Об учреждении гранта "Тәуелсіздік ұрпақтары"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2021 года № 469.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Учредить грант "Тәуелсіздік ұрпақтары".
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.08.2023 № 677 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 июля 2021 года № 469
Правила присуждения гранта "Тәуелсіздік ұрпақтары"
Сноска. Приложение утратило силу постановлением Правительства РК от 15.08.2023 № 677 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Тәуелсіздік ұрпақтары" грантын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 8 шiлдедегi № 469 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тәуелсіздік ұрпақтары" гранты тағайындалсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.08.2023 № 677 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 8 шілдедегі
№ 469 қаулысымен
бекітілген
"Тәуелсіздік ұрпақтары" грантын беру қағидалары
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.08.2023 № 677 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.