О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2003 года № 450 "Об утверждении Перечня специализированных служб, оказывающих необходимую помощь туристам, терпящим бедствие на территории Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2022 года № 663.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2003 года № 450 "Об утверждении Перечня специализированных служб, оказывающих необходимую помощь туристам, терпящим бедствие на территории Республики Казахстан" следующие изменение и дополнения:
в Перечне специализированных служб, оказывающих необходимую помощь туристам, терпящим бедствие на территории Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 9, изложить в следующей редакции:
"
9.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области"
город Қонаев
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
";
дополнить строками, порядковые номера 18, 19, 20 и 21, следующего содержания:
"
18.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области"
город Туркестан
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
19.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай"
город Семей
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
20.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу"
город Талдыкорган
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
21.
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям области Ұлытау"
город Жезказган
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр Республики Казахстан А. Смаилов

"Қазақстан Республикасының аумағында апатқа ұшыраған туристерге қажетті көмек көрсететін мамандандырылған қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 мамырдағы № 450 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 663 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының аумағында апатқа ұшыраған туристерге қажетті көмек көрсететін мамандандырылған қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 мамырдағы № 450 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағында апатқа ұшыраған туристерге қажетті көмек көрсететін мамандандырылған қызметтердің тізбесінде:
реттік нөмірі 9-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
9.
"Алматы облысы төтенше жағдайлар департаментінің өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Қонаев қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 18, 19, 20 және 21-жолдармен толықтырылсын:
"
18.
"Түркістан облысы төтенше жағдайлар департаментінің өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
19.
"Абай облысы төтенше жағдайлар департаментінің өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Семей қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
20.
"Жетісу облысы төтенше жағдайлар департаментінің өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Талдықорған қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
21.
"Ұлытау облысы төтенше жағдайлар департаментінің өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі
Жезқазған қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов