О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения о трансграничном перемещении опасных отходов по таможенной территории Евразийского экономического союза"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2021 года № 691
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения о трансграничном перемещении опасных отходов по таможенной территории Евразийского экономического союза".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Проект
ЗАКОН
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О ратификации Соглашения о трансграничном перемещении опасных отходов по таможенной территории Евразийского экономического союза
Ратифицировать Соглашение о трансграничном перемещении опасных отходов по таможенной территории Евразийского экономического союза, совершенное в Чолпон-Ате 9 августа 2019 года.
Президент
Республики Казахстан

"Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағы арқылы қауіпті қалдықтарды трансшекаралық өткізу туралы келісімді ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 691 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағы арқылы қауіпті қалдықтарды трансшекаралық өткізу туралы келісімді ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағы арқылы қауіпті қалдықтарды трансшекаралық өткізу туралы келісімді ратификациялау туралы
2019 жылғы 9 тамызда Чолпон-Атада жасалған Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағы арқылы қауіпті қалдықтарды трансшекаралық өткізу туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті