О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2019 года № 27 "Об утверждении Дорожной карты по проведению Года молодежи"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2020 года № 239
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2019 года № 27 "Об утверждении Дорожной карты по проведению Года молодежи" следующие изменения:
в Дорожной карте по проведению Года молодежи, утвержденной указанным постановлением:
в разделе "1. Опорные мероприятия":
строку, порядковый номер 3, исключить;
в разделе "2. Новые инициативы":
строку, порядковый номер 15, изложить в следующей редакции:
"
15
Развитие молодежного стартап движения
информация в МИОР
МЦРИАП, МНЭ, НПП "Атамекен" (по согласованию)
декабрь 2019 года
не требуется
-
количество разработанных стартап проектов
";
в разделе "3. Грантовая поддержка неправительственных организаций":
строки, порядковые номера 38 и 39, изложить в следующей редакции:
"
38
Проведение комплекса мероприятий, направленных на профилактику суицидального поведения среди молодежи
грант
МИОР, акиматы городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, областей
2019-2020 годы
в 2019 году
17 815
тыс. тенге,
РБ
007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики"
охват молодежи мероприятиями 500 человек
в 2020 году
18 710 тыс.тенге
39
Организация проведения фестиваля-выставки инновационных проектов
проведение фестиваля-выставки инновационных проектов
МИОР
2019-2020 годы
в 2019 году
24 563 тыс. тенге,
в 2020 году
24 182 тыс.тенге
РБ 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики"
количество участников не менее 500 человек
";
строку, порядковый номер 45, изложить в следующей редакции:
"
45
Развитие системы органов молодежного самоуправления
мероприятия
МИОР
2019-2020 годы
в 2019 году
26 939 тыс.
тенге,
в 2020 году 26 986 тыс. тенге
РБ 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики"
количество обученной молодежи не менее 500 человек
";
строки, порядковые номера 51 и 52, изложить в следующей редакции:
"
51
Проведение комплекса мероприятий по военно-патриотическому воспитанию молодежи
проведение мероприятий
МИОР
2019-2020 годы
в 2019 году
5 235
тыс. тенге,
в 2020 году
РБ
007 "Реализация государственной
количество участников 100 человек
5 528 тыс тенге
молодежной и семейной политики"
52
Развитие культуры социального единства среди молодежи с активным участием этнокультурных объединений
проведение мероприятий
МИОР
2019-2020 годы
в 2019 году 11 887 тыс. тенге,
в 2020 году 11 995
тыс тенге
РБ 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики"
количество участников 200 человек
";
строку, порядковый номер 54, изложить в следующей редакции:
"
54
Проведение комплекса мероприятий по организации республиканского конкурса молодых акынов "Мушайра", посвященного 175-летию Абая
проведение мероприятий
МИОР, партия "Nur Otan" (по согласованию)
в течение 2020 года
24 696 тыс.тенег
РБ 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики"
количество участников 100 человек
";
строку, порядковый номер 58, изложить в следующей редакции:
"
58
Проведение серии семинаров по правам человека, анти-буллингу для детей и молодежи сельской и городской местности
образовательный курс
МИОР
2019-2020 годы

"Жастар жылын өткізу жөніндегі жол картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 қаңтардағы № 27 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 239 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жастар жылын өткізу жөніндегі жол картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 қаңтардағы № 27 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жастар жылын өткізу жөніндегі жол картасында:
"1. Тірек іс-шаралар" деген бөлімде:
реттік нөмірі 3-жол алып тасталсын;
"2. Жаңа бастамалар" деген бөлімде:
реттік нөмірі 15-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
15
Жастардың стартап қозғалысын дамыту
АҚДМ-ге ақпарат
ЦДИАӨМ,
ҰЭМ, "Атамекен" ҰКП (келісу бойынша)
2019 жылғы желтоқсан
талап етілмейді
-
әзірленген стартап жобалардың саны
";
"3. Үкіметтік емес ұйымдарды гранттық қолдау" деген бөлімде:
реттiк нөмiрі 38 және 39-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
38
Жастар арасында суицидтік мінез-құлықтың алдын алуға
грант
АҚДМ, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалаларының, облыстардың
2019-2020 жылдар
2019 жылы
17 815
мың теңге,
2020 жылы
18 710 мың теңге
РБ
007 "Мемлекеттік жастар және
жастарды іс-шаралармен қамту
бағытталған іс-шаралар кешенін өткізу
әкімдіктері
отбасы саясатын іске асыру"
қамту – 500 адам
39
Инновациялық жобалардың фестиваль-көрмесін өткізуді ұйымдастыру
инновациялық жобалардың фестиваль-көрмесін өткізу
АҚДМ
2019-2020 жылдар
2019 жылы 24 563
мың теңге,
2020 жылы
24 182 мың теңге
РБ
007 "Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру"
қатысушылар саны – кемінде 500 адам
";
реттiк нөмiрі 45-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
45
Жастардың өзін-өзі басқару органдары жүйесін дамыту
іс-шаралар
АҚДМ
2019-2020 жылдар
2019 жылы 26 939
мың теңге,
2020 жылы 26 896 мың теңге
РБ
007
"Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру"
оқытылған жастар саны – кемінде
500 адам
";
реттiк нөмiрі 51 және 52-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
51
Жастарды әскери-патриоттық тәрбиелеу бойынша кешенді іс-шаралар өткізу
іс-шаралар өткізу
АҚДМ
2019-2020 жылдар
2019 жылы 5 235
мың теңге,
2020
жылы 5 528 мың теңге
РБ
007 "Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру"
қатысушылар саны – 100 адам
52
Этномәдени бірлестіктердің белсенді қатысуымен жастар арасында әлеуметтік бірлік мәдениетін дамыту
іс-шаралар өткізу
АҚДМ
2019-2020 жылдар
2019 жылы
11 887
мың теңге,
2020 жылы
11 995 мың теңге
РБ
007
"Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру"
қатысушылар саны – 200 адам
";
реттiк нөмiрі 54-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
54
Абайдың 175 жылдығына арналған "Мүшайра" жас ақындардың республикалық конкурсын ұйымдастыру жөніндегі іс-шаралар кешенін өткізу
іс-шаралар өткізу
АҚДМ, "Nur Otan" партиясы (келісу бойынша)
2020 жыл
ішінде
24 696
мың теңге
РБ
007 "Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру"
қатысушылар саны – 100 адам
";
реттiк нөмiрі 58-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
58
Ауылдық және қалалық жерлердегі балалар мен жастар үшін адам құқықтары, анти-буллинг бойынша семинарлар сериясын өткізу
білім беру курсы
АҚДМ
2019-2020 жылдар

в 2019 году 15 000
тыс. тенге,
в 2020 году
14 597 тыс. тенге
РБ
007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики"
формирование у школьников уважительного отношения к праву и
правомерного поведения, понимание школьниками своих прав
";
строку, порядковый номер 65, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

2019 жылы 15 000
мың теңге,
2020 жылы 14 597 мың теңге
РБ
007 "Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру"
оқушылардың бойында құқыққа және заңды мінез-құлыққа құрметпен қарауды қалыптастыру, оқушыл ардың өз құқықтарын түсінуі
";
реттiк нөмiрi 65-жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин