О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Постоянного представительства Республики Казахстан при Всемирной торговой организации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2022 года № 711
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Постоянного представительства Республики Казахстан при Всемирной торговой организации".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Об открытии Постоянного представительства Республики Казахстан при Всемирной торговой организации
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Женеве (Швейцарская Конфедерация) Постоянное представительство Республики Казахстан при Всемирной торговой организации.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

"Дүниежүзілік сауда ұйымының жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілдігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 19 қыркүйектегі № 711 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Дүниежүзілік сауда ұйымының жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілдігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Дүниежүзілік сауда ұйымының жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілдігін ашу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Женева қаласында (Швейцария Конфедерациясы) Дүниежүзілік сауда ұйымының жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілдігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев