Об определении организации по работе с дипломатическими представительствами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2022 года № 132
В соответствии с подпунктом 4) статьи 1 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дипломатический сервис" Министерства иностранных дел Республики Казахстан организацией по работе с дипломатическими представительствами.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

Дипломатиялық өкілдіктермен жұмыс жөніндегі ұйымды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 16 наурыздағы № 132 қаулысы
"Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметi туралы" 2002 жылғы 7 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 1-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің "Дипломатиялық сервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны дипломатиялық өкілдіктермен жұмыс жөніндегі ұйым болып айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов