О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2019 года № 299.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год" (САПП Республики Казахстан, 2018 г., № 68, ст. 423) следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 3, 4, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 16-1, следующего содержания:
"
16-1.
О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан "О Международном финансовом центре "Астана"
МФ
Январь
Январь
Август
Шолпанкулов Б.Ш.
";
строку, порядковый номер 23, изложить в следующей редакции:
"
23.
О внесении изменения и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам гражданско-правовой ответственности в сфере использования атомной энергии
МЭ
Август
Сентябрь
Ноябрь
Есимханов С.К.
";
дополнить строкой, порядковый номер 27-2, следующего содержания:
"
27-2.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам защиты прав потребителей
МНЭ
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Джумабеков А.Д.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 299 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 68, 423-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 3, 4-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 16-1-жолмен толықтырылсын:
"
16-1.
"Астана" халықаралық қаржы орталығы туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қаржымині
Қаңтар
Қаңтар
Тамыз
Б.Ш. Шолпанқұлов
";
реттік нөмірі 23-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
23.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне атом энергиясын пайдалану саласындағы азаматтық-құқықтық жауаптылық мәселелері бойынша өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
ЭМ
Тамыз
Қыркүйек
Қараша
С.Қ. Есімханов
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 27-2-жолмен толықтырылсын:
"
127-2.
Қазақстан Республикасының
кейбір заңнамалық актілеріне тұтынушылардың құқықтарын
қорғау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы
ҰЭМ
Қазан
Қараша
Желтоқсан
А.Д. Жұмабеков
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин