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по району Алтай - городу Алтай Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".
3. По Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан:
1) республиканское государственное учреждение "Зеленовское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" переименовать в республиканское государственное учреждение "Управление казначейства района Бәйтерек Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан";

3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Шымкент қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің "Оңтүстік" мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі оған "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Шымкент қаласы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Шымкент қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесін қосу жолымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2019 жылғы 18 сәуірдегі
№ 208 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің қарамағындағы қайта аталатын республикалық мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Қаржы мониторингі комитеті бойынша:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің "Кинологиялық орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингi комитетінің "Кинологиялық орталық" – республикалық мемлекеттік мекемесі.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті бойынша:
1) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Зеленов ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментiнiң Бәйтерек ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі;
2) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Зыряновск ауданы – Зыряновск қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Алтай ауданы – Алтай қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Қазынашылық комитеті бойынша:
1) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Зеленов аудандық Қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Бәйтерек ауданы бойынша Қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі;

2) республиканское государственное учреждение "Зыряновское городское управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" переименовать в республиканское государственное учреждение "Управление казначейства города Алтай Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 апреля 2019 года № 208
Перечень
республиканских государственных учреждений Комитета по финансовому
мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан
1. Перечень государственных учреждений – территориальных органов
Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов
Республики Казахстан
1. Департамент экономических расследований по Акмолинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Департамент экономических расследований по Актюбинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Департамент экономических расследований по Алматинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Департамент экономических расследований по Атырауской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Департамент экономических расследований по Западно-Казахстанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Департамент экономических расследований по Жамбылской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Департамент экономических расследований по Карагандинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Департамент экономических расследований по Костанайской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Департамент экономических расследований по Кызылординской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Департамент экономических расследований по Мангистауской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Департамент экономических расследований по Туркестанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Департамент экономических расследований по городу Шымкент Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.

2) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Зыряновск ауданы – Зыряновск қаласы бойынша Қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Алтай ауданы – Алтай қаласы бойынша Қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2019 жылғы 18 сәуірдегі
№ 208 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржы мониторингі комитетінің республикалық мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингi комитетiнiң аумақтық органдары – мемлекеттiк мекемелерiнiң тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Ақмола облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Ақтөбе облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Алматы облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Атырау облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Жамбыл облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Қарағанды облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Қостанай облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Қызылорда облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Маңғыстау облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Түркістан облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Шымкент қаласы бойынша экономикалық тергеу департаменті.

13. Департамент экономических расследований по Павлодарской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Департамент экономических расследований по Северо-Казахстанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Департамент экономических расследований по Восточно-Казахстанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Департамент экономических расследований по городу Астане Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
17. Департамент экономических расследований по городу Алматы Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Перечень специализированных государственных учреждений Комитета по
финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан
Кинологический центр Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.

13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Павлодар облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Астана қаласы бойынша экономикалық тергеу департаменті.
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Алматы қаласы бойынша экономикалық тергеу департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингi комитетінің мамандандырылған мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингi комитетінің Кинологиялық орталығы.