О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2021 года № 13
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", пунктом 1 статьи 23 Закона Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года "О Фонде национального благосостояния" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке в оплату размещаемых акций акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" (далее – фонд) объекты газоснабжения согласно приложению к настоящему постановлению.

"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 18 қаңтардағы № 13 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына, "Ұлттық әл-ауқат қоры туралы" 2012 жылғы 1 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңы 23-бабының 1-тармағынасәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес газбен жабдықтау объектілері Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының (бұдан әрі – қор) орналастырылатын акцияларын төлеуге берілсін.

2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с фондом (по согласованию) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 января 2021 года № 13
Перечень объектов газоснабжения, передаваемых в оплату размещаемых акций акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына"
п/п
Наименование имущества (газопроводы высокого, среднего и низкого давления, и сооружения на них)* Местонахождение (улица, село, район, город) Инвентарный/ кадастровый номер

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті қормен (келісу бойынша) бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 18 қаңтардағы
№ 13 қаулысына
қосымша
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының орналастырылатын акцияларын төлеуге берілетін газбен жабдықтау объектілерінің тізбесі
Р/с
Мүліктің атауы (жоғары, орта және төмен қысымды газ құбырлары мен олардағы құрылыс нысандары)* Орналасқан жері (көше, ауыл, аудан, қала) Түгендеу/
кадастрлық нөмірі

151647
Алматинская область
1
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган" (I-очередь строительства 2 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган
03:268:957:188
2
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган. Внутриквартирные сети газоснабжения" (I-очередь 3 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган
03:268:957:189
3
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган. Внутриквартирные сети газоснабжения" (I-очередь строительства 4 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган

151647
Алматы облысы
1
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері" (құрылыстың I кезегі 2-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:188
2
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері. Пәтерішілік газбен жабдықтау желілері" (құрылыстың I-кезегі 3-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:189
3
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері. Пәтерішілік газбен жабдықтау желілері" (құрылыстың I кезегі 4-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.

03:268:957:190
4
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган. Внутриквартирные сети газоснабжения" (I-очередь строительства 5 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган
03:268:957:191
5
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган. Внутриквартирные сети газоснабжения" (I-очередь строительства 6 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган
03:268:957:192
6
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган. Внутриквартирные сети газоснабжения" (I-очередь строительства 8 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган
03:268:957:193
7
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган. Внутриквартирные сети газоснабжения" (II-очередь строительства 8 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган
03:268:957:194
8
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган. Внутриквартирные сети газоснабжения" (II-очередь строительства 9 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган
03:268:957:195
9
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган" (II-очередь строительства 10 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган
03:268:957:196
10
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган. Внутриквартирные сети газоснабжения" (II-очередь строительства 10 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган
03:268:957:197
11
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган. Внутриквартирные сети газоснабжения" (II-очередь строительства 11 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган
03:268:957:198
12
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган. Внутриквартирные сети газоснабжения" (III-очередь строительства 12 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган
03:268:957:211
13
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган" (III-очередь строительства 13 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган.
03:268:957:212
14
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган" (III-очередь строительства 14 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган
03:268:957:213
15
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган. Внутриквартирные сети газоснабжения" (III-очередь строительства 15 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган
03:268:957:214
16
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган. Внутриквартирные сети газоснабжения" (III-очередь строительства 16 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган
03:268:957:215
17
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган. Внутриквартирные сети газоснабжения" (III-очередь строительства 17 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган
03:268:957:216
18
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган" (IV-очередь строительства 18 пускового комплекса)
г. Талдыкорган
03:268:957:217
19
"Газораспределительные сети г. Талдыкорган" (IV-очередь строительства 19 пусковой комплекс)
г. Талдыкорган
03:268:957:218
20
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Жансугурова
03:268:032:419
21
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Биржан Сал
03:268:032:420
22
Газораспределительные шкафы
г.Талдыкорган, ул. Абылайхана

03:268:957:190
4
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері. Пәтерішілік газбен жабдықтау желілері" (құрылыстың I кезегі 5-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:191
5
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері. Пәтерішілік газбен жабдықтау желілері" (құрылыстың I кезегі 6-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:192
6
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері. Пәтерішілік газбен жабдықтау желілері" (құрылыстың I кезегі 8-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:193
7
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері. Пәтерішілік газбен жабдықтау желілері" (құрылыстың II кезегі 8-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:194
8
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері. Пәтерішілік газбен жабдықтау желілері" (құрылыстың II кезегі 9-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:195
9
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері" (құрылыстың II кезегі 10-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:196
10
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері. Пәтерішілік газбен жабдықтау желілері" (құрылыстың II кезегі 10-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:197
11
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері. Пәтерішілік газбен жабдықтау желілері" (құрылыстың II кезегі 11-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:198
12
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері. Пәтерішілік газбен жабдықтау желілері" (құрылыстың III кезегі 12-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:211
13
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері" (құрылыстың III кезегі 13-іске қосу кешені)
Талдықорған қ..
03:268:957:212
14
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері" (құрылыстың III кезегі 14-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:213
15
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері. Пәтерішілік газбен жабдықтау желілері" (құрылыстың III кезегі 15-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:214
16
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері. Пәтерішілік газбен жабдықтау желілері" (құрылыстың III кезегі 16-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:215
17
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері. Пәтерішілік газбен жабдықтау желілері" (құрылыстың III кезегі 17-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:216
18
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері" (құрылыстың IV кезегі 18-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:217
19
"Талдықорған қаласының газ тарату желілері" (құрылыстың IV кезегі 19-іске қосу кешені)
Талдықорған қ.
03:268:957:218
20
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Жансүгіров көш.
03:268:032:419
21
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Біржан cал көш.
03:268:032:420
22
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Абылайхан көш.

03:268:042:131
23
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Акын Сара
03:268:035:907
24
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Акын Сара
03:268:038:991
25
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, микрорайон Каратал
03:268:036:287
26
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Байсеитова
03:268:040:541
27
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Абылайхана
03:268:041:542
28
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Абылайхана
03:268:038:992
29
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Акбастау
03:268:039:568
30
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, микрорайон Каратал
03:268:036:293
31
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Абылайхана
03:268:033:661
32
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, микрорайон Каратал
03:268:036:291
33
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Ескельды би
03:268:033:662
34
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Красина
03:268:039:564
35
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Абылайхана
03:268:041:543
36
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, микрорайон Каратал
03:268:036:285
37
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Жансугурова
03:268:032:417
38
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Майстрюка
03:268:040:540
39
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Майстрюка
03:268:038:993
40
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Пушкина
03:268:040:539
41
Газораспределительные шкафы
г. Талдыкорган, ул. Майстрюка

03:268:042:131
23
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Ақын Сара көш.
03:268:035:907
24
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Ақын Сара көш.
03:268:038:991
25
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қаласы, Қаратал шағын ауданы
03:268:036:287
26
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Байсейітов көш.
03:268:040:541
27
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Абылайхан көш.
03:268:041:542
28
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Абылайхан көш.
03:268:038:992
29
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Ақбастау көш.
03:268:039:568
30
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Қаратал шағын ауданы
03:268:036:293
31
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Абылайхан көш.
03:268:033:661
32
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Қаратал шағын ауданы
03:268:036:291
33
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Ескелді би көш.
03:268:033:662
34
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Красин көш.
03:268:039:564
35
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Абылайхан көш.
03:268:041:543
36
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Қаратал шағын ауданы
03:268:036:285
37
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Жансүгіров көш.
03:268:032:417
38
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Майстрюк көш.
03:268:040:540
39
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Майстрюк көш.
03:268:038:993
40
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Пушкин көш.
03:268:040:539
41
Газ тарату шкафтары
Талдықорған қ., Майстрюк көш.

19:288:058:039
2
"Строительство сетей газоснабжения в населенном пункте "Сырабад" сельского округа Ш. Дилдабеков Мактааральского района ЮКО"
Жетысайский район, сельский округ Ш. Дильдабекова, населенный пункт Сырабат
19:288:058:086
3
"Строительство сетей газоснабжения в населенном пункте "Кенесшил" сельского округа Жамбыл Мактааральского района, ЮКО"
Мактааральский район, сельский округ Жамбыл, населенный пункт Кенесшил
19:288:058:074:1
4
"Строительство сетей газоснабжения в населенном пункте К. Пернебаева сельского округа Бирлик, Мактааральского района, ЮКО"
Мактааральский район, сельский округ Бирлик, населенный пункт К. Пернебаев
19:288:058:077:1
5
"Строительство сетей газоснабжения в населенном пункте "Конырат" сельского округа Бирлик Мактааральского района ЮКО"
Мактааральский район, сельский округ Бирлик, населенный пункт Конырат
19:288:058:061:1
6
"Строительство газопровода в населенном пункте "Женистин 40 жылдыгы" сельского округа Атамекен Мактааральского района ЮКО"
Жетысайский район, сельский округ Атамекенский, населенный пункт Женистин 40 жылдыгы
19:288:058:070
7
"Строительство сетей газопровода в населенном пункте Мырзашокы сельского округа Жылы су Мактааральского района ЮКО"
Жетысайский район, сельский округ Жылысу, населенный пункт Мырзашокы
19:288:058:054
8
"Строительство газопровода в н/п Алкен Оспанов с/о Казыбек би Мактааральского района"
Жетысайский район, сельский округ Казыбек би, населенный пункт А.Оспанов
19:288:058:047
9
"Подводящий газопровод высокого давления пос. Мырзакент Мактааральского района ЮКО"
Мактааральский район, сельский округ Мактаарал, поселок Мырзакент
19:288:058:045
10
"Строительство газопровода в населенном пункте Улгили, сельского округа А. Калыбеков Мактааральского района, ЮКО"
Мактааральский район, сельский округ А. Калыбеков, населенный пункт Улгили
19:288:058:038
11
"Строительство газопровода в населенном пункте "Жана жол" сельского округа А. Калыбекова Мактааральского района ЮКО"
Мактааральский район, сельский округ А. Калыбеков, населенный пункт Жана жол
19:288:058:041
12
"Строительство газопроводных сетей в населенном пункте Бирлик сельского округа Ш. Дильдабекова, Мактааральский район, ЮКО"
Жетысайский район, сельский округ Ш. Дильдабекова, населенный пункт Бирлик
19:288:058:087
13
"Строительство газопровода в населенном пункте Жамбыл, сельского округа А. Калыбекова Мактааральского района, ЮКО"
Мактааральский район, сельский округ А. Калыбеков, населенный пункт Жамбыл
19:288:058:037
14
"Строительство подводящего газопровода к сельскому округу А. Калыбекова Мактааральского района, ЮКО"
Мактааральский район, сельский округ А. Калыбеков

19:288:058:039
2
"ОҚО, Мақтаарал ауданы, Ш.Ділдәбеков ауылдық округі "Сырабад" елді мекенінде газбен жабдықтау желілерін салу"
Жетісай ауданы, Ш. Ділдәбеков ауылдық округі, Сырабад елді мекені
19:288:058:086
3
"ОҚО, Мақтаарал ауданы, Жамбыл ауылдық округі "Кеңесшіл" елді мекенінде газбен жабдықтау желілерін салу"
Мақтаарал ауданы, Жамбыл ауылдық округі, Кеңесшіл елді мекені
19:288:058:074:1
4
"ОҚО, Мақтаарал ауданы, Бірлік ауылдық округі Қ.Пернебаев елді мекенінде газбен жабдықтау желілерін салу"
Мақтаарал ауданы, Бірлік ауылдық округі, Қ. Пернебаев елді мекені
19:288:058:077:1
5
"ОҚО, Мақтаарал ауданы, Бірлік ауылдық округі, "Қоңырат" елді мекенінде газбен жабдықтау желілерін салу"
Мақтаарал ауданы, Бірлік ауылдық округі, Қоңырат елді мекені
19:288:058:061:1
6
"ОҚО, Мақтаарал ауданы, Атамекен ауылдық округі "Жеңістің 40 жылдығы" елді мекенінде газ құбырын салу"
Жетісай ауданы, Атамекен ауылдық округі, Жеңістің 40 жылдығы елді мекені
19:288:058:070
7
"ОҚО, Мақтаарал ауданы, Жылысу ауылдық округінің Мырзашоқы елді мекенінде газ құбыры желілерін салу"
Жетісай ауданы, Жылысу ауылдық округі, Мырзашоқы елді мекені
19:288:058:054
8
"ОҚО, Мақтаарал ауданы, Қазыбек би ауылдық округі Әлкен Оспанов елді мекенінде газ құбырын салу"
Жетісай ауданы, Қазыбек би ауылдық округі, Ә. Оспанов елді мекені
19:288:058:047
9
"ОҚО, Мақтаарал ауданы Мырзакент ауылында жоғары қысымды газ жеткізу құбырын салу"
Мақтаарал ауданы, Мақтаарал ауылдық округі, Мырзакент ауылы
19:288:058:045
10
"ОҚО, Мақтаарал ауданы А. Қалыбеков ауылдық округі Үлгілі елді мекенінде газ құбырын салу"
Мақтаарал ауданы, А. Қалыбеков ауылдық округі, Үлгілі елді мекені
19:288:058:038
11
"ОҚО, Мақтаарал ауданы А. Қалыбеков ауылдық округі "Жаңа жол" елді мекенінде газ құбырын салу"
Мақтаарал ауданы, А. Қалыбеков ауылдық округі, Жаңа жол елді мекені
19:288:058:041
12
"ОҚО, Мақтаарал ауданы, Ш. Ділдәбеков ауылдық округі, Бірлік елді мекенінде газ құбыры желілерін салу"
Жетісай ауданы, Ш. Ділдәбеков ауылдық округі, Бірлік елді мекені
19:288:058:087
13
"ОҚО, Мақтаарал ауданы А. Қалыбеков ауылдық округі Жамбыл елді мекенінде газ құбырын салу"
Мақтаарал ауданы, А. Қалыбеков ауылдық округі, Жамбыл елді мекені
19:288:058:037
14
"ОҚО, Мақтаарал ауданы А. Қалыбеков ауылдық округіне газ жеткізу құбырын салу"
Мақтаарал ауданы, А. Қалыбеков ауылдық округі

19:288:058:087
15
"Строительство сетей газоснабжения в населенном пункте Кызылтан с/о Ш. Дильдабекова Мактааральского района ЮКО"
Жетысайский район, сельский округ Ш. Дильдабекова, населенный пункт Кизилтан
19:288:058:084
16
"Строительство систем газоснабжения в населенном пункте "Жамбыл" сельского округа Ш. Дильдабекова Мактааральского района, ЮКО"
Жетысайский район, сельский округ Ш. Дильдабекова, населенный пункт Жамбыл
19:288:058:082
17
"Строительство газопровода в Алтынтюбинском, Кокибельском сельских округах Казыгуртского района ЮКО"
Казыгурский район, сельский округ Алтинтобе;
сельский округ Кокибел
19:289:060:181
19:289:060:182
19:289:060:183
19:289:060:184
19:289:060:185
19:289:060:186
19:289:060:187
19:289:064:851
19:289:064:852
19:289:064:853
19:289:064:854
19:289:064:855
19:289:064:856
19:289:064:857
19:289:064:858
19:289:064:859
19:289:063:194
19:289:063:195
19:289:063:196
19:289:063:197
19:289:071:183
19:289:071:184
19:289:071:185
19:289:070:496
19:289:070:497
19:289:070:498
19:289:069:108
19:289:069:109
19:289:069:110
19:289:069:111
19:289:094:530
19:289:094:531
19:289:094:532
19:289:094:533
19:289:095:086
19:289:095:087
19:289:095:088
19:289:097:365
19:289:097:366
19:289:097:367
19:289:097:368
19:289:097:369
19:289:096:742
19:289:096:743
19:289:096:744
19:289:098:049
19:289:098:050
19:289:098:051
19:289:098:052
18
"Строительство газоснабжения природным газом населенного пункта Жинишке Казыгуртского района ЮКО"
Казыгурский район, сельский округ Шарапкана, населенный пункт Жинишке
19:289:028:381
19:289:028:382
19:289:028:383
19:289:028:384
19:289:028:385
19:289:028:386
19:289:028:387
19:289:028:388
19:289:028:389
19:289:028:390
19:289:028:391
19:289:028:392
19:289:028:393
19:289:028:394
19:289:028:395
19:289:028:396
19:289:028:397
19:289:028:398
19:289:028:399
19:289:028:400
19:289:028:401
19:289:028:402
19:289:028:403
19:289:028:404
19:289:028:405
19:289:028:406
19:289:028:407
19:289:028:408
19:289:028:409
19:289:028:410
19:289:028:411
19:289:028:412
19:289:028:413
19:289:028:414
19:289:028:415
19:289:028:416
19:289:028:417
19:289:028:418
19:289:028:419
19:289:028:420
19:289:028:421
19:289:028:422
19:289:028:423
19:289:028:424
19:289:028:425
19:289:028:426
19:289:028:427
19:289:028:428
19:289:028:429
19:289:028:430
19:289:028:431
19:289:028:432
19:289:028:433
19:289:028:434
19:289:028:435
19:289:028:436
19:289:028:437
19:289:028:438
19:289:028:439
19:289:028:440
19:289:028:441
19:289:028:442
19:289:028:443
19:289:028:444
19:289:028:445
19:289:028:446
19:289:028:447
19:289:028:448
19:289:028:449
19:289:028:450
19:289:028:451
19:289:028:452
19:289:028:453
19:289:028:454
19:289:028:455

19:288:058:087
15
"ОҚО, Мақтаарал ауданы, Ш. Ділдәбеков ауылдық округі Қызыл таң елді мекенінде газбен жабдықтау желілерін салу"
Жетісай ауданы, Ш. Ділдәбеков ауылдық округі, Қызыл таң елді мекені
19:288:058:084
16
"ОҚО, Мақтаарал ауданы, Ш. Ділдәбеков ауылдық округі, "Жамбыл" елді мекенінде газбен жабдықтау жүйелерін салу"
Жетісай ауданы, Ш. Ділдәбеков ауылдық округі, Жамбыл елді мекені
19:288:058:082
17
"ОҚО, Қазығұрт ауданы Алтынтөбе, Көкібел ауылдық округтерінде газ құбырын салу"
Қазығұрт ауданы, Алтынтөбе ауылдық округі; Көкібел ауылдық округі
19:289:060:181
19:289:060:182
19:289:060:183
19:289:060:184
19:289:060:185
19:289:060:186
19:289:060:187
19:289:064:851
19:289:064:852
19:289:064:853
19:289:064:854
19:289:064:855
19:289:064:856
19:289:064:857
19:289:064:858
19:289:064:859
19:289:063:194
19:289:063:195
19:289:063:196
19:289:063:197
19:289:071:183
19:289:071:184
19:289:071:185
19:289:070:496
19:289:070:497
19:289:070:498
19:289:069:108
19:289:069:109
19:289:069:110
19:289:069:111
19:289:094:530
19:289:094:531
19:289:094:532
19:289:094:533
19:289:095:086
19:289:095:087
19:289:095:088
19:289:097:365
19:289:097:366
19:289:097:367
19:289:097:368
19:289:097:369
19:289:096:742
19:289:096:743
19:289:096:744
19:289:098:049
19:289:098:050
19:289:098:051
19:289:098:052
18
"ОҚО, Қазығұрт ауданы Жіңішке елді мекенінде табиғи газбен жабдықтау желісін салу"
Қазығұрт ауданы, Шарапхана ауылдық округі, Жіңішке елді мекені
19:289:028:381
19:289:028:382
19:289:028:383
19:289:028:384
19:289:028:385
19:289:028:386
19:289:028:387
19:289:028:388
19:289:028:389
19:289:028:390
19:289:028:391
19:289:028:392
19:289:028:393
19:289:028:394
19:289:028:395
19:289:028:396
19:289:028:397
19:289:028:398
19:289:028:399
19:289:028:400
19:289:028:401
19:289:028:402
19:289:028:403
19:289:028:404
19:289:028:405
19:289:028:406
19:289:028:407
19:289:028:408
19:289:028:409
19:289:028:410
19:289:028:411
19:289:028:412
19:289:028:413
19:289:028:414
19:289:028:415
19:289:028:416
19:289:028:417
19:289:028:418
19:289:028:419
19:289:028:420
19:289:028:421
19:289:028:422
19:289:028:423
19:289:028:424
19:289:028:425
19:289:028:426
19:289:028:427
19:289:028:428
19:289:028:429
19:289:028:430
19:289:028:431
19:289:028:432
19:289:028:433
19:289:028:434
19:289:028:435
19:289:028:436
19:289:028:437
19:289:028:438
19:289:028:439
19:289:028:440
19:289:028:441
19:289:028:442
19:289:028:443
19:289:028:444
19:289:028:445
19:289:028:446
19:289:028:447
19:289:028:448
19:289:028:449
19:289:028:450
19:289:028:451
19:289:028:452
19:289:028:453
19:289:028:454
19:289:028:455

19:289:028:456
19:289:028:457
19:289:028:458
19:289:028:459
19:289:028:460
19:289:028:461
19:289:028:462
19:289:028:463
19:289:028:464
19:289:028:465
19:289:028:466
19:289:028:467
19:289:028:468
19:289:028:469
19:289:028:470
19:289:028:471
19:289:028:472
19:289:028:473
19:289:028:474
19:289:028:475
19:289:028:476
19:289:028:477
19:289:028:478
19:289:028:479
19:289:028:480
19:289:028:481
19:289:028:482
19:289:028:483
19:289:028:484
19:289:028:485
19:289:028:486
19:289:028:487
19:289:028:488
19:289:028:489
19:289:028:490
19:289:028:491
19:289:028:492
19:289:028:493
19:289:028:494
19:289:028:495
19:289:028:496
19:289:028:497
19:289:028:498
19:289:028:499
19:289:028:500
19:289:028:501
19:289:028:502
19:289:028:503
19:289:028:504
19:289:028:505
19:289:028:506
19:289:028:507
19:289:028:508
19:289:028:509
19:289:028:510
19:289:028:511
19:289:028:512
19:289:028:513
19:289:028:514
19:289:028:515
19:289:028:516
19:289:028:517
19:289:028:518
19:289:028:519
19:289:028:520
19:289:028:521
19:289:028:522
19:289:028:523
19:289:028:524
19:289:028:525
19:289:028:526
19:289:028:527
19:289:028:528
19:289:028:529
19:289:028:530
19:289:028:531
19:289:028:532
19:289:028:533
19:289:028:534
19:289:028:535
19:289:028:536
19:289:028:537
19:289:028:538
19:289:028:539
19:289:028:540
19:289:028:541
19:289:028:542
19:289:028:543
19:289:028:544
19:289:028:545
19:289:028:546
19:289:028:547
19:289:028:548
19:289:028:549
19:289:028:550
19:289:028:551
19:289:028:552
19:289:028:553
19:289:028:554
19:289:028:555
19:289:028:556
19:289:028:557
19:289:028:558
19:289:028:559
19:289:028:560
19
"Подводящий газопровод высокого давления от ГРС "Узын-Ата" и газоснабжение с. Узын-Ата Шардаринского района ЮКО"
Шардаринский район, сельский округ Узын ата, село Узын ата
19:301:082:116
20
"Строительство подводящего и внутриквартальных газовых сетей в населенном пункте Шаян от АГРС №18 с магистрального газопровода "Бейнеу-Бозай-Акбулак" Байдибекского района ЮКО"
Байдибекский район, сельский округ Шаянский, населенный пункт Шаян
19:286:094:032
19:286:094:032:1
19:286:080:000
21
"Строительство газопровода в населенном пункте Казыгурт, сельского округа Казыгурт, Казыгуртского района ЮКО"
Казыгурский район, сельский округ Казыгуртский, населенный пункт Казыгурт
19:289:110:134
19:289:110:143
19:289:110:135
19:289:110:142
19:289:110:141
19:289:105:770
19:289:104:1704
19:289:104:1703
19:289:104:1705
19:289:105:769
19:289:104:1702
22
"Строительство газопровода в населенном пункте Шарапхана, сельского округа Шарапхана, Казыгуртского района, ЮКО"
Казыгурский район, сельский округ Шарапкана, населенный пункт Шарапкана
19:289:110:139
19:289:110:137
19:289:110:140

19:289:028:456
19:289:028:457
19:289:028:458
19:289:028:459
19:289:028:460
19:289:028:461
19:289:028:462
19:289:028:463
19:289:028:464
19:289:028:465
19:289:028:466
19:289:028:467
19:289:028:468
19:289:028:469
19:289:028:470
19:289:028:471
19:289:028:472
19:289:028:473
19:289:028:474
19:289:028:475
19:289:028:476
19:289:028:477
19:289:028:478
19:289:028:479
19:289:028:480
19:289:028:481
19:289:028:482
19:289:028:483
19:289:028:484
19:289:028:485
19:289:028:486
19:289:028:487
19:289:028:488
19:289:028:489
19:289:028:490
19:289:028:491
19:289:028:492
19:289:028:493
19:289:028:494
19:289:028:495
19:289:028:496
19:289:028:497
19:289:028:498
19:289:028:499
19:289:028:500
19:289:028:501
19:289:028:502
19:289:028:503
19:289:028:504
19:289:028:505
19:289:028:506
19:289:028:507
19:289:028:508
19:289:028:509
19:289:028:510
19:289:028:511
19:289:028:512
19:289:028:513
19:289:028:514
19:289:028:515
19:289:028:516
19:289:028:517
19:289:028:518
19:289:028:519
19:289:028:520
19:289:028:521
19:289:028:522
19:289:028:523
19:289:028:524
19:289:028:525
19:289:028:526
19:289:028:527
19:289:028:528
19:289:028:529
19:289:028:530
19:289:028:531
19:289:028:532
19:289:028:533
19:289:028:534
19:289:028:535
19:289:028:536
19:289:028:537
19:289:028:538
19:289:028:539
19:289:028:540
19:289:028:541
19:289:028:542
19:289:028:543
19:289:028:544
19:289:028:545
19:289:028:546
19:289:028:547
19:289:028:548
19:289:028:549
19:289:028:550
19:289:028:551
19:289:028:552
19:289:028:553
19:289:028:554
19:289:028:555
19:289:028:556
19:289:028:557
19:289:028:558
19:289:028:559
19:289:028:560
19
"ОҚО, Шардара ауданы "Ұзын ата"
ГТС-тан жоғары қысымды газ жеткізу құбырын салу және Ұзын ата ауылын газбен жабдықтау"
Шардара ауданы, Ұзын ата ауылдық округі, Ұзын ата ауылы
19:301:082:116
20
"ОҚО, Бәйдібек би ауданы "Бейнеу-Бозай-Ақбұлақ" магистральдық газ құбырының №18 АГТС-нан Шаян елді мекеніне газ жеткізу және орамішілік газ желілерін салу"
Бәйдібек ауданы, Шаян ауылдық округі, Шаян елді мекені
19:286:094:032
19:286:094:032:1 19:286:080:000
21
"ОҚО, Қазығұрт ауданы Қазығұрт ауылдық округі Қазығұрт елді мекенінде газ құбырын салу"
Қазығұрт ауданы, Қазығұрт ауылдық округі, Қазығұрт елді мекені
19:289:110:134
19:289:110:143
19:289:110:135
19:289:110:142
19:289:110:141
19:289:105:770
19:289:104:1704
19:289:104:1703
19:289:104:1705
19:289:105:769
19:289:104:1702
22
"ОҚО, Қазығұрт ауданы, Шарапхана ауылдық округі, Шарапхана елді мекенінде газ құбырын салу"
Қазығұрт ауданы, Шарапхана ауылдық округі, Шарапхана елді мекені
19:289:110:139
19:289:110:137
19:289:110:140

19:289:110:138
23
"Строительство газопровода в населенном пункте Рабат, сельского округа К. Абдалиев, Казыгуртского района, ЮКО"
Казыгурский район, сельский округ К. Абдалиев, населенный пункт Рабат
19:289:110:129
19:289:110:128
19:289:110:127
19:289:014:1898
19:289:014:1903
19:289:014:1901
19:289:014:1899
19:289:014:1900
19:289:014:1896
19:289:014:1902
24
"Строительство газопровода в населенном пункте К. Мамбетулы, сельского округа К. Абдалиев, Казыгуртского района, ЮКО"
Казыгурский район, сельский округ К. Абдалиев, населенный пункт К. Мамбетулы
19:289:015:234
19:289:015:235
19:289:110:132
19:289:015:236
19:289:015:237
19:289:015:239
19:289:015:238
19:289:110:133
19:289:110:130
19:289:110:131
19:289:110:168
25
"Строительство сетей газоснабжения населенного пункта Еркинабад, сельского округа Бирлик, Мактааральского района ЮКО"
Мактааральский район, сельский округ Бирлик, населенный пункт Еркинабад
19:288:058:097
26
"Строительство сетей газоснабжения населенного пункта Оркениет, сельского округа Бирлик Мактааральского района ЮКО"
Мактааральский район, сельский округ Бирлик, населенный пункт Оркениет
19:288:058:060
27
"Строительство сетей газоснабжения населенного пункта Кокпарсай, сельского округа Жамбыл Мактааральского района ЮКО"
Мактааральский район, сельский округ Жамбыл, населенный пункт Кокпарсай
19:288:058:090
28
"Строительство сетей газоснабжения населенного пункта Алгабас, сельского округа Казыбек би, Мактааральского района ЮКО"
Жетысайский район, сельский округ Казыбек би, населенный пункт Алгабас
19:288:058:081
29
"Строительство сетей газоснабжения населенного пункта Байдала, сельского округа Ш. Дильдабеков Мактааральского района ЮКО"
Жетысайский район, сельский округ Ш. Дильдабекова, село Байдала
19:288:058:093
30
"Строительство сетей газоснабжения населенного пункта Зердели, сельского округа Ш. Дильдабеков Мактааральского района ЮКО"
Жетысайский район, сельский округ Ш. Дильдабекова, населенный пункт Зердели
19:288:058:094
31
"Строительство сетей газоснабжения населенного пункта Достык, сельского округа Ш. Дильдабеков Мактааральского района ЮКО"
Жетысайский район, сельский округ Ш. Дильдабекова, населенный пункт Достык
19:288:058:095
32
"Строительство сетей газоснабжения населенного пункта Агынсай, сельского округа Ынтымак, Мактааральского района ЮКО"
Жетысайский район, сельский округ Ынтымак, населенный пункт Агынсай
19:288:058:145
33
"Строительство сетей газоснабжения населенного пункта Талапты, сельского округа Атамекен, Мактааральского района ЮКО"
Жетысайский район, сельский округ Атамекенский, населенный пункт Талапты

19:289:110:138
23
"ОҚО, Қазығұрт ауданы, Қ. Әбдалиев ауылдық округінің Рабат елді мекенінде газ құбырын салу"
Қазығұрт ауданы, Қ.Әбдалиев ауылдық округі, Рабат елді мекені
19:289:110:129
19:289:110:128
19:289:110:127
19:289:014:1898
19:289:014:1903
19:289:014:1901
19:289:014:1899
19:289:014:1900
19:289:014:1896
19:289:014:1902
24
"ОҚО, Қазығұрт ауданы, Қ. Әбдалиев ауылдық округі, Қ. Мәмбетұлы елді мекенінде газ құбырын салу"
Қазығұрт ауданы, Қ. Әбдалиев ауылдық округі, Қ. Мәмбетұлы елді мекені
19:289:015:234
19:289:015:235
19:289:110:132
19:289:015:236
19:289:015:237
19:289:015:239
19:289:015:238
19:289:110:133
19:289:110:130
19:289:110:131
19:289:110:168
25
"ОҚО, Мақтаарал ауданы Бірлік ауылдық округі Еркінабад елді мекенінде газбен жабдықтау желілерін салу"
Мақтаарал ауданы, Бірлік ауылдық округі, Еркінабад елді мекені
19:288:058:097
26
"ОҚО, Мақтаарал ауданы, Бірлік ауылдық округі, Өркениет елді мекенінде газбен жабдықтау желілерін салу"
Мақтаарал ауданы, Бірлік ауылдық округі, Өркениет елді мекені
19:288:058:060
27
"ОҚО, Мақтаарал ауданы Жамбыл ауылдық округі Көкпарсай елді мекенінде газбен жабдықтау желілерін салу"
Мақтаарал ауданы, Жамбыл ауылдық округі, Көкпарсай елді мекені
19:288:058:090
28
"ОҚО, Мақтаарал ауданы Қазыбек би ауылдық округі Алғабас елді мекенінде газбен жабдықтау желілерін салу"
Жетісай ауданы, Қазыбек би ауылдық округі, Алғабас елді мекені
19:288:058:081
29
"ОҚО, Мақтаарал ауданы Ш.Ділдәбеков ауылдық округі Байдала елді мекенінде газбен жабдықтау желілерін салу"
Жетісай ауданы, Ш. Ділдәбеков ауылдық округі, Байдала елді мекені
19:288:058:093
30
"ОҚО, Мақтаарал ауданы Ш.Ділдәбеков ауылдық округі Зерделі елді мекенінде газбен жабдықтау желілерін салу"
Жетісай ауданы, Ш. Ділдәбеков ауылдық округі, Зерделі елді мекені
19:288:058:094
31
"ОҚО, Мақтаарал ауданы Ш.Ділдәбеков ауылдық округі Достық елді мекенінде газбен жабдықтау желілерін салу"
Жетісай ауданы, Ш. Ділдәбеков ауылдық округі, Достық елді мекені
19:288:058:095
32
"ОҚО, Мақтаарал ауданы, Ынтымақ ауылдық округі, Ағынсай елді мекенінде газбен жабдықтау желілерін салу"
Жетісай ауданы, Ынтымақ ауылдық округі, Ағынсай елді мекені
19:288:058:145
33
"ОҚО, Мақтаарал ауданы Атамекен ауылдық округі, Талапты елді мекенінде газбен жабдықтау желілерін салу"
Жетісай ауданы, Атамекен ауылдық округі, Талапты елді мекені

19:288:058:064
34
"Строительство сетей газоснабжения населенного пункта Когалы, сельского округа Атамекен, Мактааральского района ЮКО"
Жетысайский район, сельский округ Атамекенский, населенный пункт Когалы
19:288:058:062
35
"Строительство сетей газоснабжения населенного пункта Тындала, сельского округа Атамекен, Мактааральского района ЮКО"
Жетысайский район, сельский округ Атамекенский, населенный пункт Тындала
19:288:058:076
36
"Строительство трассы газопровода в с/о Дильдабеков Мактааральского района ЮКО"
Жетысайский район, сельский округ Ш. Дильдабекова
19:288:058:050
Атырауская область
1
"Газоснабжение высокого давления село Алга Махамбетского района"
Махамбетский район, сельский округ Алга, село Алга
04:065:004:575
04:065:004:574
04:065:028:3721
04:065:004:573
04:065:022:145
04:065:022:146
Примечание:
* – наименования указаны согласно проектно-сметной документации объектов.

19:288:058:064
34
"ОҚО, Мақтаарал ауданы Атамекен ауылдық округі, Қоғалы елді мекенінде газбен жабдықтау желілерін салу"
Жетісай ауданы, Атамекен ауылдық округі, Қоғалы елді мекені
19:288:058:062
35
"ОҚО, Мақтаарал ауданы Атамекен ауылдық округі, Тыңдала елді мекенінде газбен жабдықтау желілерін салу"
Жетісай ауданы, Атамекен ауылдық округі, Тыңдала елді мекені
19:288:058:076
36
"ОҚО, Мақтаарал ауданы Ділдәбеков ауылдық округінде газ құбыры трассасын салу"
Жетісай ауданы, Ш. Ділдәбеков ауылдық округі
19:288:058:050
Атырау облысы
1
"Махамбет ауданы Алға ауылын жоғары қысымды газбен жабдықтау"
Махамбет ауданы, Алға ауылдық округі, Алға ауылы
04:065:004:575
04:065:004:574
04:065:028:3721
04:065:004:573
04:065:022:145
04:065:022:146
Ескертпе:
* – атаулар объектілердің жобалық-сметалық құжаттамаларына сәйкес көрсетілген.