Об определении лиц, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках строительства города Туркестана
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2019 года № 362.
В соответствии с подпунктом 56) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить лица, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках строительства города Туркестана, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 июня 2019 года № 362
Лица, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках строительства города Туркестана

Түркістан қаласын салу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаларды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 3 маусымдағы № 362 қаулысы.
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 39-бабы 3-тармағының 56) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Түркістан қаласын салу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғалар айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 3 маусымдағы
№ 362 қаулысына
қосымша
Түркістан қаласын салу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғалар

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 31.08.2019 № 644; от 08.12.2020 № 835.
№ п/п Наименование объекта Наименование услуг/работ Наименование поставщика БИН
1 2 3 4 5
І. Объекты инженерной инфраструктуры
1
Строительство инженерной инфраструктуры к новому микрорайону города Туркестана (зона регулирования застройки – 98 га, водопровод и канализация)
инжиниринговые услуги
ТОО "Стройконсалтинг LTD"

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – ҚР Үкіметінің 31.08.2019 № 644; 08.12.2020 № 835 қаулыларымен.
Р/с
Объектінің атауы
Көрсетілетін қызметтің/жұмыстың атауы
Жеткізушінің атауы
Бизнес сәйкестендіру нөмірі
1
2
3
4
5
І. Инженерлік инфрақұрылым объектілері
1
Түркістан қаласының жаңа шағын ауданына инженерлік инфрақұрылым салу (құрылысты реттеу аймағы - 98 га, су құбыры және кәріз)
инжинирингтік қызметтер
"Стройконсалтинг LTD" ЖШС

010840008441
строительно-монтажные работы
ТОО "Бадам-тас Строй"
021140000069
2
Строительство инженерной инфраструктуры к новому микрорайону города Туркестана (зона регулирования застройки – 98 га, улицы и благоустройство)
инжиниринговые услуги
ТОО "Шымкент күрделі құрылыс"
060140005103
строительно-монтажные работы
ТОО "Bazis Construction",
ТОО "А-СПЕЦСТРОЙ",
ТОО "Югдорстрой",
ТОО "Лидер-НС Строй"
980540001197
060240003319
970940003255
090740017095
3
Строительство инженерной инфраструктуры к новому микрорайону города Туркестана (зона регулирования застройки – 98 га, электроснабжение)
инжиниринговые услуги
ТОО "ТехническийНадзор"
160940022044
строительно-монтажные работы
ТОО "ЮжКазЭнергоремонт Co. LTD"
041040003251
4
Строительство инженерной инфраструктуры к новому микрорайону города Туркестана (зона регулирования застройки - 98га, газоснабжение, теплоснабжение)
инжиниринговые услуги
ТОО "ТехническийНадзор"
160940022044
строительно-монтажные работы
АО "Транстелеком"
991140001226
5
Строительство инженерной инфраструктуры к новому микрорайону города Туркестана (зона регулирования застройки - 98га, улица Арбат)
инжиниринговые услуги
ТОО "Тұран құрылыс-1"
180240019409
строительно-монтажные работы
ТОО "Bazis Construction"
980540001197
6
Строительство бульвара в АДЦ города Туркестана
инжиниринговые услуги
ТОО "Стройконсалтинг LTD"
010840008441
строительно-монтажные работы
ТОО "BI Construction Тurkestan",
ТОО "Каратас Майнинг"
070340013202
081040005136
7
Строительство инженерной инфраструктуры административно-делового центра города Туркестана (дорожная часть, корректировка, улица № 9 от улицы № 40 до улицы № 24; улица № 40 от улицы № 9 до улицы № 13; улица № 11 от улицы № 24 до улицы № 32; улицы № 24 от улицы № 11 до улицы № 9; улица № 32 от трассы Западная Европа-Западный Китай до улицы № 9)
инжиниринговые услуги
ТОО "Стройконсалтинг LTD"
010840008441
строительно-монтажные работы
ТОО "Каратас Майнинг"
081040005136
8
Строительство инженерной инфраструктуры в административно-деловом центре города Туркестана (25 га, электроснабжение)
инжиниринговые услуги
ТОО "Тұран құрылыс-1"
180240019409
строительно-монтажные работы
ТОО "ЮжКазЭнергоремонт Co.LTD"
041040003251
9
Строительство инженерной инфраструктуры административно-делового центра и нового жилого массива в г. Туркестане (газоснабжение)
инжиниринговые услуги
ТОО "Стройконсалтинг LTD"
010840008441
строительно-монтажные работы
ТОО "Ақ Нұр-строй"
070740008012
10
Строительство инженерной инфраструктуры административно-делового центра и нового жилого массива в г. Туркестане (теплоснабжение)
инжиниринговые услуги
ТОО "Шымкент күрделі құрылыс"

010840008441
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Бадам-тас Строй" ЖШС
021140000069
2
Түркістан қаласының жаңа шағын ауданына инженерлік инфрақұрылым салу (құрылысты реттеу аймағы – 98 га, көшелер және абаттандыру)
инжинирингтік қызметтер
"Шымкент күрделі құрылыс" ЖШС
060140005103
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Bazis Construction" ЖШС,
"А-СПЕЦСТРОЙ" ЖШС,
"Югдорстрой" ЖШС,
"Лидер-НС Строй" ЖШС
980540001197
060240003319
970940003255
090740017095
3
Түркістан қаласының жаңа шағын ауданына инженерлік инфрақұрылым салу (құрылысты реттеу аймағы - 98 га, электрмен жабдықтау)
инжинирингтік қызметтер
"ТехническийНадзор" ЖШС
160940022044
құрылыс-монтаж жұмыстары
"ЮжКазЭнергоремонт Co.LTD" ЖШС
041040003251
4
Түркістан қаласының жаңа шағын ауданына инженерлік инфрақұрылым салу (құрылысты реттеу аймағы - 98 га, газбен жабдықтау, жылумен жабдықтау)
инжинирингтік қызметтер
"ТехническийНадзор" ЖШС
160940022044
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Транстелеком" ЖШС
991140001226
5
Түркістан қаласының жаңа шағын ауданына инженерлік инфрақұрылым салу (құрылысты реттеу аймағы - 98 га, Арбат көшесі)
инжинирингтік қызметтер
"Тұран құрылыс-1" ЖШС
180240019409
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Bazis Construction" ЖШС
980540001197
6
Түркістан қаласының ӘІО-да бульвар салу
инжинирингтік қызметтер
"Стройконсалтинг LTD" ЖШС
010840008441
құрылыс-монтаж жұмыстары
"BI Construction Тurkestan"ЖШС,
"Қаратас Майнинг" ЖШС
070340013202
081040005136
7
Түркістан қаласының әкімшілік-іскерлік орталығындағы инженерлік инфрақұрылым салу (жол бөлігі, түзету, № 40 көшеден № 24 көшеге дейін № 9 көше; № 9 көшеден № 13 көшеге дейін № 40 көше; № 24 көшеден № 32 көшеге дейін № 11 көше;
№ 11 көшеден № 9 көшеге дейін № 24 көше; Батыс Еуропа - Батыс Қытай трассасынан № 9 көшеге дейін № 32)
инжинирингтік қызметтер
"Стройконсалтинг LTD" ЖШС
010840008441
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Каратас Майнинг" ЖШС
081040005136
8
Түркістан қаласының әкімшілік-іскерлік орталығында инженерлік инфрақұрылым салу (25 га, электрмен жабдықтау)
инжинирингтік қызметтер
"Тұран құрылыс-1" ЖШС
180240019409
құрылыс-монтаж жұмыстары
"ЮжКазЭнергоремонт Co.LTD" ЖШС
041040003251
9
Түркістан қаласының әкімшілік-іскерлік орталығында және жаңа тұрғын алабында инженерлік инфрақұрылым салу (газбен жабдықтау)
инжинирингтік қызметтер
"Стройконсалтинг LTD" ЖШС
010840008441
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Ақ Нұр-строй" ЖШС
070740008012
10
Түркістан қаласының әкімшілік-іскерлік орталығында және жаңа тұрғын алабында инженерлік инфрақұрылым салу (жылумен жабдықтау)
инжинирингтік қызметтер
"Шымкент күрделі құрылыс" ЖШС

060140005103
строительно-монтажные работы
ТОО "Bazis Construction"
980540001197
11
Строительство инженерной инфраструктуры административно-делового центра и нового жилого массива в г. Туркестане (электроснабжение)
инжиниринговые услуги
ТОО "Тұран құрылыс-1"
180240019409
строительно-монтажные работы
ТОО "Bazis Construction"
980540001197
12
Строительство инженерной инфраструктуры административно-делового центра и нового жилого массива в г. Туркестане (дорожная часть, улица № 46; улица № 44; улица № 42; улица № 40 от улицы № 9 до улицы № 5; улица № 38; улица № 36; улица № 34; улица № 32 от улицы № 9 до улицы № 5; улица № 30; улица № 28; улица № 26; улица № 24 от улицы № 13 до проектируемой трассы Западная Европа-Западный Китай и от улицы № 9 до улицы № 5; улица № 22; улица № 20; улица № 15; улица № 13; улица № 7; улица № 5; улица № 9 от улицы № 20 до улицы № 24; улица № 11 от улицы № 20 до улицы № 24 )
инжиниринговые услуги
ТОО "Стройконсалтинг LTD"
010840008441
строительно-монтажные работы
ТОО "Bazis Construction"
980540001197
13
Строительство инженерной инфраструктуры административно-делового центра и нового жилого массива в г. Туркестане (водоснабжение)
инжиниринговые услуги
ТОО "ТехническийНадзор"
160940022044
строительно-монтажные работы
ТОО "Bazis Construction"
980540001197
14
Строительство инженерной инфраструктуры административно-делового центра и нового жилого массива в г. Туркестане (канализация)
инжиниринговые услуги
ТОО "Фараб құрылыс"
120240018182
строительно-монтажные работы
ТОО "Bazis Construction"
980540001197
15
Строительство и подключение к канализационной системе основных улиц г.Туркестана от ирригационных лотков
инжиниринговые услуги
ТОО "ЕгеменҚұрылыс"
120540006506
строительно-монтажные работы
ТОО "Өмір жолы"
040440006674
16
Строительство инженерных инфраструктур на 6 домов в мкр. Отырар города Туркестана
инжиниринговые услуги
ТОО "ТК и З"
000540006284
строительно-монтажные работы
ТОО "Фирма Қайназар"
061140015887
17
Строительство инженерный инфраструктуры к многоэтажным семи домам (№ 1-7) по улице № 11 в АДЦ города Туркестана (электроснабжение и газоснабжение, водоснабжение, канализация, телефонизация, благоустройство, подъездные дороги)
проектно-изыскательные работы
ТОО "Сантехпроект Астана"
110640010000
инжиниринговые услуги
ТОО "Тұран құрылыс-1"
180240019409
строительно-монтажные работы
ТОО "Алматы Production Construction & Invest"
040740001327
18
Строительство инженерной инфраструктуры к многоэтажным семи домам (№ 8-14) по улице № 9 в АДЦ города Туркестана (электроснабжение и газоснабжение, водоснабжение, канализация, телефонизация, благоустройство, подъездные дороги)
проектно-изыскательные работы
ТОО "Сантехпроект Астана"

060140005103
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Bazis Construction" ЖШС
980540001197
11
Түркістан қаласының әкімшілік-іскерлік орталығында және жаңа тұрғын алабында инженерлік инфрақұрылым салу (электрмен жабдықтау)
инжинирингтік қызметтер
"Тұран құрылыс-1" ЖШС
180240019409
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Bazis Construction" ЖШС
980540001197
12
Түркістан қаласының әкімшілік-іскерлік орталығында және жаңа тұрғын алабында инженерлік инфрақұрылым салу (жол бөлігі, № 46 көше; № 44 көше; № 42 көше; № 9 көшеден № 5 көшеге дейін № 40 көше; № 38 көше; № 36 көше; № 34 көше; № 9 көшеден № 5 көшеге дейін № 32 көше;
№ 30 көше; № 28 көше; № 26 көше; № 13 көшеден "Батыс Еуропа - Батыс Қытай" жобаланған трассаға дейін және № 9 көшеден № 5 көшеге дейін № 24 көше;
№ 22 көше; № 20 көше; № 15 көше; № 13 көше; № 7 көше; № 5 көше; № 20 көшеден № 24 көшеге дейін № 9 көше; № 20 көшеден № 24 көшеге дейін № 11 көше)
инжинирингтік қызметтер
"Стройконсалтинг LTD" ЖШС
010840008441
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Bazis Construction" ЖШС
980540001197
13
Түркістан қаласының әкімшілік-іскерлік орталығында және жаңа тұрғын алабында инженерлік инфрақұрылым салу (сумен жабдықтау)
инжинирингтік қызметтер
"ТехническийНадзор" ЖШС
160940022044
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Bazis Construction" ЖШС
980540001197
14
Түркістан қаласының әкімшілік-іскерлік орталығында және жаңа тұрғын алабында инженерлік инфрақұрылым салу (кәріз)
инжинирингтік қызметтер
"Фараб құрылыс" ЖШС
120240018182
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Bazis Construction" ЖШС
980540001197
15
Түркістан қаласының негізгі көшелерінің кәріз жүйесіне ирригациялық науалардан қосылу құрылысы
инжинирингтік қызметтер
"ЕгеменҚұрылыс" ЖШС
120540006506
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Өмір жолы" ЖШС
040440006674
16
Түркістан қаласы, Отырар шағын ауданындағы көп қабатты 6 тұрғын үйдің инженерлік инфрақұрылымының құрылысы
инжинирингтік қызметтер
"ТК и З" ЖШС
000540006674
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Фирма Қайназар" ЖШС
061140015887
17
Түркістан қаласының әкімшілік-іскерлік орталығындағы № 11 көшенің бойындағы көп қабатты 7 тұрғын үйге инженерлік инфрақұрылым салу (электрмен жабдықтау және газбен жабдықтау, сумен жабдықтау, кәріз, телефондандыру, абаттандыру, кірме жолдар)
жобалау-іздестіру жұмыстары
"Сантехпроект Астана" ЖШС
110640010000
инжинирингтік қызметтер
"Тұран құрылыс-1" ЖШС
180240019409
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Алматы Рroduction Сonstruction & Іnvest" ЖШС
040740001327
18
Түркістан қаласының әкімшілік-іскерлік орталығындағы № 9 көшенің бойындағы көп қабатты 7 тұрғын үйге (№ 8-14) инженерлік инфрақұрылым салу (электрмен жабдықтау және газбен жабдықтау, сумен жабдықтау, кәріз, телефондандыру, абаттандыру, кірме жолдар)
жобалау-іздестіру жұмыстары
"Сантехпроект Астана" ЖШС

110640010000
инжиниринговые услуги
ТОО "General Строй Инжиниринг"
160840002135
строительно-монтажные работы
ТОО "Ar Kua Group"
070640000608
19
Строительство инженерной инфраструктуры к многоэтажным пяти домам (№ 1-5) по улице № 11 в АДЦ города Туркестана (электроснабжение и газоснабжение, водоснабжение, канализация, телефонизация, благоустройство, подъездные дороги)
проектно-изыскательные работы
ТОО "Проектно-производственная компания ЮжКазСпецПроект"
090440003699
инжиниринговые услуги
ТОО "Оңтүстік күрделі құрылыс"
121140010611
строительно-монтажные работы
ТОО "Санур Строй-А"
050840010480
20
Строительство инженерной инфраструктуры к многоэтажным 5-ти домам (№ 6-10) по улице № 9 в АДЦ города Туркестана (электроснабжение и газоснабжение, водоснабжение, канализация, телефонизация, благоустройство, подъездные дороги)
проектно-изыскательные работы
ТОО "Проектно-производственная компания ЮжКазСпецПроект"
090440003699
инжиниринговые услуги
ТОО "Мир-Строй и Компания"
091240003496
строительно-монтажные работы
ТОО "Санур Строй-А"
050840010480
21
Строительство инженерных инфраструктур мкр Отырар города Туркестана. 1 очередь. Подводящий водовод и водопроводные сооружения
инжиниринговые услуги
ТОО "Стройконсалтинг LTD"
010840008441
строительно-монтажные работы
ТОО "Bazis Construction"
980540001197
22
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (электроснабжение) к 20-ти многоэтажным жилым домам в мкр. Отырар г. Туркестана Туркестанской области
инжиниринговые услуги
ТОО "Стройконсалтинг LTD"
010840008441
23
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (благоустройство, газоснабжение, водопровод, канализация, телефонизация, электроснабжение, подъездные дороги) жилого массива "Turkistan jana gala" в АДЦ города Туркестана
инжиниринговые услуги
ТОО "ТехническийНадзор"
160940022044
строительно-монтажные работы
ТОО "Комби-строй-І"
030140000622
24
Строительство парогазовой установки мощностью 50 МВт с котлом-утилизатором мощностью 60 Гкал/ч в городе Туркестане
проектно-изыскательные работы
АО "Институт "КАЗНИПИЭнергопром"
910840000078
инжиниринговые услуги
ТОО "Отес Актобе"
090140007899
строительно-монтажные работы
ТОО "Промстрой-Энерго"
031040000364
25
Строительство инженерной инфраструктуры для международного аэропорта в городе Туркестане
инжиниринговые услуги
ТОО "Отес Актобе"
090140007899
строительно-монтажные работы
ТОО "Компания Союз XXI"
081140002928
26
Строительство линии электропередачи 110кВ для закольцевания проектируемых подстанций 110кВ с существующими сетями 110кВ в городе Туркестане
проектно-изыскательные работы
ТОО "Южэнерго
проект"

110640010000
инжинирингтік қызметтер
"General Строй Инжиниринг" ЖШС
160840002135
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Ar Kua Group" ЖШС
070640000608
19
Түркістан қаласының әкімшілік-іскерлік орталығындағы № 11 көшенің бойындағы көп қабатты 5 тұрғын үйге (№ 1-5) инженерлік инфрақұрылым салу (электрмен жабдықтау және газбен жабдықтау, сумен жабдықтау, кәріз, телефондандыру, абаттандыру, кірме жолдар)
жобалау-іздестіру жұмыстары
"ЮжКазСпецПроект" жобалау-өндірістік компаниясы" ЖШС
090440003699
инжинирингтік қызметтер
"Оңтүстік күрделі құрылыс" ЖШС
121140010611
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Санур Строй-А" ЖШС
050840010480
20
Түркістан қаласының әкімшілік-іскерлік орталығындағы № 9 көшенің бойындағы көп қабатты 5 тұрғын үйге (№ 6-10) инженерлік инфрақұрылым салу (электрмен жабдықтау және газбен жабдықтау, сумен жабдықтау, кәріз, телефондандыру, абаттандыру, кірме жолдар)
жобалау-іздестіру жұмыстары
"ЮжКазСпецПроект" жобалау-өндірістік компаниясы" ЖШС
090440003699
инжинирингтік қызметтер
"Мир-Строй и Компания" ЖШС
091240003496
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Санур Строй-А" ЖШС
050840010480
21
Түркістан қаласының "Отырар" шағын ауданында инженерлік инфрақұрылым салу. І кезек. Су тарту жүйесі және су тарту құрылыстары
инжинирингтік қызметтер
"Стройконсалтинг LTD" ЖШС
010840008441
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Bazis Construction" ЖШС
980540001197
22
Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Отырар шағын ауданындағы көп қабатты 20 тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу (электрмен жабдықтау)
инжинирингтік қызметтер
"Стройконсалтинг LTD" ЖШС
010840008441
23
Түркістан қаласы ӘІО "Turkistan jana gala" тұрғын үй кешеніне инженерлік инфрақұрылым (абаттандыру, газбен, сумен, кәрізбен, телефонмен, электрмен, подъезд жолдарымен) құрылысы
инжинирингтік қызметтер
"ТехническийНадзор" ЖШС
160940022044
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Комби-строй-І" ЖШС
030140000622
24
Түркістан қаласында қуаты 60 Гкал/сағат болатын жойғыш қазандығы бар қуаты 50 МВт бу-газ қондырғысын салу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"Институт "КАЗНИПИЭнергопром" АҚ
910840000078
инжинирингтік қызметтер
"Отес Актобе" ЖШС
090140007899
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Промстрой-Энерго" ЖШС
031040000364
25
Түркістан қаласындағы халықаралық әуежай үшін инженерлік инфрақұрылым салу
инжинирингтік қызметтер
"Отес Актобе" ЖШС
090140007899
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Компания Союз XXI" ЖШС
081140002928
26
Түркістан қаласында 110 кВ тиісті желісі бар 110 кВ жобаланатын қосалқы станциясын айнала қоршау үшін 110 кВ электр беру желісін салу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"Южэнерго
проект" ЖШС

000540001174
инжиниринговые услуги
ТОО "Шымкент-Құрылыс Ж.Қ."
060740006548
строительно-монтажные работы
ТОО "Bazis Construction"
980540001197
64
Строительство оздоровительного комплекса в Туркестанской области (резиденция)
проектно-изыскательные работы
ТОО "ТАҢ-1"
020840004574
инжиниринговые услуги
ТОО "ЗКА Проект"
150740010745
строительно-монтажные работы
ТОО "А.Р.Т.-құрылыс"
050140006259
65
Строительство инфраструктуры туристско-рекреационного центра в городе Туркестане (1-очередь)
проектно-изыскательные работы
ТОО "Тритон-Проект"
020240019190
инжиниринговые услуги
ТОО "Стройконсалтинг LTD"
010840008441
строительно-монтажные работы
ТОО "Алматы-Строй-Контракт",
ТОО "Казстройподряд",
ТОО "BAS Construction"
020840003869
050540001531
060240001154
66
Строительство инфраструктуры туристско-рекреационного центра в городе Туркестане (2-очередь, искусственное озеро)
проектно-изыскательные работы
ТОО "Тритон-Проект"
020240019190
инжиниринговые услуги
ТОО "Стройконсалтинг LTD"
010840008441
строительно-монтажные работы
ТОО "Алматы-Строй-Контракт",
АО "Павлодарский речной порт",
ТОО "BAS Construction"
020840003869
940140001393
060240001154
ІІІ. Развитие объектов транспортной инфраструктуры
67
Капитальный ремонт ул.Абылай хана в г. Туркестане
инжиниринговые услуги
ТОО "ШЫНГЫС-1987"
070340013123
строительно-монтажные работы
ТОО "Т.М.М. Береке"
050640006792
68
Средний ремонт пр. Тауке хана, ул. С. Кожанова, ул. Казбекби, ул. Байбурт, ул. Амир Темир, Г. Мусирепова, ул. Айтекеби в г. Туркестане
проектно -изыскательные работы
ТОО "Алматы Жоба"
050840006402
инжиниринговые услуги
ТОО "ЕгеменҚұрылыс"
120540006506
строительно-монтажные работы
ТОО "Отау-Строй"
040140001989
69
Средний ремонт дорог ул. Т. Бокина, дороги ул. Между Кожанова и Талканбаева, ул. Талканбаева, ул. Торекулова, ул. Карадауова, ул. Спатаева, ул. Шолпана, ул. Токтарова, ул. М. Мадиходжаева, ул. М. Мадиходжаева пер.1, ул. Сыргак батыра, ул. Талканбаева, ул. Сатбаева, ул. К. Байсеитова, ул. Сейфуллина, проезд Шолпан, пер. Мадиходжаева № 2, пер. Кожанова, пер. Конаева, пер. Торекулова, ул. Шипа су в г. Туркестане
проектно-изыскательные работы
ТОО "Алматы Жоба"
050840006402
инжиниринговые услуги
ТОО "ШЫНГЫС-1987"
070340013123
строительно-монтажные работы
ТОО "АҚ-ЖОЛ"
030340003832
70
Средний ремонт дорог ул. Сайрам, ул. Ататурик, ул. Ататурик пер. № 1,2,3,4,5,6, ул. Усенова, ул. Мынбасы, ул. Миркемелова, ул. Мусабекова, ул. Ш. Ганиева, ул. Султанова, пер. Ерубаева № 1-2, ул. Тыныштыкулова в г. Туркестане
проектно-изыскательные работы
ТОО "Алматы Жоба"

000540001174
инжинирингтік қызметтер
"Шымкент-Құрылыс Ж.Қ." ЖШС
060740006548
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Bazis Construction" ЖШС
980540001197
64
Түркістан облысында сауықтыру кешенін (резиденция) салу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"ТАҢ-1" ЖШС
020840004574
инжинирингтік қызметтер
"ЗКА Проект" ЖШС
150740010745
құрылыс-монтаж жұмыстары
"А.Р.Т.-Құрылыс" ЖШС
050140006259
65
Түркістан облысында туристік-рекреациялық орталықтың инженерлік инфрақұрылымын салу (I кезек)
жобалау-іздестіру жұмыстары
"Тритон-Проект" ЖШС
020240019190
инжинирингтік қызметтер
"Стройконсал
тинг LTD" ЖШС
010840008441
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Алматы-Строй-Контракт" ЖШС, "Казстрой
подряд" ЖШС, "BAS Construction" ЖШС
020840003869
050540001531
060240001154
66
Түркістан қаласында
туристік-рекреациялық орталықтың инженерлік инфрақұрылымын салу (II кезек, жасанды көл)
жобалау-іздестіру жұмыстары
"Тритон-Проект" ЖШС
020240019190
инжинирингтік қызметтер
"Стройконсалтинг LTD" ЖШС
010840008441
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Алматы-Строй-Контракт" ЖШС, "Павлодар өзен порты" АҚ, "BAS Construction" ЖШС
020840003869
940140001393
060240001154
ІІІ. Көліктік инфрақұрылым объектілерін дамыту
67
Түркістан қаласының Абылай хан көшесін күрделі жөндеу
инжинирингтік қызметтер
"ШЫҢҒЫС-1987" ЖШС
070340013123
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Т.М.М. Береке" ЖШС
050640006792
68
Түркістан қаласында Тәуке хан даңғылын, С. Қожанов көшесін, Қазыбек би көшесін, Байбұрт көшесін, Әмір Темір көшесін,
Ғ. Мүсірепов көшесін, Әйтеке би көшесін орташа жөндеу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"Алматы Жоба" ЖШС
050840006402
инжинирингтік қызметтер
"ЕгеменҚұрылыс" ЖШС
120540006506
құрылыс-монтаж жұмыстары
"Отау-Строй" ЖШС
040140001989
69
Түркістан қаласында Т. Бокин көшесін, Қожанов пен Талқанбаев көшелерінің арасындағы жолды, Талқанбаев көшесін, Төреқұлов көшесін, Қарадауов көшесін, Сәтпаев көшесін, Шолпан көшесін, Тоқтаров көшесін, М. Мәдіқожаев көшесін, М. Мәдіқожаев № 1 тұйық көшесін, Сырғақ батыр көшесін, Талқанбаев көшесін,
К. Байсейітова көшесін, Сейфуллин көшесін, Шолпан өткелін, М. Мәдіқожаев № 2 тұйық көшесін, Қожанов тұйық көшесін, Қонаев тұйық көшесін, Төреқұлов тұйық көшесін, Шипа су көшесін орташа жөндеу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"Алматы Жоба" ЖШС
050840006402
инжинирингтік қызметтер
"ШЫҢҒЫС-1987" ЖШС
070340013123
құрылыс-монтаж жұмыстары
"АҚ-ЖОЛ" ЖШС
030340003832
70
Түркістан қаласында Сайрам көшесін, Ататүрік көшесін, Ататүрік № 1, 2, 3, 4, 5, 6 тұйық көшесін, Үсенов көшесін, Мыңбасы көшесін, Міркемелов көшесін, Мұсабеков көшесін, Ш. Ғаниев көшесін, Сұлтанов көшесін, Ерубаев № 1-2 тұйық көшесін, М. Тыныштықұлов көшесін орташа жөндеу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"Алматы Жоба" ЖШС