О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019года № 1033 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2020 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2020 года № 240
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 1033 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2020 год" следующие дополнения:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2020 год, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 5-1, 5-2, 8-1, 8-2, 18, 19 следующего содержания:
"
5-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования бюджетного законодательства
МНЭ
Апрель
Май
Май
Такиев М.Т.
5-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам информации
МИОР
Февраль
Апрель
Июнь
Мауберлинова Н.О.
8-1
О техническом регулировании
МТИ
Апрель
Май
Июнь
Торебаев К.К.
8-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам технического регулирования
МТИ
Апрель
Май
Июнь
Торебаев К.К.
18
О Семипалатинской зоне ядерной безопасности
МЭ
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Рахимов К.Б.
19
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам Семипалатинской зоны ядерной безопасности
МЭ
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Рахимов К.Б.
";
в Примечании:
расшифровку аббревиатур дополнить строками следующего содержания:
"МЭ – Министерство энергетики Республики Казахстан;
МИОР – Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2020 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1033 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 240 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2020 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1033 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2020 жылға арналған жоспары:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-1, 5-2, 8-1, 8-2, 18, 19-жолдармен толықтырылсын:
"
5-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бюджет заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰЭМ
Сәуір
Мамыр
Мамыр
М.Т. Такиев
5-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ақпарат мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АҚДМ
Ақпан
Сәуір
Маусым
Н.Ө. Мауберлинова
8-1
Техникалық реттеу туралы
СИМ
Сәуір
Мамыр
Маусым
Қ.Қ.Төребаев
8-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне техникалық реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
СИМ
Сәуір
Мамыр
Маусым
Қ.Қ.Төребаев
18
Семей ядролық қауіпсіздік аймағы туралы
ЭМ
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
Қ.Б.Рахимов
19
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Семей ядролық қауіпсіздік аймағы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭМ
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
Қ.Б.Рахимов
";
Ескертпеде:
аббревиатуралардың толық жазылуы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ЭМ – Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі;
АҚДМ – Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин