О некоторых вопросах Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2022 года № 21.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2022.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 июня 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития земельных отношений" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять в установленном законодательством Республики Казахстан порядке из коммунальной собственности в республиканскую собственность государственные учреждения и передать их в ведение Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Переименовать государственные учреждения, указанные в пункте 1 настоящего постановления, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Создать республиканские государственные учреждения – территориальные подразделения Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в пределах утвержденного лимита штатной численности согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Определить республиканские государственные учреждения, указанные в пунктах 2 и 3 настоящего постановления, правопреемниками прав и обязанностей уполномоченных органов местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы, осуществляющих функции государственного контроля за использованием и охраной земель.
5. Установить, что финансирование республиканских государственных учреждений осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете для Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
6. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и местными исполнительными органами областей принятие необходимых мероприятий по реализации пункта 1 настоящего постановления;
2) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
7. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" следующие дополнения:
в Положении о Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
перечень территориальных подразделений, находящихся в ведении ведомств Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, а также перечень районных (городских) территориальных подразделений, находящихся в ведении областных территориальных подразделений:

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 19 қаңтардағы № 21 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 ж. бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жер қатынастарын дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік мекемелер Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен коммуналдық меншіктен республикалық меншікке қабылдансын және олар Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің қарамағына берілсін.
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетілген мемлекеттік мекемелердің атауы осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес өзгертілсін.
3. Осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің аумақтық бөлімшелері – республикалық мемлекеттік мекемелері штат санының бекiтiлген лимиті шегінде құрылсын.
4. Осы қаулының 2 және 3-тармақтарында көрсетілген республикалық мемлекеттік мекемелер облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының жердің пайдаланылуы мен қорғалуын мемлекеттік бақылау функцияларын жүзеге асыратын уәкілетті органдарының құқықтары мен міндеттерінің құқықтық мирасқоры болып айқындалсын.
5. Республикалық мемлекеттік мекемелерді қаржыландыру республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi үшін көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
6. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен және облыстардың жергілікті атқарушы органдарымен бірлесіп, осы қаулының 1-тармағын іске асыру бойынша қажетті іс-шараларды жүзеге асырсын;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
7. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі туралы ережеде:
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ведомстволарының қарамағындағы аумақтық бөлімшелердің тізбесінде, сондай-ақ облыстық аумақтық бөлімшелердің қарамағындағы аудандық (қалалық) аумақтық бөлімшелердің тізбесі:

дополнить пунктами 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466 и 467 следующего содержания:
"451. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Акмолинской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
452. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Актюбинской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
453. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Алматинской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
454. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Атырауской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
455. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Восточно-Казахстанской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
456. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Жамбылской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
457. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Западно-Казахстанской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
458. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Карагандинской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
459. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Костанайской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
460. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Кызылординской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
461. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Мангистауской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".

мынадай мазмұндағы 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466 және 467-тармақтармен толықтырылсын:
"451. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Ақмола облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
452. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Ақтөбе облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
453. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Алматы облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
454. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Атырау облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
455. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Шығыс Қазақстан облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
456. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Жамбыл облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
457. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Батыс Қазақстан облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
458. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Қарағанды облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
459. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Қостанай облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
460. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Қызылорда облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
461. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Маңғыстау облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.

462. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Павлодарской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
463. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Северо-Казахстанской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
464. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Туркестанской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
465. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами города Шымкента Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
466. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами города Нур-Султана Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
467. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами города Алматы Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".".
8. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 2022 года № 21
Перечень государственных учреждений, принимаемых в республиканскую собственность и передаваемых в ведение Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель Акмолинской области".
2. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель Актюбинской области".
3. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель Алматинской области".
4. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель Атырауской области".
5. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель Восточно-Казахстанской области".
6. Коммунальное государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель акимата Жамбылской области".
7. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель Западно-Казахстанской области".

462. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Павлодар облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
463. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Солтүстік Қазақстан облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
464. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Түркістан облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
465. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Шымкент қаласының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
466. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Нұр-Сұлтан қаласының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
467. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Алматы қаласының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.".
8. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 19 қаңтардағы
№ 21 қаулысына
1-қосымша
Республикалық меншікке қабылданатын және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің қарамағына берілетін мемлекеттік мекемелердің тізбесі
1. "Ақмола облысының жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
2. "Ақтөбе облысының жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
3. "Алматы облысының жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
4. "Атырау облысы Жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
5. "Шығыс Қазақстан облысының Жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
6. "Жамбыл облысы әкімдігінің жерлерді пайдалану және қорғалуын бақылау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
7. "Батыс Қазақстан облысының жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі.

8. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель Карагандинской области".
9. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель акимата Костанайской области".
10. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель Кызылординской области".
11. Коммунальное государственное учреждение "Управление земельной инспекции акимата Северо-Казахстанской области".
12. Государственное учреждение "Управление земельной инспекции Туркестанской области".
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 2022 года № 21
Перечень государственных учреждений, переименовываемых в республиканские государственные учреждения – территориальные подразделения Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель Акмолинской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Акмолинской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
2. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель Актюбинской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Актюбинской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
3. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель Алматинской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Алматинской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
4. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель Атырауской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Атырауской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
5. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель Восточно-Казахстанской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Восточно-Казахстанской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
6. Коммунальное государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель акимата Жамбылской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Жамбылской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".

8. "Қарағанды облысының жердің пайдалануы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
9. "Қостанай облысы әкімдігінің жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
10. "Қызылорда облысының жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
11. "Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң жер инспекциясы басқармасы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi.
12. "Түркістан облысы әкiмдiгiнiң жер инспекциясы басқармасы" мемлекеттiк мекемесi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 19 қаңтардағы
№ 21 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің аумақтық бөлімшелері – республикалық мемлекеттік мекемелер болып атауы өзгеретін мемлекеттік мекемелердің тізбесі
1. "Ақмола облысының жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Ақмола облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
2. "Ақтөбе облысының жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Ақтөбе облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
3. "Алматы облысының жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Алматы облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
4. "Атырау облысы Жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Атырау облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
5. "Шығыс Қазақстан облысының Жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Шығыс Қазақстан облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
6. "Жамбыл облысы әкімдігінің жерлерді пайдалану және қорғалуын бақылау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Жамбыл облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.

7. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель Западно-Казахстанской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Западно-Казахстанской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
8. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель Карагандинской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Карагандинской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
9. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель акимата Костанайской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Костанайской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
10. Государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраной земель Кызылординской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Кызылординской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
11. Коммунальное государственное учреждение "Управление земельной инспекции акимата Северо-Казахстанской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Северо-Казахстанской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
12. Государственное учреждение "Управление земельной инспекции Туркестанской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Туркестанской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 2022 года № 21
Перечень создаваемых республиканских государственных учреждений – территориальных подразделений Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами города Алматы Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
2. Республиканское государственное учреждение "Департамент по управлению земельными ресурсами Мангистауской области Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".

7. "Батыс Қазақстан облысының жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Батыс Қазақстан облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
8. "Қарағанды облысының жердің пайдалануы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Қарағанды облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
9. "Қостанай облысы әкімдігінің жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Қостанай облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
10. "Қызылорда облысының жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Қызылорда облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
11. "Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң жер инспекциясы басқармасы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi – "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Солтүстік Қазақстан облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
12. "Түркістан облысы әкiмдiгiнiң жер инспекциясы басқармасы" мемлекеттiк мекемесi – "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Түркістан облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 19 қаңтардағы
№ 21 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің құрылатын аумақтық бөлімшелері – республикалық мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Алматы қаласының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті Маңғыстау облысының жер ресурстарын басқару департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.