О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год"
Постановление Правительства Ремпублики Казахстан от 26 июля 2019 года № 540.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год" следующие изменения и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"
6.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лотерей и лотерейной деятельности
МКС
Февраль
Март
Май
Кожагапанов Е.Т.
";
строку, порядковый номер 16, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 23-2, следующего содержания:
"
23-2.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам культуры
МКС
Март
Октябрь
Декабрь
Дауешов Н.М.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 26 шілдедегі № 540 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
6.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне лотереялар және лотерея қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
МСМ
Ақпан
Наурыз
Мамыр
Е.Т. Қожағапанов
";
реттік нөмірі 16-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 23-2-жолмен толықтырылсын:
"
23-2.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мәдениет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
МСМ
Наурыз
Қазан
Желтоқсан
Н.М. Дәуешов
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин