О присвоении статуса "Академический" некоторым организациям культуры
Постановление Правительства Республики Kазахстан от 25 октября 2019 года № 800
В соответствии с пунктом 2 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года "О культуре" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить статус "Академический" коммунальным государственным казенным предприятиям "Кызылординский областной казахский музыкальный драматический театр имени Нартай Бекежанова" управления культуры, архивов и документации Кызылординской области" и "Карагандинский областной казахский драматический театр имени Сакена Сейфуллина" управления культуры, архивов и документации Карагандинской области.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

Кейбір мәдениет ұйымдарына "Академиялық" мәртебе беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 25 қазандағы № 800 қаулысы.
"Мәдениет туралы" 2006 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Қызылорда облыстық Нартай Бекежанов атындағы қазақ музыкалық драма театры" және Қарағанды облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Сәкен Сейфуллин атындағы Қарағанды облыстық қазақ драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарына "Академиялық" мәртебе берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин