О корректировке показателей республиканского бюджета на 2021 год и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2020 года № 840 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2021 – 2023 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2021 года № 945
В соответствии со статьями 41, 79 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2021 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2021 – 2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 840 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 945 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2021 ж. бастап қолданысқа енгiзiледi.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 41, 79 және 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2021 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2020 года № 840 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2021 – 2023 годы" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:
1 270 029 558
300 419 388

1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2021 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2021 – 2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 840 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:
1 270 029 558
300 419 388

424 388
7.
исключить
9.
Туркестанская область
3 251 452
";
в приложении 53 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 23, изложить в следующей редакции:
"
23
Экспертно-аналитическая поддержка по совершенствованию государственного регулирования в сфере внутренней торговли
Повышение эффективности сектора торговли, в том числе вследствие повышения доли стационарной торговли, совершенствование государственного регулирования в сфере торговли, а также изучение существующих барьеров в развитии межрегиональной торговли, регулирование сетевого маркетинга, совершенствование нормативной правовой базы по вопросам регулирования розничных цен на социально значимые товары, разработка концепции по развитию биржевой торговли, разработка методики по определению товаров, подлежащих обязательной реализации через товарные биржи
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики "QazTrade"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
23 124
";
строку, порядковый номер 35, изложить в следующей редакции:
"
35
Создание и ввод в эксплуатацию космической системы связи "KazSat-2R"

424 388
7.
алып тасталсын
9.
Түркістан облысы
3 251 452
";
көрсетілген қаулыға 53-қосымшада:
реттік нөмірі 23-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
23
Ішкі сауда саласындағы мемлекеттік реттеуді жетілдіру бойынша сараптамалық- талдамалық қолдау
Сауда секторының тиімділігін, оның ішінде стационарлық сауда үлесінің артуы салдарынан арттыру, сауда саласындағы мемлекеттік реттеуді жетілдіру, сондай-ақ өңіраралық сауданы дамытуда орын алып отырған кедергілерді зерделеу, желілік маркетингті реттеу, әлеуметтік маңызы бар тауарлардың бөлшек сауда бағаларын реттеу мәселелері бойынша нормативтік-құқықтық базаны жетілдіру, биржалық сауданы дамыту жөнінде тұжырымдама әзірлеу, міндетті түрде тауар биржалары арқылы өткізуге жататын тауарларды айқындау жөнінде әдістеме әзірлеу
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі
"QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Ішкі жəне сыртқы сауда саясатын қалыптастыру жəне іске асыру, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" 102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
23 124
";
реттік нөмірі 35-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
35
"KazSat-2R" ғарыштық байланыс жүйесін құру және пайдалануға енгізу

В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ по созданию и вводу в эксплуатацию космической системы связи "KazSat-2R" для обеспечения бесперебойного функционирования спутниковой связи на территории Казахстана и замещения космической системы связи "KazSat-2"
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО "Ghalam"
009 "Создание и ввод в эксплуатацию космической системы связи "KazSat-2R"
62 900
";
строку, порядковый номер 38, изложить в следующей редакции:
"
38
Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов
Модернизация действующего космического ракетного комплекса "Зенит – М" для запусков ракет космического назначения среднего класса нового поколения для выполнения беспилотных космических аппаратов
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
011 "Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов"
14 127 936
";
строку, порядковый номер 150, изложить в следующей редакции:
"
150
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
В целях увеличения объема транзитных перевозок грузов автомобильным транспортом планируется модернизация пунктов пропуска
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
240 "Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан"

Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде Қазақстан аумағында спутниктік байланыстың үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету және "KazSat-2R" ғарыштық байланыс жүйесін алмастыру үшін "KazSat-2R" ғарыштық байланыс жүйесін құру және пайдалануға беру бойынша жұмыстарды орындау болжануда
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ghalam" ЖШС
009 "KazSat-2R" ғарыштық байланыс жүйесін құру және пайдалануға беру"
62 900
";
реттік нөмірі 38-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
38
Ұшқышсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымыранының базасында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру
Ұшқышсыз ғарыш орындау үшін буынның орта класты ғарыштық мақсаттағы жаңа зымырандарын ұшыру үшін қолданыстағы "Зенит – М" ғарыш зымыран кешенін жаңғырту
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" Қазақ стан-Ресей бірлес кен кәсіпо рны" акцио нерлік қоғамы
011 "Ұшқышсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымыранының базасында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру"
14 127 936
";
реттік нөмірі 150-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
150
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Автомобиль көлігімен транзиттік жүк тасымалдарының көлемін ұлғайту мақсатында өткізу пункттерін жаңғырту жоспарланып отыр
Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
240 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өтетін өткізу пункттерін жаңарту және құрылысы"

729 438
";
приложение 50 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от " " декабря 2021 года №
Корректировка показателей республиканского бюджета на 2021 год
тыс. тенге
ФГ
АБП
ПРГ
Наименование
Изменения (+,-)
1
2
3
4
5
Итого
0
Затраты
0

729 438
";
көрсетілген қаулыға 50-қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мүдделі республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен бірлесіп, тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша жиынтық қаржыландыру жоспарына өзгерістер енгізсін.
4. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 945 қаулысына
1-қосымша
2021 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету
мың теңге
ФТ
ББӘ
БҒД
Атауы
Өзгерістер (+, -)
1 2 3 4 5
Жинағы
0
Шығындар
0

001
Государственные услуги общего характера
-286 973
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
681 857
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности, уголовно-исполнительной системы
681 857
217
Министерство финансов Республики Казахстан
-883 572
001
Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета
-184 764
030
Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан
-695 127
094
Управление государственными активами
-3 681
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
-43 806
001
Формирование и реализация политики государства в сфере цифровизации, инноваций, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), топографо-геодезии и картографии
-43 806
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-41 452
006
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
-17 108
096
Проведение исследования социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
-24 344
002
Оборона
-658 443
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-658 443
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, промышленной безопасности, формированию и реализации государственного материального резерва
-214
002
Организация деятельности в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
-2 580
007
Капитальные расходы органов и учреждений по чрезвычайным ситуациям
-655 649
003
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 663 133
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
4 663 133
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
4 627 220
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
35 913
004
Образование
24 905
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
25 800
079
Обучение, повышение квалификации и переподготовка кадров Министерства внутренних дел Республики Казахстан
25 800
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-612
003
Обучение, повышение квалификации и переподготовка кадров Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

001
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
-286 973
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
681 857
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету, қылмыстық-атқару жүйесі саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
681 857
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
-883 572
001
Бюджеттік жоспарлауды, мемлекеттік бюджетті атқаруды және оның атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
-184 764
030
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
-695 127
094
Мемлекеттік активтерді басқару
-3 681
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
-43 806
001
Цифрландыру, инновациялар, аэроғарыш және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), топография-геодезия және картография саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
-43 806
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-41 452
006
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулердің іске асырылуын қамтамасыз ету
-17 108
096
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізу
-24 344
002
Қорғаныс
-658 443
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
-658 443
001
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру бойынша көрсетілетін қызметтер
-214
002
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою саласындағы қызметті ұйымдастыру
-2 580
007
Төтенше жағдайлар жөніндегі органдар мен мекемелердің күрделі шығыстары
-655 649
003
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 663 133
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
4 663 133
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
4 627 220
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
35 913
004
Бiлiм беру
24 905
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
25 800
079
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадрларын оқыту, біліктілігін арттыру және қайта даярлау
25 800
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
-612
003
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің кадрларын оқыту, біліктілігін арттыру және қайта даярлау

-612
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
-283
006
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства
-20
041
Подготовка кадров в области культуры и искусства
-263
005
Здравоохранение
13 327 100
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
13 327 100
067
Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
13 327 100
007
Жилищно-коммунальное хозяйство
-285 595
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
-285 595
229
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020 – 2025 годы
-285 595
008
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
-43 070
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
-43 070
017
Обеспечение внутриполитической стабильности и укрепление казахстанского патриотизма
-960
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
-41 306
049
Обеспечение развития ономастической и геральдической деятельности
-804
012
Транспорт и коммуникации
-3 002 375
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
-2 560 403
003
Развитие "электронного правительства", инфокоммуникационной инфраструктуры и информационной безопасности
-193 209
008
Прикладные научные исследования в области космической деятельности и информационной безопасности
-41 139
009
Создание и ввод в эксплуатацию космической системы связи "KazSat-2R"
-10 000
011
Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов
-2 316 055
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
-441 972
212
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании и финансовом лизинге на приобретение вагонов перевозчиками пассажиров по социально значимым сообщениям и операторами вагонов (контейнеров)
-337 872
240
Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан
-104 100
013
Прочие
-12 697 387
217
Министерство финансов Республики Казахстан
-12 657 646
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
-12 657 646
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-39 741
062
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

-612
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
-283
006
Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
-20
041
Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау
-263
005
Денсаулық сақтау
13 327 100
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
13 327 100
067
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету
13 327 100
007
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
-285 595
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
-285 595
229
Тұрғын үй-коммуналдық дамудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
-285 595
008
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
-43 070
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
-43 070
017
Ішкі саяси тұрақтылықты қамтамасыз ету және қазақстандық патриотизмді нығайту
-960
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
-41 306
049
Ономастикалық және геральдикалық қызметті дамытуды қамтамасыз ету
-804
012
Көлiк және коммуникация
-3 002 375
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
-2 560 403
003
"Электрондық үкіметті", инфокоммуникациялық инфрақұрылымды және ақпараттық қауіпсіздікті дамыту
-193 209
008
Ғарыш қызметі және ақпараттық қауіпсіздік салаларындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-41 139
009
"KazSat-2R" ғарыштық байланыс жүйесін құру және пайдалануға беру
-10 000
011
Ұшқышсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымыранының базасында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру
-2 316 055
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
-441 972
212
Әлеуметтік маңызды қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдаушының және вагондар (контейнерлер) операторының вагондарды сатып алуын несиелеуде немесе қаржы лизингінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
-337 872
240
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау
-104 100
013
Басқалар
-12 697 387
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
-12 657 646
010
Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
-12 657 646
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-39 741
062
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

-39 741
014
Обслуживание долга
-1 041 295
217
Министерство финансов Республики Казахстан
-1 041 295
013
Обслуживание правительственного долга
-1 041 295
_______________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
" " декабря 2021 года №
Приложение 50
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2020 года № 840
Распределение сумм резерва Правительства Республики Казахстан
Администратор
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Программа
Подпрограмма

-39 741
014
Борышқа қызмет көрсету
-1 041 295
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
-1 041 295
013
Үкіметтік борышқа қызмет көрсету
-1 041 295
_______________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 945 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 840 қаулысына
50-қосымша
Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің сомаларын бөлу
Әкімші
Атауы
Сомасы, мың теңге
Бағдарлама
Кіші бағдарлама

217
Министерство финансов Республики Казахстан
202 026 572
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
202 026 572
100
Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств
3 671 446
101
Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
197 806 264
102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов
548 862
_________________________

217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
202 026 572
010
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi
202 026 572
100
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві
3 671 446
101
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi
197 806 264
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві
548 862
_________________________