О Мукатаеве С. М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2022 года № 692
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Мукатаева Серикалий Мухаметкаримовича вице-министром экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

С.М. Мұқатаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 692 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Серікәли Мұхаметкәрімұлы Мұқатаев Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Ә. Смайылов