О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1518 "Об утверждении форм налоговой отчетности и правил их составления" и от 28 августа 2013 года № 874 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1518 "Об утверждении форм налоговой отчетности и правил их составления"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2019 года № 614.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1518 "Об утверждении форм налоговой отчетности и правил их составления" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 1, ст. 19);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2013 года № 874 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1518 "Об утверждении форм налоговой отчетности и правил их составления" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 51, ст. 713).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Салық есептілігі нысандарын және оларды жасау қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1518 және "Салық есептілігі нысандарын және оларды жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1518 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2013 жылғы 28 тамыздағы № 874 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 21 тамыздағы № 614 қаулысы.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) "Салық есептілігі нысандарын және оларды жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1518 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 1, 19-құжат);
2) "Салық есептілігі нысандарын және оларды жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1518 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 28 тамыздағы № 874 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 51, 713-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин