О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2020 года № 475 "О мерах по сокращению расходов в субъектах квазигосударственного сектора"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2021 года № 846
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2020 года № 475 "О мерах по сокращению расходов в субъектах квазигосударственного сектора" следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить, что:
1) требования подпунктов 1) и 3) пункта 1 настоящего постановления не распространяются на случаи обеспечения деятельности Президента Республики Казахстан, Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы, Премьер-Министра Республики Казахстан, председателей палат Парламента Республики Казахстан, обслуживания официальных мероприятий с участием Президента Республики Казахстан, Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы, Премьер-Министра Республики Казахстан, председателей палат Парламента Республики Казахстан и делегаций;
2) требования подпункта 3) пункта 1 настоящего постановления не распространяются на организации социальной сферы (образование, здравоохранение, культура, физическая культура и спорт) и организации, связанные с обслуживанием населения (некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан"), за исключением их административного персонала.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Квазимемлекеттік сектор субъектілерінің шығыстарын қысқарту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 шілдедегі № 475 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 30 қарашадағы № 846 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Квазимемлекеттік сектор субъектілерінің шығыстарын қысқарту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 шілдедегі № 475 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Мынадай деп белгіленсін:
1) осы қаулының 1-тармағының 1) және 3) тармақшаларының талаптары Қазақстан Республикасы Президентінің, Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің, Қазақстан Республикасы Парламенті Палаталары төрағаларының қызметін қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасы Президентінің, Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің, Қазақстан Республикасы Парламенті Палаталары төрағаларының және делегациялардың қатысуымен өтетін ресми іс-шараларға қызмет көрсету жағдайларына қолданылмайды;
2) осы қаулының 1-тармағы 3) тармақшасының талаптары, әкімшілік персоналын қоспағанда, әлеуметтік сала ұйымдарына (білім беру, денсаулық сақтау, мәдениет, дене шынықтыру және спорт) және халыққа қызмет көрсетумен байланысты ұйымдарға ("Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы) қолданылмайды.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин