О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1500 "Об утверждении Правил назначения и осуществления пенсионных выплат военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов, государственной фельдъегерской службы, а также лицам, права которых иметь специальные звания, классные чины и носить форменную одежду упразднены с 1 января 2012 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2020 года № 237. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2023 года № 734.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1500 "Об утверждении Правил назначения и осуществления пенсионных выплат военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов, государственной фельдъегерской службы, а также лицам, права которых иметь специальные звания, классные чины и носить форменную одежду упразднены с 1 января 2012 года" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 78, ст. 1023) следующие изменения и дополнения:
в Правилах назначения и осуществления пенсионных выплат военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов, государственной фельдъегерской службы, а также лицам, права которых иметь специальные звания, классные чины и носить форменную одежду упразднены с 1 января 2012 года, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан для оказания государственных услуг, услуг по выдаче технических условий на подключение к сетям субъектов естественных монополий и услуг субъектов квазигосударственного сектора в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг, услуг по выдаче технических условий на подключение к сетям субъектов естественных монополий, услуг субъектов квазигосударственного сектора и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", а также обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме, осуществляющее государственную регистрацию прав на недвижимое имущество по месту его нахождения;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) филиалы Государственной корпорации – филиалы Государственной корпорации областей, городов республиканского значения и столицы.";
в пункте 7:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) документ, удостоверяющий личность (удостоверение личности, удостоверение лица без гражданства, вид на жительство иностранца, паспорт гражданина Республики Казахстан);";
подпункт 2) исключить;
часть вторую подпункта 5) исключить;
подпункт 6) дополнить частью второй следующего содержания:

"Әскери қызметшілерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкерлеріне, сондай-ақ арнаулы атақтар, сыныптық шендер алу және нысанды киім киіп жүру құқықтары 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап жойылған адамдарға зейнетақы төлемдерін тағайындау және жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1500 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 237 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 29 тамыздағы № 734 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әскери қызметшiлерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкерлеріне, сондай-ақ арнаулы атақтар, сыныптық шендер алу және нысанды киiм киiп жүру құқықтары 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап жойылған адамдарға зейнетақы төлемдерiн тағайындау және жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1500 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 78, 1023-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Әскери қызметшiлерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкерлеріне, сондай-ақ арнаулы атақтар, сыныптық шендер алу және нысанды киiм киiп жүру құқықтары 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап жойылған адамдарға зейнетақы төлемдерiн тағайындау және жүзеге асыру қағидаларында:
1-тармақта:
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер, табиғи монополиялар субъектілерінің желілеріне қосылуға техникалық шарттарды беру жөніндегі қызметтер және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қызметтерін, "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтерді, табиғи монополиялар субъектілерінің желілеріне қосылуға техникалық шарттарды беру жөніндегі қызметтерді, квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қызметтерін көрсетуге өтініштерді қабылдау және көрсетілетін қызметті алушыға олардың нәтижелерін беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру, сондай-ақ оның орналасқан орны бойынша жылжымайтын мүлікке құқықты мемлекеттік тіркеуді жүзеге асыратын мемлекеттік қызметтерді электрондық нысанда көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған заңды тұлға;";
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) Мемлекеттік корпорацияның филиалдары – Мемлекеттік корпорацияның облыстардағы, республикалық маңызы бар қалалардағы және астанадағы филиалдары;";
7-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) жеке басын куәландыратын құжат (жеке куәлігі, азаматтығы жоқ адамның куәлігі, шетелдіктің тұруға ықтиярхаты, Қазақстан Республикасы азаматының төлқұжаты);";
2)тармақша алып тасталсын;
5) тармақшаның екінші бөлігі алып тасталсын;
6) тармақша мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:

"Копии документов должны быть засвидетельствованы должностным лицом подразделения после сличения с представленными подлинниками, кроме случаев, когда копии документов засвидетельствованы в порядке, установленном Законом Республики Казахстан от 14 июля 1997 года "О нотариате".";
часть вторую пункта 9 изложить в следующей редакции:
"В случае, если размер пенсионных выплат за выслугу лет получателя, являющегося инвалидом, меньше размера месячного пособия по инвалидности, установленного для соответствующих категорий инвалидов, то уполномоченным государственным органом устанавливается доплата к пенсионным выплатам за выслугу лет в соответствии с пунктом 5 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 16 июня 1997 года "О государственных социальных пособиях по инвалидности и по случаю потери кормильца в Республике Казахстан.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Уполномоченные государственные органы передают в филиалы Государственной корпорации в одном экземпляре выписки на осуществление пенсионных выплат по формам 1-ИУ, 1-ВС согласно приложениям 2 и 3 к настоящим Правилам, с приложением извещения по форме 1-В/Л согласно приложению 6 к настоящим Правилам или в электронном виде.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"Филиалы Государственной корпорации при поступлении выписок регистрируют их в журнале регистрации выписок по форме согласно приложению 7 к настоящим Правилам и формируют в автоматизированной информационной системе "Централизованная база данных выплат пенсий и пособий" карточки получателей и вносят в карточку соответствующие данные либо изменения по ним.
Филиалы Государственной корпорации при поступлении выписок, уведомлений о приостановлении или прекращении выплат в электронном виде, регистрируют их в электронном журнале регистрации сведений о выписках и уведомлениях по форме согласно приложению 7-1 к настоящим Правилам.";
приложения 1, 9, 11 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 7-1 к указанным Правилам согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 апреля 2020 года № 237
Приложение 1
к Правилам назначения и
осуществления пенсионных
выплат военнослужащим,
сотрудникам специальных
государственных и
правоохранительных органов,
государственной
фельдъегерской службы, а также
лицам, права которых иметь
специальные звания, классные
чины и носить форменную
одежду упразднены с 1 января 2012 года
_________________________________________________
(наименование государственного органа, назначающего
пенсионные выплаты за выслугу лет)
Заявление
о назначении (возобновлении) пенсионных выплат за выслугу лет
от _____________________________________________________________
(воинское (специальное) звание, классный чин, квалификационный класс,
фамилия, имя, отчество (при наличии) заявителя)
проживающего по адресу: индекс _________ область/город ____________
город (район) _______________________ аул (село) ___________________
улица (микрорайон) _________________ дом __________ квартира ______
телефон _________________
Наименование банка ____________ Банковский (карта) счет ____________
Отд. связи ______________________________________________________
Мой индивидуальный идентификационный номер (ИИН) ______________
Документ, удостоверяющий личность: № ____________________________
Когда и кем выдан "____" ____________ _______ года _________________
Прошу назначить (возобновить) мне пенсионные выплаты за выслугу лет.
Ранее ______ получал (в настоящее время получаю или только назначена) (да,
нет)пенсионные выплаты/пособие _____________________________________
(какого государственного органа и какой размер пенсионных выплат/ пособия,
а если выплата прекращена, то с какого времени)
К заявлению прилагаю: ___________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Подпись заявителя ___________________ "___" ___________ 20____ года.
Заявление принято "_____" _______________ 20___ года.
Фамилия, имя, отчество (при наличии), должность и подпись лица, принявшего
документы:
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Поставлен в известность, что при зачислении на государственную службу с
присвоением воинского (специального) звания, классного чина, квалификационного
класса, а также изменении адреса прописки обязан в пятидневный срок уведомить об
этом государственный орган, назначивший пенсионные выплаты, а при выезде на
постоянное место жительство в другие регионы Республики Казахстан и за пределы
Республики Казахстан – немедленно.
Даю согласие на сбор и обработку моих персональных данных, необходимых для
назначения выплаты.
Подпись заявителя _____________ "_____" _____________ 20___ года
-----------------------------------------------------------------------------------------------
(линия отреза)
Расписка о принятии документов для назначения пенсионных выплат за выслугу лет
1. ______________________________________________________________
2. ______________________________________________________________
3. ______________________________________________________________
(указать наименования документов)
Дата принятия документов "__________" _________ 20 ____ года
________________________________________________________________
(наименование уполномоченного органа либо его
подразделение)
________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица, принявшего документы)
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 апреля 2020 года № 237
Приложение 9
к Правилам назначения и
осуществления пенсионных
выплат военнослужащим,
сотрудникам специальных
государственных и
правоохранительных органов,
государственной
фельдъегерской службы, а также
лицам, права которых иметь
специальные звания, классные
чины и носить форменную
одежду упразднены с 1 января 2012 года
__________________________________________________________________
(наименование государственного органа)
Уведомление на прекращение (приостановление) выплат, на осуществление единовременных выплат (компенсации) на погребение и единовременных пособий членам семьи умершего
Дело № ______
Фамилия ________________________________________________________
Имя ____________________________________________________________
Отчество (при наличии) ___________________________________________
Индивидуальный идентификационный номер ________________________
Адрес места жительства (фактический) ______________________________
Прекратить/приостановить (нужное подчеркнуть) выплату пенсионных выплат за
выслугу лет, пенсий по инвалидности и по случаю потери кормильца, назначенных до 1
января 1998 года, государственной базовой пенсионной выплаты, назначенной до 1 января
2016 года, специального государственного пособия с
________________________________________________________________
(нужное подчеркнуть)
Причина прекращения (приостановления) выплаты ___________________
________________________________________________________________
(переезд в другие регионы Казахстана, за пределы Республики Казахстан,
со смертью, до выяснения возникших обстоятельств)
Основание:
Справка о смерти № ____ от "___" ______ 20__ года выдана ____________
Адресный листок убытия с отметкой о снятии с учета с места жительства
от "___"___________ 20___ года № _________________________________
________________________________________________
(иное основание)
Размер единовременной выплаты (компенсации) на погребение на
"___" __________ 20 __ года _________________________________ тенге
Размер единовременного пособия семье умершего на "___" __________ 20 __ года
________________________________________________ тенге
Фамилия, имя, отчество (при наличии) получателя выплаты (компенсации) на
погребение, единовременного пособия членам семьи: ________________
________________________________________________________________
Документ, удостоверяющий личность: № ____________________________
Когда и кем выдан "_____" ______________ _______ года ______________
ИИН получателя _________________________________________________
Адрес __________________________________________________________
Реквизиты банка и номер банковского счета получателя
МФО __________________________________________________________
Кор. счет _______________________________________________________
БИН банка ______________________________________________________
Счет ___________________________________________________________
(наименование, местонахождение банка)
Руководитель             __________      _________________________________
М.П.                               (подпись)      (фамилия, имя, отчество (при наличии)
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 апреля 2020 года № 237
Приложение 11
к Правилам назначения и
осуществления пенсионных
выплат военнослужащим,
сотрудникам специальных
государственных и
правоохранительных органов,
государственной
фельдъегерской службы, а также
лицам, права которых иметь
специальные звания, классные
чины и носить форменную
одежду упразднены с 1 января 2012 года
_______________________________________________________
(наименование государственного органа, назначившего пенсию)
От_____________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии) заявителя)
Степень родства_________________________________________
_______________________________________________________
(проживающего по адресу)
Документ, удостоверяющий личность: № ___________________
Когда и кем выдан "_____" ____________ ______ года
ИИН _________________________
Заявление
Прошу выплатить единовременную выплату (компенсацию) на погребение,
единовременное пособие членам семьи по случаю смерти
_______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), ИИН умершего)
_______________________________________________________________
(проживавшего по адресу)
Единовременную выплату (компенсацию) на погребение прошу перечислить на
банковский счет № ___________________________________
Филиал банка, отделение связи акционерного общества "Казпочта" № ____
1. Копия свидетельства о смерти.
2. _____________________________________________________________
3. _____________________________________________________________
Даю согласие на сбор и обработку моих персональных данных, необходимых для
назначения выплаты.
"____" ____________ 20___ года
Подпись ____________
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 апреля 2020 года № 237

"Құжаттардың көшірмелері "Нотариат туралы" 1997 жылғы 14 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген тәртіппен куәландырылған жағдайлардан басқа, құжаттардың көшірмелерін ұсынылған түпнұсқаларымен салыстырғаннан кейін бөлімшенің лауазымды адамы куәландыруға тиіс.";
9-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Мүгедек болып табылатын алушының еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдерінің мөлшері мүгедектердің тиісті санаттары үшін белгіленген мүгедектігі бойынша айлық жәрдемақының мөлшерінен аз болса, онда уәкілетті мемлекеттік орган "Қазақстан Республикасында мүгедектiгi бойынша және асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша берiлетiн мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар туралы" 1997 жылғы 16 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңы 12-бабының 5-тармағына сәйкес еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдеріне қосымша ақы белгілейді.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Уәкілетті мемлекеттік органдар Мемлекеттік корпорацияның филиалдарына осы Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес 1-В/Л нысаны бойынша хабарламаны қоса бере отырып, осы Қағидаларға 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 1-ИУ, 1-ВС нысандары бойынша зейнетақы төлемдерін жүзеге асыруға арналған үзінділерді бір данада немесе электрондық түрде береді.";
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Мемлекеттік корпорацияның филиалдары үзінділер келіп түскен кезде оларды осы Қағидаларға 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша үзінділерді тіркеу журналында тіркейді және "Зейнетақыларды және жәрдемақыларды төлеу жөніндегі орталықтандырылған дерекқор" автоматтандырылған ақпараттық жүйесінде алушылардың карточкаларын қалыптастырады және карточкаға тиісті деректерді не олар бойынша өзгерістерді енгізеді.
Мемлекеттік корпорацияның филиалдары үзінділер, төлемдерді тоқтата тұру немесе тоқтату туралы хабарламалар электронды түрде келіп түскен кезде оларды осы Қағидаларға 7-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша үзінділер мен хабарламалар туралы мәліметтерді электрондық тіркеу журналында тіркейді.";
көрсетілген Қағидаларға 1, 9, 11-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес көрсетілген Қағидаларға 7-1-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 22 сәуірдегі
№ 237 қаулысына
1-қосымша
Әскери қызметшiлерге, арнаулы
мемлекеттік және құқық қорғау
органдарының, мемлекеттік
фельдъегерлік қызмет
қызметкерлеріне, сондай-ақ
арнаулы атақтар, сыныптық
шендер алу және нысанды киiм
киiп жүру құқықтары 2012
жылғы 1 қаңтардан бастап
жойылған адамдарға зейнетақы
төлемдерiн тағайындау және
жүзеге асыру қағидаларына
1-қосымша
___________________________________________________________ (еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдерін тағайындайтын мемлекеттік органның атауы) Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдерін тағайындау (қайта бастау) туралы өтініш
кімнен _________________________________________________________
(өтініш берушінің әскери (арнаулы) атағы, сыныптық шені, біліктілік сыныбы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
мекенжайы: индексі __________ ______________________ облысы/қаласы
_______________ қаласы (ауданы) _____________________________ ауылы
___________ көшесі (шағын ауданы) ______ үй ____ пәтер тел. __________
Банктің атауы ________________ Банктегі (карт) шоты _________________
Байланыс бөлімшесi ______________________________________________
Менің жеке сәйкестендіру нөмірім (ЖСН) ____________________________
Жеке басын куәландыратын құжат: № ______________________________
Қашан және кім бердi ______ жылғы "____" _________ ________________
Маған еңбек сіңірген жылдарым үшін зейнетақы төлемдерін тағайындауды (қайта бастауды) сұраймын.
Бұдан бұрын алдым (қазіргі уақытта аламын немесе енді тағайындалды)
_______________ (иә, жоқ)
_______________________________________________________________
(қай мемлекеттік органнан және зейнетақы төлемдерінің/жәрдемақының мөлшері, ал егер төлем тоқтатылған болса, онда қай уақыттан)
Өтінішке мыналарды қоса беремін: _________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Өтініш берушінің қолы ______________ 20___ жылғы "_____" __________
Өтініш 20___ жылғы "____" ______________ қабылданды.
Құжаттарды қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса),
лауазымы және қолы: _____________________________
________________________________________________________________
Мемлекеттік қызметке әскери (арнаулы) атақ, сыныптық шен, біліктілік сынып бере отырып қабылданған кезде, сондай-ақ тіркелген мекенжайым өзгерген кезде ол туралы зейнетақы төлемдерін тағайындаған мемлекеттік органға бес күн мерзімде, ал Қазақстан Республикасының басқа өңірлеріне және Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге тұрақты тұруға кеткен кезде дереу хабарлауға міндетті екендігім туралы хабардармын.
Төлем тағайындау үшін қажетті дербес деректерімді жинауға және өңдеуге келісім беремін.
Өтініш берушінің қолы __________ 20__ жылғы "____" _________________
-------------------------------------------------------------------------------------------------- (кесу сызығы)
Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдерін тағайындауға құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат
1.______________________________________________________________
2.______________________________________________________________
3.______________________________________________________________
құжаттың атауын көрсету)
Құжаттар қабылданған күн 20 ____ жылғы "_________" ________________
________________________________________________________________
(уәкілетті органның не оның бөлімшесінің атауы)
________________________________________________________________
(құжаттарды қабылдаған лауазымды адамның Т.А.Ә)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 22 сәуірдегі
№ 237 қаулысына
2-қосымша
Әскери қызметшiлерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкерлеріне, сондай-ақ арнаулы атақтар, сыныптық шендер алу және нысанды киiм киiп жүру құқықтары 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап жойылған адамдарға зейнетақы төлемдерiн тағайындау және жүзеге асыру қағидаларына
9-қосымша
________________________________________________________________ (мемлекеттік органның атауы) Төлемдерді тоқтатуға (тоқтата тұруға), жерлеуге арналған біржолғы төлемдерді (өтемақыны) және қайтыс болғанның отбасы мүшелеріне біржолғы жәрдемақыларды жүзеге асыруға арналған хабарлама
№ ______ іс
Тегі ____________________________________________________________
Аты ____________________________________________________________
Әкесінің аты (бар болса) __________________________________________
Жеке сәйкестендіру нөмірі ________________________________________
Тұрғылықты мекенжайы (нақты) ___________________________________
_________________________________________________________
бастап (қажеттісінің астын сызу)
еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдерін, 1998 жылғы 1 қаңтарға дейін тағайындалған мүгедектігі бойынша және асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша зейнетақыларды, 2016 жылғы 1 қаңтарға дейін тағайындалған мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін, арнаулы мемлекеттік жәрдемақыны төлеу тоқтатылсын (тоқтатыла тұрсын).
Төлемді тоқтату (тоқтата тұру) себебі ________________________________ (Қазақстанның басқа өңірлеріне, Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге көшу, қайтыс болуына байланысты, туындаған мән-жайларды анықтағанға дейін)
Негіз:
қайтыс болғаны туралы 20 __ жылғы "___" ____ № _____ анықтама _____ берілді.
Тұрғылықты жерінен есептен шыққаны туралы белгісі бар 20 __ жылғы "___" __________ № ___________________________ кету парағы.
______________________________________________________ (өзге негіз)
20 __ жылғы "___" ______________ жерлеуге арналған біржолғы төлемнің
(өтемақының) мөлшері _________________________________________ теңге
20 __ жылғы "___" ____________ қайтыс болғанның отбасына біржолғы жәрдемақының мөлшері ___________________________________________ теңге.
Жерлеуге арналған төлемді (өтемақыны), отбасы мүшелеріне берілетін біржолғы жәрдемақыны алушының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса):
_______________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат: № ______________________________
Қашан және кім берді _______ жылғы "_____" _________ _____________
Алушының ЖСН ________________________________________________
Мекенжайы ____________________________________________________
Банк деректемелері және алушының банк шотының нөмірi
ХҚЕ ___________________________________________________________
Кор. шот _______________________________________________________
Банк БСН _______________________________________________________
Шот ____________________________________________________________
(банктің атауы, орналасқан жері)
Басшы
______________
_____________________________
М.О.
(қолы)
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 22 сәуірдегі
№ 237 қаулысына
3-қосымша
Әскери қызметшiлерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкерлеріне, сондай-ақ арнаулы атақтар, сыныптық шендер алу және нысанды киiм киiп жүру құқықтары 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап жойылған адамдарға зейнетақы төлемдерiн тағайындау және жүзеге асыру қағидаларына
11-қосымша
________________________________________________ (зейнетақы тағайындаған мемлекеттік органның атауы) ________________________________________________ (өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) Туыстық дәрежесі ________________________________ Тұратын мекенжайы ______________________________ Жеке басын куәландыратын құжат: № _______________ Қашан және кім берді ____ жылғы "_____" __________ ЖСН ___________________________________________ Өтініш
_______________________________________________________________
(қайтыс болған адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса),
ЖСН)__________________________________________________________
(тұрған мекенжайы)
қайтыс болуына байланысты жерлеуге арналған біржолғы төлемді (өтемақыны), отбасы мүшелеріне берілетін біржолғы жәрдемақыны төлеуді сұраймын.
Жерлеуге арналған біржолғы төлемді (өтемақыны) банк филиалының, "Қазпошта" акционерлік қоғамы № ______ байланыс бөлімшесінің № _________ банк шотына аударуды сұраймын.
1. Қайтыс болғаны туралы куәліктің көшірмесi.
2. ______________________________________________________
3. ______________________________________________________
Төлем тағайындау үшін қажетті дербес деректерімді жинауға және өңдеуге келісім беремін.
20___ жылғы "____" ____________
Қолы _______
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 22 сәуірдегі
№ 237 қаулысына
4-қосымша
Әскери қызметшiлерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкерлеріне, сондай-ақ арнаулы атақтар, сыныптық шендер алу және нысанды киiм киiп жүру құқықтары 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап жойылған адамдарға зейнетақы төлемдерiн тағайындау және жүзеге асыру қағидаларына