О Балыкбаеве К.Т.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2022 года № 993
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Балыкбаева Кайрата Такировича вице-министром торговли и интеграции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

Қ.Т. Балықбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 993 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қайрат Такирұлы Балықбаев Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Ә. Смайылов