О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2020 года № 307 "Об утверждении Комплексного плана по восстановлению экономического роста до конца 2021 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2021 года № 400
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2020 года № 307 "Об утверждении Комплексного плана по восстановлению экономического роста до конца 2021 года" следующее изменение:
в Комплексном плане по восстановлению экономического роста до конца 2021 года, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 99-6, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Экономикалық өсуді қалпына келтіру жөніндегі 2021 жылдың соңына дейінгі кешенді жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 307 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 11 маусымдағы № 400 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Экономикалық өсуді қалпына келтіру жөніндегі 2021 жылдың соңына дейінгі кешенді жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылгы 20 мамырдағы № 307 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Экономикалық өсуді қалпына келтіру жөніндегі 2021 жылдың соңына дейінгі кешенді жоспарда:
реттік немірі 99-6-жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин