Об увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2021 года и использовании (доиспользовании) в 2022 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2021 году, и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2021 года № 872 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022 – 2024 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2022 года № 93.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии со статьей 41, пунктом 5 статьи 44 и статьями 104, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Увеличить годовые плановые назначения соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств республиканского бюджета 2021 года согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2021 года № 872 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022 – 2024 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

2021 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2021 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2022 жылы пайдалану (толық пайдалану) және "2022 – 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 872 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 1 наурыздағы № 93 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 41-бабына, 44-бабының 5-тармағына және 104, 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2021 жылғы республикалық бюджеттің бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындаулары ұлғайтылсын.
2. "2022 – 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 872 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2022 – 2024 годы, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 848 935 138 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 919 134 985 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 286 053 324 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 251 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 641 495 829 тысяч тенге;
2) затраты – 15 787 153 437 тысяч тенге;

"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2022 жылға мынадай:
1) кiрiстер – 12 848 935 138 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 8 919 134 985 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 286 053 324 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 251 000 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 3 641 495 829 мың теңге;
2) шығындар – 15 787 153 437 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 106 429 972 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 263 831 891 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 157 401 919 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 999 943 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 999 943 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -3 047 648 214 тысяч тенге, или 3,5 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета – -7 185 412 714 тысяч тенге, или 8,3 процента к валовому внутреннему продукту страны;

3) таза бюджеттiк кредиттеу – 106 429 972 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 263 831 891 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 157 401 919 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 2 999 943 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 2 999 943 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -3 047 648 214 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 3,5 пайызы;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -7 185 412 714 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 8,3 пайызы;

681 118
";
после строки:
"
Развитие и модернизация информационных систем казначейства
416 934
"
дополнить строками следующего содержания:
"
103
Развитие информационной системы государственного планирования
264 184
Прочие
264 184
Развитие информационной системы государственного планирования
264 184
";
в приложении 63 к указанному постановлению:
дополнить строкой, порядковый номер 1-1, следующего содержания:
"
1-1
Мониторинг сейсмологической информации
Cейсмологический мониторинг на территории Республики Казахстан, проведение круглосуточных полевых инструментальных наблюдений, внедрение новых методов и технических средств для проведения наблюдений и обработки материалов
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
ТОО "Сейсмологическая опытно-методическая экспедиция"
025 "Мониторинг сейсмологической информации"
463 200
";
дополнить строкой, порядковый номер 66-1, следующего содержания:
"
66-1
Охрана общественного здоровья
1. Проведение референсных лабораторных исследований и инструментальных замеров.
2. Организация и проведение программ внешней оценки качества (ВОК).
3. Ведение санитарно-эпидемиологического мониторинга, сбор информации от регионов Республики Казахстан, статистическая обработка, агрегирование и анализ полученных данных с рекомендациями для Министерства здравоохранения Республики Казахстан и Комитета санитарно-эпидемиологического контроля по обеспечению санитарно-эпидемиологического благополучия населения Республики Казахстан.
4. Внедрение национальной системы дозорного эпидемиологического надзора и контроля за антимикробной резистентностью в Республике Казахстан.
5. Обеспечение деятельности Оперативного центра по чрезвычайным ситуациям в области общественного здравоохранения.
6. Промышленная реализация системы сбора данных, оценки и мониторинга программ профилактики инфекций, инфекционного контроля при оказании медицинской помощи.
7. Повышение кадрового потенциала региональных специалистов Комитета санитарно-эпидемиологического контроля и сотрудничающих министерств (ведомств) методом проведения республиканских семинаров, круглых столов, вебинаров, тренингов и обучения на рабочих местах.
8. Разработка (пересмотр) санитарных правил с учетом научного обоснования и мирового опыта. Разработка правил и порядка проведения санитарно-эпидемиологической экспертизы, определяющих объемы, перечень и кратность лабораторных исследований.
9. Оказание организационно-методической, практической помощи, эпидемиологических расследований по вопросам санитарно-эпидемиологического благополучия.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья" 100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"

681 118
";
мына:
"
Қазынашылықтың ақпараттық жүйелерін жаңғырту мен дамыту
416 934
"
деген жолдан кейін мынадай жолдармен толықтырылсын:
"
103
Мемлекеттік жоспарлау ақпараттық жүйесін дамыту
264 184
Өзгелер
264 184
Мемлекеттік жоспарлау ақпараттық жүйесін дамыту
264 184
";
көрсетілген қаулыға 63-қосымшада:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 1-1-жолмен толықтырылсын:
"
1-1
Сейсмологиялық ақпарат мониторингі
Қазақстан Республикасының аумағында сейсмологиялық мониторинг, тәулік бойғы далалық аспаптық бақылаулар жүргізу, бақылаулар жүргізу және материалдарды өңдеу үшін жаңа әдістер мен техникалық құралдарды енгізу
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі
"Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедиция" ЖШС
025 "Сейсмологиялық ақпарат мониторингі"
463 200
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 66-1-жолмен толықтырылсын:
"
66-1
Қоғамдық денсаулықты сақтау
1. Референттік зертханалық зерттеулер мен аспаптық өлшеулер жүргізу.
2. Сапаны сырттай бағалау бағдарламаларын (ССБ) ұйымдастыру және өткізу.
3. Санитариялық-эпидемиологиялық мониторинг жүргізу, ҚР өңірлерінен ақпарат жинау, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мен Қазақстан Республикасы халқының санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету жөніндегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті үшін ұсынымдармен бірге алынған деректерді статистикалық өңдеу, агрегаттау және талдау.
4. Қазақстан Республикасында Ұлттық шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау мен микробқа қарсы резистенттілікті бақылау жүйесін енгізу.
5. Қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы төтенше жағдайлар жөніндегі жедел орталықтың қызметін қамтамасыз ету.
6. Медициналық көмек көрсету кезінде инфекциялық бақылау инфекцияларының профилактикасы бағдарламаларының деректерін жинау, бағалау және мониторингтеу жүйесін өнеркәсіптік іске асыру.
7. Республикалық семинарлар, дөңгелек үстелдер, вебинарлар, тренингтер өткізу және жұмыс орындарында оқыту әдісімен Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті мен ынтымақтасушы министрліктердің (ведомстволардың) өңірлік мамандарының кадрлық әлеуетін арттыру.
8. Ғылыми негіздеме мен әлемдік тәжірибені ескере отырып, санитариялық қағидаларды әзірлеу (қайта қарау). Зертханалық зерттеулердің көлемін, тізбесі мен еселігін айқындайтын санитариялық-эпидемиологиялық сараптама жүргізу қағидалары мен тәртібін әзірлеу.
9. Санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылық мәселелері бойынша ұйымдастырушылық-әдістемелік, практикалық көмек, эпидемиологиялық тексерулер көрсету.
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"

758 200
";
3. Министерству финансов Республики Казахстан произвести возврат в Национальный фонд Республики Казахстан части неиспользованных средств, привлеченных из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет в виде целевого трансферта.
4. Местным исполнительным органам в 2022 финансовом году использовать (доиспользовать) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2021 году, с соблюдением их целевого назначения за счет остатков бюджетных средств местных бюджетов на начало финансового года на сумму неоплаченной части зарегистрированных обязательств прошедшего финансового года согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

758 200
";
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан республикалық бюджетке нысаналы трансферт түрінде тартылған пайдаланылмаған қаражаттың бөлігін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына қайтаруды жүргізсін.
4. Жергілікті атқарушы органдар осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес өткен қаржы жылының тіркелген міндеттемелерінің төленбеген бөлігінің сомасына жергілікті бюджеттердің бюджет қаражатының қаржы жылының басындағы қалдығы есебінен 2021 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму транферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын, олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2022 қаржы жылында пайдалансын (толық пайдалансын).

5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение 1 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 марта 2022 года № 93
Увеличение годового планового назначения соответствующей бюджетной программы за счет остатков бюджетных средств республиканского бюджета 2021 года
тыс. тенге
ФГ АБП ПРГ Наименование Изменения (+,-)
1 2 3 4 5
Итого
141 738 697
Затраты
141 738 697

5. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 1 наурыздағы
№ 93 қаулысына
1-қосымша
2021 жылғы республикалық бюджеттің бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламаның жылдық жоспарлы тағайындауын ұлғайту
мың теңге
ФТ
ББӘ
БҒД
Атауы
Өзгерістер (+, -)
1
2
3
4
5
Жиыны
141 738 697
Шығындар
141 738 697

001
Государственные услуги общего характера
264 184
217
Министерство финансов Республики Казахстан
264 184
030
Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан
264 184
005
Здравоохранение
1 053 504
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
1 053 504
013
Прикладные научные исследования в области здравоохранения и санитарно-эпидемиологического благополучия населения
1 053 504
015
Трансферты
140 421 009
217
Министерство финансов Республики Казахстан
140 421 009
097
Возврат части средств, привлеченных из Национального фонда Республики Казахстан
140 421 009
_______________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 марта 2022 года № 93
Об использовании (доиспользовании) в 2022 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2021 году
АБП
ПРГ
ППРГ
Наименование
Сумма, разрешенная к использованию (доиспользованию) в 2022 году, тысяч тенге
1
2
3
4
5
Всего:
18 843 407,8
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
375 000,0
254
Эффективное управление водными ресурсами
375 000,0
120
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
375 000,0
Актюбинская область
375 000,0
Очистка дна озера Шалкар Шалкарского района Актюбинской области
375 000,0
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
2 645 108,3
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и (или) реконструкцию объектов в рамках Дорожной карты занятости на 2020 –2021 годы
2 645 108,3
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 645 108,3
Актюбинская область
501 172,4
Строительство пристройки к детской школе искусств им. Казангапа города Актобе
91 669,6
Строительство средней школы на 320 мест по улице Вокзал маны, 65 в городе Шалкар Актюбинской области
111 654,5
Строительство врачебной амбулатории на 40 посещений в с. Жаркамыс при ГКП на ПХВ "Байганинская центральная районная больница" Байганинского района
55 726,8
Строительство административного здания и котельной для КГУ "Центр социального обслуживания № 2" по адресу г. Актобе, п. Жанаконыс, д. 383
141 897,5
Строительство средней школы на 100 мест в с. Талдысай Талдысайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области

001
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
264 184
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
264 184
030
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
264 184
005
Денсаулық сақтау
1 053 504
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
1 053 504
013
Денсаулық сақтау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
1 053 504
015
Трансферттер
140 421 009
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
140 421 009
097
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан тартылған қаражаттың бір бөлігін қайтару
140 421 009
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 1 наурыздағы
№ 93 қаулысына
2-қосымша
2021 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2022 жылы пайдалану (толық пайдалану) туралы
ББӘ БҒМ КБҒМ Атауы 2022 жылы пайдалануға (толық пайдалануға) рұқсат етілген сома, мың теңге
1 2 3 4 5
Барлығы:
18 843 407,8
207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
375 000,0
254
Су ресурстарын тиімді басқару
375 000,0
120
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
375 000,0
Ақтөбе облысы
375 000,0
Ақтөбе облысы Шалқар ауданындағы Шалқар көлінің түбін тазарту
375 000,0
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
2 645 108,3
110
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Жұмыспен қамтудың 2020 – 2021 жылдарға арналған жол картасы шеңберіңде объектілерді салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 645 108,3
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
2 645 108,3
Ақтөбе облысы
501 172,4
Ақтөбе қаласының Қазанғап атындағы балалар өнер мектебіне жапсаржай салу
91 669,6
Ақтөбе облысы Шалқар қаласының Вокзал маңы 65 көшесі мекенжайы бойынша 320 орынға арналған орта мектептің құрылысы
111 654,5
Байғанин ауданы "Байғанин орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК жанынан Жарқамыс ауылында 40 келушіге арналған дәрігерлік амбулатория құрылысы
55 726,8
Ақтөбе қаласы Жаңақоныс кенті 383-үй мекенжайындағы "№ 2 әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" КММ үшін әкімшілік ғимарат пен қазандық салу
141 897,5
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының Талдысай а/о Талдысай ауылында 100 орынға арналған орта мектептің құрылысы

52 991,0
Строительство средней школы на 320 мест в г. Эмба Мугалжарского района Актюбинской области
47 233,0
Алматинская область
1 327 061,2
Строительство средней школы на 1500 мест в г. Есик Енбекшиказахского района Алматинской oблаcти
666 340,4
Строительство средней школы на 1500 мест в с. Узынагаш Жамбылского района Алматинской oблаcти
116 414,6
Строительство средней школы на 1500 мест в с. Междуреченск Илийского района Алматинской oблаcти
16 731,4
Строительство средней школы на 1500 мест в г. Каскелен Карасайского района Алматинской oблаcти
527 574,8
Атырауская область
367 404,0
Строительство объектов электроснабжения в г. Кульсары Жылыойского района
367 404,0
Кызылординская область
295 699,1
Строительство внутриквартальных сетей по подводке газопровода в поселке Теренозек Сырдарьинского района Кызылординской области
3 650,2
Строительство школы на 600 мест в г. Кызылорде вдоль трассы Жезказган
57 551,2
Строительство школы на 300 мест по ул. С.Султанмуратова в поселке Жанакорган Жанакорганского района
1 145,5
Строительство сельского клуба на 150 мест в поселке Озкент Жанакорганского района Кызылординской области
80 000,0
Строительство сельского клуба на 100 мест в ауле Куандария Кармакшинского района Кызылординской области
78 489,4
Строительство детского сада на 90 мест в населенном пункте Бирлик Жанакорганского района Кызылординской области
74 862,8
Павлодарская область
34 492,3
Реконструкция с перепланировкой здания учебного корпуса КГП на ПХВ "Колледж информационных технологий" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области, по адресу: г. Павлодар, ул. Лермонтова, 93
18 948,2
Реконструкция с перепланировкой здания мастерских КГП на ПХВ "Колледж информационных технологий" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области, по адресу: г. Павлодар, ул. Лермонтова, 93
15 544,1
Северо-Казахстанская область
119 279,3
Строительство общежития на 244 человека для специализированной школы-интерната-колледжа олимпийского резерва в г. Петропавловске (с наружными инженерными сетями и благоустройством)
119 279,3
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
678 103,4
082
Реализация мероприятий в моногородах и регионах в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
678 103,4
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
678 103,4
Акмолинская область

52 991,0
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының Ембі қаласында 320 орынға арналған орта мектептің құрылысы
47 233,0
Алматы облысы
1 327 061,2
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Есік қ. 1500 орынға арналған орта мектептің құрылысы
666 340,4
Алматы облысы Жамбыл ауданының Ұзынағаш а. 1500 орынға арналған орта мектептің құрылысы
116 414,6
Алматы облысы Іле ауданының Междуреченск а. 1500 орынға арналған орта мектептің құрылысы
16 731,4
Алматы облысы Қарасай ауданының Қаскелең қ. 1500 орынға арналған орта мектептің құрылысы
527 574,8
Атырау облысы
367 404,0
Жылыой ауданының Құлсары қаласында электрмен жабдықтау объектілерінің құрылысы
367 404,0
Қызылорда облысы
295 699,1
Қызылорда облысы Сырдария ауданының Тереңөзек кентінде газ құбырын тарту бойынша орамішілік желілердің құрылысы
3 650,2
Қызылорда қаласы Жезқазған тас жолының бойында 600 орынға арналған мектептің құрылысы
57 551,2
Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентіндегі С. Сұлтанмұратов көшесінің бойында 300 орынға арналған орта мектептің құрылысы
1 145,5
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының Өзгент ауылында 150 орынға арналған ауыл клубының құрылысы
80 000,0
Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Қуаңдария ауылында 100 орынға арналған ауыл клубының құрылысы
78 489,4
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының Бірлік елді мекенінде 90 орынға арналған балабақшаның құрылысы
74 862,8
Павлодар облысы
34 492,3
Павлодар қаласы Лермонтов көшесі 93 мекенжайындағы Павлодар облысының әкімдігі, Павлодар облысы білім басқармасының "Ақпараттық технологиялар колледжі" ШЖҚ КМК оқу корпусының ғимаратын қайта отырып реконструкциялау
18 948,2
Павлодар қаласы Лермонтов көшесі 93 мекенжайындағы Павлодар облысының әкімдігі, Павлодар облысы білім басқармасының "Ақпараттық технологиялар колледжі" ШЖҚ КМК шеберхана ғимаратын қайта жоспарлай отырып реконструкциялау
15 544,1
Солтүстік Қазақстан облысы
119 279,3
Петропавл қаласында олимпиадалық резервтің мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі үшін 244 адамға арналған жатақхана салу (сыртқы инженерлік желілермен және абаттандырумен)
119 279,3
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
678 103,4
082
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде моноқалалар мен өңірлерде іс-шараларды іске асыру
678 103,4
113
Облыстық бюджеттерге "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
678 103,4
Ақмола облысы

516 544,5
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Жаксы
495 896,4
Реконструкция водопроводных сетей в поселке Алексеевка Зерендинского района Акмолинской области
20 648,1
Атырауская область
33 878,0
Строительство спортивного комплекса в селе Сагиз Кызылкогинского района
21 204,0
Строительство уличных фонарей (вместе с пешеходными дорожками) в селе Сагиз Кызылкогинского района Атырауской области
12 674,0
Кызылординская область
127 680,9
Обеспечение инженерной инфраструктурой новых кварталов микрорайона Аймакаш в кенте Айтеке би Казалинского района Кызылординской области (строительство дорог)
36 841,8
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Жаксыкылыш Аральского района Кызылординской области
90 839,1
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
15 145 196,1
090
Содействие развитию отраслей промышленности
503 899,2
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
503 899,2
город Нур-Султан
503 899,2
Строительство инфраструктуры новой промышленной зоны "Индустриальный парк" в г. Астане
503 899,2
091
Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
650 000,0
111
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
650 000,0
город Алматы
650 000,0
Строительство транспортной развязки на пересечении ул. Саина – ул. Акын Сара Алатауского района города Алматы
650 000,0
228
Реализация мероприятий в области жилищного строительства в рамках Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020 – 2025 годы
7 600 053,8
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
692 383,7
Восточно-Казахстанская область
692 383,7
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры и генерального плана 20-го жилого района города Усть-Каменогорска. Внутриквартальные сети электроснабжения жилого района
692 383,7
104
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

516 544,5
Жақсы ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
495 896,4
Ақмола облысы Зеренді ауданының Алексеевка ауылында су құбыры желілерін реконструкциялау
20 648,1
Атырау облысы
33 878,0
Қызылқоға ауданы Сағыз ауылында спорт кешенінің құрылысы
21 204,0
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Сағыз ауылында көше жарықшамдарының (жаяу жүргіншілер жолымен бірге) құрылысы
12 674,0
Қызылорда облысы
127 680,9
Қазалы ауданы Әйтеке би кентінің Аймақаш шағын ауданының жаңа орамдарын инженерлік инфрақұрылыммен қамтамасыз ету (жолдар салу)
36 841,8
Қызылорда облысы Арал ауданы Жақсықылыш кентіндегі денешынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
90 839,1
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
15 145 196,1
090
Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу
503 899,2
110
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
503 899,2
Нұр-Сұлтан қаласы
503 899,2
Астана қаласындағы "Индустриялық парк" жаңа өнеркәсіптік аймақ инфрақұрылымының құрылысы
503 899,2
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
650 000,0
111
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
650 000,0
Алматы қаласы
650 000,0
Алматы қаласы Алатау ауданының Саин көшесі мен Ақын Сара көшесі қиылысында көлік айрығын салу
650 000,0
228
Тұрғын үй-коммуналдық дамудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салу саласындағы іс-шараларды іске асыру
7 600 053,8
101
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
692 383,7
Шығыс Қазақстан облысы
692 383,7
Өскемен қаласының 20-тұрғын ауданының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысы мен бас жоспары. Тұрғын ауданның орамішілік электрмен жабдықтау желілері
692 383,7
104
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы даму трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері

3 768 083,8
На строительство жилья для социально уязвимых слоев населения
3 076 017,5
Актюбинская область
1 290 858,4
Строительство жилья на территории жилого массива многоэтажной застройки "Нұр-Ақтөбе" г. Актобе/14,0 тыс. м2. Кирпичный 9-этажный 3-х секционный жилой дом № 11 в микрорайоне № 4 жилого массива "Нұр-Ақтөбе" (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
495 803,4
Строительство арендного жилья для очередников на территории жилого массива многоэтажной застройки в микрорайоне "Нұр-Ақтөбе". 9-этажный арендный жилой дом № 27 в жилом массиве "Нұр-Ақтөбе" г. Актобе. (Блоки А, Б, В) (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
358 562,0
Строительство двух 5-этажных 60-квартирных арендно- коммунальных жилых домов в г. Алга Актюбинской области (корпус 1)
218 483,0
Строительство 2-этажного 16-квартирного коммунального арендного жилого дома в микрорайоне "Қызылжар" п. Шубаркудук Темирского района Актюбинской области
49 790,3
Строительство 5-этажного 60-квартирного арендного коммунального жилого дома (корпус 2) в г. Алга Актюбинской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
68 196,7
Строительство двухквартирных арендно-коммунальных жилых домов в с. Мартук Мартукского района Актюбинской области
100 023,0
Атырауская область
102 936,0
"Привязка проектно-сметной документации на строительство 3-этажного 60-квартирного жилого дома в поселке Макат Макатского района" (Пятно 2)
102 936,0
Восточно-Казахстанская область
25 426,3
Строительство 60-квартирного жилого дома по улице Рудная, 31/11 в 10-микрорайоне города Зыряновска Восточно-Казахстанской области
25 426,3
Западно-Казахстанская область
225 627,3
Строительство 1 трехэтажного многоквартирного арендного жилого дома в поселке Жангала Жангалинского района Западно-Казахстанской области
1 453,7
Строительство 3-этажного многоквартирного жилого дома в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
75 497,6
Строительство 3-этажного многоквартирного жилого дома в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
77 300,3
Строительство 3-этажного многоквартирного жилого дома в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
71 375,7
Карагандинская область
604 237,8
Строительство крупнопанельного 5-этажного малогабаритного жилого дома № 1 на квартале 30А г. Абай Абайского района Карагандинской области
340 961,8
Строительство 4-двухэтажных 18-квартирных жилых домов в поселке Осакаровка по ул. Гагарина

3 768 083,8
әлеуметтік осал топтар үшін тұрғын үй салуға
3 076 017,5
Ақтөбе облысы
1 290 858,4
Ақтөбе қаласының "Нұр-Ақтөбе" көпқабатты құрылысының тұрғын алабы аумағында тұрғын үйдің құрылысы /14,0 мың м2/. "Нұр-Ақтөбе" тұрғын алабының № 4 ықшам ауданында кірпішті 9 қабатты 3 секциялы № 11 тұрғын үй (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
495 803,4
"Нұр-Ақтөбе" ықшам ауданындағы көпқабатты құрылысының тұрғын алабы аумағында кезекте тұрғандар үшін жалдамалы тұрғын үйдің құрылысы. Ақтөбе қаласының "Нұр-Ақтөбе" тұрғын алабында 9 қабатты жалдамалы № 27 тұрғын үй. (А, Б, В блоктары) (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
358 562,0
Ақтөбе облысы Алға қаласында 5 қабатты 60 пәтерлі жалдамалы коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы (1-корпус)
218 483,0
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық кенті "Қызылжар" ш/а 2 қабатты 16 пәтерлі коммуналдық жалдамалы тұрғын үйдің құрылысы
49 790,3
Ақтөбе облысы Алға қаласында 5 қабатты 60 пәтерлі жалдамалы коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы (2-корпус) (сыртқы инженерлік желілерсіз және көгалдандырусыз)
68 196,7
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Мәртөк ауылында екі пәтерлі жалдамалы коммуналдық тұрғын үйлердің құрылысы
100 023,0
Атырау облысы
102 936,0
"Мақат ауданы Мақат кентіндегі 3 қабатты 60 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы байланыстыру" (2-ші дақ)
102 936,0
Шығыс Қазақстан облысы
25 426,3
Шығыс Қазақстан облысы Зырян қаласының 10 шағын ауданында Рудная көшесі, 31/11 бойынша 60 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
25 426,3
Батыс Қазақстан облысы
225 627,3
БҚО Жаңақала ауданының Жаңақала кентінде 1-ші үш қабатты көппәтерлі жалдамалы тұрғын үйдің құрылысы
1 453,7
БҚО Теректі ауданының Федоровка ауылында 3 қабатты көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
75 497,6
БҚО Теректі ауданының Федоровка ауылында 3 қабатты көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
77 300,3
БҚО Теректі ауданының Подстепное ауылында 3 қабатты көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
71 375,7
Қарағанды облысы
604 237,8
Қарағанды облысы Абай ауданы Абай қ. 30А орамында № 1 ірі панелді 5 қабатты шағын габаритті тұрғын үйдің құрылысы
340 961,8
Осакаровка кентіндегі Гагарин көшесінің бойында екі қабатты 18 пәтерлі 4 тұрғын үйдің салу

263 276,0
Костанайская область
548 917,0
Строительство жилого пятиэтажного дома № 1 в 83-квартале микрорайона "Кунай" г. Костаная
20 169,0
Строительство многоквартирного жилого дома № 19-20-21 в микрорайоне Аэропорт по ПДП в г. Костанае (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
528 748,0
Кызылординская область
278 014,7
Строительство пяти 50-квартирных жилых домов в г. Байконуре
278 014,7
На строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей
692 066,3
Актюбинская область
236 242,4
Строительство жилья на территории жилого массива многоэтажной застройки "Нұр-Ақтөбе" г. Актобе/14,0 тыс. м2/. Кирпичный 9-этажный 3-секционный жилой дом № 11 в микрорайоне № 4 жилого массива "Нұр-Ақтөбе" (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
66 750,0
Строительство двух 5-этажных 60-квартирных арендно- коммунальных жилых домов г. Алга Актюбинской области (корпус 1)
51 530,8
Строительство 2-этажного 16-квартирного коммунального арендного жилого дома в микрорайоне "Қызылжар" поселка Шубаркудук Темирского района Актюбинской области
16 800,0
Строительство двухквартирных арендно-коммунальных жилых домов в селе Мартук Мартукского района Актюбинской области
17 157,2
Строительство двух 5-этажных 60-квартирных жилых домов в жилом квартале № 22 города Хромтау Хромтауского района Актюбинской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
84 004,4
Алматинская область
100 461,2
Строительство 60-квартирного жилого дома в селе Чунджа Уйгурского района Алматинской области
100 461,2
Атырауская область
197 064,0
"Привязка проектно-сметной документации на строительство 3-этажного 60-квартирного жилого дома в поселке Макат Макатского района" (Пятно 2)
197 064,0
Восточно-Казахстанская область
11 765,7
Строительство 60-квартирного жилого дома по улице Рудная, 31/11 в 10-микрорайоне города Зыряновска Восточно-Казахстанской области
11 765,7
Западно-Казахстанская область
146 533,0
Строительство 3-этажного многоквартирного жилого дома в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
67 200,0
Строительство 3-этажного многоквартирного жилого дома в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
67 200,0
Строительство 3-этажного многоквартирного жилого дома в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
12 133,0
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

263 276,0
Қостанай облысы
548 917,0
Қостанай қаласы "Қонай" ш.а. 83 орамында № 1 бес қабатты тұрғын үйдің құрылысы
20 169,0
Қостанай қаласы Әуежай шағын ауданында № 19-20-21 көп пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
528 748,0
Қызылорда облысы
278 014,7
Байқоңыр қаласында 50 пәтерлі бес тұрғын үйдің құрылысы
278 014,7
аз қамтылған көпбалалы отбасылар үшін тұрғын үй салуға
692 066,3
Ақтөбе облысы
236 242,4
Ақтөбе қаласының "Нұр-Ақтөбе" көпқабатты құрылысының тұрғын алабы аумағында тұрғын үйдің құрылысы /14,0 мың м2/. "Нұр-Ақтөбе" тұрғын алабының № 4 ықшам ауданында кірпішті 9 қабатты 3 секциялы № 11 тұрғын үй (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
66 750,0
Ақтөбе облысы Алға қаласында 5 қабатты 60 пәтерлі жалдамалы коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы (1-корпус)
51 530,8
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық кенті "Қызылжар" ш.а. 2 қабатты 16 пәтерлі коммуналдық жалдамалы тұрғын үйдің құрылысы
16 800,0
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Мәртөк ауылында екі пәтерлі жалдамалы-коммуналдық тұрғын үйлердің құрылысы
17 157,2
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Хромтау қаласындағы № 22 тұрғын орамында 5 қабатты 60 пәтерлі екі тұрғын үйдің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
84 004,4
Алматы облысы
100 461,2
Алматы облысы Ұйғыр ауданының Шонжы ауылында 60 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
100 461,2
Атырау облысы
197 064,0
"Мақат ауданы Мақат кентіндегі 3 қабатты 60 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы байланыстыру" (2-ші дақ)
197 064,0
Шығыс Қазақстан облысы
11 765,7
Шығыс Қазақстан облысы Зырян қаласының 10 шағын ауданында Рудная көшесі, 31/11 бойынша 60 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
11 765,7
Батыс Қазақстан облысы
146 533,0
БҚО Теректі ауданының Федоровка ауылында 3 қабатты көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
67 200,0
БҚО Теректі ауданының Федоровка ауылында 3 қабатты көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
67 200,0
БҚО Теректі ауданының Подстепное ауылында 3 қабатты көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
12 133,0
105
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы даму трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері

3 139 586,3
Актюбинская область
63 292,0
Строительство новой сети водоснабжения (2-очередь) при строительстве индивидуальных жилых домов в микрорайоне Нурлы Кош городе Кандыагаш Мугалжарского района Актюбинской области
63 292,0
Алматинская область
182 785,7
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к площадке 1 (8 домов) первого района, первой очереди города Нуркент. Теплоснабжение. Блочно-модульная котельная, по адресу: Алматинская область, Панфиловский район, Пиджимский сельский округ
8 613,0
Строительство инженерно-коммуникационных сетей и благоустройство для 60-квартирного жилого дома в селе Карабулак Ескельдинского района
134 172,7
Строительство инженерно-коммуникационных сетей и благоустройство 60-квартирного жилого дома в поселке Чунджа Уйгурского района Алматинской области
40 000,0
Атырауская область
728 691,4
Разработка проектно-сметной документации на строительство наружных инженерных сетей 3-этажных 60-квартирных домов в поселке Макат Макатского района
99 174,0
Строительство линии электроснабжения к новым микрорайонам в ауле Бейбарыс Махамбетского района
240 339,0
Строительство линии электроснабжения и газоснабжения к новым микрорайонам в ауле Тандай Махамбетского района
27 344,0
Разработка проекно-сметной документации "Строительство линии электроснабжения, газоснабжения и водоснабжения к новым микрорайонам в ауле Алга Махамбетского района Атырауской области"
206 710,7
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в селе Миялы Кызылкогинского района Атырауской области (газоснабжение)
52 232,9
Строительство десяти 5-этажных 80-квартирных жилых домов в микрорайоне Коктем поселка Индербор Индерского района Атырауской области (поз. 7.1, 8.1, 8.2, 8.3, 8.4, 8.5, 8.6, 8.7, 8.8, 8.9). Наружные сети (электроснабжение, теплоснабжение, водоснабжение и канализация, газоснабжение) и благоустройство к жилому дому поз. 8.1
102 890,8
Восточно-Казахстанская область
6 790,4
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры и генерального плана 2-этапа 20-го жилого района города Усть-Каменогорска. Сети электроснабжения жилого района
6 790,4
Западно-Казахстанская область
14 109,8
Строительство инженерных сетей газоснабжения и электроснабжения ПДП "Жилой массив 2" г. Аксай, Бурлинского района, Западно-Казахстанской области
12,1
Газоснабжение 528 земельных участков в селе Федоровка Теректинского района Западно- Казахстанской области
1 834,0
Строительство инженерно-коммуникационных сетей и благоустройство жилых домов (пятно 53, пятно 54, пятно 55) г.Уральск Западно-Казахстанской области

3 139 586,3
Ақтөбе облысы
63 292,0
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қандыағаш қаласының "Нұрлы Көш" шағын ауданында жеке тұрғын үйлердің құрылысы кезінде сумен жабдықтаудың жаңа желісін салу (2-ші кезең)
63 292,0
Алматы облысы
182 785,7
Нұркент қаласының бірінші кезектегі 1 алаңына (8 үй) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы. Жылумен жабдықтау. Алматы облысы Панфилов ауданындағы Пиджим ауылдық округі мекенжайы бойынша блокты-модульді қазандық
8 613,0
Ескелді ауданы Қарабұлақ ауылында 60 пәтерлі тұрғын үй үшін инженерлік-коммуникациялық жүйелердің құрылысы және абаттандыру
134 172,7
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Шонжы ауылында 60 пәтерлі тұрғын үйдің инженерлік-коммуникациялық желілерінің құрылысы және абаттандыру
40 000,0
Атырау облысы
728 691,4
Мақат ауданы Мақат кентіндегі 3 қабатты 60 пәтерлі тұрғын үйдің сыртқы инженерлік желілерінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
99 174,0
Махамбет ауданы Бейбарыс ауылындағы жаңа шағын аудандарға электрмен жабдықтау желісінің құрылысы
240 339,0
Махамбет ауданы Таңдай ауылындағы жаңа шағын аудандарға электрмен жабдықтау және газбен жабдықтау желілерінің құрылысы
27 344,0
"Атырау облысы Махамбет ауданы Алға ауылындағы жаңа шағын аудандарға электрмен жабдықтау, газбен жабдықтау және сумен жабдықтау желілерінің құрылысы" жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
206 710,7
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Миялы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы (газбен жабдықтау)
52 232,9
Атырау облысы Индер ауданы Индербор кентіндегі Көктем шағын ауданында 80 пәтерлі он 5 қабатты тұрғын үйдің құрылысы (7.1, 8.1, 8.2, 8.3, 8.4, 8.5, 8.6, 8.7, 8.8, 8.9-поз.) Сыртқы желілер (электрмен жабдықтау, жылумен жабдықтау, сумен жабдықтау және канализация, газбен жабдықтау) және тұрғын үйді абаттандыру, 8.1-поз.
102 890,8
Шығыс Қазақстан облысы
6 790,4
Өскемен қаласының 20-тұрғын ауданының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы және 2-ші кезеңінің бас жоспары. Тұрғын ауданның электрмен жабдықтау желілері
6 790,4
Батыс Қазақстан облысы
14 109,8
БҚО Бөрлі ауданының Ақсай қаласы "Тұрғын алабы 2" ЕЖЖ сәйкес газбен жабдықтау және электрмен жабдықтау инженерлік желілерінің құрылысы
12,1
БҚО Теректі ауданының Федоровка ауылында 528 жер учаскесін газбен жабдықтау
1 834,0
БҚО, Орал қаласындағы 53-дақ, 54-дақ, 55-дақ тұрғын үйлердің инженерлік-коммуникациялық желілерінің құрылысы және абаттандыру

4 235,8
Строительство трехэтажного 18-квартирного жилого дома с инженерной инфраструктурой к нему по ул. Пушкина с. Таскала Таскалинского района Западно- Казахстанской области № 2
6 399,0
Строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры к 3-этажному многоквартирному жилому дому в селе Федоровка Теректинского района Западно- Казахстанской области (водоснабжение) по месту расположения: Республика Казахстан, Западно-Казахстанская область, Теректинский район (10-18)
718,9
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 3-этажному многоквартирному жилому дому в селе Акжаик Теректинского района Западно- Казахстанской области (водоснабжение) (28-18) по месту расположения: Республика Казахстан, Западно-Казахстанская область, Теректинский район
332,9
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 3-этажному многоквартирному жилому дому в селе Подстепное Теректинского района Западно- Казахстанской области (водоснабжение) (19-18) по месту расположения: Республика Казахстан, Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Подстепное
577,1
Карагандинская область
371 344,1
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к четырем 18-квартирным жилым домам в п. Осакаровка по ул. Гагарина. Водоснабжение, водоотведение, теплоснабжение
167 458,1
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к двум 18-квартирным жилым домам в п. Осакаровка. Водоснабжение, водоотведение, теплоснабжение
47 746,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры на жилую застройку по ул. Макаренко в г. Сарани Карагандинской области (раздел водоснабжения)
3 708,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры на жилую застройку в микрорайоне Горняк г. Сарани Карагандинской области (раздел водоснабжения)
7 251,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 10 12-квартирным арендным жилым домам в поселке Ботакара Бухар-Жырауского района. Наружный водопровод и канализация. Тепловые сети. Генеральный план
43 831,0
ИКИ к ИЖС в микрорайоне "Кунгей" (Алмалы) 2, 3-очереди. Электроснабжение
101 350,0
Костанайская область
170 656,4
Инженерные коммуникации к микрорайону "Кунай" города Костанай. Газоснабжение. Внутриплощадочные сети. Корректировка
61 596,9
Строительство КНС. Внешние сети канализации микрорайона "Береке"
109 059,5
Кызылординская область
52 328,4
Строительство пяти 50-квартирных жилых домов в городе Байконуре Кызылординской области. Наружные сети водоснабжения и канализации
7 549,0
Строительство пяти 50-квартирных жилых домов в городе Байконуре Кызылординской области. Сети газоснабжения

4 235,8
БҚО Тасқала ауданы Тасқала ауылының Пушкин көшесінде үш қабатты 18 пәтерлі тұрғын үйдің оған инженерлік инфрақұрылыммен құрылысы. № 2
6 399,0
БҚО Теректі ауданының Федоровка ауылындағы 3 қабатты көппәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы (сумен жабдықтау)" орналасқан жері бойынша: Қазақстан Республикасы, Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы. (10-18)
718,9
БҚО Теректі ауданының Ақжайық ауылындағы 3 қабатты көппәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы (сумен жабдықтау) (28-18) орналасқан жері бойынша: Қазақстан Республикасы, Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы
332,9
БҚО Теректі ауданының Подстепное ауылындағы 3 қабатты көппәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы (сумен жабдықтау) (19-18) орналасқан жері бойынша: Қазақстан Республикасы, Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы Подстепное а.
577,1
Қарағанды облысы
371 344,1
Осакаровка кентінде Гагарин көшесі бойындағы төрт 18 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы. Сумен жабдықтау, су бұру, жылумен жабдықтау
167 458,1
Осакаровка кентінде екі 18 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы. Сумен жабдықтау, су бұру, жылумен жабдықтау
47 746,0
Қарағанды облысы Саран қаласындағы Макаренко көшесіндегі тұрғын үй құрылысына арналған инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы (сумен жабдықтау бөлімі)
3 708,0
Қарағанды облысы Саран қаласындағы Горняк шағын ауданындағы тұрғын үй құрылысына арналған инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы (сумен жабдықтау бөлімі)
7 251,0
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ботақара кентіндегі 12 пәтерлі жалдамалы 10 тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы. Сыртқы су құбыры және кәріз. Жылу желілері. Бас жоспар
43 831,0
"Күнгей" (Алмалы) шағын ауданындағы тұрғын үйлердің инженерлік-коммуникациялық желілері, 2-ші, 3-ші кезектер. Электрмен жабдықтау
101 350,0
Қостанай облысы
170 656,4
Қостанай қаласының "Қунай" шағын ауданының инженерлік коммуникациялары. Газбен жабдықтау. Алаңішілік желілер. Түзету
61 596,9
КСС салу. "Береке" шағын ауданының сыртқы кәріз желілері
109 059,5
Қызылорда облысы
52 328,4
Қызылорда облысы Байқоңыр қаласындағы 50 пәтерлі бес тұрғын үйдің құрылысы. Сыртқы сумен жабдықтау және кәріз желілері
7 549,0
Қызылорда облысы Байқоңыр қаласындағы 50 пәтерлі бес тұрғын үйдің құрылысы. Газбен жабдықтау желілері

2 226,1
Строительство пяти 50-квартирных жилых домов в городе Байконуре Кызылординской области. Сети электроснабжения
24 439,2
Строительство пяти 50-квартирных жилых домов в городе Байконуре Кызылординской области. Сети теплоснабжения
18 114,1
Мангистауская область
557 588,7
Корректировка ПСД по объекту: "Строительство 24-квартирных четырехэтажных арендных 30 жилых домов в селе Мангистау Мунайлинского района" (электроснабжение)
83 323,8
Строительство сетей газоснабжения для вновь строящихся жилых домов в селе Даулет Мунайлинского района
257 365,0
Корректировка ПСД по объекту: "Строительство 24-квартирных четырехэтажных арендных 30 жилых домов в селе Мангистау Мунайлинского района" (наружные и внутриплощадочные инженерные сети)
216 899,9
Павлодарская область
11 998,9
Строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам по ул. Строителей, 43, 45, 47, 49 г. Аксу Павлодарской области. Разделы: ГП, НВК, НСС, ТС
11 998,9
Северо-Казахстанская область
303 985,9
Строительство крупнопанельного двухсекционного 17-этажного жилого дома по ул. Горького-Крылова-Алтынсарина-Порфирьева в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области (теплоснабжение, наружный водопровод и наружная канализация, телефонизация, благоустройство)
261 536,7
Строительство 50-квартирного жилого дома с внешними инженерными сетями и благоустройством территории по улице Локомотивная в селе Новоишимское района имени Г. Мусрепова Северо-Казахстанской области
42 449,2
город Нур-Султан
676 014,6
"Строительство многоквартирных жилых комплексов со встроенными помещениями и паркингом в районе пересечения улиц с проектными наименованиями А82, А91 в г. Астана". Наружные инженерные сети водопровода и канализации, ливневой канализации, теплоснабжения, сети связи, электроосвещение и благоустройство
397 480,6
Многоквартирный жилой комплекс со встроенными помещениями и паркингом, г. Нур-Султан, район "Байқоныр", район пересечения улиц Кенесары и Сембинова (наружные сети ливневой канализации, водоснабжение и водоотведение, теплоснабжение, благоустройство территории)
204 234,0
Многоквартирный жилой комплекс со встроенными помещениями и паркингом, район пересечения улиц Кенесары и Сембинова, район "Байқоныр" г. Нур-Султан. Наружные сети электроснабжения
74 300,0
229
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020 – 2025 годы
4 171 655,5
109
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

2 226,1
Қызылорда облысы Байқоңыр қаласындағы 50 пәтерлі бес тұрғын үйдің құрылысы. Электрмен жабдықтау желілері
24 439,2
Қызылорда облысы Байқоңыр қаласындағы 50 пәтерлі бес тұрғын үйдің құрылысы. Жылумен жабдықтау желілері
18 114,1
Маңғыстау облысы
557 588,7
"Мұнайлы ауданы Маңғыстау ауылындағы 24 пәтерлі төрт қабатты жалдамалы 30 тұрғын үйдің құрылысы" объектісі бойынша ЖСҚ-ны түзету (Электрмен жабдықтау)
83 323,8
Мұнайлы ауданының Дәулет ауылында жаңадан салынған тұрғын үйлер үшін газбен жабдықтау желілерінің құрылысы
257 365,0
"Мұнайлы ауданы Маңғыстау ауылындағы 24 пәтерлі төрт қабатты жалдамалы 30 тұрғын үйдің құрылысы" объектісі бойынша ЖСҚ-ны түзету (Сыртқы және алаңішілік инженерлік желілері)
216 899,9
Павлодар облысы
11 998,9
Павлодар облысы Ақсу қаласының Құрылысшылар көшесі, 43, 45, 47, 49 бойындағы көппәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік желілердің құрылысы. БЖ, ССК, СБЖ, ЖЖ бөлімдері
11 998,9
Солтүстік Қазақстан облысы
303 985,9
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласында Горький-Крылов-Алтынсарин-Порфириев көшесі бойында үлкен панельді 17 қабатты екі тұрғын үйдің құрылысы (жылумен жабдықтау, сыртқы су құбыры және сыртқы кәріз, телефондар орнату, абаттандыру)
261 536,7
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Новоишим ауылында Локомотивная көшесі бойында сыртқы инженерлік желілерімен және аумағын абаттандырумен 50 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
42 449,2
Нұр-Сұлтан қаласы
676 014,6
"Астана қаласындағы А82, А91 жобалық атаулары бар көшелердің қиылысы ауданында жапсарлас салынған үй-жайлары және паркингі бар көппәтерлі тұрғын үй кешендерінің құрылысы". Су құбыры мен кәріздің, нөсерлі кәріздің, жылумен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілері, байланыс, электрмен жарықтандыру желілері және абаттандыру
397 480,6
Жапсарлас салынған үй-жайлары мен паркингі бар көп пәтерлі тұрғын үй кешені, Нұр-Сұлтан қаласы, "Байқоңыр" ауданы, Кенесары және Сембинов көшелері қиылысының ауданы (нөсерлі кәріздің, сумен жабдықтаудың және су бұрудың, жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері, аумақты абаттандыру)
204 234,0
Жапсарлас салынған үй-жайлары мен паркингі бар көп пәтерлі тұрғын үй кешені, Нұр-Сұлтан қаласы, "Байқоңыр" ауданы, Кенесары және Ә. Сембинов көшелері қиылысының ауданы. Сыртқы электрмен жабдықтау желілері
74 300,0
229
Тұрғын үй-коммуналдық дамудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
4 171 655,5
109
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы даму трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері

2 579 793,8
Акмолинская область
71 000,9
Сети водоотведения, 3-очередь, коллектор и канализационные насосные станции в поселке Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
71 000,9
Восточно-Казахстанская область
6 431,2
Реконструкция существующих сетей водоснабжения и водоотведения города Риддер Восточно-Казахстанской области
6 431,2
Карагандинская область
361 084,0
Реконструкция хозяйственно-питьевых очистных сооружений г. Жезказган, 3 очередь
361 084,0
город Нур-Султан
2 141 277,7
"Военный городок" 1-очередь строительства, по адресу: г. Астана, южнее жилого массива Тельмана, район улиц Е111, Е117, Е120 (проектные наименования). Внешние инженерные сети и дороги. 1-й этап проектирования, хозяйственно-бытовая канализация с КНС № 1 и КНС № 2
140 354,7
Строительство и реконструкция сетей канализации в городе Астане. Строительство магистрального канализационного коллектора и канализационной насосной станции по ул. Е429 от ул. Е32 до площадки канализационных очистных сооружений. (1-очередь строительства)
2 000 923,0
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
776 778,4
Актюбинская область
361 063,9
Строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Жарык Мугалжарского района Актюбинской области
85 804,0
Строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Кумсай Мугалжарского района Актюбинской области
84 938,5
Строительство объектов водоснабжения в селе Алтай батыр Байганинского района Актюбинской области
93 261,2
Строительство объектов водоснабжения в селе Кокбулак Байганинского района Актюбинской области
42 397,0
Строительство объектов водоснабжения в селе Кораши Байганинского района Актюбинской области
32 610,3
Строительство объектов водоснабжения в селе Косарал Байганинского района Актюбинской области
22 052,9
Восточно-Казахстанская область
249 824,8
Строительство сетей водоснабжения в селе Чекоман города Семей
240 202,8
Строительство водопроводных сетей и водозаборных сооружений в селе Кабанбай Урджарского района Восточно-Казахстанской области
9 622,0
Карагандинская область
84 552,1
Реконструкция водопроводных сетей в селе Жанбобек Нуринского района
34 748,1
Реконструкция водопроводных сетей села Аппаз Каркаралинского района
49 804,0
Кызылординская область
81 337,6
Реконструкция и расширение водопроводной сети населенного пункта Томенарык Жанакорганского района Кызылординской области
81 337,6
116
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы ливневой канализации за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
815 083,3
город Нур-Султан
815 083,3
Развитие системы ливневой канализации в городе Астане. Строительство очистных сооружений ливневой канализации района ІІІ-6
815 083,3

2 579 793,8
Ақмола облысы
71 000,9
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентіндегі коллектордың және канализациялық сорғы станциясының 3-кезегінің су бұру желілері
71 000,9
Шығыс Қазақстан облысы
6 431,2
ШҚО Риддер қаласының сумен жабдықтау және су бұрудың қолданыстағы желілерін реконструкциялау
6 431,2
Қарағанды облысы
361 084,0
Жезқазған қаласының шаруашылық-ауыз су тазарту құрылыстарын қайта жаңарту 3-кезек
361 084,0
Нұр-Сұлтан қаласы
2 141 277,7
Астана қаласы, Тельман тұрғын алабының оңтүстігіне қарай Е111, Е117, Е120 көшелерінің ауданы (жобалық атауы) мекенжайы бойынша "Әскери қалашық" құрылыстың 1-кезегі. Сыртқы инженерлік желілер мен жолдар. Жобалаудың 1-ші кезеңі, №1 КСС және №2 КСС бар шаруашылық-тұрмыстық кәріз
140 354,7
Астана қаласында кәріз желілерінің құрылысы және реконструкциялау. Е429 к-сі бойында Е32 к-сінен кәріздік тазарту құрылыстарының алаңына дейін магистральдық кәріздік коллектор мен кәріздік сорғы станциясын салу. (Құрылыстың 1-кезегі)
2 000 923,0
110
Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы даму трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
776 778,4
Ақтөбе облысы
361 063,9
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының Жарық ауылында су құбыры желілері мен құрылыстарының құрылысы
85 804,0
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының Құмсай ауылында су құбыры желілері мен құрылыстарының құрылысы
84 938,5
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Алтай батыр ауылында сумен жабдықтау объектілерінің құрылысы
93 261,2
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Көкбұлақ ауылында сумен жабдықтау объектілерінің құрылысы
42 397,0
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Қорашы ауылындағы сумен жабдықтау объектілерінің құрылысы
32 610,3
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Қосарал ауылында сумен жабдықтау объектілерінің құрылысы
22 052,9
Шығыс Қазақстан облысы
249 824,8
Семей қаласы Шақаман ауылында сумен жабдықтау желілерінің құрылысы
240 202,8
ШҚО Үржар ауданының Қабанбай ауылында су құбыры желілерінің және су жинағыш құрылыстардың құрылысы
9 622,0
Қарағанды облысы
84 552,1
Нұра ауданы Жанбөбек ауылында су құбыры желілерін реконструкциялау
34 748,1
Қарқаралы ауданы Аппаз ауылындағы су құбыры желілерін реконструкциялау
49 804,0
Қызылорда облысы
81 337,6
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының Төменарық елді мекенінің сумен жабдықтау желісін реконструкциялау және кеңейту
81 337,6
116
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне нөсерлік кәріз жүйесін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
815 083,3
Нұр-Сұлтан қаласы
815 083,3
Астана қаласындағы нөсерлі кәріз жүйесін дамыту. ІІІ-6 ауданының нөсерлі кәрізінің тазарту құрылыстарын салу
815 083,3

235
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие систем водоснабжения и водоотведения в рамках Государственной программы развития туристской отрасли Республики Казахстан на 2019 – 2025 годы
2 219 587,6
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 219 587,6
Алматинская область
2 219 587,6
Строительство системы канализации, строительство канализационного очистного сооружения (КОС) на 6,5 тыс. м3/сут на побережье озера Алаколь Алакольского района Алматинской области. II очередь
2 219 587,6
_________________________

235
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Қазақстан Республикасының туристік саласын дамытудың 2019 – 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 219 587,6
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
2 219 587,6
Алматы облысы
2 219 587,6
Алматы облысы Алакөл ауданы Алакөл көлінің жағалауында кәріз жүйесінің құрылысы, тәулігіне 6,5 мың м3 кәріздік тазарту құрылысын (КТҚ) салу. ІІ кезек
2 219 587,6
_________________________