О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023 – 2025 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2022 года № 987.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2023.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2023 – 2025 годы, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 19 063 995 118 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 279 036 264 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 351 800 230 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 248 374 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 431 910 250 тысяч тенге;
2) затраты – 21 647 463 677 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 416 911 978 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 661 400 027 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 244 488 049 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 208 212 300 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 208 212 300 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -3 208 592 837 тысяч тенге, или 2,7 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета – -8 969 908 437 тысяч тенге, или 7,4 процента к валовому внутреннему продукту страны;
7) финансирование дефицита бюджета – 3 208 592 837 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 28.03.2023 № 257 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить:
1) перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций, финансируемых из республиканского бюджета, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций министерств по чрезвычайным ситуациям, обороны, промышленности и строительства, Управления Делами Президента Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению (для служебного пользования);
2-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на повышение заработной платы работников природоохранных и специальных учреждений согласно приложению 2-1 к настоящему постановлению;
2-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки согласно приложению 2-2 к настоящему постановлению;
2-3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на проведение противоэпизоотических мероприятий согласно приложению 2-3 к настоящему постановлению;

"2023 – 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 987 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2023 ж. қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2023 – 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2023 жылға мынадай:
1) кiрiстер – 19 063 995 118 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 14 279 036 264 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 351 800 230 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 248 374 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 4 431 910 250 мың теңге;
2) шығындар – 21 647 463 677 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 416 911 978 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 661 400 027 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 244 488 049 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 208 212 300 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 208 212 300 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -3 208 592 837 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 2,7 пайызы;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -8 969 908 437 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 7,4 пайызы;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 3 208 592 837 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 28.03.2023 № 257 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
2. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен қаржыландырылатын басым республикалық бюджеттік инвестициялардың тізбесі;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар, Қорғаныс, Өнеркәсіп және құрылыс министрліктерінің, Президенті Іс Басқармасының басым республикалық бюджеттік инвестицияларының тізбесі (қызмет бабында пайдалану үшін);
2-1) осы қаулыға 2-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге табиғатты қорғау және арнаулы мекемелер қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
2-2) осы қаулыға 2-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
2-3) осы қаулыға 2-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;

2-4) распределение сумм целевых текущих трансфертов Мангистауской области на обеспечение ветеринарной безопасности согласно приложению 2-4 к настоящему постановлению;
2-5) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование развития производства приоритетных культур согласно приложению 2-5 к настоящему постановлению;
2-6) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок согласно приложению 2-6 к настоящему постановлению;
2-7) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан согласно приложению 2-7 к настоящему постановлению;
2-8) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования согласно приложению 2-8 к настоящему постановлению;
2-9) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение социальной поддержки граждан по вопросам занятости согласно приложению 2-9 к настоящему постановлению;
3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на содержание объектов среднего образования, построенных в рамках пилотного национального проекта "Комфортная школа", согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
3-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на реализацию подушевого нормативного финансирования в государственных дневных общеобразовательных сельских полнокомплектных школах согласно приложению 3-1 к настоящему постановлению;
3-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования согласно приложению 3-2 к настоящему постановлению;
3-3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на проведение капитального ремонта объектов здравоохранения в рамках пилотного национального проекта "Модернизация сельского здравоохранения" согласно приложению 3-3 к настоящему постановлению;

2-4) осы қаулыға 2-4-қосымшаға сәйкес Маңғыстау облысына ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
2-5) осы қаулыға 2-5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне басым дақылдар өндірісін дамытуды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
2-6) осы қаулыға 2-6-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
2-7) осы қаулыға 2-7-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
2-8) осы қаулыға 2-8-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
2-9) осы қаулыға 2-9-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жұмыспен қамту мәселелері бойынша азаматтарды әлеуметтік қолдауды қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде салынған орта білім беру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
3-1) осы қаулыға 3-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге мемлекеттік күндізгі жалпы білім беретін ауылдық толық жинақталған мектептерде жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
3-2) осы қаулыға 3-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
3-3) осы қаулыға 3-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Ауылдық денсаулық сақтауды жаңғырту" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде денсаулық сақтау объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;

3-4) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне в рамках пилотного национального проекта "Модернизация сельского здравоохранения" согласно приложению 3-4 к настоящему постановлению;
3-5) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Мангистауской области на обеспечение радиационной безопасности согласно приложению 3-5 к настоящему постановлению;
3-6) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на изъятие земельных участков для государственных нужд согласно приложению 3-6 к настоящему постановлению;
3-7) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Акмолинской области на ремонт транспортной инфраструктуры населенных пунктов, прилегающих к городу Астана, согласно приложению 3-7 к настоящему постановлению;
3-8) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения согласно приложению 3-8 к настоящему постановлению;
3-9) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на возмещение части затрат субъектов предпринимательства по строительству объектов придорожного сервиса согласно приложению 3-9 к настоящему постановлению;
4) распределение сумм кредитования областных бюджетов на предоставление микрокредитов сельскому населению для масштабирования проекта по повышению доходов сельского населения согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
4-1) распределение сумм кредитования областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на инвестиционные проекты в агропромышленном комплексе согласно приложению 4-1 к настоящему постановлению;
5) распределение сумм кредитования областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на содействие предпринимательской инициативе молодежи согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
6) распределение сумм бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
7) распределение сумм кредитования областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов согласно приложению 7 к настоящему постановлению;

3-4) осы қаулыға 3-4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Ауылдық денсаулық сақтауды жаңғырту" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
3-5) осы қаулыға 3-5-қосымшаға сәйкес Маңғыстау облысының бюджетіне радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
3-6) осы қаулыға 3-6-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
3-7) осы қаулыға 3-7-қосымшаға сәйкес Астана қаласына іргелес елді мекендердің көлік инфрақұрылымын жөндеуге Ақмола облысының бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
3-8) осы қаулыға 3-8-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
3-9) осы қаулыға 3-9-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне кәсіпкерлік субъектілерінің жол бойындағы сервис объектілерін салу бойынша шығындарының бір бөлігін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
4) осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес ауыл халқының кірістерін арттыру жөніндегі жобаны ауқымды түрде қолдану үшін ауыл халқына микрокредиттер беруге облыстық бюджеттерге кредит берудің сомаларын бөлу;
4-1) осы қаулыға 4-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешендегі инвестициялық жобаларға кредит берудің сомаларын бөлу;
5) осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жастардың кәсiпкерлiк бастамасына жәрдемдесуге кредит берудің сомаларын бөлу;
6) осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу;
7) осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит берудің сомаларын бөлу;

8) распределение сумм резерва Правительства Республики Казахстан согласно приложению 8 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 28.03.2023 № 257 (вводится в действие с 01.01.2023); от 14.07.2023 № 574 (вводится в действие с 01.01.2023); от 17.10.2023 № 917 (вводится в действие с 01.01.2023); от 24.11.2023 № 1036 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Министерству просвещения Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан в срок до 15 февраля 2023 года проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов республиканского значения, столицы на 2023 год, указанного в подпункте 3) пункта 2 настоящего постановления.
4. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений:
1) в срок до 1 июня 2023 года о порядке использования целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на 2023 год, указанного в подпункте 2-7) пункта 2 настоящего постановления;
2) в срок до 15 февраля 2023 года об условиях кредитования областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на 2023 год, указанного в подпункте 5) пункта 2 настоящего постановления";
Сноска. Пункт 4 - в редакции постановления Правительства РК от 28.03.2023 № 257 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Утвердить перечень проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации, требующих финансирования государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств, из республиканского бюджета, согласно приложению 9 к настоящему постановлению.
6. Утвердить перечень государственных заданий на 2023 год согласно приложению 10 к настоящему постановлению.
7. Центральным исполнительным органам в срок до 1 февраля 2023 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
8. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2023 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2022 года № 987
Перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций

8) осы қаулыға 8-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің сомаларын бөлу бекітілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 28.03.2023 № 257 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi); 14.07.2023 № 574 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi); 17.10.2023 № 917 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi); 24.11.2023 № 1036 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулыларымен.
3. Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне 2023 жылғы 15 ақпанға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттердің, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттерiнің осы қаулының 2-тармағының 3) тармақшасында көрсетiлген 2023 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану тәртібі туралы шешімнің жобасын енгізсін.
4. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне:
1) 2023 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттердің, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттерiнің осы қаулының 2-тармағының 2-7) тармақшасында көрсетiлген 2023 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану тәртібі туралы;
2) 2023 жылғы 15 ақпанға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттердің, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттерiнің осы қаулының 2-тармағының 5) тармақшасында көрсетiлген 2023 жылға арналған кредит беру шарттары туралы шешімдердің жобасын әзірлесін және енгізсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 28.03.2023 № 257 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
5. Осы қаулыға 9-қосымшаға сәйкес мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді, оның ішінде мемлекеттiк концессиялық мiндеттемелердi республикалық бюджеттен қаржыландыруды талап ететiн, іске асырылуы жоспарланатын мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тiзбесi бекітілсін.
6. Осы қаулыға 10-қосымшаға сәйкес 2023 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі бекітілсін.
7. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстарын 2023 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
8. Осы қаулы 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 987 қаулысына
1-қосымша
Басым республикалық бюджеттік инвестициялардың тізбесі

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановление Правительства РК от 13.12.2023 № 1111 (вводится в действие с 01.01.2023); с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 21.12.2023 № 1159 (вводится в действие с 01.01.2023).
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2023 год
2024 год
2025 год
Программа
Подпрограмма
Всего:
2 398 258 884
1 601 864 120
1 154 292 724
I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 13.12.2023 № 1111 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 21.12.2023 № 1159 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2023 жыл
2024 жыл
2025 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Барлығы:
2 398 258 884
1 601 864 120
1 154 292 724
I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар

361 630 274
219 009 111
109 141 897
1
Государственные услуги общего характера
45 259 239
31 636 014
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
256 655
028
Создание единой информационной системы дипломатической службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан
256 655
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
256 655
Создание единой информационной системы дипломатической службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан
256 655
217
Министерство финансов Республики Казахстан
44 681 765
31 636 014
030
Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан
259 981
102
Создание, внедрение и развитие информационной системы "Интегрированная система налогового администрирования"
259 981
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
259 981
Реформирование систем налогового администрирования
259 981
205
Модернизация и техническое дооснащение пунктов пропуска на границе
44 421 784
31 636 014
004
За счет внешних займов
43 852 766
31 208 933
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
43 852 766
31 208 933
Модернизация и техническое дооснащение пунктов пропуска, расположенных на казахстанском участке таможенной границы Евразийского экономического союза и Главного диспетчерского управления Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
43 852 766
31 208 933
030
За счет средств республиканского бюджета
569 018
427 081
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
569 018
427 081
Модернизация и техническое дооснащение пунктов пропуска, расположенных на казахстанском участке таможенной границы Евразийского экономического союза и Главного диспетчерского управления Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
569 018
427 081
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
163 931
017
Создание и развитие информационных систем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
163 931
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
163 931
Развитие и модернизация интегрированной информационной системы "Е-Қызмет" (Система, ИИС "Е-Қызмет")
163 931
693
Управление материально-технического обеспечения
156 888
001
Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан
156 888
101
Строительство зданий, сооружений Управления материально-технического обеспечения
156 888
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
156 888
Строительство сетей резервного электроснабжения существующих административных зданий Парламента Республики Казахстан (Сенат, Мажилис), расположенных по пр. Мәңгілік Ел, дом № 2 и № 4, района Есиль г. Нур-Султан

361 630 274
219 009 111
109 141 897
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
45 259 239
31 636 014
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
256 655
028
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің дипломатиялық қызметтің бірыңғай ақпараттық жүйесін құру
256 655
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
256 655
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің дипломатиялық қызметтің бірыңғай ақпараттық жүйесін құру
256 655
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
44 681 765
31 636 014
030
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
259 981
102
"Cалықтық әкімшілендірудің біріктірілген жүйесі" ақпараттық жүйесін құру, енгізу және дамыту
259 981
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
259 981
Салық әкімшілігі жүйелерін реформалау
259 981
205
Шекарадағы өткізу пункттерін жаңғырту және техникалық толық жарақтандыру
44 421 784
31 636 014
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
43 852 766
31 208 933
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
43 852 766
31 208 933
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасының қазақстандық учаскесінде орналасқан өткізу пункттерін және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Бас диспетчерлік басқармасын жаңғырту және техникалық жете жарақтандыру
43 852 766
31 208 933
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
569 018
427 081
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
569 018
427 081
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасының қазақстандық учаскесінде орналасқан өткізу пункттерін және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Бас диспетчерлік басқармасын жаңғырту және техникалық жете жарақтандыру
569 018
427 081
608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
163 931
017
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
163 931
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
163 931
"Е-Қызмет" интеграцияланған ақпараттық жүйесін ("Е-Қызмет" жүйесі, ИАЖ) дамыту және жаңғырту
163 931
693
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы
156 888
001
Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
156 888
101
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы ғимараттарын, құрылыстарын салу
156 888
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
156 888
Нұр-Сұлтан қаласы, Есіл ауданы, Мәңгілік Ел даңғылы, №2 және №4 үйде орналасқан Қазақстан Республикасы Парламентінің (Сенат, Мәжіліс) қолданыстағы әкімшілік ғимараттарына резервтік электрмен жабдықтау желілерін салу

95 340
Корректировка ПСД с проведением государственной экспертизы по объекту "Реконструкция здания Сената Парламента Республики Казахстан с пристройкой склада по пр. Мәңгілік Ел, дом №4, района "Есиль", г. Астана"
1 100
Корректировка ПСД с проведением государственной экспертизы по объекту "Строительство автоматической мойки для автомашин на объекте "Гараж на 200 автомашин со вспомогательным бытовым блоком и АЗС по ул.Е9-62, д.№9"
22 000
Разработка ПСД с проведением государственной экспертизы по объекту "Модернизация и перенос существующей котельной в районе улицы Е-128 города Нур-Султан"
20 995
Разработка ПСД с проведением государственной экспертизы по объекту "Строительство автозаправочной станции с тремя топливно-раздаточными колонками и подземным резервуаром, расположенной в городе Астане, район улиц Е 181, Е 706"
17 453
2
Оборона
53 865 720
51 764 332
13 155 941
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
36 864 267
21 812 004
006
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
36 864 267
21 812 004
100
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
36 864 267
21 812 004
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
20 283 045
21 812 004
Для служебного пользования
19 932 600
21 812 004
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II типа для IIIА и IВ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области
347 724
Прохождение госэкспертизы ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-типа для IВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Жибек жолы, Аршалынского района, Акмолинской области"
629
Прохождение госэкспертизы ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Талапкер, Целиноградского района, Акмолинской области"
2 092
Алматинская область
11 997 100
Строительство защитных сооружений на реке Хоргос в районе Международного центра приграничного сотрудничества и зданий таможни "Коргос" (Хоргос-1)
7 291 936
Руслоформирующие и защитные сооружения по реке Хоргос на участках Международного центра приграничного сотрудничества (МЦПС) "Хоргос", Приграничной торгово-экономической зоны (ПТЭЗ) "Хоргос - Восточные ворота", поселков Баскунчи, Хоргос и пограничной заставы в Панфиловском районе Алматинской области"

95 340
"Астана қаласы, "Есіл" ауданы, Мәңгілік Ел даңғылы, №4 үйдегі қойманың жапсарлас құрылысымен Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының ғимаратын қайта жаңарту" объектінің мемлекеттік сараптамасын жүргізумен ЖСҚ түзету
1 100
"Е 9-62 көшесі, №9 үйде орналасқан қосалқы тұрмыстық блогы мен ЖҚС бар 200 автомашинаға арналған гараж" объектісіндегі автомашиналарға арналған автоматтандырылған жуу орнының құрылысы" объектінің мемлекеттік сараптамасын жүргізумен ЖСҚ түзету
22 000
"Нұр-Сұлтан қаласы Е-128 көшесі ауданындағы қолданыстағы қазандықты жаңғырту және көшіру" объектінің мемлекеттік сараптамасын жүргізумен ЖСҚ әзірлеу
20 995
"Астана қаласы, Е 181, Е 706 көшелер ауданы мекенжайында орналасқан үш отын-таратушы құбырбағанасы және жерасты резервуары бар автожанармай станциясының құрылысы" объектінің мемлекеттік сараптамасын жүргізумен ЖСҚ әзірлеу
17 453
2
Қорғаныс
53 865 720
51 764 332
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
36 864 267
21 812 004
006
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
36 864 267
21 812 004
100
36 864 267
21 812 004
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
20 283 045
21 812 004
Қызмет бабында пайдалану үшін
19 932 600
21 812 004
Ақмола облысы Целиноград ауданының Қосшы ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІІІА және ІВ климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
347 724
Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылында "Әдеттегі геологиялық жағдайлары бар ІВ, ІІІА климаттық шағын аудандар үшін V үлгідегі 2 автомобильге арналған өрт депо кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ мемлекеттік сараптамасынан өту
629
Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Талапкер ауылында "Әдеттегі геологиялық жағдайлары бар ІВ және ІІІА климаттық шағын аудандар үшін V үлгідегі 2 автомобильге арналған өрт депо кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ мемлекеттік сараптамасынан өту
2 092
Алматы облысы
11 997 100
"Қорғас" халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы ауданындағы Қорғас өзенінде қорғау құрылыстарын және "Қорғас" (Қорғас-1) кедені ғимараттарын салу
7 291 936
Алматы облысы Панфилов ауданында "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы (ШЫХО), "Қорғас-Шығыс қақпасы" шекара маңы сауда-экономикалық аймағы (ШСЭА), Басқыншы, Қорғас кенттері және шекара маңы бекеті учаскелерінде Қорғас өзені бойынша арна қалыптастыру және қорғау құрылыстары

4 705 164
Костанайская область
2 969
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Рудный"
2 969
Область Ұлытау
1 734 279
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Жезказгане
927 980
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Сатпаев
806 299
Северо-Казахстанская область
469 225
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля в микрорайоне "Береке" г.Петропавловск Северо-Казахстанской области
301 214
Строительство комплекса Оперативно-спасательного отряда на берегу озера Пестрое в Кызылжарском районе СКО по индивидуальному проекту для IB и IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями. Корректировка сметной документации
132 084
Разработка ПСД с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство 3-х этажной пристройки к административному зданию Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области
15 703
Разработка ПСД с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство модульного здания водно-спасательной станции на берегу озера Шалкар, Айыртауского района, Северо-Казахстанской области
20 224
Туркестанская область
165 993
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля ІІ-го типа для IVА IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 7 баллов в городе Туркестане, по трассе Кентау 048 квартал
163 003
Проведение комплексной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в городе Туркестан Туркестанской области, по трассе Шаульдер"
1 480
Проведение комплексной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V типа IIIА, IIIВ, IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 8 баллов" в селе Кызыласкер сельского округа Актобе Келесского района, Туркестанской области"
1 510
город Алматы
2 180 926
Строительство селезадерживающей плотины в бассейне реки Аксай
1 165 477
"Строительство селезадерживающей плотины в верховьях реки Улкен Алматы ниже устья реки Аюсай". Корректировка сметной документации
1 015 449
Атырауская область
30 730
Разработка ПСД на строительство ангаров для хранения и технического обслуживания ВС (воздушных судов)
30 730

4 705 164
Қостанай облысы
2 969
"Рудный қаласында әдеттегі геологиялық жағдайлары бар ІВ және ІІІА климаттық шағын аудандар үшін II үлгідегі 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешенін салу" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
2 969
Ұлытау облысы
1 734 279
Жезқазған қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
927 980
Сәтпаев қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты IВ және IIIА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
806 299
Солтүстік Қазақстан облысы
469 225
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының "Береке" ықшам ауданында 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
301 214
СҚО Қызылжар өңіріндегі Пестрое көлінің жағасында Жедел-құтқару жасағының кешенін жеке жобаға сәйкес ІВ және ІІІА климаттық қалыпты аймақтары бар климаттық аймақтар үшін салу. Сметалық хаттаманы түзету
132 084
Солтүстік Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар Департаментінің әкімшілік ғимаратына 3 қабатты қосымша құрылыс салуға ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізе отырып ЖСҚ әзірлеу
15 703
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Шалқар көлінің жағасында суда құтқару станциясының модульдік ғимаратын салу" ведомстводан тыс кешенді сараптаманы жүргізе отырып ЖСҚ әзірлеу
20 224
Түркістан облысы
165 993
Түркістан қаласында, Кентау трассасы бойынша 048 квартал сейсмикалық белсенділігі 7 балл болатын IV IVГ климаттық шағын аудандар үшін ІІ үлгідегі 4 автокөлікке арналған өрт депосы кешенін салу
163 003
"Түркістан облысының Түркістан қаласында, Шәуілдер трассасы бойынша әдеттегі геологиялық жағдайлары бар IVA, IVГ климаттық шағын аудандар үшін II үлгідегі 4 автомобильге арналған өрт депо кешенін" салу" жұмыс жобасы бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптаманы жүргізу
1 480
"Түркістан облысы, Келес ауданы, Ақтөбе ауылдық округінің Қызыласкер ауылында сейсмикалық белсенділігі 8 балл болатын климаттық шағын аудандардың ІІІА, ІІІВ, IVГ үлгідегі 2 автокөлігіне арналған өрт депо кешенін" салу" жұмыс жобасы бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптаманы жүргізу
1 510
Алматы қаласы
2 180 926
Ақсай өзенінің бассейнінде сел ұстайтын бөгетін салу
1 165 477
"Үлкен Алматы өзенінің жоғарғы жағы мен Аюсай өзені сағасынан төмен селді ұстаптұру бөгетін салу". Сметалық құжаттаманы түзету
1 015 449
Атырау облысы
30 730
ӘК (әуе кемелерін) сақтау және техникалық қызмет көрсету үшін ангарлар салуға ЖСҚ әзірлеу
30 730

208
Министерство обороны Республики Казахстан
17 001 453
29 952 328
13 155 941
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
17 001 453
29 952 328
13 155 941
104
Строительство объектов Вооруженных Сил
16 008 334
11 570 476
1 500 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
16 008 334
11 570 476
1 500 000
Для служебного пользования
16 008 334
11 570 476
1 500 000
107
Создание автоматизированной системы управления Вооруженных Сил
993 119
18 381 852
11 655 941
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
993 119
18 381 852
11 655 941
Для служебного пользования
993 119
18 381 852
11 655 941
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
23 573 256
1 818 651
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
13 434 489
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
9 555 420
110
Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности
5 616 003
в том числе инвестиционные проекты:
Атырауская область
1 446
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной Гвардии Республики Казахстан в городе Атырау"
1 446
Западно-Казахстанская область
1 400
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной Гвардии Республики Казахстан в городе Уральске"
1 400
Кызылординская область
1 358
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной Гвардии Республики Казахстан в городе Кызылорде"
1 358
Область Ұлытау
5 394
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Жезказгане"
5 394
Туркестанская область
6 033
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Туркестане"
6 033
город Алматы
8 315
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Алматы"
8 315
город Астана
5 592 057
Строительство и создание объектов (комплексов) воинской части 3656 Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Астане (авиационная база)
4 182 498
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство объектов Главного командования Национальной гвардии Республики Казахстан и подразделения обеспечения в городе Нур-Султане"

208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
17 001 453
29 952 328
13 155 941
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету
17 001 453
29 952 328
13 155 941
104
Қарулы Күштердің объектілерін салу
16 008 334
11 570 476
1 500 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
16 008 334
11 570 476
1 500 000
Қызмет бабында пайдалану үшін
16 008 334
11 570 476
1 500 000
107
Қарулы Күштердің автоматтандырылған басқару жүйесін құру
993 119
18 381 852
11 655 941
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
993 119
18 381 852
11 655 941
Қызмет бабында пайдалану үшін
993 119
18 381 852
11 655 941
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
23 573 256
1 818 651
201
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
13 434 489
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
9 555 420
110
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік объектілерін салу, реконструкциялау
5 616 003
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Атырау облысы
1 446
"Атырау қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
1 446
Батыс Қазақстан облысы
1 400
"Орал қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
1 400
Қызылорда облысы
1 358
"Қызылорда қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
1 358
Ұлытау облысы
5 394
"Жезқазған қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
5 394
Түркістан облысы
6 033
"Түркістан қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
6 033
Алматы қаласы
8 315
"Алматы қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
8 315
Астана қаласы
5 592 057
Астана қаласында Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 3656 әскери бөлім объектілерін (кешендер) салу және құру (авиациялық база)
4 182 498
"Нұр-Сұлтан қаласында Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Бас қолбасшылығы мен қамтамасыз ету бөлімшесінің объектілерін салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып ЖСҚ әзірлеу

913 004
Проектно-изыскательские работы 2 этапа 1 очереди и 2 очереди с проведением комплексной вневедомственной экспертизы по объекту "Строительство административного комплекса зданий Министерства внутренних дел Республики Казахстан на пересечении проспекта Кабанбай батыра и улицы Хусейн бен Талала"
496 555
125
Развитие информационных систем Министерства внутренних дел Республики Казахстан
3 939 417
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
3 939 417
Автоматизированная информационная система "Биометрическая идентификация личности"
3 939 417
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
3 879 069
102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
3 789 898
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
1 434 203
Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения до 280 мест в двух жилых блоках (по 140 мест в каждом жилом блоке) в РГУ "Учреждение №2", Акмолинская область, Аршалинский район, п. Аршалы
719 056
Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения до 280 мест в двух жилых блоках (по 140 мест в каждом жилом блоке) в РГУ "Учреждение №7", Акмолинская область, Зерендинский район, Конысбайский с.о., п. Гранитный
715 147
Атырауская область
1 634 344
Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения до 280 мест в Учреждении УГ-157/9 КУИС МВД РК. Привязка
1 634 344
Восточно-Казахстанская область
59 816
Корректировка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Следственный изолятор на 1500 мест по ул. Грейдерная в г. Усть-Каменогорск, ВКО"
59 816
Карагандинская область
18 881
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство трех жилых блоков (с установкой модульной котельной) с общим лимитом наполнения 276 мест в "Учреждении АК159/6" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІВ, IIIА)-2.2-2012"
18 881
Костанайская область
8 600
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство жилого блока с общим лимитом наполнения 92 места в РГУ "Учреждение УК-161/3" КУИС МВД РК из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІВ, IIIА)-2.2-2012"
8 600
Мангистауская область
102 499
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство специализированного исправительного учреждения со смешанным видом содержания (средней и максимальной безопасности) с лимитом наполнения 840 мест на базе учреждения ГМ-172/6 в г. Актау Мангистауской области. Привязка зданий и сооружений" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІVA, IVГ) - 2.2-2012"

913 004
"Қабанбай батыр даңғылы мен Хусейн бен Талал көшесінің қиылысындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі ғимараттарының әкімшілік кешенінің құрылысы. І-кезектің 2-этапы және ІІ-кезек" объектісі бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өте отырып, жобалау-іздестіру жұмыстары
496 555
125
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ақпараттық жүйелерін дамыту
3 939 417
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
3 939 417
"Жеке басты биометриялық сәйкестендіру" автоматтандырылған ақпараттық жүйесі
3 939 417
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
3 879 069
102
Қылмыстық-атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
3 789 898
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
1 434 203
Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті "№2 мекемесі" РММ жалпы толтыру лимиті 280 орынға дейінгі екі тұрғын үй блогының құрылысы (әр тұрғын блокта 140 орыннан)
719 056
Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қонысбай ауылдық округі, Гранитный кенті "№7 мекемесі" РММ жалпы толтыру лимиті 280 орынға дейінгі екі тұрғын үй блогының құрылысы (әр тұрғын блокта 140 орыннан)
715 147
Атырау облысы
1 634 344
ҚР ІІМ ҚАЖК УГ-157/9 мекемесінде жалпы толтыру лимиті 280 орынға дейінгі екі тұрғын үй блогының құрылысы. Байланыстыру
1 634 344
Шығыс Қазақстан облысы
59 816
"ШҚО Өскемен қаласындағы Грейдерная көшесі бойында 1500 орынды тергеу изоляторы" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ түзетуге
59 816
Қарағанды облысы
18 881
"ҚР ТЖ 1500 МТМ (ІВ, IIIА)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен ІВ, IIIА климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған "АК-159/6 мекемесінде" жалпы толтыру лимиті 276 орынды үш тұрғын блогын (модульдік қазандық орнатумен) салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу
18 881
Қостанай облысы
8 600
"(ҚР ТЖ 1500 МТМ (IВ, IIIA)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен (IВ, ША) климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі үлгілік жобасынан алынған ҚР ІІМ ҚАЖК "УК-161/3 мекемесі" РММ жалпы толтыру лимиті 92 орынды тұрғын блогын салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу
8 600
Маңғыстау облысы
102 499
"Маңғыстау облысының Ақтау қаласындағы ГМ-172/6 мекемесінің базасында 840 орынды толтыру лимитімен ұстаудың аралас түрі бар мамандандырылған түзеу мекемесін салу (орташа және қауіпсіздігі барынша жоғары) (ТЖ ҚР 1500 МТМ (ІVA, IVГ)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен ІVA, IVГ климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған ғимараттар мен құрылыстарды жергілікті жерге байланыстыру" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу

036
Развитие спорта высших достижений
40 247 449
101
Строительство, реконструкция объектов спорта за счет средств республиканского бюджета
40 247 449
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
30 044 521
Республиканская база олимпийской подготовки в Алматинской области. Корректировка
30 044 521
город Астана
10 202 928
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". I очередь (без наружных инженерных сетей)
9 702 928
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". II очередь
500 000
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
2 095 887
015
Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны
2 095 887
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
2 095 887
Строительство инженерных сетей от поселка Бурабай до озер Большое Чебачье и Текеколь ГНПП "Бурабай". 2 очередь
883 964
Строительство велосипедной и пешеходной дорожки вдоль побережья озера Большое Чебачье от курортной зоны "AQBURA" до озера Бурабай
119 512
Строительство новых зданий кордона Буландинского лесничества ГНПП "Бурабай" в п. Макинка
284 827
Строительство новых зданий кордона Приозерный, Приозерного лесничества ГНПП "Бурабай", в поселке Катарколь
316 477
Строительство новых зданий кордона Акылбай, Акылбайского лесничества ГНПП "Бурабай" в городе Щучинск
312 629
Строительство кордона "Голубой залив" Боровского лесничества ГНПП "Бурабай" Корректировка
138 618
Разработка ПСД "Строительство объектов (сооружений) для массового пребывания посетителей на территории государственного национального природного парка "Бурабай" с размещением парковочных мест"
39 860
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
24 929 770
33 400 296
17 375 814
207
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
33 400 296
17 375 814
254
Эффективное управление водными ресурсами
20 373 852
17 375 814
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета
20 373 852
17 375 814
в том числе инвестиционные проекты:
Атырауская область
1 948 707
2 361 005
Реконструкция канала "Аксай" Индерского района Атырауской области
448 707
Строительство магистрального водопровода "Тайсойган-Миялы" Кызылкогинского района Атырауской области
1 500 000
2 361 005
Западно-Казахстанская область
364 987
696 152
Реконструкция Кировского водохранилища в пос. Тоган Акжаикского района Западно-Казахстанской области
364 987
696 152
Кызылординская область

036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
40 247 449
101
Республикалық бюджет қаражаты есебінен спорт объектілерін салу, реконструкциялау
40 247 449
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
30 044 521
Алматы облысында олимпиадалық дайындау республикалық базасы. Түзету
30 044 521
Астана қаласы
10 202 928
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу. І кезек (сыртқы инженерлік желілерсіз)
9 702 928
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу". II кезек
500 000
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
2 095 887
015
Щучинск-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту
2 095 887
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
2 095 887
Бурабай ауылынан Үлкен Шабақты және Текекөл және "Бурабай" МҰТП дейін инженерлік желілерінің құрылысы. 2-кезең
883 964
"AQBURA" курорттық аймағынан Бурабай көліне дейін Үлкен Шабақты көлінің жағалауы бойына велосипед және жаяу жүргіншілер жолын салу
119 512
Макинка кентінде "Бурабай" МҰТП-ның Бұланды орманшылығы кордонының жаңа ғимараттарын салу
284 827
"Қатаркөл кентінде "Бурабай" МҰТП Приозерный орманшылығы Приозерный кордонының жаңа ғимараттарын салу"
316 477
Щучинск қаласында "Бурабай" МҰТП Ақылбай орманшылығы Ақылбай кордонының жаңа ғимараттарын салу
312 629
"Бурабай" МҰТП Боровское орманшылығының "Голубой залив" кордонын салу. Түзету
138 618
"Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің аумағында автотұрақ орындарын орналастыра отырып, келушілердің жаппай болуы үшін объектілер (құрылыстар) салу" ЖСҚ әзірлеу
39 860
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
24 929 770
33 400 296
17 375 814
207
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі
33 400 296
17 375 814
254
Су ресурстарын тиімді басқару
20 373 852
17 375 814
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйелерін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
20 373 852
17 375 814
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Атырау облысы
1 948 707
2 361 005
Атырау облысы Индер ауданының "Ақсай" каналын реконструкциялау
448 707
Атырау облысы Қызылқоға ауданының "Тайсойған-Миялы" магистральды су құбырын салу
1 500 000
2 361 005
Батыс Қазақстан облысы
364 987
696 152
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Тоған кентіндегі Киров су қоймасын реконструкциялау
364 987
696 152
Қызылорда облысы

4 245 380
2 688 161
РП "Строительство ветки подключения Аральск-Токабай-Абай Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенных пунктов Токабай, Абай Аральского района Кызылординской области"
1 790 545
603 078
РП "Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского группового водопровода Казалинского района"
831 253
826 653
Сохранение Кокаральской дамбы и воостановление дельты реки Сырдарья
1 623 582
1 258 430
Область Жетісу
2 959 800
1 500 000
РП "Строительство Кызылагашского массива орошения Аксуского района Алматинской области"
2 959 800
1 500 000
Северо-Казахстанская область
7 477 550
6 953 541
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь). Корректировка
1 000 000
1 488 853
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода, третья очередь строительства. Участок от насосной станции четвертого подъҰма до насосной станции седьмого подъҰма (первый этап) Айыртауского района и района Шал акына Северо-Казахстанской области
2 000 000
1 000 000
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 000 000
1 239 090
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 500 000
1 356 734
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
1 977 550
1 868 864
Туркестанская область
3 377 428
3 176 955
Реконструкция Капчагайского водохранилища Байдибекского района ЮКО
500 208
РП "Реконструкция канала "Найман" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
869 747
1 344 903
РП "Реконструкция канала "Р-6" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
252 218
РП "Реконструкция канала "Казыналык" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
255 255
Реконструкция магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области. 1-очередь 1-й пусковой комплекс
1 500 000
1 832 052
268
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
13 026 444
004
За счет внешних займов
3 907 933
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
3 907 933
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
3 907 933
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
9 118 511
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
9 118 511
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
9 118 511
652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
24 929 770
254
Эффективное управление водными ресурсами

4 245 380
2 688 161
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Арал-Тоқабай-Абай қосу тармақтарын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Тоқабай, Абай елді мекендерін сумен жабдықтау" ЖЖ
1 790 545
603 078
"Қызылорда облысы Қазалы ауданы Байқожа топтық су құбырының сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау" ЖЖ
831 253
826 653
Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру
1 623 582
1 258 430
Жетісу облысы
2 959 800
1 500 000
"Алматы облысы Ақсу ауданының Қызылағаш суару алабын салу" ЖЖ
2 959 800
1 500 000
Солтүстік Қазақстан облысы
7 477 550
6 953 541
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын реконструкциялау (І-кезек). Түзету
1 000 000
1 488 853
Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау, құрылыстың үшінші кезегі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мен Шал ақын ауданының төртінші көтеру сорғы станциясынан жетінші көтеру сорғы станциясына дейінгі учаске (бірінші кезең)
2 000 000
1 000 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 000 000
1 239 090
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 500 000
1 356 734
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және ауылдық елді мекендерді қосып таратушы желілерді салу. 2-ші кезек
1 977 550
1 868 864
Түркістан облысы
3 377 428
3 176 955
ОҚО Бәйдібек ауданының Қапшағай су қоймасын реконструкциялау
500 208
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Найман" каналын реконструкциялау" ЖЖ
869 747
1 344 903
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Р-6" каналын реконструкциялау" ЖЖ
252 218
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Қазыналық" каналын реконструкциялау" ЖЖ
255 255
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының жақын маңдағы ауылдық елді мекендерін қоса отырып, Сарыағаш топтық су құбырын толықтыру үшін магистральды су құбырын қайта жаңарту. 1-кезек 1-ші іске қосу кешені
1 500 000
1 832 052
268
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
13 026 444
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
3 907 933
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
3 907 933
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
3 907 933
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
9 118 511
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
9 118 511
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
9 118 511
652
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі
24 929 770
254
Су ресурстарын тиімді басқару

11 958 666
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета
11 958 666
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
195 866
Разработка ПСД "Реконструкция Нуринского группового водопровода протяженностью 337 км Акмолинской области"
195 866
Алматинская область
500 000
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (2-й пусковой комплекс) строительства. Корректировка
500 000
Атырауская область
756 099
Реконструкция канала "Аксай" Индерского района Атырауской области
500 000
Строительство магистрального водопровода "Тайсойган-Миялы" Кызылкогинского района Атырауской области
126 453
Cтроительство 6 скважин (Азгирская зона) Кояндинского группового водопровода Курмангазинского района Атырауской области
129 646
Восточно-Казахстанская область
1 000
Разработка ПСД по проекту "Реконструкция Кандысуского водохранилища на реке Кандысу Тарбагатайского района ВКО"
1 000
Жамбылская область
100 000
РП "Реконструкция и техническое перевооружение сооружений Ынталинского водохранилища на реке Шабакты Сарысуйского района"
100 000
Западно-Казахстанская область
1 174 446
Реконструкция Кировского водохранилища в пос. Тоган Акжаикского района Западно-Казахстанской области
674 446
Механизированная очистка протоки Чаган и Кушумского магистрального канала Урало-Кушумской ООС, ЗКО
500 000
Кызылординская область
4 020 675
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций №1 в Жанакорганском районе Кызылординской области
580 835
РП "Строительство ветки подключения к Косаман-Акбасты Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенного пункта Акбасты Аральского района Кызылординской области"
220 257
РП "Строительство ветки подключения Аральск-Токабай-Абай Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенных пунктов Токабай, Абай Аральского района Кызылординской области"
855 260
РП "Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского группового водопровода Казалинского района"
700 000
РП "Расширение существующего Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области (бурение 5 новых скважин)"
584 323
Сохранение Кокаральской дамбы и воостановление дельты реки Сырдарья
1 080 000
Область Жетісу
1 350 000
РП "Строительство Кызылагашского массива орошения Аксуского района Алматинской области"
1 350 000
Северо-Казахстанская область
2 883 932
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области

11 958 666
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйелерін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
11 958 666
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
195 866
"Ақмола облысының ұзындығы 337 км Нұра топтық су құбырын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
195 866
Алматы облысы
500 000
Алматы облысы Қарасай ауданында Қасқелең топтық су таратқышын салу. Құрылыстың I кезегі (2-іске қосу кешені). Түзету
500 000
Атырау облысы
756 099
Атырау облысы Индер ауданының "Ақсай" каналын реконструкциялау
500 000
Атырау облысы Қызылқоға ауданының "Тайсойған-Миялы" магистральды су құбырын салу
126 453
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Қоянды топтық су құбырының 6 ұңғымасын (Азғыр аймағы) салу
129 646
Шығыс Қазақстан облысы
1 000
"ШҚО Тарбағатай ауданының Қандысу өзеніндегі Қандысу су қоймасын реконструкциялау" жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеу
1 000
Жамбыл облысы
100 000
"Сарысу ауданының Шабақты өзенінде Ынталы су қоймасының құрылыстарын реконструкциялау және техникалық реконструкциялау" ЖЖ
100 000
Батыс Қазақстан облысы
1 174 446
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Тоған кентіндегі Киров су қоймасын реконструкциялау
674 446
Батыс Қазақстан облысы Орал-Көшім ССЖ Шаған тармағы және Көшім магистральды каналын механикаландырылған тазарту
500 000
Қызылорда облысы
4 020 675
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы "Тақыркөл" бас су алғышынан № 1 сорғы станциясына дейін магистральды су өткізгішінің екінші желісін салу
580 835
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Қосаман-Ақбастыға қосылатын тармағын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Ақбасты елді мекенін сумен жабдықтау" ЖЖ
220 257
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Арал-Тоқабай-Абай қосу тармақтарын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Тоқабай, Абай елді мекендерін сумен жабдықтау" ЖЖ
855 260
"Қызылорда облысы Қазалы ауданы Байқожа топтық су құбырының сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау" ЖЖ
700 000
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының қолданыстағы Талап топтық су құбырын кеңейту (5 жаңа ұңғыма бұрғылау)
584 323
Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру
1 080 000
Жетісу облысы
1 350 000
"Алматы облысы Ақсу ауданының Қызылағаш суару алабын салу" ЖЖ
1 350 000
Солтүстік Қазақстан облысы
2 883 932
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау

1 216 575
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 063 731
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
549 526
Корректировка ПСД "Реконструкция водоводов, отводов и разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключенных к Ишимскому групповому водопроводу в Северо-Казахстанской области"
21 600
Корректировка ПСД "Реконструкция водоводов, отводов к сельским населенным пунктам, подключенных к Ишимскому групповому водопроводу расположенному: Северо-Казахстанская обл., район Шал акына, с. Мерген, с. Куприяновка, с. Крещенка, с. Белоградовка, с. Городецкое, с. Кривощеково, с. Алкагаш, с. Ровное, с. Аканбарак, с. Коноваловка, с. Коктерек"
32 500
Туркестанская область
976 648
Восстановление и реконструкция первоочередных магистральных каналов оросительной системы Тюлькубасского района ЮКО
168 392
Реконструкция Капчагайского водохранилища Байдибекского района ЮКО
301 173
РП "Реконструкция канала "Найман" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
200 000
РП "Реконструкция канала "Р-6" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
100 000
РП "Реконструкция канала "Казыналык" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
100 000
Реконструкция магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области. 1-очередь 1-й пусковой комплекс
107 083
268
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
12 971 104
004
За счет внешних займов
3 891 331
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
3 891 331
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
3 891 331
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
9 079 773
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
9 079 773
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
9 079 773
12
Транспорт и коммуникации
94 346 096
77 382 552
75 858 832
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
6 699 203
4 304 576
007
Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны
5 699 203
4 304 576
102
Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан
5 699 203
4 304 576
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
5 699 203
4 304 576
Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан
5 699 203
4 304 576
013
Создание и ввод в эксплуатацию космической системы дистанционного зондирования Земли среднего разрешения "KazEOSat-MR"
1 000 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 000 000
Создание группировки спутников среднего разрешения "KazEOSat-MR"
1 000 000

1 216 575
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 063 731
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және ауылдық елді мекендерді қосып таратушы желілерді салу. 2-ші кезек
549 526
"Солтүстік Қазақстан облысында Есіл топтық су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің су тартқыштарын, бұрғыштарын және тарату желілерін қайта жаңарту" ЖСҚ түзету
21 600
"Солтүстік Қазақстан облылысы, Шал ақын ауданы, Мерген а., Куприяновка а., Крещенка а., Белоградовка., Городецкое а., Кривощеково а., Алкагаш а., Ровное а., Ақанбарақ а., Коноваловка а., Көктерек а., бойынша Есіл топтық су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің құбырларын, бұрғыштарын қайта жаңарту" ЖСҚ түзету
32 500
Түркістан облысы
976 648
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының суару жүйесінің бірінші кезектегі магистральды каналдарын қалпына келтіру және реконстукциялау
168 392
ОҚО Бәйдібек ауданының Қапшағай су қоймасын реконструкциялау
301 173
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Найман" каналын реконструкциялау" ЖЖ
200 000
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Р-6" каналын реконструкциялау" ЖЖ
100 000
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Қазыналық" каналын реконструкциялау" ЖЖ
100 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының жақын маңдағы ауылдық елді мекендерін қоса отырып, Сарыағаш топтық су құбырын толықтыру үшін магистральды су құбырын қайта жаңарту. 1-кезек 1-ші іске қосу кешені
107 083
268
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
12 971 104
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
3 891 331
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
3 891 331
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
3 891 331
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
9 079 773
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
9 079 773
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
9 079 773
12
Көлiк және коммуникация
94 346 096
77 382 552
75 858 832
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
6 699 203
4 304 576
007
Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру
5 699 203
4 304 576
102
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру
5 699 203
4 304 576
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
5 699 203
4 304 576
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру
5 699 203
4 304 576
013
"KazEOSat-MR" айыру қабілеті орташа Жерді қашықтықтан зондтау ғарыш жүйесін құру және қолданысқа енгізу
1 000 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
1 000 000
Айыру қабілеті орташа "KazEOSat-MR" спутниктер тобын құру
1 000 000

249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
73 077 976
75 858 832
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
48 881 331
75 858 832
004
За счет внешних займов
41 586 464
1 113 285
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
41 586 464
1 113 285
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
5 950 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
2 911 464
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
23 715 000
1 113 285
Строительство Восточного обхода г.Туркестан
9 010 000
005
За счет внутренних источников
74 549 085
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
74 549 085
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Подстепное - Федоровка - гр. РФ" 0-144 км
11 110 560
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Атырау - Уральск"
24 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Актобе - Карабутак - Улгайсын"
10 438 525
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр. РФ" участок "Жезказган - Караганды"
29 000 000
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
7 294 867
196 462
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
7 294 867
196 462
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
1 050 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
469 867
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
4 185 000
196 462
Строительство Восточного обхода г.Туркестан
1 590 000
207
Проектирование и строительство пограничных отделений
24 196 645
в том числе инвестиционные проекты:
Актюбинская область
2 350 771
Строительство пограничного отделения "Жайсан" по Актюбинской области
1 177 738
Строительство пограничного отделения "Байтурасай" по Актюбинской области
1 173 033
Костанайская область
5 014 463
Строительство пограничного отделения "Кенерал" по Костанайской области
1 248 287
Строительство пограничного отделения "Кайрак" по Костанайской области
1 216 047
Строительство пограничного отделения "Бирлик" по Костанайской области

249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
73 077 976
75 858 832
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
48 881 331
75 858 832
004
Сыртқы қарыздар есебінен
41 586 464
1 113 285
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
41 586 464
1 113 285
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
5 950 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарын
2 911 464
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
23 715 000
1 113 285
Түркістан қаласының Шығыс айналма жолын салу
9 010 000
005
Iшкі көздер есебінен
74 549 085
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
74 549 085
0-144 км "Подстепное - Федоровка - РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
11 110 560
"Атырау - Орал" республикалық маңызы бар автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
24 000 000
"Ақтөбе - Қарабұтақ - Ұлғайсын" автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
10 438 525
"Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шек." республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Жезқазған - Қарағанды" учаскесін реконструкциялау
29 000 000
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
7 294 867
196 462
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
7 294 867
196 462
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
1 050 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
469 867
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
4 185 000
196 462
Түркістан қаласының шығыс айналма жолын салу
1 590 000
207
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
24 196 645
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақтөбе облысы
2 350 771
Ақтөбе облысы бойынша "Жайсан" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 177 738
Ақтөбе облысы бойынша "Байтурасай" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 173 033
Қостанай облысы
5 014 463
Қостанай облысы бойынша "Кенерал" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 248 287
Қостанай облысы бойынша "Қайрақ" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 216 047
Қостанай облысы бойынша "Бірлік" шекара бөлімшесінің құрылысы

1 275 556
Строительство пограничного отделения "Узынагаш" по Костанайской области
1 274 573
Павлодарская область
2 284 923
Строительство пограничного отделения "Арлан" по Павлодарской области
1 126 001
Строительство пограничного отделения "Шарбакты" по Павлодарской области
1 158 922
Северо-Казахстанская область
14 546 488
Строительство пограничного отделения "Келтесай" по Северо-Казахстанской области
1 207 401
Строительство пограничного отделения "Талсай" по Северо-Казахстанской области
1 199 945
Строительство пограничного отделения "Каракудык" по Северо-Казахстанской области
1 227 903
Строительство пограничного отделения "Есиль" по Северо-Казахстанской области
1 222 386
Строительство пограничного отделения "Каскад" по Северо-Казахстанской области
1 193 784
Строительство пограничного отделения "Ак кол" по Северо-Казахстанской области
1 184 292
Строительство пограничного отделения "Арал агаш" по Северо-Казахстанской области
1 205 459
Строительство пограничного отделения "Жана жол" по Северо-Казахстанской области
1 221 713
Строительство пограничного отделения "Ашикен" по Северо-Казахстанской области
1 227 340
Строительство пограничного отделения "Кызыл ту" по Северо-Казахстанской области
1 187 745
Строительство пограничного отделения "Жамбыл" по Северо-Казахстанской области
1 274 791
Строительство пограничного отделения "им.Баян батыр" по Северо-Казахстанской области
1 193 729
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
87 646 893
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
68 877 778
004
За счет внешних займов
48 026 429
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
48 026 429
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
2 246 677
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
11 117 143
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
23 846 894
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш - Макат"
9 285 715
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
1 530 000
005
За счет внутренних источников
12 577 778
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
12 577 778
РП "Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения М-51 "гр. РФ (на Челябинск) - гр. РФ (на Новосибирск) через г.г. Петропавловск, Омск" км 465-525 на участке транзитного коридора "Щучинск - Кокшетау - Петропавловск - гр. РФ, II участок км 496-465" Корректировка сметной документации

1 275 556
Қостанай облысы бойынша "Ұзынағаш" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 274 573
Павлодар облысы
2 284 923
Павлодар облысы бойынша "Арлан" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 126 001
Павлодар облысы бойынша "Шарбақты" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 158 922
Солтүстік Қазақстан облысы
14 546 488
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Келтесай" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 207 401
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Талсай" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 199 945
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қарақұдық" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 227 903
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Есіл" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 222 386
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Каскад" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 193 784
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ақ көл" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 184 292
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Арал ағаш" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 205 459
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Жаңажол" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 221 713
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ашикен" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 227 340
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қызыл ту" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 187 745
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Жамбыл" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 274 791
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Баян батыр атындағы" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 193 729
228
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
87 646 893
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
68 877 778
004
Сыртқы қарыздар есебінен
48 026 429
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
48 026 429
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
2 246 677
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарын
11 117 143
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
23 846 894
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш - Мақат" учаскесін реконструкциялау
9 285 715
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 530 000
005
Iшкі көздер есебінен
12 577 778
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
12 577 778
"Республикалық маңызы бар "Щучинск - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы" транзиттік дәлізі учаскесінде 465-525 км Петропавл, Омск қалалары арқылы РФ шекарасы (Челябинскіге ) - РФ шекарасы (Новосибирскке) М-51 автомобиль жолын реконструкциялау", II учаске, 496-465 км". Сметалық құжаттаманы түзету. ЖЖ

4 000 000
3 900 000
247
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для лизингового финансирования юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, приобретающих в лизинг автотранспортные средства и автотехнику специального назначения, за исключением сельскохозяйственной техники казахстанского производства
4 000 000
3 900 000
229
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
34 400 000
036
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек"" с последующим кредитованием АО "Банк Развития Казахстана" для финансирования крупных проектов обрабатывающей промышленности
20 000 000
247
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для лизингового финансирования юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, приобретающих в лизинг автотранспортные средства и автотехнику специального назначения, за исключением сельскохозяйственной техники казахстанского производства
14 400 000
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2023 год
2024 год
2025 год
Программа
Подпрограмма
V. Целевые трансферты из Национального фонда
1 561 604 272
400 000 000
V. I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты
71 436 562
96 117 669
5
Здравоохранение
9 756 638
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
9 756 638
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
9 756 638
120
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
9 756 638
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
9 756 638
Инжиниринговые услуги (технический и авторский надзор, управление проектом) для строительства Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане
355 175
Строительство Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане (строительно-монтажные работы)
9 401 463
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
11 662 290
651
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
1 435 897
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
1 435 897
124
Строительство, реконструкция объектов культуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 435 897
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
901 647
Строительство визит центра "Иссык" в селе Орікті Рахатского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области
901 647
Туркестанская область

4 000 000
3 900 000
247
Қазақстанда өндірілген ауыл шаруашылығы техникасын қоспағанда, автокөлік құралдары мен арнайы мақсаттағы автотехниканы лизингке сатып алатын заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлерді лизингтік қаржыландыру үшін "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
4 000 000
3 900 000
229
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
34 400 000
036
Өңдеуші өнеркәсіптің ірі жобаларын қаржыландыру үшін кейіннен "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ға кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
20 000 000
247
Қазақстанда өндірілген ауыл шаруашылығы техникасын қоспағанда, автокөлік құралдары мен арнайы мақсаттағы автотехниканы лизингке сатып алатын заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлерді лизингтік қаржыландыру үшін "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
14 400 000
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2023 жыл
2024 жыл
2025 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
V. Ұлттық қордан бөлінген нысаналы трансферттер
1 561 604 272
400 000 000
V.I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар
71 436 562
96 117 669
5
Денсаулық сақтау
9 756 638
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
9 756 638
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
9 756 638
120
Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
9 756 638
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
9 756 638
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу үшін инжинирингтік қызметтер (техникалық және авторлық қадағалау, жобаны басқару)
355 175
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу (құрылыс-монтаж жұмыстары)
9 401 463
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
11 662 290
651
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
1 435 897
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
1 435 897
124
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
1 435 897
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
901 647
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Рахат ауылдық округінің Өрікті ауылында "Есік" сапар орталығын салу
901 647
Түркістан облысы

196 662
Строительство визит-центра "Ордабасы", село Ордабасы, Ордабасинский район, Туркестанская область (корректировка)
152 337
Строительство визит-центра с общежитием для сотрудников на территории мавзолея "Гаухар ана", Государственного историко-культурного музея-заповедника "Азрет Султан" в г.Туркестане, Туркестанская область
44 325
город Алматы
112 588
Разработка проектной-сметной документаций строительства дополнительного архивохранилища РГУ "Центральный государственный архив"
112 588
город Астана
225 000
Строительство ограждения в архитектурном стиле средневековья Национального парка под открытым небом на основе археологических раскопок древнего городища Бозок в городе Нур-Султане, район "Есиль", севернее жилого массива "Ильинка"
225 000
650
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
10 226 393
036
Развитие спорта высших достижений
10 226 393
104
Строительство, реконструкция объектов спорта за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
10 226 393
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
10 226 393
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". I очередь (без наружных инженерных сетей)
10 226 393
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 555 840
652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
5 555 840
254
Эффективное управление водными ресурсами
5 555 840
119
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
5 555 840
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
943 050
Корректировка ПСД "Реконструкция защитной дамбы г. Астаны с утройством катастрофического водосброса с отводящим каналом"
83 125
Реконструкция участка Нуринского группового водопровода от с. Егиндыколь до ХПП Степняк Егиндыкольского района Акмолинской области
530 000
Строительство группового водопровода в селах Красная поляна, Петриковка и Арбузинка Сандыктауского района Акмолинской области
100 804
Строительство водовода Покровского месторождения подземных вод до сел Талапкер и Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области. 1-я очередь
229 121
Алматинская область
160 000
Реконструкция аварийных участков магистрального канала "БАК им.Д.Кунаева" с ПК-130 по ПК-138+86; с ПК-166+70 по ПК-170+14; с ПК-223 по ПК-226 Енбекшиказахского района Алматинской области

196 662
Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Ордабасы ауылы, "Ордабасы" сапар орталығының құрылысы (түзету)
152 337
Түркістан облысы, Түркістан қаласы "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығының "Гаухар ана" кесенесі аймағында қызметкерлерге арналған жатақханасы бар Сапар орталығының құрылысы
44 325
Алматы қаласы
112 588
"Орталық мемлекеттік мұрағат" РММ қосымша мұрағат қоймасы құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
112 588
Астана қаласы
225 000
Нұр-Сұлтан қаласы "Есіл" ауданы "Ильинка" тұрғын алабының солтүстігіне қарай көне Бозоқ қалашығының археологиялық қазбаларының негізінде ашық аспан астындағы Ұлттық парктің орта ғасыр сәулет стиліндегі қоршауын салу
225 000
650
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
10 226 393
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
10 226 393
104
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен спорт объектілерін салу, реконструкциялау
10 226 393
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
10 226 393
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу. І кезек (сыртқы инженерлік желілерсіз)
10 226 393
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 555 840
652
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі
5 555 840
254
Су ресурстарын тиімді басқару
5 555 840
119
Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
5 555 840
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
943 050
"Астана қаласының қорғаныш бөгетін бұрма каналы бар апаттық су ағызғыш орната отырып реконструкциялау" ЖСҚ түзету
83 125
Нұра топтық су құбырының Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Егіндікөл ауылынан Степняк НҚП дейінгі учаскесін қайта жаңарту
530 000
Ақмола облысы Сандықтау ауданының Красная поляна, Петриковка және Арбузинка ауылдарында топтық су құбырын салу
100 804
Покровкалық жер асты сулары кен орнынан Ақмола облысы Целиноград ауданының Талапкер және Қажымұқан ауылдарына дейін су таратқыш салу. 1-кезек
229 121
Алматы облысы
160 000
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы "Д. Қонаев атындағы ҮАК" магистральды каналының авариялық учаскелерін ПК-130-дан ПК-138+86-ға дейін; ПК-166+70-тен ПК-170+14-ге дейін; ПК-223-тен ПК-226-ға дейін реконструкциялау

160 000
Атырауская область
368 261
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию канала "Кобяково-Забурунье" Курмангазинского района Атырауской области
120 831
Реконструкция канала "Қурайлы сай" Индерского района Атырауской области
137 090
Реконструкция гидротехнических сооружений находящихся на "Ералинском" гидроузле в с. Миялы Кызылкогинского района Атырауской области
110 340
Жамбылская область
105 134
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Ргайты на реке Ргайты в Кордайском районе Жамбылской области"
10 000
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Калгуты на реке Калгуты в Кордайском районе Жамбылской области"
25 000
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Акмола на реке Талас на границе Таласского и Байзакского районов Жамбылской области"
40 124
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Терс-Ащибулак в Жуалынском районе Жамбылской области"
15 260
Разработка ПСД "Реконструкция Караконызского водохранилища в Кордайском районе Жамбылской области"
14 750
Западно-Казахстанская область
335 398
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области, IV-этап
135 398
Реконструкция Урдинского группового водопровода ЗКО V очередь (водовод Муратсай-Жанибек) по месту расположения: Республика Казахстан, Западно-Казахстанская область, Жанибекский р-н
200 000
Костанайская область
189 093
Реконструкция плотины "Албарбогет" Джангельдинского района Костанайской области
189 093
Кызылординская область
1 016 801
РП "Реконструкция Кызылординского гидроузла Кызылординской области. I очередь"
53 781
Сохранение Кокаральской дамбы и воостановление дельты реки Сырдарья
963 020
Мангистауская область
183 597
"Реконструкция водопроводных сетей населенных пунктов Акшымырау и Кызан группового водопровода "Казба-Акшымырау- Кызан" 2-ой этап строительсво (Строительство второй нити водовода между селами Акшымырау -Кызан)" (корректировка)
183 597
Область Ұлытау
203 925
"Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинской области" (Корректировка № 2)
203 925
Северо-Казахстанская область
1 550 373
РП "Строительство водоводов, отводов к сельским населенным пунктам, подключенных к Кокшетаускому групповому водопроводу в Северо- Казахстанской области"
500 000
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь
500 000
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь

160 000
Атырау облысы
368 261
"Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы, "Кобяков-Забұрын" каналын жаңғырту үшін жобалау сметалық құжаттамасын жасақтау
120 831
Атырау облысы Индер ауданының "Қурайлы сай" каналын реконструкциялау
137 090
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Миялы ауылында "Ералы" гидроторабындағы гидротехникалық құрылыстарды реконструкциялау
110 340
Жамбыл облысы
105 134
"Жамбыл облысы Қордай ауданында Ырғайты өзенінде Ырғайты су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
10 000
"Жамбыл облысы Қордай ауданында Қалғұты өзенінде Қалғұты су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
25 000
"Жамбыл облысы Талас және Байзақ аудандарының шекарасында Талас өзенінде Ақмола су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
40 124
"Жамбыл облысының Жуалы ауданында Теріс-Ащыбұлақ су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
15 260
"Жамбыл облысының Қордай ауданында Қарақоңыз су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
14 750
Батыс Қазақстан облысы
335 398
БҚО Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы маңындағы Үлкен Өзен Жайық-Көшім жүйесінен суды алапаралық бұру үшін, Киров-Шежін каналын қайта жаңғырту. IV кезең
135 398
Қазақстан Республикасы, Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы мекенжайында орналасқан БҚО Орда топтық су құбырын реконструкциялау V кезегі (Мұратсай-Жәнібек су таратқышы)
200 000
Қостанай облысы
189 093
Қостанай облысы Жангелдин ауданының "Албарбөгет" бөгетін реконструкциялау
189 093
Қызылорда облысы
1 016 801
"Қызылорда облысы Қызылорда гидроторабын реконструкциялау 1-кезек" ЖЖ
53 781
Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру
963 020
Маңғыстау облысы
183 597
"Қазба-Ақшымырау-Қызан" топты су жүйелерінің Ақшымырау және Қызан елді мекендеріндегі су жүйелерін қайта құру құрылыстың 2-кезеңі (Ақшымырау және Қызан елді мекендерінің арасындағы екінші су құбырының құрылысы)" (түзету)
183 597
Ұлытау облысы
203 925
"Қарағанды обылысының Жезқазған қаласын сумен қамтамасыз ете отырып, Есқұла су құбырын салу" (№ 2 түзету)
203 925
Солтүстік Қазақстан облысы
1 550 373
"Солтүстік Қазақстан облысындағы ауылдық елді мекендерге Көкшетау сумен жабдықтау жүйесіне қосылған су құбырларының, су бұру жүйелерінің құрылысы" ЖЖ
500 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек
500 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек

100 000
РП "Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения М-51 "гр. РФ (на Челябинск) - гр. РФ (на Новосибирск) через г.г. Петропавловск, Омск" км 465-525 на участке транзитного коридора "Щучинск - Кокшетау - Петропавловск - гр. РФ, II участок км 496-465"
Корректировка сметной документации
2 500 000
Строительство моста через р.Иртыш на автомобильной дороге республиканского значения "Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр.РФ" км 1381
293 090
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда - Жезказган"
24 954
240
Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан
8 302 063
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
8 302 063
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
8 302 063
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Таскала" на казахстанско-российской границе
5 858
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Сырым" на казахстанско-российской границе
5 865
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Урлитобе" на казахстанско-российской границе
6 673
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Алимбет" на казахстанско-российской границе
6 682
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Жана Жол" на казахстанско-российской границе
38 508
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Косак" на казахстанско-российской границе
6 236
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Карасу" казахстанско-кыргызской границе
17 202
Строительство автомобильного пункта пропуска "Бесагаш" в Жамбылской области
8 215 039
V.II. Бюджетные инвестиции, планируемые посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
104 477 662
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20 000 000
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
20 000 000
204
Увеличение уставного капитала акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала акционерного общества "КазАгроФинанс" через увеличение уставного капитала акционерного общества "Аграрная кредитная корпорация" для финансирования приобретения сельскохозяйственной техники, кормозаготовительной техники и мобильных систем орошения для последующей передачи в лизинг за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

100 000
"Республикалық маңызы бар "Щучинск - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы" транзиттік дәлізі учаскесінде 465-525 км Петропавл, Омск қалалары арқылы РФ шекарасы (Челябинскіге ) - РФ шекарасы (Новосибирскке) М-51 автомобиль жолын реконструкциялау", II учаске, 496-465 км" ЖЖ. Сметалық құжаттаманы түзету
2 500 000
1381 км "Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолында Ертіс өзені арқылы өтетін көпір салу
293 090
Республикалық маңызы бар "Қызылорда - Жезқазған" автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-іздестіру жұмыстары
24 954
240
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау
8 302 063
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
8 302 063
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
8 302 063
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Тасқала" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
5 858
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Сырым" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
5 865
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Үрлітөбе" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
6 673
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Әлімбет" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
6 682
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Жаңа жол" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
38 508
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Қосақ" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
6 236
Қазақстан-Қырғыз шекарасындағы "Қарасу" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
17 202
"Бесағаш" автомобиль өткізу пунктін салу
8 215 039
V.II. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы арқылы жоспарланатын бюджеттік инвестициялар
104 477 662
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20 000 000
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
20 000 000
204
Кейіннен лизингке беру үшін ауыл шаруашылығы техникасын, жем-шөп дайындау техникасын және суарудың ұтқыр жүйелерін сатып алуды қаржыландыру үшін "Аграрлық несие корпорациясы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту арқылы кейіннен "ҚазАгроҚаржы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайта отырып, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту

36 701 644
229
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
36 701 644
037
Целевые трансферты на развитие бюджету Карагандинской области для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка" с целью реализации проекта по производству бытовой техники в г. Сарань Карагандинской области
5 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
5 000 000
в том числе по регионам:
Карагандинская область
5 000 000
062
Целевые трансферты на развитие бюджету Костанайской области для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" с целью участия в уставном капитале ТОО "KIA Qazaqstan" для реализации проекта по строительству завода по производству автомобилей "KIA" в индустриальной зоне в г. Костанае
15 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
15 000 000
в том числе по регионам:
Костанайская область
15 000 000
090
Содействие развитию отраслей промышленности
1 701 644
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 701 644
в том числе по регионам:
Жамбылская область
701 644
Северо-Казахстанская область
1 000 000
094
Целевые трансферты на развитие бюджету Костанайской области для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" с целью реализации проектов машиностроительной отрасли
15 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
15 000 000
в том числе по регионам:
Костанайская область
15 000 000
12
Транспорт и коммуникации
174 560 553
41 036 156
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
41 036 156
091
Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
41 036 156
111
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
41 036 156
в том числе по регионам:
Актюбинская область
1 155 626
Атырауская область
1 273 342
Карагандинская область
2 556 085
Костанайская область
163 271
Кызылординская область
1 213 599
Мангистауская область
1 489 974
Область Абай
1 500 000
Область Жетісу
8 653 420
Область Ұлытау
4 715 695
Туркестанская область

36 701 644
229
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
36 701 644
037
Қарағанды облысының бюджетіне Қарағанды облысының Саран қаласында тұрмыстық техника шығару жөніндегі жобаны іске асыру мақсатында "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
5 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
5 000 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Қарағанды облысы
5 000 000
062
Қостанай облысының бюджетіне Қостанай қаласындағы индустриялық аймақта "KIA" автомобильдерін шығаратын зауыт салу жобасын іске асыру үшін "KIA Qazaqstan" ЖШС жарғылық капиталына қатысу мақсатында "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
15 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
15 000 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Қостанай облысы
15 000 000
090
Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу
1 701 644
110
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 701 644
оның ішінде өңірлер бойынша:
Жамбыл облысы
701 644
Солтүстік Қазақстан облысы
1 000 000
094
Қостанай облысының бюджетіне машина жасау саласының жобаларын іске асыру мақсатында "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
15 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
15 000 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Қостанай облысы
15 000 000
12
Көлiк және коммуникация
174 560 553
41 036 156
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
41 036 156
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру
41 036 156
111
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
41 036 156
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақтөбе облысы
1 155 626
Атырау облысы
1 273 342
Қарағанды облысы
2 556 085
Қостанай облысы
163 271
Қызылорда облысы
1 213 599
Маңғыстау облысы
1 489 974
Абай облысы
1 500 000
Жетісу облысы
8 653 420
Ұлытау облысы
4 715 695
Түркістан облысы

28 181 100
17 458 901
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
28 181 100
17 458 901
в том числе по регионам:
Акмолинская область
15 343 540
6 555 654
город Шымкент
969 597
город Алматы
4 980 376
7 923 645
город Астана
6 887 587
2 979 602
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2022 года № 987
Перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций министерств по чрезвычайным ситуациям, обороны, промышленности и строительства, Управления Делами Президента Республики Казахстан
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления Правительства РК от 24.11.2023 от 21.12.2023 № 1159 (вводится в действие с 01.01.2023).
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2023 год
2024 год
2025 год
Программа
Подпрограмма
Приложение 2-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от " 6 " декабря 2022 года № 987
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на повышение заработной платы работников природоохранных и специальных учреждений
Сноска. Постановление дополнено приложением 2-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 28.03.2023 № 257 (вводится в действие с 01.01.2023); в редакции постановления Правительства РК от 24.11.2023 № 1036 (вводится в действие с 01.01.2023); с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13.12.2023 № 1111 (вводится в действие с 01.01.2023); от 21.12.2023 № 1159 (вводится в действие с 01.01.2023).
№ п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего

28 181 100
17 458 901
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
28 181 100
17 458 901
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақмола облысы
15 343 540
6 555 654
Шымкент қаласы
969 597
Алматы қаласы
4 980 376
7 923 645
Астана қаласы
6 887 587
2 979 602
Қызмет бабында пайдалану үшін
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 987 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар, Қорғаныс, Өнеркәсіп және құрылыс министрліктерінің, Президенті Іс Басқармасының басым республикалық бюджеттік инвестицияларының тізбесі
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 21.12.2023 № 1159 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2023 жыл
2024 жыл
2025 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 987 қаулысына
2-1-қосымша
Облыстық бюджеттерге табиғатты қорғау және арнаулы мекемелер қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 2-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 28.03.2023 № 257 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 24.11.2023 № 1036 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 13.12.2023 № 1111 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi); 21.12.2023 № 1159 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулыларымен.
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

Приложение 2-5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от "6" декабря 2022 года № 987
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование развития производства приоритетных культур
Сноска. Постановление дополнено приложением 2-5 в соответствии с постановлением Правительства РК от 28.03.2023 № 257 (вводится в действие с 01.01.2023); в редакции постановления Правительства РК от 17.10.2023 № 917 (вводится в действие с 01.01.2023).
№ п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего

2-5-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне басым дақылдар өндірісін дамытуды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 2-5-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 28.03.2023 № 257 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 17.10.2023 № 917 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:

7 901 123
1.
Жамбылская область
3 695 199
2.
Область Жетісу
4 205 924
___________________________________
Приложение 2-6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от "6" декабря 2022 года № 987
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
Сноска. Постановление дополнено приложением 2-6 в соответствии с постановлением Правительства РК от 28.03.2023 № 257 (вводится в действие с 01.01.2023); в редакции постановление Правительства РК от 13.12.2023 № 1111 (вводится в действие с 01.01.2023); с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 21.12.2023 № 1159 (вводится в действие с 01.01.2023).
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
Всего

7 901 123
1.
Жамбыл облысы
3 695 199
2.
Жетісу облысы
4 205 924
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 987 қаулысына
2-6-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 2-6-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 28.03.2023 № 257 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 13.12.2023 № 1111 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 21.12.2023 № 1159 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:

179
2.
Жамбылская область
291 282
3.
Мангистауская область
3 674
4.
Павлодарская область
300 990
___________________________________
Приложение 3-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от "6" декабря 2022 года № 987
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
Сноска. Постановление дополнено приложением 3-2 в соответствии с постановлением Правительства РК от 28.03.2023 № 257 (вводится в действие с 01.01.2023); в редакции постановления Правительства РК от 24.11.2023 № 1036 (вводится в действие с 01.01.2023); с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 13.12.2023 № 1111 (вводится в действие с 01.01.2023).
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
в том числе
в сфере образования
в сфере здравоохранения
Всего

179
2.
Жамбыл облысы
291 282
3.
Маңғыстау облысы
3 674
4.
Павлодар облысы
300 990
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 987 қаулысына
3-2-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 3-2-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 28.03.2023 № 257 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 24.11.2023 № 1036 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 13.12.2023 № 1111 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с №
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
оның ішінде
білім беру саласында
денсаулық сақтау саласында
Барлығы:

113 930
_________________________
Приложение 3-3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2022 года № 987
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на проведение капитального ремонта объектов здравоохранения в рамках пилотного национального проекта "Модернизация сельского здравоохранения"
Сноска. Постановление дополнено приложением 3-3 в соответствии с постановлением Правительства РК от 28.03.2023 № 257 (вводится в действие с 01.01.2023).
№ п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего

113 930
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 987 қаулысына
3-3-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Ауылдық денсаулық сақтауды жаңғырту" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде денсаулық сақтау объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 3-3-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 28.03.2023 № 257 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:

489 324
15.
Северо-Казахстанская область
251 765
16.
Туркестанская область
1 281 841
Приложение 3-5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2022 года № 987
Распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Мангистауской области на обеспечение радиационной безопасности
Сноска. Постановление дополнено приложением 3-5 в соответствии с постановлением Правительства РК от 28.03.2023 № 257 (вводится в действие с 01.01.2023).
№ п/п
Наименование области
Сумма, тыс. тенге
Всего
1 676 681
1.
Мангистауская область
1 676 681
Приложение 3-6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2022 года № 987
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на изъятие земельных участков для государственных нужд
Сноска. Постановление дополнено приложением 3-6 в соответствии с постановлением Правительства РК от 28.03.2023 № 257 (вводится в действие с 01.01.2023).
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
Всего

489 324
15.
Солтүстік Қазақстан облысы
251 765
16.
Түркістан облысы
1 281 841
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 987 қаулысына
3-5-қосымша
Маңғыстау облысының бюджетіне радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 3-5-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 28.03.2023 № 257 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:
1 676 681
1.
Маңғыстау облысы
1 676 681
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 987 қаулысына
3-6-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 3-6-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 28.03.2023 № 257 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:

12 576 000
20.
Город Шымкент
4 560 000
2 880 000
1 680 000
Приложение 3-9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от "6" декабря 2022 года № 987
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на возмещение части затрат субъектов предпринимательства по строительству объектов придорожного сервиса
Сноска. Постановление дополнено приложением 3-9 в соответствии с постановлением Правительства РК от 24.11.2023 № 1036 (вводится в действие с 01.01.2023).
№ п/п
Наименование области
Сумма, тыс. тенге
Всего
12 000
1.
Туркестанская область
12 000
_________________________
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2022 года № 987
Распределение сумм кредитования областных бюджетов на предоставление микрокредитов сельскому населению для масштабирования проекта по повышению доходов сельского населения
Сноска. Приложение 4 - в редакции постановления Правительства РК от 28.03.2023 № 257 (вводится в действие с 01.01.2023).
№ п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего

12 576 000
20.
Шымкент қаласы
4 560 000
2 880 000
1 680 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 987 қаулысына
3-9-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне кәсіпкерлік субъектілерінің жол бойындағы сервис объектілерін салу бойынша шығындарының бір бөлігін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 3-9-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 24.11.2023 № 1036 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с №
Облыстың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
12 000
1.
Түркістан облысы
12 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 987 қаулысына
4-қосымша
Ауыл халқының кірістерін арттыру жөніндегі жобаны ауқымды түрде қолдану үшін ауыл халқына микрокредиттер беруге облыстық бюджеттерге кредит берудің сомаларын бөлу
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 28.03.2023 № 257 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

15 862 249
в том числе проекты ГЧП
Модернизация и эксплуатация системы освещения здания административно-технологического комплекса "Transport tower"
6 665
Строительство и эксплуатация автомобильной дороги "Большая Алматинская кольцевая автомобильная дорога (БАКАД)"
15 855 584
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
2 724
31 711 167
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 724
31 711 167
в том числе проекты ГЧП
Модернизация и эксплуатация системы освещения здания административно-технологического комплекса "Transport tower"
2 724
Строительство и эксплуатация автомобильной дороги "Большая Алматинская кольцевая автомобильная дорога (БАКАД)"
31 711 167

15 862 249
оның ішінде МЖӘ:
"Transport tower" әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратының жарықтандыру жүйесін жаңғырту және пайдалану
6 665
"Үлкен Алматы айналма автомобиль жолы (ҮААЖ)" автомобиль жолын салу және пайдалану
15 855 584
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
2 724
31 711 167
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 724
31 711 167
оның ішінде МЖӘ:
"Transport tower" әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратының жарықтандыру жүйесін жаңғырту және пайдалану
2 724
"Үлкен Алматы айналма автомобиль жолы (ҮААЖ)" автомобиль жолын салу және пайдалану
31 711 167

694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
2 676 214
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 676 214
в том числе проекты ГЧП
Строительство Центра ядерной медицины, расположенного по адресу г. Нур-Султан, ул. Е495 (проектное наименование), район здания № 2
2 676 214
__________________________________________________
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от "6" декабря 2022 года № 987
Перечень государственных заданий на 2023 год

694
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
2 676 214
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 676 214
оның ішінде МЖӘ:
Нұр-Сұлтан қаласы, Е495 көшесі (жобалық атауы), № 2 ғимарат аудан мекенжайында орналасқан Ядролық медицина орталығының салу
2 676 214
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 987 қаулысына
10-қосымша
2023 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі

Сноска. Приложение 10 - в редакции постановления Правительства РК от 17.10.2023 № 917 (вводится в действие с 01.01.2023); с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 24.11.2023 № 1036 (вводится в действие с 01.01.2023); от 13.12.2023 № 1111 (вводится в действие с 01.01.2023); от 21.12.2023 № 1159 (вводится в действие с 01.01.2023).
тыс. тенге
№ п/п
Наименование государственной услуги или инвестиционного проекта, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
Описание государственной услуги или инвестиционного проекта
Наименование администратора республиканской бюджетной программы, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование юридического лица, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование республиканской бюджетной программы (подпрограммы), в рамках которой выполняется государственное задание
Сумма бюджетных средств, необходимая для выполнения государственного задания
1
Услуги по обеспечению поддержки соотечественникам за рубежом и прибывшим в Республику Казахстан этническим казахам
Оказание информационно-консультативной поддержки соотечественникам за рубежом и прибывшим в Республику Казахстан этническим казахам посредством функционирования Центра информационной поддержки кандасов; проведение мероприятий для обеспечения культурно-гуманитарных связей с соотечественниками за рубежом и прибывшими в Республику Казахстан этническими казахами; аналитические исследования по вопросам соотечественников за рубежом; оказание содействия соотечественникам за рубежом, в организации работы и оснащении казахских национальных культурных центров; организация культурно-массовых и образовательно-познавательных мероприятий и проектов для (с участием) соотечественников за рубежом и прибывших в Республику Казахстан этнических казахов; распространение актуальной информации и подготовка качественного контента по вопросам поддержки соотечественников за рубежом и прибывших в Республику Казахстан этнических казахов.
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
НАО "Фонд Отандастар"
022 "Содействие развитию связей и контактов с соотечественниками за рубежом и этническими казахами, прибывшими в Республику Казахстан" 101 "Создание условий для поддержки соотечественников за рубежом и этнических казахов, прибывших в Республику Казахстан"
610 572
2
Картографирование земель сельскохозяйственного назначения для ведения государственного земельного кадастра
Цикл работ направлен на создание фотокарт масштабного ряда сельскохозяйственных угодий и застроенных территорий населенных пунктов, создаваемых для ведения государственного земельного кадастра.
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Государственный институт сельскохозяйственных аэрофотогеодезических изысканий"

Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 17.10.2023 № 917 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 24.11.2023 № 1036 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi); 13.12.2023 № 1111 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi); 21.12.2023 № 1159 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулыларымен.
мың теңге
Р/с №
Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын мемлекеттік көрсетілетін қызметтің немесе инвестициялық жобаның атауы
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің немесе инвестициялық жобаның сипаттамасы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты республикалық бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты заңды тұлғаның атауы
Соның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Мемлекеттік тапсырманы орындауға қажетті бюджет қаражатының сомасы
1
Шетелдегі отандастарға және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтарға қолдауды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қандастарды ақпараттық қолдау орталығының жұмыс істеуі арқылы шетелдегі отандастарға және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтарға ақпараттық-консультациялық қолдау көрсету;
шетелдегі отандастармен және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтармен мәдени-гуманитарлық байланыстарды қамтамасыз ету үшін іс-шаралар өткізу;
шетелдегі отандастардың мәселелері бойынша талдамалық зерттеулер; шетелдегі отандастарға Қазақ ұлттық мәдени орталықтарының жұмысын ұйымдастыруға және жарақтандыруға көмек көрсету;
шетелдегі отандастар мен Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтар (қатысумен) үшін мәдени-бұқаралық және білім беру-танымдық іс-шаралар мен жобаларды ұйымдастыру;
шетелде отандастарды және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтарды қолдау мәселелері бойынша өзекті ақпаратты тарату және сапалы контент дайындау.
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
"Отандастар қоры" КЕАҚ
022 "Шетелдегі отандастармен және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтармен байланыстарды және қатынастарды дамытуға жәрдемдесу"
101 "Шетелдегі отандастар мен Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтарды қолдау үшін жағдай жасау"
610 572
2
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді картаға түсіру
Жұмыстар циклы, елді мекендердің мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін құрылатын ауыл шаруашылығы алқаптарының және құрылыс салынған аумақтарының ауқымды қатарының фотокарталарын жасауға бағытталған
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ауыл шаруашылық аэрофотогеодезиялық ізденістер мемлекеттік институты" ШЖҚ РМК

259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах" 100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
4 161 869
3
Ведение государственного земельного кадастра
Формирование сведений государственного земельного кадастра обеспечивается проведением земельно-кадастровых работ.
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
6 322 030
4
Сопровождение и системно-техническое обслуживание объектов информатизации социально-трудовой сферы, интеграция с иными объектами информатизации, а также анализ и обработка данных социально-трудовой сферы
Сопровождение и системно-техническое обслуживание объектов информатизации социально-трудовой сферы, интеграция с иными объектами информатизации, а также анализ и обработка данных социально-трудовой сферы.
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
001 "Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения" 104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов"
1 494 880
5
Методологическое обеспечение по оказанию лицам с инвалидностью протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
Протезирование лиц с инвалидностью с особо сложными и атипичными видами увечья, а также первичное протезирование, внедрение протезно-ортопедических изделий, изготавливаемых по новейшим технологиям, разработка технологических процессов на новые виды протезно-ортопедических изделий
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
100 "Методологическое обеспечение по оказанию лицам с инвалидностью протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи"
249 998
6
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
Кохлеарная имплантация (КИ) является единственным эффективным методом реабилитации детей с тяжелыми нарушениями слуха (глухотой), но операция КИ совершенно неэффективна без слухоречевой реабилитации (адаптации). Проведение ее обязательно для развития слуха и речи ребенка с кохлеарным имплантом.
Цель слухоречевой адаптации – научить ребенка воспринимать звуковые сигналы (неречевые и речевые), понимать их и использовать новые слуховые ощущения для развития устной речи
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
102 "Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации"

259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру" 100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
4 161 869
3
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру жер-кадастр жұмыстарын жүргізумен қамтамасыз етіледі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕАҚ
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру" 100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
6 322 030
4
Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттандыру объектілерін сүйемелдеу және оларға жүйелік-техникалық қызмет көрсету, өзге де ақпараттандыру объектілерімен интеграциялау, сондай-ақ әлеуметтік-еңбек саласының деректерін талдау және өңдеу
Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттандыру объектілерін сүйемелдеу және оларға жүйелік-техникалық қызмет көрсету, өзге де ақпараттандыру объектілерімен интеграциялау, сондай-ақ әлеуметтік-еңбек саласының деректерін талдау және өңдеу
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
001 "Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
1 494 880
5
Мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша әдіснамалық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек көрсету
Зақымданудың ерекше ауыр және атипиялық түрлері бар мүгедектігі бар тұлғаларды протездеу, сондай-ақ бастапқы протездеу, жаңа технологиялар бойынша жасалатын протездік-ортопедиялық бұйымдарды енгізу, протездік-ортопедиялық бұйымдардың жаңа түрлеріне технологиялық процестерді әзірлеу
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік қорғау саласын дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
100 "Мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру"
249 998
6
Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
Кохлеарлық имплантация (КИ) ауыр есту қабілетінің бұзушылығы (кереңділік) бар балаларды оңалтудың жалғыз тиімді әдістерінің бірі болып табылады, бірақ КИ операциясы есту-сөйлеуге оңалтусыз (бейімдеусіз) мүлдем тиімсіз. Кохлеарлық импланты бар балаға есту және сөйлеуін дамыту үшін оны жүргізу міндетті.
Есту-сөйлеуге бейімдеудің мақсаты - баланы дыбыстық (сөйлейтін, сөйлемейтін) сигналдарды қабылдауға, ауызша сөйлеуді дамыту үшін түсінуге және жаңа есту сезімдерін пайдалануға үйрету
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік қорғау саласын дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
102 "Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту"

407 928
7
Информационно-аналитическое сопровождение рынка труда и методологическая поддержка центров трудовой мобильности (карьерных центров) в социально-трудовой сфере
Информационно-аналитическое сопровождение рынка труда и методологическая поддержка центров трудовой мобильности (карьерных центров) в социально-трудовой сфере
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
068 "Развитие продуктивной занятости"
101 "Проведение текущих мероприятий в рамках развития продуктивной занятости"
395 093
8
Топографо-геодезические и картографические работы, учет, хранение материалов и данных
Проведение работ по обработке материалов космоснимков территорий, созданию и обновлению топографических планов городов и населенных пунктов, нивелирование I, II класса, обследование, восстановление, координирование и закладка пунктов, создание сводных каталогов, создание и обновление масштабного ряда цифровых государственных топографических карт, создание и/или обновление тематических карт и планов, издание (печать) топографических карт, ведение мониторинга базы данных государственных каталогов географических названий, составление технических проектов, государственный учет и хранение топографо-геодезических и картографических материалов.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и простанственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны"
101 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"
4 486 020
9
Национальная инфраструктура пространственных данных Республики Казахстан

407 928
7
Әлеуметтік-еңбек саласында еңбек нарығын ақпараттық-талдамалық
сүйемелдеу және еңбек мобильділігі орталықтарын (мансап орталықтарын) әдіснамалық қолдау
Әлеуметтік-еңбек саласында еңбек нарығын ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу және еңбек мобильділігі орталықтарын (мансап орталықтарын) әдіснамалық қолдау
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
068 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту"
101 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"
395 093
8
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар, материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Аумақтардың ғарыштық түсірілім материалдарын өңдеу, қалалар мен елді-мекендердің топографиялық жоспарларын жасау және жаңарту бойынша жұмыстарды жүргізу, I, ІІ сыныпты нивелирлеу, пункттерді зерттеу, қалпына келтіру, үйлестіру және пункттерді салу, жиынтық каталогтарды жасау, цифрлы мемлекеттік топографиялық карталардың масштабтық қатарын құру және жаңарту, тақырыптық карталарды және жоспарларды жасау және/немесе жаңарту, топографиялық карталарды басып шығару, географиялық атаулардың мемлекеттік каталогтары дерекқорының мониторингін жүргізу, техникалық жобаларды құру, топографиялық-геодезиялық және картографиялық материалдарды мемлекеттік есепке алу және сақтау.
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістіктік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру"
101 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"
4 486 020
9
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымы

1. Модернизация системы государственного геодезического обеспечения Республики Казахстан:
1.1. Модернизация государственной геодезической сети (ГГС), в том числе: фундаментальная астрономо-геодезическая сеть (ФАГС);
высокоточная геодезическая сеть (ВГС); астрономо-геодезическая сеть 1, 2 классов (АГС 1, 2);
геодезическая сеть сгущения 3, 4 классов (ГСС 3, 4).
1.2. Модернизация государственной нивелирной сети (ГНС), в том числе:
государственная нивелирная сеть І класса (ГНС І); государственная нивелирная сеть ІІ класса (ГНС ІІ); государственные нивелирные сети ІІІ-ІV классов (ГНС ІІІ-ІV).
1.3. Модернизация государственной гравиметрической сети (ГГрС), в том числе: государственная фундаментальная гравиметрическая сеть (ГФГС), приобретение программного обеспечения; государственная гравиметрическая сеть 1 класса (ГГрС-1).
2. Внедрение Национальной инфраструктуры пространственных данных:
2.1.Преобразование топографических карт масштаба 1:25 000 в цифровую карту Республики Казахстан открытого пользования;
2.2. Преобразование цифровых топографических планов городов и районных центров масштаба 1:2 000 в цифровые планы городов и районных центров открытого пользования.
3. Управление проектом.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и пространственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны" 102 "Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан"
699 202
10
Развитие государственных геодезических сетей
Производство работ по развитию геодезических сетей с разработкой параметров преобразования и трансформирования между государственными, международными, местными системами отсчета
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и пространственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны"
104 "Развитие государственных геодезических сетей"
262 641
11
Услуга экологического мониторинга территорий Республики Казахстан, подверженных воздействию ракетно-космической деятельности комплекса "Байконур"
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ:
1) проведение экологического мониторинга пусков ракет-носителей с космодрома "Байконур" (экологическое сопровождение 7 пусков РН "Союз");
2) оценка экологической устойчивости РП ОЧ РН в зоне Ю-1 (РП №191, 192) в области Ұлытау, Амангельдинском, Жангельдинском районах Костанайской области;
3) контроль состояния объектов окружающей среды на месте аварии РН "Протон" 5 июля 1999 года в Карагандинской области (2023 г.).
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ
"Инфракос"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"
129 593
12
Опытная эксплуатация космической системы технологического назначения KazSTSat
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ по обеспечению функционирования космической системы технологического назначения (KazSTSat) для получения положительной летной истории казахстанских технологий путем опытной эксплуатации KazSTSat и определение срока активного существования космического аппарата.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО "Ghalam"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры" 100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"

1. Қазақстан Республикасының мемлекеттік геодезиялық қамтамасыз ету жүйесін жаңғырту:
1.1. Мемлекеттік геодезиялық желіні (МГЖ) жаңғырту, оның ішінде: іргелі астрономиялық-геодезиялық желі (ІАГЖ);
дәлдігі жоғары геодезиялық желі (ДЖГЖ); 1, 2 сыныпты астрономиялық-геодезиялық желілер (АГЖ 1, 2); 3, 4 сыныпты геодезиялық жиілету желілері (ГЖЖ 3, 4). 1.2 Мемлекетік нивелирлік желіні (МНЖ) жаңғырту, оның ішінде: І сыныпты мемлекеттік нивелирлік желі (МНЖ І); ІІ сыныпты мемлекеттік нивелирлік желі (МНЖ ІІ); ІІІ-ІV сыныпты мемлекеттік нивелирлік желілер (МНЖ ІІІ-ІV).
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістіктік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 "Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру" 102 "Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру"
5
699 202
10
Мемлекеттік геодезиялық желілерді дамыту
Мемлекеттік, халықаралық, жергілікті есептеу жүйелері арасында өзгерту және трансформациялау параметрлерін әзірлей отырып, геодезиялық желілерді дамыту жөніндегі жұмыстарды өндіру
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістіктік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 "Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру"
104 "Мемлекеттік геодезиялық желілерді дамыту"
262 641
11
Қазақстан Республикасының "Байқоңыр" кешенінің ғарыштық-зымыран кешенінің әсеріне ұшыраған аймақтарына экологиялық мониторинг жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде келесі жұмыстарды орындау көзделуде: 1) "Байқоңыр" ғарыш айлағынан тасымалдағыш-зымырандардың ұшырылымдарына экологиялық мониторинг жүргізу ("Союз" ТЗ-ның 7 ұшырылымын экологиялық сүйемелдеу); 2) Ұлытау облысындағы, Қостанай облысының Амангелді, Жангелді аудандарындағы Ю-1 аймағындағы (№191, 192 ҚА) ТЗ АБ ҚА экологиялық тұрақтылығына баға беру; 3) 05.07.1999 ж. Қарағанды облысындағы "Протон" ТЗ апатқа ұшырау орнындағы қоршаған орта нысандарының жай-күйін бақылау (2023 ж.)
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Инфракос" ШЖҚ РМК
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету" 100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"
129 593
12
KazSTSat технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін тәжірибелік пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде KazSTSat тәжірибелік пайдалану және ғарыш аппараттарының белсенді өмір сүру ұзақтығын айқындау арқылы қазақстандық технологиялардың оң ұшу тарихын алу үшін технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесінің (KazSTSat) жұмыс істеуін қамтамасыз ету көзделуде
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ghalam" ЖШС
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"

180 732
13
Содержание и эксплуатация объектов наземной космической инфраструктуры космического ракетного комплекса "Зенит-М"
В рамках исполнения государственного задания предполагается осуществление комплекса работ и мероприятий по поддержанию технических и технологических объектов НКИ КРК "Зенит-М", в том числе организация и обеспечение охраны переданных объектов КРК "Зенит-М", транспортное обеспечение для доставки работников на объекты КРК "Зенит-М", обеспечение работников средствами индивидуальной защиты и спецодеждой, проведение регламентных и профилактических работ, а также с привлечением при необходимости организаций, имеющих опыт эксплуатации космических систем в соответствии с нормативными требованиями, установленными эксплуатационной документацией данного объекта (систем и агрегатов), их техническое обслуживание, а также осуществление других мероприятий, необходимых для организации этих работ.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"

180 732
13
"Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің жердегі ғарыш инфрақұрылымы объектілерін ұстау және пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде "Зенит-М" ҒЗК ЖҒИ техникалық және технологиялық объектілерін жұмыстық жай-күйде ұстау үшін кешенді жұмыстар мен іс-шараларды жүзеге асыру, оның ішінде "Зенит-М" ҒЗК-ның табысталған объектілерін күзетуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету, "Зенит-М" ҒЗК объектілеріне жұмыскерлерді жеткізу үшін көлікпен қамту, жұмыскерлерді жеке қорғаныс құралдарымен және арнайы киімдермен қамтамасыз ету, регламенттік және профилактикалық жұмыстар жүргізу, сондай-ақ осы объектіні (жүйелер мен агрегаттар) пайдалану құжаттамаларында белгіленген нормативтік талаптарға сәйкес ғарыш жүйелерін пайдалануда тәжірибесі бар ұйымдар қажет етілген жағдайда, оларды тартумен техникалық қызмет көрсету, және де осы жұмыстарды ұйымдастыру үшін қажетті басқа да іс-шараларды жүзеге асыру көзделуде
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорыны" АҚ
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
103 ""Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету"

1 153 338
14
Услуга по созданию и вводу в эксплуатацию космической системы дистанционного зондирования Земли среднего разрешения "KazEOSat-MR"
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ по созданию группировки спутников дистанционного зондирования Земли среднего разрешения (далее – ДЗЗ СР) KazEOSat-MR в составе трех космических аппаратов ДЗЗ СР для замещения действующего космического аппарата ДЗЗ СР KazEOSat-2.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО "Ghalam"
013 "Создание и ввод в эксплуатацию космической системы дистанционного зондирования Земли среднего разрешения "KazEOSat-MR"

1 153 338
14
"KazEOSat-MR" айыру қабілеті орташа Жерді қашықтықтан зондтау ғарыш жүйесін құру және қолданысқа енгізу
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде жұмыс істеп тұрған KazEOSat-2 айыру қабілеті орташа Жерді қашықтықтан зондтау (бұдан әрі - АО ЖҚЗ) ғарыш аппаратын алмастыру үшін құрамында үш АО ЖҚЗ ғарыш аппараттары бар KazEOSat-MR АО ЖҚЗ спутиктер топтамасын құру болжануда
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ghalam" ЖШС
013 "KazEOSat-MR" айыру қабілеті орташа Жерді қашықтықтан зондтау ғарыш жүйесін құру және қолданысқа енгізу"

1 000 000
15
Проведение мероприятий, направленных на стимулирование развития рынка информационно-коммуникационных технологий
Акселерация технологического бизнес-инкубирования участников, проведение маркетинговых и иных мероприятий для участников, проведение консультационных, информационных, аналитических, образовательных мероприятий для стимулирования развития участников международного технологического парка "Астана Хаб", поиск потенциальных инвесторов для реализации проектов участников, предоставление жилья и создание условий для проживания лицам, проходящим акселерацию в международном технологическом парке "Астана Хаб"
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Корпоративный фонд "Международный технопарк IT-стартапов "Astana Hub"
205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан" 103 "Создание инновационной экосистемы на базе Международного технопарка IT-стартапов "Астана Хаб"
4 731 945
16
Услуги по разработке тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников дошкольного образования (НКТ дошкола)
Формирование базы тестовых заданий национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы дошкольного образования.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"

1 000 000
15
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар нарығын дамытуды ынталандыруға бағытталған іс-шараларды өткізу
Қатысушыларды технологиялық бизнес-инкубациялау, қатысушылар үшін маркетингтік және өзге де іс-шараларды жүргізу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркіне қатысушылардың дамуын ынталандыру үшін консультациялық, ақпараттық, талдамалық, білім беру іс-шараларын жүргізу, қатысушылардың жобаларын іске асыру үшін әлеуетті инвесторларды іздеу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық парктен акселерациядан өтіп жатқан адамдарға тұрғын үй беру және тұру үшін жағдайлар жасау
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Astana Hub" IT-стартаптардың халықаралық технопаркі" Корпоративтік Қоры
205 "Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету"
103 "Астана Хаб" IT-стартаптардың халықаралық технопаркі негізінде инновациялық экожүйе құру"
4 731 945
16
Мектепке дейінгі білім берудің педагог қызметкерлерін Ұлттық біліктілік тестілеудің тест тапсырмаларын әзірлеу жөніндегі қызметтер (мектепке дейінгі ҰБТ)
Мектепке дейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғалардың ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК

003 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения" 100 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"
49 464
17
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей по космическому направлению в сфере образования
Развитие, повышение качества и эффективности системы дополнительного образования детей с учетом общемировых тенденций в образовании; организационно-методическое обеспечение системы дополнительного образования детей; проведение внешкольных мероприятий республиканского значения по космическому направлению дополнительного образования детей с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении; изучение и применение на практике знаний о космосе и космических технологиях; воспитание экологического сознания; формирование научного мировоззрения, использование знаний о космосе для нравственного воспитания школьников.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
40 187
18
Организация, проведение и участие детей в республиканских и международных школьных олимпиадах, конкурсах и других внешкольных мероприятиях республиканского значения в сфере образования
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского и международного значения, выявление одаренных обучающихся; подбор и подготовка учащихся к участию в международных олимпиадах, конкурсах, проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практической конференции. Республиканские и международные олимпиады и конкурсы научных проектов по общеобразовательным предметам проводятся в целях развития творческих способностей, углубления теоретических знаний и практических умений, содействия самореализации личности, создания условий для выявления одаренных детей, отбора и подготовки обучающихся к участию в международных олимпиадах, повышения престижа образования в Республике Казахстан. Также олимпиады и конкурсы стимулируют научно-исследовательскую и учебно-познавательную деятельность учащихся, содействуют формированию интеллектуального потенциала Республики Казахстан.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Республиканский научно-практический центр "Дарын"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

003 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету" 100 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
49 464
17
Білім беру саласында ғарыш бағыты бойынша балаларды қосымша дамыту бойынша республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Білім берудегі жалпы әлемдік үрдістерді ескере отырып, балаларға қосымша білім беру жүйесін дамыту, оның сапасы мен тиімділігін арттыру; балаларға қосымша білім беру жүйесін ұйымдастырушылық-әдістемелік қамтамасыз ету; шығармашылық құзыреттілікте, үздіксіз білім беру мен тәрбиелеуде, өзін-өзі кәсіби тұрғыдан айқындауда тұлғаның бәсекелік артықшылықтарын қалыптастыру мақсатында балаларға қосымша білім берудің ғарыштық бағыты бойынша республикалық маңызы бар мектептен тыс іс-шаралар өткізу; балаларға қосымша білім ғарыш және ғарыш технологиялары туралы білім; экологиялық сананы тәрбиелеу; ғылыми дүниетанымды қалыптастыру, оқушыларды адамгершілікке тәрбиелеу үшін ғарыш туралы білімді пайдалану.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
40 187
18
Білім беру саласында балалардың республикалық және халықаралық мектеп олимпиадаларын, конкурстарды және республикалық маңызы бар басқа да мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру, өткізу және оларға қатысу
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды білім алушыларды анықтау; оқушыларды халықаралық олимпиадаларға, конкурстарға қатысуға іріктеу және дайындау, республикалық семинарлар, конкурстар өткізу; ғылыми-практикалық конференциялар өткізу. Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық және халықаралық олимпиадалар мен ғылыми жобалар конкурстары шығармашылық қабілеттерін дамыту, теориялық білімі мен практикалық іскерлігін тереңдету, жеке тұлғаның өзін-өзі танытуына жәрдемдесу, дарынды балаларды анықтау үшін жағдай жасау, білім алушыларды халықаралық олимпиадаларға қатысуға іріктеу және дайындау, Қазақстан Республикасындағы білім берудің беделін арттыру мақсатында өткізіледі. Сондай-ақ олимпиадалар мен конкурстар оқушылардың ғылыми-зерттеу және оқу-танымдық қызметін ынталандырады, Қазақстан Республикасының зияткерлік әлеуетін қалыптастыруға жәрдемдеседі.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Дарын" республикалық ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

970 603
19
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей в сфере образования
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского значения, выявление одаренных обучающихся; проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практических конференций.
Республиканские конкурсы исследовательских проектов по основным направлениям дополнительного образования детей: художественно-эстетическое, научно-техническое, эколого-биологическое, туристско-краеведческое, военно-патриотическое, социально-педагогическое, образовательно-оздоровительное с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении.
Участие в организации профессиональных смотров и конкурсов, проведении семинаров и научно-практических конференций по проблемам развития системы дополнительного образования детей.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
93 592
20
Организация и проведение мероприятий в области физической культуры и спорта в сфере образования
В рамках выполнения государственного задания проводится следующая работа:
качественная подготовка и своевременное проведение мероприятия в рамках предусмотренного объема услуг;
обеспечение местами проведения спортивных мероприятий в соответствии с санитарно-гигиеническими требованиями и требованиями противопожарной безопасности (туалет, душевая, раздевалка, противопожарное оборудование);
формирование списков и обеспечение судейской бригадой, медицинским персоналом и обслуживающим персоналом;
проведение заседания мандатной комиссии;
обеспечение транспортом участников соревнований с вокзала до мест проживания и обратно, а также от мест проживания к местам соревнований и обратно;
обеспечение спортивным инвентарем для проведения спортивных соревнований;
обеспечение наградной атрибутикой (кубки, дипломы, грамоты, медали) для награждения участников спортивных мероприятий;
обеспечение баннерной продукцией;
церемония открытия и закрытия, а также награждения участников.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический центр физической культуры"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

970 603
19
Білім беру саласында балаларды қосымша дамыту жөніндегі республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Республикалық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды білім алушыларды анықтау; республикалық семинарлар, конкурстар өткізу; ғылыми-практикалық конференциялар өткізу.
Балаларға қосымша білім берудің негізгі бағыттары бойынша зерттеу жобаларының республикалық конкурстары: шығармашылық құзыреттілікте, үздіксіз білім беру мен тәрбиелеуде, өзін-өзі кәсіби айқындауда тұлғаның бәсекелік артықшылықтарын қалыптастыру мақсатында көркем-эстетикалық, ғылыми-техникалық, экологиялық-биологиялық, туристік-өлкетану, әскери-патриоттық, әлеуметтік-педагогикалық, білім беру-сауықтыру.
Балаларға қосымша білім беру жүйесін дамыту мәселелері бойынша кәсіби байқаулар мен конкурстарды ұйымдастыруға, семинарлар мен ғылыми-практикалық конференциялар өткізуге қатысу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
93 592
20
Білім беру саласында дене шынықтыру және спорт саласындағы іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде келесі жұмыстар жүргізіледі:
көзделген қызметтер көлемі шеңберінде іс-шараны сапалы дайындау және уақтылы өткізу;
санитарлық-гигиеналық талаптарға және өртке қарсы қауіпсіздікке сәйкес спорттық іс-шараларды өткізу орындарымен қамтамасыз ету (дәретхана, себезгі бөлмесі, киім шешетін бөлме, өртке қарсы жабдық);
тізімдерді қалыптастыру және төрешілер бригадасымен, медициналық персоналмен және қызмет көрсетуші персоналмен қамтамасыз ету;
мандаттық комиссияның отырысын өткізу;
жарысқа қатысушыларды вокзалдан тұрғылықты жеріне дейін және кері, сондай-ақ тұратын жерінен жарыс орнына дейін және кері көлікпен қамтамасыз ету;
спорттық жарыстарды өткізу үшін спорттық мүкәммалмен қамтамасыз ету;
спорттық іс-шараларға қатысушыларды марапаттауға марапаттау белгілерімен (кубоктар, дипломдар, грамоталар, медальдар) қамтамасыз ету;
баннерлік өніммен қамтамасыз ету;
ашылу және жабылу, сондай-ақ қатысушыларды марапаттау рәсімі.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

249 649
21
Услуги по разработке тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников среднего образования (НКТ школа)
Формирование базы тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников, реализующих общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования и учебные программы специального образования, по тестам, разработанным организацией, определяемой уполномоченным органом в области образования.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"

249 649
21
Орта білім беру педагог қызметкерлерінің Ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер (мектеп ҰБТ)
Білім беру саласындағы уәкілетті орган айқындайтын ұйым әзірлеген тестілер бойынша бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын және арнайы білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын педагог қызметкерлердің Ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК

004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 107 "Проведение внешней оценки качества образования"
84 990
22
Услуги по разработке экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников (итоговая аттестация)
Разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников, который проводится в форме итоговой аттестации для получения аттестата об общем среднем образовании.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 107 "Проведение внешней оценки качества образования"
7 706
23
Комплексное тестирование обучающихся при государственной аттестации организаций среднего образования
Формирование новой базы тестовых заданий для проведения государственной аттестации организаций среднего образования (ГА СО) с учетом обновленного содержания программ ГОСО, предназначенные для определения уровня функциональной грамотности.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" 107 "Проведение внешней оценки качества образования"
40 693
24
Услуги по разработке тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования (НКТ ТиПО)
Разработка базы тестовых заданий для национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности
в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
006 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
101 "Проведение внешней оценки качества технического и профессионального образования"

004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
84 990
22
Түлектерді оқыту бейінін ескере отырып, мемлекеттік бітіру емтиханының емтихан материалдарын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер (Корытынды аттестаттау)
Жалпы орта білім туралы аттестат алу үшін қорытынды аттестаттау нысанында өткізілетін түлектерді оқыту бейінін ескере отырып, мемлекеттік бітіру емтиханының емтихан материалдарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
7 706
23
Орта білім беру ұйымдарын мемлекеттік аттестаттау кезінде білім алушыларды кешенді тестілеу
Функционалдық сауаттылық деңгейін айқындауға арналған МЖМБС бағдарламаларының жаңартылған мазмұнын ескере отырып, орта білім беру ұйымдарын мемлекеттік аттестаттаудан (ОБҰ МА) өткізу үшін тест тапсырмаларының жаңа базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
40 693
24
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғалардың Ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер ( ТжКББ ҰБТ)
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген лауазымдарды атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
006 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
101 "Техникалық және кәсіптік білім беру сапасына сырттай бағалау жүргізу"

231 832
25
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей в сфере образования
Улучшение здоровья детей страны; организация услуг по оздоровлению, реабилитации и организаций отдыха детей–сирот, детей из экологически неблагоприятных регионов республики, детей из малообеспеченных и многодетных семей с целью восстановления нарушенных вследствие заболевания или социально значимых причин функций растущего организма; формирование у детей ценностного отношения к здоровью и культуры здорового образа жизни.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
012 "Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей"

231 832
25
Білім беру саласында балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
Салдарынан бұзылған балаларды қалпына келтіру мақсатында жетім балаларды, республиканың экологиялық қолайсыз өңірлерінен шыққан балаларды, аз қамтылған және көп балалы отбасылардан шыққан балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру жөніндегі қызметтерді ұйымдастыру; балалардың денсаулығына құндылық қатынасын және салауатты өмір салты мәдениетін қалыптастыру.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
012 "Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру"

535 999
26
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения на основе передового международного опыта. Реализация проектов по вопросам анализа финансовых расходов в системе здравоохранения для формирования национальных счетов здравоохранения, организации внедрения, обучения и адаптации международного классификатора на Международную статистическую классификацию болезней и проблем, связанных со здоровьем, одиннадцатого пересмотра (МКБ-11) на территории Республики Казахстан, исследования эффективности деятельности организаций медицинского образования и науки в области подготовки кадров для системы здравоохранения, исследования эффективности системы управления человеческими ресурсами и развития человеческого капитала, мониторинг внедрения клинических протоколов в практическом здравоохранении (в медицинских организациях), исследования методологических подходов по развитию международного сотрудничества в области здравоохранения через продвижение бренда Казахстана, проведения оценки технологий здравоохранения для внедрения в практическое здравоохранение, аналитического сопровождения совершенствования амбулаторного лекарственного обеспечения и экспертно-аналитического сопровождения развития формулярной системы Республики Казахстан.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

535 999
26
Денсаулық сақтауды реформалауды әдіснамалық қолдау
Озық халықаралық тәжірибе негізінде денсаулық сақтауды реформалауды әдіснамалық қолдау. Денсаулық сақтаудың ұлттық шоттарын қалыптастыру, Халықаралық жіктеуішті енгізуді, оқытуды ұйымдастыру және Қазақстан Республикасының аумағында он бірінші қайта қаралған (ХАЖ-11), денсаулыққа байланысты аурулар мен проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесіне бейімдеу, Денсаулық сақтау жүйесі үшін кадрлар даярлау саласындағы медициналық білім беру және ғылым ұйымдары қызметінің тиімділігін зерттеу, адами ресурстарды басқару және адами капиталды дамыту жүйесінің тиімділігін зерттеу, практикалық денсаулық сақтауда (медициналық ұйымдарда) клиникалық хаттамаларды енгізу мониторингі, Қазақстан брендін ілгерілету арқылы денсаулық сақтау саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту бойынша әдіснамалық тәсілдерді зерттеу, практикалық денсаулық сақтауға енгізу үшін денсаулық сақтау технологияларын бағалауды жүргізу, амбулаториялық дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуді жетілдіруді талдамалық сүйемелдеу және Қазақстан Республикасының формулярлық жүйесін дамытуды сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу үшін денсаулық сақтау жүйесіндегі қаржылық шығыстарды талдау мәселелері бойынша жобаларды іске асыру.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

600 203
27
Мониторинг критериев оценки степени риска в сфере оказания медицинских услуг с использованием информационных систем здравоохранения
Проведение мониторинга критериев оценки степени риска в сфере оказания медицинских услуг с использованием информационных систем здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

600 203
27
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін пайдалана отырып, медициналық қызметтер көрсету саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарының мониторингі
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін пайдалана отырып, медициналық қызметтер көрсету саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарының мониторингін жүргізу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

48 011
28
Экспертиза качества клинических протоколов, подлежащих разработке/пересмотру на 2023 год (не менее 180 КП)
Проведение экспертной оценки клинических протоколов, разработанных/пересмотренных на основе международных клинических руководств
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

48 011
28
2023 жылға әзірленуге/қайта қаралуға жататын клиникалық хаттамалардың сапасына сараптама (кемінде 180 КХ)
Халықаралық клиникалық нұсқаулықтар негізінде әзірленген/қайта қаралған клиникалық хаттамаларға сараптамалық бағалау жүргізу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" 103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

122 780
29
Услуги по сбору и обработке данных статистических наблюдений в области здравоохранения
Обеспечение достоверного учҰта, сбора, обработки и формирования статистических данных по заболеваемости населения и деятельности медицинских организаций для принятия управленческих решений по улучшению качества оказания медицинской помощи.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

122 780
29
Денсаулық сақтау саласындағы статистикалық байқаулардың деректерін жинау және өңдеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Халықтың аурушаңдығы және медициналық көмек көрсетудің сапасын арттыру бойынша басқару шешімдерін қабылдау үшін медициналық ұйымдардың қызметі туралы статистикалық деректерді дұрыс есепке алуды, жинауды, өңдеуді және қалыптастыруды қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" 103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

394 406
30
Исследование регуляторной базы электронного здравоохранения
Создание проекта эталонной модели данных отчетной медицинской документации и проекта регламента передачи данных в электронном формате.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

394 406
30
Электрондық денсаулық сақтаудың реттеуші базасын зерттеу
Есепті медициналық құжаттама деректерінің эталондық моделінің жобасын және деректерді электрондық форматта беру регламентінің жобасын жасау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" 103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

15 127
31
Исключен постановлением Правительства РК от 13.12.2023 № 1111 (вводится в действие с 01.01.2023).
32
Услуги по сопровождению некоторых программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения и обеспечению эксплуатации национальной телемедицинской сети Республики Казахстан
Сопровождение программных комплексов (информационных систем) в области здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"

15 127
31
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 13.12.2023 № 1111 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
32
Денсаулық сақтау саласындағы кейбір бағдарламалық кешендер мен электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының ұлттық телемедицина желісін пайдалануды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Денсаулық сақтау саласындағы бағдарламалық кешендерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"

3 359 329
33
Услуги по сопровождению и подготовке к вводу в эксплуатацию бюджетного инвестиционного проекта "Строительство Национального научного онкологического центра в г. Нур-Султан"
Услуга предусматривает сопровождение к вводу в эксплуатацию дорогостоящего высокотехнологичного оборудования центров лучевой терапии, ядерной медицины, впервые внедряемого в Республике Казахстан с привлечением высококвалифицированных специалистов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
ТОО "Национальный научный онкологический центр"

3 359 329
33
"Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталық салу" бюджеттік инвестициялық жобасын сүйемелдеу және пайдалануға беруге дайындау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Көрсетілетін қызмет жоғары білікті мамандарды тарта отырып, Қазақстан Республикасында алғаш рет енгізілетін сәулелік терапия, ядролық медицина орталықтарының қымбат тұратын жоғары технологиялық жабдықтарын пайдалануға беруге сүйемелдеуді көздейді
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық ғылыми онкологиялық орталығы" ЖШС

053 "Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения" 129 "Услуги по сопровождению и подготовке к вводу в эксплуатацию бюджетного инвестиционного проекта "Строительство Национального научного онкологического центра в городе Астана"
420 968
34
Организация работы по развитию санитарной авиации Республики Казахстан
Организация экстренной медицинской помощи населению Республики Казахстан с использованием воздушного транспорта (медицинской авиации). Организация и координация деятельности региональных отделений медицинской авиации. Развитие службы медицинской авиации в Республике Казахстан на основе международных стандартов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный координационный центр экстренной медицины"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" 107 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации"
11 956 654
35
Развитие трансплантационной координации в Pеспyбликe Казахстан
Обеспечение кoopдинaции слyжбы тpaнcплaнтaции в Pеспyбликe Казахстан.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр по координации трансплантации и высокотехнологичных медицинских услуг"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
114 "Услуги по координации в области трансплантологии"
274 765
36
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения на территориях особо опасных природных очагов инфекции
Эпизоотологическое обследование на энзоотичной по чуме и другим особо опасным инфекциям территории, обследование населенных пунктов по чуме и другим особо опасным инфекциям территории на заселенность грызунами, обследование населенных пунктов по чуме и другим особо опасным инфекциям территории на пораженность блохами и клещами, проведение поселковой дезинсекции на энзоотичной по чуме территории, не менее 898 500 тыс кв.м. (в соответствии с постановлением Главного государственного санитарного врача от 26 февраля 2021 года №8), проведение поселковой дератизации на энзоотичной по чуме территории. Лабораторные исследования материала от больных и контактных лиц с подозрением на особо опасные инфекции (бактериологические, иммунологические, молекулярно-генетические). Синтез праймеров для детекции специфичных генов ДНК возбудителей особо опасных инфекций. Лабораторные исследования проб от животных и из окружающей среды на наличие возбудителей особо опасных инфекций (бактериологические, бактериоскопические, иммунологические, молекулярно-генетические). Сбор, взятие и транспортировка материала из природных очагов чумы и других инфекций. Молекулярное-генетическое изучение штаммов возбудителей особо опасных инфекций методом ПЦР. Генетическое типирование штаммов возбудителей ООИ с использованием мультилокусного VNTR анализа (MLVA) и по SNP локусам с помощью методом Melt-MAMA для внутривидовой дифференциации штаммов возбудителей ООИ, выделенных на территории РК. Синтез специфичных олигонуклеотидов для проведения ПЦР и детекции единичных нуклеотидных замен (SNP) методом Melt-MAMA, подбор оптимальных параметров амплификации. Приготовление иммунобиологических и диагностических препаратов для диагностики особо опасных инфекций согласно утвержденному плану на 2023 год. Депонирование коллекционных штаммов особо опасных инфекций и штаммов по заявке для производственных нужд по линии Министерства здравоохранения Республики Казахстан. Поддержание жизнеспособности и контроль основных биологических свойств депонированных, референтных, вакцинных, производственных и учебных штаммов национальной и рабочей коллекции микроорганизмов Министерства здравоохранения Республики Казахстан с использованием бактериологических методов. Прогноз, оценка рисков и анализ эпизоотического состояния природных очагах чумы на территории Республики Казахстан и санитарно-профилактических мероприятий, проведенных на энзоотичной по чуме территории. Создание электронных геоинформационных карт распространения природных и почвенных очагов особо опасных инфекций. Сбор информации, оценка и подготовка ежемесячного анализа заболеваемости особо опасными инфекциями в мире по официальным данным ВОЗ и международной информационной сети ProMed. Проведение тренировочных учений, лекций, инструктажей с сотрудниками звеньев первичной медико-санитарной помощи по вопросам повышения готовности к реагированию на биологические угрозы и методам личной биологической защиты от заражения при контакте с больным, подозрительным на заболевание особо опасной инфекцией человека и (или) сельскохозяйственных животных. Проведение тренингов и семинаров для медицинских и иных учреждений по вопросам биобезопасности, диагностики особо опасных инфекций. Подготовка инструктивно-методических документов, используемых при работе с возбудителями инфекций I-II групп патогенности.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"

053 "Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту" 129 "Астана қаласында Ұлттық ғылыми онкологиялық орталық салу" бюджеттік инвестициялық жобасын сүйемелдеу және пайдалануға беруге дайындау жөніндегі қызметтер"
420 968
34
Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Әуе көлігін (медициналық авиацияны) пайдалана отырып, Қазақстан Республикасының халқына шұғыл медициналық көмек көрсетуді ұйымдастыру. Медициналық авиацияның өңірлік бөлімшелерінің қызметін ұйымдастыру және үйлестіру. Халықаралық стандарттар негізінде Қазақстан Республикасында медициналық авиация қызметін дамыту
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық шұғыл медицинаны үйлестіру орталығы" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
107 "Санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету"
11 956 654
35
Қазақстан Республикасында трансплантациялық үйлестіруді дамыту
Қазақстан Республикасында транспланттау қызметін үйлестіруді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Транспланттауды және жоғары технологиялық медициналық қызметті үйлестіру жөніндегі республикалық орталық" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
114 "Трансплантация саласында үйлестіру жүйесін құру бойынша көрсетілетін қызметтер"
274 765
36
Инфекцияның аса қауіпті табиғи ошақтарының аумақтарында халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету
Оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша энзоотиялық аумақтарды эпизоотологиялық зерттеу. Оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша елді-мекендердің аумағын кеміргіштердің мекендеуіне зерттеу. Оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша елді-мекендердің аумағын бүргемен және кенемен зақымдауына зерттеу. Оба бойынша энзоотиялық аумақта кемінде 898 500 шаршы метр кенттік дезинсекция жүргізу (Бас мемлекеттік санитариялық дәрігердің 26.02.2021 жылғы № 8 қаулысына сәйкес), оба бойынша энзоотиялық аумақта кенттік дератизация жүргізу.Аса қауіпті (бактериологиялық, бактериоскопиялық, иммунологиялық, молекулярлық-генетикалық) деген күдігі бар науқастардан және байланыста болған адамдардан алынған материалды зертханада зерттеу. Аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының ДНҚ спецификалық гендерін детекциялауға арналған праймерлер синтезі. Жануарлардан және қоршаған ортадан алынған сынамаларды аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының болуына зертханада зерттеу (бактериологиялық, бактериоскопиялық, иммунологиялық, молекулярлық-генетикалық). Обаның және басқа да жұқпалы аурулардың табиғи ошақтарынан материал жинау, алу және тасымалдау.
ПТР әдісімен аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының штаммдарын молекулярлық-генетикалық зерттеу. ҚР аумағында бөлінген АҚИ қоздырғыштарының штаммдарын түрішілік саралау үшін melt-MAMA әдісімен және фрагменттік талдау әдісімен SNP локустары бойынша және мультиокусты VNTR талдауды (MLVA) пайдалана отырып, АҚИ қоздырғыштарының штаммаларын генетикалық типтеу. ПТР жүргізу және Melt-MAMA әдісімен бірлі-жарым нкулеотидті алмастыруларды (SNP) анықтау үшін ерекше олигонуклеотидтерді синтездеу, амплификацияның оңтайлы параметрлерін таңдау. 2023 жылға бекітілген жоспарға сәйкес аса қауіпті инфекцияларды диагностикалау үшін иммунобиологиялық және диагностикалық препараттарды дайындау. Аса қауіпті инфекциялардың коллекциялық штаммдарын және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі бойынша өндірістік қажеттіліктер үшін сұраныс бойынша алынған штаммдарды депонирлеу. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі микроағзалардың ұлттық және жұмыс коллекциясының депонирленген, референттік, вакциналық, өндірістік және оқу штаммдарының өміршеңдігін сақтау және негізгі биологиялық қасиеттерін бактериологиялық әдістермен бақылау. Қазақстан Республикасы аумағындағы обаның табиғи ошақтарының эпизоотиялық ахуалын және оба бойынша энзоотиялық аумақта жүргізілген санитариялық-алдын алу шараларын талдау, болжамдау, тәуекелдерді бағалау. Аса қауіпті инфекциялардың табиғи және топырақтық ошақтарының таралуының электрондық геоақпараттық карталарын құру.ДДҰ және ProMed халықаралық ақпараттық желісінің ресми деректері бойынша әлемдегі аса қауіпті инфекциялар бойынша ақпарат жинау, бағалау және сырқаттанушылығының ай сайынғы талдауын дайындау. АМСК буындарының қызметкерлерімен биологиялық қатерлерге ден қоюға әзірлікті арттыру және адамның және (немесе) ауыл шаруашылығы жануарларының аса қауіпті инфекциясына күдікті науқаспен қарым-қатынас кезінде жұқтырудан жеке биологиялық қорғау әдістері бойынша жаттығу оқуларын, лекциялар, нұсқамалар өткізу. Медициналық және өзге де мекемелер үшін биоқауіпсіздік, аса қауіпті инфекциялар диагностикасы мәселелері бойынша тренингтер мен семинарлар өткізу. I-II топтағы патогенді инфекция қоздырғыштарымен жұмыс істеу кезінде қолданылатын нұсқаулық-әдістемелік құжаттарды дайындау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"

292 806
37
Обеспечение деятельности Центральной референс лаборатории по уменьшению биологических угроз
Организация и проведение мероприятий по обеспечению эксплуатации помещений, сооружений, инженерных систем и оборудования, профилактике, предотвращению и ликвидации внештатных ситуаций, связанных с их эксплуатацией. Обеспечение эффективной эксплуатации, обслуживания и ремонта оборудования и сооружений систем вентиляции. Организация плановых неотложных мероприятий по обеспечению работоспособного состояния оборудования систем теплоснабжения и отопления. Мероприятия по обслуживанию и эксплуатации оборудования систем водоподготовки и отведению сточных, дренажных вод. Обеспечение регулярных тренингов и ретренингов для специалистов лабораторий BSL-2 и BSL-3 ЦРЛ. Мониторинг здоровья SPF лабораторных животных. Изучение вирулентности возбудителей чумного микроба на модели SPF лабораторных животных.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
202 707
38
Обеспечение эпизоотологического мониторинга в казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории
Лабораторные исследования проб почв, доставленных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории, на наличие возбудителя сибирской язвы с использованием бактериологических методов исследования. Молекулярно-генетическое исследование (ПЦР) проб почв, доставленных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории, на наличие возбудителя сибирской язвы. Молекулярно-генетическое исследование (ПЦР) проб полевого материала (грызуны, эктопаразиты), собранных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории, на еаличие особо опасных инфекций. Лабораторные исследования подозрительных культур (идентификация), выделенных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории, на наличие особо опасных инфекций. Разработка предложений по обеспечению санитарно-эпидемиологического благополучия на казахстанской части острова Возрождения по результатам проведенного мониторинга и исследований.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья" 100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"

292 806
37
Биологиялық қатерлерді азайту жөніндегі орталық референс зертханасының қызметін қамтамасыз ету
Үй-жайларды, құрылыстарды, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды пайдалануды қамтамасыз ету, оларды пайдалануға байланысты штаттан тыс жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу. Желдету жүйелерінің жабдықтары мен құрылыстарын тиімді пайдалануды, қызмет көрсетуді және жөндеуді қамтамасыз ету. Жылумен жабдықтау және жылыту жүйелері жабдықтарының жұмысқа қабілетті жай-күйін қамтамасыз ету бойынша жоспарлы шұғыл іс-шараларды ұйымдастыру. Су дайындау және сарқынды, сорғыту суларын бұру жүйелерінің жабдықтарына қызмет көрсету және пайдалану жөніндегі іс-шаралар. BSL-2 және BSL-3 ОРЗ зертханаларының мамандары үшін тұрақты тренингтер мен ретренингтерді қамтамасыз ету. Зертханалық жануарлардың SPF денсаулығын мониторингтеу. Зертханалық жануарлардың SPF моделіндегі оба микробының қоздырғыштарының вируленттілігін зерттеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау" 100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
202 707
38
Возрождение аралының қазақстандық бөлігінде және Арал теңізіне іргелес құрлық (жағалау) аумақта эпизоотологиялық мониторингті қамтамасыз ету
Бактериологиялық зерттеу әдістерін пайдалана отырып, Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан жеткізілген топырақ сынамаларын сібір жарасы қоздырғышының болуын зертханалық зерттеу. Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан жеткізілген топырақ сынамаларын сібір жарасы қоздырғышының болуына молекулярлық-генетикалық зерттеу (ПТР). Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан АҚИ-ға жиналған далалық материал сынамаларын (кеміргіштер, эктопаразиттер) молекулярлық-генетикалық зерттеу (ПТР).
Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және Арал теңізіне іргелес құрлық (жағалау) аумақтан бөлінген күдікті дақылдарды АҚИ-ға зертханалық зерттеу (сәйкестендіру). Жүргізілген мониторинг және зерттеулер нәтижелері бойынша Возрождение аралының қазақстандық бөлігінде санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылықты қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"

35 479
39
Охрана общественного здоровья
1. Проведение референсных лабораторных исследований и инструментальных замеров.
2. Проведение программ внешней оценки качества (ВОК).
3. Оказание организационно-методической, практической помощи, эпидемиологических расследований по вопросам санитарно-эпидемиологического благополучия.
4. Ведение санитарно-эпидемиологического мониторинга, сбор информации от регионов Республики Казахстан, статистическая обработка, агрегирование и анализ полученных данных с рекомендациями для Министерства здравоохранения Республики Казахстан и Комитета санитарно-эпидемиологического контроля по обеспечению санитарно-эпидемиологического благополучия населения Республики Казахстан.
5. Повышение кадрового потенциала региональных специалистов Комитета санитарно-эпидемиологического контроля и сотрудничающих министерств (ведомств) методом проведения республиканских семинаров, круглых столов, вебинаров, тренингов и обучения на рабочих местах.
6. Внедрение национальной системы дозорного эпидемиологического надзора и контроля за антимикробной резистентностью в Республике Казахстан.
7. Обеспечение деятельности Оперативного центра по чрезвычайным ситуациям в области общественного здравоохранения.
8. Разработка и внедрение информационной системы (ИС) по учету инфекций, связанных с оказанием медицинской помощи (ИСМП).
9. Разработка (пересмотр) санитарных правил, методических рекомендаций, методических указаний.
Разработка проекта Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к детским оздоровительным и санаторным объектам".
10. Апробация ранее разработанной методической рекомендации "Оценка риска влияния переменных электромагнитных полей на здоровье населения Республики Казахстан" на базе Департамента санитарно-эпидемиологического контроля г. Астаны.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья" 100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
1 149 903
40
Услуги по обеспечению биологической безопасности в сфере науки
Услуги по укреплению биологической безопасности в сфере науки для обеспечения государственных приоритетов устойчивого развития.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности"
070 "Охрана общественного здоровья" 100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
434 321
41
Пропаганда здорового образа жизни в области здравоохранения
Разработка приоритетов, концептуальных идей, методологическое сопровождение и мониторинг мероприятий по пропаганде здорового образа жизни, профилактике социально значимых заболеваний, проведение социологического исследования для расчета показателя "Доля граждан Казахстана, ведущих здоровый образ жизни", реализация национальных программ по пропаганде здорового образа жизни в масштабах страны, мероприятия по расширению доступа населения к информации о репродуктивном здоровье, обучение и методологическое сопровождение в рамках внедрения проектов "Здоровые города, регионы", "Школы, способствующие укреплению здоровья", "Здоровые университеты", мониторинг и оценка деятельности молодежных центров здоровья, разработка инфокоммуникационных материалов (инфографики, видеоролики) по пропаганде здорового образа жизни и укреплению общественного здоровья, реализация комплекса мер по сокращению потребления табачных изделий и алкоголя (внедрение 100 % бездымной среды, контроль за рекламой и запретом курения в общественных местах), методологическое сопровождение и мониторинг мероприятий по пропаганде здорового образа жизни, профилактике социально значимых заболеваний, анализ информации о проведенных информационно-коммуникационных мероприятиях среди населения в целом по Республике Казахстан.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
104 "Пропаганда здорового образа жизни"

35 479
39
Қоғамдық денсаулықты сақтау
1. Референттік зертханалық зерттеулер мен аспаптық өлшеулер жүргізу.
2. Сапаны сырттай бағалау бағдарламаларын жүргізу.
3. Санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық мәселелері бойынша ұйымдастыру-әдістемелік, практикалық көмек көрсету, эпидемиологиялық тексеру жүргізу.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі және Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті үшін Қазақстан Республикасы халқының санэпидсаламаттылығын қамтамасыз ету бойынша санитариялық-эпидемиологиялық мониторинг жүргізу, Қазақстан Республикасы өңірлерінен ақпарат жинау, статистикалық өңдеу жүргізу, ұсынымдармен алынған деректерді агрегаттау және талдау.
5. Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті және ынтымақтасатын министрліктер (ведомстволар) өңірлік мамандарының кадрлық әлеуетін республикалық семинарлар, дөңгелек үстелдер, вебинарлар, тренингтер және жұмыс орындарында оқыту әдісімен арттыру.
6. Қазақстан Республикасында микробқа қарсы төзімділікті шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау және бақылау ұлттық жүйесін енгізу.
7. Қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы төтенше жағдайлар жөніндегі жедел орталықтың қызметін қамтамасыз ету.
8. Медициналық көмек көрсетуге байланысты инфекцияларды есепке алу жөніндегі ақпараттық жүйені (МКАЖ) әзірлеу және енгізу.
9. Санитариялық қағидаларды, әдістемелік ұсынымдарды, әдістемелік нұсқауларды әзірлеу (қайта қарау). "Балалардың сауықтыру және санаторий объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларының жобасын әзірлеу.
10. Астана қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаментінің базасында бұрын әзірленген "Айнымалы электромагниттік өрістердің Қазақстан Республикасы халқының денсаулығына әсер ету қаупін бағалау" әдістемелік ұсынымдарын сынамалау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
1 149 903
40
Ғылым саласындағы биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Орнықты дамудың мемлекеттік басымдықтарын қамтамасыз ету үшін ғылым саласында биологиялық қауіпсіздікті нығайту жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау" 100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
434 321
41
Денсаулық сақтау саласында саламатты өмір салтын насихаттау
Басымдықтарды, тұжырымдамалық идеяларды әзірлеу, саламатты өмір салтын насихаттау, әлеуметтік маңызы бар аурулардың алдын алу жөніндегі іс-шараларды әдістемелік сүйемелдеу және мониторингтеу, "Қазақстанның саламатты өмір салтын ұстанатын азаматтарының үлесі" көрсеткішін есептеу үшін әлеуметтік зерттеу жүргізу, ел ауқымында саламатты өмір салтын насихаттау жөніндегі ұлттық бағдарламаларды іске асыру, халықтың репродуктивті өмір салты туралы ақпаратқа қолжетімділігін кеңейту жөніндегі іс-шаралар өткізу, "Саламатты қалалар, өңірлер", "Денсаулықты нығайтуға ықпал ететін мектептер", "Саламатты университеттер" жобаларын енгізу шеңберінде оқыту және әдістемелік сүйемелдеу, Жастар денсаулық орталықтарының қызметін мониторингтеу және бағалау, саламатты өмір салтын насихаттау және қоғамдық денсаулықты нығайту бойынша ақпараттық-коммуникациялық материалдарды (инфографикалар, бейнероликтер) әзірлеу, темекі өнімдері мен алкогольді тұтынуды азайту (100% түтінсіз ортаны енгізу, жарнаманы және қоғамдық орындарда темекі шегуге тыйым салуды бақылау) жөніндегі шаралар кешенін іске асыру, саламатты өмір салтын насихаттау, әлеуметтік маңызы бар аурулардың алдын алу жөніндегі іс-шараларды әдістемелік сүйемелдеу және мониторингтеу, Қазақстан Республикасы бойынша жалпы халық арасында жүргізілген ақпараттық-коммуникациялық іс-шаралар туралы ақпараттарды талдау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау" 104 "Саламатты өмір салтын насихаттау"

153 967
42
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
1) электронное слежение за случаями ВИЧ-инфекции, эпидемиологическое слежение за распространенностью ВИЧ-инфекции в уязвимых группах, мониторинг и оценку эпидемиологических мероприятий по ВИЧ-инфекции в целях прогнозирования эпидемиологической ситуации и своевременного реагирования на возможные вспышки;
2) мониторинг и анализ эпидемиологической ситуации, скрининг различных групп населения в РК;

153 967
42
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыру
1) АИТВ-инфекциясының жағдайларын электрондық қадағалау, осал топтарда АИТВ-инфекциясының таралуын эпидемиологиялық қадағалау, эпидемиологиялық жағдайды болжау және ықтимал өршуіне уақтылы ден қою мақсатында АИТВ-инфекциясы бойынша эпидемиологиялық іс-шараларды мониторингтеу және бағалау;
2) эпидемиологиялық ахуалды мониторингтеу және талдау, ҚР-дағы халықтың түрлі топтарының скринингі;

3) контроль качества полевого этапа дозорного эпидемиологического надзора за ВИЧ-инфекцией в уязвимых группах в РК;
4) организационно-методическое руководство и координация работы региональных центров СПИД по вопросам эпидемиологического надзора;
5) консультативная помощь по вопросам ВИЧ-инфекции центрам СПИД, организация и проведение семинаров, тренингов, совещаний и научно-практические конференции по вопросам эпидемиологического надзора;
6) разработка проектов нормативно-правовых актов, единых стандартов оказания помощи ВИЧ-инфицированным, а также предложений в стратегические документы Министерства здравоохранения Республики Казахстан по вопросам ВИЧ-инфекции;
7) мониторинг реализации профилактических мероприятий для населения, в том числе среди ключевых групп;
8) организация и мониторинг информационной работы по профилактике ВИЧ-инфекции в Республике Казахстан;
(включает ежемесячный сбор и свод данных проводимой информационной работы региональными центрами по Республике Казахстан, организация информационных кампаний приуроченных к Всемирному дню борьбы со СПИД, День памяти умерших от СПИД и другие.);
9) мониторинг и оценка мероприятий по ВИЧ-инфекции, учета клиентов профилактических программ, а также проводят оценку полноты и качества данных (включает анализ данных реализации профилактических программ в Республике Казахстан за полугодие и год среди ключевых групп, с ежеквартальным мониторингом показателей и оказанием консультативной и организационно-методической помощи региональным центрам по профилактике ВИЧ-инфекции по итогам и в процессе работы);
10) организационно-методическое руководство и координацию работы территориальных центров СПИД и других организаций здравоохранения по вопросам обследования населения на ВИЧ, профилактики, диагностики ВИЧ/СПИД и лечения ВИЧ-инфицированных больных СПИД;
11) свод и подготовка данных в рамках Глобальной отчетности "Национальный доклад о достигнутом прогрессе в осуществлении глобальных мер в ответ на СПИД в Республике Казахстан" в ЮНЭЙДС (г. Женева, Швейцария) по выполнению Политической Декларации по ВИЧ/СПИД и Стратегии ЮНЭЙДС 95/95/95 по реализации Политической Декларации.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний"
070 "Охрана общественного здоровья"
105 "Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД"

3) ҚР осал топтарындағы АИТВ инфекциясын Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалаудың далалық кезеңінің сапасын бақылау;
4) эпидемиологиялық қадағалау мәселелері бойынша ЖИТС өңірлік орталықтарының жұмысын үйлестіру және ұйымдастыру-әдістемелік басшылық ету;
5) ЖИТС орталықтарына АИТВ-инфекциясы мәселелері бойынша консультациялық көмек, эпидемиологиялық қадағалау мәселелері бойынша семинарлар, тренингтер, кеңестер мен ғылыми-практикалық конференциялар ұйымдастыру және өткізу;
6) нормативтік-құқықтық актілердің жобаларын, АИТВ жұқтырғандарға көмек көрсетудің бірыңғай стандарттарын, сондай-ақ АИТВ-инфекциясы мәселелері бойынша ҚР Денсаулық сақтау министрлігінің Стратегиялық құжаттарына ұсыныстар әзірлеу;
7) халық үшін, оның ішінде негізгі топтар арасында алдын алу іс-шараларын іске асыру мониторингі;
8) Қазақстан Республикасында АИТВ-инфекциясының профилактикасы бойынша ақпараттық жұмысты ұйымдастыру және мониторингтеу (ҚР бойынша өңірлік орталықтар жүргізетін ақпараттық жұмыстың ай сайынғы деректерін жинау мен жинақтауды, Дүниежүзілік ЖИТС-ке қарсы күрес күніне, ЖИТС-тен қайтыс болғандарды еске алу күніне орайластырылған ақпараттық науқандарды ұйымдастыру және т.б. кіреді);
9) АИТВ-инфекциясы бойынша іс-шараларды мониторингтеу және бағалау, алдын алу бағдарламаларының клиенттерін есепке алу, сондай-ақ деректердің толықтығы мен сапасына бағалау жүргізеді (ҚР-да жарты жыл және бір жыл ішінде негізгі топтар арасында алдын алу бағдарламаларының іске асырылу деректерін талдауды қамтиды, көрсеткіштердің тоқсан сайынғы мониторингімен және АИТВ-инфекциясының алдын алу бойынша өңірлік орталықтарға консультациялық және ұйымдастырушылық-әдістемелік көмек көрсете отырып, және жұмыс барысында);
10) халықты АИТВ-ға зерттеп-қарау, АИТВ/ЖИТС-тың профилактикасы, диагностикасы және ЖИТС-пен ауыратын науқастарды емдеу мәселелері бойынша аумақтық ЖИТС орталықтары мен басқа да денсаулық сақтау ұйымдарының жұмысын ұйымдастырушылық-әдістемелік басқару және үйлестіру;
11) ЮНЭЙДС-те (Женева қ., Швейцария) АИТВ/ЖИТС жөніндегі саяси декларацияны және ЮНЭЙДС 95/95/95 саяси Декларацияны іске асыру жөніндегі Стратегиясын орындау бойынша "Қазақстан Республикасында ЖҚТБ-ға жауап ретінде жаһандық шараларды жүзеге асыруда қол жеткізілген прогресс туралы Ұлттық баяндама" жаһандық есептілік шеңберінде деректерді жинақтау және дайындау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қазақ дерматология және инфекциялық аурулар ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
105 "ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс- шараларды іске асыру"

186 821
43
Обеспечение биологической безопасности в области здравоохранения
Обеспечение биологической безопасности, устойчивого развития и совершенствования инфраструктуры биофармацевтического рынка, стимулирование развития биофармацевтической науки и промышленности, а также обеспечение потребности государства и общества в биофармацевтической продукции
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный холдинг "QazBioPharm"
070 "Охрана общественного здоровья" 114 "Услуги по разработке, апробации и внедрение новых биологических и фармацевтических препаратов на базе АО "Национальный холдинг "QazBioPharm"
1 005 344
44
Социологическое сопровождение общественно-политических процессов в контексте политической модернизации
Выявление поведенческих паттернов казахстанцев и уровня общественного восприятия к процессу политической модернизации, проводимой в рамках новых реформ Главы государства, с использованием научных подходов, количественных и качественных методов социологических исследований.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
ТОО "Институт Евразийской интеграции"

186 821
43
Денсаулық сақтау саласындағы биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
Биологиялық қауіпсіздікті, биофармацевтикалық нарықтың инфрақұрылымын орнықты дамыту және жетілдіруді қамтамасыз ету, биофармацевтикалық ғылым мен өнеркәсіпті дамытуды ынталандыру, сондай-ақ мемлекет пен қоғамның биофармацевтикалық өнімге қажеттілігін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"QazBioPharm" ұлттық холдингі" АҚ
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
114 ""QazBioPharm" Ұлттық холдингі" АҚ базасында жаңа биологиялық және фармацевтикалық препараттарды әзірлеу, байқаудан өткізу және енгізу жөніндегі қызметтер"
1 005 344
44
Саяси жаңғырту контексінде қоғамдық-саяси процестерді әлеуметтанушылық сүйемелдеу
Социологиялық зерттеулердің ғылыми тәсілдерін, сандық және сапалық әдістерін пайдалана отырып, Мемлекет басшысының жаңа реформалары шеңберінде жүргізілетін саяси жаңғырту процесіне қатысты қазақстандықтардың мінез-құлық үлгілерін және қоғамдық қабылдау деңгейін анықтау.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Еуразиялық интеграция институты" ЖШС

001 "Формирование и реализация государственной политики в области науки и высшего образования" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
255 820
45
Экспертно-аналитическое обеспечение функционирования общественных институтов, диалоговых площадок
Экспертно-аналитическое обеспечение функционирования общественных институтов и диалоговых площадок в рамках проведения научных исследований по вопросам реализации нового политического курса Токаева К.К.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
ТОО "Институт Евразийской интеграции"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области науки и высшего образования"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
185 107
46
Современный Казахстан и наследие Абая Кунанбайулы в аспекте общественно-гуманитарных наук
Проведение социологических и аналитических исследований по значимости наследия Абая на пути формирования интеллектуальной и конкурентоспособной нации.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
НАО "Евразийский национальный университет имени Л.Н.Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области науки и высшего образования" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
208 755
47
Услуги по обеспечению сопровождения мероприятий, связанных с проведением Единого национального тестирования
Организационные мероприятия, связанные с проведением Единого национального тестирования и формированием базы тестовых заданий:
осуществление работы по разработке, экспертизе, корректировке и апробации тестовых заданий ЕНТ выпускников организаций среднего образования текущего года, прошлых лет, выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, выпускников организаций среднего образования, обучавшихся по линии международного обмена школьниками за рубежом, а также лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан, окончивших учебные заведения за рубежом;
осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий ЕНТ выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, поступающих по образовательным программам высшего образования, предусматривающим сокращенные сроки обучения;
организация и проведение ЕНТ.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"

001 "Ғылым және жоғары білім саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" 103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
255 820
45
Қоғамдық институттар, диалог алаңдары жұмысын сараптамалық-талдамалық қамтамасыз ету
Қ.К. Тоқаевтың жаңа саяси бағытын іске асыру мәселелері бойынша ғылыми зерттеулер жүргізу шеңберінде қоғамдық институттар мен диалог алаңдарының жұмысын сараптамалық-талдамалық қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Еуразиялық интеграция институты" ЖШС
001 "Ғылым және жоғары білім саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" 103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
185 107
46
Қазіргі заманғы Қазақстан және Абай Құнанбайұлының мұрасы қоғамдық-гуманитарлық ғылымдар аспектісінде
Зияткерлік және бәсекеге қабілетті ұлтты қалыптастыру жолында Абай мұрасының маңыздылығы бойынша әлеуметтік және талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" КЕАҚ
001 "Ғылым және жоғары білім саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" 103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
208 755
47
Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге байланысты іс-шараларды сүйемелдеуді қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтері
Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге және тест тапсырмаларының базасын қалыптастыруға байланысты ұйымдастыру іс-шаралары:
орта білім беру ұйымдарының ағымдағы жылғы, өткен жылдардағы бітірушілерін, техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру бітірушілерін, халықаралық оқушылар алмасу желісі бойынша шетелде оқыған орта білім беру ұйымдарының бітірушілерін, сондай-ақ шетелде оқу орындарын бітірген, Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ адамдарды ҰБТ-ның тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, түзету және сынақтан өткізу бойынша жұмыстарды жүзеге асыру;
қысқартылған оқу мерзімдерін көздейтін жоғары білімнің білім беру бағдарламалары бойынша оқуға түсетін техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру бітірушілерінің ҰБТ тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынақтан өткізу және түзету жұмыстарын жүзеге асыру;
ҰБТ-ны ұйымдастыру және өткізу.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

1 812 451
48
Услуги по формированию базы тестовых заданий комплексного тестирования в магистратуру
Комплексное тестирование по группам образовательных программ состоит из теста по иностранному языку, теста по профилю группы образовательных программ, теста на определение готовности к обучению. Осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий комплексного тестирования.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"

1 812 451
48
Магистратураға түсуге арналған кешенді тестілеудің тест тапсырмалары базасын қалыптастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Білім беру бағдарламаларының топтары бойынша кешенді тестілеу шет тілі бойынша тестен, білім беру бағдарламалары тобының бейіні бойынша тесттен, оқуға дайындығын анықтауға арналған тесттен тұрады. Кешенді тестілеудің тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынамалау және түзету бойынша жұмыстарды жүзеге асыру
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК

204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием" 109 "Проведение внешней оценки качества образования"
211 546
49
Услуги по научно-познавательному, библиотечно-информационному обеспечению, популяризации казахстанской науки, обеспечению функционирования научно-исследовательских институтов и учреждений, музея, научной библиотеки
Осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области науки и послевузовского образования. Популяризация казахстанской науки путем организации и проведения научно-образовательной и культурно-просветительской работы. Научно-фондовая работа в музеях. Осуществление научной обработки музейных фондов, раскрытие его с помощью справочно-поискового аппарата в традиционном и электронном видах и организация доступа к нему. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, оказание информационных и методических услуг для ученых, научно-исследовательских учреждений. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, совершенствование работы филиалов, формирование площадки для доступа массового читателя и исследователей к исторически значимым и редким архивным и библиотечным материалам. Пропаганда достижений казахстанской науки, организация и проведение мероприятий. Международное сотрудничество с библиотеками и музеями ближнего и дальнего зарубежья, участие в международных программах и проектах в области библиотечной и музейной деятельности
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Ғылым ордасы"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации"
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"
691 668
50
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана
Проведение мероприятий по реализации государственной языковой политики в Республике Казахстан
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына" имени Шайсултана Шаяхметова"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
100 "Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана"
668 469
51
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан
Проведение мероприятий по реализации государственной языковой политики в Республике Казахстан
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
101 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан"

204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
211 546
49
Ғылыми-танымдық, кітапханалық-ақпараттық қамтамасыз ету, қазақстандық ғылымды танымал ету, ғылыми-зерттеу институттары мен мекемелерінің, музейдің, ғылыми кітапхананың жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ғылым және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру саласында өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыру. Ғылыми-білім беру және мәдени-ағарту жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу арқылы қазақстандық ғылымды дәріптеу. Музейлердегі ғылыми қор жұмысы. Музей қорларын ғылыми өңдеуді жүзеге асыру, оны анықтамалық-іздестіру аппаратының көмегімен дәстүрлі және электрондық түрде ашу және оған қол жетімділікті ұйымдастыру. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, ғалымдар, ғылыми-зерттеу мекемелері үшін ақпараттық және әдістемелік қызметтер көрсету. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, филиалдар жұмысын жетілдіру, жалпы оқырман мен зерттеушілерге тарихи маңызы бар және сирек кездесетін архивтік және кітапханалық материалдарға қолжетімділік алаңын қалыптастыру. Қазақстан ғылымының жетістіктерін насихаттау, іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу. Жақын және алыс шетелдердің кітапханаларымен және музейлерімен халықаралық ынтымақтастық, кітапхана және музей қызметі саласындағы халықаралық бағдарламалар мен жобаларға қатысу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ғылым ордасы" ШЖҚ РМК
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету" 101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"
691 668
50
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласында қызмет көрсету
Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік тіл саясатын іске асыруға бағытталған шараларды өткізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" КЕАҚ
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
100 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету"
668 469
51
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау
Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік тіл саясатын іске асыруға бағытталған шараларды өткізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
ҚР БҒМ "Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау"

61 569
52
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство транспорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
005 "За счет внутренних источников"
8 268 166
53
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство транспорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
36 158 197
54
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонта и содержания автомобильных дорогах республиканского значения
Организация капитального, среднего и текущего ремонта, содержания автомобильных дорог республиканского значения
Министерство транспорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования" 108 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет средств республиканского бюджета"
150 019 399
55
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонта и содержания автомобильных дорогах республиканского значения
Реформирование нормативной базы автодорожной отрасли;
Исследования для улучшения качества дорожно-строительных материалов по регионам Республики Казахстан и создание реестра апробированных новых технологий;
Разработка программного обеспечения по системе управления эксплуатации мостовых сооружений (СУЭМ).
Министерство транспорта Республики Казахстан
АО "КаздорНИИ"
091 "Ремонт и организация содержания, направления на улучшения качества автомобильных дорог общего пользования"
108 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет средств республиканского бюджета"

61 569
52
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолдарын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" 005 "Ішкі көздер есебінен"
8 268 166
53
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолдарын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
032 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен"
36
158 197
54
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеуді және күтіп ұстауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтерді орындау
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуді, күтіп ұстауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру" 108 "Республикалық бюджет қаражат есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру"
150 019 399
55
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын жөндеу мен күтіп-ұстауды орындауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Автожол саласының нормативтік базасын қайта қалыптастыру;
Қазақстан Республикасы өңірлері бойынша жол-құрылыс материалдарының сапасын жақсартуға арналған зерттеулер және апробацияланған жаңа технологиялар тізілімін құру;
көпір құрылыстарын басқару жүйесі (КҚБЖ) бойынша бағдарламалық жасақтаманы әзірлеу
Қазақстан Республикасы
Көлік министрлігі
"ҚазжолҒЗИ" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру"
108 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық тексеру"

1 097 566
56
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение безопасности судоходства в акватории порта Баутино, гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей Иртышского и Урало-Каспийского бассейнов, р. Или, Капчагайского водохранилища и озера Балхаш посредством реализации мероприятий по выставлению (снятию) и содержанию знаков навигационного оборудования, дноуглублению, выправлению, дноочищению, русловым проектным изысканиям, изготовлению и ремонту знаков навигационного инвентаря и оборудования, содержанию и ремонту системы управления движением судов, судоходных шлюзов и судов технического флота, обновлению и модернизации судов технического флота
Министерство транспорта Республики Казахстан
РГКП "Қазақстан су жолдары"

1 097 566
56
Ішкі су жолдарында қауіпсіз кеме қатынасын қамтамасыз ету
Баутино порты су айдынындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін, Ертіс және Орал-Каспий алаптарында, Іле өзені, Қапшағай суқоймасы мен Балқаш көлі ішкі су жолдарының кеме қатынайтын учаскелерінде кепілдік габариттерді навигациялық жабдықтар белгілерін қою (алу) және күтіп ұстау, түп тереңдету, тегістеу, түп тазалау, арналық жобалық зерттеулер, навигациялық құралдар мен жабдықтар белгілерін жасау және жөндеу, кеме қозғалысын басқару жүйесі, кеме қатынасы шлюздері мен техникалық флот кемелерін күтіп ұстау және жөндеу, техникалық флот кемелерін жаңарту және жаңғырту бойынша шараларды іске асыру арқылы қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
"Қазақстан су жолдары" РМҚК

092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры" 100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"
19 114 542
57
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
В целях увеличения объема транзитных перевозок грузов автомобильным транспортом планируется модернизация пунктов пропуска
Министерство транспорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
240 "Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан" 032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
8 302 063
58
Разработка Строительного кодекса Республики Казахстан
Реализация государственной услуги направлена на разработку проекта Строительного кодекса Республики Казахстан.
В процессе разработки Строительного кодекса будут предусматриваться:
обеспечение благоприятной среды обитания и жизнедеятельности человека;
внедрение новых принципов и методов регулирования общественных отношений;
переориентирование системы государственного управления и регулирования;
оптимизация и упразднение ряда неоправданных и неэффективных разрешений и согласований со стороны государства;
внедрение рыночно-ориентированных подходов в правовом регулировании;
закрепление в едином акте всех процессов жизненного цикла строительства;
приоритет экологической и промышленной безопасности при осуществлении деятельности и т.д.
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры".
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере промышленности, оборонной промышленности, геологии, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, строительства, жилищно-коммунального хозяйства"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области промышленности, оборонной промышленности, геологии, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, строительства, жилищно-коммунального хозяйства"

092 "Су көлігін және су инфрақұрылымын дамыту, күтіп-ұстау" 100 "Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау"
19 114 542
57
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Автомобиль көлігімен транзиттік жүк тасымалдарының көлемін ұлғайту мақсатында, өткізу пункттерін жаңғырту жоспарланып отыр
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
240 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау" 032 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен"
8 302 063
58
Қазақстан Республикасының Құрылыс кодексін әзірлеу
Мемлекеттік қызметті іске асыру Қазақстан Республикасы Құрылыс кодексінің жобасын әзірлеуге бағытталған. Құрылыс кодексін әзірлеу процесінде мыналар көзделетін болады:
адамның тіршілік ету ортасы мен тіршілік әрекетін қамтамасыз ету;
қоғамдық қатынастарды реттеудің жаңа қағидаттары мен әдістерін енгізу;
мемлекеттік басқару және реттеу жүйесін қайта бағдарлау;
мемлекет тарапынан бірқатар негізсіз және тиімсіз рұқсаттар мен келісімдерді оңтайландыру және басқару;
құқықтық реттеуде нарықтық бағдарлау тәсілдерін енгізу;
құрылыстың өмірлік циклінің барлық процестерін бірыңғай актіде бекіту;
қызметті жүзеге асырудағы экологиялық және өнеркәсіптік қауіпсіздіктің басымдығы және т. б.
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ
001 "Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі, геология, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
100 "Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі, геология, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"

382 520
59
Создание и реализация государственной системы межотраслевой научно-технической информации в Республике Казахстан на основе специальных материалов
Организация работ по обеспечению субъектов индустриально-инновационного развития Республики Казахстан межотраслевой информацией о зарубежных достижениях науки и техники, передовых технологиях и производствах на основе специальных материалов.
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр технологического прогнозирования"

382 520
59
Арнайы материалдар негізінде Қазақстан Республикасында салааралық ғылыми-техникалық ақпараттың мемлекеттік жүйесін құру және іске асыру
Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық даму субъектілерін ғылым мен техниканың шетелдік жетістіктері, озық технологиялар мен арнайы материалдар негізіндегі өндірістер туралы салааралық ақпаратпен қамтамасыз ету жөніндегі жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
"Ұлттық технологиялық болжау орталығы" ШЖҚ РМК

090 "Содействие развитию отраслей промышленности" 102 "Исследования в области индустриального развития Республики Казахстан"
224 460
60
Совершенствование нормативно-технических документов и сметно-нормативной базы в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
Разработка (переработка) нормативно-технических документов и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности" 100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"

090 "Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу" 102 "Қазақстан Республикасының индустриялық дамуы саласындағы зерттеулер"
224 460
60
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық-нормативтік базаны жетілдіру
Қазақстан Республикасының құрылыс саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық - нормативтік құжаттарды әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру" 100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"

1 127 391
61
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Шымкентской агломерации
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Шымкентской агломерации
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"

1 127 391
61
Шымкент агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзекті ету)
Шымкент агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзекті ету)
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру" 100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"

182 752
63
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Западного региона
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Западного региона
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности" 100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"

182 752
63
Батыс өңірін аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзекті ету)
Батыс өңірін аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзекті ету)
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"

109 184
64
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Комплекс услуг по техническому обслуживанию систем и оборудования, планово-профилактическим ремонтам, контролю состояния технологических систем и элементов ядерных, радиационных и электрофизических установок. Содержание и текущий ремонт зданий и сооружений и оплата труда технического персонала.
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"

109 184
64
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жүйелер мен жабдықтарға техникалық қызмет көрсету, жоспарлы алдын алу жөндеулері, ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғылардың технологиялық жүйелері мен элементтерінің жай-күйін бақылау бойынша көрсетілетін қызметтер кешені. Ғимараттар мен құрылыстарды күтіп ұстау және ағымды жөндеу, техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу.
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК

036 "Развитие атомных и энергетических проектов" 101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
566 743
65
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Институт ядерной физики"
Комплекс услуг по обеспечению безопасного функционирования базовых экспериментальных установок для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов).
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Институт ядерной физики"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов" 101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"

036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту" 101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
566 743
65
"Ядролық физика институты" РМК ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды сәтті орындау үшін базалық эксперименттік қондырғыларының қауіпсіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша қызметтер кешені (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп-ұстау, персоналға еңбекақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерге ақы төлеу, салық төлемдері бойынша қызметтер көрсету кешені).
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Ядролық физика институты" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту" 101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"

701 738
66
Услуги по обеспечению функционирования геофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Обеспечение комплекса услуг по безопасному функционированию геофизических установок, включающего планово-профилактические, ремонтные работы; контроль за эксплуатационными параметрами оборудования, поставку расходных материалов, обслуживание и ремонт вспомогательных технологических систем, транспортно-технологического оборудования, зданий и сооружений, систем обеспечения жизнедеятельности, административное сопровождение.
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"

701 738
66
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК геофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жоспарлы-алдын алу, жөндеу жұмыстарын, жабдықтарды пайдалану параметрлерін бақылауды, шығын материалдарын жеткізуді, қосалқы технологиялық жүйелерге, көліктік-технологиялық жабдықтарға, ғимараттар мен құрылыстарға, тіршілікті қамтамасыз ету жүйелеріне қызмет көрсету мен жөндеуді, әкімшілік сүйемелдеуді қамтитын геофизикалық қондырғыларының қауіпсіз жұмыс істеуі бойынша қызметтер кешенін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту" 101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"

250 573
67
Комплексное экологическое обследование территорий, отнесенных к зоне чрезвычайного радиационного риска
Проведение комплексных экологических исследований и получение новых научно-обоснованных данных о радиационном состоянии почвенно-растительного покрова, водной и воздушной среды, фауны на территориях, отнесенных к зонам чрезвычайного радиационного риска и участка реки Шаган.
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"

250 573
67
Төтенше радиациялық қауіпті аймаққа жатқызылған аумақтарды кешенді экологиялық тексеру
Төтенше радиациялық қауіпті аймақтарға жатқызылған аумақтарда және Шаған өзені учаскесінде кешенді экологиялық зерттеулер жүргізу және топырақ-өсімдік жамылғысының, су және ауа ортасының, фаунаның радиациялық жай-күйі туралы жаңа ғылыми-негізделген деректер алу
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК

036 "Развитие атомных и энергетических проектов" 101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
185 227
68
Мониторинг состояния окружающей среды на радиационно-опасных территориях Семипалатинского испытательного полигона
Комплексная система сбора, накопления, хранения, обработки данных о радиационном состоянии окружающей среды, для решения задач охраны и радиационной безопасности окружающей среды и рационального недропользования.
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов" 101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"

036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту" 101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
185 227
68
Семей сынақ полигонының радиациялық қауіпті аумақтарындағы қоршаған ортаның жай-күйін мониторингтеу
Қоршаған ортаны қорғау және оның радиациялық қауіпсіздігі, жер қойнауын ұтымды пайдалану міндеттерін шешуге арналған қоршаған ортаның радиациялық жай-күйі туралы деректерді жинаудың, жинақтаудың, сақтаудың, өңдеудің кешенді жүйесі
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту" 101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"

57 800
69
Услуги по обеспечению функционирования инфраструктуры казахстанской системы ядерного мониторинга в поддержку международных договоров и соглашений
Комплекс услуг, включающий обеспечение непрерывного функционирования сейсмических, инфразвуковой и магнитной стационарных станций, Центра данных и системы коммуникаций в поддержку мониторинга ядерных испытаний и землетрясений (калибровка групп сейсмических станций в соответствии с требованиями и графиками, обеспечение открытого работающего канала передачи данных, контроль за состоянием узлов, устранение технических проблем); сбор, передачу и прием станционных данных; обработку и интерпретацию данных мониторинга с созданием бюллетеней, пополнением цифровых баз данных; обмен данными с международными и национальными центрами данных, обеспечение безопасности и охрану труда на станциях, выполнения экологических требований и др.
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов" 102 "Мониторинг ядерных испытаний"
87 538
70
Услуги в области поддержки казахстанских кадров и производителей в отношении углеводородов и урана
Мониторинг выполнения недропользователями обязательств по закупкам товаров, работ и услуг у казахстанских производителей, привлечению и обучению казахстанских кадров, научно-исследовательских, научно-технических и (или) опытно-конструкторских работ, а также приобретению недропользователями и их подрядчиками товаров, работ и услуг
Министерство энергетики Республики Казахстан
АО "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан"
040 "Развитие нефтегазохимической промышленности и местного содержания в контрактах на недропользование"
102 "Мониторинг выполнения недропользователями обязательств по закупкам товаров, работ и услуг у казахстанских производителей, привлечению и обучению казахстанских кадров, а также приобретению недропользователями и их подрядчиками товаров, работ и услуг"
130 007
71
Оказание аналитической и консультационной поддержки взаимодействия между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
Анализ деятельности государственных органов в рабочих органах и комитетах Организации экономического сотрудничества и развития, реализации документов по приближению Республики Казахстан к Организации экономического сотрудничества и развития.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"

57 800
69
Халықаралық шарттар мен келісімдерді қолдауда қазақстандық ядролық мониторинг жүйесі инфрақұрылымының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ядролық сынақтар мен жер сілкіністерінің мониторингін қолдау үшін сейсмикалық, инфрадыбыстық және магниттік стационарлық станциялардың, деректер орталығының және коммуникациялар жүйесінің үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз етуді (сейсмикалық станциялардың топтарын талаптар мен кестелерге сәйкес калибрлеу, деректерді берудің ашық жұмыс істейтін арнасын қамтамасыз ету, тораптардың жай-күйін бақылау, техникалық проблемаларды жою); станциялардың деректерін жинауды, жіберуді және қабылдауды; бюллетеньдер жасай отырып, сандық деректер базасын толықтыра отырып мониторинг деректерін өңдеу және түсіндіруді; халықаралық және ұлттық деректер орталықтарымен деректер алмасуды, станцияларда еңбек қауіпсіздігін және еңбекті қорғауды, экологиялық талаптардың орындалуын қамтамасыз етуді және т. б. қамтитын қызметтер кешені.
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
102 "Ядролық сынақтар мониторингі"
87 538
70
Көмірсутектерге және уранға қатысты қазақстандық кадрлар мен өндірушілерді қолдау саласындағы көрсетілетін қызметтер
Жер қойнауын пайдаланушылардың қазақстандық өндірушілерден тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу, қазақстандық кадрларды тарту және оқыту бойынша, ғылыми-зерттеу, ғылыми-техникалық және (немесе) тәжірибелік-конструкторлық жұмыстарды, сондай-ақ жер қойнауын пайдаланушылардың және олардың мердігерлерінің тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алуы бойынша міндеттемелерді орындауын мониторингтеу
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының
отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" АҚ
040 "Мұнай-газ химиясы өнеркәсібін және жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттардағы жергілікті қамтуды дамыту"
102 "Жер қойнауын пайдаланушылардың қазақстандық өндірушілерден тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу, қазақстандық кадрларды тарту және оқыту, сондай-ақ жер қойнауын пайдаланушылардың және олардың мердігерлерінің тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алуы бойынша міндеттемелерді орындауын мониторингтеу"
130 007
71
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасындағы өзара іс-қимылға талдамалық және консультациялық қолдау көрсету
Мемлекеттік органдардың Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы жұмыс органдары мен комитеттеріндегі, Қазақстан Республикасы Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымына жақындаудағы құжаттарын жүзеге асыру бойынша қызметтеріне талдау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ

001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
308 938
72
Аналитическое сопровождение разработки Прогноза социально-экономического развития Республики Казахстан посредством исследования внешних и внутренних условий развития и совершенствования инструментов моделирования
Проведение комплексного анализа причинно-следственных связей роста индекса потребительских цен (в т.ч. его компонентов); проведение ревизии нормативных правовых актов для планирования бюджетных расходов в сфере базовых нормативов (сетей) в социальной, инженерно-коммуникационной, транспортной и иной инфраструктуре; выработка системных и точечных рекомендаций по совершенствованию инвестиционного климата и законодательства Казахстана.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
188 568
73
Проведение статистических наблюдений для включения Казахстана в рейтинг IMD и анализа уровня конкурентоспособности страны
Вхождение Казахстана в рейтинг IMD, выработка рекомендаций по наиболее важным индикаторам конкурентоспособности и подготовка на основе данного анализа проекта Национального доклада по конкурентоспособности Казахстана.
Рейтинг IMD включает ряд показателей, оценивающих состояние не только макроэкономической стабильности экономики страны, но и экологическое, человеческое развитие и др.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
308 938
72
Модельдеу құралдарын дамыту мен жетілдірудің сыртқы және ішкі даму жағдайларын зерттеу арқылы Қазақстан Республикасының Әлеуметтік-экономикалық даму болжамының әзірлеуді талдамалық сүйемелдеу
Тұтыну бағалары индексінің өсуінің себеп-салдарлық байланыстарына кешенді талдау жүргізу, (оның ішінде компоненттерін) модельдеу және болжау; Әлеуметтік, инженерлік-коммуникациялық, көліктік және өзге де инфрақұрылымдағы базалық нормативтер (желілер) саласында НҚА-ға тексеру жүргізу; Қазақстанның инвестициялық жобаларды іске асыру бойынша жағдайлар жасау және жоспарларды орындау бойынша қолданыстағы шаралардың тиімділігін бағалау бөлігінде жүйелі және нүктелік ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
188 568
73
Қазақстанды IMD рейтингіне қосу және елдің бәсекеге қабілеттілік деңгейін талдау үшін статистикалық байқаулар жүргізу
Мемлекеттiк қызметтің мақсаты Қазақстанның IMD рейтингіне кіруі, бәсекеге қабілеттіліктің неғұрлым маңызды индикаторлары бойынша ұсынымдар әзірлеу және осы талдау негізінде Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігі жөніндегі ұлттық баяндаманың жобасын дайындау. IMD рейтингі ел экономикасының макроэкономикалық тұрақтылығының ғана емес, сонымен қатар экологиялық, адами дамудың және басқалардың жағдайын бағалайтын бірқатар көрсеткіштерді қамтуы болып табылады.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

174 001
75
Анализ и мониторинг социально-экономических реформ
Анализ хода реализации документов Системы государственного планирования, аналитическое сопровождение разработки аналитического отчета о бюджетных рисках и долгосрочной устойчивости государственных финансов.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

174 001
75
Әлеуметтік-экономикалық реформаларды талдау және мониторингтеу
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының іске асырылу барысын талдау, бюджеттік тәуекелдер және мемлекеттік қаржының ұзақ мерзімді тұрақтылығы туралы талдамалық есепті әзірлеуді талдамалық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

224 380
76
Экспертно-аналитическое сопровождение региональной политики, социально-экономического развития регионов, выявления резервов роста экономики регионов, в том числе разработка рекомендаций по оценке и мониторингу уровня комфортности проживания населения в городских и сельских населенных пунктах
Анализ и сравнение качества жизни населения городов на основе периодического национального рейтинга качества жизни в городах, а также организация мониторинга обеспеченности населҰнных пунктов объектами и услугами (благами) согласно требованиям системы региональных стандартов.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

224 380
76
Өңірлік саясатты, өңірлердің әлеуметтік-экономикалық дамуын сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу, өңірлер экономикаларының өсу резервілерін анықтау, оның ішінде, қалалық және ауылдық елді мекендерде халықтың тұру қолайлылығының деңгейін бағалау және мониторингтеу бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қалалардағы өмір сапасының мерзімді ұлттық рейтингі негізінде қалалар халқының өмір сүру сапасын талдау және салыстыру, сондай-ақ Өңірлік стандарттар жүйесінің талаптарына сәйкес елді мекендердің объектілермен және қызметтермен (игіліктермен) қамтамасыз етілуіне мониторинг ұйымдастыру болып табылады
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

213 000
77
Анализ влияния санкционных мер на экономику Казахстана
Изучение и мониторинг санкционных рисков и вторичных эффектов от введенных и вводимых антироссийских санкций/контрсанкций для казахстанской экономики и выработка рекомендаций для нивелирования их последствий в целях обеспечения макроэкономической стабильности в стране.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

213 000
77
Қазақстан экономикасына санкциялық шаралардың әсерін талдау
Қазақстан экономикасы үшін енгізілген және енгізілетін Ресейге қарсы санкциялардан/қарсы санкциялардан санкциялық тәуекелдерді және қайталама әсерлерді зерделеу және мониторингтеу және елдегі макроэкономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету мақсатында олардың салдарын жою үшін ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

198 248
78
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Проведение научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства" 115 "Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан"

198 248
78
Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы
Қазақстан Республикасының заң жобаларына ғылыми экономикалық сараптама жүргізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
115 "Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы"

100 709
79
ДСП
28 036
80
Проведение исследований по совершенствованию системы государственного аудита и финансового контроля
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений в целях эффективного осуществления государственного аудита и финансового контроля
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
101 "Исследования в сфере государственного аудита и финансового контроля"
221 050
81
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Оценка эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля" 102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"
314 221
82
Консультационные услуги по оценке деятельности, включающие в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Оценка деятельности, включающая в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"

100 709
79
ҚБП
28 036
80
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру бойынша зерттеулер жүргізу
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылауды тиімді жүргізу мақсатында қаржылық бұзушылықтарды анықтау және профилактика әдістерін жетілдіруге бағытталған өзекті мәселелерді зерттеу
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасы
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру" 101 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау саласындағы зерттеулер"
221 050
81
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалау
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасы
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
314 221
82
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметті бағалау жөніндегі консультациялық қызметтер
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметті бағалау
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасы
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС

007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля" 102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"
13 230
83
Проведение рейтинга регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Рейтинг регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля" 102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"
48 000
84
Услуги по проведению очередного конкурсного отбора в Президентский молодежный кадровый резерв
Оказание государственной услуги по проведению отбора в Президентский молодежный кадровый резерв
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан
001 "Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы" 100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию и реализации единой государственной политики в сфере государственной службы"
91 717
85
Проведение социологических аналитических исследований "Модернизация общественного сознания"
Ежеквартальные опросы по ключевым индикаторам общественно-политической ситуации в Казахстане; проведение оперативных телефонных опросов по ключевым информационным темам.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
001 "Формирование государственной политики в сфере культуры и информации" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
40 661
86
Услуги по проведению прикладных этнополитических исследований и мероприятий в сфере межэтнических отношений

007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
13 230
83
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісін өткізу
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісі
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасы
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
48 000
84
Президенттік жастар кадр резервіне кезекті конкурстық іріктеу жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Президенттік жастар кадр резервіне кезекті конкурстық іріктеу жүргізу бойынша мемлекеттік қызмет көрсету
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы
001 "Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру" 100 "Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
91 717
85
"Қоғамдық сананы жаңғырту" әлеуметтанулық талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстандағы қоғамдық-саяси жағдайдың негізгі индикаторы бойынша тоқсан сайынғы сауалнамалар; негізгі ақпараттық тақырыптар бойынша жедел телефон сауалнамаларын жүргізу.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
001 "Мәдениет және ақпарат саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" 103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
40 661
86
Этносаралық қатынастар саласында қолданбалы этносаяси зерттеулер мен іс-шаралар жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер

1. Проведение социологического исследования межэтнической ситуации в стране.
2. Осуществление мониторинговых выездов.
3. Методические пособия по вопросам государственной политики в сфере межэтнических отношений.
4. Организация экспертной работы Научно-экспертного совета при Ассамблее народа Казахстана.
5. Выпуск информационно-аналитического издания в сфере межэтнических отношений, этносов с результатами исследований и публикаций членов Научно-экспертного совета при Ассамблее народа Казахстана, Научно-экспертнных групп регионов и Ассоциации кафедр Ассамблеи народа Казахстана.
6. Проведение ежегодно под эгидой Ассамблеи народа Казахстана общереспубликанской научно-практической конференции по вопросам межэтнических отношений и укрепления единства нации с привлечением ведущих отечественных и международных экспертов.
7. Проведение исследования "Определение формулы идентичности".
8. Проведение исследования "Влияние средств массовой коммуникаций на уровень конфликтного потенциала в межэтнических отношениях".
9. Организация и проведение обучающих мероприятий.
10. Методическое сопровождение по вопросам этномедиации.
11. Профилактические и антикризисные выезды в регионы.
12. Разработка семантической карты культурных разногласий и потенциала межэтнической конфликтогенности.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
ТОО "Институт прикладных этнополитических исследований"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия"
435 456
87
Услуги по продвижению Казахстана, как одного из международных центров по обеспечению межконфессионального и межцивилизационного диалога в сфере религиозной деятельности
1. Мониторинг и анализ состояния и динамики развития религиозной ситуации в мире.
2. Обеспечение подготовки и формирования базовых концептуальных документов и материалов XXI Секретариата съезда и рабочей группы Секретариата.
3. Организация и проведение заседаний XXI Секретариата съезда и рабочей группы Секретариата.
4. Содействие в реализации и продвижении инициатив Съезда лидеров мировых и традиционных религий и его институтов.
5. Взаимодействие с международными структурами по вопросам межрелигиозного и межкультурного диалога.
6. Заключение меморандумов о сотрудничестве с международными структурами по обеспечению и сохранению межрелигиозного, межкультурного и межцивилизационного диалога.
7. Проведение мероприятий международных уровней, направленных на духовное сближение культур и религий.

1. Елдегі этносаралық жағдайға әлеуметтік зерттеу жүргізу.
2. Мониторингтік шығуларды жүзеге асыру.
3. Этносаралық қатынастар саласындағы мемлекеттік саясаттың мәселелері бойынша әдістемелік құралдар.
4. Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы Ғылыми-сарапшылық кеңесінің сараптамалық жұмысын ұйымдастыру.
5. Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы Ғылыми-сарапшылық кеңес өңірлерінің ғылыми сараптамалық тізім мүшелері мен Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедралары қауымдастығы зерттеулерінің нәтижелерімен этносаралық қатынастар, этностар саласындағы ақпараттық-талдамалық басылым шығару.
6. Жыл сайын Қазақстан халқы Ассамблеясының аясында жетекші отандық және халықаралық сарапшыларды тарта отырып, этносаралық қатынастар және ұлт бірлігін нығайту мәселелері бойынша жалпы республикалық ғылыми-практикалық конференция өткізу.
7. "Бірегейлік формуласын анықтау" зерттеуін жүргізу.
8. "Бұқаралық коммуникация құралдарының этносаралық қатынастардағы қақтығыс әлеуетінің деңгейіне әсері" зерттеуін жүргізу.
9. Оқыту іс-шараларын ұйымдастыру және өткізу.
10. Этномедитация мәселелері бойынша әдістемелік сүйемелдеу.
11. Аймақтарға профилактикалық және дағдарысқа қарсы шығулар.
12. Этникалық келіспеушіліктердің семантикалық картасын және этносаралық қақтығыстардың әлеуетін әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қолданбалы этносаяси зерттеулер институты" ЖШС
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру" 100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
435 456
87
Дін қызметі саласындағы конфессияаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету жөніндегі халықаралық орталықтардың бірі ретінде Қазақстанды ілгерілету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1. Әлемдегі діни ахуалдың жай-күйі мен даму серпінін мониторингтеу және талдау.
2. Съездің XXI Хатшылығының және Хатшылық жұмыс тобының негізгі тұжырымдамалық құжаттары мен материалдарын дайындау және қалыптастыруды қамтамасыз ету.
3. Съездің ХХІ Хатшылығы және Хатшылықтың жұмыс тобының отырыстарын ұйымдастыру және өткізу.
4. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің съезі мен оның институттарының бастамаларын жүзеге асыруға және ілгерілетуге жәрдемдесу.
5. Дінаралық және мәдениетаралық диалог мәселелері бойынша халықаралық құрылымдармен өзара іс-қимыл.
6. Дінаралық, мәдениетаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету және сақтау жөнінде халықаралық құрылымдармен ынтымақтастық туралы меморандумдар жасасу.
7. Мәдениеттер мен діндердің рухани жақындасуына бағытталған халықаралық деңгейдегі іс-шараларды өткізу.

8. Проведение религиоведческой экспертизы.
9. Анализ религиозной ситуации в Республике Казахстан.
10. Организация работы по подготовке методических материалов, пособий и иной учебно-методической литературы в сфере государственно-конфессиональных отношений.
11. Проведение исследования на тему: "Религиозные конверсии в Республике Казахстан: анализ текущей ситуации".
12. Проведение исследования на тему: "Места религиозного поклонения: анализ текущего состояния религиозного туризма и паломнических практик".

8. Дінтану сараптамасын жүргізу.
9. Қазақстан Республикасындағы діни ахуалды талдау.
10. Мемлекеттік-конфессиялық қатынастар саласындағы әдістемелік материалдарын, оқу құралдарын және басқа оқу-әдістемелік әдебиеттер дайындау бойынша жұмысты ұйымдастыру.
11. "Қазақстан Республикасындағы діни конверсиялар: ағымдағы жай-күйіне талдау" тақырыбында зерттеу жүргізу.
12. "Діни ғибадат орындары: діни туризм мен қажылық тәжірибесінің қазіргі жай-күйін талдау" тақырыбында зерттеу жүргізу.

13. Проведение исследования на тему: "Исламские направления и течения в Казахстане: современное состояние, потенциал, риски и угрозы".
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
НАО "Центр Н. Назарбаева по развитию межконфессионального и межцивилизационного диалога"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
102 "Реализация государственной политики по укреплению межконфессионального согласия"
804
583
88
ДСП
055 738
89
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар 24", "Ел Арна"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
19
474 830
90
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казахстан", "Балапан", "Kaz Sport", "Первый канал Евразия", "Абай", областные телеканалы, "Казахское радио", радио "Шалкар", радио "Астана", радио "Classic"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики" 100 "Размещение государственного информационного заказа"
29
955 623
91
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании "Мир"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "МИР", "МИР 24"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании "Мир" в Республике Казахстан"

13. "Қазақстандағы исламдық бағыттар мен ағымдар: қазіргі жағдайы, әлеуеті, тәуекелдер мен қауіп-қатерлері" тақырыбында зерттеу жүргізу.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Н. Назарбаевтың конфессияаралық және өркениетаралық диалогты дамыту жөніндегі орталығы" КЕАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
102 "Конфессияаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
804 583
88
ҚБП
1 055 738
89
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Хабар", "Хабар24", "Ел арна" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Хабар" агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
19
474 830
90
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Қазақстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия", "Абай" телеарналары, облыстық телеарналар, "Қазақ радиосы", "Шалқар", "Астана", "Classic" радиолары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
29
955 623
91
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"МИР", "МИР 24" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы" АҚ

003 "Проведение государственной информационной политики" 100 "Размещение государственного информационного заказа"
726 119
92
Услуги по проведению государственной информационной политики через ТОО "Қазақ газеттері"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Егемен Қазақстан", "Казахстанская правда", а также "Ұйғыр авази", "Ана тілі", "Tenge monitor", "Дружные ребята", "Ұлан", журналы "AQIQAT", "Мысль", "URKER", "AQ JELKEN", "BALDYRGAN"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
ТОО "Қазақ газеттері"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
2 326 997
93
Услуги по проведению государственной-информационной политики в сети Интернет через АО "Qazcontent"
Услуга по проведению государственной информационной политики в сети Интернет, через интернет порталы ADEBIPORTAL.KZ, BAIGENEWS.KZ, BAQ.KZ, E-HISTORY.KZ, EL.KZ, PRIMEMINISTER.KZ, RUH.KZ.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Qazcontent"
003 "Проведение государственной информационной политики" 100 "Размещение государственного информационного заказа"
960 116
94
Услуги по проведению мониторинга средств массовой информации через РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
Услуги по проведению работ по техническому и методическому обеспечению мониторинга средств массовой информации.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
003 "Проведение государственной информационной политики" 100 "Размещение государственного информационного заказа"
1 446 340
95
Услуги по научно-методическому обеспечению государственной политики в сфере общественного развития

003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
726 119
92
"Қазақ газеттері" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда", "Ұйғыр авази", "Ана тілі", "Tenge monitor", "Дружные ребята", "Ұлан" газеттері, "AQIQAT", "Мысль", "URKER", "AQ JELKEN", "BALDYRGAN" журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақ газеттері" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
2 326 997
93
"Qazсontent" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Интернет желісінде мемлекеттік ақпараттық саясатты ADEBIPORTAL.KZ, BAIGENEWS.KZ, BAQ.KZ, E-HISTORY.KZ, EL.KZ, PRIMЕMINISTER.KZ, RUH.KZ интернет порталдары арқылы жүргізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Qazсontent" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
1
960 116
94
"Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК арқылы бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Бұқаралық ақпарат құралдарының мониторингін техникалық және әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
1 446 340
95
Қоғамдық даму саласында мемлекеттік саясатты ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер

1. Модернизация общественного сознания.
2. Развитие семейной политики.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизация общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
145 138
96
Организация изучения исторических архивных материалов по полной реабилитации жертв политических репрессий для общественного развития
Координирование и сопровождение деятельности проектного офиса Государственной комиссии по выработке предложений по полной реабилитации жертв политических репрессий
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизация общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
29 312
97
Перевод на казахский язык популярных детских каналов с мультипликацией для увеличения потребляемого детьми контента на государственном языке для общественного развития
Приобретение прав и перевод на казахский язык популярных детских каналов с мультипликацией для увеличения потребляемого детьми контента на государственном языке
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизация общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
431 485
98
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
Обеспечение сохранности памятников истории и культуры республиканского значения путем разработки научно-проектной документации, проведения научно-реставрационных работ.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
100 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия"

1. Қоғамдық сананы жаңғырту. 2. Отбасылық саясатты дамыту.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту" 102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
1
145 138
96
Қоғамдық даму үшін саяси қуғын сүргін құрбандарын толық оңалту бойынша тарихи мұрағат материалдарын зерделеуді ұйымдастыру
Саяси қуғын- сүргін құрбандарын толық ақтау жөнінде ұсыныстар әзірлеу жөніндегі мемлекеттік комиссияның жобалау офисінің қызметін үйлестіру және сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
29 312
97
Қоғамдық даму үшін "Балалар мемлекеттік тілдегі тұтынатын контентті ұлғайту үшін мультипликациясы бар танымал балалар арналарын қазақ тіліне аудару" жобасы
Балалар мемлекеттік тілдегі тұтынатын контентті ұлғайту үшін мультипликациясы бар танымал балалар арналарын қазақ тіліне аудару және құқығын алу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту" 102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
431 485
98
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін жаңғырту, салу
Ғылыми-реставрациялау жұмыстарын жүргізу, ғылыми-жобалау құжаттамаларын әзірлеу арқылы республикалық маңызы бар тарихи және мәдени ескерткіштердің сақталуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 100 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу"

2 087 000
99
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
Разработка научной документации по потенциальным памятникам истории и культуры ЮНЕСКО.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" 101 "Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа"

2 087 000
99
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
ЮНЕСКО-ның тарихы мен мәдениетінің әлеуетті ескерткіштері бойынша ғылыми құжаттама әзірлеу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 101 "Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу"

53 400
100
Содержание творческого объединения "Казаханимация" (сервисная компания по производству отечественного анимационного контента) при АО "Казахфильм" им. Ш. Айманова в области культуры
1. Проведение практических занятий, мастер-классов казахстанским студентам творческих ВУЗов, специалистам в сфере кинематографии и другим представителям творческих и соответствующих технических профессий на базе высокотехнологического оборудования и профессионального сопровождения зарубежных и отечественных специалистов в сфере анимационного кино. 2. Создание итоговых пилотных анимационных проектов.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казахфильм" им. Ш. Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" 104 "Производство национальных фильмов и обеспечение дубляжа фильмов на казахский язык"

53 400
100
Мәдениет саласындағы "Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ жанындағы "Қазақанимация" шығармашылық бірлестігінің (Отандық анимациялық контентті шығаратын сервистік компания) жұмысын қамтамасыз ету
1.Анимациялық кино саласындағы шетелдік және отандық мамандарды кәсіби сүйемелдеу және жоғары технологиялық жабдықтар базасында шығармашылық жоғары оқу орындарының қазақстандық студенттеріне, кинематография саласындағы мамандарға және шығармашылық және тиісті техникалық мамандықтардың басқа да өкілдеріне практикалық сабақтар, шеберлік сыныптарын өткізу. 2. Қорытынды пилоттық анимациялық жобаларды құру.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 104 "Ұлттық фильмдер шығару және фильмдерді қазақ тіліне дубляж жасауды қамтамасыз ету"

495 337
101
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных государственным, национальным, профессиональным и иным праздникам Республики Казахстан, Ассамблее народа Казахстана, "Ұлттық Домбыра күні", организация концертных программ в рамках официальных встреч Главы государства, Премьер-Министра Республики Казахстан с иностранными делегациями, обеспечение участия в мероприятиях Содружества Независимых Государств, Евразийского экономического союза, Шанхайской организации сотрудничества, ТЮРКСОЙ, ЮНЕСКО и ИСЕСКО, обеспечение участия казахстанских исполнителей в международных конкурсах и выступление молодых дарований и ведущих исполнителей в лучших залах мира, международных конкурсов, республиканского айтыса акынов, организация юбилейных мероприятий, концертов, а также дней культуры в Казахстане и за рубежом.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
2
540 239
102
Мероприятия с участием Главы государства
Популяризация хореографического искусства путем воспроизведения произведений искусства через танцы и балет. Пропаганда хореографического искусства, международное сотрудничество в области хореографии. Пропаганда музыкального искусства, популяризация классической музыки путем проведения концертов симфонической и народной музыки. Осуществление сопутствующих услуг по проведению социально-значимых и культурных мероприятий для приобретения услуг по классическому танцу и балету и концертов симфонической народной музыки.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
ТОО "Театр "Астана Балет"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"

495 337
101
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Қазақстан Республикасының мемлекеттік, ұлттық, кәсіби және басқа да мерекелеріне арналған мерекелік іс-шаралар мен салтанатты концерттерді өткізу, Қазақстан халқы Ассамблеясы, "Ұлттық Домбыра күні", Қазақстан Республикасының Мемлекет басшысы, Премьер-Министрінің шетелдік делегациялармен ресми кездесулері шеңберінде концерттік бағдарламалар ұйымдастыру, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Еуразиялық экономикалық одағы, Шанхай ынтымақтастық ұйымы, ТҮРКСОЙ, ЮНЕСКО және ИСЕСКО іс-шараларына қатысуды қамтамасыз ету, қазақстандық орындаушылардың халықаралық конкурстарға қатысуын, әлемнің үздік залдарында жас дарындар мен жетекші орындаушылардың қатысуын, өнер көрсетуін қамтамасыз ету, халықаралық конкурстар, республикалық ақындар айтысы, мерейтойлық іс-шаралар ұйымдастыру, концерттер, Қазақстандағы және шетелдегі мәдениет күндерін өткізу.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
2 540 239
102
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Хореография өнерін классикалық би және балет өнерінің туындыларын орындау арқылы кеңінен дәріптеу. Хореография өнерін насихаттау және хореография саласындағы халықаралық ынтымақтастық. Симфониялық және халық музыкасы концерттерін өткізу арқылы музыка өнерін насихаттау, классикалық музыканы дәріптеу. Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шараларды өткізу бойынша классикалық би және балет, сондай-ақ, классикалық және халық музыкасының концерттері саласындағы қызметтерді сатып алу үшін ілеспе қызметтерді іске асыру.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Астана Балет" театры" ЖШС
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" 105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"

4 006 057
103
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей
Организация подготовки учебного процесса и предоставление образовательных услуг.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахская национальная академия хореографии"
041 "Подготовка кадров в области культуры и искусства" 103 "Обеспечение образовательного процесса в области хореографии"
1 229 590
104
Услуги по проведению государственной информационной политики на республиканском и международном уровне посредством НАО "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан"
Производство и распространение аудиовизуальной продукции на республиканском и международном уровне.
Управление Делами Президента Республики Казахстан
НАО "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан"

4 006 057
103
Мәдениет пен өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
Оқу процесін даярлауды ұйымдастыру және білім беру қызметін ұсыну
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақ ұлттық хореография академиясы" ШЖҚ РМК
041 "Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау" 103 "Хореография саласындағы білім беру үрдісін қамтамасыз ету"
1 229 590
104
"Қазақстан Республикасы Президентінің Телерадиокешені" КЕАҚ арқылы республикалық және халықаралық деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Аудиовизуалды өнімді республикалық және халықаралық деңгейде өндіру және тарату
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
"Қазақстан Республикасы Президентінің Телерадиокешені" КЕАҚ

006 "Проведение государственной информационной политики" 100 "Услуги по проведению государственной информационной политики"
4 779 901
105
Услуги по проведению государственной информационной политики на республиканском и международном уровне посредством РГП на ПХВ "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан
Производство и распространение аудиовизуальной продукции на республиканском и международном уровне
Управление Делами Президента Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан"

006 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер"
4 779 901
105
"Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешені" ШЖҚ РМК арқылы республикалық және халықаралық деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Аудиовизуалды өнімді республикалық және халықаралық деңгейде өндіру және тарату
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
"Қазақстан Республикасы Президентінің Телерадиокешені" ШЖҚ РМК

006 "Проведение государственной информационной политики" 100 "Услуги по проведению государственной информационной политики"
3 958 441
106
Организация и проведение обучения для медицинских и иных сотрудников системы Управления делами Президента Республики Казахстан
Реализация государственной услуги направлена на обучение медицинских и иных сотрудников организаций системы Управления Делами Президента Республики Казахстан (РГП "БМЦ УДП РК", АО "ЦКБ", АО "ЛОК-"Окжетпес" пос. Боровое, филиал АО "ЛОК-"Окжетпес" г. Алматы) по современным и актуальным направлениям практического здравоохранения, научных исследований, передового опыта в области медицины
Управление Делами Президента Республики Казахстан
АО "Центр медицинских технологий и информационных систем"
028 "Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан" 102 "Техническое и информационное обеспечение медицинских организаций"

006 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер"
3 958 441
106
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы жүйесінің медициналық және өзге де қызметкерлерін оқытуды ұйымдастыру және өткізу
Мемлекеттік қызметті іске асыру Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы жүйесінің медициналық ұйымдарының ("ҚР ПІБ МОА" РМК, "ОКА" АҚ, Бурабай кентінде "Оқжетпес" ЕСК" АҚ, Алматы қ. "Оқжетпес" ЕСК" АҚ филиалы) медициналық және өзге де қызметкерлерін практикалық денсаулық сақтаудың, ғылыми зерттеулердің, медицина саласындағы озық тәжірибенің заманауи және өзекті бағыттары бойынша оқытуға бағытталған.
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
"Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы" АҚ
028 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету"
102 "Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету"