О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1418 "О карте индустриализации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 октября 2021 года № 762. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2023 года № 78.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.02.2023 № 78.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1418 "О карте индустриализации" следующие изменения и дополнение:
в карте индустриализации, утвержденной указанным постановлением:
строки, порядковые номера 2, 3, 8, 12, 13 и 16, исключить;
строку, порядковый номер 9, изложить в следующей редакции:
"
9.
Строительство интегрированного газохимического комплекса (первая фаза)
МЭ, АО "ФНБ "Самрук-Казына" (по согласованию)
Атырауская
область
ТОО "Kazakhstan
Petrochemical
Industires Inc.",
ТОО "Фирма АЛМЭКС ПЛЮС
2010 – 2022
годы
";
дополнить строкой, порядковый номер 28, следующего содержания:
"
28.
Строительство ферросплавного завода в городе Экибастузе
МИИР
Павлодарская
область
ТОО "EkibastuzFerroAlloys"
2021 – 2023
годы
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Индустрияландыру картасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1418 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 25 қазандағы № 762 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 7 ақпандағы № 78 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.02.2023 № 78 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Индустрияландыру картасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1418 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Индустрияландыру картасында:
реттік нөмірлері 2, 3, 8, 12, 13 және 16-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 9-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
9.
Интеграцияланған газ-химия кешенін салу (бірінші фаза)
ЭМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісу бойынша)
Атырау
облысы
"Kazakhstan
Petrochemical
Industires Inc." ЖШС,
"АЛМЭКС ПЛЮС фирмасы" ЖШС
2010 – 2022 жылдар
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 28-жолмен толықтырылсын:
"
28.
Екібастұз қаласында ферроқорытпа зауытын салу
ИИДМ
Павлодар облысы
"EkibastuzFerro Alloys" ЖШС
2021 – 2023
жылдар
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин