О приостановлении возбуждения процедуры банкротства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2021 года № 265
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 04.03.2021.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приостановить до 1 июля 2021 года подачу в суд кредиторами в лице государственных органов и субъектов квазигосударственного сектора заявлений о признании банкротами юридических лиц и индивидуальных предпринимателей.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 4 марта 2021 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

Банкроттық рәсімін қозғауды тоқтата тұру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 265 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 04.03.2021 ж. бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кредиторлар атынан мемлекеттік органдар мен квазимемлекеттік сектор субъектілерінің заңды тұлғаларды және дара кәсіпкерлерді банкрот деп тану туралы сотқа өтініш беруі 2021 жылғы 1 шілдеге дейін тоқтатыла тұрсын.
2. Осы қаулы 2021 жылғы 4 наурыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақтан Республикасының
Премьер-Министр
А.Мамин