О некоторых вопросах Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2019 года № 318.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать государственные учреждения, находящиеся в ведении Министерства внутренних дел Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 мая 2019 года № 318
Перечень реорганизуемых государственных учреждений, находящихся в ведении Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1. Государственное учреждение "Центральный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд (город Нур-Султан) Комитета по чрезвычайным ситуациям" путем присоединения его к государственному учреждению "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султан (город Нур-Султан) Комитета по чрезвычайным ситуациям".
2. Государственное учреждение "Западный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд (город Атырау) Комитета по чрезвычайным ситуациям" путем присоединения его к государственному учреждению "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Атырауской области (город Атырау) Комитета по чрезвычайным ситуациям".
3. Государственное учреждение "Восточный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд (город Усть-Каменогорск) Комитета по чрезвычайным ситуациям" путем присоединения его к государственному учреждению "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области (город Усть-Каменогорск) Комитета по чрезвычайным ситуациям".
4. Государственное учреждение "Северный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд (город Костанай) Комитета по чрезвычайным ситуациям" путем присоединения его к государственному учреждению "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области (город Костанай) Комитета по чрезвычайным ситуациям".
5. Государственное учреждение "Южный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд (город Кызылорда) Комитета по чрезвычайным ситуациям" путем присоединения его к государственному учреждению "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области (город Кызылорда) Комитета по чрезвычайным ситуациям".

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 24 мамырдағы № 318 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер қайта ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 24 мамырдағы
№ 318 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қарамағындағы қайта ұйымдастырылатын мемлекеттік мекемелердің тізбесі
1. "Төтенше жағдайлар комитетінің Орталық өңірлік аэроұтқыр жедел-құтқару жасағы (Нұр-Сұлтан қаласы)" мемлекеттік мекемесі оны "Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Нұр-Сұлтан қаласы)" мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен.
2. "Төтенше жағдайлар комитетінің Батыс өңірлік аэроұтқыр жедел-құтқару жасағы (Атырау қаласы)" мемлекеттік мекемесі оны "Төтенше жағдайлар комитеті Атырау облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Атырау қаласы)" мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен.
3. "Төтенше жағдайлар комитетінің Шығыс өңірлік аэроұтқыр жедел-құтқару жасағы (Өскемен қаласы)" мемлекеттік мекемесі оны "Төтенше жағдайлар комитеті Шығыс Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Өскемен қаласы)" мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен.
4. "Төтенше жағдайлар комитетінің Солтүстік өңірлік аэроұтқыр жедел-құтқару жасағы (Қостанай қаласы)" мемлекеттік мекемесі оны "Төтенше жағдайлар комитеті Қостанай облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Қостанай қаласы)" мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен.
5. "Төтенше жағдайлар комитетінің Оңтүстік өңірлік аэроұтқыр жедел-құтқару жасағы (Қызылорда қаласы)" мемлекеттік мекемесі оны "Төтенше жағдайлар комитеті Қызылорда облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Қызылорда қаласы)" мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен.

6. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области (город Актобе) Комитета по чрезвычайным ситуациям" путем присоединения его к государственному учреждению "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области (город Актобе) Комитета по чрезвычайным ситуациям".
7. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области (город Талдыкорган) Комитета по чрезвычайным ситуациям путем присоединения его к государственному учреждению "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области (город Талдыкорган) Комитета по чрезвычайным ситуациям".
8. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области (город Кокшетау) Комитета по чрезвычайным ситуациям" путем присоединения его к государственному учреждению "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области (город Кокшетау) Комитета по чрезвычайным ситуациям".
9. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области (город Тараз) Комитета по чрезвычайным ситуациям" путем присоединения его к государственному учреждению "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области (город Тараз) Комитета по чрезвычайным ситуациям".
10. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области (город Уральск) Комитета по чрезвычайным ситуациям" путем присоединения его к государственному учреждению "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области (город Уральск) Комитета по чрезвычайным ситуациям".
11. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области (город Караганда) Комитета по чрезвычайным ситуациям" путем присоединения его к государственному учреждению "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области (город Караганда) Комитета по чрезвычайным ситуациям".
12. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области (город Актау) Комитета по чрезвычайным ситуациям" путем присоединения его к государственному учреждению "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области (город Актау) Комитета по чрезвычайным ситуациям".

6. "Төтенше жағдайлар комитеті Ақтөбе облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Жедел-құтқару жасағы (Ақтөбе қаласы)" мемлекеттік мекемесі оны "Төтенше жағдайлар комитеті Ақтөбе облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Ақтөбе қаласы)" мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен.
7. "Төтенше жағдайлар комитеті Алматы облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Жедел-құтқару жасағы (Талдықорған қаласы)" мемлекеттік мекемесі оны "Төтенше жағдайлар комитеті Алматы облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Талдықорған қаласы)" мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен.
8. "Төтенше жағдайлар комитеті Ақмола облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Жедел-құтқару жасағы (Көкшетау қаласы)" мемлекеттік мекемесі оны "Төтенше жағдайлар комитеті Ақмола облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Көкшетау қаласы)" мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен.
9. "Төтенше жағдайлар комитеті Жамбыл облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Жедел-құтқару жасағы (Тараз қаласы)" мемлекеттік мекемесі оны "Төтенше жағдайлар комитеті Жамбыл облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Тараз қаласы)" мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен.
10. "Төтенше жағдайлар комитеті Батыс Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Жедел-құтқару жасағы (Орал қаласы)" мемлекеттік мекемесі оны "Төтенше жағдайлар комитеті Батыс Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Орал қаласы)" мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен.
11. "Төтенше жағдайлар комитеті Қарағанды облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Жедел-құтқару жасағы (Қарағанды қаласы)" мемлекеттік мекемесі оны "Төтенше жағдайлар комитеті Қарағанды облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Қарағанды қаласы)" мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен.
12. "Төтенше жағдайлар комитеті Маңғыстау облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Жедел-құтқару жасағы (Ақтау қаласы)" мемлекеттік мекемесі оны "Төтенше жағдайлар комитеті Маңғыстау облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Ақтау қаласы)" мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен.

13. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области (город Павлодар) Комитета по чрезвычайным ситуациям" путем присоединения его к государственному учреждению "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области (город Павлодар) Комитета по чрезвычайным ситуациям".
14. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области (город Петропавловск) Комитета по чрезвычайным ситуациям" путем присоединения его к государственному учреждению "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области (город Петропавловск) Комитета по чрезвычайным ситуациям".
15. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям города Шымкента (город Шымкент) Комитета по чрезвычайным ситуациям" путем присоединения его к государственному учреждению "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям города Шымкента (город Шымкент) Комитета по чрезвычайным ситуациям".
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 мая 2019 года № 318
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2003 года № 450 "Об утверждении Перечня специализированных служб, оказывающих необходимую помощь туристам, терпящим бедствие на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 19, ст.198):
Перечень специализированных служб, оказывающих необходимую помощь туристам, терпящим бедствие на территории Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящим изменениям.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст.311):
в перечне государственных учреждений, находящихся в ведении Министерства внутренних дел Республики Казахстан и его ведомств, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "4. Комитет по чрезвычайным ситуациям":
пункты 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 34 и 36 исключить.
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 1:
строку:
"

13. "Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Жедел-құтқару жасағы (Павлодар қаласы)" мемлекеттік мекемесі оны "Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Павлодар қаласы)" мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен.
14. "Төтенше жағдайлар комитеті Солтүстік Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Жедел-құтқару жасағы (Петропавл қаласы)" мемлекеттік мекемесі оны "Төтенше жағдайлар комитеті Солтүстік Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Петропавл қаласы)" мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен.
15. "Төтенше жағдайлар комитеті Шымкент қаласы Төтенше жағдайлар департаментінің Жедел-құтқару жасағы (Шымкент қаласы)" мемлекеттік мекемесі оны "Төтенше жағдайлар комитеті Шымкент қаласы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Шымкент қаласы)" мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 24 мамырдағы
№ 318 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. "Қазақстан Республикасының аумағында апатқа ұшыраған туристерге қажеттi көмек көрсететiн мамандандырылған қызметтердiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 мамырдағы № 450 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 19, 198-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағында апатқа ұшыраған туристерге қажетті көмек көрсететін мамандандырылған қызметтердің тізбесі осы өзгерістерге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлiгінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер мен оның ведомстволарының тiзбесiнде:
"4. Төтенше жағдайлар комитеті" деген бөлімде:
6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 34 және 36-тармақтар алып тасталсын.
3. "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
1-бөлімде:
мына:
"

42)
Республиканский оперативно-спасательный отряд
90
"
изложить в следующей редакции:
"
42)
Республиканский оперативно-спасательный отряд
105
";
строку:
"
53)
Кокшетауский технический институт,
170
"
изложить в следующей редакции:
"
53)
Кокшетауский технический институт,
304
";
строку:
"
54)
в том числе сотрудники органов противопожарной службы
118
"
изложить в следующей редакции:
"
54)
в том числе сотрудники органов противопожарной службы
236
";
строки:
"
55)
Западный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд
73
56)
Центральный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд
80
57)
Восточный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд
120
58)
Северный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд
80
59)
Южный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд
73
62)
Оперативно-спасательные отряды
827
"
исключить;
строку:
"
64)
Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ
17 729
"
изложить в следующей редакции:
"
64)
Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ
18 833
";
строку:
"
65)
в том числе сотрудники органов государственной противопожарной службы
17 155
"
изложить в следующей редакции:
"
65)
в том числе сотрудники органов государственной противопожарной службы
17 037
".
Приложение
к изменениям, которые
вносятся в некоторые
решения Правительства
Республики Казахстан
Перечень
специализированных служб, оказывающих необходимую помощь туристам, терпящим бедствие на территории Республики Казахстан
Наименование Дислокация Принадлежность
1 2 3 4
1.
Государственное учреждение "Республиканский оперативно-спасательный отряд"
город Алматы
Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
2.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султан"
город Нур-Султан
Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
3.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области"
город Усть-Каменогорск
Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
4.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области"
город Костанай
Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
5.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Атырауской области"
город Атырау
Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
6.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области"
город Кызылорда
Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
7.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Служба спасения города Алматы" аппарата акима города Алматы
город Алматы
Аппарат акима города Алматы
8.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области"
город Актобе
Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
9.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области"
город Талдыкорган
Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
10.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области"
город Кокшетау
Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
11.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области"
город Тараз
Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
12.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области"
город Уральск
Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
13.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области"
город Караганда
Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
14.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области"
город Актау
Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
15.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области"
город Павлодар
Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
16.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области"
город Петропавловск
Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
17.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям города Шымкент"
город Шымкент
Комитет по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан

42)
Республикалық жедел-құтқару жасағы
90
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
42)
Республикалық жедел-құтқару жасағы
105
";
мына:
"
53)
Көкшетау техникалық институты,
170
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
53)
Көкшетау техникалық институты,
304
";
мына:
"
54)
оның ішінде өртке қарсы қызмет органдарының қызметкерлері
118
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
54)
оның ішінде өртке қарсы қызмет органдарының қызметкерлері
236
";
мына:
"
55)
Батыс өңірлік аэроұтқыр жедел-құтқару жасағы
73
56)
Орталық өңірлік аэроұтқыр жедел-құтқару жасағы
80
57)
Шығыс өңірлік аэроұтқыр жедел-құтқару жасағы
120
58)
Солтүстік өңірлік аэроұтқыр жедел-құтқару жасағы
80
59)
Оңтүстік өңірлік аэроұтқыр жедел-құтқару жасағы
73
62)
Жедел-құтқару жасақтары
827
"
деген жолдар алып тасталсын;
мына:
"
64)
Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі
17 729
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
64)
Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі
18 833
";
мына:
"
65)
оның ішінде мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының қызметкерлері
17 155
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
65)
оның ішінде мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының қызметкерлері
17 037
".
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістерге
қосымша
Қазақстан Республикасының аумағында апатқа ұшыраған туристерге қажеттi көмек көрсететiн мамандандырылған қызметтердiң тiзбесi
Атауы
Орналасқан жері
Тиесілігі
1
2
3
4
1.
"Республикалық жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті
2.
"Нұр-Сұлтан қаласы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан қаласы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті
3.
"Шығыс Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Өскемен қаласы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті
4.
"Қостанай облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай қаласы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті
5.
"Атырау облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті
6.
"Қызылорда облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Қызылорда қаласы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті
7.
"Алматы қаласының құтқару қызметі" Алматы қаласы әкімі аппаратының шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы
Алматы қаласының әкімі аппараты
8.
"Ақтөбе облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті
9.
"Алматы облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Талдықорған қаласы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті
10.
"Ақмола облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті
11.
"Жамбыл облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті
12.
"Батыс Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Орал қаласы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті
13.
"Қарағанды облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті
14.
"Маңғыстау облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Ақтау қаласы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті
15.
"Павлодар облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті
16.
"Солтүстік Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті
17.
"Шымкент қаласы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті