О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2011 года № 785 "Об утверждении состава национальных научных советов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2021 года № 216. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2023 года № 716.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.08.2023 № 716 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2011 года № 785 "Об утверждении состава национальных научных советов" следующие изменения:
в составе национальных научных советов, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Рациональное использование водных ресурсов, животного и растительного мира, экология":
строки, порядковые номера 4, 5, 11, 15, исключить;
в разделе "Энергетика и машиностроение":
строки, порядковые номера 4, 13, исключить;
в разделе "Научные исследования в области естественных наук":
строки, порядковые номера 1, 19, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Ұлттық ғылыми кеңестердің құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 12 шілдедегі № 785 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 7 сәуірдегі № 216 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 23 тамыздағы № 716 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.08.2023 № 716 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұлттық ғылыми кеңестердің құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 12 шілдедегі № 785 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ұлттық ғылыми кеңестердің құрамында:
"Су ресурстарын, жануарлар мен өсімдіктер дүниесін ұтымды пайдалану, экология" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 4, 5, 11 және 15-жолдар алып тасталсын;
"Энергетика және машина жасау" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 4, 13-жолдар алып тасталсын.
"Жаратылыстану ғылымдары саласындағы ғылыми зерттеулер" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 1, 19-жолдар алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин