О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Конвенции о работе на условиях неполного рабочего времени (Конвенция 175)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2021 года № 964
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Конвенции о работе на условиях неполного рабочего времени (Конвенция 175)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
"О ратификации Конвенции о работе на условиях неполного рабочего времени (Конвенции 175)"
Ратифицировать Конвенцию о работе на условиях неполного рабочего времени (Конвенция 175), принятую в Женеве 24 июня 1994 года.
Президент
Республики Казахстан

"Толық емес жұмыс уақыты жағдайларындағы жұмыс туралы конвенцияны (175-конвенция) ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 964 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Толық емес жұмыс уақыты жағдайларындағы жұмыс туралы конвенцияны (175-конвенция) ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ "Толық емсс жұмыс уақыты жағдайларындағы жұмыс туралы конвенцияны ратификациялау туралы (175-конвснция)"
1994 жылғы 24 маусымда Женевада қабылданған Толық емес жұмыс уақыты жағдайларындағы жұмыс туралы конвенция (175-конвенция) ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті