О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2001 года № 333 "О Концепции развития туризма в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2019 года № 381.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2001 года № 333 "О Концепции развития туризма в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 10, ст. 109).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Қазақстан Республикасында туризмді дамытудың тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 наурыздағы № 333 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 13 маусымдағы № 381 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында туризмді дамытудың тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 наурыздағы № 333 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 10, 109-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин