О корректировке показателей республиканского бюджета на 2020 год и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2019 года № 908 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2020 – 2022 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2020 года № 839
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии со статьями 79 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2020 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2019 года № 908 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2020 – 2022 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2020-2022 годы, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 906 910 617 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 560 089 549 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 976 507 201 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 512 099 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 367 801 768 тысяч тенге;
2) затраты – 13 941 047 222 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 228 526 548 тысяч тенге, в том числе:

2020 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2020 – 2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 908 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 839 қаулысы.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 79 және 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2020 – 2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 908 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2020 жылға мынадай:
1) кiрiстер – 11 906 910 617 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 5 560 089 549 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 976 507 201 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 512 099 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 5 367 801 768 мың теңге;
2) шығындар – 13 941 047 222 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 228 526 548 мың теңге, оның iшiнде:

бюджетные кредиты – 338 215 473 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 109 688 925 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 196 122 180 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 196 122 180 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -2 458 785 333 тысячи тенге, или 3,5 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета – -7 776 582 201 тысяча тенге, или 11,1 процента к валовому внутреннему продукту страны;

бюджеттiк кредиттер – 338 215 473 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 109 688 925 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо –196 122 180 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 196 122 180 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 458 785 333 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 3,5 проценті;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -7 776 582 201 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 11,1 проценті;

7) финансирование дефицита бюджета – 2 458 785 333 тысячи тенге.";
пункт 2-1 изложить в следующей редакции:
"2-1. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2020 год на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости на 2020 – 2021 годы, сумму в размере 300 141 129 тысяч тенге для перечисления:
1) целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в сумме 292 662 091 тысяч тенге Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан для финансирования следующих мероприятий на:

7) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 458 785 333 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.";
2-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2-1. Жұмыспен қамтудың 2020 – 2021 жылдарға арналған жол картасының іс-шараларын іске асыру үшін 2020 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражаттан 300 141 129 мың теңге мөлшеріндегі сома:
1) Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтамасыз етуге берілетін 292 662 091 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер мынадай іс-шараларды қаржыландыруға аудару үшін бөлінсін:

ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов – 168 620 222 тысяч тенге;
строительство и (или) реконструкцию объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и инженерно-коммуникационной инфраструктуры, а также создание быстровозводимых комплексов для размещения инфекционных больниц – 123 882 796 тысяч тенге;

тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін, әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 168 620 222 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін, әлеуметтік-мәдени объектілерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға, сондай-ақ инфекциялық ауруханаларды орналастыру үшін жылдам тұрғызылатын кешендер құруға – 123 882 796 мың теңге;

приобретение медицинского оборудования в действующих, а также планируемых к открытию провизорных и инфекционных стационарах – 159 073 тысячи тенге;
2) Министерству экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан 4 993 795 тысячи тенге на строительство и (или) реконструкцию объектов водного хозяйства;
3) Министерству обороны Республики Казахстан 2 485 243 тысячи тенге на ремонт объектов обороны.";
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:

жұмыс істеп тұрған, сондай-ақ ашылуы жоспарланып отырған провизорлық және инфекциялық стационарларда медициналық жабдықтар сатып алуға – 159 073 мың теңге;
2) Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігіне су шаруашылығы объектілерін салуға және (немесе) реконструкциялауға 4 993 795 мың теңге;
3) Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігіне қорғаныс объектілерін жөндеуге 2 485 243 мың теңге бөлінсін.";
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:

14 506 631
34 195 050
34 598 814
"
изложить в следующей редакции:
"
2
Оборона
14 528 882
34 195 050
34 598 814
";
строки:
"
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
10 654 908
002
Организация деятельности в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, промышленной безопасности, формированию и реализации государственного материального резерва
10 654 908
103
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
10 654 908
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
3 139 799
Для служебного пользования
3 123 664
Разработка ПСД и строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Косшы, Целиноградского района
16 135
Алматинская область
6 446 754
Строительство защитных сооружений на реке Хоргос в районе Международного центра приграничного сотрудничества и зданий таможни "Коргос" (Хоргос-1)
3 430 338
"
изложить в следующей редакции:
"
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
10 978 066
002
Организация деятельности в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, промышленной безопасности, формирования и реализации государственного материального резерва
10 978 066
103
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
10 978 066
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
3 019 028
Для служебного пользования
3 006 093
Разработка ПСД и строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Косшы, Целиноградского района
12 935
Алматинская область
6 906 637
Строительство защитных сооружений на реке Хоргос в районе Международного центра приграничного сотрудничества и зданий таможни "Коргос" (Хоргос-1)
3 893 602
";
строки:
"
Разработка ПСД и строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IIIА, IIIВ и IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 8 баллов" в г.Талдыкорган Алматинской области
16 416
Карагандинская область
36 595
Разработка ПСД и строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в г.Жезказган, Карагандинской области
20 650
Разработка ПСД и строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в г.Сатпаев, Карагандинской области

14 506 631
34 195 050
34 598 814
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
2
Қорғаныс
14 528 882
34 195 050
34 598 814
";
мына:
"
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
10 654 908
002
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру саласындағы қызметті ұйымдастыру
10 654 908
103
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
10 654 908
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
3 139 799
Қызмет бабында пайдалану үшін
3 123 664
Целиноград ауданы Қосшы ауылында "Қарапайым геологиялық жағдайлары бар IVА, IVГ климаттық кіші аудандары үшін II-типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оның құрылысы
16 135
Алматы облысы
6 446 754
Халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы маңындағы Қорғас өзенінде қорғау құрылыстарын "Қорғас" (Қорғас-1) кедені ғимаратын салу
3 430 338
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
10 978 066
002
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы қызметті, мемлекеттік материалдық резервтің қалыптастырылуын және іске асырылуын ұйымдастыру
10 978 066
103
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
10 978 066
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
3 019 028
Қызмет бабында пайдалану үшін
3 006 093
Целиноград ауданы Қосшы ауылында "Қарапайым геологиялық жағдайлары бар IVА, IVГ климаттық кіші аудандары үшін II-типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оның құрылысы
12 935
Алматы облысы
6 906 637
Халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы маңындағы Қорғас өзенінде қорғау құрылыстарын "Қорғас" (Қорғас-1) кедені ғимаратын салу
3 893 602
";
мына:
"
Алматы облысы Талдықорған қаласында "Сейсмикалық активтілігі 8 балл IІІА, ІІІВ, IVГ климаттық кіші аудандары үшін II-типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу және оның құрылысы
16 416
Қарағанды облысы
36 595
Қарағанды облысы Жезқазған қаласында "Қарапайым геологиялық жағдайлары бар IB және IIIA климаттық кіші аудандары үшін II-типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оның құрылысы
20 650
Қарағанды облысы Сәтпаев қаласында "Қарапайым геологиялық жағдайлары бар IB және IIIA климаттық кіші аудандары үшін II-типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оның құрылысы

15 945
"
изложить в следующей редакции:
"
Разработка ПСД и строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IIIА, IIIВ и IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 8 баллов" в г.Талдыкорган Алматинской области
13 035
Карагандинская область
28 205
Разработка ПСД и строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в г.Жезказган, Карагандинской области
16 279
Разработка ПСД и строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в г.Сатпаев, Карагандинской области
11 926
";
строки:
"
Северо-Казахстанская область
29 634
Разработка ПСД и строительство комплекса Оперативно-спасательного отряда на берегу озера Пестрое, в Кызылжарском районе, СКО по индивидуальному проекту для IB и IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями
13 169
Разработка ПСД и строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IB и IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в городе Петропавловске СКО, по ул. Нефтепроводная
16 465
Туркестанская область
489 151
"
изложить в следующей редакции:
"
Северо-Казахстанская область
25 128
Разработка ПСД и строительство комплекса Оперативно-спасательного отряда на берегу озера Пестрое, в Кызылжарском районе, СКО по индивидуальному проекту для IB и IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями
11 248
Разработка ПСД и строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IB и IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в городе Петропавловске СКО, по ул. Нефтепроводная
13 880
Туркестанская область
486 093
";
строку:
"
Разработка ПСД и строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля ІІ-го типа для IVА, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в городе Туркестан Туркестанской области, по трассе в Кентау, "048 квартал"
20 427
"
изложить в следующей редакции:
"
Разработка ПСД и строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля ІІ-го типа для IVА, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в городе Туркестан Туркестанской области, по трассе в Кентау, "048 квартал"

15 945
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Алматы облысы Талдықорған қаласында "Сейсмикалық активтілігі 8 балл IІІА, ІІІВ, IVГ климаттық кіші аудандары үшін II-типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу және оның құрылысы
13 035
Қарағанды облысы
28 205
Қарағанды облысы Жезқазған қаласында "Қарапайым геологиялық жағдайлары бар IB және IIIA климаттық кіші аудандары үшін II-типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оның құрылысы
16 279
Қарағанды облысы Сәтпаев қаласында "Қарапайым геологиялық жағдайлары бар IB және IIIA климаттық кіші аудандары үшін II-типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оның құрылысы
11 926
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысы
29 634
Қарапайым геологиялық жағдайлары бар IB және IIIA климаттық кіші аудандары үшін жеке жоба бойынша СҚО Қызылжар ауданы Пестрое көлінің жағасында Жедел-құтқару жасағы кешенінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оның құрылысы
13 169
СҚО Петропавл қаласында Нефтепроводная көшесі бойынша "Қарапайым геологиялық жағдайлары бар IB және IIIA климаттық кіші аудандары үшін II-типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оның құрылысы
16 465
Түркістан облысы
489 151
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысы
25 128
Қарапайым геологиялық жағдайлары бар IB және IIIA климаттық кіші аудандары үшін жеке жоба бойынша СҚО Қызылжар ауданы Пестрое көлінің жағасында Жедел-құтқару жасағы кешенінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оның құрылысы
11 248
СҚО Петропавл қаласында Нефтепроводная көшесі бойынша "Қарапайым геологиялық жағдайлары бар IB және IIIA климаттық кіші аудандары үшін II-типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оның құрылысы
13 880
Түркістан облысы
486 093
";
мына:
"
Түркістан облысы Түркістан қаласында Кентау трассасы бойынша, "048 квартал", "Қарапайым геологиялық жағдайлары бар IVА, IVГ климаттық кіші аудандары үшін II типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оның құрылысы
20 427
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Түркістан облысы Түркістан қаласында Кентау трассасы бойынша, "048 квартал", "Қарапайым геологиялық жағдайлары бар IVА, IVГ климаттық кіші аудандары үшін II типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оның құрылысы

100 448
Разработка ПСД "Строительство водохранилища на протоке Караузяк для аккумулирования воды Кызылординской области"
62 400
Разработка ПСД "Реконструкция гидроузла Айтек Кызылординской области"
48 000
Реконструкция Кызылординского гидроузла Кызылординской области. I очередь
500 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
207 436
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС №3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелинскому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов. Корректировка
397 480
Разработка ПСД с ГЭ проекта "Сохранение Кокаральской дамбы и восстановление дельты реки Сырдарья"
77 410
Разработка ПСД "Строительство водохранилища на протоке Караузяк для аккумулирования воды Кызылординской области"
50 702
Разработка ПСД "Реконструкция гидроузла Айтек Кызылординской области"
41 048
Реконструкция Кызылординского гидроузла Кызылординской области. I очередь
373 000
";
строки:
"
Северо-Казахстанская область
2 559 168
7 427 389
4 031 614
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь). Корректировка
1 171 376
2 508 188
"
изложить в следующей редакции:
"
Северо-Казахстанская область
1 351 537
7 427 389
4 031 614
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь). Корректировка
387 151
2 508 188
";
строки:
"
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (II очередь). Корректировка
574 740
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
533 052
1 498 852
1 621 249
Туркестанская область
2 862 064
950 365
Восстановление и реконструкция первоочередных магистральных каналов оросительной системы Тюлькубасского района ЮКО
2 166 402
950 365
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (II очередь). Корректировка
330 345
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
354 041
1 498 852
1 621 249
Туркестанская область
1 787 983
950 365
Восстановление и реконструкция первоочередных магистральных каналов оросительной системы Тюлькубасского района ЮКО
1 102 373
950 365
";
строки:
"
Разработка ПСД "Реконструкция по увеличению устойчивости плотины Коксарайского контрегулятора на р.Сырдарья Туркестанской области"

100 448
Қызылорда облысында Қараөзек тармағында су жинақтауға арналған су қоймасын салу ЖСҚ әзірлеу
62 400
Қызылорда облысында Әйтексу торабын қайта жаңғырту ЖСҚ әзірлеу
48 000
Қызылорда облысы Қызылорда гидроторабын реконструкциялау. І кезек
500 000
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы Талап топтық су құбырының құрылысы
207 436
"Қызылорда облысы Шиелі ауданы бойынша №3 көтеру сорғы станциясынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін Жиделі топтық су құбырын және оған қосылу тармақтарын салу. №5 көтеру сорғы станциясынан Жөлек елді мекеніне дейін қосылу тармақтары, бас су өткізгіш ғимараттары мен елді мекендердің кентішілік желілері бар су таратқыш салу. Түзету" ЖЖ
397 480
Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру ЖСҚ әзірлеу
77 410
Қызылорда облысында Қараөзек тармағында су жинақтауға арналған су қоймасын салу ЖСҚ әзірлеу
50 702
Қызылорда облысында Әйтексу торабын қайта жаңғырту ЖСҚ әзірлеу
41 048
Қызылорда облысы Қызылорда гидроторабын реконструкциялау. І кезек
373 000
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысы
2 559 168
7 427 389
4 031 614
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту (құрылыстың І кезегі). Түзету
1 171 376
2 508 188
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысы
1 351 537
7 427 389
4 031 614
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту (құрылыстың І кезегі). Түзету
387 151
2 508 188
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысының Преснов топтық су құбырын қайта жаңғырту (құрылыстың ІІ кезегі). Түзету
574 740
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және қосылған ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу. 2-ші кезек
533 052
1 498 852
1 621 249
Түркістан облысы
2 862 064
950 365
Оңтүстік-Қазақстан облысы, Түлкібас ауданының суару жүйесінің бірінші кезектегі магистралды арналарын қалпына келтіру және реконструкциялау
2 166 402
950 365
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысының Преснов топтық су құбырын қайта жаңғырту (құрылыстың ІІ кезегі). Түзету
330 345
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және қосылған ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу. 2-ші кезек
354 041
1 498 852
1 621 249
Түркістан облысы
1 787 983
950 365
Оңтүстік Қазақстан облысы, Түлкібас ауданының суару жүйесінің бірінші кезектегі магистралды арналарын қалпына келтіру және реконструкциялау
1 102 373
950 365
";
мына:
"
"Түркістан облысы Сырдария өзеніндегі Көксарай контрреттегіш бөгетінің тұрақтылығын арттыруды қайта құру" ЖСҚ әзірлеу

12 123 686
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр. РФ" участок "Кызылорда - Жезказган" км 12-424, протяженностью 412 км
742 384
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"
15 107 877
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр. РФ" участок "Кызылорда - Жезказган" км 12-424, протяженностью 412 км

12 123 686
Ұзындығы 412 км болатын "Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шекарасы" автомобиль жолының "Қызылорда - Жезқазған" 12-424 учаскесін реконструкциялау
742 384
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
15 107 877
Ұзындығы 412 км болатын "Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шекарасы" автомобиль жолының "Қызылорда - Жезқазған" 12-424 учаскесін реконструкциялау

446 662
5.
Кызылординская область
2 056 367
7.
Город Нур-Султан
637 316
";
в приложении 46 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 2 изложить в следующей редакции:
"
2
Поисковые, поисково-оценочные работы
Оценка ресурсного потенциала перспективных площадей с целью наращивания минерально-сырьевой базы Республики Казахстан
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
АО "Национальная геологоразведочная компания "Казгеология"
089 "Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан"
102 "Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы"

446 662
5.
Қызылорда облысы
2 056 367
7.
Нұр-Сұлтан қаласы
637 316
";
көрсетілген қаулыға 46-қосымшада:
реттік нөмірі 2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
2
Іздестіру, іздестіру-бағалау жұмыстары
Қазақстан Республикасының минералдық-шикізат базасын толықтыру мақсатында перспективалы алаңның ресурстық әлеуетін бағалау
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
"Қазгеология" ұлттық геологиялық барлау компаниясы" АҚ
089 "Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру"
102 "Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру барлау жұмыстары"

2 102 305
";
строки, порядковые номера 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12, изложить в следующей редакции:
"
4
Комплекс исследований актуальных вопросов общественно-политической повестки дня и ключевых аспектов Послании Президента Республики Казахстан народу Казахстана "Рост благосостояния казахстанцев: повышение доходов и качества жизни"
Организация и проведение 5 социальных опросов населения:
1. Восприятие казахстанцами основных вех национальной истории и национального кода в условиях третьей модернизации. Результаты опроса дадут представление об основных исторических паттернах в общественном сознании, каналах передачи и преемственности ценностей, роли национального фактора в восприятии будущего.
2. Формирование дальнейших целевых индикаторов в молодежной политике. Результаты опроса помогут выявить проблемные вопросы и основные потребности молодежи, а также изучить социальное самочувствие молодежи, общественно-политическое настроение молодежи. Также в рамках социсследования планируется выявить уровень участия молодежи в проведении Года волонтера, перспективы развития волонтерства среди молодежи.
3. Система благотворительности в условиях Республики Казахстан. Результаты опроса позволят определить насколько соответствует система потребностям развития страны и какие меры необходимы для пробуждения социальной ответственности бизнеса.
4. Семейно-демографическая политика. Результаты опроса дадут представление о состоянии семейных ценностей, гендерном равенстве, безопасности детского населения, изучить уровень информированности и участия населения о мерах государственной поддержки семьи.
5. Процесс Третьей модернизации в Казахстане. Результаты опроса дадут представление о том, как меняется общественное сознание, о синхронности и асинхронности экономических и политических приоритетов, устойчивости занятости в условиях цифровизации, а также продемонстрируют степень восприятия населением казахстанской модели общественного развития.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
104 588
5
Услуги по научно-методическому обеспечению государственной политики в сфере общественного развития
1. Регулирование отношений в сфере религиозной деятельности.
2. Развитие семейной политики.
3. Модернизация общественного сознания.
4. Проведение ревизии отраслевого законодательства Республики Казахстан на предмет его соответствия требованиям, стандартам и принципам в области доступа к информации.

2 102 305
";
реттік нөмірлері 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
4
Қоғамдық-саяси күн тәртібіндегі өзекті мәселелерді және Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру" атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі аспектілерін зерттеу кешені
Халыққа 5 әлеуметтік сауалнама ұйымдастыру және өткізу.
1. Үшінші жаңғырту шарттарында ұлттық .тарих пен ұлттық кодтың негізгі кезеңдерін қазақстандықтардың қабылдауы. Сауалнама нәтижелері қоғамдық санадағы негізгі тарихи паттерндер, құндылықтарды беру және сабақтастық арналары, болашақты қабылдаудағы ұлттық фактордың рөлі туралы түсінік береді.
2. Жастар саясатында одан арғы нысаналы индикаторларды одан әрі қалыптастыру. Сауалнама нәтижелері жастардың проблемалық мәселелері мен негізгі қажеттіліктерін анықтауға, сондай-ақ жастардың әлеуметтік көңіл-күйін, жастардың қоғамдық-саяси көңіл-күйін зерделеуге көмектеседі. Сондай-ақ әлеуметтік зерттеу шеңберінде жастардың Волонтер жылын өткізуге қатысу деңгейін, жастар арасында волонтерлікті дамыту перспективасын анықтау жоспарлануда.
3. Қазақстан Республикасы жағдайындағы қайырымдылық жүйесі. Сауалнама нәтижелері жүйенің елдің даму қажеттіліктеріне қаншалықты сәйкес келетінін және бизнестің әлеуметтік жауапкершілігін ояту үшін қандай шаралар қажет екенін анықтауға мүмкіндік береді.
4. Отбасы-демографиялық саясат. Сауалнама нәтижелері отбасы құндылықтарының жай-күйі, гендерлік теңдік, балалардың қауіпсіздігі туралы түсінік береді, отбасын мемлекеттік қолдау шаралары туралы халықтың хабардар болу және қатысу деңгейін зерделейді.
5. Қазақстандағы Үшінші жаңғырту процесі. Сауалнама нәтижелері қоғамдық сананың қалай өзгеріп жатқаны, экономикалық және саяси басымдықтардың үндестігі мен үйлесімсіздігі, цифрландыру жағдайында жұмыспен қамтудың тұрақтылығы туралы түсінік береді, сондай-ақ халықтың қоғамдық дамудың қазақстандық моделін қабылдау дәрежесін көрсетеді.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" қазақстандық қоғамдық даму институты" КеАҚ
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
104 588
5
Қоғамдық даму саласында мемлекеттік саясатты ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету бойынша қызметтер
1. Діни қызмет саласындағы қатынастарды реттеу.
2. Отбасы саясатын дамыту.
3. Қоғамдық сананы жаңғырту.
4. Қазақстан Республикасының салалық заңнамасына оның ақпаратқа қол жеткізу саласындағы талаптарға, стандарттар мен қағидаттарға сәйкестігі тұрғысынан тексеру жүргізу.

5. Изучение межэтнических отношений и диаспоральной политики в контексте формирования казахстанской идентичности.
6. Техническое сопровождение сайта "Ruh.​kz"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"
124 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
1 016 290
6
Организация деятельности республиканского проектного офиса (фронт-офис) по координации и мониторингу волонтерских программ и проектов в рамках Года волонтера
1) координация волонтерских программ и проектов по всей республике через обеспечение координации деятельности 18 региональных центров, созданных в рамках грантового финансирования в 14-и областях и гг. Нур-Султан, Алматы (2 центра), Шымкент и региональных координаторов, по направлениям волонтерства в сферах образования, здравоохранения, социальной защиты, культуры, экологии, ЧС и др;
2) мониторинг волонтерских программ и проектов, реализуемых в 14-и областях и гг. Нур-Султан, Алматы, Шымкент в рамках проведения Года волонтера, через организацию деятельности мониторинговой группы из числа представителей общественности, журналистов, блогеров, волонтеров и проведение экспертного опроса;
3) проведение мероприятий по популяризации волонтерства через разработку и изготовление единых имиджевых и информационных материалов для распространения через СМИ, интернет - ресурсы, центры поддержки волонтеров в регионах, аккаунты проектного Офиса, сайт qazvolunteer.kz, сбор лучших практик о конкретных положительных делах волонтеров (отдельных граждан, НПО, бизнесменов, организаций), волонтерства со всех регионов, разработку видеороликов об активных волонтерах/НПО/инициативных группах;
4) организация работы единого информационного центра для работы с гражданами, интересующимися вопросами волонтерства;
5) организация обучающего блока через обучение региональных координаторов, проведение республиканской Школы "Тренинг для тренеров" и региональных семинаров;
6) подготовка аналитического доклада об итогах Года волонтера
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
001"Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"
124 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
85 640
7
Услуги по проведению прикладных этнополитических исследований и мероприятий в сфере межэтнических отношений

5. Қазақстандық бірегейлікті қалыптастыру контекстінде этносаралық қатынастар мен диаспоралық саясатты зерттеу.
6. "Ruh.​kz" сайтын техникалық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" Қазақстандық қоғамдық даму институты" КеАҚ
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
124 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
1 016 290
6
Волонтер жылы шеңберінде волонтерлік бағдарламалар мен жобаларды үйлестіру және мониторингтеу бойынша республикалық жобалау кеңсесінің (фронт-офис) қызметін ұйымдастыру
1) 14 облыста және Нұр-Сұлтан, Алматы (2 орталық), Шымкент қалаларында гранттық қаржыландыру аясында құрылған 18 өңірлік орталық пен өңірлік үйлестірушілердің, білім беру, денсаулық сақтау, әлеуметтік қорғау, мәдениет, экология, ТЖ және т. б. салаларындағы волонтерлік бағыттары бойынша қызметін үйлестіруді қамтамасыз ету арқылы бүкіл республика бойынша волонтерлік бағдарламалар мен жобаларды үйлестіру;
2) Волонтерлер жылын өткізу шеңберінде жұртшылық, журналистер, блогерлер, волонтерлер өкілдерінен тұратын мониторингтік топтың қызметін ұйымдастыру және сараптамалық сауалнама жүргізу арқылы 14 облыста және Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалаларында іске асырылып жатқан волонтерлік бағдарламалар мен жобаларды мониторингтеу;
3) БАҚ, интернет - ресурстар, өңірлердегі волонтерлерді қолдау орталықтары, жобалық кеңсенің аккаунттары, qazvolunteer.kz сайты арқылы тарату үшін бірыңғай имидждік және ақпараттық материалдарды әзірлеу және дайындау арқылы волонтерлікті танымал ету бойынша іс-шаралар өткізу, волонтерлердің (жеке азаматтардың, ҮЕҰ, бизнесмендердің, ұйымдардың), барлық аймақтардағы волонтерлердің нақты оң істері туралы үздік практиканы жинақтау, белсенді волонтерлер/ҮЕҰ/бастамашыл топтар туралы бейнероликтер әзірлеу;
4) волонтерлік мәселелеріне қызығушылық танытатын азаматтармен жұмыс істеу үшін бірыңғай ақпараттық орталықтың жұмысын ұйымдастыру;
5) өңірлік үйлестірушілерді оқыту арқылы оқыту блогын ұйымдастыру, "Жаттықтырушыларға арналған тренинг" республикалық мектебін және өңірлік семинарларды өткізу;
6) Волонтер жылының қорытындылары туралы талдамалық баяндама дайындау
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
124 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
85 640
7
Этносаралық қатынастар саласындағы қолданбалы этносаяси зерттеулер мен іс-шараларды өткізу бойынша қызметтер

1. Мониторинг социально-экономического положения этнических групп и социального самочувствия населения Казахстана;
2. Проблема межэтнической ксенофобии и пути ее преодоления на основе лучших практик стран ОЭСР;
3. Мониторинг тенденций развития национал-патриотических настроений в среде наиболее крупных этносов;
4. Проведение форсайт - исследования по вопросам гражданской идентичности и интеграции этнических групп Казахстана;
5. Вклад этносов в развитие Казахстана (актуализация электронной базы данных по выдающимся личностям);
6. 175-летие великого Абая: вклад в развитие общенационального единства и согласия народа Казахстана;
7. Выпуск информационно-справочных материалов на казахском, русском и английском языках;
8. Услуги по проведению социологического исследования (мониторинга);
9. Услуги по изданию книги, посвященной 25-летию Ассамблеи народа Казахстана;
10. Организация и проведение республиканского лектория по пропаганде казахстанской модели общественного согласия и общенационального единства;
11. Организация и проведение расширенного заседания Научно-экспертного совета АНК;
12. Организация и проведение языковой школы для этнокультурных объединений АНК;
13. Организация и проведение республиканского культурно-просветительского проекта "Мың бала";
14. Проведение инсайд-исследования "Информационная повестка дня и роль СМИ в сохранении общественного согласия";
15. Проведение форсайт - исследования "Объединительный и модернизационный потенциал казахов";
16. Государственная политика в сфере укрепления казахстанской идентичности;
17. Ретроспективный анализ конфликтов с участием разных этнических групп;
18. Проведение социологического исследования на тему: "Социальная дифференциация казахской части населения"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Институт прикладных этнополитических исследований"
001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"
124 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
334 524
8.
Услуги по обеспечению поддержки зарубежных и прибывших в Республику Казахстан этнических казахов
1. Мониторинг материалов СМИ о положении соотечественников в государствах их постоянного проживания;
2. Обеспечение функционирования интерактивного веб-портала на трех языках и работа в социальных сетях в целях предоставления актуальной информации по вопросам поддержки соотечественников;
3. Оказание информационно-консультативной поддержки репатриантам и соотечественникам, проживающим за рубежом, посредством создания и функционирования Центра информационной поддержки соотечественников;

1. Этникалық топтардың әлеуметтік-экономикалық жағдайына және Қазақстан халқының әлеуметтік көңіл-күйіне мониторинг жүргізу.2. Этносаралық ксенофобия проблемасы және ЭЫДҰ елдерінің үздік тәжірибелері негізінде оны еңсерудің жолдары.3. Ең ірі этностар ортасында ұлттық-патриоттық көңіл-күйдің даму үрдістеріне мониторинг жүргізу.4. Азаматтық бірегейлік және Қазақстанның этникалық топтарының интеграциялануы мәселелері бойынша форсайт зерттеуін өткізу.5. Қазақстанның дамуына этностардың қосқан үлесі (аса көрнекті тұлғалар бойынша деректердің электрондық базасын өзектендіру).6. Ұлы Абайдың 175 жылдығы: Қазақстан халқының жалпыұлттық бірлігі мен келісімінің дамуына қосқан үлесі.7. Қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде ақпараттық - анықтамалық материалдарды шығару.8. Әлеуметтік зерттеу (мониторинг) жүргізу бойынша қызметтер.9. Қазақстан халқы Ассамблеясының 25 жылдығына арналған кітап шығару бойынша қызметтер;
10. Қоғамдық келісім мен жалпыұлттық бірліктің қазақстандық моделін насихаттау бойынша республикалық лекторий ұйымдастыру және өткізу.
11. ҚХА ғылыми - сараптамалық кеңесінің кеңейтілген отырысын ұйымдастыру және өткізу.
12. ҚХА этномәдени бірлестіктері үшін тіл мектебін ұйымдастыру және өткізу.
13. "Мың бала" республикалық мәдени-ағарту жобасын ұйымдастыру және өткізу.
14. "Ақпараттық күн тәртібі және қоғамдық келісімді сақтаудағы БАҚ рөлі" инсайт зерттеуін жүргізу.
15. "Қазақтардың біріктіруші және модернизациялық әлеуеті" форсайт зерттеуін жүргізу.
16. Қазақстандық бірегейлікті нығайту саласындағы мемлекеттік саясат.
17. Әртүрлі этникалық топтардың қатысуымен болған жанжалдарды ретроспективті талдау.
18. "Халықтың қазақ бөлігінің әлеуметтік саралануы" тақырыбында әлеуметтанушылық зерттеу өткізу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қолданбалы этносаяси зерттеулер институты" ЖШС
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
124 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
334 524
8.
Шетелдегі және Қазақстан Республикасына көшіп келген этникалық қазақтарды қолдауды қамтамасыз ету бойынша қызметтер
1. БАҚ материалдарының тұрақты тұратын мемлекеттердегі отандастардың жағдайы туралы мониторингі;
2. Отандастарды қолдау мәселелері бойынша өзекті ақпарат беру мақсатында үш тілде интерактивтік веб-порталдың жұмыс істеуін қамтамасыз ету және әлеуметтік желілерде жұмыс істеу;
3. Отандастарды ақпараттық қолдау орталығын құру және оның жұмыс істеуі арқылы шетелде тұратын репатрианттар мен отандастарға ақпараттық-консультациялық қолдау көрсету;

4. Проведение мероприятия для обеспечения культурно-гуманитарных связей с казахами, проживающими за рубежом;
5. Аналитические исследования по поддержке казахов, проживающих за рубежом, репатриации и международного опыта взаимодействия с соотечественниками за рубежом;
6. Оказание содействия зарубежным соотечественникам и репатриантам в реализации бизнес-инициатив;
7. Оказание содействия соотечественникам, проживающим за рубежом, в организации работы казахских национальных культурных центров;
8. Оказание содействия в изучении казахского языка и реализации образовательно-познавательных инициатив
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Фонд Отандастар"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия"
494 152
9
Услуги по продвижению Казахстана как одного из международных центров по обеспечению межконфессионального и межцивилизационного диалога
1) мониторинг и анализ состояния и динамики развития религиозной ситуации в мире;
2) разработка, анализ, свод и комплексное обеспечение концептуальных документов и материалов Съездов лидеров мировых и традиционных религий, Секретариатов Съезда, рабочей группы;
3) содействие в реализации и продвижении инициатив Съезда лидеров мировых и традиционных религий и его институтов;
4) взаимодействие с аналогичными международными структурами по вопросам межрелигиозного и межкультурного диалога;
5) заключение меморандумов о сотрудничестве с аналогичными международными структурами по обеспечению и сохранению межкультурного и межцивилизационного диалога;
6) проведение мероприятий международных уровней, направленных на духовное сближение культур и религий;
7) проведение религиоведческой экспертизы;
8) анализ религиозной ситуации в Республике Казахстан;
9) организация работы по подготовке методических материалов, пособий и иной учебно-методической литературы в сфере государственно-конфессиональных отношений;
10) проведение исследования о состоянии и направлениях совершенствования информационно-разъяснительной работы в религиозной сфере;
11) проведение исследования на тему "Анализ текущей ситуации перспективы развития религиозного и религиоведческого образования в Республике Казахстан";
12) проведение анализа в части правоприменения по фактам правонарушений в сфере религиозной деятельности: "Проблемы и пути совершенствования правоприменительной практики в религиозной сфере"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Центр Н. Назарбаева по развитию межконфессионального и межцивилизационного диалога"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
102 "Реализация государственной политики по укреплению межконфессионального согласия"

4. Шетелде тұратын қазақтармен мәдени-гуманитарлық байланыстарды қамтамасыз ету үшін іс-шаралар өткізу;
5. Шетелде тұратын қазақтарды қолдау жөніндегі, репатриациялау және шетелдегі отандастармен өзара іс-қимыл жасаудың халықаралық тәжірибесін талдамалық зерттеулер;
6. Шетелдік отандастар мен репатрианттарға бизнес-бастамаларды іске асыруда жәрдем көрсету;
7. Шетелде тұратын отандастарға Қазақ ұлттық мәдени орталықтарының жұмысын ұйымдастыруда көмек көрсету;
8. Қазақ тілін үйренуде және білім беру-танымдық бастамаларды іске асыруда көмек көрсету
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Отандастар қоры" КеАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
494 152
9
Конфессияаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету жөніндегі халықаралық орталықтардың бірі ретінде Қазақстанды ілгерілету жөніндегі қызметтер
1) әлемдегі діни ахуалдың жай-күйі мен даму серпінін мониторингтеу және талдау;
2) әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съездерінің, съезд хатшылықтарының, жұмыс тобының тұжырымдамалық құжаттары мен материалдарын әзірлеу, талдау, жинақтау және кешенді қамтамасыз ету;
3) әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съезінің және оның институттарының бастамаларын іске асыруға және ілгерілетуге жәрдемдесу;
4) дінаралық және мәдениетаралық диалог мәселелері бойынша ұқсас халықаралық құрылымдармен өзара іс-қимыл;
5) мәдениетаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету және сақтау жөніндегі ұқсас халықаралық құрылымдармен ынтымақтастық туралы меморандумдар жасасу;
6) мәдениеттер мен діндердің рухани жақындасуына бағытталған халықаралық деңгейдегі іс-шараларды өткізу;
7) дінтану сараптамасын жүргізу;
8) Қазақстан Республикасындағы діни ахуалды талдау;
9) мемлекеттік-конфессиялық қатынастар саласындағы әдістемелік материалды оқу құралдарын және басқа оқу-әдістемелік әдебиеттер дайындау бойынша жұмысты ұйымдастыру;
10) дін саласындағы ақпараттық түсіндіру жұмыстарын дамытудың жай-күйі мен бағыттары туралы зерттеу жүргізу;
11) "Қазақстан Республикасындағы діни және дінтану білімінің қазіргі жағдайы мен даму болашағын талдау" тақырыбына зерттеу жүргізу;
12) діни қызмет саласындағы құқық бұзушылық фактілері бойынша құқық қолдану бөлігінде талдау жүргізу: "Дін саласында құқық қолдану тәжірибесінің проблемалары және жетілдіру жолдары"
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Н. Назарбаевтың конфессияаралық және өркениетаралық диалогты дамыту жөніндегі орталығы" КеАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
102 "Конфессияаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"

449 880
10
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар 24", "Ел арна", "Kazakh TV". Организация и проведение информационно-разъяснительных мероприятий в рамках Плана мероприятий по празднованию 30-летия Независимости РК
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
17 023 537
11
Проведение государственной информационной политики через АО "РТРК "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казахстан", "Балапан", "Kaz Sport", "Первый канал Евразия", "Абай" развлекательно - юмористический канал "Тамаша ТВ", областные телеканалы, "Казахское радио", радио "Шалкар", радио "Астана", радио "Classic". Организация и проведение информационно-разъяснительных мероприятий в рамках Плана мероприятий по празднованию 30-летия Независимости РК
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
24 092 408
12
Проведение государственной информационной политики
Проведение государственной информационной политики посредством телеканалов "Мир", "Мир 24"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО Национальный филиал Межгосударственной телерадиокомпании "Мир" в Республике Казахстан
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
324 466
";
строку, порядковый номер 16, изложить в следующей редакции:
"
16
Проведение государственной-информационной политики в сети Интернет через АО "Международное информационное агентство "Казинформ"
Освещение социально-экономической и общественно-политической жизни страны. Популяризация казахоязычных СМИ в Интернете, развитие отечественных интернет-СМИ. Развитие государственного языка. Освещение деятельности Президента, Премьер-Министра и Правительства Республики Казахстан в Интернете. Сбор мультимедийного контента Казахстана. Повышение образованности, культурного уровня, патриотизма. Создание электронной базы книг, продвижение казахской литературы. Изучение и сохранение историко-культурного наследия страны, возрождение историко-культурных традиций. Освещение хода реализации Стратегии "Казахстан-2050". Позиционирование Казахстана на международной арене и уровня его социально-экономического развития. Формирование положительного международного имиджа, популяризация Казахстана в мире на всех языковых версиях сайта. Организация и проведение информационно-разъяснительных мероприятий в рамках Плана мероприятий по празднованию 30-летия Независимости РК
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Международное информационное агентство "Казинформ"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

449 880
10
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Хабар", "Хабар24", "Ел арна", "KazakhTV" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер. ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығын мерекелеу жөніндегі іс - шаралар жоспары аясында ақпараттық - түсіндіру шараларын ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Хабар" агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
17 023 537
11
"Қазақстан" РТРК" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Қазақстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия", "Абай" телеарналары, "Тамаша ТВ" әзіл-ойын-сауық телеарнасы, облыстық телеарналар, "Қазақ радиосы", "Шалқар", "Астана", "Classic" радиолары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер. ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығын мерекелеу жөніндегі іс - шаралар жоспары аясында ақпараттық - түсіндіру іс-шараларын ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
24 092 408
12
Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Мир", "Мир 24" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
324 466
";
реттік нөмірі 16-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
16
"Қазақпарат" халықаралық ақпараттық агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты интернет желісінде жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жариялау. Қазақ тілді БАҚ-ты интернетте насихаттау, отандық интернет БАҚ-ты дамыту. Мемлекеттік тілді дамыту. Қазақстан Республикасының Президенті, Премьер-Министрі мен Үкіметінің қызметін интернетте жария ету. Қазақстанның мультимедиялық контентін жинақтау. Білімділікті, мәдени деңгейді, патриотизмді жоғарлату. Кітаптардың электрондық базасын құру, қазақ әдебиетін ілгерілету. Елдің тарихи-мәдени мұрасын зерделеу және сақтау, тарихи-мәдени дәстүрлерді жаңғырту. "Қазақстан-2050" стратегиясының іске асырылу барысын жария ету.Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық дамуын және халықаралық аренадағы деңгейін көрсету.Қазақстанның халықаралық оң имиджін қалыптастыру және сайттың барлық тілдік нұсқаларында әлемде насихаттау. ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығын мерекелеу жөніндегі іс – іс-шаралар жоспары аясында ақпараттық - түсіндіру шараларын ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақпарат" халықаралық ақпараттық агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

4 517 715
";
строку, порядковый номер 18, изложить в следующей редакции:
"
18
Подготовка докладов по развитию института общественных совета и неправительственного сектора
1. Подготовка инструментария исследований.
2. Проведение сбора информации по тенденциям развития института общественных советов и неправительственного сектора в Казахстане.
3. Проведение анализа состава общественных советов и неправительственных организаций РК, доступности информации о деятельности общественных советов и неправительственных организаций, механизмов взаимодействия общественных советов и неправительственных организаций с гражданами при решении социальных вопросов.
4. Проведение в регионах Казахстана социологического и экспертного исследований по вопросам общественных советов и неправительственных организаций.
5. Подготовка комплексных докладов по развитию института общественных советов и неправительственного сектора и обсуждение проектов докладов с экспертным сообществом и представителями гражданского общества
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани Жаңғыру"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства"
13 893
";
строку, порядковый номер 19, изложить в следующей редакции:
"
19
ДСП
";
строку, порядковый номер 27, изложить в следующей редакции:
"
27
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
Кохлеарная имплантация (КИ) является единственным эффективным методом реабилитации детей с тяжелыми нарушениями слуха (глухотой). Но операция КИ совершенно неэффективна без слухоречевой реабилитации (адаптации). Проведение ее обязательно для развития слуха и речи ребенка с кохлеарным имплантом.Цель слухоречевой адаптации – научить ребенка воспринимать звуковые сигналы (неречевые и речевые), понимать их и использовать новые слуховые ощущения для развития устной речи
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
102 "Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации"
274 490
";
строку, порядковый номер 29, изложить в следующей редакции:
"
29
Обеспечение деятельности мобильных центров занятости населения
Для расширения охвата активными мерами содействия занятости безработных и малообеспеченных граждан, а также обеспечения доступности к услугам центров занятости населения
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
НПП РК "Атамекен"

4 517 715
";
реттік нөмірі 18-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
18
Қоғамдық кеңес институтын және үкіметтік емес секторды дамыту бойынша баяндамалар дайындау
1. Зерттеу құралдарын дайындау.
2. Қазақстанда қоғамдық кеңестер институты мен үкіметтік емес секторды дамыту үрдістері бойынша ақпарат жинауды жүргізу.
3. ҚР қоғамдық кеңестері мен үкіметтік емес ұйымдарының құрамына, қоғамдық кеңестер мен үкіметтік емес ұйымдардың қызметі туралы ақпараттың қол жетімділігіне, әлеуметтік мәселелерді шешу кезінде қоғамдық кеңестер мен үкіметтік емес ұйымдардың азаматтармен өзара іс-қимыл жасау тетіктеріне талдау жүргізу.
4. Қазақстан өңірлерінде қоғамдық кеңестер мен үкіметтік емес ұйымдар мәселелері бойынша әлеуметті танушылық және сараптамалық зерттеулер жүргізу.
5. Қоғамдық кеңестер институтын және үкіметтік емес секторды дамыту бойынша кешенді баяндамалар дайындау және баяндамалардың жобаларын сарапшылар қоғамдастығымен және азаматтық қоғам өкілдерімен талқылау
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" қазақстандық қоғамдық даму институты" КеАҚ
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету"
13 893
";
реттік нөмірі 19-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
19
ҚБП
";
реттік нөмірі 27-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
27
Есту қабілеті бұзылған балаларды кохлеарлық импланттаудан кейін есту-сөйлеу қабілетін бейімдеу
Кохлеарлық импланттау (КИ) есту қабілеті өте нашар (керең) балаларды оңалтудың жалғыз тиімді әдісі болып табылады. Алайда КИ операциясы есту-сөйлеу қабілетін оңалтусыз (бейімдеусіз) мүлдем тиімсіз. Оны жүргізу кохлеарлық импланттау бар балалардың есту және сөйлеу қабілетін дамыту үшін міндетті түрде қажет.Естуге және сөйлеуге бейімдеудің мақсаты - баланы дыбыстық сигналдарды (тілдік және тілдік емес) қабылдауға, түсінуге және жаңа есту сезімдерін ауызша сөйлеуді дамыту үшін пайдалануға үйрету
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
102 "Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту"
274 490
";
реттік нөмірі 29-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
29
Мобильді халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
Аз қамтылған және жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларын кеңейту, сондай-ақ халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметтеріне қолжетімділікті қамтамасыз ету үшін
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Атамекен" ҚР ҰКП

068 "Реализация Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек""
101 "Проведение текущих мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек""
515 652
";
строку, порядковый номер 39, изложить в следующей редакции:
"
39
Организация серий Science Talks с привлечением ученых, гражданского сектора, реального сектора, СМИ для популяризации науки
Проведение Science Talks в формате public lecture с привлечением зарубежных и отечественных ученых и участием представителей гражданского и реального сектора, представителей СМИ. Приглашение экспертов для выступления по направлениям. Запись Science Talks отечественным телеканалом. Продвижение Science Talks в социальных сетях и размещение материалов на видеохостинге YouTube с целью популяризации мероприятий
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Евразийский национальный университет имени Л.Н.Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по реализации государственной политики в области образования и науки"
10 000
";
строку, порядковый номер 40 исключить;
строки, порядковые номера 41, 42 и 43, изложить в следующей редакции:
"
41
Перевод и издание трудов Абу Насра аль-Фараби (с восточных языков на казахский и русский языки)
Поиск первоисточников в зарубежных архивах и библиотеках с получением к ним доступа с библиотечных фондов разных стран, систематизация и определение не переведенных сочинений, осуществление полного перевода частично переведенных трудов, проведение научной редакции переводов. Издание переведенных трудов Аль-Фараби.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Евразийский национальный университет имени Л.Н.Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по реализации государственной политики в области образования и науки"
20 000
42
Проведение республиканской научно-практической конференции "Наследие Абая"
Проведение республиканской научно-практической конференции "Наследие Абая". Издание сборника материалов.Принятия резолюции по развитию абаеведению.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Евразийский национальный университет имени Л.Н.Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по реализации государственной политики в области образования и науки"

068 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру"
101 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"
515 652
";
реттік нөмірі 39-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
39
Ғылымды танымал ету үшін ғалымдарды, азаматтық секторды, нақты секторды, БАҚ-ты тарта отырып, Science Talks серияларын ұйымдастыру
Шетелдік және отандық ғалымдардың қатысуымен және азаматтық және нақты сектор өкілдерінің, БАҚ өкілдерінің қатысуымен public lecture форматында Science Talks өткізу. Бағыттар бойынша сөз сөйлеу үшін сарапшыларды шақыру. Отандық телеарналардың Science Talks жазбасы. Science Talks әлеуметтік желілерде жылжыту және іс-шараларды көпшілікке тарату мақсатында YouTube бейнехостингіне материалдарды орналастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" КеАҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
100 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
10 000
";
реттік нөмірі 40-жол алып тасталсын;
реттік нөмірлері 41, 42 және 43-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
41
Әбу Насыр әл-Фараби еңбектерін аудару және шығару (шығыс тілдерінен қазақ және орыс тілдеріне аудару)
Шетел архивтері мен кітапханаларында әртүрлі елдердің кітапхана қорларынан қол жеткізе отырып, алғашқы көздерді іздеу, аударылмаған шығармаларды жүйелеу және анықтау, ішінара аударылған еңбектердің толық аударылуын жүзеге асыру, аудармалардың ғылыми редакциясын жүргізу. Әл-Фарабидің аударылған еңбектерін шығару
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" КеАҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
100 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
20 000
42
"Абай мұрасы" республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясын өткізу
"Абай мұрасы" республикалық ғылыми-практикалық конференциясын өткізу. Материалдар жинағын шығару. Абайтануды дамыту жөнінде қарар қабылдау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" КеАҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
100 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"

15 000
43
Создание и выпуск интерактивного комплекса "Абай"
Создание и выпуск интерактивного комплекса "Абай" для развитие духовного и культурного наследия Абая и широкой пропаганды произведений Абая.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Евразийский национальный университет имени Л.Н.Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по реализации государственной политики в области образования и науки"
45 000
";

15 000
43
"Абай" интерактивтік кешенін құру және шығару
Абайдың рухани-мәдени мұрасын дамыту және Абай шығармаларын кең насихаттау үшін "Абай" интерактивті кешенін құру және шығару
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" КеАҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
100 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
45 000
";

дополнить строкой, порядковым номером 43-1, следующего содержания:
"
43-1
Апробация Индекса благополучия детей
Индекс благополучия детей – многокритериальный подход к оценке благосостояния детей.
Цель Индекса – это улучшение положения детей в разных сферах. Индекс позволит определить, насколько дети страны благополучны в целом и по отдельным направлениям, дает возможность отслеживать эффективность национальной политики по улучшению положения детей в разных сферах с разбивкой по регионам. Для исчисления Индекса будут отбираться наиболее актуальные для страны показатели.
Домены Индекса формируются из жизненно важных сфер: здоровье, образование, социализация, семья и общество.
Индекс состоит из объективных и субъективных данных, источником которых являются официальная статистика РК, результаты опроса детей и родителей, учителей или других респондентов.
Внедрение Индекса позволит оценить насколько дети РК благополучны
Министерство образования и науки Рспублики Казахстан
АО "Институт экономических исследований" Министерства национальной экономики Республики Казахстан
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по реализации государственной политики в области образования и науки"
20 000
";
строки, порядковые номера 48 и 49, изложить в следующей редакции:
"
48
Социологические сопровождение общественно-политических процессов в контексте политической модернизации
Обеспечение информационно-коммуникационной и экспертно-аналитической поддержки принимаемых решений государственных органов посредством предоставления результатов социологических исследований и подготовленных на их основе материалов по замеру общественных настроений
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Евразийский национальный университет имени Л.Н.Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
109 811
49
Экспертно-аналитическое обеспечение функуионирования общественных институтов, диалоговых площадок
Обеспечение экспертно-аналитического сопровождения деятельности общественных институтов, диалоговых площадок посредством мониторинга общественно-политической ситуации, методологической поддержки и выработки рекомендаций по реагированию и развитию
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Евразийский национальный университет имени Л.Н.Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 43-1-жолмен толықтырылсын:
"
43-1
Балалардың әл-ауқат индексін апробациялау
Балалардың әл-ауқатының индексі - балалардың әл-ауқатын бағалауға көп өлшемшартты тәсіл. Индекстің мақсаты - әр түрлі саладағы балалардың жағдайын жақсарту. Индекс ел балаларының жағдайы, жалпы және жекелеген бағыттар бойынша, өңірлер бойынша бөле отырып, қаншалықты қолайлы екенін анықтауға, әртүрлі салалардағы балалардың жағдайын жақсарту жөніндегі ұлттық саясаттың тиімділігін қадағалауға мүмкіндік береді. Индексті есептеуде ел үшін ең өзекті көрсеткіштер іріктелетін болады.
Индекс домендері өмірлік маңызды салалардан қалыптасады: денсаулық, білім, әлеуметтендіру, отбасы және қоғам. Индекс объективті және субъективті деректерден тұрады, олардың көзі ҚР ресми статистикасы, балалар мен ата-аналарды, мұғалімдер мен басқа да респонденттерді сұрастыру нәтижелері болып табылады. Индексті енгізу ҚР балаларының қаншалықты жақсы екенін бағалауға мүмкіндік береді
Қазақстан Республикасы білім және ғылым министрлігі
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің "Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
100 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
20 000
";
реттік нөмірлері 48 және 49-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
48
Саяси жаңғыру тұрғысынан қоғамдық-саяси процестерді әлеуметтанулық сүйемелдеу
Әлеуметтік зерттеулердің нәтижелерімен қамтамасыз ету және олардың негізінде дайындалған елдегі қоғамдық көңіл-күйді өлшеу жөніндегі материалдарды ұсыну арқылы мемлекеттік органдар қабылдайтын шешімдерді ақпараттық-коммуникациялық және сараптамалық-талдамалық қолдау.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" КеАҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
109 811
49
Қоғамдық институттардың, диалог алаңшаларының жұмыс істеуін сараптамалық-талдамалық қамтамасыз ету
Қоғамдық институттардың, диалог алаңдарының, оның ішінде қоғамдық-саяси ахуалдың мониторингі, әдіснамалық қолдау және ұсынымдар әзірлеу арқылы сараптамалық-талдамалық сүйемелдеуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" КеАҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

87 370
";
строку, порядковый номер 53, изложить в следующей редакции:
"
53
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей - сирот, детей из экологически неблагоприятных регионов республики, детей из малообеспеченных и многодетных семей. Обеспечение качества, преемственности, комплексности и индивидуальности оказания медицинских услуг. Создание атмосферы психологического комфорта, эмоционального благополучия и доверия. Внедрение в практику инновационных медицинских технологий, эффективных методов оздоровления и профилактики заболеваний. Создание условий для охраны здоровья и жизни детей
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
019 "Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей"
361 612
";
строку, порядковый номер 55, изложить в следующей редакции:
"
55
Услуги по формированию базы тестовых заданий и проведению национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы дошкольного образования
Формирование базы тестовых заданий и проведение национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы дошкольного образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
102 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"
18 216
";
строку, порядковый номер 59, изложить в следующей редакции:
"
59
Образовательные и воспитательные услуги в автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
Образовательные услуги для учащихся 1-6 классов Назарбаев Интеллектуальных школ с внедрением Образовательной программы АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" - NIS-Programme; услуги по реализации образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы "Өркен", присужденного республиканской комиссией учащимся 7-12 классов, с внедрением Образовательной программы АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" - NIS-Programme и учебной программы Международного бакалавриата с учетом проживания обучающихся в общежитиях Назарбаев Интеллектуальных школ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
101 "Реализация государственного образовательного заказа в Назарбаев Интеллектуальных школах"

87 370
";
реттік нөмірі 53-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
53
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
Республикалық экологиялық қолайсыз өңірлердегі жетім балаларды, тұрмысы төмен және көп балалы отбасылардың балаларын сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру. Медициналық қызметтер сапасын, сабақтастығын, кешенділігін және даралығын қамтамасыз ету. Психологиялық жайлы, эмоционалдық қолайлы және сенім атмосферасын жасау. Практикаға инновациялық медициналық технологияларды, сондай-ақ сауықтыру және ауру профилактикасының тиімді әдістерін енгізу. Балалардың денсаулығы мен өмірін қорғау үшін жағдай жасау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
019 "Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру"
361 612
";
реттік нөмірі 55-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
55
Тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру және мектепке дейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын педагог қызметкерлер мен білім беру ұйымдарында оларға теңестірілген лауазымдарды атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу жөніндегі қызметтер
Тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру және мектепке дейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген, лауазым атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
18 216
";
реттік нөмірі 59-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
59
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымдарындағы білім беру және тәрбиелеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ Білім беру бағдарламасы – NIS-Programme енгізе отырып, Назарбаев Зияткерлік мектептерінің 1-6 сынып оқушыларына арналған білім беру қызметтері; "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ Білім беру бағдарламасы – NIS-Programme және Халықаралық бакалавриат бағдарламасын енгізе отырып, сондай-ақ Назарбаев Зияткерлік мектептерінің жатақханаларында тұру бойынша 7-12 сыныптар оқушыларына Республикалық комиссия тағайындаған Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының "Өркен" білім беру грантын іске асыру бойынша қызметтері
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Назарбаев Зияткерлік мектептерінде мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру"

29 366 320
";
строку, порядковый номер 69, изложить в следующей редакции:
"
69
Разработка тестовых заданий и проведение Национального квалификационного тестирования педагогических работников
Национальное квалификационное тестирование – процедура, направленная на определение уровня профессиональной компетентности педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования и учебные программы специального образования, по тестам, разработанным организацией, определяемой уполномоченным органом в области образования.Национальное квалификационное тестирование педагогических работников организуется и проводится организацией, определяемой уполномоченным органом в области образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
161 305
";
строки, порядковые номера 75, 76, 77 и 78, изложить в следующей редакции:
"
75
Услуги по формированию базы тестовых заданий для национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Разработка базы тестовых заданий для национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества технического и профессионального образования"
179 256
76
Организация и проведение конкурсов профмастерства на международном уровне с учетом требований организации WorldSkills
Организация и проведение Национальным оператором Национального чемпионата WorldSkills Kazakhstan для участия членов национальной сборной Казахстана в международных чемпионатах WorldSkills Europe в г.Грац (Австрия), оплата ежегодных членских взносов в международные ассоциации WorldSkills International и WorldSkills Europe
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Talap"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

29 366 320
";
реттік нөмірі 69-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
69
Педагог қызметкерлердің Ұлттық біліктілігін тестілеуге арналған тест тапсырмаларын әзірлеу және өткізу
Ұлттық біліктілік тестілеуі – білім беру саласындағы уәкілетті орган айқындаған ұйым әзірлеген тестілер бойынша бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын және арнайы білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғалардың кәсіби құзыреттілігінің деңгейін айқындауға бағытталған рәсім.Педагог қызметкерлердің ұлттық біліктілік тестілеуін білім беру саласындағы өкілетті орган айқындайтын ұйым ұйымдастырады және өткізеді
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
161 305
";
реттік нөмірлері 75, 76, 77 және 78-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
75
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлер мен оған теңестірілген лауазымдарды атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру жөніндегі қызметтер
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген лауазымдарды атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Техникалық және кәсіптік білім беру сапасына сырттай бағалау жүргізу"
179 256
76
WorldSkills ұйымдары талаптарын ескере отырып кәсіби шеберлік сайыстарын халықаралық деңгейде ұйымдастыру және өткізу
WorldSkills Europe Грац қ. (Аустрия) өтетін халықаралық чемпионаттарда Қазақстан ұлттық құрамасы мүшелерінің қатысуы үшін, Ұлттық оператормен WorldSkills Kazakhstan Ұлттық чемпионатын ұйымдастыру және өткізу,WorldSkills International және WorldSkills Europe халықаралық ассоциацияларына жылдық мүшелік жарналарын төлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Talap" КеАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

70 934
77
Услуги по организации разработки учебных пособий по актуализированным типовым учебным планам и программам для системы технического и профессионального, послесреднего образования
Организации разработки учебных пособий по актуализированным типовым учебным планам и программам с целью обеспечения доступности, путем размещения на интернет-ресурсе учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Talap"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
424 113
78
Услуги по проведению исследования "Туринский процесс в Казахстане"
Выявление сильных и проблемных сторон системы технического и профессионального образования (ТиПО) на региональном и национальном уровнях, тенденций развития и потенциала системы ТиПО Казахстана, выработка рекомендаций по совершенствованию системы ТиПО в соответствии с практикой стран Организаций экономического сотрудничества и развития (ОЭСР) и Европейского союза (ЕС) при активном вовлечении всех заинтересованных сторон
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Talap"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
25 954
";
строки, порядковые номера 81 и 82, изложить в следующей редакции:
"
81
Услуги по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО "Назарбаев Университет"
Организация подготовки и обучения слушателей по Программе предуниверситетской подготовки (Foundation), организация обучения по программам бакалавриата, магистратуры, докторантуры PhD в школах инженерии, наук и технологий, социальных и гуманитарных наук, государственной политики, бизнеса, образования, медицины, горного дела и наук о земле
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
102 "Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев университет""
47 552 579
82
Услуги по реализации параметров Болонского процесса в Республике Казахстан
В рамках услуги по реализации параметров Болонского процесса в Республике Казахстан будут выполнены следующие мероприятия:
1) подготовка аналитического отчета по реализации принципов Болонского процесса в Республике Казахстан;
2) разработка методических рекомендаций по оценке качества образования в контексте Болонского процесса;
3) проведение мониторинга и анализа развития инструментов Болонского процесса академической мобильности в ВУЗах Казахстана;
4) членские взносы в Европейский реестр обеспечения качества (EQAR) в целях развития национальной системы гарантии качества
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр Болонского процесса и академической мобильности"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"

70 934
77
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру жүйесі үшін өзектендірілген үлгілік оқу жоспарларын және бағдарламалары бойынша оқу құралдарын әзірлеуді ұйымдастыру бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру оқу орындарының интернет-ресурстарында орналастыру арқылы қол жетімділікті қамтамасыз ету мақсатында өзектендірілген Үлгілік оқу жоспарлары мен бағдарламалары бойынша оқу құралдарын әзірлеуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Talap" КеАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
424 113
78
"Қазақстандағы Турин процессі" зерттеуін өткізу бойынша қызметтер
Өңірлік және ұлттық деңгейлерде ТжКБ жүйесінің мықты және проблемалы жақтарын, барлық мүдделі тараптарды белсенді жұмылдырумен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы және Еуропалық одақ елдерінің тәжірибелеріне сәйкес ТжКБ жүйесін дамыту және жетілдіру беталысы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Talap" КеАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
25 954
";
реттік нөмірлері 81 және 82-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
81
"Назарбаев Университеті" ДБҰ-да жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде даярлау бойынша көрсетілетін қызметтер
Университетке дейін дайындық бағдарламасы (Foundation) бойынша тыңдаушылар даярлауды және оқытуды ұйымдастыру, инженерия, ғылымдар мен технологиялар, әлеуметтік және гуманитарлық ғылымдар, мемлекеттік саясат, бизнес, білім беру, медицина, кен өндіру және жер туралы ғылымдар мектептерінде бакалавриат, магистратура, Phd докторантурасы бағдарламалары бойынша оқытуды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
102 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев университеті" ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер"
47 552 579
82
Қазақстан Республикасында Болон процесінің параметрлерін жүзеге асыру бойынша қызметтер
Қызмет шеңберінде Болон процесінің параметрлерін жүзеге асыру мақсатында ҚР-да мынадай іс-шаралар жүзеге асырылады: 1) Қазақстан Республикасында Болон процесінің қағидаттарын жүзеге асыру туралы талдамалық есепті дайындау; 2) Болон процесінің контексінде білім сапасын бағалау бойынша әдістемелік ұсыныстар әзірлеу; 3) Қазақстан ЖОО-дағы академиялық ұтқырлық Болон процесінің құралдарын дамытуды бақылау және талдау; 4) Еуропалық сапа кепілдігінің тізілімінде (EQAR) ұлттық сапаны қамтамасыз ету жүйесін дамыту үшін мүшелік жарналар
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Болон процесі мен академиялық ұтқырлық орталығы" ШЖҚ РММ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

35 337
";
строки, порядковые номера 86, 87 и 88, изложить в следующей редакции:
"
86
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан
КАЗТЕСТ - это система оценки уровня владения казахским языком граждан Республики Казахстан и иностранных граждан, осуществляющих различные виды деятельности на территории Республики Казахстан. Для реализации государственной языковой политики, начиная с 2006 года, ежегодно проводится тестирование по системе КАЗТЕСТ. Диагностическое тестирование государственных служащих и работников бюджетных организаций проводятся бесплатно. Для обновления базы проводится разработка, две экспертизы и две корректировки тестовых заданий. Организовываются и проводятся курсы повышения квалификации разработчиков и экспертов тестовых заданий
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
108 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан"
43 143
87
Услуги по обеспечению и сопровождению мероприятий, связанных с Единым национальным тестированием
Организация и проведение Единого национального тестирования для выпускников организаций образования, освоивших общеобразовательные учебные программы общего среднего образования.А также: осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировки тестовых заданий Единого национального тестирования (34 000 тестовых заданий);- осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировки тестовых заданий Единого национального тестирования для поступления в ВУЗ на родственные направления подготовки по образовательным программам, предусматривающих сокращенные сроки обучения (29 800 тестовых заданий);- организация и проведение Единого национального тестирования для выпускников организаций образования, освоивших общеобразовательные учебные программы общего среднего образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"
1 651 174
88
Услуги по формированию базы тестовых заданий для Комплексного тестирования в магистратуру
Комплексное тестирование по группам образовательных программ состоит из теста по иностранному языку, теста по профилю группы образовательных программ, теста на определение готовности к обучению. Осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировки тестовых заданий комплексного тестирования (144 040 тестовых заданий)
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"

35 337
";
реттік нөмірлері 86, 87 және 88-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
86
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау
ҚАЗТЕСТ – бұл Қазақстан Республикасының азаматтары мен Қазақстан Республикасы аумағында түрлі қызметті жүзеге асырып жүрген шетел азаматтарының қазақ тілін меңгеру деңгейін бағалау жүйесі. 2006 жылдан бастап мемлекеттік тіл саясатын жүзеге асыру мақсатында мемлекеттік тілді меңгеру деңгейін анықтау үшін жыл сайын ҚАЗТЕСТ жүйесі бойынша тестілеу өткізіледі. Мемлекеттік органдар мен бюджеттік мекемелер қызметкерлері үшін диагностикалық тестілеу тегін өткізіледі. Базаны жаңарту үшін тест тапсырмаларының екі сараптамасын және екі түзетуді әзірлеу жүргізіледі. Тест тапсырмаларын әзірлеушілер мен сарапшылар үшін біліктілікті арттыру курстары ұйымдастырылады және жүргізіледі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
108 "Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау"
43 143
87
Ұлттық бірыңғай тестілеумен байланысты іс-шараларды сүйемелдеу мен қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын меңгерген білім беру ұйымдарының бітірушілері үшін Ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру мен өткізіледі, сонымен қатар ұлттық бірыңғай тестілеуге тестілік тапсырмаларды әзірлеу, сараптамадан өткізу, сынақтан өткізу және түзету бойынша қызметтер жүргізу (34 000 тестілік тапсырма); - жеделдетілген оқу мерзімімен қысқартылған білім бағдарламалары бойынша мәндес мамандықтарға түсушілер үшін Ұлттық бірыңғай тестілеуге тестілік тапсырмаларды әзірлеу, сараптамадан өткізу, сынақтан өткізу және түзету бойынша қызметтер жүргізу (29 800 тестілік тапсырма);- жалпы орта білімнің жалпы білім бағдарламаларын игерген білім беру ұйымдарының түлектеріне Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізу және ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
1 651 174
88
Магистратураға кешенді тестілеу үшін тест тапсырмалары базасын қалыптастыру жөніндегі қызметтер
Білім беру бағдарламалары тобы бойынша кешенді тестілеу шет тілі бойынша тестінен, білім беру бағдарламалары тобының бейіні тестінен, оқуға дайындықты айқындау тестінен тұрады.Кешенді тестілеуге тестілік тапсырмаларды әзірлеу, сараптамадан өткізу, апробациялау және түзету бойынша қызметтер жүргізу (144 040 тестілік тапсырма)
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

288 859
";
строку, порядковый номер 92, изложить в следующей редакции:
"
92
Услуги по организации проведения государственной научно-технической экспертизы научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, предлагаемых к финансированию из государственного бюджета, а также организация работы национальных научных советов промежуточные отчеты о научной и (или) научно-технической деятельности в рамках программно-целевого финансирования, итоговые отчеты о научной и (или) научно-технической деятельности
Поиск и привлечение экспертов, формирование документов по проведенным в рамках договора государственным научно-техническим экспертизам в соответствии с требованиями действующего законодательства. Оплата услуг экспертов и других работников, мониторинг результативности проводимых работ/услуг. Формирование банков данных научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, зарубежных и отечественных экспертов и экспертных заключений. Оплата вознаграждения членам Национального научного совета, оплата их командировочных расходов, мониторинг выполнения научных работ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
217 "Развитие науки"
103 "Проведение государственной научно-технической экспертизы"
1 673 800
";
строку, порядковый номер 97, изложить в следующей редакции:
"
97
Услуги по повышению квалификации работников начального, основного среднего и общего среднего образования
Предоставление услуг по повышению квалификации педагогических работников системы начального, основного среднего и общего среднего образования в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
222 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций среднего образования"
3 541 317
";
строку, порядковый номер 99, изложить в следующей редакции:
"
99
Организация и проведение курсов повышения квалификации инженерно-педагогических работников и руководителей организаций технического и профессионального, послесреднего образования по международным требованиям
Повышение квалификации инженерно-педагогических работников и руководителей организаций технического и профессионального, послесреднего образования на основе инновационных подходов формирования педагога новой формации
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Talap"
223 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций технического и профессионального образования"

288 859
";
реттік нөмірі 92-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
92
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыруға ұсынылатын ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламаларға мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама жүргізуді ұйымдастыру жөніндегі қызметтер, сондай-ақ ұлттық ғылыми кеңестердің жұмысын ұйымдастыру
Сарапшыларды іздеу және тарту, қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес шарт шеңберінде жүргізілген мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптамалар бойынша құжаттарды қалыптастыру. Сарапшылардың және басқа қызметкерлердің қызметіне ақы төлеу, жүргізілетін жұмыстар/көрсетілетін қызметтер нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламалардың, шетелдік және отандық сарапшылардың, сараптамалық қорытындылардың дерекқорын қалыптастыру. Ұлттық ғылыми кеңес мүшелеріне сыйақы төлеу, олардың іссапар шығыстарын өтеу, ғылыми жұмыстарды орындау мониторингі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама ұлттық орталығы" АҚ
217 "Ғылымды дамыту"
103 "Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманы жүргізу"
1 673 800
";
реттік нөмірі 97-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
97
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру қызметкерлерінің біліктілігін арттыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру жүйелерінің педагог қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтерді ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
222 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
3 541 317
";
реттік нөмірі 99-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
99
Халықаралық талаптар бойынша техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының басшылары мен инженер - педагог жұмыскерлерінің біліктілігін арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу
Жаңа формациядағы педагогті қалыптастырудың инновациялық тәсілдері негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының инженер-педагог қызметкерлері мен басшыларының біліктілігін арттыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Talap" КеАҚ
223 "Техникалық және кәсіптік білім беру мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"

259 337
";
строку, порядковый номер 101, изложить в следующей редакции:
"
101
Услуги по сопровождению некоторых программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения, обеспечению эксплуатации национальной телемедицинской сети Республики Казахстан
Сопровождение программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"
324 054
";
строку, порядковый номер 104, изложить в следующей редакции:
"
104
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения
Методологическая поддержка, реализация мероприятий по вопросам:
- формирования и совершенствования национальных счетов здравоохранения;
- развития стандартов и регуляторной базы электронного здравоохранения;
- стратегического управления человеческими ресурсами, партнерского сотрудничества и развития человеческого капитала;
- содействия интеграции и методологической поддержки служб здравоохранения;
- совершенствования оказания первичной медико-санитарной помощи населению;
- методологического сопровождения модернизации медицинской науки и образования;
- оценки технологий здравоохранения;
- рационального назначения и использования лекарственных средств;
- совершенствования амбулаторного лекарственного обеспечения;
- развития формулярной системы Республики Казахстан;
- продвижения бренда Казахстана "Декларация Астаны по первичной медико-санитарной помощи" в мире и усиления международного сотрудничества в области здравоохранения;
- совершенствования сети организаций здравоохранения в части улучшения инфраструктуры, на 2020-2022 гг.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр развития здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"
527 371
";
строки, порядковые номера 109, 110 и 111, изложить в следующей редакции:
"
109
Организация работы по развитию санитарной авиации в Республике Казахстан
- Организация экстренной медицинской помощи населению Республики Казахстан с использованием воздушного транспорта (санитарной авиации);
- Организация и координация деятельности региональных отделений санитарной авиации;
- Развитие службы санитарной авиации в Республике Казахстан на основе международных стандартов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный координационный центр экстренной медицины"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
107 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации"

259 337
";
реттік нөмірі 101-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
101
Денсаулық сақтау саласындағы кейбір бағдарламалық кешендер мен электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының Ұлттық телемедициналық желісін пайдалануды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Денсаулық сақтау саласындағы бағдарламалық кешендер мен электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
324 054
";
реттік нөмірі 104-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
104
Денсаулық сақтауды реформалауды әдіснамалық қолдау
Мына мәселелер бойынша іс-шараларды әдіснамалық қолдау, іске асыру:
- ұлттық денсаулық сақтау шоттарын қалыптастыру және жетілдіру;
- электрондық денсаулық сақтаудың стандарттары мен реттеуші базасын дамыту;
- адами ресурстарды стратегиялық басқару, әріптестік ынтымақтастық және адами капиталды дамыту;
- денсаулық сақтау қызметтерін интеграциялауға және әдіснамалық қолдауға жәрдемдесу;
- халыққа алғашқы медициналық-санитарлық көмек көрсетуді жетілдіру;
- медициналық ғылым мен білім беруді жаңғыртуды әдіснамалық сүйемелдеу;
- денсаулық сақтау технологияларын бағалау;
- дәрілік заттарды ұтымды тағайындау және пайдалану;
- амбулаториялық дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуді жетілдіру;
- Қазақстан Республикасының формулярлық жүйесін дамыту;
- Қазақстанның "Алғашқы медициналық-санитариялық көмек бойынша Астана декларациясы" брендін әлемде ілгерілету және денсаулық сақтау саласындағы халықаралық ынтымақтастықты күшейту;
- денсаулық сақтау ұйымдарының желісін жетілдіру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"
527 371
";
реттік нөмірлері 109, 110 және 111-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
109
Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
- Әуе көлігін (санитариялық авиация) пайдалана отырып, Қазақстан Республикасы халқына шұғыл медициналық көмекті ұйымдастыру;- Санитариялық авиацияның өңірлік бөлімшелерінің қызметін ұйымдастыру және үйлестіру;- Халықаралық стандарттар негізінде Қазақстан Республикасында санитариялық авиация қызметін дамыту
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық шұғыл медицинаны үйлестіру орталығы" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
107 "Санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету"

7 539 838
110
Услуги по созданию системы координации в области трансплантологии
Создание эффективной национальной системы органного донорства и развитие науки трансплантологии в Республике Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр по координации трансплантации и высокотехнологичных медицинских услуг"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
114 "Услуги по координации в области трансплантологии"
185 896

7 539 838
110
Трансплантология саласында үйлестіру жүйесін құру бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасында ағзалық донорлықтың тиімді ұлттық жүйесін құру және трансплантология ғылымын дамыту
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Транспланттауды және жоғары технологиялық медициналық қызметті үйлестіру жөніндегі республикалық орталық"ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
114 "Трансплантация саласында үйлестіру жүйесін құру бойынша көрсетілетін қызметтер"
185 896

111
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения на территориях особо опасных природных очагов инфекции
- Эпидемиологический и эпизоотологический мониторинг в очагах особо опасных инфекций (чума, туляремия, сибирская язва, холера, вирусные инфекции). Проведение противоэпидемических мероприятий, включающих дератизационные, дезинсекционные. Проведение экстренных санитарно-противоэпидемических и санитарно-профилактических мероприятий при регистрации ООИ. Микробиологические исследования материала от грызунов, эктопаразитов при плановом обследовании очагов ООИ и в случае выявления людей, больных ООИ
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
4 923 690
";
строки, порядковые номера 122 и 123, изложить в следующей редакции:
"
122
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана
Проведение мероприятий по реализации Государственной программы "Государственный язык и языки народа Казахстана на 2020-2024 годы"
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына" имени Шайсултана Шаяхметова"
021 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
100 "Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана"
682 920
123
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
Обеспечение сохранности памятников истории и культуры республиканского значения путем проведения научно-реставрационных работ
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
100 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия"
2 085 764
";
строки, порядковые номера 127 и 128, изложить в следующей редакции:
"
127
Подготовка спортсменов международного класса и спортивного резерва, обеспечение подготовки к участию в международных спортивных соревнованиях членов национальных сборных команд по олимпийским видам спорта
Организация республиканских, международных спортивных мероприятий и участие сборных команд Республики Казахстан по олимпийским видам спорта в международных соревнованиях
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ОО "Национальный олимпийский комитет" Республики Казахстан
036 "Развитие спорта высших достижений"
100 "Обеспечение развития спорта высших достижений"

111
Инфекцияның аса қауіпті табиғи ошақтары аумақтарында халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету
-
Аса қауіпті инфекциялар (оба, туляремия, күйдіргі, тырысқақ, вирустық инфекция) ошақтарында эпидемиологиялық және эпизоотологиялық мониторинг жүргізу. Дератизациялауды, дезинсекциялауды қоса алғанда, эпидемияға қарсы іс-шараларды жүргізу. АҚИ тіркелген кезде шұғыл санитариялық-эпидемияға қарсы және санитариялық-профилактикалық іс-шараларды жүргізу. АҚИ ошақтарын жоспарлы тексеру кезінде және АҚИ-мен ауыратын науқастар анықталған жағдайда кеміргіштердің, эктопаразиттердің материалдарын микробиологиялық зерттеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
4 923 690
";
реттік нөмірлері 122 және 123-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
122
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласында қызмет көрсету
"Мемлекеттік тіл және Қазақстан халқының тілдері" 2020 – 2024 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру бойынша іс-шаралар өткізу
Қазақстан Республикасы Mәдениет және спорт министрлігі
"Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" КеАҚ
021 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
100 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету"
682 920
123
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу.
Ғылыми-қайта жаңғырту жұмыстарын жүргізу жолымен республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің сақталуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
100 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу"
2 085 764
";
реттік нөмірлері 127 және 128-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
127
Халықаралық дәрежедегі спортшылар мен спорт резервін даярлау, олимпиадалық спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалар мүшелерін халықаралық спорттық жарыстарға қатысуға даярлауды қамтамасыз ету
Республикалық, халықаралық спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және олимпиадалық спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының халықаралық жарыстарға қатысуы
Қазақстан Республикасы Mәдениет және спорт министрлігі
Қазақстан Республикасының "Ұлттық олимпиада комитеті" ҚБ
036 "Жоғары жетістіктер спортын дамыту"
100 "Жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету"

10 870 866
128
Подготовка спортсменов международного класса и спортивного резерва, обеспечение подготовки к участию в международных спортивных соревнованиях членов национальных сборных команд по паралимпийским видам спорта
Организация республиканских, международных спортивных мероприятий и участие сборных команд Республики Казахстан по паралимпийским видам спорта в международных соревнованиях
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ОО "Национальный паралимпийский комитет" Республики Казахстан
036 "Развитие спорта высших достижений"
100 "Обеспечение развития спорта высших достижений"
1 033 506
";

10 870 866
128
Халықаралық дәрежедегі спортшылар мен спорт резервін даярлау, паралимпиадалық спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалар мүшелерін халықаралық спорттық жарыстарға қатысуға даярлауды қамтамасыз ету
Республикалық, халықаралық спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және паралимпиадалық спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командасының халықаралық жарыстарға қатысуы
Қазақстан Республикасы Mәдениет және спорт министрлігі
Қазақстан Республикасының "Ұлттық паралимпиада комитеті" ҚБ
036 "Жоғары жетістіктер спортын дамыту"
100 "Жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету"
1 033 506
";

строки, порядковые номера 130 и 131, изложить в следующей редакции:
"
130
Мероприятия по формированию национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке
Реализация мероприятий, предусмотренных по плану мероприятий по реализации Государственной программы развития туристской отрасли на 2019 – 2025 годы, в том числе предусмотрение расходов на обеспечение участия в международных выставках, странового маркетинга, организация семинаров для представителей туристской отрасли; проведение международного тренинга для гидов-экскурсоводов. Развитие и техническая поддержка Национального туристического портала "Kazakhstan.travel". Проведение рекламной кампании на международном телевидении. Организация и проведения инфо-туров
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "Kazakh Tourism"
043 "Формирование национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке"
100 "Формирование туристского имиджа Казахстана"
1 562 568
131
Услуги по организации образовательной деятельности для подготовки кадров в области туризма
Обеспечение деятельности Международного университета туризма и гостеприимства с учетом мировых стандартов обучения
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
НАО "Международный университет туризма и гостеприимства"
045 "Услуги по организации образовательной деятельности для подготовки кадров в области туризма"
392 108
";
строку, порядковый номер 136, изложить в следующей редакции:
"
136
Аналитическое сопровождение разработки Прогноза социально-экономического развития Республики Казахстан посредством исследования внешних и внутренних условий развития и совершенствования инструментов моделирования
Проведение анализа текущих тенденций развития казахстанской и мировой экономики, мировых товарных рынков, а также актуализация базы прогнозного инструментария и улучшение экономико-математических расчетов для разработки Прогноза социально-экономического развития Казахстана
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

реттік нөмірлері 130 және 131-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
130
Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру және оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету жөніндегі іс-шаралар.
Туристік саланы дамытудың 2019 – 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары бойынша көзделген іс-шараларды іске асыру, оның ішінде халықаралық көрмелерге қатысуды, елдік маркетингті қамтамасыз етуге, туристік сала өкілдері үшін семинарлар ұйымдастыруға; гид-экскурсоводтар үшін халықаралық тренинг өткізуге шығыстар көздеу. "Kazakhstan.travel" ұлттық туристік порталын дамыту және техникалық қолдау. Халықаралық телевизияда жарнамалық науқан өткізу. Ақпараттық турлар ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
043 "Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру және оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету"
100 "Казақстанның туристік имиджін қалыптастыру"
1 562 568
131
Туризм саласында кадрларды даярлау үшін білім беру қызметін ұйымдастыру бойынша қызметтер
Халықаралық оқыту стандарттарын ескере отырып, Халықаралық туризм және меймандостық университеті қызметін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Mәдениет және спорт министрлігі
"Халықаралық туризм және меймандостық университеті" КеАҚ
045 "Туризм саласында кадрларды даярлау үшін білім беру қызметін ұйымдастыру бойынша қызметтер"
392 108
";
реттік нөмірі 136-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
136
Сыртқы және ішкі даму жағдайларын зерттеу және модельдеу құралдарын жетілдіру арқылы Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеуді талдамалық сүйемелдеу
Қазақстанның Әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеу үшін қазақстандық және әлемдік экономиканы, әлемдік тауар нарықтарын дамытудың ағымдағы үрдістеріне талдау жүргізу, сондай-ақ болжамдық құралдар базасын өзекті ету және экономикалық-математикалық есептеулерді жақсарту
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

191 179
";
строки, порядковые номера 140 и 141, изложить в следующей редакции:
"
140
Исследования по вопросам совершенствование государственного регулирования предпринимательской деятельности
Проведение дальнейшей форсированной целенаправленной работы по вопросам совершенствования государственного регулирования предпринимательской деятельности с учетом анализа лучших стандартов и практик развитых стран
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
153 619
141
Оказание аналитической и консультационной поддержки взаимодействия между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
Изучение опыта стран по вступлению в ОЭСР и выработка рекомендаций, поддержка государственных органов по реализации обзоров ОЭСР, мониторинг исполнения Дорожной карты по реализации рекомендаций ОЭСР и Плана действий по взаимодействию с ОЭСР и др.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
242 109
";
строки, порядковые номера 143 и 144, изложить в следующей редакции:
"
143
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Осуществление научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан на оценку качества, обоснованности, своевременности, правомерности проекта, соблюдения в проекте закрепленных Конституцией Республики Казахстан прав человека и гражданина, а также выявление возможных отрицательных последствий принятия проекта
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
115 "Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан"

191 179
";
реттік нөмірлері 140 және 141-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
140
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеуді жетілдіру мәселелері бойынша зерттеулер
Дамыған елдердің үздік стандарттары мен практикаларын ескере отырып, кәсіпкерлік қызметтің мемлекеттік реттелуін жетілдіру мәселелері бойынша одан әрі үдемелі мақсатты жұмыс жүргізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
153 619
141
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасындағы өзара іс-қимылға талдамалық және консультациялық қолдау көрсету
ЭЫДҰ-ға кіру бойынша елдердің тәжірибесін зерделеу және ұсынымдар әзірлеу, ЭЫДҰ шолуларын іске асыру бойынша мемлекеттік органдарды қолдау, ЭЫДҰ ұсынымдарын іске асыру бойынша Жол картасының және ЭЫДҰ-мен өзара іс-қимыл бойынша іс-қимыл жоспарының орындалуын мониторингтеу және т. б.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
242 109
";
реттік нөмірлері 143 және 144-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
143
Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы
Жобаның сапасын, негізділігін, уақтылылығын, заңдылығын бағалауға, жобада Қазақстан Республикасының Конституциясында бекітілген адам мен азамат құқықтарының сақталуына, сондай-ақ жобаны қабылдаудың ықтимал теріс салдарларын анықтауға Қазақстан Республикасының заң жобаларына ғылыми экономикалық сараптаманы жүзеге асыру
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер"
115 "Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы"

80 479
144
Обучение топ-менеджмента малого и среднего бизнеса на базе АОО "Назарбаев Университет"
Обучение топ-менеджмента малого и среднего бизнеса для руководителей высшего и среднего звена предприятий малого и среднего бизнеса проводится АОО "Назарбаев Университет" совместно с Университетом Дьюк (США) в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2018 года№ 522 "Об утверждении Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
Министерство национальной экономики Республики Казахста
АОО "Назарбаев Университет"

80 479
144
"Назарбаев Университеті" ДБҰ базасында шағын және орта бизнес топ-менеджментін оқыту
Шағын және орта бизнес кәсіпорындарының жоғарғы және орта буындарының басшылары үшін "Назарбаев Университеті" ДБҰ Дьюк Университетімен (АҚШ) бірлесіп, "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 25 тамыздағы № 522 қаулысына сәйкес шағын және орта бизнестің топ-менеджментін оқытуды өткізуде
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДБҰ

087 "Реализация мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов"
100 "Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала"
266 953
";
строку, порядковый номер 147, изложить в следующей редакции:
"
147
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение безопасности судоходства в акватории порта Баутино, гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей Иртышского и Урало-Каспийского бассейнов, р.Или, Капчагайскому водохранилищу и озеру Балхаш посредством реализации мероприятий по выставлению (снятию) и содержания знаков навигационного оборудования, дноуглублению, выправлению, дноочищению, русловым проектным изысканиям, изготовлению и ремонту знаков навигационного инвентаря и оборудования, содержанию и ремонту СУДС, судоходных шлюзов и судов технического флота, обновлению и модернизации судов технического флота
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГКП "Қазақстан су жолдары" Комитета транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры"
100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"
13 706 205
";
строку, порядковые номера 151, изложить в следующей редакции:
"
151
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
005 "За счет внутренних источников"
58 723 469
";
строку, порядковые номера 153, изложить в следующей редакции:
"
153
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
В целях увеличения объема транзитных перевозок грузов автомобильным транспортом, планируется модернизация пунктов пропуска
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
240 "Строительство и реконструкция пунктов пропуска через государственную границу Республики Казахстан"
4 633 752
".
приложение 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению (для служебного пользования);
приложения 3-3, 4-1, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 34-2, 35, 35-1, 36, 37-1, 37-3, 45, 45-2 и 45-3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 и 30 к настоящему постановлению;

087 ""Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде іс-шараларды іске асыру"
100 "Кәсіпкерлік әлеуетті сауықтыру және күшейту "
266 953
";
реттік нөмірі 147-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
147
Ішкі су жолдарындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Баутино порты су айдынындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін, Ертіс және Орал-Каспий алаптарында, Іле өзені, Қапшағай су қоймасы мен Балқаш көлі ішкі су жолдарының кеме қатынайтын учаскелерінде кепілдік габариттерді навигациялық жабдықтар белгілерін қою (алу) және навигациялық жабдықтар белгілерін күтіп-ұстау, түбін тереңдету, тегістеу, түбін тазалау, арналық жобалық зерттеулер, навигациялық құралдар мен жабдықтарды жасау және жөндеу, КҚБЖ, кеме қатынасы шлюздері мен техникалық флот кемелерін күтіп-ұстау және жөндеу, техникалық флот кемелерін жаңарту және жаңғырту бойынша шараларды жүргізу арқылы қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Көлік комитетінің "Қазақстан су жолдары" РМҚК
092 "Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту"
100 "Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау"
13 706 205
";
реттік нөмірі 151-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
151
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобаларды дамытуды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
005 "Ішкі көздер есебінен"
58 723 469
";
реттік нөмірі 153-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
153
Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Автомобиль көлігімен транзиттік жүк тасымалдарының көлемін ұлғайту мақсатында, өткізу пункттерін жаңғырту жоспарланып отыр
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
240 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау"
4 633 752
".
көрсетілген қаулыға 3-қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қызмет бабында пайдалану үшін);
көрсетілген қаулыға 3-3, 4-1, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 34-2, 35, 35-1, 36, 37-1, 37-3, 45, 45-2 және 45-3-қосымшалар осы қаулыға 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

-282 917
217
Развитие науки
-2 512 474
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
-28 625
001
Услуги по координации деятельности в сфере энергетики, атомной энергии, нефтегазовой и нефтехимической промышленности
-28 625
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
294 462
001
Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства
332 962
073
Обеспечение реализации проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках Рамочных соглашений о партнерстве
-38 500
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
-766 141
222
Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения
-766 141
406
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
-252
001
Услуги по обеспечению контроля за исполнением республиканского бюджета
-252
625
Агентство Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
-310 490
001
Формирование и реализация государственной политики по регулированию и развитию финансового рынка
-310 490
626
Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
-107 929
001
Услуги по содействию в формировании и эффективной реализации реформ, осуществление государственной политики в сферах стратегического планирования, государственной статистической деятельности, участие в совершенствовании системы государственного управления и квазигосударственного сектора
-54 058
002
Обеспечение представления статистической информации
-53 871
627
Агентство по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
9 479
001
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию государственной политики в области защиты конкуренции и ограничения монополистической деятельности
9 479
690
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
-291 612
002
Проведение выборов
-291 612
693
Управление материально-технического обеспечения
-169 500
001
Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан
-169 500
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
1 015 272
001
Услуги по обеспечению осуществления государственных функций и полномочий Управления делами Президента Республики Казахстан
1 015 272
002
Оборона
-644 403
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
587 662
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, промышленной безопасности, формирования и реализации государственного материального резерва

-282 917
217
Ғылымды дамыту
-2 512 474
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
-28 625
001
Энергетика, атом энергиясы, мұнай-газ және мұнай-химия өнеркәсібі саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-28 625
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
294 462
001
Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер
332 962
073
Әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобалардың іске асырылуын қамтамасыз ету
-38 500
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
-766 141
222
Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу
-766 141
406
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
-252
001
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-252
625
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі
-310 490
001
Қаржы нарығын реттеу және дамыту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
-310 490
626
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі
-107 929
001
Реформаларды қалыптастыруға және тиімді іске асыруға жәрдемдесу бойынша көрсетілетін қызметтер, стратегиялық жоспарлау, мемлекеттік статистикалық қызмет салаларында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру, мемлекеттік басқару жүйесі мен квазимемлекеттік секторды жетілдіруге қатысу
-54 058
002
Статистикалық ақпаратты ұсынуды қамтамасыз ету
-53 871
627
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі
9 479
001
Бәсекелестікті қорғау және монополистік қызметті шектеу саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
9 479
690
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы
-291 612
002
Сайлау өткізу
-291 612
693
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы
-169 500
001
Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-169 500
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
1 015 272
001
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының мемлекеттік функциялары мен өкілеттіктерін жүзеге асыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 015 272
002
Қорғаныс
-644 403
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
587 662
001
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер

-18 275
011
Подготовка специалистов с высшим и послевузовским профессиональным образованием
-29 750
017
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
-10 200
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
-4 044
060
Повышение квалификации и переподготовка судебно-экспертных кадров
-4 044
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
-7 626 459
001
Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки
-36 000
098
Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения
-1 431 557
099
Обеспечение доступности качественного школьного образования
2 049 653
203
Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием
-2 761 935
204
Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием
-5 434 746
222
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций среднего образования
-3 682
223
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций технического и профессионального образования
-8 192
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
-19 449
003
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
-3 809
006
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
-15 000
072
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
-640
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
-626 845
005
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей
-53 471
006
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства
-9 399
038
Обучение и воспитание одаренных в спорте детей
-481 421
041
Подготовка кадров в области культуры и искусства
-16 897
045
Услуги по организации образовательной деятельности для подготовки кадров в области туризма
-65 657
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-5 946
017
Повышение квалификации и переподготовка кадров в сфере предпринимательства
-5 946
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
-32 661
013
Услуги по подготовке, переподготовке и повышению квалификации государственных служащих

-18 275
011
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білімі бар мамандар даярлау
-29 750
017
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
-10 200
221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
-4 044
060
Сот-сараптама кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
-4 044
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
-7 626 459
001
Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
-36 000
098
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету
-1 431 557
099
Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету
2 049 653
203
Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету
-2 761 935
204
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету
-5 434 746
222
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
-3 682
223
Техникалық және кәсіптік білім беру мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
-8 192
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
-19 449
003
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
-3 809
006
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
-15 000
072
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға және жергілікті бюджет қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларды өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-640
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
-626 845
005
Мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
-53 471
006
Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
-9 399
038
Спорттағы дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
-481 421
041
Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау
-16 897
045
Туризм саласында кадрларды даярлау үшін білім беру қызметін ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызметтер
-65 657
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-5 946
017
Кәсіпкерлік саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
-5 946
608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi
-32 661
013
Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер

-32 661
005
Здравоохранение
-80 887 498
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
-510 822
014
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей
-510 822
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-463 264
004
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей и оказанию медицинской помощи пострадавшим от чрезвычайных ситуаций
-463 264
208
Министерство обороны Республики Казахстан
-750 334
008
Медицинское обеспечение Вооруженных Сил
-750 334
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
-72 806
019
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
-72 806
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
-78 321 720
001
Формирование государственной политики в области здравоохранения
-638 369
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
-415 535
066
Оказание медицинской помощи в рамках обязательного социального медицинского страхования и его сопровождение
303 814
067
Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
-72 322 792
070
Охрана общественного здоровья
-5 181 371
074
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов
-67 467
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-768 552
028
Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан
-768 552
006
Социальная помощь и социальное обеспечение
-8 739 800
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
-8 739 800
001
Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения
-192 603
027
Социальное обеспечение отдельных категорий граждан и их сопровождение по выплатам
-4 591 287
034
Прикладные научные исследования в области охраны труда
-8 521
058
Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры
-2 052 125
068
Реализация Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
-1 101 393
071
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения

-32 661
005
Денсаулық сақтау
-80 887 498
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
-510 822
014
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу жөніндегі қызметтер
-510 822
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
-463 264
004
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу және төтенше жағдай кезінде зардап шеккендерге медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтер
-463 264
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
-750 334
008
Қарулы Күштерді медициналық қамтамасыз ету
-750 334
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
-72 806
019
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
-72 806
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
-78 321 720
001
Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-638 369
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
-415 535
066
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру шеңберінде медициналық көмек көрсету және оны сүйемелдеу
303 814
067
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету
-72 322 792
070
Қоғамдық денсаулықты сақтау
-5 181 371
074
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-67 467
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
-768 552
028
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
-768 552
006
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
-8 739 800
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
-8 739 800
001
Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-192 603
027
Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру және олардың төлемдерін жүргізу
-4 591 287
034
Еңбекті қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-8 521
058
Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту
-2 052 125
068
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру
-1 101 393
071
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерiне мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

-1 866 713
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
-21 322
013
Субсидирование регулярных авиаперевозок
-215 400
015
Субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям
577 527
091
Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
-1 629 991
212
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании и финансовом лизинге на приобретение вагонов перевозчиками пассажиров по социально значимым сообщениям и операторами вагонов (контейнеров)
-577 527
013
Прочие
129 584 347
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-163 371
006
Представительские затраты
-97 862
024
Реализация государственной политики по привлечению инвестиций
-29 040
026
Содействие привлечению инвестиций в Республику Казахстан
-36 469
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
-168 194
061
Услуги в сфере технического регулирования и метрологии
-168 194
217
Министерство финансов Республики Казахстан
145 179 442
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
145 280 029
044
Погашение простых векселей
-100 587
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
-1 053 642
006
Стимулирование продуктивных инноваций
-40 205
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
-776 890
205
Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан
-236 547
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-11 899 459
062
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
-32 988
082
Реализация мероприятий в моногородах и регионах в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
-1 495 994
087
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов
-7 848 473
160
Целевые трансферты на развитие бюджету Акмолинской области, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
-2 522 004
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-2 310 429
008
Строительство и реконструкция объектов Управления Делами Президента Республики Казахстан

-1 866 713
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
-21 322
013
Жүйелі авиатасымалдарды субсидиялау
-215 400
015
Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
577 527
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
-1 629 991
212
Әлеуметтік маңызды қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдаушының және вагондар (контейнерлер) операторының вагондарды сатып алуын несиелеуде немесе қаржы лизингінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
-577 527
013
Басқалар
129 584 347
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
-163 371
006
Өкілдік шығындар
-97 862
024
Инвестицияларды тарту жөнінде мемлекеттік саясатты іске асыру
-29 040
026
Қазақстан Республикасына инвестициялар тартуға жәрдемдесу
-36 469
211
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
-168 194
061
Техникалық реттеу және метрология саласындағы көрсетілетін қызметтер
-168 194
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
145 179 442
010
Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
145 280 029
044
Жай вексельдерді өтеу
-100 587
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
-1 053 642
006
Өнімді инновацияларды ынталандыру
-40 205
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
-776 890
205
Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету
-236 547
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-11 899 459
062
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
-32 988
082
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде моноқалалар мен өңірлерде іс-шараларды іске асыру
-1 495 994
087
"Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларды кредиттеу тетігі шеңберінде іс-шараларды іске асыру
-7 848 473
160
Ақмола облысының бюджетіне, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-2 522 004
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
-2 310 429
008
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау

54 277
14.
Город Алматы
121 120
15.
Город Нур-Султан
16 528
16.
Город Шымкент
62 194
Примечание: Данные расходы направлены на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях на оказание специальных социальных услуг: престарелым и инвалидам в условиях полустационара и в условиях на дому, жертвам торговли людьми, жертвам бытового насилия.
_________________________
Приложение 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2020 года № 839
Приложение 15
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от " 6 " декабря 2019 года № 908
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
в том числе:
установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
обеспечение сопровождения сурдопереводом при транслировании новостных телепередач
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
оказание услуг специалиста жестового языка
расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
Протезно-ортопедические средства
Сурдотехнические средства
Тифлотехнические средства
Специальные средства передвижения (кресло-коляски)
Санаторно-курортное лечение
Всего

54 277
14.
Алматы қаласы
121 120
15.
Нұр-Сұлтан қаласы
16 528
16.
Шымкент қаласы
62 194
Ескертпе: Бұл шығындар үйде және жартылай стационар жағдайында қарттар мен мүгедектерге, адам саудасы құрбандарына, тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызметтерді ұсыну үшін үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға көзделген.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 839 қаулысына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы "6" желтоқсандағы
№ 908 қаулысына
15-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с № Облыстар мен қалалардың атауы Сомасы, мың теңге оның ішінде:
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтау жаңалық телебағдарламаларының трансляциясын сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз ету мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейту Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз ету протездік-ортопедиялық құралдар сурдотехникалық құралдар тифлотехникалық құралдар арнайы қозғалыс құралдары (кресло-арбалар) санаторлы-курорттық емдеу
Барлығы:

3 790 741
15.
Город Алматы
2 200 047
16.
Город Нур-Султан
1 887 107
17.
Город Шымкент
2 242 911
_________________________
Приложение 22
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2020 года № 839
Приложение 34-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2019 года № 908
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
в том числе:
услуги по охране материнства и детства
подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
областные базы спецмедснабжения
дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
Всего

3 790 741
15.
Алматы қаласы
2 200 047
16.
Нұр-Сұлтан қаласы
1 887 107
17.
Шымкент қаласы
2 242 911
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 839 қаулысына
22-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы "6" желтоқсандағы
№ 908 қаулысына
34-2-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің еңбекақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с № Облыстар мен қалалардың атауы Сомасы, мың теңге оның ішінде:
Ана мен баланы қорғау бойынша қызметтер Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
Барлығы:

от 10 декабря 2020 года № 839
Приложение 37-3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2019 года № 908
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
Всего

2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 839 қаулысына
27-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы "6" желтоқсандағы
№ 908 қаулысына
37-3-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың бюджеттеріне Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с № Қалалардың атауы Сомасы, мың теңге
Барлығы:

100
Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств
23 500 000
101
Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
435 839 814
102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов
1 690 538
103
Резерв Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
350 000
_________________________
Приложение 29
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2020 года № 839
Приложение 45-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2019 года № 908
Распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Дорожной карты занятости на 2020 - 2021 годы
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
в том числе:
на строительство и (или) реконструкцию объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и инженерно-коммуникационной инфраструктуры, а также на создание быстровозводимых комплексов для размещения инфекционных больниц
на ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов
на приобретение медицинских оборудований в действующих, а также планируемых к открытию провизорных и инфекционных стационарах
Всего

100
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві
23 500 000
101
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi
435 839 814
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві
1 690 538
103
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резерві
350 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 839 қаулысына
29-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы "6" желтоқсандағы
№ 908 қаулысына
45-2-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне 2020-2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге берілетін нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
Р/с № Облыстар мен қалалардың атауы Сомасы, мың теңге оның ішінде:
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік, инфрақұрылым объектілерін, әлеуметтік-мәдени объектілерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға, сондай-ақ инфекциялық ауруханаларды орналастыру үшін жылдам тұрғызылатын кешендер құруға тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін, әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға жұмыс істеп тұрған, сондай-ақ ашылуы жоспарланып отырған провизорлық және инфекциялық стационарларда медициналық жабдықтар сатып алу
Барлығы: