Об определении ответственных должностных лиц по управлению рисками национальной безопасности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2022 года № 286
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Центральным и местным исполнительным органам, государственным органам, непосредственно подчиненным и подотчетным Президенту Республики Казахстан (по согласованию), определить ответственных должностных лиц по управлению рисками национальной безопасности на уровне не ниже заместителей первых руководителей государственных органов.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

Ұлттық қауіпсіздік тәуекелдерін басқару жөніндегі жауапты лауазымды адамдарды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 6 мамырдағы № 286 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орталық және жергілікті атқарушы органдар, Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін мемлекеттік органдар (келісу бойынша) мемлекеттік органдардың бірінші басшыларының орынбасарларынан төмен емес деңгейде ұлттық қауіпсіздік тәуекелдерін басқару жөніндегі жауапты лауазымды адамдарды айқындасын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Смаилов