О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2019 года № 497 "О мерах по реализации указов Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 17 и от 1 июля 2019 года № 46 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2019 года № 836
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2019 года № 497 "О мерах по реализации указов Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 17 и от 1 июля 2019 года № 46 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2019 г., № 28 ст. 243) следующее изменение:
в Положении о Министерстве торговли и интеграции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
перечень государственных учреждений – территориальных подразделений Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"1. Департамент по защите прав потребителей города Нур-Султана Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
2. Департамент по защите прав потребителей города Алматы Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
3. Департамент по защите прав потребителей города Шымкента Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
4. Департамент по защите прав потребителей Акмолинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
5. Департамент по защите прав потребителей Актюбинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
6. Департамент по защите прав потребителей Алматинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
7. Департамент по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
8. Департамент по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.

"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 17 және 2019 жылғы 1 шілдедегі № 46 жарлықтарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 10 шілдедегі № 497 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 7 қарашадағы № 836 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 17 және 2019 жылғы 1 шілдедегі № 46 жарлықтарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 10 шілдедегі № 497 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2019 ж., № 28, 243-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі туралы ережеде:
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің аумақтық бөлімшелері – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Нұр-Сұлтан қаласының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы қаласының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
3. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шымкент қаласының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақмола облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
5. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Ақтөбе облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
7. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Атырау облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
8. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.

9. Департамент по защите прав потребителей Жамбылской области Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
10. Департамент по защите прав потребителей Карагандинской области Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
11. Департамент по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
12. Департамент по защите прав потребителей Кызылординской области Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
13. Департамент по защите прав потребителей Мангистауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
14. Департамент по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
15. Департамент по защите прав потребителей Северо-Казахстанской области Комитета по защите прав Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
16. Департамент по защите прав потребителей Туркестанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
17. Департамент по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

9. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Жамбыл облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
10. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Батыс Қазақстан облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
11. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
12. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қостанай облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
13. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қызылорда облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
14. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
15. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
16. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.
17. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Түркістан облысының тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин