О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2013 года № 372 "Об утверждении Правил приведения в соответствие сведений о физическом лице в информационных системах"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2021 года № 523.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2013 года № 372 "Об утверждении Правил приведения в соответствие сведений о физическом лице в информационных системах".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Ақпараттық жүйелердегі жеке тұлға туралы мәліметтерді сәйкес келтіру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 372 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 тамыздағы № 523 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақпараттық жүйелердегi жеке тұлға туралы мәлiметтердi сәйкес келтіру қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 372 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин