О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О представителе Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2022 года № 572
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О представителе Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
О представителе Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Освободить Султанова Бахыта Турлыхановича от полномочий представителя Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии.
2. Назначить исполняющего обязанности Заместителя Премьер-Министра – Министра торговли и интеграции Республики Казахстан Жумангарина Серика Макашевича представителем Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев

"Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 18 тамыздағы № 572 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасы өкілінің өкілеттіктерінен босатылсын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрінің міндеттерін атқарушы Серік Мақашұлы Жұманғарин Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі болып тағайындалсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев