О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2020 года № 840 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2021 – 2023 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2021 года № 353
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2021.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2020 года № 840 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2021 – 2023 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2021 – 2023 годы, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 405 717 446 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 913 806 526 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 286 899 962 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 585 654 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 201 425 304 тысячи тенге;
2) затраты – 14 911 075 741 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 223 459 837 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 392 058 235 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 168 598 398 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30 847 068 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 30 847 068 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -2 759 665 200 тысяч тенге или 3,5 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета – -8 243 730 200 тысяч тенге или 10,6 процента к валовому внутреннему продукту страны;
7) финансирование дефицита бюджета – 2 759 665 200 тысяч тенге.";
в пункте 2:
дополнить подпунктами 2-1), 2-2), 2-3), 2-4), 2-5), 2-6), 9-1) и 9-2) следующего содержания:
"2-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел согласно приложению 2-1 к настоящему постановлению;
2-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на передачу функций охраны объектов в конкурентную среду согласно приложению 2-2 к настоящему постановлению;
2-3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджету столицы на выплату надбавок медицинским работникам, задействованным в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом (COVID-19), согласно приложению 2-3 к настоящему постановлению;
2-4) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на выплату компенсации за наем (аренду) жилья и жилищные выплаты сотрудникам специальных учреждений, конвойной службы, дежурных частей и центров оперативного управления, кинологических подразделений и помощникам участковых инспекторов полиции за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан согласно приложению 2-4 к настоящему постановлению;

"2021 – 2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 840 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 27 мамырдағы № 353 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 840 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2021 жылға мынадай:
1) кірістер – 12 405 717 446 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер бойынша – 6 913 806 526 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 286 899 962 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 585 654 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 201 425 304 мың теңге;
2) шығындар – 14 911 075 741 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 223 459 837 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 392 058 235 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 168 598 398 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 30 847 068 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 30 847 068 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 759 665 200 мың теңге немесе елдің жалпы iшкi өнiміне қатысты 3,5 пайыз;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -8 243 730 200 мың теңге немесе елдің жалпы ішкі өнімінің 10,6 пайызы;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 759 665 200 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.";
2-тармақта:
мынадай мазмұндағы 2-1), 2-2), 2-3), 2-4), 2-5), 2-6), 9-1) және 9-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"2-1) осы қаулыға 2-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
2-2) осы қаулыға 2-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге объектілерді күзету функцияларын бәсекелес ортаға беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
2-3) осы қаулыға 2-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, астана бюджетіне (COVID-19) коронавирусымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған медицина қызметкерлеріне үстемеақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
2-4) осы қаулыға 2-4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер қаражаты есебінен арнаулы мекемелердің, айдауыл қызметінің, кезекші бөлімдердің және жедел басқару орталықтарының, кинологиялық бөлімшелердің қызметкерлеріне және учаскелік полиция инспекторларының көмекшілеріне тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін өтемақы төлеуге және тұрғын үй төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;

2-5) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Туркестанской области на проведение капитального ремонта водных обьектов в сфере водного хозяйства согласно приложению 2-5 к настоящему постановлению;
2-6) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Акмолинской области на создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги Астана – Щучинск на участках Шортанды – Щучинск согласно приложению 2-6 к настоящему постановлению;";
"9-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование развития семеноводства за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан согласно приложению 9-1 к настоящему постановлению;
9-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических) за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан согласно приложению 9-2 к настоящему постановлению;";
подпункт 16) изложить в следующей редакции:
"16) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие рынка труда за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 16 к настоящему постановлению;";
дополнить подпунктом 16-1) следующего содержания:
"16-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областному бюджету Северо-Казахстанской области на приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек" согласно приложению 16-1 к настоящему постановлению;";
подпункт 17) изложить в следующей редакции:
"17) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения согласно приложению 17 к настоящему постановлению;";
дополнить подпунктами 20-1), 39-1), 39-2), 43-1), 46-1), 49-1) и 49-2) следующего содержания:
"20-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение охвата дошкольным воспитанием и обучением детей от трех до шести лет за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан согласно приложению 20-1 к настоящему постановлению;";

2-5) осы қаулыға 2-5-қосымшаға сәйкес Түркістан облысы бюджетіне су шаруашылығы саласындағы су объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
2-6) осы қаулыға 2-6-қосымшаға сәйкес Ақмола облысының бюджетіне "Шортанды – Щучинск" учаскесінде "Астана – Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
"9-1) осы қаулыға 9-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
9-2) осы қаулыға 9-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялауға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
16) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"16) осы қаулыға 16-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне еңбек нарығын дамытуға республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
мынадай мазмұндағы 16-1) тармақшамен толықтырылсын:
"16-1) осы қаулыға 16-1-қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жұмыс күші артық өңірлерден қоныстанғандар үшін тұрғын үйді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
17) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"17) осы қаулыға 17-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
мынадай мазмұндағы 20-1), 39-1), 39-2), 43-1), 46-1), 49-1) және 49-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"20-1) осы қаулыға 20-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне үш жастан алты жасқа дейінгі балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтуды қамтамасыз етуге Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферттер есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";

"39-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Северо-Казахстанской области на сохранение археологических памятников за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан согласно приложению 39-1 к настоящему постановлению;
39-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан согласно приложению 39-2 к настоящему постановлению;";
"43-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на изъятие земельных участков для государственных нужд согласно приложению 43-1 к настоящему постановлению;";
"46-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан согласно приложению 46-1 к настоящему постановлению;";
"49-1) распределение сумм кредитования областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы для реализации предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020 – 2021 годы за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан согласно приложению 49-1 к настоящему постановлению;
49-2) распределение сумм кредитования областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов согласно приложению 49-2 к настоящему постановлению;";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2021 год на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости на 2020 – 2021 годы, сумму в размере 77 500 000 тысяч тенге для перечисления целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и (или) реконструкцию объектов в рамках Дорожной карты занятости на 2020 – 2021 годы.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Утвердить перечень проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации, требующих финансирования государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств, из республиканского бюджета согласно приложению 52-1 к настоящему постановлению.";

"39-1) осы қаулыға 39-1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен Солтүстік Қазақстан облысының бюджетіне археологиялық ескерткіштерді сақтауға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
39-2) осы қаулыға 39-2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
"43-1) осы қаулыға 43-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
"46-1) осы қаулыға 46-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерін сайлауды қамтамасыз етуге және өткізуге Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
"49-1) осы қаулыға 49-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Жұмыспен қамтудың 2020 – 2021 жылдарға арналған жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларды іске асыру үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен кредит берудің сомаларын бөлу;
49-2) осы қаулыға 49-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру сомаларын бөлу;";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне Жұмыспен қамтудың 2020 – 2021 жылдарға арналған жол картасы шеңберінде объектілерді салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерін облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне аудару үшін 2021 жылға арналған республикалық бюджетте Жұмыспен қамтудың 2020 – 2021 жылдарға арналған жол картасының іс-шараларын іске асыруға көзделген қаражаттан 77 500 000 мың теңге мөлшеріндегі сома бөлінсін.";
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Осы қаулыға 52-1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді, оның ішінде мемлекеттiк концессиялық мiндеттемелердi республикалық бюджеттен қаржыландыруды талап ететiн, іске асырылуы жоспарланатын мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тiзбесi бекітілсін.";

приложения 1, 2, 6, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 27, 30, 32, 33, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52 и 53 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 9, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 40, 41 и 43 к настоящему постановлению;
дополнить указанное постановление приложениями 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 9-1, 9-2, 16-1, 20-1, 39-1, 39-2, 43-1, 46-1, 49-1, 49-2 и 52-1 согласно приложениям 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 25, 26, 31, 35, 38, 39 и 42 к настоящему постановлению.
2. Центральным исполнительным органам в двухнедельный срок обеспечить приведение ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 мая 2021 года № 353
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2020 года 840
Перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2021 год
2022 год
2023 год
Программа
Подпрограмма
Всего:

көрсетілген қаулыға 1, 2, 6, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 27, 30, 32, 33, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52 және 53-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 9, 12, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 40, 41 және 43-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулы осы қаулыға 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 25, 26, 31, 35, 38, 39 және 42-қосымшаларға сәйкес 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 9-1, 9-2, 16-1, 20-1, 39-1, 39-2, 43-1, 46-1, 49-1, 49-2 және 52-1-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Орталық атқарушы органдар екі апта мерзімде Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіруді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 27 мамырдағы
№ 353 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 840 қаулысына
1-қосымша
Басым республикалық бюджеттік инвестициялар тізбесі
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2021 жыл
2022 жыл
2023 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Барлығы:

38 535 899
31 100 000
21 290 626
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
18 183 501
6 750 000
1 250 000
Для служебного пользования
18 000 000
6 750 000
1 250 000
Проведение комплексной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II типа для IIIА и IВ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в селе Косшы
993
Строительство водно-спасательной станции на берегу озера Боровое Бурабайского района Акмолинской области
78 008
Строительство водно-спасательной станций на берегу озера Большое Чебачье Бурабайского района Акмолинской области
104 500
Алматинская область
10 100 000
12 600 000
11 080 000
Строительство защитных сооружений на реке Хоргос в районе Международного центра приграничного сотрудничества и зданий таможни "Коргос" (Хоргос-1)
3 600 000
7 000 000
6 080 000
Руслоформирующие и защитные сооружения по реке Хоргос на участках Международного центра приграничного сотрудничества (МЦПС) "Хоргос", приграничной торгово-экономической зоны (ПТЭЗ) "Хоргос - Восточные ворота", поселков Баскунчи, Хоргос и пограничной заставы в Панфиловском районе Алматинской области"
6 500 000
5 600 000
5 000 000
Мангистауская область
281 690
Привязка ПСД на строительство водно-спасательной станции в городе Актау
281 690
Северо-Казахстанская область
50 000
Строительство комплекса Оперативно-спасательного отряда на берегу озера Пестрое в Кызылжарском районе СКО по индивидуальному проекту для IB и IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями
50 000
Туркестанская область
1 520 708
Строительство административного здания и пожарного депо на 4 автомобиля для Департамента по чрезвычайным ситуациям и государственного учреждения "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ" в городе Туркестан
1 298 811
"Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля ІІ типа для IVА IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 7 баллов" в городе Туркестане по трассе Кентау 048 квартал
221 897
город Алматы
8 400 000
11 750 000
8 960 626
Строительство селезадерживающей плотины в бассейне реки Аксай
3 600 000
7 750 000
6 725 266
Строительство селезадерживающей плотины в верховьях реки Улкен Алматы ниже устья реки Аюсай
4 800 000
4 000 000
2 235 360
208
Министерство обороны Республики Казахстан
1 904 645
1 175 000
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
1 904 645
1 175 000
104
Строительство объектов Вооруженных Сил
369 522
1 175 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
369 522
1 175 000
Для служебного пользования
369 522
1 175 000

38 535 899
31 100 000
21 290 626
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
18 183 501
6 750 000
1 250 000
Қызмет бабында пайдалану үшін
18 000 000
6 750 000
1 250 000
Ақмола облысы Целиноград ауданының Қосшы ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІІІА және ІВ климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
993
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы
78 008
Ақмола облысы Бурабай ауданы Үлкен Шабақты көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы
104 500
Алматы облысы
10 100 000
12 600 000
11 080 000
Халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы маңындағы Қорғас өзенінде қорғау құрылыстарын "Қорғас" (Қорғас-1) кедені ғимаратын салу
3 600 000
7 000 000
6 080 000
Алматы облысы Панфилов ауданында "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы (ШЫХО), "Қорғас-Шығыс қақпасы" шекара маңы сауда-экономикалық аймағы (ШСЭА), Басқыншы, Қорғас кенттері және шекара маңы бекеті учаскелерінде Қорғас өзені бойынша арна қалыптастыру және қорғау құрылыстары
6 500 000
5 600 000
5 000 000
Маңғыстау облысы
281 690
Ақтау қаласында судан құтқару станциясының құрылысына ЖСК байланыстыру
281 690
Солтүстік Қазақстан облысы
50 000
Жедел-құтқару кешенінің құрылысы қалыпты жобалық геологиялық жағдайлары бар IБ және IIIA климаттық суб-аудандарына арналған жеке жоба бойынша СҚО Қызылжар өңіріндегі Пестрое көлінің жағасында жасақ
50 000
Түркістан облысы
1 520 708
Түркістан қаласында Төтенше жағдайлар департаменті және "Өрт сөндіру-құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі үшін әкімшілік ғимаратпен 4 автокөлікке өрт сөндіру бекетінің құрылысы
1 298 811
Түркістан қаласы, Кентау трассасы, 048-квартал мекенжайында "Cейсмикалық белсенділігі 7 балл IVА IVГ климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу"
221 897
Алматы қаласы
8 400 000
11 750 000
8 960 626
Ақсай өзенінің бассейнінде селді ұстап тұру бөгетін салу
3 600 000
7 750 000
6 725 266
Үлкен Алматы өзенінің жоғарғы жағы мен Аюсай өзені сағасынан төмен селді ұстап тұру бөгетін салу
4 800 000
4 000 000
2 235 360
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
1 904 645
1 175 000
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету
1 904 645
1 175 000
104
Қарулы Күштердің объектілерін салу
369 522
1 175 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
369 522
1 175 000
Қызмет бабына пайдалану үшін
369 522
1 175 000

501
Верховный Суд Республики Казахстан
1 759 399
001
Обеспечение судебными органами судебной защиты прав, свобод и законных интересов граждан и организаций
1 759 399
112
Строительство объектов органов судебной системы
1 759 399
в том числе инвестиционные проекты:
Жамбылская область
601 887
"Строительство административного здания Жамбылского областного суда на 10 составов по пр. Толе би, 90 в городе Таразе" Корректировка
601 887
Карагандинская область
912 408
РП "Строительство здания Сатпаевского городского суда. Корректировка"
912 408
Туркестанская область
245 104
Строительство 2-этажного здания Арысского районного суда в г. Арысь, мкр. "Коктем-2", участок 090, Арысский район, ЮКО
245 104
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
2 367 182
001
Осуществление высшего надзора за точным и единообразным применением законов и подзаконных актов в Республике Казахстан
1 867 182
102
Строительство, реконструкция объектов для органов прокуратуры
1 867 182
в том числе инвестиционные проекты:
Туркестанская область
1 867 182
Строительство административного здания для размещения сотрудников прокуратуры Туркестанской области в г.Туркестане
1 867 182
015
Создание оперативной системы обеспечения правовой статистической информацией
500 000
104
Создание информационной системы "Электронное дело"
500 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
500 000
Создание информационной системы "Электронное дело"
500 000
681
Служба государственной охраны Республики Казахстан
1 563 001
002
Программа развития Службы государственной охраны Республики Казахстан
1 563 001
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 563 001
Программа развития Службы государственной охраны Республики Казахстан
1 563 001
4
Образование
1 004 125
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
1 000 000
079
Обучение, повышение квалификации и переподготовка кадров Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1 000 000
105
Строительство объектов образования
1 000 000
в том числе инвестиционные проекты:
Северо-Казахстанская область
1 000 000
Строительство зданий и сооружений Военного института Национальной гвардии Республики Казахстан
1 000 000
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
4 125
006
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства
4 125
102
Строительство, реконструкция объектов образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства
4 125
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
4 125
Техническое обследование и разработка проектной документации на постутилизацию незавершенного строительства здания общежития на 170 учебных мест, расположенных по адресу г. Алматы, Алматинский район, ул. Масанчи, 67

501
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
1 759 399
001
Сот органдарының азаматтардың және ұйымдардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін сотта қорғауды қамтамасыз етуі
1 759 399
112
Сот жүйесі органдарының объектілерін салу
1 759 399
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Жамбыл облысы
601 887
"Тараз қаласы Төле би даңғылы, №90 мекен-жайында орналасқан 10 құрамдық Жамбыл облыстық сотының әкімшілік ғимаратының құрылысын салу" Түзету
601 887
Қарағанды облысы
912 408
"Сәтпаев қалалық соты ғимаратының құрылысы. Түзету" ЖЖ
912 408
Түркістан облысы
245 104
ОҚО, Арыс қаласы, "Коктем-2" мөлтек ауданы, 090 учаскесінде орналасқан 2 қабатты Арыс аудандық ғимаратының құрылысы
245 104
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
2 367 182
001
Қазақстан Республикасында заңдардың және заңға тәуелді актілердің дәлме-дәл және бірізді қолданылуына жоғары қадағалауды жүзеге асыру
1 867 182
102
Прокуратура органдары үшін объектілер салу, реконструкциялау
1 867 182
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Түркістан облысы
1 867 182
Түркістан қаласында Түркістан облысы прокуратурасының қызметтерін орналастыруға арналған әкімшілік ғимаратының құрылысы
1 867 182
015
Құқықтық статистикалық ақпаратпен қамтамасыз етудің жедел жүйесін құру
500 000
104
"Электрондық іс" ақпараттық жүйесін құру
500 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
500 000
"Электрондық іс" ақпараттық жүйесін құру
500 000
681
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі
1 563 001
002
Программа развития Службы государственной охраны Республики Казахстан
1 563 001
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
1 563 001
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметін дамыту бағдарламасы
1 563 001
4
Бiлiм беру
1 004 125
201
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
1 000 000
079
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадрларын оқыту, біліктілігін арттыру және қайта даярлау
1 000 000
105
Білім беру объектілерін салу
1 000 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Солтүстік Қазақстан облысы
1 000 000
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланы Әскери институтының ғимараттары мен құрылыстарын салу
1 000 000
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
4 125
006
Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
4 125
102
Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын білім беру объектілерін салу, реконструкциялау
4 125
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы қаласы
4 125
Алматы қаласы, Алматы ауданы, Масанчи көшесі, 67 мекенжайы бойынша орналасқан 170 оқу орнына арналған жатақхана ғимаратының аяқталмаған құрылысын кейіннен кәдеге жаратуға арналған жобалық құжаттаманы әзірлеу және техникалық тексеру

4 125
5
Здравоохранение
1 079 000
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
1 079 000
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
1 079 000
114
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне за счет средств республиканского бюджета
1 079 000
в том числе инвестиционные проекты:
город Нур-Султан
1 079 000
Cтроительство Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане с реконструкцией действующего здания (разработка проектно-сметной документации, строительно-монтажные работы)
1 079 000
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
17 018 259
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
15 671 423
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
1 325 807
102
Строительство, реконструкция объектов культуры за счет средств республиканского бюджета
1 325 807
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
56 000
Разработка ПСД на ограждение Национального парка под открытым небом на основе археологических раскопок древнего городища Бозок в архитектурном стиле средневековья. РГКП "Государственный историко-культурный музей-заповедник "Бозок"
56 000
Туркестанская область
1 269 807
Строительство визит-центра "Ордабасы", село Ордабасы, Ордабасинский район, Туркестанская область (корректировка)
883 607
Строительство визит-центра с общежитием для сотрудников на территории мавзолея "Гаухар ана", Государственного историко-культурного заповедника-музея "Азрет Султан" в г.Туркестане, Туркестанская область
193 446
Строительство визит-центра с общежитием для сотрудников на территории городища "Сауран", Государственного историко-культурного заповедника-музея "Азрет Султан" в г.Кентау Туркестанской области
192 754
036
Развитие спорта высших достижений
14 345 616
101
Строительство, реконструкция объектов спорта за счет средств республиканского бюджета
14 345 616
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
14 345 616
Республиканская база олимпийской подготовки в Алматинской области. Корректировка
14 345 616
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
1 346 836
015
Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны
1 346 836
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
1 346 836
Строительство сквера с благоустройством пешеходной зоны (Променад) в поселке Бурабай Акмолинской области
696 247
Разработка ПСД "Строительство новых зданий кордона Золотоборского лесничества ГНПП "Бурабай", в поселке Мадениет"
5 678
Разработка ПСД "Строительство новых зданий кордона Буландинского лесничества ГНПП "Бурабай", в поселке Макинка"
5 678
Разработка ПСД "Строительство велосипедной и пешеходной дорожки вдоль побережья озера Большое Чебачье от курортной зоны "AQBURA" до озера Бурабай"

4 125
5
Денсаулық сақтау
1 079 000
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
1 079 000
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
1 079 000
114
Республикалық бюджет қаражаты есебінен республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 079 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Нұр-Сұлтан қаласы
1 079 000
Қолданыстағы ғимаратты реконструкциялай отырып Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу (жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, құрылыс-монтаж жұмыстары)
1 079 000
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
17 018 259
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
15 671 423
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
1 325 807
102
Республикалық бюджет қаражаты есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
1 325 807
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
56 000
Ортағасырлық сәулет стиліндегі ежелгі Бозоқ қалашығының археологиялық қазба жұмыстары негізінде ашық аспан астындағы ұлттық саябақты қоршауға ЖСҚ әзірлеу. "Бозоқ" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы" РМҚК
56 000
Түркістан облысы
1 269 807
Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Ордабасы ауылы, "Ордабасы" сапар орталығының құрылысы (түзету)
883 607
Түркістан облысы, Түркістан қаласы "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығының "Гаухар ана" кесенесі аймағына қызметкерлерге арналған жатақханасымен сапар орталығының құрылысы
193 446
Түркістан облысы, Кентау қаласы "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайының "Сауран" қалашығы аймағына қызметкерлерге арналған жатақханасымен Сапар орталығының құрылысы
192 754
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
14 345 616
101
Республикалық бюджет қаражаты есебінен спорт объектілерін салу, реконструкциялау
14 345 616
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
14 345 616
Алматы облысында орналасқан олимпиадалық дайындау Республикалық базасы. Түзету
14 345 616
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
1 346 836
015
Щучинск–Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту
1 346 836
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
1 346 836
Ақмола облысының Бурабай кентінде жаяу жүргіншілер аймағын (Променад) абаттандыра отырып сквер салу
696 247
"Бурабай" МҰТП Золотобор орманшылығының кордонының жаңа ғимараттарын салу", Мәдениет кентінде ЖСҚ әзірлеу
5 678
"Бурабай" МҰТП Бұланды орман шаруашылығы кордонының жаңа ғимараттарын салу" Макинка кентінде ЖСҚ әзірлеу
5 678
"AQBURA" курорттық аймағынан бастап Бурабай көліне дейін Үлкен Шабақты көлінің жағалауымен велосипедтік және жаяу жүргіншілер жолдарының құрылысы ЖСҚ әзірлеу

20 646
Строительство инженерных сетей от поселка Бурабай до озер Большое Чебачье и Текеколь ГНПП "Бурабай". 2-ая очередь
476 000
Разработка ПСД "Строительство инженерных сетей от озера Щучье до озера Карасу"
69 546
Разработка ПСД "Строительство автомобильной дороги от п. Боровое до курортной зоны "AQBURA"
50 799
Разработка ПСД "Строительство новых зданий кордона Приозерного лесничества ГНПП "Бурабай", в поселке Котырколь"
6 421
Разработка ПСД "Строительство новых зданий кордона Акылбайского лесничества ГНПП "Бурабай" в городе Щучинск"
6 421
"Строительство кордона "Голубой залив" Боровского лесничества ГНПП "Бурабай". Корректировка ПСД
9 400
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
32 830 103
8 196 635
8 294 287
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
32 830 103
8 196 635
8 294 287
254
Эффективное управление водными ресурсами
14 293 585
8 196 635
8 294 287
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета
14 293 585
8 196 635
8 294 287
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
3 133 764
Строительство водовода и водозаборных сооружений Кишкентайского месторождения до объектов водоснабжения города Макинска Буландынского района Акмолинской области
668 095
Реконструкция Нуринского группового водопровода в Акмолинской области
308 927
Реконструкция защитной дамбы города Астаны с уcтройством катастрофического водосброса с отводящим каналом
1 606 160
Разработка ПСД "Строительство Есильского контррегулятора на реке Есиль в Акмолинской области"
550 582
Актюбинская область
39 200
Строительство групповых водопроводных сетей в с. Жаныс би и Шенбертал Иргизского района Актюбинской области
39 200
Алматинская область
200 019
200 000
1 000 000
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. 1-ая очередь строительства (2-й пусковой комплекс). Корректировка
100 000
500 000
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. 1-ая очередь строительства (3-й пусковой комплекс). Корректировка
100 000
500 000
Разработка проектно-сметной документации "Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (2-й и 3-й пусковые комплексы) и II очередь строительства. Корректировка"
200 019
Карагандинская область
56 230
"Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказгана Карагандинской области" (Корректировка № 2)
56 230
Кызылординская область

20 646
Бурабай ауылынан Үлкен Шабақты және Текекөл және "Бурабай" МҰТП дейін инженерлік желілерінің құрылысы. 2-кезең
476 000
Щучье көлінен Қарасу көліне дейін инженерлік желілер салу
69 546
Бурабай кентінен AQBURA курорттық аймағына дейін автомобиль жолын салу
50 799
Қотыркөл кентінде "Бурабай" МҰТП Приозерный орманшылығы кордонының жаңа ғимараттарын салу
6 421
Щучинск қаласында "Бурабай" МҰТП Ақылбай орманшылығы кордонының жаңа ғимараттарын салу
6 421
"Бурабай" МҰТП Боровское орманшылығының "Голубой залив" кордонын салу. Түзету
9 400
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
32 830 103
8 196 635
8 294 287
207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
32 830 103
8 196 635
8 294 287
254
Су ресурстарын тиімді басқару
14 293 585
8 196 635
8 294 287
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
14 293 585
8 196 635
8 294 287
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
3 133 764
Ақмола облысы Бұланды ауданы Макинск қаласының сумен жабдықтау объектілеріне дейін Кішкентай кен орнының су таратқыш және су бөгеттері құрылыстарын салу
668 095
Ақмола облысында Нұра топтық су құбырын қайта жаңартуы
308 927
Астана қаласының қорғаныш бөгетін бұрма каналы бар апаттық су ағызғыш орната отырып реконструкциялау
1 606 160
"Ақмола облысының Есіл өзенінде Есіл контрреттегішін салу" ЖСҚ әзірлеу
550 582
Ақтөбе облысы
39 200
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданының Жаныс би және Шеңбертал ауылдарында топтық су құбырлары желілерін салу
39 200
Алматы облысы
200 019
200 000
1 000 000
Алматы облысының Қарасай ауданындағы Қаскелең топталған сутартқышының құрылысы. Құрылыстың 1-ші кезегі (2-қосылу кешені). Түзету
100 000
500 000
Алматы облысының Қарасай ауданындағы Қаскелең топталған сутартқышының құрылысы. Құрылыстың 1-ші кезегі (3-қосылу кешені). Түзету
100 000
500 000
"Алматы облысының Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы. 1-ші кезегі (2 және 3-қосылу кешені) және құрылыстың 2-ші кезегі" ЖСҚ әзірлеу. Түзету
200 019
Қарағанды облысы
56 230
"Қарағанды обылысының Жезқазған қаласын сумен қамтамасыз ете отырып, Есқұла су құбырын салу" (№ 2 түзету)
56 230
Қызылорда облысы

1 371 151
1 600 000
3 233 287
РП "Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станции № 3 в Шиелийском районе Кызылординской области"
50 000
500 000
457 819
РП "Строительство ветки подключения к Косаман-Акбасты Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенного пункта Акбасты Аральского района Кызылординской области"
100 000
500 000
1 050 000
РП "Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станции № 1 в Жанакорганском районе Кызылординской области"
100 000
675 468
Реконструкция Кызылординского гидроузла Кызылординской области. I очередь
1 121 151
РП "Строительство ветки подключения Аральск -Токабай - Абай Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенных пунктов Токабай, Абай Аральского района Кызылординской области"
100 000
500 000
1 050 000
Мангистауская область
195 678
РП "Реконструкция водопроводных сетей населенных пунктов Акшымырау и Кызан группового водопровода "Казба - Акшымырау - Кызан" Мангистауского филиала РГП "Казводхоз" 2-й этап строительства (Строительство второй нити водовода между селами Акшымырау и Кызан)
195 678
Северо-Казахстанская область
6 756 894
6 200 957
4 061 000
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь). Корректировка
4 092 413
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода, третья очередь строительства. Участок от насосной станции четвертого подъема до насосной станции седьмого подъема (первый этап) Айыртауского района и района Шал акына Северо-Казахстанской области
1 000 000
1 451 359
1 000 000
РП "Реконструкция Булаевского группового водопровода и строительство водоводов и отводов к сельским населенным пунктам (СНП) Тайыншинского района СКО, 4-ая очередь"
1 000 000
1 000 000
РП "Реконструкция водоводов, отводов к сельским населенным пунктам, подключенных к Ишимскому групповому водопроводу, расположенному: Северо-Казахстанская обл., район Шал акына, с. Мерген, с. Куприяновка, с. Крещенка, с. Белоградовка, с. Городецкое, с. Кривощеково, с. Алкагаш, с. Ровное, с. Аканбарак, с. Коноваловка, с. Коктерек"
1 011 372
400 000
РП "Реконструкция водоводов, отводов и разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключенных к Ишимскому групповому водопроводу в Северо-Казахстанской области"
738 226
400 000
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
50 000
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
50 000
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь

1 371 151
1 600 000
3 233 287
"Қызылорда облысының Шиелі ауданында "Тақыркөл" бас су алғышынан №3 сорғы станциясына дейін магистральды су өткізгішінің екінші желісін салу" ЖЖ
50 000
500 000
457 819
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Қосаман-Ақбастыға қосу тармағын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Ақбасты елді мекенін сумен жабдықтау" ЖЖ
100 000
500 000
1 050 000
"Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданындағы "Тақыркөл" бас су алғышынан №1 сорғы станциясына дейін магистральды су өткізгішінің екінші желісін салу құрылысы" ЖЖ
100 000
675 468
Қызылорда облысы Қызылорда гидроторабын реконструкциялау. І кезек
1 121 151
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Арал-Тоқабай-Абай қосу тармақтарын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Тоқабай, Абай елді мекендерін сумен жабдықтау" ЖЖ
100 000
500 000
1 050 000
Маңғыстау облысы
195 678
РМК "Казсушар" Маңғыстау филиалының "Қазба-Ақшымырау-Қызан" топты су жүйелерінің Ақшымырау және Қызан елді мекендеріндегі су жүйелерін қайта құру құрылыстың 2-кезеңі (Ақшымырау және Қызан елді мекендерінің арасындағы екінші су құбырының құрылысы) ЖЖ
195 678
Солтүстік Қазақстан облысы
6 756 894
6 200 957
4 061 000
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту (І-кезек). Түзету
4 092 413
Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау, құрылыстың үшінші кезегі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мен Шал ақын ауданының төртінші көтеру сорғы станциясынан жетінші көтеру сорғы станциясына дейінгі учаске (бірінші кезең)
1 000 000
1 451 359
1 000 000
Булаев топтық су құбырын қайта жаңарту және СҚО Тайынша ауданының ауылдық елді мекендерге (АЕМ) су тартқыштар мен бұруларды салу" 4-кезек ЖЖ
1 000 000
1 000 000
Солтүстік Қазақстан обл., Шал ақын ауданы, Мерген а., Куприяновка а., Крещенка., Белоградовка., Городецкое а., Кривощеково а., Алкагаш а., Ровное а., Ақанбарақ а., Коноваловка а., Көктерек а., бойынша Есіл топтық су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің құбырларын, бұрғыштарын қайта жаңарту ЖЖ
1 011 372
400 000
Солтүстік Қазақстан облысында Есіл топтық су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің су тартқыштарын, бұрғыштарын және тарату желілерін қайта жаңарту ЖЖ
738 226
400 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
50 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
50 000
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және қосылған ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу. 2-ші кезек

425 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
4 675 000
1 700 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
8 840 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
31 450 000
5 500 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш - Макат"
14 910 714
005
За счет внутренних источников
60 603 106
544 758
3 738 791
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
60 603 106
544 758
3 738 791
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток "Астана - Павлодар - Калбатау - Усть-Каменогорск"
2 040 892
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Астана - Петропавловск" транзитного коридора "Боровое - Кокшетау - Петропавловск - граница РФ"
3 500 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Ушарал - Достык"
17 854 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Карабутак - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Костанай"
12 830 220
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Таскескен - Бахты (граница КНР)"
412 789
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск - Зыряновск - Большенарымское -Катон-Карагай - Рахмановские ключи"
500 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)"
9 868 955
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"
11 572 518
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр. РФ" участок "Кызылорда-Жезказган" км 12-424, протяженностью 412 км
564 621
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Атырау - Уральск"
900 000
544 758
3 738 791
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Центр - Запад"
150 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Уральск - Оренбург" участок "Подстепное - Федоровка - гр РФ. (на Илек)" протяженностью 144 км
9 111
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Караганды - Аягоз - Тарбагатай - Бугаз" участок "Караганды - Аягоз"
100 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Актобе - Карабутак - Улгайсын"
100 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Семей - Усть - Каменогорск" протяженностью 195 км"
100 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр. РФ" участок "Жезказган - Караганды"
100 000

425 000
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын қайта жаңарту
4 675 000
1 700 000
"Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" автомобиль жолының "Орталық - Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау "Күрті - Бурылбайтал" учаскесі
8 840 000
"Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" автомобиль жолының "Орталық - Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
31 450 000
5 500 000
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш - Мақат" учаскесін қайта жаңарту
14 910 714
005
Iшкі көздер есебінен
60 603 106
544 758
3 738 791
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
60 603 106
544 758
3 738 791
Орталық-Шығыс "Астана - Павлодар - Қалбатау - Өскемен" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 040 892
Республикалық маңызы бар "Астана - Петропавл" автомобиль жолының "Бурабай - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы" транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 500 000
Республикалық маңызы бар "Үшарал - Достық" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
17 854 000
Республикалық маңызы бар "Қарабұтақ - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Қостанай" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
12 830 220
Республикалық маңызы бар "Таскескен - Бақты (ҚХР шек.)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
412 789
Республикалық маңызы бар "Өскемен - Зырян - Үлкен Нарын - Қатонқарағай - Рахман бұлақтары" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
500 000
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
9 868 955
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
11 572 518
"Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шекарасы" автомобиль жолының ұзындығы 412 км "Қызылорда - Жезқазған" 12-424 учаскесін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
564 621
"Атырау-Орал" республикалық маңызы бар автомобиль жолының қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
900 000
544 758
3 738 791
"Орталық - Батыс" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
150 000
"Орал - Орынбор" автомобиль жолының ұзындығы 144 км "Подстепное - Федоровка - РФ шекарасы (Илекке)" учаскесін реконструкциялау
9 111
"Қарағанды - Аягөз - Тарбағатай - Бұғаз" республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Қарағанды-Аягөз" учаскесін реконструкциялау
100 000
"Ақтөбе - Қарабұтақ - Ұлғайсын" автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
100 000
"Ұзақтығы 195 км "Семей - Өскемен" республикалық маңызы бар автомобиль жолын реконструкциялау
100 000
"Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шек." республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Жезқазған - Қарағанды" учаскесін реконструкциялау
100 000

016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
9 799 286
4 800 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
9 799 286
4 800 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
75 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
825 000
300 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
1 560 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
5 550 000
4 500 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш - Макат"
1 789 286
024
Проектирование и строительство пограничных отделений
1 040 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 040 000
Строительство пограничных отделений "Байтурасай" и "Жайсан" по Актюбинской области
104 000
Строительство пограничных отделений "Узынагаш", "Кенерал", "Кайрак", "Бирлик" по Костанайской области
208 000
Строительство пограничных отделений "Арлан" и "Шарбақты" по Павлодарской области
104 000
Проектирование и строительство пограничных отделений "Кызыл ту", "Келтесай", "им. Баян Батыра", "Аккол", "Жанажол", "Жамбыл", "Ашикен", "Каракудук", "Аралагаш", "Каскат", "Есиль", "Талсай" департамента ПС по Северо-Казахстанской области
624 000
240
Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан
1 041 820
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 041 820
Строительство, расширение и реконструкция пункта пропуска "Кордай" таможни "Кордай" на территории Кордайского сельского округа Кордайского района Жамбылской области
268 139
Проектно-изыскательские работы и строительство пункта пропуска "Бесагаш" Жамбылской области
689 362
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Таскала" на казахстанско-российской границе
13 337
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Сырым" на казахстанско-российской границе
13 359
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Урлитобе" на казахстанско-российской границе
15 124
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Алимбет" на казахстанско-российской границе
15 890
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Жана Жол" на казахстанско-российской границе

016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
9 799 286
4 800 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
9 799 286
4 800 000
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
75 000
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын қайта жаңарту
825 000
300 000
"Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" автомобиль жолының "Орталық - Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау "Күрті - Бурылбайтал" учаскесі
1 560 000
"Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" автомобиль жолының "Орталық - Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
5 550 000
4 500 000
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш - Мақат" учаскесін қайта жаңарту
1 789 286
024
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
1 040 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
1 040 000
Ақтөбе облысы бойынша "Байтурасай" және "Жайсаң" шекара бөлімшелерін салу
104 000
Қостанай облысы бойынша "Ұзынағаш", "Кенерал", "Қайрақ", "Бірлік" шекара бөлімшелерін салу
208 000
Павлодар облысы бойынша "Арлан" және "Шарбақты" шекара бөлімшелерін салу
104 000
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ШҚ департаментінің "Қызыл ту", "Келтесай", "Баян батыр атындағы", "Ақкөл", "Жаңажол", "Жамбыл", "Ашікен", "Қарақұдық", "Аралағаш", "Қасқат", "Есіл", "Талсай" шекара бөлімшелерін жобалау және салу
624 000
240
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау
1 041 820
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
1 041 820
Жамбыл облысы Қордай ауданы Қордай ауылдық округының аумағындағы "Қордай" кедені "Қордай" өткізу пунктін қайта жабдықтау және кеңейту, құрылысы
268 139
Жамбыл облысының "Бесағаш" өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары және салу
689 362
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Тасқала" автомобиль өткізу пунктін жаңғырту және реконструкциялау, жобалау-іздестіру жұмыстары
13 337
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Сырым" автомобиль өткізу пунктін жаңғырту және реконструкциялау, жобалау-іздестіру жұмыстары
13 359
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Үрлітөбе" автомобиль өткізу пунктін жаңғырту және реконструкциялау, жобалау-іздестіру жұмыстары
15 124
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Әлімбет" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
15 890
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Жаңа Жол" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау

9 983
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Косак" на казахстанско-российской границе
16 626
13
Прочие
42 001 170
26 174 905
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
42 001 170
26 174 905
008
Строительство и реконструкция объектов Управления Делами Президента Республики Казахстан
42 001 170
26 174 905
в том числе инвестиционные проекты:
город Нур-Султан
42 001 170
26 174 905
Для служебного пользования
11 398 202
Дипломатический городок в городе Астана. Корректировка
5 887 996
Строительство стационарно-лечебного корпуса на 200 коечных мест для РГП "Больница Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан". Корректировка
13 562 075
4 000 000
Строительство административного здания по проспекту Туран в г.Нур-Султане
300 398
15 317 717
Строительство здания Конституционного Совета Республики Казахстан в г.Нур-Султане
7 728 215
6 857 188
Строительство кабельной линии 10 кВ для присоединения объекта РГП "Больница Медицинского центра Управления Делами Президента РК" к электрическим сетям подстанции 110/10/6 кВ "Насосная"
328 352
Строительство сетей 10 кВ для резервного электроснабжения объектов Правительственного центра (Резиденция Президента РК "Акорда", Сенат Парламента, Мажилис Парламента, Дом Министерств, Дом Правительства и Верховный Суд) в районе Есиль
878 395
Строительство сетей резервного электроснабжения объектов, расположенных в жилых массивах Чубары и Караоткель, в районе Есиль
50 418
Строительство сетей резервного электроснабжения существующего АБК, расположенного по адресу: район Есиль, жилой массив Караоткель, здание № 30а
134 131
Разработка ПСД "Реконструкция детского сада на 160 мест для РГП "Детский сад "Қарлығаш" Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан"
6 941
Дипломатический городок в городе Нур-Султане. II очередь
1 500 000
Строительство сетей 10 кВ для резервного электроснабжения объекта "Министерство финансов", расположенного по пр. Женис, 11
164 478
Строительство сетей 10 кВ для резервного электроснабжения объекта "Административное здание", расположенного по ул. Бейбитшилик, 4
53 174
Разработка ПСД "Строительство склада "Чубары"
8 395
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2021 год
2022 год
2023 год
Программа
Подпрограмма
II. Бюджетные инвестиции, планируемые посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
20 150 148
3 983 292
131 515
1
Государственные услуги общего характера
136 817
131 515
131 515
217
Министерство финансов Республики Казахстан
136 817
131 515
131 515

9 983
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Қосақ" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
16 626
13
Басқалар
42 001 170
26 174 905
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
42 001 170
26 174 905
008
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау
42 001 170
26 174 905
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Нұр-Сұлтан қаласы
42 001 170
26 174 905
Қызмет бабында пайдалану үшін
11 398 202
Астана қаласындағы Дипломатиялық қалашық. Түзету
5 887 996
"Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" РМК үшін 200 төсек орнына арналған стационарлық-емдеу корпусын салу. Түзету
13 562 075
4 000 000
Нұр-Сұлтан қаласында Тұран даңғылының бойында әкімшілік ғимаратын салу
300 398
15 317 717
Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Нұр-Сұлтан қаласындағы ғимаратын салу
7 728 215
6 857 188
"ҚР Президенті Іс Басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" РМК объектісін 110/10/6 кВ "Насосная" қосалқы станциясының электр желілеріне қосу үшін 10 кВ кабель желісін салу
328 352
Есіл ауданындағы Үкіметтік орталық ғимараттарын (ҚР Президентінің "Ақорда" Резиденциясы, Парламент Сенаты, Парламент Мәжілісі, Министрліктер үйі, Үкімет үйі және Жоғарғы сот) резервті электрмен жабдықтауға арналған 10 кВ желісін салу
878 395
Есіл ауданындағы Шұбар және Қараөткел тұрғын алаптарында орналасқан нысандар үшін резервтік электрмен жабдықтау желісін салу
50 418
Есіл ауданы, Қараөткел тұрғын алабы, № 30а ғимаратында орналасқан АБК резервтік электрмен қамтамасыз ету үшін 10 кВ желілерінің құрылысы
134 131
"Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы Медициналық орталығының "Қарлығаш" балабақшасы" РМК үшін 160 орындық балабақшаны қайта жаңарту" ЖСҚ әзірлеу
6 941
Нұр-Сұлтан қаласындағы дипломатиялық қалашық. II кезек
1 500 000
Жеңіс, 11 даңғылы, бойында орналасқан "Қаржы министрлігі" объектісн резервті электрмен жабдықтауға арналған 10 кВ желісін салу
164 478
Бейбітшілік, 4 көшесі бойында орналасқан "Әкімшілік ғимараты" объектісн резервті электрмен жабдықтауға арналған 10 кВ желісін салу
53 174
"Шұбар" қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
8 395
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2021 жыл
2022 жыл
2023 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
II. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы арқылы жоспарланатын бюджеттік инвестициялар
20 150 148
3 983 292
131 515
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
136 817
131 515
131 515
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
136 817
131 515
131 515

225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
8 385 624
204
Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием
6 788 616
123
Целевые трансферты на развитие бюджету Северо-Казахстанской области на строительство учебно-лабораторного корпуса "Kozybaev University Teaching and research center" Северо-Казахстанского государственного университета им. М.Козыбаева
6 788 616
в том числе по регионам:
Северо-Казахстанская область
6 788 616
232
Целевые трансферты на развитие бюджету Жамбылской области на строительство биофармацевтического завода
1 597 008
в том числе по регионам:
Жамбылская область
1 597 008
5
Здравоохранение
5 827 148
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
5 827 148
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
5 827 148
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения, а также на создание быстровозводимых комплексов для размещения инфекционных больниц за счет средств республиканского бюджета
5 827 148
в том числе по регионам:
Жамбылская область
4 122 050
Кызылординская область
1 705 098
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
43 761 019
45 025 873
6 405 455
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
43 761 019
45 025 873
6 405 455
007
Целевые трансферты на развитие бюджету Карагандинской области на развитие систем теплоснабжения
3 236 937
030
За счет средств республиканского бюджета
3 236 937
в том числе по регионам:
Карагандинская область
3 236 937
020
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
599 920
в том числе по регионам:
Актюбинская область
410 920
Жамбылская область
189 000
228
Реализация мероприятий в области жилищного строительства в рамках Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020 – 2025 годы
6 595 503
17 630 175
2 910 261
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 800 000
10 067 569
2 910 261
на строительство жилья для социально уязвимых слоев населения

225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
8 385 624
204
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету
6 788 616
123
Солтүстік Қазақстан облысының бюджетіне "М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің "Kozybayev University Teaching and research cente" оқу-зертханалық корпусын салуға нысаналы даму трансферттері
6 788 616
оның ішінде өңірлер бойынша:
Солтүстік Қазақстан облысы
6 788 616
232
Жамбыл облысының бюджетіне биофармацевтикалық зауыт салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 597 008
оның ішінде өңірлер бойынша:
Жамбыл облысы
1 597 008
5
Денсаулық сақтау
5 827 148
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
5 827 148
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
5 827 148
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге, сондай-ақ инфекциялық ауруханаларды орналастыру үшін тез салынатын кешендер құруға берілетін нысаналы даму трансферттерi
5 827 148
оның ішінде өңірлер бойынша:
Жамбыл облысы
4 122 050
Қызылорда облысы
1 705 098
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
43 761 019
45 025 873
6 405 455
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
43 761 019
45 025 873
6 405 455
007
Қарағанды облысының бюджетіне жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 236 937
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
3 236 937
оның ішінде өңірлер бойынша:
Қарағанды облысы
3 236 937
020
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерiне Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
599 920
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақтөбе облысы
410 920
Жамбыл облысы
189 000
228
Тұрғын үй-коммуналдық дамудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салу саласындағы іс-шараларды іске асыру
6 595 503
17 630 175
2 910 261
100
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 800 000
10 067 569
2 910 261
әлеуметтік-осал топтар үшін тұрғын үй салуға

22 000 000
12
Транспорт и коммуникации
14 700 000
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
14 700 000
219
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг Байтерек" с последующим кредитованием АО "Банк Развития Казахстана" для финансирования обновления парка пассажирских вагонов через АО "Фонд развития промышленности"
14 700 000
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2021 год
2022 год
2023 год
Программа
Подпрограмма
V. Целевые трансферты из Национального фонда
711 676 252
4
Образование
540 000
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
540 000
204
Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием
540 000
130
Целевые трансферты на развитие бюджету Северо-Казахстанской области на строительство общежитий "Kozybaev University Teaching and research center" Северо-Казахстанского государственного университета им. М.Козыбаева за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
540 000
в том числе по регионам:
Северо-Казахстанская область
540 000
5
Здравоохранение
22 403 363
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
22 403 363
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
22 403 363
119
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения, а также на создание быстровозводимых комплексов для размещения инфекционных больниц за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 367 947
в том числе по регионам:
Актюбинская область
541 506
Жамбылская область
826 441
120
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
21 035 416
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
146 179
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство многопрофильной больницы на 120 коек, расположенной по адресу: ул. Ладушкина 120А при РГП на ПХВ "Республиканский клинический госпиталь для инвалидов Отечественной войны"
146 179
город Нур-Султан
20 889 237
Разработка проектно-сметной документации на строительство Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане
679
Инжиниринговые услуги (технический и авторский надзор, управление проектом) для строительства Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане

22 000 000
12
Көлiк және коммуникация
14 700 000
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
14 700 000
219
"Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ арқылы жолаушылар вагоны паркін жаңартуды қаржыландыру үшін кейіннен "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ға кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
14 700 000
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2021 жыл
2022 жыл
2023 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
V. Ұлттық қордан бөлінген нысаналы трансферттер
711 676 252
4
Бiлiм беру
540 000
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
540 000
204
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету
540 000
130
Солтүстік Қазақстан облысының бюджетіне "М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің "Kozybayev University Teaching and research center" жатақханалар салуға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен нысаналы даму трансферттері
540 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Солтүстік Қазақстан облысы
540 000
5
Денсаулық сақтау
22 403 363
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
22 403 363
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
22 403 363
119
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге, сондай-ақ инфекциялық ауруханаларды орналастыру үшін тез салынатын кешендер құруға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
1 367 947
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақтөбе облысы
541 506
Жамбыл облысы
826 441
120
Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
21 035 416
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы қаласы
146 179
"Отан соғысының мүгедектеріне арналған республикалық клиникалық госпиталь" ШЖҚ РМК жанындағы Ладушкин көшесі, 120А мекенжайында орналасқан 120 төсектік көп бейінді аурухананың құрылысы" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
146 179
Нұр-Сұлтан қаласы
20 889 237
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
679
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу үшін инжинирингтік қызметтер (техникалық және авторлық қадағалау, жобаны басқару)

3 327 302
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
3 327 302
в том числе по регионам:
Алматинская область
3 327 302
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3 088 277
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
3 088 277
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
314 446
124
Строительство, реконструкция объектов культуры за счет целевого трансферта из Национального фода Республики Казахстан
314 446
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
3 036
Проведение комплексной вневедомственной экспертизы на ПСД по строительству визит-центра РГКП "Государственный историко-культурный заповедник музей "Иссык"
3 036
Восточно-Казахстанская область
105 526
Разработка проектно-сметной документации на строительство визит-центра Государственного историко-культурного заповедника-музея "Берел" в Жамбылском сельском округе Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области
74 437
Разработка проектно-сметной документации на строительство визит-центра "Шиликты" в Шиликтинском сельском округе Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
31 089
Туркестанская область
205 884
Строительство визит-центра с общежитием для сотрудников на территории мавзолея "Гаухар-ана", Государственного историко-культурного заповедника-музея "Азрет Султан" в г.Туркестане Туркестанской области"
106 542
Строительство визит-центра с общежитием для сотрудников на территории городища "Сауран", Государственного историко-культурного заповедника-музея "Азрет Султан" в г.Кентау Туркестанской области
99 342
036
Развитие спорта высших достижений
2 000 000
104
Строительство, реконструкция объектов спорта за счет целевого трансферта из Национального фода Республики Казахстан
2 000 000
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
2 000 000
Республиканская база олимпийской подготовки в Алматинской области. Корректировка
2 000 000
048
Увеличение уставного капитала НАО "Международный университет туризма и гостеприимства"
773 831
032
За счет целевого трансферта из Национального фода Республики Казахстан
773 831
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
58 416 641
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
58 416 641
003
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие газотранспортной системы
39 572 751
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

3 327 302
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
3 327 302
оның ішінде өңірлер бойынша:
Алматы облысы
3 327 302
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
3 088 277
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
3 088 277
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
314 446
124
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
314 446
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
3 036
"Есік" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық мұражайы" РМҚК визит-орталығының құрылысы бойынша ЖСҚ-ға ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізу
3 036
Шығыс Қазақстан облысы
105 526
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының Жамбыл ауылдық округінде "Берел" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайының сапар-орталығының құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
74 437
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының Шілікті ауылдық округінде "Шілікті" сапар-орталығын құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
31 089
Түркістан облысы
205 884
Түркістан облысы Түркістан қаласындағы "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайының "Гаухар-ана" кесенесінің аумағында қызметкерлерге арналған жатақханасы бар сапар-орталығының құрылысы
106 542
Түркістан облысы, Кентау қаласындағы "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайының "Сауран" қалашығының аумағында қызметкерлерге арналған жатақханасы бар сапар-орталығының құрылысы
99 342
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
2 000 000
104
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен спорт объектілерін салу, реконструкциялау
2 000 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
2 000 000
Алматы облысында орналасқан олимпиадалық дайындау Республикалық базасы. Түзету
2 000 000
048
"Халықаралық туризм және қонақжайлылық университеті" КЕАҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
773 831
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
773 831
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
58 416 641
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
58 416 641
003
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
39 572 751
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен

2 113 086
Перенос участка Эскулинского водовода в районе шахты 55 вдоль автодороги "Жезказган - Есиль - Петропавловск" за зону влияния горных работ Жезказганского месторождения
87 905
Реконструкция Эскулинского водозабора с учетом водоснабжения г. Жезказгана
117 882
Кызылординская область
674 123
Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
196 640
Реконструкция гидроузла Айтек Кызылординской области
472 925
Разработка ПСД с ГЭ проекта "Строительство водохранилища на протоке Караузяк для аккумулирования воды Кызылординской области"
4 558
Северо-Казахстанская область
243 895
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (II очередь). Корректировка
243 895
120
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 143 773
в том числе по регионам:
Актюбинская область
1 000 000
Туркестанская область
1 143 773
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
15 000 000
063
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Северо-Казахстанской области на увеличение уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Солтүстік"
15 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
15 000 000
в том числе по регионам:
Северо-Казахстанская область
15 000 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
71 110 948
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
20 000 000
247
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для финансирования проекта по производству главных передач ведущих мостов грузовой техники
20 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
20 000 000
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
51 110 948
022
Целевые трансферты на развитие бюджету Карагандинской области для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка" с целью реализации проекта по производству автомобильных шин
20 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
20 000 000
в том числе по регионам:
Карагандинская область
20 000 000
023
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для лизингового финансирования проекта "Организация производства шин в городе Сарани Карагандинской области

2 113 086
"Жезқазған - Есіл - Петропавл" автожолының бойында 55-шахта ауданындағы Эскулин су таратқышы учаскесін Жезқазған кен орны тау-кен жұмыстарының әсер ету аймағынан тыс көшіру
87 905
Жезқазған қаласының сумен жабдықталуын ескере отырып, Эскулин су бөгетін реконструкциялау
117 882
Қызылорда облысы
674 123
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы Талап топтық су құбырының құрылысы
196 640
Қызылорда облысының Әйтек гидроторабын реконструкциялау
472 925
"Қызылорда облысында Қараөзек тармағында су жинақтауға арналған су қоймасын салу" жобасын МС-мен ЖСҚ әзірлеу
4 558
Солтүстік Қазақстан облысы
243 895
Солтүстік Қазақстан облысының Преснов топтық су құбырын қайта жаңғырту (құрылыстың ІІ кезегі). Түзету
243 895
120
Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 143 773
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақтөбе облысы
1 000 000
Түркістан облысы
1 143 773
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
15 000 000
063
Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетіне "Солтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорация" АҚ жарғылық капиталын ұлғайтуға нысаналы даму трансферттері
15 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
15 000 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Солтүстік Қазақстан облысы
15 000 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
71 110 948
211
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
20 000 000
247
Жүк техникасының жетекші белдіктерінің бас берілістерін шығару жобасын қаржыландыру үшін кейіннен "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
20 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
20 000 000
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
51 110 948
022
Автомобиль шиналарын өндіру жөніндегі жобаны іске асыру мақсатында "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту үшін Қарағанды облысының бюджетіне берілетін нысаналы даму трансферттері
20 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
20 000 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Қарағанды облысы
20 000 000
023
"Қарағанды облысының Саран қаласында шина өндірісін ұйымдастыру" жобасын лизингтік қаржыландыру үшін "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру

Приложение 2-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2020 года № 840
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
в том числе:
за счет республиканского бюджета
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Всего

2-1-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с №
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
оның ішінде:
республикалық бюджет қаражаты есебінен
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
Барлығы:

126 117
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 мая 2021 года № 353
Приложение 2-5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2020 года № 840
Распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Туркестанской области на проведение капитального ремонта водных объектов в сфере водного хозяйства
№ п/п
Наименование области
Сумма, тыс. тенге
в том числе:
за счет республиканского бюджета
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Всего
6 268 746
4 768 746
1 500 000
1.
Туркестанская область
6 268 746
4 768 746
1 500 000
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 мая 2021 года № 353
Приложение 2-6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2020 года № 840
Распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Акмолинской области на создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги Астана - Щучинск на участках Шортанды - Щучинск
№ п/п
Наименование области
Сумма, тыс. тенге
Всего
60 157
1.
Акмолинская область
60 157
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 мая 2021 года № 353
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2020 года № 840
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
в том числе
за счет республиканского бюджета
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Всего

126 117
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 27 мамырдағы
№ 353 қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 840 қаулысына
2-5-қосымша
Түркістан облысы бюджетіне су шаруашылығы саласындағы су объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с №
Облыстың атауы
Сомасы, мың теңге
оның ішінде:
республикалық бюджет қаражаты есебінен
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
Барлығы
6 268 746
4 768 746
1 500 000
1.
Түркістан облысы
6 268 746
4 768 746
1 500 000
____________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы " " мамырдағы
№ қаулысына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 840 қаулысына
2-6-қосымша
Ақмола облысының бюджетіне "Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана - Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с №
Облыстың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:
60 157
1.
Ақмола облысы
60 157
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 27 мамырдағы
№ 353 қаулысына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 840 қаулысына
6-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с №
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
оның ішінде:
республикалық бюджет қаражаты есебінен
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
Барлығы:

2 977 426
1 187 375
350 040
1 440 011
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 мая 2021 года № 353
Приложение 16-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2020 года № 840
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областному бюджету Северо-Казахстанской области на приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
№ п/п
Наименование области
Сумма, тыс. тенге
Всего
4 248 300
1.
Северо-Казахстанская область
4 248 300
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 мая 2021 года № 353
Приложение 17
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2020 года № 840
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
в том числе
за счет республиканского бюджета
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Всего

2 977 426
1 187 375
350 040
1 440 011
____________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы " " мамырдағы
№ қаулысына
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 840 қаулысына
16-1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жұмыс күші артық өңірлерден қоныстанғандар үшін тұрғын үйді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с №
Облыстың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:
4 248 300
1.
Солтүстік Қазақстан облысы
4 248 300
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 14 мамырдағы
№ 353 қаулысына
14-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 840 қаулысына
17-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с №
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
оның ішінде:
республикалық бюджет қаражаты есебінен
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
Барлығы:

5 702 870
3 728 541
1 974 329
____________________________________
Приложение 34
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 мая 2021 года № 353
Приложение 46
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2020 года № 840
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для работающей молодежи за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
№ п/п
Наименование городов
Сумма, тыс. тенге
Всего

5 702 870
3 728 541
1 974 329
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 27 мамырдағы
№ 353 қаулысына
34-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 840 қаулысына
46-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жұмыс істейтін жастарға коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үй сатып алуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с №
Қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:

100
Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств
3 500 000
101
Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
227 246 458
102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов
600 000
103
Резерв Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
350 000
____________________________________
Приложение 41
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 мая 2021 года № 353
Приложение 52
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2020 года № 840
Распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на реализацию мероприятий по строительству и (или) реконструкции объектов в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
в том числе
за счет республиканского бюджета
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Всего

100
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві
3 500 000
101
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi
227 246 458
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві
600 000
103
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резерві
350 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 27 мамырдағы
№ 353 қаулысына
41-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 840 қаулысына
52-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Жұмыспен қамтудың 2020 – 2021 жылдарға арналған жол картасы шеңберінде объектілерді салу және (немесе) реконструкциялау жөніндегі іс-шараларды іске асыруға арналған нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с №
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
оның ішінде:
республикалық бюджет қаражаты есебінен
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
Барлығы:

5 823
31 717 396
31 717 832
в том числе проекты ГЧП
Модернизация и эксплуатация системы освещения здания административно-технологического комплекса "Transport tower"
5 823
6 229
6 665
Строительство и эксплуатация автомобильной дороги "Большая Алматинская кольцевая автомобильная дорога" (БАКАД)
31 711 167
31 711 167
____________________________________
Приложение № 43
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 мая 2021 года № 353
Приложение 53
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2020 года № 840
Перечень государственных заданий на 2021 год
тыс. тенге
№ п/п
Наименование государственной услуги или инвестиционного проекта, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
Описание государственной услуги или инвестиционного проекта
Наименование администратора республиканской бюджетной программы, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование юридического лица, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование республиканской бюджетной программы (подпрограммы), в рамках которой выполняется государственное задание
Сумма бюджетных средств, необходимая для выполнения государственного задания
1
Содействие ускоренному переходу Казахстана к зеленой экономике путем продвижения технологий и лучших практик, развития бизнеса и инвестиций
Практическая реализация Концепции Республики Казахстан по переходу к "зеленой экономике", организация мероприятий по обеспечению перехода Республики Казахстан на принципы наилучших доступных технологий
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
НАО "Международный центр зеленых технологий и инвестиционных проектов"
044 "Содействие ускоренному переходу Казахстана к "зеленой экономике" путем продвижения технологий и лучших практик, развития бизнеса и инвестиций"
649 838
2
Поисковые, поисково-оценочные работы
Оценка ресурсного потенциала перспективных площадей с целью наращивания минерально-сырьевой базы Республики Казахстан
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
АО "Национальная геологоразведочная компания "Казгеология"
089 "Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан"
102 "Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы"
1 200 279
3
Комплексный анализ состояния водных ресурсов бассейнов казахстанско-китайских трансграничных рек Иле и Ертис
В целях усиления переговорной группы и выработки стратегии переговорных позиции Казахстанской делегации межправительственной казахстанско-китайской Совместной комиссий и рабочих групп по вопросам использования и охраны трансграничных рек. В этой связи и в соответствии с протокольными решениями 16-го и 17-го заседания казахстанско-китайской Совместной комиссии по использованию и охране трансграничных рек необходимо продолжить работу по реализации аналитического исследования для подготовки и заключения Соглашения о вододелении на трансграничных реках между РК и КНР, а также усиления переговорной позиции по вопросам вододеления трансграничных рек в форме государственного задания
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
АО "Институт географии и водной безопасности"
254 "Эффективное управление водными ресурсами"
105 "Организация сотрудничества с сопредельными государствами по вопросам регулирования водных отношений, рационального использования и охраны трансграничных вод"

5 823
31 717 396
31 717 832
оның ішінде МӘЖ:
"Transport tower" әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратының жарықтандыру жүйесін жаңғырту және пайдалану
5 823
6 229
6 665
"Үлкен Алматы айналма жолы" (ҮАААЖ) автомобиль жолын салу және пайдалану
31 711 167
31 711 167
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 27 мамырдағы
№ 353 қаулысына
43-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 840 қаулысына
53-қосымша
2021 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі
мың теңге
Р/с №
Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын мемлекеттік көрсетілген қызметтің немесе инвестициялық жобаның атауы
Мемлекеттік көрсетілген қызметтің немесе инвестициялық жобаның сипаттамалары
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты республикалық бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты заңды тұлғаның атауы
Соның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Мемлекеттік тапсырманы орындауға қажетті бюджет қаражатының сомасы
1
Технологияларды және үздік тәжірибелерді ілгерілету, бизнес пен инвестицияларды дамыту арқылы Қазақстанның жасыл экономикаға жылдам көшуіне ықпал ету
Қазақстан Республикасының "жасыл экономикаға" көшуі жөніндегі тұжырымдаманы іс жүзінде іске асыру, Қазақстан Республикасының ең озық қолжетімді технологиялар қағидаттарына көшуін қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
"Халықаралық жасыл технологиялар және инвестициялық жобалар орталығы" КЕАҚ
044 "Технологияларды және үздік тәжірибелерді ілгерілету, бизнес пен инвестицияларды дамыту арқылы Қазақстанның жасыл экономикаға жылдам көшуіне ықпал ету"
649 838
2
Іздестіру, іздестіру бағалау жұмыстары
Қазақстан Республикасының минералдық шикізат базасын молайту мақсатында перспективалық алаңдардың ресурстық әлеуетін бағалау
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
"Қазгеология" ұлттық геологиялық барлау компаниясы" АҚ
089 "Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру"
102 "Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру барлау жұмыстары"
1 200 279
3
Іле және Ертіс Қазақстан-Қытай трансшекаралық өзендер бассейндерінің су ресурстарының жағдайын кешенді талдау
Келіссөздер тобын күшейту және трансшекаралық өзендерді пайдалану және қорғау мәселелері бойынша Қазақстан-Қытай үкіметаралық бірлескен комиссиялары мен жұмыс топтарының қазақстандық делегациясының келіссөз ұстанымдарының стратегияларын әзірлеу мақсатында. Осыған байланысты және Трансшекаралық өзендерді пайдалану және қорғау жөніндегі Қазақстан-Қытай бірлескен комиссиясының 16-шы және 17-ші отырыстарының хаттамалық шешімдеріне сәйкес ҚР мен ҚХР арасындағы трансшекаралық өзендерде су бөлу туралы келісімді әзірлеу және жасасу, сондай-ақ мемлекеттік тапсырма нысанында трансшекаралық өзендердің суын бөлісу мәселелері бойынша келіссөз ұстанымын күшейту үшін талдамалық зерттеулерді іске асыру жөніндегі жұмыстарды жалғастыру қажет
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
"География және су қауіпсіздігі институты" АҚ
254 "Су ресурстарын тиімді басқару"
105 "Су қатынастарын реттеу, шекарааралық суларды тиімді пайдалану және қорғау саласындағы көршілес мемлекеттермен ынтымақтастықты ұйымдастыру"

10 000
4
Проведение гидрологических исследований в бассейнах трансграничных рек Жайык и Ертис
Аналитическое исследование направлено на улучшение гидрологического режима в бассейнах трансграничных рек Жайык и Ертис, а также укрепление регионального сотрудничества между Республикой Казахстан и Российской Федерацией в сфере распределения и управления водными ресурсами в бассейнах трансграничных рек Жайык и Ертис
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
АО "Институт географии и водной безопасности"
254 "Эффективное управление водными ресурсами"
105 "Организация сотрудничества с сопредельными государствами по вопросам регулирования водных отношений, рационального использования и охраны трансграничных вод"
11 950
5
Организация комплекса исследований актуальных вопросов общественно-политической и социальной повестки, а также аспектов Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана "Рост благосостояния казахстанцев: повышение доходов и качества жизни"
Организация и проведение 3 социальных опросов населения: 1. Система благотворительности в условиях Республики Казахстан. Результаты опроса позволят определить насколько соответствует система потребностям развития страны и какие меры необходимы для пробуждения социальной ответственности бизнеса. 2. Тема "Процесс Третьей модернизации в Казахстане" включает в себя 4 социологических исследования. Результаты опроса дадут представление о том, как меняется общественное сознание, о синхронности и асинхронности экономических и политических приоритетах, устойчивости занятости в условиях цифровизации, а также продемонстрируют степень восприятия населением казахстанской модели общественного развития. 3. Семейно-демографическая политика. Результаты опроса дадут представление о состоянии семейных ценностей, гендерном равенстве, безопасности детского населения, изучить уровень информированности и участия населения о мерах государственной поддержки семьи.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
001"Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
59 751
6
Услуги по научно-методическому обеспечению государственной политики в сфере общественного развития

10 000
4
Жайық және Ертіс трансшекаралық өзендерінің бассейндерінде гидрологиялық зерттеулер жүргізу
Талдамалық зерттеу Жайық және Ертіс трансшекаралық өзендерінің бассейндерінде гидрологиялық режимді жақсартуға бағытталған, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Жайық және Ертіс трансшекаралық өзендерінің бассейндеріндегі су ресурстарын бөлу және басқару саласындағы өңірлік ынтымақтастықты нығайту
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
"География және су қауіпсіздігі институты" АҚ
254 "Су ресурстарын тиімді басқару" 105 "Су қатынастарын реттеу, шекарааралық суларды тиімді пайдалану және қорғау саласындағы көршілес мемлекеттермен ынтымақтастықты ұйымдастыру"
11 950
5
Күн тәртібіндегі қоғамдық-саяси және әлеуметтік өзекті мәселелерді, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Президентінің "Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру" атты Қазақстан халқына Жолдауының аспектілерін зерттеу кешенін ұйымдастыру
Халыққа 3 әлеуметтік сауалнама ұйымдастыру және жүргізу:
1. Қазақстан Республикасының жағдайындағы қайырымдылық жүйесі. Сауалнама нәтижелері жүйенің елдің даму қажеттіліктеріне қаншалықты сәйкес келетінін және бизнестің әлеуметтік жауапкершілігін ояту үшін қандай шаралар қажет екенін анықтауға мүмкіндік береді;
2. "Қазақстандағы Үшінші жаңғыру процесі" тақырыбы 4 әлеуметтік зерттеуді қамтиды. Сауалнама нәтижелері қоғамдық сананың қалай өзгеретіні, экономикалық және саяси басымдықтардың үндестігі мен асинхрондылығы, цифрландыру жағдайында жұмыспен қамтудың тұрақтылығы туралы түсінік береді, сондай-ақ халықтың қоғамдық дамудың қазақстандық моделін қабылдау дәрежесін көрсетеді;
3. Отбасылық-демографиялық саясат. Сауалнама нәтижелері отбасылық құндылықтардың жай-күйі, гендерлік теңдік, балалардың қауіпсіздігі туралы түсінік береді, халықтың отбасын мемлекеттік қолдау шаралары туралы хабардар болу және қатысу деңгейін зерттейді
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
59 751
6
Қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты ғылыми-әдіснамалық қамтамасыз ету қызметтері

Модернизация общественного сознания через реализацию следующих проектов: 1. Проект по воспитанию эстетического вкуса у граждан "OzgeEpic". Воспитание эстетического вкуса у граждан через приобщение населения к духовно-культурным ценностям и повсеместное продвижение современного казахстанского искусства. 2. Создание и обеспечение деятельности Центра "Кемел болашақ". Методическое обеспечение и повышение квалификации представителей институтов, действующих в сфере реализации Программы, педагогов и воспитателей системы дошкольного, школьного образования, ТиПО и вузов, а также родителей в контексте ценностей Программы, актуализация современных подходов в работе участников Программы. 3. Проект "Умное поколение". Формирование положительного образа конкурентоспособного молодого поколения на примере реальных моделей успеха. 4. Проект "Арамыздағы батырлар". Формирование ролевой модели героев казахстанского общества. 5. Проект "Школа online". Изменение представления об онлайн-обучении и создании допольнительных возможностей для развития личности
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"
124 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания за счет республиканского бюджета"
1 103 321
7
Организация комплекса мероприятий в сфере волонтерства "Birgemiz: áreket ýaqyty"
Создание условий для дальнейшего развития волонтерства в стране, популяризация волонтерства, поддержка волонтерских инициатив
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"
124 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания за счет республиканского бюджета"
89 083
8
Организация изучения исторических архивных материалов по полной реабилитации жертв политических репрессий
Координирование и сопровождение деятельности проектного офиса Государственной комиссии по выработке предложений по полной реабилитации жертв политических репрессий
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"
124 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания за счет республиканского бюджета"

Келесі жобаларды іске асыру арқылы қоғамдық сананы жаңғырту жұмыстарын жүргізу: 1) Азаматтардың эстетикалық талғамын тәрбиелеу бойынша "OzgeEpic" жобасы. Халықты рухани-мәдени құндылықтарға баулу және қазіргі заманғы қазақстандық өнерді жаппай ілгерілету арқылы азаматтардың эстетикалық талғамын тәрбиелеу. 2) "Кемел болашақ" орталығын құру және оның қызметін қамтамасыз ету. Бағдарламаны іске асыру саласында жұмыс істейтін институттар өкілдерін, мектепке дейінгі, мектептегі білім беру, ТжКБ және ЖОО жүйесінің педагогтері мен тәрбиешілерін, сондай-ақ ата-аналарды бағдарлама құндылықтары контексінде әдістемелік қамтамасыз ету және біліктілігін арттыру, Бағдарламаға қатысушылар жұмысындағы қазіргі заманғы тәсілдемелерді өзектендіру. 3) "Ақылды ұрпақ" жобасын іске асыру. Табыстың нақты үлгісі негізінде бәсекеге қабілетті жас ұрпақтың оң бейнесін қалыптастыру. 4) "Арамыздағы батырлар" жобасын іске асыру. Қазақстандық қоғам батырларының рөлдік моделін қалыптастыру. 5) "Мектеп online" жобасын іске асыру". Интернеттегі оқыту идеясын өзгерту және жеке тұлғаны дамыту үшін қосымша мүмкіндіктер жасау
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
124 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
1 103 321
7
"Фронт-офис Birgemiz: areket yaqyty" волонтерлік саласындағы іс-шаралар кешенін ұйымдастыру
Елде волонтерлікті одан әрі дамыту үшін жағдай жасау, волонтерлікті танымал ету, волонтерлік бастамаларды қолдау
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" Қазақстандық қоғамдық даму институты" КеАҚ
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
124 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
89 083
8
Саяси қуғын-сүргін құрбандарын толық ақтау бойынша тарихи архив материалдарын зерделеуді ұйымдастыру
Саяси қуғын-сүргін құрбандарын толық оңалту бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі мемлекеттік комиссияның жобалық кеңсесінің қызметін үйлестіру және сүйемелдеу
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" Қазақстандық қоғамдық даму институты" КеАҚ
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
124 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"

25 108
9
Перевод на казахский язык популярных детских каналов с мультипликацией для увеличения потребляемого детьми контента на государственном языке
Приобретение прав и перевод на казахский язык популярных детских каналов с мультипликацией для увеличения потребляемого детьми контента на государственном языке
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"
126 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
606 168
10
Услуги по проведению прикладных этнополитических исследований и мероприятий в сфере межэтнических отношений

25 108
9
Балалар тұтынатын мемлекеттік тілдегі контентті ұлғайту үшін мультипликациясы бар танымал балалар арналары қазақ тіліне аудару
Балалар тұтынатын мемлекеттік тілдегі контентті ұлғайту үшін мультипликациясы бар танымал балалар арналарының құқықтарын сатып алу және қазақ тіліне аудару
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
126 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан мақсатты трансферт есебінен қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
606 168
10
Этносаралық қатынастар саласында қолданбалы этносаяси зерттеулер мен іс-шаралар жүргізу жөніндегі қызметтер

1. Локальные полевые исследования (антропологические экспедиции) среди этнических групп. 2. Изучение вопросов определения эффективности государственной политики по адаптации репатриантов в РК. 3. Проведение социологического исследования межэтнической ситуации в стране. 4. Осуществление мониторинговых выездов. 5. Разработка методических пособий. 6. Организация экспертной работы Научно-экспертного совета при Ассамблее народа Казахстана. 7. Организация и проведение семинар-тренингов. 8. Организация и проведение заседаний Экспертной группы при Институте. 9. Организация и проведение тренингов. 10. Проведение исследования по вопросам межэтнических отношений в контексте ценностных ориентиров. 11. Проведение социологического исследования "Социальная дифференциация репатриантов". 12. Проведение ежегодно под эгидой Ассамблеи народа Казахстана общереспубликанской научно-практической конференции по вопросам межэтнических отношений и укрепления единства нации с привлечением ведущих отечественных и международных экспертов
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Институт прикладных этнополитических исследований"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия за счет республиканского бюджета"
103 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
301 259
11
Услуги по обеспечению поддержки зарубежных и прибывших в Республику Казахстан этнических казахов
Услуги по обеспечению поддержки зарубежных и прибывших в Республику Казахстан этнических казахов:
1. Мониторинг материалов СМИ о положении соотечественников в государствах их постоянного проживания.
2. Обеспечение функционирования интерактивного веб-портала на трех языках и работа в социальных сетях в целях предоставления актуальной информации по вопросам поддержки соотечественников.
3. Оказание информационно-консультативной поддержки репатриантам и соотечественникам, проживающим за рубежом, посредством создания и функционирования Центра информационной поддержки соотечественников.
4. Проведение мероприятия для обеспечения культурно-гуманитарных связей с казахами, проживающими за рубежом.
5. Аналитические исследования по вопросам взаимодействия с соотечественниками за рубежом и репатриации.
6. Оказание содействия зарубежным соотечественникам и репатриантам в реализации их инициатив и проектов.
7. Оказание содействия соотечественникам, проживающим за рубежом, в организации работы казахских национальных культурных центров.
8. Оказание содействия в изучении казахского языка и реализации образовательно-позновательных инициати.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Фонд Отандастар"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия за счет республиканского бюджет"
103 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"

1. Этникалық топтар арасындағы жергілікті далалық зерттеулер (антропологиялық экспедициялар); 2. ҚР репатрианттарды бейімдеу бойынша мемлекеттік саясаттың тиімділігін анықтау мәселелерін зерделеу; 3. Елдегі этносаралық жағдайға әлеуметтік зерттеу жүргізу; 4. Мониторингтік сапарларды жүзеге асыру; 5. Әдістемелік құралдарды әзірлеу; 6. Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы Ғылыми-сарапшылық кеңестің сараптама жұмысын ұйымдастыру; 7. Семинар-тренингтерді ұйымдастыру және өткізу; 8. Институт жанындағы Сараптамалық топ отырыстарын ұйымдастыру және өткізу; 9. Тренингтерді ұйымдастыру және өткізу; 10. Құндылық бағдарлары контекстінде этносаралық қатынастар мәселелері бойынша зерттеулер жүргізу. 11. "Репатрианттардың әлеуметтік саралануы" тақырыбына әлеуметтік зерттеу жүргізу. 12. Қазақстан халқы Ассамблеясының қолдауымен жетекші отандық және халықаралық сарапшыларды тарта отырып, этносаралық қатынастар және ұлт бірлігін нығайту мәселелері бойынша жалпы республикалық ғылыми-практикалық конференцияны жыл сайын өткізу
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қолданбалы этносаяси зерттеулер институты" ЖШС
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
100 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
103 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
301 259
11
Шетелдегі және Қазақстан Республикасына көшіп келген этникалық қазақтарды қолдауды қамтамасыз ету бойынша қызметтер
Шетелдегі және Қазақстан Республикасына көшіп келген этникалық қазақтарды қолдауды қамтамасыз ету: 1. Отандастар тұрақты тұратын мемлекеттердегі олардың жағдайы туралы БАҚ материалдарын мониторингтеу; 2. Отандастарды қолдау мәселелері бойынша өзекті ақпарат беру мақсатында үш тілде интерактивтік веб-порталдың жұмыс істеуін қамтамасыз ету және әлеуметтік желілерде жұмыс істеу; 3. Отандастарды ақпараттық қолдау орталығын құру және оның жұмыс істеуі арқылы шетелде тұратын репатрианттар мен отандастарға ақпараттық-консультациялық қолдау көрсету; 4. Шетелде тұратын қазақтармен мәдени-гуманитарлық байланыстарды қамтамасыз ету үшін іс-шаралар өткізу; 5. Шетелдегі отандастармен өзара іс-қимыл және репатриация мәселелері бойынша талдамалық зерттеулер; 6. Шетелдік отандастар мен репатрианттарға бизнес-бастамаларды іске асыруда жәрдем көрсету; 7. Шетелде тұратын отандастарға Қазақ ұлттық мәдени орталықтарының жұмысын ұйымдастыруда көмек көрсету; 8. Қазақ тілін үйренуде және білім беру-танымдық бастамаларды іске асыруда көмек көрсету
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Отандастар қоры" КЕАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
100 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
103 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"

575 819
12
Услуги по продвижению Казахстана как одного из международных центров по обеспечению межконфессионального и межцивилизационного диалога
1. Мониторинг и анализ состояния и динамики развития религиозной ситуации в мире.
2. Обеспечение подготовки и формирования базовых концептуальных документов и материалов VII Съезда лидеров мировых и традиционных религий, XIX Секретариата Съезда, Рабочей группы Секретариата.

575 819
12
Конфессияаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету жөніндегі халықаралық орталықтардың бірі ретінде Қазақстанды ілгерілету жөніндегі қызметтер
1. Әлемдегі діни ахуалдың жай-күйі мен даму серпінін мониторингілеу және талдау.
2. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съездерінің, Съезд хатшылықтарының, жұмыс тобының тұжырымдамалық құжаттары мен материалдарын әзірлеу, талдау, жинақтау және кешенді қамтамасыз ету.

3. Организация и проведение заседаний Съезда лидеров мировых и традиционных религий и его институтов;
4. Содействие в реализации и продвижении инициатив съездов лидеров мировых и традиционных религий и его институтов.
5. Взаимодействие с аналогичными международными структурами по вопросам межрелигиозного и межкультурного диалога.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Центр Н. Назарбаева по развитию межконфессионального и межцивилизационного диалога"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
102 "Реализация государственной политики по укреплению межконфессионального согласия"
699 018
6. Заключение меморандумов о сотрудничестве с аналогичными международными структурами по обеспечению и сохранению межкультурного и межцивилизационного диалога.
7. Проведение мероприятий международных уровней, направленных на духовное сближение культур и религий.
8. Проведение религиоведческой экспертизы.
9. Анализ религиозной ситуации в Республике Казахстан.
10. Организация работы по подготовке методических материалов, пособий и иной учебно-методической литературы в сфере государственно-конфессиональных отношений.
11. Реализация пилотного проекта по координации исследований, в том числе социологических, проводимых в сфере религий в регионах Казахстана.
12. Проведение закрытого (ДСП) социологического исследования на тему: "О состоянии и направлениях совершенствования работ по дерадикализации и реабилитации приверженцев деструктивных религиозных течений и культов".
13. Проведение закрытого (ДСП) социологического исследования на тему: "Христианство в Казахстане: потенциал религиозных направлений и организаций для устойчивого развития казахстанского общества"
13
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар 24", "Ел Арна", "Kazakh TV"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа за счет средств республиканского бюджета"
17 399 413
14
Проведение государственной информационной политики через АО "РТРК "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казахстан", "Балапан", "Kaz Sport", "Первый канал Евразия", "Абай", областные телеканалы, "Казахское радио", радио "Шалкар", радио "Астана", радио "Classic"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа за счет средств республиканского бюджета"
103 "Размещение государственного информационного заказа за счет целевого трансферта из Национального фонда республики Казахстан"

3. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері Съезінің және оның институттарының отырыстарын ұйымдастыру және өткізу.
4. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері Съезінің және оның институттарының бастамаларын іске асыруға және ілгерілетуге жәрдемдесу.
5. Дінаралық және мәдениетаралық диалог мәселелері бойынша ұқсас халықаралық құрылымдармен өзара іс-қимыл.
6. Мәдениетаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету және сақтау жөніндегі ұқсас халықаралық құрылымдармен ынтымақтастық туралы меморандумдар жасасу.
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Н. Назарбаевтың конфессияаралық және өркениетаралық диалогты дамыту жөніндегі орталығы" КЕАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
102 "Конфессияаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
699 018
7. Мәдениеттер мен діндердің рухани жақындасуына бағытталған халықаралық деңгейдегі іс-шараларды өткізу. 8. Дінтану сараптамасын жүргізу.
9. Қазақстан Республикасындағы діни ахуалды талдау.
10. Мемлекеттік-конфессиялық қатынастар саласындағы әдістемелік материалдарын, оқу құралдарын және басқа оқу-әдістемелік әдебиеттер дайындау бойынша жұмысты ұйымдастыру.
11. Қазақстан өңірлерінде дін саласында жүргізілетін зерттеулерді, оның ішінде әлеуметтанушылық зерттеулерді үйлестіру жөніндегі пилоттық жобаны іске асыру.
12. "Деструктивті діни ағымдар мен культтерді ұстанушыларды дерадикализациялау және оңалту бойынша жұмыстарды жетілдірудің жай-күйі мен бағыттары туралы" тақырыбында жабық (ҚБПҮ) әлеуметтік зерттеу жүргізу.
13. "Қазақстандағы христиан діні: қазақстандық қоғамның тұрақты дамуы үшін діни бағыттар мен ұйымдардың әлеуеті" тақырыбына жабық (ҚБПҮ) әлеуметтік зерттеу жүргізу
13
"Хабар" Агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
"Хабар", "Хабар 24", "Ел Арна", "Kazakh TV" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Хабар" агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
17 399 413
14
"Қазақстан" РТРК" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Қазақстан", "Балапан", "Kaz Sport", "Первый канал Евразия", "Абай" телеарналары, облыстық телеарналар, "Қазақ радиосы", "Шалқар" радиосы, "Астана" радиосы, "Classic" радиосы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Республикалық бюджет қаражаты еесебінен мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
103 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан мақсатты трансферт есебінен мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

24 934 439
15
Проведение государственной информационной политики через МТРК "Мир"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "МИР", "МИР 24"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
МТРК "Мир"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа за счет средств республиканского бюджета"
481 034
16
Проведение государственной информационной политики через ТОО "Қазақ газеттері"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Ұлан", "Дружные ребята", "Ана тілі", "Tenge monitor", "Ұйғыр айвази", "Ақ желкен" журналы, "Балдырған", "Мысль", "Ақиқат", "Үркер"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Қазақ газеттері"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа за счет средств республиканского бюджета"

24 934 439
15
"Мир" МТРК арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"МИР", "МИР 24" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Мир" МТРК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
481 034
16
"Қазақ газеттері" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Ұлан", "Дружные ребята", "Ана тілі", "Tenge monitor", "Айвази ұйымы", "Ақ желкен", "Балдырған", "Ой", "Ақиқат", "Үркер" газеттері арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақ газеттері" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

340 742
17
Проведение государственной информационной политики через АО "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету "Егемен Қазақстан" и "Казахстанская правда"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
003 "Проведение государственной информационной политики" программа
100 "Размещение государственного информационного заказа за счет средств республиканского бюджета"

340 742
17
"Егемен Қазақстан" республикалық газеті" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттері арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөнінде көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Егемен Қазақстан республикалық газеті" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

1 598 689
18
Проведение государственной-информационной политики в сети интернет через АО "Международное информационное агентство "Казинформ"
Услуга по проведению государственной информационной политики в сети интернет
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Международное информационное агентство "Казинформ"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа за счет средств республиканского бюджета"

1 598 689
18
"Казинформ" халықаралық ақпараттық агенттігі" АҚ арқылы интернет желісінде мемлекеттік-ақпараттық саясатты жүргізу
Интернет желісінде мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызмет
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақпарат" халықаралық ақпараттық агенттігі" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

3 182 053
19
Проведение мониторинга средств массовой информации
Услуги по проведению работ по техническому и методическому обеспечению мониторинга средств массовой информации
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа за счет республиканского бюджета"

3 182 053
19
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу
Техникалық және кәсіптік білім беру және бұқаралық ақпарат құралдарының мониторингін әдістемелік қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

1 093 255
20
ДСП
1 057 000
21
Развитие внешнеторговых отношений Республики Казахстан в рамках международного сотрудничества с приграничными и третьими странами
Аналитическая и консультационная поддержка МТИ РК при проведении двусторонних встреч на высшем и высоком уровнях, проведении межправительственной комиссии, форумов межрегионального сотрудничества в части анализа внешней торговли и потенциала развития двусторонней торговли
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики "QazTrade"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"

1 093 255
20
ҚБПҮ
1 057 000
21
Шекара маңындағы және үшінші елдермен халықаралық ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының сыртқы сауда қатынастарын дамыту
Жоғары және биік деңгейде екіжақты кездесулер өткізу, үкіметаралық комиссия, сыртқы сауданы және екіжақты сауданы дамыту әлеуетін талдау бөлігінде өңіраралық ынтымақтастық форумдарын өткізу кезінде ҚР СИМ талдамалық және консультациялық қолдау көрсетуі
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі
"QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Ішкі жəне сыртқы сауда саясатын қалыптастыру жəне іске асыру, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

22 039
22
Консультационная, аналитическая поддержка и разработка рекомендаций по формированию переговорной позиции Республики Казахстан в рамках членства в ВТО и на международных торговых переговорах, а также по реализации обязательств РК в ЕАЭС по вопросам промышленных субсидий
Оказание консультационной и аналитической поддержки и разработка рекомендаций по формированию переговорной позиции Республики Казахстан в рамках членства в ВТО и на международных торговых переговорах, также по реализации обязательств РК в ЕАЭС по вопросам промышленных субсидий
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики "QazTrade"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
89 280
23
Экспертно-аналитическая поддержка по совершенствованию государственного регулирования в сфере внутренней торговли
Повышение эффективности сектора торговли, в том числе вследствие повышения доли стационарной торговли, совершенствование государственного регулирования в сфере торговли, а также изучение существующих барьеров в развитии межрегиональной торговли, регулирование сетевого маркетинга, совершенствование нормативной правовой базы по вопросам регулирования розничных цен на социально значимые товары, разработка концепции по развитию биржевой торговли, разработка методики по определению товаров, подлежащих обязательной реализации через товарные биржи
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики "QazTrade"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
77 081
24
Планово-картографическая продукция сельскохозяйственных угодий и застроенных территорий населенных пунктов для ведения государственного земельного кадастра
Цикл работ направлен на создание фотокарт масштабного ряда сельскохозяйственных угодий и застроенных территорий населенных пунктов, создаваемых для ведения государственного земельного кадастра
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Государственный институт сельскохозяйственных аэрофотогеодезических изысканий"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"

22 039
22
ДСҰ-ға мүшелік шеңберінде және халықаралық сауда келіссөздерінде Қазақстан Республикасының келіссөздер позициясын қалыптастыру, сондай-ақ өнеркәсіптік субсидиялар мәселелері бойынша ЕАЭО-да ҚР міндеттемелерін іске асыру бойынша консультациялық, талдамалық қолдау және ұсынымдар әзірлеу
Дүниежүзілік сауда ұйымына мүшелік шеңберінде және халықаралық сауда келіссөздерінде Қазақстан Республикасының келіссөздер позициясын қалыптастыру, сондай-ақ өнеркәсіптік субсидиялар мәселелері бойынша ЕАЭО-да ҚР міндеттемелерін іске асыру бойынша консультациялық, талдамалық қолдау және ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі
"QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Ішкі жəне сыртқы сауда саясатын қалыптастыру жəне іске асыру, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
89 280
23
Ішкі сауда саласындағы мемлекеттік реттеуді жетілдіру бойынша сараптамалық- талдамалық қолдау
Сауда секторының тиімділігін, оның ішінде стационарлық сауда үлесінің артуы салдарынан арттыру, сауда саласындағы мемлекеттік реттеуді жетілдіру, сондай-ақ өңіраралық сауданы дамытуда орын алып отырған кедергілерді зерделеу, желілік маркетингті реттеу, әлеуметтік маңызы бар тауарлардың бөлшек сауда бағаларын реттеу мәселелері бойынша нормативтік-құқықтық базаны жетілдіру, биржалық сауданы дамыту жөнінде тұжырымдама әзірлеу, міндетті түрде тауар биржалары арқылы өткізуге жататын тауарларды айқындау жөнінде әдістеме әзірлеу
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі
"QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Ішкі жəне сыртқы сауда саясатын қалыптастыру жəне іске асыру, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
77 081
24
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы алқаптарының және елді мекендердің құрылыс салынған аумақтарының жоспарлы-картографиялық өнімі
Жұмыстар циклі мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы алқаптарын және елді мекендердің құрылыс салынған аумақтарының масштабтық қатарының фотокарталарын жасауға бағытталған
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ауыл шаруашылық аэрофотогеодезиялық ізденістер мемлекеттік институты" ШЖҚ РМК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"

1 248 309
25
Ведение государственного земельного кадастра
Формирование сведений государственного земельного кадастра обеспечивается проведением земельно-кадастровых работ
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
7 937 773
26
Услуги по распространению знаний для субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе
Проведение обучающих и разъяснительных мероприятий субъектам агропромышленного комплекса на безвозмездной основе
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Некоммерческое акционерное общество "Национальный аграрный научно-образовательный центр"
267 "Повышение доступности знаний и научных исследований"
100 "Информационное обеспечение субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе"
366 566
27
Сопровождение и системно-техническое обслуживание объектов информатизации социально-трудовой сферы, интеграция с иными объектами информатизации, а также анализ и обработка данных социально-трудовой сферы
Сопровождение и системно-техническое обслуживание 15 основных информационных систем по всем направлениям социально-трудовой сферы: труд, занятость, социальное страхование, пенсионное и социальное обеспечение, социальная поддержка, специальные социальные услуги и миграция
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
001 "Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа за счет средств республиканского бюджета"
1 447 660
28
Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
Протезирование инвалидов с особо сложными и атипичными видами увечья, а также первичное протезирование, испытание и внедрение протезно-ортопедических изделий, изготавливаемых по новейшим технологиям, разработка технологических процессов на новые виды протезно-ортопедических изделий
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
100 "Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи"

1 248 309
25
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру жер-кадастр жұмыстарын жүргізумен қамтамасыз етіледі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
7 937 773
26
Өтеусіз негізде агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін білім тарату жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Өтеусіз негізде агроөнеркәсіптік кешен субъектілеріне оқыту және түсіндіру іс-шараларын өткізу
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ұлттық аграрлық ғылыми-білім беру орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
267 "Білімнің және ғылыми зерттеулердің қолжетімділігін арттыру"
100 "Өтеусіз негізде агроөнеркәсіптік кешені субъектілерін ақпараттық қамтамасыз ету"
366 566
27
Әлеуметтік-еңбек саласындағы ақпараттандыру нысандарын сүйемелдеу және жүйелік-техникалық қызмет көрсету, ақпараттандырудың өзге де нысандарымен интеграциялау, сондай-ақ әлеуметтік-еңбек саласындағы деректерді талдау мен өңдеу бойынша қызметтер
Әлеуметтік-еңбек саласының барлық бағыттары бойынша 15 негізгі ақпараттық жүйелерін сүйемелдеу және жүйелік-техникалық қызмет көрсету: еңбек, жұмыспен қамту, әлеуметтік сақтандыру, зейнетақымен және әлеуметтік қамсыздандыру, әлеуметтік қолдау, арнаулы әлеуметтік қызметтер және көші-қон
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
001 "Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
1 447 660
28
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша әдіснамалық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек көрсету
Кемтарлығы ерекше күрделі және тән емес мүгедектерді протездеу, сондай-ақ бастапқы протездеу, жаңа технологиялар бойынша дайындалатын протездік-ортопедиялық бұйымдарды сынау және енгізу, протездік-ортопедиялық бұйымдардың жаңа түрлеріне технологиялық процестерді әзірлеу
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
100 "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру"

133 278
29
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
Проведение слухоречевой адаптации детей-инвалидов с кохлеарными имплантами
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
102 "Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации"
306 117
30
Обеспечение деятельности Национального ресурсного центра по социальной работе
Методологическая поддержка по повышению квалификации специалистов местных органов и центров занятости по вопросам социальной защиты населения и занятости
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
068 "Реализация мероприятий в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
101 "Проведение текущих мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
34 928
31
Реализация информационной системы Комитета государственных доходов МФ РК
Услуги по реализации функциональности информационной системы "Интегрированная система налогового администрирования" (ИСНА) путем преобразования действующих информационных систем Комитета государственных доходов Министерства финансов РК
Министерство финансов Республики Казахстан
АО "Центр электронных финансов"
030 "Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан"
102 "Создание, внедрение и развитие информационной системы "Интегрированная система налогового администрирования"
669 739
32
Топографо-геодезические и картографические работы, учет, хранение материалов и данных
Аэрокосмосъемка территорий, создание и обновление планов городов, создание и обновление масштабного ряда цифровых государственных топографических карт с одновременным обследованием пунктов, создание тематических карт, составление технических проектов, государственный учет, хранение топографо-геодезических и картографических материалов и данных, мониторинг базы данных государственного каталога географических названий
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и пространственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны"
101 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"

133 278
29
Есту қабілеті бұзылған балаларды кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
Кохлеарлық импланты бар мүгедек балалардың есту-сөйлеу бейімделуін жүргізу
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
102 "Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту"
306 117
30
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі Ұлттық ресурстық орталықтың қызметін қамтамасыз ету
Халықты әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту мәселелері бойынша жергілікті атқарушы органдар мен жұмыспен қамту орталықтары мамандарының біліктілігін арттыру бойынша әдістемелік қолдау
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
068 бағдарламасы "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шараларды іске асыру"
101 кіші бағдарламасы Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"
34 928
31
ҚР Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің ақпараттық жүйесін іске асыру
ҚР Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің қолданыстағы ақпараттық жүйелерін түрлендіру жолымен "Салықтық әкімшілендіру интеграцияланған жүйесі" (СӘИЖ) ақпараттық жүйесінің функционалдылығын іске асыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
"Электрондық қаржы орталығы" АҚ
030 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту"
102 "Салықтық әкімшілендірудің біріктірілген жүйесі" ақпараттық жүйесін құру, енгізу және дамыту"
669 739
32
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар, материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Аумақтардың аэроғарыштүсірілімі, қалалардың жоспарларын құру және жаңарту, пункттерді бір мезгілде зерттеп-қарау арқылы цифрлы мемлекеттік топографиялық карталардың масштабтық қатарын құру және жаңарту, тақырыптық карталарды құру, техникалық жобаларды құрастыру, топографиялық-геодезиялық және картографиялық материалдарды мемлекеттік есепке алу және сақтау, географиялық атаулардың мемлекеттік каталогтары дерекқорының мониторингі
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 "Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру"
101 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"

2 167 172
33
Национальная инфраструктура пространственных данных Республики Казахстан
1. Модернизация системы государственного геодезического обеспечения Республики Казахстан:
1.1. Модернизация государственной геодезической сети (ГГС), в т.ч.:
– фундаментальная астрономо-геодезическая сеть (ФАГС);
– высокоточная геодезическая сеть (ВГС);
– астрономо-геодезическая сеть I, II классов (АГС-I, II);
– геодезическая сеть сгущения III, IV классов (ГСС III, IV).
1.2. Модернизация государственной нивелирной сети (ГНС), в т.ч.:
– Государственная нивелирная сеть І класса;
– Государственная нивелирная сеть ІІ класса;
– Государственные нивелирные сети ІІІ-ІV классов.
1.3. Модернизация государственной гравиметрической сети (ГГрС), в т.ч.:
– Государственная фундаментальная гравиметрическая сеть (ГФГС);
– Государственная гравиметрическая сеть 1 класса (ГГрС-1).
1.4. Приобретение геодезических оборудований, программных обеспечений.
1.5. Материально-техническое оснащение государственного предприятия.
1.6. Установление единой государственной системы координат QTRS (взамен системе координат 1942 года).
2. Внедрение НИПД:
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и пространственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны"
103 "Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
2 352 109
2.1 Создание информационной системы государственного геодезического обеспечения. 2.2. Создание информационной системы базовых пространственных данных. 2.3. Преобразование топографических карт масштаба 1:25 000, планов городов и районных центров масштаба 1:2 000 в мультимасштабную карту РК. 2.4. Преобразование материалов аэрокосмосъемки в единую ортофотомозаику РК. 3. Управление проектом.
34
Услуга экологического мониторинга территорий Республики Казахстан, подверженных воздействию ракетно-космической деятельности комплекса "Байконур"
1. 2021-2023 г.г. Проведение экологического мониторинга пусков ракет-носителей с космодрома "Байконур" (экологическое сопровождение пусков).
2. Оценка экологической устойчивости РП ОЧ РН в зоне Ю-4 (РП № 26, 32, 34, 42, 56) в Карагандинской области (2021 г.).
Оценка экологической устойчивости РП ОЧ РН в зоне Ю-5 (РП № 77) в Карагандинской и Костанайской областях (2022 г.) Оценка экологической устойчивости РП ОЧ РН в зоне Ю-24 (РП № 15, 25) в Караганднинской области (2023 г.).
3. Контроль состояния объектов окружающей среды на месте аварии РН "Протон-М" в 2007 г. в Карагандинской области (2021 г.). Контроль состояния объектов окружающей среды на месте аварии РН "Протон-М" в 2013 г. в Кызылординской области (2022 г.). Контроль состояния объектов окружающей среды на месте аварии РН "Союз-ФГ" в 2018 г. в Карагандинской области (2023 г.).
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский центр "Ғарыш - Экология"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"

2 167 172
33
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктегі деректер инфрақұрылымы
1. Қазақстан Республикасы мемлекеттік геодезиялық қамтамасыз ету жүйесін жаңғырту:
1.1 Мемлекеттік геодезиялық желіні (МГЖ) жаңғырту:
- Іргелі астрономиялық-геодезиялық желі;
- Жоғары дәлдікті геодезиялық желі;
- 1,2 класты астрономиялық-геодезиялық желілер;
- 3,4 класты геодезиялық жиілету желілері.
1.2 Мемлекетік нивелирлік желіні (МНЖ) жаңғырту:
- І класты мемлекеттік нивелирлік желі;
- ІІ класты мемлекеттік нивелирлік желі;
- ІІІ, ІV класты мемлекеттік нивелирлік желілер.
1.3 Мемлекеттік гравиметриялық желіні (МГрЖ) жаңғырту:
- Мемлекеттік іргелі гравиметриялық желі;
- 1 класты гравиметриялық желі.
1.4. Геодезиялық жабдықтарды, бағдарламалық қамтылымды сатып алу.
1.5. Мемлекеттік кәсіпорынды материалдық-техникалық жарақтандыру
1.6. QTRS(Qazaqstan Terrestrial Reference System) бірыңғай мемлекеттік координаттар жүйесін орнату (1942 жылғы координаттар жүйесінің орнына).
2. ҰКДИ енгізу:
2.1 Мемлекеттік геодезиялық қамтамасыз етудің ақпараттық жүйесін құру.
2.2. Базалық кеңістіктегі деректердің ақпараттық жүйесін құру.
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 "Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру"
103 "Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен"
2 352 109
2.3. Масштабы 1:25 000 топографиялық карталарды, масштабы 1:2 000 қалалар мен аудан орталықтарының жоспарларын ҚР мультимасштабты картасына түрлендіру.
2.4. Аэроғарыштық түсірілім материалдарын ҚР бірыңғай ортофотомозаикасына түрлендіру.
3. Жобаны басқару
34
Қазақстан Республикасының "Байқоңыр" кешенінің ғарыштық-зымыран кешенінің әсеріне ұшыраған аймақтарына экологиялық мониторинг жүргізу қызметтері
1. 2021-2023 жж. "Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымыран-тасығыштардың ұшырылымдарына экологиялық мониторинг жүргізу (ұшырылымдарды экологиялық сүйемелдеу) 2. Қарағанды облысындағы Ю-4 аймағындағы (№ 26, 32, 34, 42, 56 ҚА) ЗТ АБ ҚА экологиялық тұрақтылығына баға беру (2021 ж.) Қарағанды және Қостанай облыстарындағы Ю-5 аймағындағы (№ 77 ҚА) ЗТ АБ ҚА экологиялық тұрақтылығына баға беру (2022 ж.) Қарағанды облысындағы Ю-24 аймағындағы (№ 15, 25 ҚА) ЗТ АБ ҚА экологиялық тұрақтылығына баға беру (2023 ж.). 3. 2007 ж. Қарағанды облысындағы "Протон-М" ЗТ апатқа ұшырау орнындағы қоршаған орта нысандарының күйін бақылау (2021 ж.) 2013 ж. Қызылорда облысындағы "Протон-М" ЗТ апатқа ұшырау орнындағы қоршаған орта нысандарының күйін бақылау (2022 ж.) 2018 ж. Қарағанды облысындағы "Союз-ФГ" ЗТ апатқа ұшырау орнындағы қоршаған орта нысандарының күйін бақылау (2023 ж.)
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ғарыш-Экология" Ғылыми-зерттеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
010 "Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын қамтамасыз ету және пайдалануын кеңейту"
100 "Ғарыштық аппараттарды басқаруды қамтамасыз ету"

83 082
35
Создание и ввод в эксплуатацию космической системы связи "KazSat-2R"
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ по созданию и вводу в эксплуатацию космической системы связи "KazSat-2R" для обеспечения бесперебойного функционирования спутниковой связи на территории Казахстана и замещения космической системы связи "KazSat-2"
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО "Ghalam"

83 082
35
"KazSat-2R" ғарыштық байланыс жүйесін құру және пайдалануға енгізу
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде Қазақстан аумағында ғарыштық байланыс жүйесін үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету және KazSat-2 ғарыштық байланыс жүйесін орналасуға мақсатында KazSat-2R ғарыштық байланыс жүйесін құру және пайдалануға беру бойынша жұмыстар орындауға болжану
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ghalam" ЖШС

009 "Создание и ввод в эксплуатацию космической системы связи "KazSat-2R"
3 000 000
36
Услуга на опытную эксплуатацию космической системы технологического назначения KazSTSat
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ по обеспечению функционирования космической системы технологического назначения (KazSTSat) для получения положительной летной истории казахстанских технологий путем опытной эксплуатации KazSTSat и определение срока активного существования космического аппарата
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО "Ghalam"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"
168 373
37
Содержание и эксплуатация объектов наземной космической инфраструктуры космического ракетного комплекса "Зенит-М"
В рамках исполнения государственного задания предполагается осуществление комплекса работ и мероприятий по поддержанию технических и технологических объектов НКИ КРК "Зенит-М", в том числе организация и обеспечение охраны переданных объектов КРК "Зенит-М", транспортное обеспечение для доставки работников на объекты КРК "Зенит-М", обеспечение работников средствами индивидуальной защиты и спецодеждой, проведение регламентных и профилактических работ, а также с привлечением при необходимости организаций, имеющих опыт эксплуатации космических систем в соответствии с нормативными требованиями, установленными эксплуатационной документацией данного объекта (систем и агрегатов), их техническое обслуживание, а также осуществление других мероприятий, необходимых для организации этих работ
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"
860 511
38
Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов
Модернизация действующего космического ракетного комплекса "Зенит – М" для запусков ракет космического назначения среднего класса нового поколения для выполнения беспилотных космических аппаратов
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
011 "Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов"

009 "KazSat-2R" ғарыштық байланыс жүйесін құру және іске қосу"
3 000 000
36
KazSTSat технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін тәжірибелік пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін (KazSTSat) жұмыс істеуін қамтамасыз ету жұмыстар KazSTSat тәжірибелік пайдалану арқылы бойынша қазақстандық технологиялардың оң ұшыру тарихын алу және Қазақстанда жасалған ғарыш аппараттарының белсенді өмірінің ұзақтығын айқындау орындауға болжану
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ghalam" ЖШС
010 "Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын қамтамасыз ету және пайдалануын кеңейту" бюджеттік бағдарламасының
100 "Ғарыштық аппараттарды басқаруды қамтамасыз ету"
168 373
37
"Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің жердегі ғарыш инфрақұрылымы объектілерін ұстау және пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде жұмыстық жай-күйде "Зенит-М" ҒЗК жердегі ғарыш инфрақұрылымдардың техникалық және технологиялық объектілерін ұстау үшін кешенді жұмыстар мен іс-шараларды жүзеге асыру жоспарланады, оның ішінде "Зенит-М" ҒЗК-ның табысталған объектілерді күзетуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету, "Зенит-М" ҒЗК объектілеріне жұмыскерлерді жеткізу үшін көлікпен қамту, жұмыскерлерді жеке қорғаныс құралдарымен және арнайы киімдермен қамтамасыз ету, регламенттік және профилактикалық жұмыстар жүргізу, сондай-ақ осы объектіні (жүйелер мен агрегаттар) пайдалану құжаттамаларында белгіленген нормативтік талаптарға сәйкес ғарыш жүйелерін пайдалануда тәжірибесі бар ұйымдар қажет етілген жағдайда, оларды тартумен техникалық қызмет көрсету, және де осы жұмыстарды ұйымдастыру үшін қажетті басқа да іс-шараларды жүзеге асыру
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорыны" акционерлік қоғамы
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуын және пайдалануын кеңейтуді қамтамасыз ету"
103 "Ресей Федерациясының жалгерлігінің құрамына кірмеген және одан шығарылған "Байқоңыр" кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету"
860 511
38
Ұшқышсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта буынды жаңа буынды ғарыштық мақсаттағы зымыран негізінде "Бәйтерек" ғарыш зымыран кешенін құру
Ұшқышсыз ғарыш аппараттарын орындау үшін жаңа буынның орта класты ғарыштық мақсаттағы зымырандарды ұшыру үшін қолданыстағы "Зенит – М" ғарыш зымыран кешенін жаңғырту
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорыны" акционерлік қоғамы
011 "Ұшқышсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта буынды жаңа буынды ғарыштық мақсаттағы зымыран негізінде "Бәйтерек" ғарыш зымыран кешенін құру"

23 160 549
39
Развитие стартап экосистемы в области ИКТ
Акселерация технологическому бизнес-инкубированию участников, проведение маркетинговых и иных мероприятий для участников, проведение консультационных, информационных, аналитических, образовательных мероприятий для стимулирования развития участников международного технологического парка "Астана Хаб", поиск потенциальных инвесторов для реализации проектов участников, предоставление жилья и создание условий для проживания лицам, проходящим акселерацию в международном технологическом парке "Астана Хаб"
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
КФ "Международный технопарк IТ-стартапов "Astana Hub"
205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан"
103 "Создание инновационной экосистемы на базе Международного технопарка IT-стартапов "Астана Хаб"
2 932 603
40

23 160 549
39
АКТ саласындағы экожүйенің стартапын дамыту
Қатысушыларды технологиялық бизнес-инкубациялау, қатысушылар үшін маркетингтік және өзге де іс-шаралар өткізу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінің қатысушыларын дамытуды ынталандыру үшін консультациялық, ақпараттық, талдамалық, білім беру іс-шараларын өткізу, қатысушылардың жобаларын іске асыру үшін әлеуетті инвесторларды іздестіру, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінде акселерациядан өтіп жатқан тұлғаларға тұрғын үй беру және тұру үшін жағдайлар жасау
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Astana Hub" Халықаралық ІТ-стартаптар технопаркі КҚ
205 "Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету"
103 ""Астана Хаб" ІТ-стартаптардың халықаралық технопаркі негізінде инновациялық экожүйе құру"
2 932 603
40

Аналитическое сопровождение участия Казахстана в работе Комитета по научной и технологической политике Организации экономического сотрудничества и развития на 2021-2023 гг.
Обеспечение участия Казахстана в мероприятиях КНТП ОЭСР, а также мониторинг реализации правовых инструментов КНТП ОЭСР
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
58 161
41
Социологическое сопровождение общественно-политических процессов в контексте политической модернизации
Целью исследования является выявление поведенческих паттернов и адаптационных стратегий казахстанцев и факторов новой социальной реальности на научной основе в условиях политической модернизации страны и постпандемического экономического кризиса
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
90 045
42
Экспертно-аналитическое обеспечение функционирования общественных институтов и диалоговых площадок
Целью исследования является проведение и расширение диалога между государством и обществом по актуальным вопросам текущего состояния и дальнейшего развития Казахстана для оперативного и эффективного реагирования на все конструктивные запросы граждан в форме подготовки проекта концепции "Слышащего государства"
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Евразийский национальный университет имени Л.Н.Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
59 955
43
Услуги по содействию в реализации Государственной программы развития образования и науки на 2020-2025 годы
Проведение планомерной работы по информированию населения о целях и задачах Госпрограммы объясняется необходимостью донесения идеи программы до каждого участника образовательного процесса (учащийся, учитель, родитель). Эффективное содействие в реализации Госпрограммы позволит в доступной форме разъяснить цели, задачи и суть ее мероприятий, что станет основой вовлечения в ее осуществление всех заинтересованных сторон. В рамках содействия в реализации Госпрограммы будет разработан видео-контент по темам Госпрограммы, подготовлены и распространены статьи и публикации, осуществлено сопровождение TV YouTube и Телеграм каналов, а также продвижение в социальных сетях.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

Қазақстанның экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының ғылыми және технологиялық саясат жөніндегі комитетінің 2021-2023 жылдарға арналған жұмысына қатысуын талдамалық сүйемелдеу
Қазақстанның ЭЫДҰ ТСЖК іс-шараларына қатысуын қамтамасыз ету, сондай-ақ ЭЫДҰ ТСЖК құқықтық құралдарын іске асыру мониторингі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
58 161
41
Саяси жаңғырту контексіндегі қоғамдық-саяси процестерді әлеуметтік сүйемелдеу
Зерттеудің мақсаты-елдің саяси модернизациясы және постпандемиялық экономикалық дағдарыс жағдайында қазақстандықтардың мінез-құлық үлгілері мен бейімделу стратегиялары мен жаңа әлеуметтік шындық факторларын ғылыми негізде анықтау
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" КЕАҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
90 045
42
Қоғамдық институттар мен диалог алаңдарының жұмыс істеуін сараптамалық-талдамалық қамтамасыз ету
Зерттеудің мақсаты "Еститін мемлекет" тұжырымдамасының жобасын дайындау нысанында азаматтардың барлық сындарлы сұраныстарына жедел және тиімді ден қою үшін Қазақстанның ағымдағы жай-күйі мен одан әрі дамуының өзекті мәселелері бойынша мемлекет пен қоғам арасындағы диалогты жүргізу және кеңейту болып табылады
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" КЕАҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
59 955
43
Білім және ғылымды дамытудың 2020-2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға жәрдемдесу жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік бағдарламаның мақсаттары мен міндеттері туралы халықты ақпараттандыру бойынша жоспарлы жұмысты жүргізу білім беру процесінің әрбір қатысушысына (оқушы, мұғалім, ата-ана) бағдарлама идеясын жеткізу қажеттілігімен түсіндіріледі. Мемлекеттік бағдарламаны іске асыруға тиімді жәрдемдесу оның іс-шараларының мақсаттарын, міндеттерін және мәнін түсінікті нысанда түсіндіруге мүмкіндік береді, бұл оны жүзеге асыруға барлық мүдделі тараптарды тартуға негіз болады. Мемлекеттік бағдарламаны іске асыруға жәрдемдесу шеңберінде мемлекеттік бағдарламаның тақырыптары бойынша бейне-контент әзірленеді, мақалалар мен жарияланымдар әзірленеді және таратылады, TV YouTube және Телеграм арналарын сүйемелдеу, сондай-ақ әлеуметтік желілерде ілгерілету жүзеге асырылады. Сондай-ақ қойылған міндеттерді жүзеге асыру үшін неғұрлым тиімді құралдарды әзірлеу мақсатында ақпараттық-талдау жұмысын қамтамасыз ету және әлеуметтік зерттеу жүргізу жүзеге асырылатын болады. Интернет-ресурстардың дамуымен әлеуметтік желілерді дамытуға белсенді қатысатын халықтың ақпараттық хабардарлығы артты.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

115 000
Также будет осуществлено обеспечение информационно-аналитической работы и проведение социологического исследования с целью выработки наиболее эффективных инструментов для осуществления поставленных задач. С развитием интернет-ресурсов возросла информационная осведомленность населения, принимающая активное участие в развитии социальных сетей. Социологический опрос показал, что 63% респондентов получают информацию через интернет. Освещение в обществе реформ системы образования невозможно без качественного и оперативного видео-контента. Поэтому необходимо осуществлять видеосъемку событий в сфере образования и науки, анонсировать их и эффективно продвигать на страницах Министерства в социальных сетях (Facebook.com, Vk.​com, Instagram.com).Услуги по содействию в реализации Госпрограммы позволят создать позитивное восприятие и понимание населением и целевыми аудиториями нововведений в сфере образования и науки. Освещение в обществе реформ системы образования позволит улучшить коммуникацию с населением, предоставляя информацию "из первых уст" о проводимой Министерством образования и науки работе, образовательной политике государства в целом
44
Систематизация и исследование рукописных фондов, материалов фольклорных экспедиций и формирование антологии степного фольклора
Научная систематизация и отбор фольклорных материалов, сохраненных в рукописных фондах, архивах и НИИ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Институт литературы и искусства им. М.О. Ауэзова"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
69 476
45
Археографические работы в зарубежных архивах и фондах по истории и культуре Великой степи (анализ)
Анализ исторических материалов, выявленных в зарубежных архивах и фондах группой историков, востоковедов, архивистов. Систематизация, каталогизация, изучение и анализ письменных источников и архивных материалов. Введение в научный оборот новых выявленных материалов при написании научных публикаций
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Институт востоковедения им. Р.Б. Сулейменова"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
76 395
46
Современный Казахстан и Абай Кунанбайулы
Данный проект предполагает проведение социологических исследований по значимости наследия Абая и подготовку на их основе 36 книг, способствующих формированию патриотов, конкурентоспособных, инициативных граждан, призванных создать новое качество казахской нации.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

115 000
Әлеуметтік сауалнама көрсеткендей, респонденттердің 63% Интернет арқылы ақпарат алады. Қоғамда білім беру жүйесінің реформаларын сапалы және жедел бейне-контентсіз жариялау мүмкін емес. Сондықтан Білім және ғылым саласындағы оқиғаларды бейнетүсіруді жүзеге асыру, оларды жариялау және Министрліктің әлеуметтік желілердегі беттерінде тиімді ілгерілету қажет (Facebook.com, Vk.​com, Instagram.com). Мемлекеттік бағдарламаны іске асыруға жәрдемдесу жөніндегі қызметтер халықтың және нысаналы аудиториялардың Білім және ғылым саласындағы жаңалықтарды оң қабылдауы мен түсінуіне мүмкіндік береді. Білім беру жүйесінің реформаларын қоғамда жариялау Білім және ғылым министрлігінің жүргізіп отырған жұмысы, жалпы мемлекеттің білім беру саясаты туралы "Бірінші ауыздан" ақпарат бере отырып, халықпен коммуникацияны жақсартуға мүмкіндік береді
44
Қолжазба қорларын, фольклорлық экспедициялардың материалдарын жүйелеу және зерттеу және дала фольклорының антологиясын қалыптастыру
Қолжазба қорларында, архивтер мен ҒЗИ-да сақталған фольклорлық материалдарды ғылыми жүйелеу және іріктеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"М.О. Әуезов атындағы Әдебиет және өнер институты" РМКК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
69 476
45
Шетелдік архивтермен қорлардағы Ұлы Даланың тарихы мен мәдениеті жөніндегі археографиялық жұмыстар (талдау)
Тарихшылар, шығыстанушылар, архившілер тобы шетелдік мұрағаттар мен қорлардан анықтаған тарихи материалдарды талдау. Жазбаша дереккөздер мен архив материалдарын жүйелеу, каталогтау, зерделеу және талдау. Ғылыми жарияланымдар жазған кезде анықталған жаңа материалдарды ғылыми айналымға енгізу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Р.Б. Сүлейменов атында шығыстану институты" РМКК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
76 395
46
Қазіргі заманғы Қазақстан және Абай Құнанбайұлы
Бұл жоба Абай мұрасының маңызы бойынша әлеуметтанушылық зерттеулер жүргізуді және олардың негізінде қазақ ұлтының жаңа сапасын жасақтауға қызмет ететін ұлтжанды, бәсекеге қабілетті, бастамашыл азаматтарды қалыптастыруға ықпал ететін 36 кітап дайындауды болжайды.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университеті" КеАҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

185 000
47
Наследие Абая Кунанбайулы в аспекте общественно-гуманитарных наук
Данный проект предполагает проведение аналитических исследований наследия Абая в тандеме с идеей создания конкурентоспособного общества нового Казахстана, формирования интеллектуальной нации и подготовку 36 книг, позволяющих сформировать конкурентоспособных граждан, владеющих глубокими знаниями в сфере образования и науки, и знающих в совершенстве несколько языков, и стать интеллектуальной нацией.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
165 000
48
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей-сирот, детей из экологически неблагоприятных регионов республики, детей из малообеспеченных и многодетных семей. Обеспечение качества, преемственности, комплексности и индивидуальности оказания медицинских услуг. Создание атмосферы психологического комфорта, эмоционального благополучия и доверия. Внедрение в практику инновационных медицинских технологий, эффективных методов оздоровления и профилактики заболеваний. Создание условий для охраны здоровья и жизни детей
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
019 "Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей"
393 914
49
Мониторинг сейсмологической информации
Сейсмологический мониторинг на территории Республики Казахстан. Проведение круглосуточных полевых инструментальных наблюдений
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ТОО "Сейсмологическая опытно-методическая экспедиция"
024 "Мониторинг сейсмологической информации"
461 535
50
Услуги по разработке учебно-методических пособий и электронных приложений по нравственно-духовному образованию по предмету "Самопознание" для дошкольных организаций образования
Учебно-методические комплексы по предмету "Самопознание" для классов, групп предшкольной подготовки направлены на духовно-нравственное воспитание дошкольников, формирование гражданственности, патриотизма, принципов здорового образа жизни, создание условий для личностного развития, профессионального самоопределения, творческого труда, реализацию способностей, развитие мотивации обучающего к познанию и творчеству в аспекте усиления роли и значимости нравственно-духовных основ в национальной системе образования.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Национальный институт гармоничного развития человека"
098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
102 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"

185 000
47
Абай Құнанбайұлының мұрасы қоғамдық-гуманитарлық ғылымдар аспектісінде
Бұл жоба Абай мұрасын жаңа Қазақстанның бәсекеге қабілетті қоғам құру, интеллектуалды ұлт қалыптастыру идеясымен байланыста талдамалық зерттеулер жүргізуді және білім мен ғылымды терең игерген, бірнеше тілді жетік білетін, бәсекеге қабілетті азаматтарды қалыптастыруға әрі интеллектуалды ұлт қалыптастыруға мүмкіндік беретін 36 кітап дайындауды болжайды.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университеті" КеАҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
165 000
48
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
Республикалық экологиялық қолайсыз өңірлердегі жетім балаларды, тұрмысы төмен және көп балалы отбасылардың балаларын сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру. Медициналық қызметтер сапасын, сабақтастығын, кешенділігін және даралығын қамтамасыз ету. Психологиялық жайлы, эмоционалдық қолайлы және сенім атмосферасын жасау. Практикаға инновациялық медициналық технологияларды, сондай-ақ сауықтыру және ауру профилактикасының тиімді әдістерін енгізу. Балалардың денсаулығы мен өмірін қорғау үшін жағдай жасау
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
019 "Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру"
393 914
49
Сейсмологиялық ақпарат мониторингі
Қазақстан Республикасының аумағында сейсмологиялық мониторинг. Тәулік бойы құралмен қадағалау жасау
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедиция" ЖШС
024 "Сейсмологиялық ақпарат мониторингі"
461 535
50
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары үшін "Өзін-өзі тану" пәні рухани-адамгершілік білім беру бойынша оқу-әдістемелік құралдар мен электронды қосымшалар әзірлеу жөніндегі қызметтер
Мектепалды даярлық сыныбына арналған оқу-әдістемелік кешен оқушылардың рухани тәрбие алуына, азаматтық, патриоттық қасиеттердің, салауатты өмір салты қағидаларының қалыптасуына, тұлғаның дамуына, кәсіптік тұрғыдан өзін-өзі анықтауға, шығармашылық еңбекке, қабілеттерді іске асыруға жағдай жасауға, ұлттық білім беру жүйесінде рухани-адамгершілік негіздің рөлі мен мәнін күшейту аспектісінде оқушының таным және шығармашылыққа деген қызығушылығын дамытуға бағытталған
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Адамның үйлесімді дамуы ұлттық институты" КеАҚ
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

9 843
51
Формирование базы тестовых заданий национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы дошкольного образования
Формирование базы тестовых заданий национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы дошкольного образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
102 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"
23 398
52
Услуги по обучению и воспитанию детей с применением методов гуманной педагогики и приемов личностно-ориентированного обучения
Обеспечение учебно-воспитательного процесса в соответствии ГОСО, реализация программ дополнительного образования, создание нравственно-духовного образовательного пространства детского сада на основе интеграции учебной и внеучебной деятельности; разработка и реализация годового учебно-воспитательного плана работы детского сада "Самопознание" согласно Стратегическому плану развития программы нравственно- духовного образования "Самопознание"; работа по повышению квалификаций и аттестации педагогов. Участие в создании информационных материалов по обобщению передового опыта лучших педагогов в аспекте нравственно-духовного образования воспитанников и учащихся; оздоровление и укрепление здоровья детей. Сотрудничество с семьей в вопросах нравственно-духовного образования воспитанников детского сада и учащихся гимназии
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
109 "Реализация государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение в РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек" Министерства образования и науки Республики Казахстан"
93 904
53
Обучение в республиканской физико-математической школе одаренных детей из различных регионов Республики Казахстан
Предоставление образовательных услуг по обучению одаренных детей Республики Казахстан по специализированным общеобразовательным учебным программам. Обеспечение внедрения трехъязычного образования (овладение казахским, русским и английским языками); вовлечение обучающихся в научно-исследовательскую деятельность, а также обеспечение участия обучающихся в интеллектуальных олимпиадах, научных соревнованиях; организация воспитательной работы; развитие интереса в познавательной и интеллектуальной деятельности; установление партнерских отношений с родителями
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Республиканская физико-математическая школа"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
100 "Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования"

9 843
51
Мектепке дейінгі білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында қызмет атқаратын педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғалардың тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру
Мектепке дейінгі білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында қызмет атқаратын педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғалардың тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
23 398
52
Адамгершілік педагогика әдістерін және жеке тұлғаға бағытталған оқыту тәсілдерін қолдана отырып, балаларды оқыту және тәрбиелеу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасының мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың мемлекеттік жалпыға міндетті стандартына сәйкес оқу процесін қамтамасыз ету, қосымша білім беру бағдарламаларын жүзеге асыру, тәрбие және қосымша білім беру жұмыстарын біріктіру арқылы балабақшаның адамгершілік-рухани тәрбиелік кеңістігін құру; "Өзін-өзі тану" адамгершілік-рухани білім беру бағдарламасының Стратегиялық даму жоспарына сәйкес "Өзін-өзі тану" балабақшасы жұмысының жылдық оқу жоспарын әзірлеу және орындау; Педагогтардың біліктілігін арттыру және аттестаттау бойынша жұмыс; Тәрбиеленушілерге адамгершілік-рухани тәрбие беру саласындағы үздік педагогтардың озық тәжірибелерін қорытындылау үшін ақпараттық материалдар жасауға қатысу; Балалардың денсаулығын жақсартуға жағдай туғызу. Балабақша тәрбиеленушілері адамгершілік-рухани тәрбие беру мәселелерінде отбасымен ынтымақтастық (біріккен) жұмыстар атқару
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету"
109 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК-да мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру"
93 904
53
Қазақстан Республикасының әртүрлі өңірлерінен келген дарынды балаларды Республикалық физика-математика мектебінде оқыту
Қазақстан Республикасының дарынды балаларын мамандандырылған жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту жөнінде білім беру қызметтерін ұсыну. Үш тілде білім беруді еңгізуді қамтамасыз ету (қазақ тілін, ағылшын және орыс тілін меңгеру); оқушыларды ғылыми-зерттеу жұмыстарына тарту, сонымен қатар оқушыларды зияткерлік олимпиадаларға, ғылыми жарыстарға қатысуын қамтамасыз ету; зияткерлік және тану қызметіне қызығушылығын дамыту; ата-анасымен әріптестік қарым-қатынас орнату
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Республикалық физика-математика мектебі" КЕАҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
100 "Балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу"

1 894 116
54
Обучение детей с применением методов гуманной педагогики и приемов личностно-ориентированного обучения
Предоставление образовательных услуг на основе интеграции программы нравственно-духовного образования. Реализация интегрированных учебных программ с ориентацией на общечеловеческие ценности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
100 "Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования"
828 908
55
Образовательные и воспитательные услуги в автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"

1 894 116
54
Адамгершілік педагогика әдістері мен жеке тұлғаға бағытталған оқыту әдістерін қолдана отырып, балаларды оқыту
Адамгершілік-рухани білім беру бағдарламасын интеграциялау негізінде білім беру қызметтерін көрсету. Жалпы адами құндылықтарға бағдарлана отырып, интеграцияланған оқу бағдарламаларын іске асыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
100 "Балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу"
828 908
55
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымдарындағы білім беру және тәрбиелеу қызметтері

Образовательные услуги для учащихся 1-6 классов Назарбаев Интеллектуальных школ с внедрением образовательной программы АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" - NIS-Programme; услуги по реализации образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы "Өркен", присужденного республиканской комиссией учащимся 7-12 классов с внедрением образовательной программы АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" - NIS-Programme и учебной программы Международного бакалавриата с учетом проживания обучающихся в общежитиях Назарбаев Интеллектуальных школ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
101 "Реализация государственного образовательного заказа в Назарбаев Интеллектуальных школах"
33 463 736
56
Подготовка и издание Национального доклада о состоянии и развитии системы образования Республики Казахстан
Сбор, анализ и обработка статистических данных (в том числе персональных) и информационных материалов в области образовательной политики; проведение вторичного инференциального анализа национальных и международных баз данных; разработка и согласование проекта документа с уполномоченным органом; проведение рейтинга регионов по показателям образования на основании интегрального индекса; обеспечение населения, государственных органов, международных организаций объективной и достоверной информацией о состоянии и развитии образования в Республике Казахстан по всем уровням (дошкольное, среднее, техническое и профессиональное, высшее, послевузовское)
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования за счет средств республиканского бюджета"
24 772
57
Услуги по разработке электронных приложений и методических пособий по нравственно-духовному образованию по предмету "Самопознание"
Сборник дидактических материалов для начальной школы, программа внеучебной деятельности для средней школы, сборник интерактивных заданий для старших классов по нравственно-духовному образованию "Самопознание" будут направлены на духовно-нравственное воспитание школьников, формирование гражданственности, патриотизма, принципов здорового образа жизни, создание условий для личностного развития, профессионального самоопределения, творческого труда, реализацию способностей, развитие мотивации обучающего к познанию и творчеству в аспекте усиления роли и значимости нравственно-духовных основ в национальной системе образования.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Национальный институт гармоничного развития человека"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования за счет средств республиканского бюджета"

"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Білім беру бағдарламасы – NIS-Programme енгізе отырып, Назарбаев Зияткерлік мектептерінің 1-6 сынып оқушыларына арналған білім беру қызметтері; "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Білім беру бағдарламасы – NIS-Programme және Халықаралық бакалавриат бағдарламасын енгізе отырып, сондай-ақ Назарбаев Зияткерлік мектептерінің жатақханаларында тұру бойынша 7-12 сыныптар оқушыларына Республикалық комиссия тағайындаған Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының "Өркен" білім беру грантын іске асыру бойынша қызметтері
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Назарбаев Зияткерлік мектептерінде мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру"
33 463 736
56
Қазақстан Республикасы Білім беру жүйесінің жай-күйі мен дамуы туралы Ұлттық баяндаманы дайындау және басып шығару
Білім беру саясаты саласындағы статистикалық деректерді (оның ішінде дербес) және ақпараттық материалдарды жинау, талдау және өңдеу; ұлттық және халықаралық дерекқорларға қайталама инференциалды талдау жүргізу; құжат жобасын әзірлеу және уәкілетті органмен келісу; интегралдық индекс негізінде білім беру көрсеткіштері бойынша өңірлер рейтингін жүргізу; халықты, мемлекеттік органдарды, халықаралық ұйымдарды барлық деңгейлер бойынша (мектепке дейінгі, орта, техникалық және кәсіптік, жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі) Қазақстан Республикасында білім берудің жай-күйі мен дамуы туралы объективті және шынайы ақпаратпен қамтамасыз ету)
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
24 772
57
"Өзін-өзі тану" пәнінен рухани-адамгершілік білім беру бойынша электронды қосымшалар мен оқу-әдістемелік құралдар әзірлеу жөніндегі қызметтер
"Өзін-өзі тану" рухани-адамгершілік білім беру бойынша бастауыш мектепке арналған дидактикалық материалдар жинағы, орта мектептің сабақтан тыс қызметінің бағдарламасы, жоғарғы сынып оқушыларына арналған интерактивті тапсырмалар жинағы оқушылардың рухани тәрбие алуына, азаматтық, патриоттық қасиеттердің, салауатты өмір салты қағидаларының қалыптасуына, тұлғаның дамуына, кәсіптік тұрғыдан өзін-өзі анықтауға, шығармашылық еңбекке, қабілеттерді іске асыруға жағдай жасауға, ұлттық білім беру жүйесінде рухани-адамгершілік негіздің рөлі мен мәнін күшейту аспектісінде оқушының таным және шығармашылыққа деген қызығушылығын дамытуға бағытталған.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Адамның үйлесімді дамуы ұлттық институты" КеАҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

13 999
58
Сопровождение сбора образовательной статистики с учетом международных требований
Образовательная статистика необходима для мониторинга и прогнозирования развития системы дошкольного, общего среднего и технического и профессионального, послесреднего образования, в том числе определения потребности в объектах образования, кадровой и материально-технической обеспеченности, объемов финансирования, расчета госзаказа, мониторинга и анализа реализации стратегических документов и другое. Мероприятия включают в себя обработку данных, в том числе персональных, более 5 млн обучающихся, 1 млн педагогического и управленческого персонала в системе образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования за счет средств республиканского бюджета"
44 829
59

13 999
58
Халықаралық талаптарды ескере отырып, білім беру статистикасын жинақтауды сүйемелдеу
Білім беру статистикасы мектепке дейінгі, жалпы орта және техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру жүйесінің дамуын мониторингілеу және болжау, оның ішінде білім беру объектілеріне қажеттілікті, кадрлық және материалдық-техникалық қамтамасыз етілуін, қаржыландыру көлемін, мемлекеттік тапсырысты есептеу, стратегиялық құжаттардың іске асырылуын мониторингілеу және талдау және басқалар үшін қажет. Іс-шаралар деректерді, оның ішінде дербес, 5 млн. астам білім алушыны, білім беру жүйесіндегі 1 млн. педагогикалық және басқару персоналын өңдеуді қамтиды
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
44 829
59

Услуги по призводству телевизионных уроков для обучающихся 1-11 классов
Создание базы телевизионных уроков для формирования дополнительного цифрового ресурса в целях повторения и закрепления учебного материала.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Агентство Хабар"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования за счет средств республиканского бюджета"
397 041
60
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей по космическому направлению
Развитие, повышение качества и эффективности системы дополнительного образования детей с учетом общемировых тенденций в образовании; организационно-методическое обеспечение системы дополнительного образования детей; проведение внешкольных мероприятий республиканского значения по космическому направлению дополнительного образования детей с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении; изучение и применение на практике знаний о космосе и космических технологиях; воспитание экологического сознания; формирование научного мировоззрения, использование знаний о космосе для духовно-нравственного воспитания школьников
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
41 266
61
Организация, проведение и участие детей в республиканских и международных школьных олимпиадах, конкурсах и других внешкольных мероприятиях республиканского значения
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского и международного значения, выявление одаренных обучающихся; подбор и подготовка учащихся к участию в международных олимпиадах, конкурсах, проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практической конференции. Республиканские и международные олимпиады и конкурсы научных проектов по общеобразовательным предметам проводятся в целях развития творческих способностей, углубления теоретических знаний и практических умений, содействия самореализации личности, создания условий для выявления одаренных детей, отбора и подготовки обучающихся к участию в международных олимпиадах, повышения престижа образования в Республике Казахстан. Также олимпиады и конкурсы стимулируют научно-исследовательскую и учебно-познавательную деятельность учащихся, содействуют формированию интеллектуального потенциала Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр "Дарын"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

1-11 сынып оқушыларына арналған телевизиялық сабақтарды шығару қызметі
Оқу материалын қайталау және бекіту мақсатында қосымша цифрлық ресурсты қалыптастыру үшін телевизиялық сабақтар базасын құру.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Хабар" агенттігі" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
397 041
60
Ғарыш бағыты бойынша балаларды қосымша дамыту бойынша республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Білім беруде жалпы әлемдік үрдістерді ескере отырып, балалардың қосымша білім алу жүйесінің сапасын және тиімділігін дамыту, арттыру; балалардың қосымша білім алу жүйесін қамтамасыз ету; балалардың қосымша білім алуының ғарыш бағыты бойынша республикалық маңыздағы мектептен тыс іс-шараларды шығармашылық құзіреттілікте жеке тұлғаның бәсекелес басымдылықтарын қалыптастыру мақсатымен, үздіксіз білім беру және тәрбиелеу, кәсіби өзін – өзі айқындау мақсатымен өткізу; ғарышты және ғарыштық технологияларды зерттеу және олар туралы білімдерін тәжірибеде қолдану; экологиялық сананы тәрбиелеу; ғылыми көзқарасты қалыптастыру, мектеп оқушыларын рухани – адамгершілік тәрбиелеу үшін ғарыш туралы білімдерін пайдалану
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
41 266
61
Балалардың республикалық және халықаралық мектеп олимпиадаларына, конкурстарға және республикалық маңызы бар мектептен тыс басқа да іс-шараларға қатысуын ұйымдастыру және өткізу
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды білім алушыларды анықтау; оқушыларды халықаралық олимпиадаларға, конкурстарға қатысуға іріктеу және дайындау, республикалық семинарлар, конкурстар өткізу; ғылыми-практикалық конференция өткізу. Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық және халықаралық олимпиадалар мен ғылыми жобалар конкурстары шығармашылық қабілеттерін дамыту, теориялық білімі мен практикалық дағдыларын тереңдету, жеке тұлғаның өзін-өзі жүзеге асыруына жәрдемдесу, дарынды балаларды анықтау үшін жағдай жасау, білім алушыларды халықаралық олимпиадаларға қатысуға іріктеу және дайындау, Қазақстан Республикасында білім берудің беделін арттыру мақсатында өткізіледі. Сондай-ақ олимпиадалар мен конкурстар оқушылардың ғылыми-зерттеу және оқу-танымдық қызметін ынталандырады, Қазақстан Республикасының зияткерлік әлеуетін қалыптастыруға ықпал етеді
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Дарын" республикалық ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

274 064
62
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского значения, выявление одаренных обучающихся; проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практических конференций.
Республиканские конкурсы исследовательских проектов по основным направлениям дополнительного образования детей: художественно-эстетическое, научно-техническое, эколого-биологическое, туристско-краеведческое, военно-патриотическое, социально-педагогическое, образовательно-оздоровительное с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении.
Участие в организации профессиональных смотров и конкурсов, проведении семинаров и научно-практических конференций по проблемам развития системы дополнительного образования детей
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
62 463
63
Услуги по проведению Международной Жаутыковской олимпиады по математике, физике и информатике среди специализированных школ Казахстана, ближнего и дальнего зарубежья
Современная экономика все больше нуждается в специалистах, обладающих глубокими знаниями и способных к новаторству, поэтому работа по выявлению и развитию молодых талантов, основанная на лучшем историческом опыте и наиболее успешных современных образцах, необходимый элемент модернизации экономики Казахстана. В Республике Казахстан накоплен богатый опыт работы с одаренными детьми и молодежью. Казахстану принадлежит приоритет в создании специализированных организаций образования, выпускники которых сегодня входят в интеллектуальную элиту страны
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Республиканская физико-математическая школа"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
18 896
64
Организация и проведение мероприятий в области физической культуры и спорта
Организация и проведение мероприятий школьников по различным видам спорта в городах Республики Казахстан. Организация и проведение мероприятий дополнительного развития детей и юношества республиканского значения по различным видам спорта. Формирование интеллектуально, физически, духовно развитого и успешного гражданина. Формирование у школьников и учащейся молодежи духовно-нравственных ценностей Общенациональной патриотической идеи "Мәңгілік Ел" и культуры здорового образа жизни, а также навыков стабилизировать эмоции, владеть своим телом, развивать физические, умственные и творческие способности, нравственные качества
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический центр физической культуры"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

274 064
62
Балалардың қосымша дамуы бойынша республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды балаларды анықтау; республикалық семинарларды, курстарды өткізу; ғылыми-тәжірибелік конференцияларды өткізу.
Халықаралық байланыстар мен ынтымақтастықты дамыту, халықаралық фестивальдарға, байқауларға, слеттарға, көрмелерге, балалар мен ересектердің шығармашылық кездесулеріне қатысу.
Қосымша білім берудің негізгі бағыттары бойынша: көркемдік-эстетикалық, музыкалық, ғылыми-техникалық, экологиялық-биологиялық, туристік-өлкетану, әскери-патриоттық, әлеуметтік – педагогикалық, білім беру-сауықтыру зерттеу жобаларының республикалық байқаулары шығармашылық құзыреттілікте, үздіксіз білім және тәрбие беруде, кәсіби өзін-өзі анықтауда тұлғаның бәсекелік басымдылықтарын қалыптастыру мақсатында өткізіледі. Кәсіби байқаулар мен конкурстарды ұйымдастыруға қатысу, балаларға қосымша білім беру жүйесінің даму мәселелері бойынша семинарларды және ғылыми-тәжірибелік конференцияларды өткізу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
62 463
63
Қазақстанның, алыс және жақын шетелдің мамандандырылған мектептері арасында математика, физика және информатика пәндері бойынша Халықаралық Жәутіков олимпиадасын өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Заманауи экономика терең білімі бар және жаңашылдыққа қабілетті мамандарды қажет етеді, сондықтан үздік тарихи тәжірибеге және ең табысты заманауи үлгілерге негізделген жас дарындарды анықтау және дамыту бойынша жұмыс Қазақстан экономикасын жаңғыртудың қажетті элементі болып табылады. Қазақстан Республикасында дарынды балалармен және жастармен жұмыс жасаудың бай тәжірибесі жинақталған. Қазақстанның мамандандырылған білім беру ұйымдарын құруда басымдығы бар, сол ұйымдардың түлектері бүгінде еліміздің зияткерлік элитасына кіреді
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Республикалық физика-математика мектебі" КЕАҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
18 896
64
Дене шынықтыру мен спорт саласында іс-шаралар ұйымдастыру мен өткізу
Қазақстан Республикасының қалаларында әртүрлі спорт түрлері бойынша мектеп оқушыларының және білім алушы жастардың Жазғы спартакиадасын ұйымдастыру және өткізу.
Әртүрлі спорт түрлері бойынша балалар мен жасөспірімдерді қосымша дамыту бойынша республикалық маңызы бар іс-шаралар ұйымдастыру және өткізу. Интеллектуалды, рухани және физикалық тұрғыдан дамыған және табысты азамат қалыптастыру. Мектеп оқушылары мен білім алушы жастардың санасында "Мәңгілік Ел" жалпыұлттық патриоттық идеясының рухани-адамгершілік құндылықтары мен салауатты өмір салты мәдениетін, сондай-ақ, эмоциясын тұрақтандыру, өз денесін басқара білуге үйрету, физикалық, ақыл-ой, шығармашылық қабілеттерін, адамгершілік қасиеттерін жетілдіруді қалыптастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" Республикалық мемлекеттік қызыналық кәсіпорны
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

226 301
65
Научно-методическое и информационно-ресурсное сопровождение программы нравственно-духовного образования "Самопознание" в масштабе страны
Научно-методическое сопровождение деятельности пилотных организаций образования по программе нравственно-духовного образования "Самопознание"; мониторинг состояния преподавания предмета "Самопознание" в системе образования Республики Казахстан. Организационно-техническая поддержка, содержательное обеспечение (подготовка текстовых, видеоматериалов) интернет-портала по нравственно-духовному образованию
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Национальный институт гармоничного развития человека"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
104 "Нравственно-духовное образование детей и учащейся молодежи"
829 065
66
Мониторинг образовательных достижений обучающихся (МОДО) начального и основного среднего образования
Формирование новой базы тестовых заданий для начального и основного среднего образования с учетом обновленного содержания программ ГОСО, предназначенных для определения уровня функциональной грамотности.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
18 744
67
Участие в международном исследовании качества чтения и понимания текста PIRLS
Участие РК в PIRLS предусмотрено ГПРОН. Основы навыков чтения закладываются в начальной школе. В 2021 году будут проведены следующие мероприятия по участию в PIRLS: перевод материалов основного исследования с английского языка на казахский и русский языки; тиражирование инструментария и руководств для тест проводящих и школьных координаторов; проведение PIRLS-2021; кодировка и обработка данных; формирование международной базы данных; оплата взноса за участие в PIRLS-2021; участие в обязательных встречах-семинарах; проведение обучающего семинара для участников
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
69 364
68
Участие в международном исследовании качества естественно-математического образования TIMSS
Участие в TIMSS позволяет оценить преемственность начального и основного среднего образования (4-классники TIMSS-2019 - это 8-классники в TIMSS-2023). Участие Казахстана в TIMSS обозначено в ГПРОН. Казахстан принял участие в четырех циклах TIMSS. В 2021 году будут проведены следующие мероприятия по участию в TIMSS: оплата первого странового взноса и ежегодного членского взноса для цикла TIMSS-2023; подготовка и публикация Национального отчета по итогам участия Казахстана в TIMSS-2019; участие в обязательных встречах Национальных координаторов и заседании Генеральной ассамблеи IEA; проведение региональных встреч с педагогической общественностью по итогам участия Казахстана в TIMSS-2019; формирование выборки участников апробации TIMSS-2023; международная верификация и адаптация инструментария апробации; подготовка отчета о проделанной работе за год
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"

226 301
65
"Өзін-өзі тану" рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасын ел аумағында ғылыми-әдістемелік және ақпараттық-ресурстық қолдау
"Өзін-өзі тану" рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасы бойынша пилоттық білім беру ұйымдарының қызметін ғылыми-әдістемелік сүйемелдеу. Қазақстан Республикасы білім беру жүйесінде "Өзін-өзі тану" пәнін оқыту жағдайына мониторинг жүргізу. Рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасы бойынша интернет-порталды ұйымдастырушылық-техникалық қолдау; мазмұндық қамтамасыз ету, бейнематериалдарды дайындау
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Адамның үйлесімді дамуы ұлттық институты" КЕАҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
104 "Балалар мен оқушы жастарға адамгершілік-рухани білім беру"
829 065
66
Бастауыш және негізгі орта білім беру білім алушыларының білім жетістіктерінің мониторингі (МОДБ)
Функционалдық сауаттылық деңгейін анықтауға арналған МЖМБС бағдарламаларының жаңартылған мазмұнын ескере отырып, бастауыш және негізгі орта білім беру үшін тест тапсырмаларының Жаңа базасын қалыптастыру.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
18 744
67
PIRLS мәтінді түсіну мен оқу сапасын бағалайтын халықаралық зерттеуге қатысу
ҚР-ның PIRLS-ке қатысуы ББҒДМБ қарастырылған. Оқу дағдыларының негіздері бастауыш мектепте қаланады. 2021 жылы PIRLS-ке қатысу бойынша мынадай іс-шаралар өткізілетін болады: негізгі зерттеу материалдарын ағылшын тілінен қазақ және орыс тілдеріне аудару; тест өткізуші және мектеп үйлестірушілеріне арналған құралдар мен нұсқаулықтарды тираждау ; PIRLS-2021 өткізу; деректерді кодтау және өңдеу; халықаралық деректер базасын қалыптастыру; PIRLS-2021 қатысу үшін жарнаны төлеу; міндетті кездесу-семинарларға қатысу; PIRLS-2021 қатысушылары үшін оқыту семинарын өткізу; PIRLS-2021
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
69 364
68
TIMSS жаратылыстану-математикалық білім беру сапасын халықаралық зерттеуге қатысу
TIMSS-ке қатысу бастауыш және негізгі орта білімнің сабақтастығын бағалауға мүмкіндік береді (TIMSS-2019 4 сынып оқушылары TIMSS-2023 8 сынып оқушылары). Қазақстанның TIMSS-ке қатысуы ББҒДМБ-да белгіленген. Қазақстан TIMSS төрт циклына қатысты. 2021 жылы TIMSS-ке қатысу бойынша мынадай іс-шаралар өткізілетін болады: TIMSS-2023 циклі үшін бірінші елдік жарнаны және жыл сайынғы мүшелік жарнаны төлеу; TIMSS-2019-ға Қазақстанның қатысу қорытындылары бойынша Ұлттық есепті дайындау және жариялау; ұлттық үйлестірушілердің міндетті кездесулеріне және IEA Бас ассамблеясының отырысына қатысу; Қазақстанның TIMSS-2019-ға қатысу қорытындылары бойынша педагогикалық қоғамдастықпен өңірлік кездесулер өткізу; TIMSS-2023 апробациясына қатысушылардың іріктемесін қалыптастыру; Халықаралық верификация және апробация құралдарын бейімдеу; бір жыл ішінде атқарылған жұмыс туралы есеп дайындау
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

134 594
69
Участие в международном исследовании оценки образовательных достижений обучающихся PISA
PISA - признанный в мире инструмент оценки функциональной грамотности 15-летних обучающихся. Результаты страны в PISA обозначены как целевой индикатор ГПРОН. В 2021 году будут проведены следующие мероприятия по участию в PISА: организация обучающего семинара для областных координаторов и тест-администраторов; проведение апробационного исследования PISA-2021; оплата взноса за участие в PISA-2022; участие в обязательных заседаниях Руководящего Совета PISA (PGB), в международном обучающем тренинге кодировщиков; тиражирование руководств для тест проводящих и школьных координаторов апробации; кодировка и обработка данных апробации; формирование международной базы данных по итогам апробации
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
69 747
70
Участие в международном исследовании компьютерной и информационной грамотности ICILS

134 594
69
PISA білім алушылардың білім жетістіктерін бағалауды халықаралық зерттеуде қатысу
PISA-15 жастағы білім алушылардың функционалдық сауаттылығын бағалаудың әлемде танылған құралы. PISA-да елдің нәтижелері ББҒДМБ-ның мақсатты индикаторы ретінде белгіленген. 2021 жылы РІЅА-ға қатысу бойынша мынадай іс-шаралар өткізілетін болады: облыстық үйлестірушілер мен тест-әкімшілер үшін оқыту семинарын ұйымдастыру; PISA-2021 апробациялық зерттеуін жүргізу; PISA - 2022 қатысу үшін жарнаны төлеу; PISA (PGB) басқару кеңесінің міндетті отырыстарына, кодтаушылардың халықаралық оқыту тренингіне қатысу; PISA-ны апробациялауды өткізетін және мектеп үйлестірушілері үшін басшылықтарды тираждау.; апробация деректерін кодтау және өңдеу; апробация қорытындылары бойынша халықаралық деректер базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
69 747
70
ICILS компьютерлік және ақпараттық сауаттылық халықаралық зерттеуіне қатысу

ICILS – это первое исследование компьютерной и информационной грамотности, не имеющее аналогов в мире, которое оценивает уровень сформированности ИКТ-компетенции школьников. Участие Казахстана в основном исследовании ICILS обозначено в ГПРОН на 2016-2019 гг. и имеет высокую значимость для развития ИКТ-образования в стране. В 2021 году будут проведены следующие мероприятия по участию по ICILS:
1. Оплата ежегодного странового взноса за участие в ICILS-2023.
2.Подготовка инструментария апробационного исследования ICILS-2023.
3. Формирование списка участников апробации ICILS-2023.
4. Организация и проведение семинара с педагогической общественностью для диссеминации результатов ICILS-2018 "Обзор тестовых заданий и обсуждение уроков прошлого цикла".
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
55 322
71
Участие в международном исследовании PISA для школ
PISA для школ направлено на проведение внешней оценки на уровне отдельной школы вне цикла основного международного исследования, по итогам которого школа получает отчет об уровне функциональной грамотности обучающихся в сравнении с другими школами РК и более 70 стран мира. Это позволяет школе определить болевые точки и при правильной поддержке повысить результаты PISA. В 2021 году будут проведены следующие мероприятия по участию в PISА для школ: 1. Подписание соглашения с ОЭСР. 2. Подготовка инструментария (адаптация и перевод на казахский и русский языки). 3. Формирование выборки апробационного исследования. 4. Проведение апробационного исследования в организациях образования. 5. Оплата взноса за участие в PISA для школ. 6. Кодировка и обработка данных апробации. 7. Формирование национальной базы данных по итогам апробации.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
213 323
72
Участие в международном исследовании преподавания и обучения TALIS
TALIS – это единственное и самое масштабное международное исследование в мире, которое оценивает условия работы педагогов и образовательную среду в школах путем администрирования опросов среди учителей и директоров школ каждые шесть лет. TALIS предоставляет индикаторы по вопросам привлечения учителей в профессию, педагогического образования, поддержки начинающих учителей, непрерывного профессионального развития, педагогических практик, школьного климата и условиям работы. Будет получена объективная независимая и международно сопоставимая база данных по указанным аспектам деятельности учительского корпуса и об условиях труда педагогов, а также будут представлены тренды по сравнению с результатами TALIS-2018. В 2018 году Казахстан впервые принял участие в TALIS. Этот третий цикл прошел с участием более чем 260 тысяч учителей и директоров школ из 48 стран мира в том числе 6 566 учителей и 331 директор школы со всех регионов Казахстана. Результаты показали сильные (высокие показатели охвата и удовлетворенности мероприятиями профессионального развития ) и слабые (чрезмерная загруженность, существенно превышающая среднего по ОЭСР; низкая удовлетворенность учителей в городской местности) стороны по различным аспектам педагогического корпуса
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"

ICILS-бұл әлемде теңдесі жоқ компьютерлік және ақпараттық сауаттылықты алғашқы зерттеу, ол оқушылардың АКТ-құзыреттілігін қалыптастыру деңгейін бағалайды. Қазақстанның ICILS негізгі зерттеуіне қатысуы 2016-2019 жж. арналған ББҒДМБ-да белгіленген және елде АКТ-білім беруді дамыту үшін жоғары мәнге ие. 2021 жылы ICILS бойынша келесі іс-шаралар өткізіледі:
1. ICILS-2023-ке қатысу үшін жыл сайынғы елдік жарнаны төлеу;
2.​ICILS-2023 апробациялық зерттеу құралдарын дайындау;
3. ICILS-2023 апробациясына қатысушылардың тізімін қалыптастыру;
4.​ICILS-2018 нәтижелерін тарату үшін педагогикалық қоғаммен семинар ұйымдастыру және "өткізу тест тапсырмаларын шолу және өткен цикл сабақтарын талқылау
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
55 322
71
Мектептер үшін PISA халықаралық зерттеуіне қатысу
Мектептер үшін PISA негізгі халықаралық зерттеу циклынан тыс жеке мектеп деңгейінде сыртқы бағалау жүргізуге бағытталған, оның қорытындысы бойынша мектеп ҚР басқа мектептерімен және әлемнің 70-тен астам елімен салыстырғанда білім алушылардың функционалдық сауаттылығының деңгейі туралы есеп алады. Бұл мектепке ауырсыну нүктелерін анықтауға және дұрыс қолдау көрсету арқылы PISA нәтижелерін арттыруға мүмкіндік береді. 2021 жылы мектептер үшін РІЅА-ға қатысу бойынша мынадай іс-шаралар өткізілетін болады: 1. ЭЫДҰ-мен келісімге қол қою; 2. құралдарды дайындау (бейімдеу және қазақ және орыс тілдеріне аудару); 3. апробациялық зерттеудің іріктемесін қалыптастыру; 4. білім беру ұйымдарында апробациялық зерттеу жүргізу; 5. мектептер үшін PISA-ға қатысу жарнасын төлеу; 6. апробация деректерін кодтау және өңдеу; 7. апробация қорытындылары бойынша ұлттық деректер базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
213 323
72
TALIS халықаралық сабақ беру мен оқыту зерттеуіне қатысу
TALIS-бұл әлемдегі жалғыз және ең үлкен халықаралық зерттеу, ол алты жыл сайын мұғалімдер мен мектеп директорлары арасындағы сауалнамаларды басқару арқылы мұғалімдердің жұмыс жағдайлары мен мектептердегі білім беру ортасын бағалайды. TALIS мұғалімдерді мамандыққа тарту, педагогикалық білім беру, жаңа бастаған мұғалімдерді қолдау, үздіксіз кәсіби даму, педагогикалық практика, мектеп климаты және жұмыс жағдайлары бойынша индикаторлар ұсынады. Мұғалімдер корпусы қызметінің көрсетілген аспектілері бойынша және педагогтардың еңбек жағдайлары туралы объективті тәуелсіз және халықаралық салыстырмалы деректер базасы алынатын болады, сондай-ақ TALIS-2018 нәтижелерімен салыстырғанда трендтер ұсынылатын болады.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

83 897
73
Разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников
Разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников, который проводится в форме итоговой аттестации для получения аттестата об общем среднем образовании
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
23 771
74
Формирование базы тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников
Формирование базы тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников, реализующих общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования и учебные программы специального образования, по тестам, разработанным организацией, определяемой уполномоченным органом в области образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
160 280
75
Услуги по формированию базы тестовых заданий для национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности
в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Разработка базы тестовых заданий для национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности
в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества технического и профессионального образования"
276 767
76
Организация и проведение конкурсов профмастерства на международном уровне с учетом требований организации WorldSkills
Организация и проведение Национальным оператором Национального чемпионата WorldSkills Kazakhstan для участия членов национальной сборной Казахстана в международных чемпионатах WorldSkills International в г.Шанхай (Китай), оплата ежегодных членских взносов в международные ассоциации WorldSkills International и WorldSkills Europe
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Таlap"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

83 897
2018 жылы Қазақстан алғаш рет TALIS-ке қатысты. Бұл үшінші цикл әлемнің 48 елінен 260 мыңнан астам мұғалімдер мен мектеп директорларының, оның ішінде Қазақстанның барлық өңірлерінен 6 566 мұғалім мен 331 мектеп директорының қатысуымен өтті. Нәтижелер педагогикалық корпустың әртүрлі аспектілері бойынша күшті (кәсіптік даму іс-шараларымен қамтудың және қанағаттанудың жоғары көрсеткіштері) және әлсіз (ЭЫДҰ бойынша орташадан едәуір асатын шамадан тыс жүктеме; қалалық жерлердегі мұғалімдердің төмен қанағаттануы) жақтарын көрсетті
73
Мектеп бітірушілердің оқу бейінін ескере отырып, мемлекеттік мектеп бітіру емтихандарының материалдарын әзірлеу
Жалпы орта білім туралы аттестат алу үшін қорытынды аттестаттау нысанында өткізілетін бітірушілердің оқу бейінін ескере отырып, емтихан материалдарын әзірлеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
23 771
74
Педагог қызметкерлердің Ұлттық біліктілігін тестілеуге арналған тест тапсырмаларын қалыптастыру
Білім беру саласындағы уәкілетті орган айқындайтын ұйым әзірлеген тестілер бойынша бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын және арнайы білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлердің ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
160 280
75
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлер мен оған теңестірілген лауазымдарды атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру жөніндегі қызметтер
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген лауазымдарды атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын әзірлеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Техникалық және кәсіптік білім беру сапасына сырттай бағалау жүргізу"
276 767
76
WorldSkills ұйымдары талаптарын ескере кәсіби шеберлік сайыстарын халықаралық деңгейде ұйымдастыру және өткізу
WorldSkills Internetional Шанхай қ. (Қытай) өтетін халықаралық чемпионаттарда Қазақстан ұлттық құрамасы мүшелерінің қатысуы үшін, Ұлттық оператормен WorldSkills Kazakhstan Ұлттық чемпионатын ұйымдастыру және өткізу,WorldSkills International және WorldSkills Europe халықаралық ассоциацияларына жылдық мүшелік жарналарын төлеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Таlap" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

428 875
77
Услуги по актуализации типовых учебных планов и программ по специальностям ТиПО на основе профессиональных стандартов
Актуализация типовых учебных планов и программ по специальностям ТиПО на основе 297 профессиональных стандартов для приведения содержания обучения требованиям работодателей. Обновленные учебные планы и программы позволят сформировать профессиональные компетенции, необходимые для конкретного рабочего места, на основе модульного обучения с использованием прогрессивных технологий обучения
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Таlap"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
154 162
78
Привлечение зарубежных экспертов в целях реализации проекта "Жас Маман"
Привлечение зарубежных экспертов для колледжей в рамках проекта "Жас маман"
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Таlap"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
120 "Привлечение зарубежных экспертов в рамках проекта "Жас Маман"
296 893
79
Услуги по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО "Назарбаев Университет"
Организация подготовки и обучения слушателей по Программе предуниверситетской подготовки (Foundation), организация обучения по программам бакалавриата, магистратуры, докторантуры PhD в школах инженерии, наук и технологий, социальных и гуманитарных наук, государственной политики, бизнеса, образования, медицины, горного дела и наук о земле
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
102 "Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев университет" за счет средств республиканского бюджета"
128 "Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев университет" за счет целевого трансферта из Национального фонда"
51 900 718
80
Услуги по реализации параметров Болонского процесса в Республике Казахстан
В рамках услуги по реализации параметров Болонского процесса в Республике Казахстан будут выполнены следующие мероприятия:
1.Подготовка аналитического отчета по реализации принципов Болонского процесса в Республике Казахстан.
2.Разработка методических рекомендаций по оценке качества образования в контексте Болонского процесса.
3.Проведение мониторинга и анализа развития инструментов Болонского процесса академической мобильности в вузах Казахстана.
4.Членские взносы в Европейский реестр обеспечения качества (EQAR) в целях развития национальной системы гарантии качества.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр Болонского процесса и академической мобильности"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"

428 875
77
Кәсіби стандарттар негізінде ТжКБ мамандықтары бойынша үлгілік оқу жоспарлары мен бағдарламаларды жаңарту бойынша қызметтер
Оқыту мазмұнын жұмыс берушілердің сұранысына сәйкестендіру үшін ТжКБ саласындағы үлгілік оқу жоспарлары мен бағдарламаларды 297 Кәсіби стандарттар негізінде жаңарту. Жаңартылған оқу жоспарлары мен бағдарламалары оқытудың алдыңғы қатарлы технологияларын қолдана отырып, модульдік оқыту негізінде белгілі бір жұмыс орнына қажетті кәсіби құзіреттілікті қалыптастыруға мүмкіндік береді
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Таlap" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
154 162
78
"Жас Маман" жобасы шеңберінде шетелдік сарапшыларды тарту
"Жас маман" жобасы шеңберінде колледждер үшін шетелдік сарапшыларды тарту
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Таlap" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз"
120 "Жас Маман" жобасы шеңберінде шетелдік сарапшыларды тарту"
296 893
79
"Назарбаев Университеті" ДББҰ-да жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде даярлау бойынша көрсетілетін қызметтер
Университетке дейін дайындық бағдарламасы (Foundation) бойынша тыңдаушылар даярлауды және оқытуды ұйымдастыру, инженерия, ғылымдар мен технологиялар, әлеуметтік және гуманитарлық ғылымдар, мемлекеттік саясат, бизнес, білім беру, медицина, кен өндіру және жер туралы ғылымдар мектептерінде бакалавриат, магистратура, Phd докторантурасы бағдарламалары бойынша оқытуды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДББҰ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
102 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев университеті" ДББҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер"
128 "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев университеті" ДББҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер"
51 900 718
80
Қазақстан Республикасында Болон процесінің параметрлерін жүзеге асыру бойынша қызметтер
Қызмет шеңберінде Болон процесінің параметрлерін жүзеге асыру мақсатында ҚР-да мынадай іс-шаралар жүзеге асырылады:
1. Қазақстан Республикасында Болон процесінің қағидаттарын жүзеге асыру туралы талдамалық есепті дайындау;
2. Болон процесінің контексінде білім сапасын бағалау бойынша әдістемелік ұсыныстар әзірлеу;
3. Қазақстан ЖОО-дағы академиялық ұтқырлық Болон процесінің құралдарын дамытуды бақылау және талдау;
4. Еуропалық сапа кепілдігінің тізілімінде (EQAR) ұлттық сапаны қамтамасыз ету жүйесін дамыту үшін мүшелік жарналар
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Болон процессі мен академиялық ұтқырлық орталығы" ШЖҚ РММ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

38 750
81
Оценка и формирование рейтинга образовательных программ высших учебных заведений
Ведется работа по проведению оценки образовательных программ высших учебных заведений (уровня бакалавриат) выпускников, за исключением организаций образования, подведомственных органам национальной безопасности РК, органам прокуратуры РК, министерств внутренних дел, обороны, а также Министерства культуры и спорта РК на соответствие современным реалиям рынка труда, требованиям действующих организаций и предприятий
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НПП РК "Атамекен"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"
80 333
82
Услуги по сопровождению реестра образовательных программ высшего и послевузовского образования
Разработка инструктивных документов ведения реестра. Обеспечение процедуры приема заявок от вузов на включение ОП в реестр. Обработка в ЕСУВО заявок вузов. Формирование базы экспертов. Организация работы экспертов. Включение ОП в еестр. Исключение ОП из реестра. Мониторинг работы реестра.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр Болонского процесса и академической мобильности"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"
19 953
83
Услуги по возврату государственных образовательных и студенческих кредитов

38 750
81
Білім беру бағдарламаларының рейтингін жасау бойынша қызметтер
2017-2021 оқу жылдары Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдарына, Қазақстан Республикасының прокуратура органдарына бағынысты, Ішкі істер, Қорғаныс министрліктерінің, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің білім беру ұйымдарын қоспағанда, жоғары оқу орындарының 2000 білім беру бағдарламасына еңбек нарығының қазіргі шындығына, жұмыс істеп тұрған ұйымдар мен кәсіпорындардың талаптарына сәйкестігі тұрғысынан бағалау жүргізу (бакалавриат деңгейі)
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
80 333
82
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларының тізілімін сүйемелдеу жөнінде көрсетілетін қызметтер
Тізілім жүргізуге арналған нұсқаулық құжаттарды әзірлеу. ББ-ні Тізілімге енгізу үшін жоғары оқу орындарынан өтінім қабылдау рәсімін қамтамасыз ету. ЖБББЖ базасында ЖОО өтінімдерін өңдеу. Сарапшылар базасын қалыптастыру. Сарапшылар жұмысын ұйымдастыру. ББ-ні Тізілімге енгізу. ББ-ні Тізілімнен шығару. Тізілім жұмысына мониторинг жүргізу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Болон процессі мен академиялық ұтқырлық орталығы" ШЖҚ РММ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
19 953
83
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару бойынша қызмет көрсету

Предоставление услуг по мониторингу и учету государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, выданных в период с 1999 по 2005 годы, обеспечению их возврата, в том числе путем принудительного взыскания в судебном порядке
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
104 "Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов"
21 142
84
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан (Казтест)
КАЗТЕСТ - это система оценки уровня владения казахским языком граждан Республики Казахстан и иностранных граждан, осуществляющих различные виды деятельности на территории Республики Казахстан. Для реализации государственной языковой политики начиная с 2006 года ежегодно проводится тестирование по системе КАЗТЕСТ. Диагностическое тестирование государственных служащих и работников бюджетных организаций проводится бесплатно. Для обновления базы проводится разработка, две экспертизы и две корректировки тестовых заданий. Организовываются и проводятся курсы повышения квалификации разработчиков и экспертов тестовых заданий
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
108 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан"
55 823
85
Услуги по обеспечению и сопровождению мероприятий, связанных с Единым национальным тестированием
Организационные мероприятия, связанные с проведением Единого национального тестирования и формированием базы тестовых заданий:
- осуществление работы по разработке, экспертизе, корректировке и апробации тестовых заданий ЕНТ выпускников организаций среднего образования текущего года, прошлых лет, выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, выпускников организаций среднего образования, обучавшихся по линии международного обмена школьников за рубежом, а также лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан, окончивших учебные заведения за рубежом;
- осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий ЕНТ выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, поступающих по образовательным программам высшего образования, предусматривающим сокращенные сроки обучения;
- организация и проведение ЕНТ.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"

1999 жылдан 2005 жыл аралығында берілген мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді мониторингілеу және есепке алу, сондай-ақ олардың қайтарылуын, оның ішінде сот тәртібімен мәжбүрлі түрде өндіріп алу арқылы, қамтамасыз ету бойынша қызметтерді көрсету
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
104 "Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу"
21 142
84
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау (ҚАЗТЕСТ)
ҚАЗТЕСТ – бұл Қазақстан Республикасының азаматтары мен Қазақстан Республикасы аумағында түрлі қызметін жүзеге асырып жүрген шетел азаматтарының қазақ тілін меңгеру деңгейін бағалаудың отандық жүйесі. 2006 жылдан бастап мемлекеттік тіл саясатын жүзеге асыру мақсатында мемлекеттік тілді меңгеру деңгейін анықтау үшін жыл сайын ҚАЗТЕСТ жүйесі бойынша тестілеу өткізіледі. Мемлекеттік органдар мен бюджеттік мекемелер қызметкерлері үшін диагностикалық тестілеу тегін өткізіледі. Базаны толықтыру үшін тест тапсырмалары әзірленіп, екі рет сараптама және екі рет түзету жүргізіледі. Тест тапсырмаларын әзірлемешілер мен сарапшылар үшін біліктілігін арттыру курстары ұйымдастырылып, өткізіледі.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
108 "Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау"
55 823
85
Ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру мен өткізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге және тест тапсырмаларының базасын қалыптастыруға байланысты ұйымдастыру іс-шаралары:
- орта білім беру ұйымдарының ағымдағы жылғы, өткен жылдардағы бітірушілерін, техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру бітірушілерін, халықаралық оқушылар алмасу желісі бойынша шетелде оқыған орта білім беру ұйымдарының бітірушілерін, сондай-ақ шетелде оқу орындарын бітірген, Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ адамдарды ҰБТ-ның тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, түзету және сынақтан өткізу бойынша жұмыстарды жүзеге асыру;
- қысқартылған оқу мерзімдерін көздейтін жоғары білімнің білім беру бағдарламалары бойынша оқуға түсетін техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру бітірушілерінің ҰБТ тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынақтан өткізу және түзету жұмыстарын жүзеге асыру;
- Ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

1 670 902
86
Услуги по формированию базы тестовых заданий для комплексного тестирования в магистратуру
Комплексное тестирование по группам образовательных программ состоят из теста по иностранному языку, теста по профилю группы образовательных программ, теста на определение готовности к обучению. Осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий комплексного тестирования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"
243 183
87
Услуги по подготовке и участия в XXX Всемирной зимней Универсиаде в г.Люцерн (Швейцария)
Подготовка к участию национальной сборной команды Республики Казахстан в XXX Всемирной зимней Универсиаде в городе Люцерн (Швейцария), а также оплата взносов и расходов, связанных с участием в Универсиаде
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический центр физической культуры"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
113 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
193 089
88
Услуги по организации и проведению XI летней Универсиады Республики Казахстан
Организация и проведение ХI летней Универсиады Республики Казахстан среди студентов вузов Республики Казахстан по разным видам спорта
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический центр физической культуры"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
113 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
97 983
89
Услуги по организации проведения государственной научно-технической экспертизы научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, предлагаемых к финансированию из государственного бюджета, а также организация работы национальных научных советов, промежуточные отчеты о научной и (или) научно-технической деятельности в рамках программно-целевого финансирования, итоговые отчеты о научной и (или) научно-технической деятельности
Поиск и привлечение экспертов, формирование документов по проведенным в рамках договора государственным научно-техническим экспертизам в соответствии с требованиями действующего законодательства. Оплата услуг экспертов и других работников, мониторинг результативности проводимых работ/услуг. Формирование банков данных научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, зарубежных и отечественных экспертов и экспертных заключений. Оплата вознаграждения членам Национального научного совета, оплата их командировочных расходов, мониторинг выполнения научных работ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
217 "Развитие науки"
103 "Проведение государственной научно-технической экспертизы за счет средств республиканского бюджета"
112 "Проведение государственной научно-технической экспертизы за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"

1 670 902
86
Магистратураға түсуге арналған кешенді тестілеудің тест тапсырмалары базасын қалыптастыру жөніндегі қызметтер
Білім беру бағдарламаларының топтары бойынша кешенді тестілеу шет тілі бойынша тесттен, білім беру бағдарламалары тобының бейіні бойынша тесттен, оқуға дайындығын анықтауға арналған тесттен тұрады. Кешенді тестілеудің тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, байқаудан өткізу және түзету бойынша жұмыстарды жүзеге асыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
243 183
87
Люцерн қаласындағы (Швецария) XXX Дүниежүзілік қысқы Универсиадаға дайындық және қатысу жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасының Ұлттық құрама командасының Люцерн қаласындағы (Швейцария) XXX Дүниежүзілік қысқы Универсиадаға қатысуына дайындық, сондай-ақ Универсиадаға қатысуға байланысты жарналарды төлеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
113 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
193 089
88
Қазақстан Республикасының XI жазғы Универсиадасын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының студенттері арасында спорттың әртүрлі түрлері бойынша Қазақстан Республикасының ХІ жазғы Универсиадасын ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
113 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
97 983
89
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыруға ұсынылатын ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламаларға мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама жүргізуді ұйымдастыру жөніндегі қызметтер, сондай-ақ ұлттық ғылыми кеңестердің жұмысын ұйымдастыру
Сарапшыларды іздеу және тарту, қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес шарт шеңберінде жүргізілген мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптамалар бойынша құжаттарды қалыптастыру. Сарапшылардың және басқа қызметкерлердің қызметіне ақы төлеу, жүргізілетін жұмыстар/көрсетілетін қызметтер нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламалардың, шетелдік және отандық сарапшылардың, сараптамалық қорытындылардың дерекқорын қалыптастыру. Ұлттық ғылыми кеңес мүшелеріне сыйақы төлеу, олардың іссапар шығыстарын өтеу, ғылыми жұмыстарды орындау мониторингі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама ұлттық орталығы" АҚ
217 "Ғылымды дамыту"
103 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманы жүргізу"
112 "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманы жүргізу"

1 759 510
90
Услуги по предоставлению грантов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности
Услуги по организации процесса грантового финансирования проектов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Фонд науки"
217 "Развитие науки"
105 "Услуги по предоставлению грантов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности"
265 979
91
Грантовое финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности
Предоставление грантов на практическое применение результатов научной и (или) научно-технической деятельности, включая результаты интеллектуальной деятельности, с целью вывода на рынок новых или усовершенствованных товаров, процессов и услуг
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Фонд науки"
217 "Развитие науки"
106 "Грантовое финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности за счет средств республиканского бюджета"
113 "Грантовое финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
10 800 000
92
Услуги по научно-познавательному, библиотечно-информационному обеспечению, популяризации казахстанской науки, обеспечению функционирования научно-исследовательских институтов и учреждений, музея, научной библиотеки
Осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области науки и образования. Популяризация казахстанской науки путем организации и проведения научно-образовательной и культурно-просветительской работы. Научно-фондовая работа в музеях. Осуществление научной обработки музейных фондов, раскрытие его с помощью справочно-поискового аппарата в традиционном и электронном видах и организация доступа к нему. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, оказание информационных и методических услуг для ученых, научно-исследовательских учреждений. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, совершенствование работы филиалов, формирование площадки для доступа массового читателя и исследователей к исторически значимым и редким архивным и библиотечным материалам. Пропаганда достижений казахстанской науки, организация и проведение мероприятий. Международное сотрудничество в области научной и научно-технической деятельности, участие в международных программах и проектах
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Ғылым ордасы"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации"
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"

1 759 510
90
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға гранттар беру жөніндегі қызметтер
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызметтің нәтижелерін коммерцияландыру жобаларын гранттық қаржыландыру процесін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ғылым қоры" АҚ
217 "Ғылымды дамыту"
105 "Ғылыми және (немесе) ғылыми- техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға гранттар беру жөніндегі қызметтер"
265 979
91
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыру
Жаңа немесе жетілдірілген тауарларды, процестер мен көрсетілетін қызметтерді нарыққа шығару мақсатында зияткерлік қызмет нәтижелерін қоса алғанда, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін практикалық тұрғыда қолдануға гранттарды беру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ғылым қоры" АҚ
217 "Ғылымды дамыту"
106 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыру"
113 "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыру"
10 800 000
92
Ғылыми-танымдық, кітапханалық-ақпараттық қамтамасыз ету, қазақстандық ғылымды кеңінен таныту, ғылыми-зерттеу институттарының және мекемелердің, музейлердің және ғылыми кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Ғылым мен білім саласында өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыру. Ғылыми-оқыту және мәдени-ағартушылық жұмысты ұйымдастыру және өткізу арқылы қазақтандық ғылымды кеңінен таныту. Музейлердегі ғылыми-қорландыру жұмыстары. Музей қорларын ғылыми өңдеуді жүзеге асыру, оны анықтамалық-іздеу аппаратының көмегі арқылы дәстүрлі және электрондық түрлерін ашу, оларға қолжетімділікті ұйымдастыру. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, ғалымдарға, ғылыми-зерттеу мекемелеріне ақпараттық және әдістемелік қызметтер көрсету. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, филиалдардың жұмысын жетілдіру, тарихи маңызы бар және сирек кездесетін мұрағаттар мен кітапхана материалдарына жаппай оқырман мен зерттеушілердің қолы жетімді болу үшін алаңдар құру. Қазақстандық ғылымның жетістіктерін насихаттау, іс-шаралар ұйымдастыру және өткізу. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет саласындағы халықаралық ынтымақтастық, халықаралық бағдарламалар мен жобаларға қатысу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ғылым ордасы" ШЖҚ РМК
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"

295 067
93
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, отчетов о научной и (или) научно-технической деятельности, диссертаций PhD, защищенных в Республике Казахстан
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, отчетов о научной и (или) научно-технической деятельности, диссертаций PhD, защищенных в Республике Казахстан. Формирование информационных фондов на основе государственного учета проектной и отчетной документации. Государственная регистрация научно-технической деятельности. Расширение телекоммуникационных возможностей доступа к фондам по результатам государственной регистрации. Мониторинг результативности научной и научно-технической деятельности. Организация и развитие международного сотрудничества в сфере научно-технической информации, включающего обмен информационными материалами
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации"
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"

295 067
93
Ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертациялары туралы есептерді мемлекеттік есепке алу
Ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертациялар туралы есептерді мемлекеттік есепке алу. Жобалық және есептілік құжаттаманы мемлекеттік есепке алу негізінде ақпараттық қорларды қалыптастыру. Ғылыми-техникалық қызметті мемлекеттік тіркеу. Мемлекеттік тіркеу нәтижелері бойынша қорларға қолжетімділіктің телекоммуникациялық мүмкіндіктерін кеңейту. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми техникалық ақпарат саласында ақпараттық материалдармен алмасуды қамтитын халықаралық ынтымақтастықты ұйымдастыру және дамыту
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама ұлттық орталығы" АҚ
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"

113 872
94
Организация и проведение курсов повышения квалификации преподавателей общеобразовательных дисциплин по обновленному содержанию образования
Повышение квалификации преподавателей общеобразовательных дисциплин по планированию учебного процесса в контексте обновления содержания образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
223 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций технического и профессионального образования"

113 872
94
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша жалпы білім беретін пәндер оқытушыларының біліктілігін арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу
Білім беру мазмұнын жаңарту контексінде оқу процесін жоспарлау бойынша жалпы білім беретін пәндер оқытушыларының біліктілігін арттыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
223 "Техникалық және кәсіптік білім беру мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"

480 955
95
Услуги по организации и проведению мероприятий в области дополнительного образования "Медаль Елбасы"
Организация и проведение мероприятий в области дополнительного образования "Медаль Елбасы". Нормативное обеспечение системы для мотивации и развития детей и молодежи от 14 до 29 лет. Создание региональной сети системы для мотивации и развития молодежи от 14 до 29 лет. Мониторинг достижений участников
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КФ "Академия Елбасы"
229 "Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"

480 955
95
"Елбасы медалі" қосымша білім беру саласында іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу бойынша қызметтер
"Елбасы медалі" қосымша білім беру саласында іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу. 14 жастан 29 жасқа дейінгі балалар мен жастарды ынталандыру және дамыту жүйесін нормативтік қамтамасыз ету. 14-тен 29 жасқа дейінгі жастар мен жастарды ынталандыру және дамыту үшін аймақтық жүйе құру. Қатысушылардың жетістіктерін бақылау.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Елбасы Академиясы" КҚ
229 "Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарды анықтау және қолдау бастамасын іске асыру"

283 539
96
Услуги по организации и проведению Национальной интеллектуальной олимпиады для сельских школ "Mың бала"
Организация и проведение Национальной интеллектуальной олимпиады для сельских школ "Mың бала"
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КФ "Академия Елбасы"
229 "Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
40 340
97
Услуги по методическому обеспечению для диагностики способностей и профориентации детей
Создание Национальной системы талантов. Тестирование по оценке списобностей и профорентации школьников целевых групп, а также выявление одаренных детей для дальнейшего сопровождения и развития
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КФ "Академия Елбасы"
229 "Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
46 121
98
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана

283 539
96
Ауыл мектептері үшін "Мың бала" ұлттық зияткерлік олимпиадасын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі қызметтер
Ауыл мектептері үшін "Мың бала" ұлттық зияткерлік олимпиадасын ұйымдастыру және өткізу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Елбасы Академиясы" КҚ
229 "Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарды анықтау және қолдау бастамасын іске асыру"
40 340
97
Балалардың қабілеттерін диагностикалау және кәсіптік бағдарлау үшін әдістемелік қамтамасыз ету бойынша қызметтер
Ұлттық таланттар жүйесін құру. Нысаналы топтағы оқушылардың тізімдік санын бағалау және кәсіптік бағдарлау бойынша тестілеу, сондай-ақ одан әрі сүйемелдеу және дамыту үшін дарынды балаларды анықтау.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Елбасы Академиясы" КҚ
229 "Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарды анықтау және қолдау бастамасын іске асыру"
46 121
98
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласында қызмет көрсету

Проведение мероприятий по реализации Государственной программы по реализации языковой политики в Республике Казахстан на 2020 - 2025 годы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына" имени Шайсултана Шаяхметова"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана", подпрограмма
100 "Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана"
439 469
99
Услуги по обеспечению биологической безопасности в сфере науки
Методологическое обеспечение биологической безопасности, определение уровней биологических угроз, выявление новых биологических агентов, разработка эффективных средств индикации и идентификации опасных и особо опасных инфекций. Проработка вопросов обеспечения биологической безопасности с использованием уникальных штаммов коллекций опасных, особо опасных патогенов, вопросов организационного обеспечения биологической безопасности страны
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности" КН МОН РК
233 "Услуги по обеспечению биологической безопасности в сфере науки"
279 080
100
Методологическое сопровождение и мониторинг реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан на 2020 – 2025 годы и стратегических направлений в области здравоохранения, обозначенных в Стратегии развития "Казахстан – 2050"
Методологическое сопровождение и мониторинг реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан на 2020 - 2025 годы
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр развития здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
52 144
101
Мониторинг критериев оценки степени риска в сфере оказания медицинских услуг с использованием информационных систем здравоохранения
Сбор, систематизация и анализ информации о проверках уполномоченного органа, расчет показателей степени риска
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

Қазақстан Республикасындағы тіл саясатын іске асырудың 2020 − 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға бағытталған шараларды өткізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" КеАҚ
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
100 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету"
439 469
99
Ғылым саласындағы биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Биологиялық қауіпсіздікті әдіснамалық қамтамасыз ету, биологиялық қатерлердің деңгейін анықтау, жаңа биологиялық агенттерді анықтау, қауіпті және аса қауіпті инфекцияларды индикациялау мен сәйкестендірудің тиімді құралдарын әзірлеу. Қауіпті, аса қауіпті патогендер коллекцияларының бірегей штаммдарын пайдалана отырып, биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мәселелерін, елдің биологиялық қауіпсіздігін ұйымдастырушылық қамтамасыз ету мәселелерін пысықтау.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің "Биологиялық қаіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" ШЖҚ РМК
233 "Ғылым саласындағы биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
279 080
100
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2020 – 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының және Қазақстан-2050 Даму стратегиясында белгіленген денсаулық сақтау саласындағы стратегиялық бағыттардың іске асырылуын әдіснамалық сүйемелдеу және мониторингтеу
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2020 – 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының және Қазақстан-2050 Даму стратегиясында белгіленген денсаулық сақтау саласындағы стратегиялық бағыттардың іске асырылуын әдіснамалық сүйемелдеу және мониторингтеу
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
52 144
101
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін пайдалана отырып, медициналық қызметтер көрсету саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарының мониторингі
Уәкілетті органның тексерулері туралы ақпаратты жинау, жүйелеу және талдау, тәуекел дәрежесінің көрсеткіштерін есептеу
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

13 294
102
Оказание услуги по обеспечению функциональной и институциональной устойчивости развития электронного здравоохранения
Выполнение мероприятий, связанных с реформированием электронного здравоохранения, в том числе формированием долгосрочного IT-потенциала и обеспечением функциональной, институциональной устойчивости, в рамках развития "электронного здравоохранения" Республики Казахстан, а также модификация информационных систем Министерства здравоохранения Республики Казахстан с целью предоставления возможности применения инновационных технологий при оказании гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в рамках ОСМС
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
244 343

13 294
102
Электрондық денсаулық сақтауды дамытудың функционалдық және институционалдық тұрақтылығын қамтамасыз ету жөнінде қызмет көрсету
Электрондық денсаулық сақтауды реформалауға, оның ішінде ұзақ мерзімді IT-әлеуетін қалыптастыруға және Қазақстан Республикасының "электрондық денсаулық сақтау" саласын дамыту шеңберінде функционалдық, институционалдық орнықтылықты қамтамасыз етуге байланысты іс-шараларды орындау, сондай-ақ тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету кезінде және МӘМС шеңберінде инновациялық технологияларды қолдану мүмкіндігін беру мақсатында Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігінің ақпараттық жүйелерін түрлендіру
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
244 343

103
Методологическая поддержка реформирования системы здравоохранения
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения на основе передового международного опыта. Реализация проектов по вопросам формирования и совершенствования национальных счетов здравоохранения, развития стандартов и регуляторной базы электронного здравоохранения, стратегического управления человеческими ресурсами и развития человеческого капитала системы здравоохранения, методологическая поддержка служб здравоохранения по вопросам дальнейшего развития медицинской помощи населению, методологического сопровождения модернизации медицинской науки и образования, оценки технологий здравоохранения, рационального назначения и использования лекарственных средств, развития формулярной системы Республики Казахстан, продвижения бренда Казахстана "Декларация Астаны по первичной медико-санитарной помощи" в мире и усиления международного сотрудничества в области здравоохранении, совершенствования сети организаций здравоохранения в части улучшения инфраструктуры
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр развития здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
206 634
104
Обеспечение деятельности географически удаленного офиса Всемирной организаций здравоохранения по первичной медико-санитарной помощи
Оказание консультативно-технической поддержки и создание условий государствам-членам Европейского региона
ВОЗ в планировании, систематизации регионального опыта и содействие передаче знаний по первичной медико-санитарной помощи между государствами-членами. Обеспечение поддержки Географически удаленного офиса в выполнении обязательств, принятых на региональном и глобальном уровнях в области предоставления медицинских услуг с соблюдением принципов социальной ответственности и эффективности. Предоставление помещения согласно требованиям Всемирной организации здравоохранения, предоставление оборудования, мебели и техники; создание условий работы Географически удаленного офиса в Казахстане
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
23 945
105
Услуги по сопровождению некоторых программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения, обеспечению эксплуатации национальной телемедицинской сети Республики Казахстан
Сопровождение программных комплексов (информационных систем) в области здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"

103
Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды әдіснамалық қолдау
Озық халықаралық тәжірибе негізінде денсаулық сақтауды реформалауды әдіснамалық қолдау. Денсаулық сақтаудың ұлттық шоттарын қалыптастыру және жетілдіру, электрондық денсаулық сақтаудың стандарттары мен реттеушілік базасын дамыту, адами ресурстарды стратегиялық басқару және денсаулық сақтау жүйесінің адами капиталын дамыту мәселелері бойынша жобаларды іске асыру, халыққа медициналық көмекті одан әрі дамыту мәселелері бойынша денсаулық сақтау қызметтерін әдіснамалық қолдау, медициналық ғылым мен білім беруді жаңғыртуды әдіснамалық сүйемелдеу, денсаулық сақтау технологияларын бағалау, дәрілік заттарды ұтымды тағайындау және пайдалану, Қазақстан Республикасының формулярлық жүйесін дамыту, әлемде "Алғашқы медициналық-санитариялық көмек жөніндегі Астана декларациясы" Қазақстан брендін ілгерілету және денсаулық сақтау саласындағы халықаралық ынтымақтастықты күшейту, инфрақұрылымды жақсарту бөлігінде денсаулық сақтау ұйымдарының желісін жетілдіру мәселелері бойынша жобаларды іске асыру
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
206 634
104
Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының медициналық-санитариялық алғашқы көмек жөніндегі географиялық жағынан қашық орналасқан офисінің қызметін қамтамасыз ету
ДДҰ-ның Еуропалық өңіріне мүше мемлекеттерге өңірлік тәжірибені жоспарлауда, жүйелеуде консультативтік-техникалық қолдау көрсету және жағдайлар жасау және мүше мемлекеттер арасында алғашқы медициналық-санитариялық көмек бойынша білім беруге жәрдемдесу. Әлеуметтік жауапкершілік және тиімділік қағидаттарын сақтай отырып, медициналық қызметтер көрсету саласындағы өңірлік және жаһандық деңгейлерде қабылданған міндеттемелерді орындауда географиялық жағынан қашық орналасқан офисті қолдауды қамтамасыз ету. Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының талаптарына сәйкес үй-жай беру, жабдықтар, жиһаз және техника беру; Қазақстанда географиялық жағынан қашық орналасқан офистің жұмыс істеуіне жағдай жасау
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
23 945
105
Денсаулық сақтау саласында кейбір бағдарламалық кешендерді және электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының ұлттық телемедициналық желісін пайдалануды қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтерді
Денсаулық сақтау саласындағы бағдарламалық кешендер мен электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"

326 500
106
Услуги по обеспечению финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Услуги по обеспечению финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
НАО "Фонд социального медицинского страхования"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
102 "Услуги по обеспечению финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
638 571

326 500
106
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету бойынша қызметтер
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" КЕАҚ
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету"
102 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
638 571

107
Организация работы по развитию санитарной авиации Республики Казахстан
Организация экстренной медицинской помощи населению Республики Казахстан с использованием воздушного транспорта (санитарной авиации). Организация и координация деятельности региональных отделений санитарной авиации. Развитие службы санитарной авиации в Республике Казахстан на основе международных стандартов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный координационный центр экстренной медицины"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
107 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации за счет средств республиканского бюджета"
6 590 816
108
Услуги по координации в области трансплантологии
Обеспечение кoopдинaции слyжбы тpaнcплaнтaции в Республике Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр по координации трансплантации и высокотехнологичных медицинских услуг"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
114 "Услуги по координации в области трансплантологии"
160 465
109
Охрана общественного здоровья
1. Проведение референсных лабораторных исследований и инструментальных замеров.
2. Организация и проведение программ внешней оценки качества.
3. Ведение санитарно-эпидемиологического мониторинга, сбор информации от регионов РК, статистическая обработка, агрегирование и анализ полученных данных с рекомендациями для Министерства здравоохранения Республики Казахстан и Комитета санитарно-эпидемиологического контроля по обеспечению санэпидблагополучия населения РК.
4. Внедрение Национальной системы дозорного эпидемиологического надзора и контроля за антимикробной резистентностью в Республике Казахстан.
5. Обеспечение деятельности Оперативного центра по чрезвычайным ситуациям в области общественного здравоохранения.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
605 427
6. Разработка и внедрение системы сбора данных, оценки и мониторинга программ профилактики инфекций инфекционного контроля при оказании медицинской помощи. 7. Повышение кадрового потенциала региональных специалистов Комитета санитарно-эпидемиологического контроля и сотрудничающих министерств (ведомств) методом проведения республиканских семинаров, круглых столов, вебинаров, тренингов и обучение на рабочих местах. 8. Разработка (пересмотр) санитарных правил с учетом научного обоснования и мирового опыта. Разработка правил и порядка проведения санитарно-эпидемиологической экспертизы, определяющих объемы, перечень и кратность лабораторных исследований. 9. Оказание организационно-методической, практической помощи, эпидемиологических расследований по вопросам санитарно-эпидемиологического благополучия.

107
Қазақстан Республикасының санитариялық авиациясын дамыту жөніндегі жұмысты ұйымдастыру
Әуе көлігін (санитариялық авиацияны) пайдалана отырып, Қазақстан Республикасының халқына шұғыл медициналық көмек көрсетуді ұйымдастыру;
Өңірлік санитариялық авиация бөлімшелерінің қызметін ұйымдастыру және үйлестіру;
Халықаралық стандарттар негізінде Қазақстан Республикасында санитариялық авиация қызметін дамыту
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық шұғыл медицинаны үйлестіру орталығы" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
107 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету"
6 590 816
108
Трансплантология саласындағы үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасында транспланттау қызметін үйлестіруді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Транспланттауды және жоғары технологиялық медициналық қызметті үйлестіру жөніндегі республикалық орталық" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
114 "Трансплантация саласында үйлестіру жүйесін құру бойынша көрсетілетін қызметтер"
160 465
109
Қоғамдық денсаулықты сақтау
1. Референстік зертханалық зерттеулер мен аспаптық өлшеулер жүргізу. 2. Сапаны сырттай бағалау бағдарламаларын ұйымдастыру және өткізу. 3. Санитариялық-эпидемиологиялық мониторинг жүргізу, ҚР өңірлерінен ақпарат жинау, статистикалық өңдеу, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мен Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті үшін санэпидқадағалау қамтамасыз ету бойынша ұсынымдармен алынған деректерді жинақтау және талдау. 4. Қазақстан Республикасында микробқа қарсы төзімділікті шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау мен бақылаудың ұлттық жүйесін енгізу 5. Қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы төтенше жағдайлар жөніндегі Оперативті орталықтың қызметін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
605 427
6. Медициналық көмек көрсету кезінде инфекциялық бақылау инфекцияларының алдын алу бағдарламаларын бағалау және мониторингілеу, деректерді жинау жүйесін әзірлеу және енгізу
7. Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеттің мамандарының және Министрліктің (ведомстволардың) қызметкерлерінің республикалық семинарлар, дөңгелек стөлдер, вебинарлар, тренингтер және жұмыс орнында оқыту әдісімен кадрлық әлеуетін нығайту
8. Ғылыми негіздей отырып санитариялық ережелерді әзірлеу (қайта қарау). Зертханалық зерттеулердің көлемін, тізбесін және санын анықтайтын санитариялық-эпидемиологиялық сатаптамалар жүргізу ережесі мен тәртібін әзірлеу
9. Санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық мәселелері бойынша ұйымдастыру-әдістемелік, практикалық көмек көрсету, эпидемиологиялық тексеру жүргізу

110
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения на территориях особо опасных природных очагов инфекции
Эпидемиологическое и эпизоотологическое обследование энзоотичных по чуме и другим особо опасным инфекциям территорий;
обследование населенных пунктов на энзоотичных по чуме и другим особо опасным инфекциям территориях на пораженность блохами и клещами;
обследование населенных пунктов на энзоотичных по чуме и другим особо опасным инфекциям территориях на заселенность грызунами;
обследование населенных пунктов на энзоотичных по чуме и другим особо опасным инфекциям территориях на пораженность блохами и клещами;
проведение полевой и поселковой дезинсекции на энзоотичной по чуме территории не менее 805 100 тыс. кв.м;
проведение поселковой дератизации на энзоотичной по чуме территории;
лабораторные исследования материала от больных и контактных лиц с подозрением на особо опасные (бактериологические, бактериоскопические, иммунологические, молекулярно-генетические). Синтез праймеров для детекции специфичных генов ДНК возбудителей особо опасных инфекций;
лабораторные исследования проб от животных и из окружающей среды на наличие возбудителей особо опасных инфекций (бактериологические, бактериоскопические, иммунологические, молекулярно-генетические). Сбор,
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
5 366 127
взятие и транспортировка материала из природных очагов чумы и других инфекционных болезней (индикация, экспертные исследования); молекулярное-генетическое изучение штаммов возбудителей особо опасных инфекций методом ПЦР. Генетическое типирование штаммов возбудителей ООИ с использованием мультилокусного VNTR анализа (MLVA) и по SNP локусам с помощью методом Melt-MAMA и методом фрагментарного анализа для внутривидовой дифференциации штаммов возбудителей ООИ, выделенных на территории РК. Синтез специфичных олигонуклеотидов для проведения ПЦР и детекции единичных нкулеотидных замен (SNP) методом Melt-MAMA, подбор оптимальных параметров амплификации;
приготовление биологических препаратов для диагностики особо опасных инфекций согласно утвержденному плану на 2020 год;
депонирование штаммов ООИ: Yersinia pestis, Vibrio cholerae, Bacillus anthracis, Francisella tularensis и штаммов по заявке для производственных нужд по линии МЗ РК;
паспортизация коллекционных, депонированных и свежевыделенных штаммов с использованием микробиологических и информационных методов для введения электронного учета, каталогизации и инвентаризации с помощью цифровой системы контроля патогенных микроорганизмов (англ. название PathogenAgentControlSystem);
поддержка жизнеспособности основных биологических
свойств коллекционных, депонированных, референтных, вакцинных, производственных и учебных штаммов республиканской коллекции МЗР: чумного микроба (Yersinia pestis), холерного вибриона (Vibrio cholerae), сибирской язвы (Bacillus anthracis), туляремий (Francisella tularensis), бруцеллеза (Brucella spp.) и с использованием бактериологических методов;
прогноз, оценка рисков и эпидемиологический анализ в природных очагах чумы и других особо опасных инфекций на подконтрольных территориях;
создание электронных геоинформационных карт распространения природных и почвенных очагов особо опасных инфекций;
сбор информации, оценка и подготовка ежемесячного анализа заболеваемости особо опасными инфекциями в мире по официальным данным ВОЗ и международной информационной сети ProMed;
организация обучения на закрепленной территории профессиональных медицинских кадров: эпидемиологов, инфекционистов, биологов, среднего медицинского персонала, дезинфекторов, медицинских работников первичной медико-санитарной помощи и сотрудников иных министерств и ведомств Республики Казахстан на тренингах, семинарах, тренировочных учениях по профилактике и мерам реагирования на биологические угрозы;
участие в подготовке проектов нормативных правовых актов,
методических документов, алгоритмов, регламентов, макетов-образцов листовок, брошюр, постеров, инфографики по профилактике особо опасных инфекций; организация выездов в регионы Республики Казахстан специалистов-консультантов ННЦООИ для оказания консультативно-методической помощи в организации и проведении мероприятий по профилактике и мерам реагирования на особо опасные инфекции

110
Инфекцияның аса қауіпті табиғи ошақтарының аумақтарында халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету
Оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша энзоотиялық аумақтарды эпидемиологиялық және эпизоотологиялық тексеру;
оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша энзоотиялық аумақтардағы елді мекендердің бүргемен және кенемен зақымдауын зерттеу;
оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша энзоотиялық аумақтарда елді мекендерде кеміргіштердің мекендеуін зерттеу;
оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша энзоотиялық аумақтардағы елді мекендердің бүргемен және кенемен зақымдауын зерттеу;
оба бойынша энзоотиялық аумақта кемінде 805 100 мың ш. м. далалық және кенттік дезинсекция жүргізу;
оба бойынша энзоотиялық аумақта кенттік дератизация жүргізу;
аса қауіпті (бактериологиялық, бактериоскопиялық, иммунологиялық, молекулярлық-генетикалық) деген күдігі бар науқастардан және байланыста болған
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы Аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК"
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
5 366 127
адамдардан алынған материалды зертханада зерттеу. Аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының ДНҚ спецификалық гендерін детекциялауға арналған праймерлер синтезі;
жануарлардан және қоршаған ортадан алынған сынамаларды аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының болуына зертханада зерттеу (бактериологиялық, бактериоскопиялық, иммунологиялық, молекулярлық-генетикалық). Обаның және басқа да жұқпалы аурулардың табиғи ошақтарынан материал жинау, алу және тасымалдау (индикация, сараптамалық зерттеулер);
ПТР әдісімен аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының штаммдарын молекулярлық-генетикалық зерттеу. ҚР аумағында бөлінген ақи қоздырғыштарының штаммдарын түрішілік саралау үшін melt-MAMA әдісімен және фрагменттік талдау әдісімен SNP локустары бойынша және мультиокусты VNTR талдауды (MLVA) пайдалана отырып, ақи
қоздырғыштарының штаммаларын генетикалық типтеу. ПТР жүргізу және Melt-MAMA әдісімен бірлі-жарым нкулеотидті алмастыруларды (SNP) анықтау үшін ерекше олигонуклеотидтерді синтездеу, амплификацияның оңтайлы параметрлерін таңдау;
2020 жылға бекітілген жоспарға сәйкес аса қауіпті инфекцияларды диагностикалау үшін биологиялық препараттарды дайындау;
ақи штаммдарын депозитке салу: Yersinia pestis, Vibrio cholerae, Bacillus anthracis, Francisella tularensis және ҚР ДСМ желісі бойынша өндірістік қажеттіліктерге өтінім бойынша штаммдар;
Патогенді микроорганизмдерді бақылаудың цифрлық жүйесінің көмегімен электрондық есепке алуды, каталогтауды және түгендеуді енгізу үшін микробиологиялық және ақпараттық әдістерді пайдалана отырып, коллекциялық, депозиттелген және жаңадан бөлінген штаммдарды паспорттау (ағылш.
PathogenAgentControlSystem атауы); ҚР ДСМ республикалық коллекциясының коллекциялық, депонирленген, референттік, вакциналық, өндірістік және оқу штаммдарының: оба микробының (Yersinia pestis), тырысқақ вибрионының (Vibrio cholerae), күйдіргінің (Bacillus anthracis), туляремияның (Francisella tularensis), бруцеллездің (Brucella spp.) негізгі биологиялық қасиеттерінің өміршендігін және бактериологиялық әдістерді пайдалана отырып қолдау; бақылаудағы аумақтардағы обаның және басқа да аса қауіпті инфекциялардың табиғи ошақтарындағы қауіптерді болжау, бағалау және эпидемиологиялық талдау; аса қауіпті инфекциялардың табиғи және топырақ ошақтарының таралуының электрондық геоақпараттық карталарын жасау; ДДҰ және ProMed халықаралық ақпараттық желісінің ресми деректері бойынша әлемдегі аса қауіпті инфекциялармен сырқаттанудың ай сайынғы талдауын дайындау және бағалау, ақпарат жинау; бекітілген аумақта эпидемиологтарды, инфекционистерді, биологтарды, орта медициналық персоналды, дезинфекторларды, алғашқы медициналық-санитариялық көмектің медицина қызметкерлерін және Қазақстан Республикасының өзге де министрліктері мен ведомстволарының
қызметкерлерін биологиялық қатерлердің алдын алу және оларға ден қою шаралары бойынша тренингтерде, семинарларда, жаттығу оқу-жаттығуларында оқытуды ұйымдастыру;
аса қауіпті инфекциялардың профилактикасы бойынша нормативтік құқықтық актілердің, әдістемелік құжаттардың, алгоритмдердің, регламенттердің, парақшалардың, брошюралардың, постерлердің, инфографиканың макет-үлгілерінің жобаларын дайындауға қатысу;
аса қауіпті инфекциялардың алдын алу және ден қою шаралары жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыруда және жүргізуде консультациялық-әдістемелік көмек көрсету үшін АҚИҰҒО маман-консультанттарының Қазақстан Республикасының өңірлеріне шығуын ұйымдастыру

111
Обеспечение деятельности Центральной референс лаборатории по уменьшению биологических угроз
Организация и проведение мероприятий по обеспечению эксплуатации помещений, сооружений, инженерных систем и оборудования, по профилактике, предотвращению и ликвидации внештатных ситуаций, связанных с их эксплуатацией;
обеспечение регулярных тренингов и ретренингов для специалистов лабораторий BSL-2 и BSL-3 ЦРЛ;
оценка биологических рисков стандартных операционных процедур ЦРЛ;
обеспечение лаборатории ЦРЛ стандартизованными биологическими моделями SPF (SpecificPathogenFree) категории – мыши, крысы и кролики линии NewZeelandWhite для проведения научных исследований;
мониторинг здоровья лабораторных животных модели SPF (SpecificPathogenFree); изучение вирулентности возбудителей чумного микроба на модели SPF лабораторных животных
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
243 098
112
Обеспечение эпизоотологического мониторинга в казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории
Лабораторные исследования проб почв, доставленных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории, на наличие возбудителя сибирской язвы с использованием бактериологических методов исследования; молекулярно-генетическое исследование (ПЦР) проб почв, доставленных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории, на наличие возбудителя сибирской язвы; - молекулярно-генетическое исследование (ПЦР) проб полевого материала (грызуны, эктопаразиты), собранных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории, на ООИ; -лабораторные исследования подозрительных культур (идентификация), выделенных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории, на ООИ
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
35 717
113
Пропаганда здорового образа жизни
Разработка приоритетов, концептуальных идей, методологическое сопровождение и мониторинг мероприятий по пропаганде здорового образа жизни, повышение грамотности населения в вопросах здоровья, санитарная грамотность в профилактике Covid-19, социально значимых заболеваний, профилактике коронавирусной инфекции и других пандемий. Проведение информационно-разъяснительной работы по реабилитации населения, перенесших Covid-19. Межсекторальное межведомственное участие в организации работы с населением, продвижении приверженности к здоровому образу жизни, санитарной грамотности, соблюдение эпидемиологических мер по профилактике Covid-19
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
104 "Пропаганда здорового образа жизни"

111
Биологиялық қатерлерді азайту жөніндегі орталық референс зертханасының қызметін қамтамасыз ету
Үй-жайларды, құрылыстарды, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды пайдалануды қамтамасыз ету жөніндегі, оларды пайдалануға байланысты штаттан тыс жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі іс - шараларды ұйымдастыру және жүргізу;
BSL-2 және BSL-3 МДМ зертханаларының мамандары үшін тұрақты тренингтер мен ретренингтерді қамтамасыз ету;
МДМ стандартты операциялық рәсімдерінің биологиялық тәуекелдерін бағалау;
ғылыми зерттеулер жүргізу үшін NewZeelandWhite желісінің тышқандары, егеуқұйрықтары мен қояндары – SPF (SpecificPathogenFree) стандартталған биологиялық модельдерімен МДМ зертханасын қамтамасыз ету;
SPF (SpecificPathogenFree) үлгісіндегі зертханалық жануарлардың денсаулығын бақылау;
зертханалық жануарлардың SPF моделіндегі оба микробының қоздырғыштарының вируленттілігін зерттеу
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы Аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
243 098
112
Возрождение аралының қазақстандық бөлігінде және Арал теңізіне іргелес құрлық (жағалау) аумақта эпизоотологиялық мониторингті қамтамасыз ету
Бактериологиялық зерттеу әдістерін пайдалана отырып, Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан жеткізілген топырақ сынамаларын сібір жарасы қоздырғышының болуын зертханалық зерттеу; возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан жеткізілген топырақ сынамаларын сібір жарасы қоздырғышының болуына молекулярлық-генетикалық зерттеу (ПТР) ;
возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан АҚИ-ға жиналған далалық материал сынамаларын (кеміргіштер, эктопаразиттер) молекулярлық-генетикалық зерттеу (ПТР);
возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және Арал теңізіне іргелес құрлық (жағалау) аумақтан бөлінген күдікті дақылдарды АҚИ-ға зертханалық зерттеу (сәйкестендіру)
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы Аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
35 717
113
Салауатты өмір салтын насихаттау
Басымдықтарды, тұжырымдамалық идеяларды әзірлеу, салауатты өмір салтын насихаттау жөніндегі іс-шараларды әдіснамалық сүйемелдеу және мониторингтеу, халықтың денсаулық мәселелеріндегі сауаттылығын арттыру, Covid-19, әлеуметтік мәні бар аурулардың, коронавирустық инфекцияның және басқа да пандемиялардың алдын алуда санитариялық сауаттылық.
Covid-19 бастан өткерген халықты оңалту бойынша ақпараттық-түсіндіру жұмыстарын жүргізу. Халықпен жұмысты ұйымдастыруға, салауатты өмір салтын ұстануға, санитарлық сауаттылыққа бейілділікті ілгерілетуге сектораралық ведомствоаралық қатысу, Covid-19 профилактикасы бойынша эпидемиологиялық шараларды сақтау
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтаудың ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
104 "Саламатты өмір салтын насихаттау"

134 539
114
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
Эпидемиологический надзор за случаями и распространенностью ВИЧ-инфекции, оценка и анализ эпидемиологической ситуации в Республике Казахстан. Организационно-методическое руководство и координация работы центров СПИД, медицинских, международных и общественных организаций по вопросам профилактики, диагностики и лечения ВИЧ-инфекции
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний"
070 "Охрана общественного здоровья"
105 "Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД"
135 671

134 539
114
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыру
Қазақстан Республикасындағы АИТВ-инфекциясының жағдайлары мен таралуын эпидемиологиялық қадағалау, эпидемиологиялық ахуалды бағалау және талдау. АИТВ-инфекциясының профилактикасы, диагностикасы және емдеу мәселелері бойынша ЖИТС орталықтарының, медициналық, халықаралық және қоғамдық ұйымдардың жұмысын үйлестіру және ұйымдастыру-әдістемелік басшылық ету
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Қазақ дерматология және инфекциялық аурулар ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
105 "ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру"
135 671

115
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
Обеспечение сохранности памятников истории и культуры республиканского значения путем разработки научно-проектной документации, проведения научно-реставрационных работ
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
100 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия за счет средств республиканского бюджета"
1 319 002
116
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
Проведение научно-реставрационных работ памятников истории и культуры республиканского значения: комплекс дома-музея Жамбыла, Литературно-мемориальный дом-музей М.О. Ауэзова, архитектор Г.Г. Герасимов, 1961 год
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
123 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
277 583
117
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
Разработка научной документации по потенциальным памятникам истории и культуры ЮНЕСКО
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
101 "Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа"
14 400
118
Дубляж национальных фильмов, обеспечение непрерывного технологического процесса, тиражирование и дистрибьюция национальных фильмов
Дубляж национальных фильмов, дистрибьюция и тиражирование национальных фильмов, обеспечение непрерывного кинотехнологического процесса
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм" им. Ш.Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
104 "Производство национальных фильмов за счет средств республиканского бюджета"
113 153
119
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных государственным, национальным, профессиональным и иным праздникам Республики Казахстан, Ассамблее народа Казахстана, проведение концертных мероприятий в рамках официальных встреч Первого Президента РК - Елбасы, Главы государства и Премьер-Министра с иностранными делегациями, музыкальной программы в рамках приема от имени Председателя Сената Парламента - Руководителя Секретариата Съезда лидеров мировых и традиционных религий в честь участников ХІХ заседания Секретариата Съезда, мероприятий в рамках 30-летия Независимости Республики Казахстан, 175-летия Жамбыла Жабаева, обеспечение участия творческих коллективов и исполнителей в мероприятиях СНГ, ЕЭС, ШОС, ТЮРКСОЙ, ЮНЕСКО, Синьцзян - Уйгурского автономного района, а также проведение культурных мероприятий, в числе которых фестивали, конкурсы, организация айтысов, концертов творческих коллективов и отдельных исполнителей Казахстана за рубежом, выступлении и гастролей зарубежных исполнителей в Казахстане, обеспечение участия казахстанских исполнителей в международных конкурсах и выступление молодых дарований и ведущих исполнителей в лучших залах мира, организация юбилейных мероприятий, в том числе в рамках 175-летнего юбилея Жамбыла Жабаева и 30-летия Независимости Республики Казахстан
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий за счет средств республиканского бюджета"

115
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін жаңғырту, тұрғызу
Ғылыми-реставрациялау жұмыстарын жүргізу, ғылыми-реставрациялық құжаттамаларды әзірлеу арқылы республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің сақталуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңғырту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарлату, қазақтың мәдени мұрасын сақтау, зерделеу және насихаттау, мұрағат ісінің жүзеге асырылу тиімділігін арттыру"
100 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін жаңғырту, салу"
1 319 002
116
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін жаңғырту, тұрғызу
Республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштеріне: Жамбыл үй-музейі кешеніне, М.О. Әуезовтің әдеби-мемориалдық музей үйіне (сәулетшісі Г.Г. Герасимов, 1961 жыл) ғылыми-реставрациялау жұмыстарын жүргізу
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңғырту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарлату, қазақтың мәдени мұрасын сақтау, зерделеу және насихаттау, мұрағат ісінің жүзеге асырылу тиімділігін арттыру"
123 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу"
277 583
117
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
ЮНЕСКО-ның тарихы мен мәдениетінің әлеуетті ескерткіштері бойынша ғылыми құжаттама әзірлеу
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңғырту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарлату, қазақтың мәдени мұрасын сақтау, зерделеу және насихаттау, мұрағат ісінің жүзеге асырылу тиімділігін арттыру"
101 "Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу"
14 400
118
Ұлттық фильмдер дубляжы, үздіксіз технологиялық үдерісті қамтамасыз ету, ұлттық фильмдерді дистрибьюциялау және таралымын көбейту
Ұлттық фильмдерді дубляждау, ұлттық фильмдерді дистрибьюциялау және тираждау, үздіксіз кинотехнологиялық процесті қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Mәдениет және спорт министрлігі
Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарлату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
104 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен ұлттық фильмдерді шығару"
113 153
119
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Қазақстан Республикасының мемлекеттік, ұлттық, кәсіби және өзге де мерекелеріне, Қазақстан халқы Ассамблеясына арналған мерекелік іс - шаралар мен салтанатты концерттерді өткізу, ҚР Тұңғыш Президенті - Елбасының, Мемлекет басшысы мен Премьер-Министрдің шетелдік делегациялармен ресми кездесулері шеңберінде концерттік іс-шараларды, Парламент Сенаты Төрағасының - Съезд Хатшылығының ХІХ отырысы қатысушылардың құрметіне Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съезі Хатшылығының басшысы атынан қабылдау шеңберінде музыкалық бағдарламаны, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығы, Жамбыл Жабаевтың 175 жылдығы шеңберіндегі іс-шараларды өткізу, ТМД, ЕАЭО, ШЫҰ, ТҮРКСОЙ, ЮНЕСКО, Шыңжан-Ұйғыр автономиялық ауданы іс-шараларына шығармашылық ұжымдар мен орындаушылардың қатысуын қамтамасыз ету, сондай-ақ мәдени іс-шараларды, оның ішінде фестивальдар, конкурстар, айтыстарды, Қазақстанның шығармашылық ұжымдары мен жекелеген орындаушыларының шетелде концерттерін ұйымдастыру, шетелдік орындаушылардың Қазақстанда өнер көрсетуі мен гастрольдерін өткізу, қазақстандық орындаушылардың халықаралық конкурстарға қатысуын қамтамасыз ету және жас дарындар мен әлемнің үздік залдарында жетекші орындаушылардың өнер көрсетуі, мерейтойлық іс - шараларды, оның ішінде Жамбыл Жабаевтың 175 жылдық мерейтойы және Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығы шеңберінде ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Mәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарлату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"

2 413 648
120
Мероприятия с участием Главы государства
Популяризация хореографического искусства путем воспроизведения произведений искусства через танцы и балет. Пропаганда хореографического искусства, международное сотрудничество в области хореографии. Осуществление сопутствующих услуг по проведению социально значимых и культурных мероприятий для приобретения услуг по классическому танцу и балету
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ТОО "Театр "Астана Балет"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий за счет средств республиканского бюджета"
127 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
3 522 050

2 413 648
120
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Хореография өнерін классикалық би және балет өнерінің туындыларын орындау арқылы кеңінен тарату. Хореография өнерін насихаттау және хореография саласында халықаралық қатынастар. Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шараларды өткізу бойынша классикалық би және балет саласындағы қызметтерді сатып алу үшін ілеспе қызметтерді іске асыру
Қазақстан Республикасының Mәдениет және спорт министрлігі
"Астана Балет" театры" ЖШС
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарлату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
127 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
3 522 050

121
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение дней культуры Беларуси, России в Казахстане и Казахстана в Норвегии, Кыргызстане
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
127 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
1 360 857
122
Подготовка спортсменов международного класса и спортивного резерва, обеспечение подготовки к участию в международных спортивных соревнованиях членов национальных сборных команд по олимпийским видам спорта
Организация республиканских, международных спортивных мероприятий и участие сборных команд Республики Казахстан по олимпийским видам спорта в международных соревнованиях
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ОО "Национальный олимпийский комитет Республики Казахстан"
036 "Развитие спорта высших достижений"
100 "Обеспечение развития спорта высших достижений за счет средств республиканского бюджета"
15 579 450
123
Подготовка спортсменов международного класса и спортивного резерва, обеспечение подготовки к участию в международных спортивных соревнованиях членов национальных сборных команд по паралимпийским видам спорта
Организация республиканских, международных спортивных мероприятий и участие сборных команд Республики Казахстан по паралимпийским видам спорта в международных соревнованиях
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ОО "Национальный паралимпийский комитет Республики Казахстан"
036 "Развитие спорта высших достижений"
100 "Обеспечение развития спорта высших достижений за счет средств республиканского бюджета"
2 723 155
124
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей в Казахской национальной академии хореографии
Организация подготовки учебного процесса и предоставление образовательных услуг
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
НАО "Казахская национальная академия хореографии"
041 "Подготовка кадров в области культуры и искусства"
103 "Обеспечение образовательного процесса в области хореографии"
1 103 218
125
Мероприятия по формированию национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы развития туристской отрасли на 2019 – 2025 годы
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "Kazakh Tourism"
043 "Формирование национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке"
100 "Формирование туристского имиджа Казахстана за счет средств республиканского бюджета"

121
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Беларусьтің, Ресейдің Қазақстандағы және Қазақстанның Норвегиядағы, Қырғызстандағы мәдениет күндерін өткізу
Қазақстан Республикасының Mәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарлату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
127 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
1 360 857
122
Халықаралық дәрежедегі спортшылар мен спорт резервін даярлау, олимпиадалық спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалар мүшелерін халықаралық спорттық жарыстарға қатысуға даярлауды қамтамасыз ету
Республикалық, халықаралық спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және олимпиадалық спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының халықаралық жарыстарына қатысуы
Қазақстан Республикасының Mәдениет және спорт министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық олимпиада комитеті" ҚБ
036 "Жоғары жетістіктер спортын дамыту"
100 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету"
15 579 450
123
Халықаралық дәрежедегі спортшылар мен спорт резервін даярлау, паралимпиадалық спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалар мүшелерін халықаралық спорттық жарыстарға қатысуға даярлауды қамтамасыз ету
Республикалық, халықаралық спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және паралимпиадалық спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командасының халықаралық жарыстарға қатысуы
Қазақстан Республикасының Mәдениет және спорт министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық паралимпиада комитеті" ҚБ
036 "Жоғары жетістіктер спортын дамыту"
100 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету"
2 723 155
124
Қазақ ұлттық хореография академиясында мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
Оқу процесін даярлауды ұйымдастыру және білім беру қызметін ұсыну
Қазақстан Республикасының Mәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ ұлттық хореография академиясы" КЕАҚ
041 "Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау"
103 "Хореография саласындағы білім беру үрдісін қамтамасыз ету"
1 103 218
125
Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру және оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету жөніндегі іс-шаралар
2019 – 2025 жылдарға арналған Туризм индустриясын дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру, ілгерілету
Қазақстан Республикасының Mәдениет және спорт министрлігі
"Kazakh Tourism" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
043 "Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру және оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету"
100 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру"

821 439
126
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиоционных и электрофизических установок РГП "Национальный ядерный центр РК"
Комплекс услуг по техническому обслуживанию систем и оборудования, планово-профилактическим ремонтам, контролю состояния технологических систем и элементов ядерных, радиационных и электрофизических установок. Содержание и текущий ремонт зданий и сооружений и оплата труда технического персонала
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" Министерства энергетики РК
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
409 597

821 439
126
"ҚР Ұлттық ядролық орталығы" РМК-ның ядролық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жүйелер мен жабдықтарға техникалық қызмет көрсету, жоспарлық алдын алу жөндеулері, ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғылардың технологиялық жүйелері мен элементтерінің жай-күйін бақылау бойынша көрсетілетін қызметтер кешені. Ғимараттар мен құрылыстарды күтіп ұстау және ағымдық жөндеу, техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасының аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
409 597

127
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Институт ядерной физики"
Обеспечение безопасного функционирования базовых экспериментальных установок РГП "Институт ядерной физики" для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов)
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Институт ядерной физики" Министерства энергетики РК
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
539 281
128
Услуги по обеспечению функционирования геофизических установок РГП "Национальный ядерный центр РК"
Обеспечение комплекса услуг по безопасному функционированию геофизических установок РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" Министерства энергетики РК, включающего планово-профилактические, ремонтные работы; контроль за эксплуатационными параметрами оборудования, поставку расходных материалов, обслуживание и ремонт вспомогательных технологических систем, транспортно-технологического оборудования, зданий и сооружений, систем обеспечения жизнедеятельности, административное сопровождение
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" Министерства энергетики РК
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
191 423
129
Услуги по содержанию реакторной установки БН-350 в радиационно и пожаробезопасном состоянии
Обеспечение радиационной и пожарной безопасности реакторной установки БН-350
Министерство энергетики Республики Казахстан
ТОО "МАЭК-Казатомпром"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
1 063 107
130
Оказание аналитической и консультационной поддержки взаимодействия между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
Изучение опыта стран по вступлению в ОЭСР и выработка рекомендаций на основе опыта этих стран для Республики Казахстан; аналитическая и консультационная поддержка государственных органов по реализации обзоров ОЭСР в рамках Меморандума и II фазы Страновой программы; мониторинг исполнения Дорожной карты по реализации рекомендаций ОЭСР; мониторинг реализации Плана действий по взаимодействию с ОЭСР; формирование ежеквартального электронного дайджеста "Казахстан-ОЭСР"
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
103 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства за счет Национального фонда Республики Казахстан"

127
"Ядролық физика институты" РМК ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды табысты орындау үшін "Ядролық физика институты" РМК базалық эксперименттік қондырғыларының қауіпсіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп-ұстау, персоналға еңбекақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерге ақы төлеу, салықтар)
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Ядролық физика институты" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
539 281
128
"ҚР Ұлттық ядролық орталығы" РМК геофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК геофизикалық қондырғыларының қауіпсіз іс-қимыл жасаулары бойынша қызметтер кешенін қамтамасыз ету, оған жоспарлы-алдын алу, жөндеу жұмыстары, жабдықтарды пайдалану параметрлерін бақылау, шығын материалдарын жеткізу, қосалқы технологиялық жүйелерге, тасымалдаушы-технологиялық жабдықтарға, ғимараттар мен құрылыстарға қызмет көрсету мен жөндеу, тіршілікті қамтамасыз ету жүйелері, әкімшілік сүйемелдеу кіреді
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
191 423
129
БН-350 реакторлық қондырғысын радиациялық және өрт қауіпсіз жағдайда ұстау бойынша қызметтер
БН-350 реакторлық қондырғысының радиациялық және өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
"МАЭК-Казатомпром" ЖШС
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
1 063 107
130
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасындағы өзара іс-қимылға талдамалық және консультациялық қолдау көрсету
Елдердің ЭЫДҰ кіру тәжірибелерін зерделеу және Қазақстан Республикасы үшін осы елдер тәжірибелерінің негізінде ұсынымдар әзірлеу; Меморандум мен Елдік бағдарламаның ІІ фазасының шеңберінде ЭЫДҰ шолуларын іске асыруда мемлекеттік органдарды талдамалық және коонсультациялық қолдау; ЭЫДҰ-мен өзара іс-қимыл жөніндегі Іс-қимыл жоспарын іске асыру мониторингі; тоқсан сайынғцы электронды "Қазақстан-ЭЫДҰ" дайджестін қалыптастыру
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
103 "Қазақстан Республикасы Ұлттық қоры есебінен экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

340 679
131
Аналитическое сопровождение разработки Прогноза социально-экономического развития Республики Казахстан посредством исследования внешних и внутренних условий развития и совершенствования инструментов моделирования
Анализ текущих тенденций развития казахстанской и мировой экономики, мировых товарных рынков, а также актуализация базы прогнозного инструментария и улучшение экономико-математических расчетов для разработки Прогноза социально-экономического развития Казахстана
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
30 000

340 679
131
Сыртқы және ішкі даму жағдайын зерттеу және модельдеу құралдарын жетілдіру арқылы Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеуді талдамалық сүйемелдеу
Қазақстандық және әлемдік экономиканы, әлемдік тауар нарықтарын дамытудың, сондай-ақ болжамдық құрал базасын жаңартудың ағымдағы үрдістерін талдауды жүргізу және Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеу үшін экономикалық-математикалық есептеулерді жақсарту
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
30 000

132
Проведение статистических наблюдений для включения Казахстана в рейтинг IMD и анализа уровня конкурентоспособности страны
Проведение статистических наблюдений для включения Казахстана в рейтинг IMD и анализа уровня конкурентоспособности страны
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
65 626
133
Исследование по вопросам совершенствования государственного регулирования предпринимательской деятельности
Проведение дальнейшей целенаправленной работы по вопросам совершенствования государственного регулирования предпринимательской деятельности с учетом анализа лучших стандартов и практик развитых стран
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
103 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства за счет Национального фонда Республики Казахстан"
555 000
134
Аналитическое исследование "Улучшение позиций Казахстана в рейтинге "Doing Business" Всемирного Банка в рамках повышения конкурентоспособности страны"
Обеспечение экспертно-аналитического сопровождения и технической поддержки по улучшению позиций Казахстана в рейтинге "Doing Business"
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

132
Қазақстанды IMD рейтингіне қосу және елдің бәсекеге қабілеттілік деңгейін талдау үшін статистикалық байқаулар жүргізу
Қазақстанды IMD рейтингіне қосу және елдің бәсекеге қабілеттілік деңгейін талдау үшін статистикалық байқаулар жүргізу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
65 626
133
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеуді жетілдіру мәселелері бойынша зерттеу
Дамыған елдердің үздік стандарттарын және практикаларын талдауды ескере отырып, кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеуді жетілдіру мәселелері бойынша әрі қарайғы нысаналы жұмыс жүргізу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету" 103 "Қазақстан Республикасы Ұлттық қоры есебінен экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
555 000
134
Елдің бәсекеге қабілеттілігін арттыру шеңберінде Қазақстанның Дүниежүзілік Банктің "Doing Business" рейтингіндегі позицияларын жақсарту" талдамалық зерттеуі
Қазақстанның "Doing Business" рейтингіндегі позицияларын жақсарту бойынша сараптамалық-талдамалық сүйемелдеуді және техникалық қолдауды қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

10 000
135
Услуга по научному и методическому обеспечению мобилизационной подготовки и мобилизации
Исследование методологических основ и международной практики по порядку проведения анализа состояния и методики оценки мобилизационной готовности государства за отчетный период (год) с разработкой методологического руководства
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
37 000

10 000
135
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды ғылыми және әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі қызмет
Әдіснамалық нұсқаманы әзірлей отырып, мемлекеттің есепті кезеңдегі (жыл) жұмылдыру дайындығының жай-күйі мен бағалау әдістемесіне талдау жүргізу тәртібі бойынша әдіснамалық негіздер мен халықаралық тәжірибелерді зерттеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
37 000

136
Анализ и мониторинг социально-экономических реформ
Мониторинг и оценка хода отраслевых и институциональных реформ в рамках стратегических документов и отдельных поручений Президента Республики Казахстан; выявление системных проблем и рисков в социально-экономической сфере, региональной политике, а также по иным важным направлениям развития страны; выработка рекомендаций, направленных на повышение эффективности реализации реформ, отраслевой и региональной государственной политики, качества работы государственных органов и квазигосударственного сектора
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
103 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства за счет Национального фонда Республики Казахстан"
300 128
137
Экспертно-аналитическое сопровождение региональной политики, социально-экономического развития регионов, выявления резервов роста экономики регионов, в том числе разработка рекомендаций по оценке и мониторингу уровня комфортности проживания населения в городских и сельских населенных пунктах
Разработка периодического национального рейтинга качества жизни городов. Организация мониторинга обеспеченности объектами и услугами Системы региональных стандартов населенных пунктов страны
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
208 339
138
Выработка рекомендаций по развитию институциональной среды и методологии государственно-частного партнерства - 4-ый этап
Выработка рекомендаций по совершенствованию законодательства Республики Казахстан в сфере государственно-частного партнерства и интегрированные с ними проекты нормативных правовых актов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

136
Әлеуметтік-экономикалық реформаларды зерттеу және бақылау
Стратегиялық құжаттар мен Қазақстан Республикасы Президентінің жеке тапсырмалары шеңберіндегі салалық және институционалдық реформалардың барысын бақылау мен бағалауды қамтамасыз етеді; әлеуметтік-экономикалық саладағы, аймақтық саясаттағы, сондай-ақ ел дамуының басқа да маңызды бағыттарындағы жүйелік проблемалар мен қауіптерді анықтайды; реформаларды, салалық және аймақтық мемлекеттік саясатты, мемлекеттік органдар мен квазимемлекеттік сектордың жұмысының сапасын арттыруға бағытталған ұсыныстар әзірленеді
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
103 "Қазақстан Республикасы Ұлттық қоры есебінен экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
300 128
137
Өңірлік саясатты, өңірлердің әлеуметтік-экономикалық дамуын сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу, өңірлер экономикаларының өсу резервілерін анықтау, оның ішінде, қалалық және ауылдық елді мекендерде халықтың тұру қолайлылығының деңгейін бағалау және мониторингтеу бойынша ұсынымдар әзірлеу
Республикалық және облыстық маңызы бар қалалардың тұрмыс сапасының мерзімді ұлттық рейтингін әзірлеу. Елдің елді мекендерінің Өңірлік стандарттар жүйесінің объектілерімен және қызметтерімен қамтылуын мониторингтеуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
208 339
138
Мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің институционалдық ортасын және әдіснамасын дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу – 4 кезең
Қазақстан Республикасының мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің саласындағы заңнаманы жетілдіру бойынша ұсынымдар және олармен интеграцияланған нормативтік құқықтық актілердің жобаларын қамтиды
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

25 159
139
Выработка рекомендаций по вопросам экономической эффективности государственных инвестиционных проектов
Выработка рекомендаций по определению нового подхода к принятию решений по проектам развития и определению эффективности планирования и реализации инвестиционных проектов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр государственно-частного партнерства"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
30 999

25 159
139
Мемлекеттік инвестициялық жобалардың экономикалық тиімділігі бойынша ұсыныстар әзірлеу
Зерттеу даму жобалары бойынша шешім қабылдаудың жаңа тәсілін анықтау және инвестициялық жобаларды жоспарлау мен іске асырудың тиімділігін анықтау бойынша ұсыныстар әзірлеуді қамтиды
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
30 999

140
Проведение научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан
Осуществление научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан в соответствии с требованиями Правил проведения научной экспертизы проектов нормативных правовых актов: 1) оценка качества, обоснованности, своевременности, правомерности проекта, соблюдения в проекте закрепленных Конституцией Республики Казахстан прав человека и гражданина; 2) определение возможной эффективности нормативного правового акта; 3) выявление возможных отрицательных последствий принятия проекта в качестве нормативного правового акта
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
115 "Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан"
88 838
141
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
005 "За счет внутренних источников"
60 573 106
142
Исследования в рамках республиканской целевой научно-технической программы "Создание государственной системы межотраслевой научно-технической информации Республики Казахстан на основе специальных материалов"
Обеспечение субъектов индустриально-инновационного развития Республики Казахстан межотраслевой информацией о зарубежных достижениях науки и техники, передовых технологиях и производствах на основе специальных материалов
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр технологического прогнозирования"
090 "Содействие развитию отраслей промышленности"
102 "Исследования в области индустриального развития Республики Казахстан"
122 059
143
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонта и содержания автомобильных дорог республиканского значения
Организация капитального, среднего и текущего ремонта, содержания автомобильных дорог республиканского значения
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования"
108 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет республиканского бюджета"
109 "Средний ремонт автомобильных дорог республиканского значения за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"

140
Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптама жүргізу
Қазақстан Республикасының заң жобаларына ғылыми экономикалық сараптама жүргізуді жүзеге асыру:
1.жобаның сапасын, негізділігін, уақтылығын, заңдылығын, Қазақстан Республикасының Конституциясында бекітілген адам және азамат құқықтарының жобада сақталуын бағалау;
2.нормативтік құқықтық актінің ықтимал тиімділігін айқындау;
3. жобаның нормативтік құқықтық акті ретінде қабылдануының ықтимал теріс салдарын анықтау
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер"
115 "Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы"
88 838
141
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобаларды дамытуды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
005 "Ішкі көздер есебінен"
60 573 106
142
Республикалық нысаналы ғылыми-техникалық бағдарламаны іске асыру шеңберіндегі зерттеулер: "Арнайы материалдар негізінде Қазақстан Республикасының салааралық ғылыми-техникалық ақпаратының мемлекеттік жүйесін құру"
Арнайы материалдар негізінде Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық даму субъектілерін ғылым мен техниканың шетелдік жетістіктері, озық технологиялары мен өндірістері туралы салааралық ақпаратпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Ұлттық технологиялық болжау орталығы" ШЖҚ РМК
090 "Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу"
102 "Қазақстан Республикасының индустриялық дамуы саласындағы зерттеулер"
122 059
143
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеуді және күтіп ұстауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтерді орындау
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуді, күтіп ұстауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру"
108 "Республикалық бюджет есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру"
109 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа жөндеу"

96 015 416
144
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение безопасности судоходства в акватории порта Баутино, гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей Иртышского и Урало-Каспийского бассейнов, р.Или, Капчагайскому водохранилищу и озеру Балхаш посредством реализации мероприятий по выставлению (снятию) и содержанию знаков навигационного оборудования, дноуглублению, выправлению, дноочищению, русловым проектным изысканиям, изготовлению и ремонту знаков навигационного инвентаря и оборудования, содержанию и ремонту СУДС, судоходных шлюзов и судов технического флота, обновлению и модернизации судов технического флота
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Республиканское государственное казенное предприятие "Қазақстан су жолдары" Комитета транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры"
100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"
13 607 025

96 015 416
144
Ішкі су жолдарындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Баутино порты су айдынындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін, Ертіс және Орал-Каспий алаптарында, Іле өзені, Қапшағай суқоймасы мен Балқаш көлі ішкі су жолдарының кеме қатынайтын учаскелерінде кепілдік габариттерді навигациялық жабдықтар белгілерін қою (алу) және навигациялық жабдықтар белгілерін күтіп-ұстау, түп тереңдету, тегістеу, түп тазалау, арналық жобалық зерттеулер, навигациялық құралдар мен жабдықтарды жасау және жөндеу, КҚБЖ , кеме қатынасы шлюздері мен техникалық флот кемелерін күтіп-ұстау және жөндеу, техникалық флот кемелерін жаңарту және жаңғырту бойынша шараларды жүргізу арқылы қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі Көлік комитетінің "Қазақстан су жолдары" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
092 "Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту"
100 "Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау"
13 607 025

145
Совершенствование нормативно-технических документов и сметно-нормативной базы в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
1. Оцифровка нормативных правовых актов и нормативных технических документов в области архитектуры, градостроительства и строительства. 2. Совершенствование нормативной базы строительной сферы Республики Казахстан путем своевременной разработки необходимых нормативных технических документов
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
1 362 397
146
Инвентаризация подземных и надземных коммуникаций на застроенной территории
Инвентаризация подземных и надземных коммуникаций на застроенной территории
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра" (РГП "Госградкадастр")
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
101 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
1 309 280
147
Корректировка (актуализация) Межрегиональной схемы территориального развития Южного региона
Межрегиональная схема территориального развития Южного региона представляет собой градостроительную стратегию долгосрочного развития территории и содержит проектные предложения на промежуточный, расчетный и прогнозный сроки проектирования, включая потребность населения и бизнеса в инфраструктуре
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра" (РГП "Госградкадастр")
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
467 954
148
Корректировка (актуализация) Межрегиональной схемы территориального развития Центрального региона
Межрегиональная схема территориального развития центрального региона представляет собой градостроительную стратегию долгосрочного развития территории и содержит проектные предложения на промежуточный, расчетный и прогнозный сроки проектирования, включая потребность населения и бизнеса в инфраструктуре
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
(РГП "Госградкадастр")
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"

145
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық-нормативтік базаны жетілдіру
1.Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы нормативтік құқықтық актілерді және нормативтік-техникалық құжаттарды цифрлау;
2. Қажетті нормативтік-техникалық құжаттарды уақытылы әзірлеу жолымен Қазақстан Республикасы құрылыс саласының нормативтік базасын жетілдіру
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттар ды жетілдіру"
1 362 397
146
Құрылыс салынған аумақтарда жерасты және жерүсті коммуникацияларына түгендеу жүргізу
Құрылыс салынған аумақтарда жерасты және жерүсті коммуникацияларына түгендеу жүргізу
Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
("Мемқалақұрылыскадастры" РМК)
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру"
101 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен"
1 309 280
147
Оңтүстік өңірді аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзектендіру)
Оңтүстік өңірді аумақтық дамытудың өңіраралық схемасы аумақты ұзақ мерзімді дамытудың қала құрылысы стратегиясы болып табылады және халық пен бизестің инфрақұрылымға деген қажеттілігін қоса жобалаудың аралық, есептік және болжамды мерзімдеріне жобалық ұсыныстарын қамтиды
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК ("Мемқалақұрылыскадастры" РМК)
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттар ды жетілдіру"
467 954
148
Орталық өңірді аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзектендіру)
Орталық өңірді аумақтық дамытудың өңіраралық схемасы аумақты ұзақ мерзімді дамытудың қала құрылысы стратегиясы болып табылады және халық пен бизестің инфрақұрылымға деген қажеттілігін қоса жобалаудың аралық, есептік және болжамды мерзімдеріне жобалық ұсыныстарын қамтиды
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК ("Мемқалақұрылыскадастры" РМК)
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттар ды жетілдіру"

148 103
149
Корректировка (актуализация) Межрегиональной схемы территориального развития Западного региона
Межрегиональная схема территориального развития Западного региона представляет собой градостроительную стратегию долгосрочного развития территории и содержит проектные предложения на промежуточный, расчетный и прогнозный сроки проектирования, включая потребность населения и бизнеса в инфраструктуре
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра" (РГП "Госградкадастр")
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
95 011

148 103
149
Батыс өңірді аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзектендіру)
Батыс өңірді аумақтық дамытудың өңіраралық схемасы аумақты ұзақ мерзімді дамытудың қала құрылысы стратегиясы болып табылады және халық пен бизестің инфрақұрылымға деген қажеттілігін қоса жобалаудың аралық, есептік және болжамды мерзімдеріне жобалық ұсыныстарын қамтиды
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК ("Мемқалақұрылыскадастры" РМК)
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттар ды жетілдіру"
95 011

150
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
В целях увеличения объема транзитных перевозок грузов автомобильным транспортом планируется модернизация пунктов пропуска
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
240 "Строительство и реконструкция пунктов пропуска через государственную границу Республики Казахстан"
1 041 820
151
Проведение исследований по совершенствованию системы государственного аудита и финансового контроля
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений, в целях эффективного осуществления государственного аудита и финансового контроля
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
101 "Исследования в сфере государственного аудита и финансового контроля"
201 393
152
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Оценка эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"
247 021
153
Консультационные услуги по оценке деятельности, включающие в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Оценка деятельности, включающая в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"
13 230
154
Проведение рейтинга регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Рейтинг регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"

150
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Автомобиль көлігімен транзиттік жүк тасымалдарының көлемін ұлғайту мақсатында, өткізу пункттерін жаңғырту жоспарланып отыр
Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" АҚ
240 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өтетін өткізу пунктерін жаңарту және құрылысы"
1 041 820
151
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру бойынша зерттеулер жүргізу
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылауды тиімді жүргізу мақсатында қаржылық бұзушылық тарды анықтау және профилактика әдістерін жетілдіруге бағытталған өзекті мәселелерді зерттеу
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
101 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау саласындағы зерттеулер"
201 393
152
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділі гін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалау
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
247 021
153
Жергілікті атқарушы органдар қызметі нің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтыла тын қызметті бағалау жөніндегі консультациялық қызметтер
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметті бағалау
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
13 230
154
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісін өткізу
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісі
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

48 000
155
Услуги по проведению очередного конкурсного отбора в Президентский молодежный кадровый резерв
Оказание государственной услуги по проведению отбора в Президентский молодежный кадровый резерв
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан
001 "Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию и реализации единой государственной политики в сфере государственной службы"

48 000
155
Президенттік жастар кадр резервіне кезекті конкурстық іріктеу жүргізу бойынша қызметтер
Президенттік жастар кадр резервіне кезекті конкурстық іріктеу жүргізу бойынша мемлекеттік қызмет көрсету
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы мемлекеттік басқару академиясы
001 "Мемлекеттік қызмет саласында бірыңғай мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
100 "Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"

70 541
156
Услуга по организации и проведению обучения для медицинских и иных сотрудников системы Управления Делами Президента Республики Казахстан
Организация и проведение обучений медицинских и иных сотрудников системы Управления Делами Президента Республики Казахстан с целью поддержания и развития профессиональных и коммуникативных компетенций в функциональной деятельности
Управление Делами Президента Республики Казахстан
АО "Центр медицинских технологий и информационных систем"
028 "Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан"
102 "Техническое и информационное обеспечение медицинских организаций"

70 541
156
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы жүйесінің медициналық және өзге де қызметкерлерін оқытуды ұйымдастыру және өткізу жөніндегі қызмет
Функционалдық қызметте кәсіби және коммуникативтік құзыреттілікті қолдау және дамыту мақсатында Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы жүйесінің медициналық және өзге де қызметкерлерін оқытуды ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
"Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы" АҚ
028 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету"
102 "Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету"