О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2010 года № 1171 "Об утверждении Правил ведения государственного электронного реестра лицензий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2022 года № 661.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2010 года № 1171 "Об утверждении Правил ведения государственного электронного реестра лицензий".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

"Лицензиялардың мемлекеттік электрондық тізілімін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 қарашадағы № 1171 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 661 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Лицензиялардың мемлекеттік электрондық тізілімін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 қарашадағы № 1171 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов