О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2017 года № 266 "О проведении конкурса путем двухэтапных процедур по продаже государственного пакета акций акционерного общества "Национальный научный медицинский центр"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2019 года № 425
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2017 года № 266 "О проведении конкурса путем двухэтапных процедур по продаже государственного пакета акций акционерного общества "Национальный научный медицинский центр".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Ұлттық ғылыми медициналық орталық" акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін сату бойынша екі кезеңдік рәсімдер арқылы конкурс өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 16 мамырдағы № 266 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 21 маусымдағы № 425 қаулысы
1. "Ұлттық ғылыми медициналық орталық" акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін сату бойынша екі кезеңдік рәсімдер арқылы конкурс өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 16 мамырдағы № 266 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин