О проекте Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2022 – 2024 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2021 года № 582.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2022 – 2024 годы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Проект
ЗАКОН
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2022 – 2024 годы
Статья 1. Размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2022 – 2024 годы:
2022 год – 2 400 000 000 тысяч тенге;
2023 год – 2 200 000 000 тысяч тенге;
2024 год – 2 000 000 000 тысяч тенге.
Направить гарантированный трансферт из Национального фонда Республики Казахстан на выплату солидарных пенсий, государственные базовые пенсионные выплаты из республиканского бюджета.
Статья 2. Порядок введения в действие настоящего Закона
1. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2022 года.
2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 24 ноября 2020 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2021 – 2023 годы".
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2022 – 2024 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 тамыздағы № 582 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2022 – 2024 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2022 – 2024 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферттің мөлшерлері
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2022 – 2024 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшерлері бекітілсін:
2022 жыл – 2 400 000 000 мың теңге;
2023 жыл – 2 200 000 000 мың теңге;
2024 жыл – 2 000 000 000 мың теңге.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт республикалық бюджеттен ортақ зейнетақыларды төлеуге, мемлекеттік базалық зейнетақы төлемдеріне бағытталсын.
2-бап. Осы Заңды қолданысқа енгізу тәртібі
1. Осы Заң 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2021 – 2023 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2020 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті