О некоторых вопросах Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2019 года № 345.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке следующие государственные учреждения:
1) государственное учреждение "Мактааральская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Жетысайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
2) государственное учреждение "Сарыагашская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Келесская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
3) государственное учреждение "Мактааральская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Жетысайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
4) государственное учреждение "Райымбекская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Кегенская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
5) государственное учреждение "Сарыагашская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Келесская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
2. Переименовать следующие государственные учреждения:
1) государственное учреждение "Зеленовская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" в государственное учреждение "Территориальная инспекция района Бәйтерек Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 345 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен мынадай мемлекеттік мекемелер:
1) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Мақтаарал аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жетісай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен;
2) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Келес аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен;
3) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Мақтаарал аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Жетісай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен;
4) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Райымбек аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Кеген аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен;
5) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Келес аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Мынадай мемлекеттік мекемелер:
1) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Зеленов аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Бәйтерек аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі болып;

2) государственное учреждение "Зыряновкая районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" в государственное учреждение "Территориальная инспекция района Алтай Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
3) государственное учреждение "Енбекшильдерская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" в государственное учреждение "Территориальная инспекция района Биржан сал Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
4) государственное учреждение "Зеленовская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" в государственное учреждение "Территориальная инспекция района Бәйтерек Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
5) государственное учреждение "Зыряновская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" в государственное учреждение "Территориальная инспекция района Алтай Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
6) государственное учреждение "Качирская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" в государственное учреждение "Территориальная инспекция района Тереңкөл Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
7) государственное учреждение "Лебяжинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" в государственное учреждение "Территориальная инспекция района Аққулы Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
8) государственное учреждение "Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по городу Астана Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" в государственное учреждение "Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по городу Нур-Султану Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
9) государственное учреждение "Территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора по городу Астана Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" в государственное учреждение "Территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора по городу Нур-Султану Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";

2) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Зырян аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Алтай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі болып;
3) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Еңбекшілдер аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Біржан сал аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі болып;
4) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Зеленов аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Бәйтерек аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі болып;
5) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Зырян аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Алтай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі болып;
6) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Қашыр аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Тереңкөл аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі болып;
7) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Лебяжі аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Аққулы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі болып;
8) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Астана қаласы бойынша аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы бойынша аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі болып;
9) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Астана қаласы бойынша аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Нұр-Сұлтан қаласы бойынша аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі болып;

10) республиканское государственное учреждение "Есильская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", город Астана в республиканское государственное учреждение "Есильская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", город Нур-Султан.
3. Установить, что финансирование учреждений осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете для Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 мая 2019 года № 345
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 14, ст. 168):
в Положении Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Местонахождение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан: 010000, город Нур-Султан, район Сарыарка, улица Кенесары, 36.";
в пункте 17:
подпункт 411-14) изложить в следующей редакции:
"411-14) взаимодействует с местными исполнительными органами областей, городов республиканского значения и столицы по вопросам выявления и возврата в государственную собственность земель, неиспользуемых либо используемых с нарушением законодательства Республики Казахстан;";
в перечне территориальных органов, находящихся в ведении Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и его ведомств:
дополнить пунктом 65-1 следующего содержания:
"65-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Алтай Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункт 72 исключить;
дополнить пунктом 97-1 следующего содержания:
"97-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Бәйтерек Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункт 101 исключить;

10) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Есіл бассейндік инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі, Астана қаласы "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Есіл бассейндік инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі, Нұр-Сұлтан қаласы болып қайта аталсын.
3. Мекемелерді қаржыландыру Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігіне республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
4. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 29 мамырдағы
№ 345 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 14, 168-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі туралы ережеде:
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің орналасқан жері: 010000, Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, Кенесары көшесі, 36.";
17-тармақта:
411-14) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"411-14) пайдаланылмайтын не Қазақстан Республикасының заңнамасын бұза отырып пайдаланылатын жерлердi анықтау және мемлекеттiк меншiкке қайтару мәселелерi бойынша облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергiлiктi атқарушы органдарымен өзара iс-қимыл жасайды;";
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің және оның ведомстволарының қарамағындағы аумақтық органдардың тізбесінде:
мынадай мазмұндағы 65-1-тармақпен толықтырылсын:
"65-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Алтай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
72-тармақ алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 97-1-тармақпен толықтырылсын:
"97-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Бәйтерек аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
101-тармақ алып тасталсын;

дополнить пунктами 197-1 и 197-2 следующего содержания:
"197-1. Государственное учреждение "Жетысайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
197-2. Государственное учреждение "Келесская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункт 213 изложить в следующей редакции:
"213. Государственное учреждение "Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по городу Нур-Султану Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
дополнить пунктом 219-1 следующего содержания:
"219-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Биржан сал Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункт 230 исключить;
дополнить пунктом 258-1 следующего содержания:
"258-1. Государственное учреждение "Кегенская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
дополнить пунктом 279-1 следующего содержания:
"279-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Алтай Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункт 286 исключить;
дополнить пунктом 311-1 следующего содержания:
"311-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Бәйтерек Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункт 315 исключить;
дополнить пунктом 381-1 следующего содержания:
"381-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Аққулы Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункты 385 и 386 исключить;
дополнить пунктом 388-1 следующего содержания:
"388-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Тереңкөл Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
дополнить пунктами 411-1 и 411-2 следующего содержания:
"411-1. Государственное учреждение "Жетысайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
411-2. Государственное учреждение "Келесская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункт 427 изложить в следующей редакции:

мынадай мазмұндағы 197-1 және 197-2-тармақтармен толықтырылсын:
"197-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жетісай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.
197-2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Келес аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
213-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"213. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы бойынша аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы 219-1-тармақпен толықтырылсын:
"219-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Біржан сал аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
230-тармақ алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 258-1-тармақпен толықтырылсын:
"258-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Кеген аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы 279-1-тармақпен толықтырылсын:
"279-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Алтай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
286-тармақ алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 311-1-тармақпен толықтырылсын:
"311-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Бәйтерек аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
315-тармақ алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 381-1-тармақпен толықтырылсын:
"381-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Аққулы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
385 және 386-тармақтар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 388-1-тармақпен толықтырылсын:
"388-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Тереңкөл аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы 411-1 және 411-2-тармақтармен толықтырылсын:
"411-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Жетісай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.
411-2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Келес аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
427-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"427. Государственное учреждение "Территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора по городу Нур-Султану Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункт 446 изложить в следующей редакции:
"446. Республиканское государственное учреждение "Есильская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", город Нур-Султан.".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2007 года № 164 "Некоторые вопросы Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 7, ст. 82):
в перечне государственных учреждений – территориальных органов Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Восточно-Казахстанская область":
дополнить пунктом 65-1 следующего содержания:
"65-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Алтай Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункт 72 исключить;
в разделе "Западно-Казахстанская область":
дополнить пунктом 97-1 следующего содержания:
"97-1. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Бәйтерек Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе".";
пункт 101 исключить;
в разделе "Туркестанская область":
дополнить пунктами 196-1 и 196-2 следующего содержания:
"196-1. Жетысайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.
196-2. Келесская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.";
раздел "город Астана" изложить в следующей редакции:
"город Нур-Султан
212. Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по городу Нур-Султану.".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2011 года № 1090 "О некоторых вопросах реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 августа 2011 года № 136 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 54, ст. 778):
в перечне государственных учреждений – территориальных органов Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:

"427. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Нұр-Сұлтан қаласы бойынша аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
446-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"446. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Есіл бассейндік инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі, Нұр-Сұлтан қаласы.".
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 наурыздағы № 164 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 7, 82-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң аумақтық органдары – мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесiнде:
"Шығыс Қазақстан облысы" деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы 65-1-тармақпен толықтырылсын:
"65-1. "Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Алтай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
72-тармақ алып тасталсын;
"Батыс Қазақстан облысы" деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы 97-1-тармақпен толықтырылсын:
"97-1. "Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Бәйтерек аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
101-тармақ алып тасталсын;
"Түркістан облысы" деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы 196-1 және 196-2-тармақтармен толықтырылсын:
"196-1. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жетісай аудандық аумақтық инспекциясы.
196-2. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Келес аудандық аумақтық инспекциясы.";
"Астана қаласы" деген тарау мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан қаласы
212. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Нұр-Сұлтан қаласы бойынша аумақтық инспекциясы.".
3. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 10 тамыздағы № 136 Жарлығын іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 1090 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 54, 778-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің жаңадан құрылатын аумақтық бөлімшелері – мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:

"5-1. Территориальная инспекция района Биржан сал Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
пункт 16 исключить;
дополнить пунктом 44-1 следующего содержания:
"44-1. Кегенская районная территориальная инспекция ветеринарного контроля и надзора.";
дополнить пунктом 65-1 следующего содержания:
"65-1. Территориальная инспекция района Алтай Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
пункт 72 исключить;
дополнить пунктом 97-1 следующего содержания:
"97-1. Территориальная инспекция района Бәйтерек Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
пункт 101 исключить;
дополнить пунктом 166-1 следующего содержания:
"166-1. Территориальная инспекция района Аққулы Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
пункты 170 и 171 исключить;
дополнить пунктом 173-1 следующего содержания:
"173-1. Территориальная инспекция района Тереңкөл Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
дополнить пунктами 196-1 и 196-2 следующего содержания:
"196-1. Жетысайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
196-2. Келесская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
пункт 209 исключить;
пункт 212 изложить в следующей редакции:
"212. Территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора по городу Нур-Султану.";
дополнить пунктом 214 следующего содержания:
"214. Территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора по городу Шымкенту.";
в разделе "Акмолинская область":
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Территориальная инспекция района Биржан сал Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
пункт 16 исключить;
в разделе "Алматинская область":
дополнить пунктом 44-1 следующего содержания:
"44-1. Кегенская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
в разделе "Восточно-Казахстанская область":
дополнить пунктом 65-1 следующего содержания:
"65-1. Территориальная инспекция района Алтай Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
пункт 72 исключить;
в разделе "Западно-Казахстанская область":
дополнить пунктом 97-1 следующего содержания:
"97-1. Территориальная инспекция района Бәйтерек Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
пункт 101 исключить;
в разделе "Павлодарская область":
дополнить пунктом 166-1 следующего содержания:
"166-1. Территориальная инспекция района Аққулы Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
пункты 170 и 171 исключить;
дополнить пунктом 173-1 следующего содержания:

"5-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Біржан сал аудандық аумақтық инспекциясы.";
16-тармақ алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 44-1-тармақпен толықтырылсын:
"44-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Кеген аудандық аумақтық инспекциясы.";
мынадай мазмұндағы 65-1-тармақпен толықтырылсын:
"65-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Алтай аудандық аумақтық инспекциясы.";
72-тармақ алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 97-1-тармақпен толықтырылсын:
"97-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Бәйтерек аудандық аумақтық инспекциясы.";
101-тармақ алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 166-1-тармақпен толықтырылсын:
"166-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Аққулы аудандық аумақтық инспекциясы.";
170 және 171-тармақтар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 173-1-тармақпен толықтырылсын:
"173-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Тереңкөл аудандық аумақтық инспекциясы.";
мынадай мазмұндағы 196-1 және 196-2-тармақтармен толықтырылсын:
"196-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Жетісай аудандық аумақтық инспекциясы.
196-2. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Келес аудандық аумақтық инспекциясы.";
209-тармақ алып тасталсын;
212-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"212. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы бойынша аумақтық инспекциясы.";
мынадай мазмұндағы 214-тармақпен толықтырылсын:
"214. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясы.";
"Ақмола облысы" деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Біржан сал аудандық аумақтық инспекциясы.";
16-тармақ алып тасталсын;
"Алматы облысы" деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы 44-1-тармақпен толықтырылсын:
"44-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Кеген аудандық аумақтық инспекциясы.";
"Шығыс Қазақстан облысы" деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы 65-1-тармақпен толықтырылсын:
"65-1. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Алтай аудандық аумақтық инспекциясы.";
72-тармақ алып тасталсын;
"Батыс Қазақстан облысы" деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы 97-1-тармақпен толықтырылсын:
"97-1. "Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Бәйтерек аудандық аумақтық инспекциясы.";
101-тармақ алып тасталсын;
"Павлодар облысы" деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы 166-1-тармақпен толықтырылсын:
"166-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Аққулы аудандық аумақтық инспекциясы.";
170 және 171-тармақтар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 173-1-тармақпен толықтырылсын:

"173-1. Территориальная инспекция района Тереңкөл Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
в разделе "Южно-Казахстанская область":
заголовок изложить в следующей редакции:
"Туркестанская область";
дополнить пунктами 196-1 и 196-2 следующего содержания:
"196-1. Жетысайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
196-2. Келесская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.";
пункт 209 исключить;
раздел "город Астана" изложить в следующей редакции:
"город Нур-Султан
212. Территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора по городу Нур-Султану.";
дополнить новым разделом следующего содержания:
"город Шымкент
214. Территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора по городу Шымкенту.".

"173-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Тереңкөл аудандық аумақтық инспекциясы.";
"Оңтүстік Қазақстан облысы" деген бөлімде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Түркістан облысы";
мынадай мазмұндағы 196-1 және 196-2-тармақтармен толықтырылсын:
"196-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Жетісай аудандық аумақтық инспекциясы.
196-2. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Келес аудандық аумақтық инспекциясы.";
209-тармақ алып тасталсын;
"Астана қаласы" деген тарау мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан қаласы
"212. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Нұр-Сұлтан қаласы бойынша аумақтық инспекциясы.";
мынадай мазмұндағы жаңа тараумен толықтырылсын:
"Шымкент қаласы
214. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясы.".