Об определении национального оператора (национального администратора) системы электронных паспортов транспортных средств (паспортов шасси транспортных средств) и электронных паспортов самоходных машин и других видов техники
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2019 года № 270
В соответствии с подпунктом 12-1) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 17 апреля 2014 года "О дорожном движении" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить акционерное общество "Национальные информационные технологии" национальным оператором (национальным администратором) системы электронных паспортов транспортных средств (паспортов шасси транспортных средств) и электронных паспортов самоходных машин и других видов техники.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

Көлік құралдарының электрондық паспорттары (көлік құралдарының шассиі паспорттары) және өзі жүретін машиналар мен басқа да техника түрлерінің электрондық паспорттары жүйесінің ұлттық операторын (ұлттық әкімшісін) айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 270 қаулысы
"Жол жүрісі туралы" 2014 жылғы 17 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 12-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Ұлттық ақпараттық технологиялар" акционерлік қоғамы көлік құралдарының электрондық паспорттары (көлік құралдарының шассиі паспорттары) және өзі жүретін машиналар мен басқа да техника түрлерінің электрондық паспорттары жүйесінің ұлттық операторы (ұлттық әкімшісі) болып айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин