О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2015 года № 572 "Об утверждении типовой формы минимального социального стандарта"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2022 года № 133.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2015 года № 572 "Об утверждении типовой формы минимального социального стандарта".
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

"Ең төмен әлеуметтік стандарттың үлгілік нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 572 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 16 наурыздағы № 133 қаулысы.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ең төмен әлеуметтік стандарттың үлгілік нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 572 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов