О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 1411 "О некоторых вопросах компании "Eurasian Resources Group S.a.r.l."
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2022 года № 669
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 1411 "О некоторых вопросах компании "Eurasian Resources Group S.a.r.l." следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Разрешить Жумангарину Серику Макашевичу – Заместителю Премьер-Министра – Министру торговли и интеграции Республики Казахстан и Жамаубаеву Ерулану Кенжебековичу – Заместителю Премьер-Министра – Министру финансов Республики Казахстан входить в состав Совета директоров компании "Eurasian Resources Group S.a.r.l." (Люксембург).".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

"Eurasian Resourses Group S.a.r.l." компаниясының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1411 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 669 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Eurasian Resourses Group S.a.r.l." компаниясының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1411 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрі Серік Мақашұлы Жұманғаринге және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі Ерұлан Кенжебекұлы Жамаубаевқа "Eurasian Resourses Group S.a.r.l." компаниясы (Люксембург) Директорлар кеңесінің құрамына кіруге рұқсат етілсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов