О корректировке показателей республиканского бюджета на 2022 год и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2021 года № 872 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022 – 2024 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2022 года № 1073
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии со статьями 41, 79 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2022 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2021 года № 872 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022 – 2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

2022 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2022 – 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 872 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 1073 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 ж. бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 41, 79 және 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2022 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2022 – 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 872 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2022 – 2024 годы, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
доходы – 15 664 981 259 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 816 780 519 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 343 224 400 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 251 000 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 5 502 725 340 тысяч тенге;
2) затраты – 18 049 898 733 тысячи тенге;

"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2022 жылға мынадай:
1) кірістер – 15 664 981 259 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер бойынша – 9 816 780 519 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 343 224 400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 251 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 502 725 340 мың теңге;
2) шығындар – 18 049 898 733 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 508 272 067 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 660 088 179 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 151 816 112 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 85 073 291 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 85 073 291 тысяча тенге;
5) дефицит бюджета – -2 978 262 832 тысячи тенге, или 3,3 процента к валовому внутреннему продукту страны;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 508 272 067 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 660 088 179 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 151 816 112 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 85 073 291 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 85 073 291 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 978 262 832 мың теңге немесе елдің жалпы iшкi өнiміне қатысты 3,3 пайыз;

12 757 464
667 000
Для служебного пользования
12 215 084
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II типа для IIIА и IВ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в селе Косшы, Целиноградского района, Акмолинской области
501 721
667 000
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-типа для IВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Жибек жолы, Аршалынского района, Акмолинской области"
15 038
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Талапкер, Целиноградского района, Акмолинской области"
15 140
Строительство водно-спасательной станции на берегу озера Боровое Бурабайского района Акмолинской области
946
Строительство водно-спасательной станции на берегу озера Большое Чебачье Бурабайского района Акмолинской области
9 535
Алматинская область
20 966 400
17 014 391
2 020 145
Строительство защитных сооружений на реке Хоргос в районе Международного центра приграничного сотрудничества и зданий таможни "Коргос" (Хоргос-1)
1 938 382
6 933 391
"
изложить в следующей редакции:
"
2
Оборона
63 592 192
34 045 874
11 362 824
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
58 695 430
23 156 657
2 020 145
006
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
58 695 430
23 156 657
2 020 145
100
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
58 695 430
23 156 657
2 020 145
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
16 542 628
667 000
Для служебного пользования
16 012 598
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II типа для IIIА и IВ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области
501 272
667 000
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-типа для IВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области"
12 090
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Талапкер Целиноградского района Акмолинской области"
12 176
Строительство водно-спасательной станции на берегу озера Боровое Бурабайского района Акмолинской области

12 757 464
667 000
Қызмет бабында пайдалану үшін
12 215 084
Ақмола облысы Целиноград ауданының Қосшы ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІІІА және ІВ климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
501 721
667 000
"Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ, ІІІА климаттық кіші аудандарға арналған V типті 2 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
15 038
"Ақмола облысы Целиноград ауданы Талапкер ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандарға арналған V типті 2 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
15 140
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы
946
Ақмола облысы Бурабай ауданы Үлкен Шабақты көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы
9 535
Алматы облысы
20 966 400
17 014 391
2 020 145
"Қорғас" халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы ауданындағы Қорғас өзенінде қорғау құрылыстарын және "Қорғас" (Қорғас-1) кедені ғимараттарын салу
1 938 382
6 933 391
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
2
Қорғаныс
63 592 192
34 045 874
11 362 824
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
58 695 430
23 156 657
2 020 145
006
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
58 695 430
23 156 657
2 020 145
100
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
58 695 430
23 156 657
2 020 145
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
16 542 628
667 000
Қызмет бабында пайдалану үшін
16 012 598
Ақмола облысы Целиноград ауданының Қосшы ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІІІА және ІВ климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
501 272
667 000
"Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ, ІІІА климаттық кіші аудандарға арналған V типті 2 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
12 090
"Ақмола облысы Целиноград ауданы Талапкер ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандарға арналған V типті 2 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
12 176
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы

21 792 809
3 939 417
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
7 919 003
3 939 417
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
7 893 305
3 939 417
110
Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности
3 664 749
"
изложить в следующей редакции:
"
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
21 781 481
3 939 417
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
7 907 675
3 939 417
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
7 884 895
3 939 417
110
Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности
3 656 339
";
строки:
"
город Алматы
823 001
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Алматы"
823 001
"
изложить в следующей редакции:
"
город Алматы
814 591
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Алматы"
814 591
";
строки:
"
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
25 698
102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
25 698
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
12 849
Привязка типового проекта к местности "Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения 184 мест в "Учреждении ЕЦ 166/25" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (IB, IIIA)-2.2-2012
12 849
город Астана
12 849
Привязка типового проекта к местности "Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения 184 места в "Учреждении ЕЦ 166/5" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (IB, IIIA)-2.2-2012
12 849
"
изложить в следующей редакции:
"
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
22 780
102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
22 780
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
11 390
Привязка типового проекта к местности "Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения 184 мест в "Учреждении ЕЦ 166/25" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (IB, IIIA)-2.2-2012
11 390
город Астана
11 390
Привязка типового проекта к местности "Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения 184 места в "Учреждении ЕЦ 166/5" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (IB, IIIA)-2.2-2012
11 390
";
строки:
"
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

21 792 809
3 939 417
201
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
7 919 003
3 939 417
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
7 893 305
3 939 417
110
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік объектілерін салу, реконструкциялау
3 664 749
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
21 781 481
3 939 417
201
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
7 907 675
3 939 417
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
7 884 895
3 939 417
110
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік объектілерін салу, реконструкциялау
3 656 339
";
мына:
"
Алматы қаласы
823 001
"Алматы қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
823 001
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Алматы қаласы
814 591
"Алматы қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
814 591
";
мына:
"
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
25 698
102
Қылмыстық-атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
25 698
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
12 849
"ҚР ҮЖ 1500 МТМ (ІВ, IIIА) -2.2-2012 геологиялық жағдайлары қалыпты (ІВ, IIIА) климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған "ЕЦ 166/25 мекемесі" жалпы толтыру лимиті 184 орынды екі тұрғын блогын салу" үлгілік жобасын жергілікті жерге байланыстыру
12 849
Астана қаласы
12 849
"ҚР ҮЖ 1500 МТМ (ІВ, IIIА) -2.2-2012 геологиялық жағдайлары қалыпты (IB, IIIA) климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған "ЕЦ 166/5 мекемесі" жалпы толтыру лимиті 184 орынды екі тұрғын блогын салу" үлгілік жобасын жергілікті жерге байланыстыру
12 849
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
22 780
102
Қылмыстық-атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
22 780
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
11 390
"ҚР ҮЖ 1500 МТМ (ІВ, IIIА) -2.2-2012 геологиялық жағдайлары қалыпты (ІВ, IIIА) климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған "ЕЦ 166/25 мекемесі" жалпы толтыру лимиті 184 орынды екі тұрғын блогын салу" үлгілік жобасын жергілікті жерге байланыстыру
11 390
Астана қаласы
11 390
"ҚР ҮЖ 1500 МТМ (ІВ, IIIА) -2.2-2012 геологиялық жағдайлары қалыпты (IB, IIIA) климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған "ЕЦ 166/5 мекемесі" жалпы толтыру лимиті 184 орынды екі тұрғын блогын салу" үлгілік жобасын жергілікті жерге байланыстыру
11 390
";
мына:
"
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

441 914
Строительство пограничного отделения "Шарбакты" по Павлодарской области
441 906
Северо-Казахстанская область
5 024 109
Строительство пограничного отделения "Келтесай" по Северо-Казахстанской области
441 865
Строительство пограничного отделения "Талсай" по Северо-Казахстанской области
437 146
Строительство пограничного отделения "Каракудык" по Северо-Казахстанской области
441 851
Строительство пограничного отделения "Есиль" по Северо-Казахстанской области

441 914
Павлодар облысы бойынша "Шарбақты" шекара бөлімшесінің құрылысы
441 906
Солтүстік Қазақстан облысы
5 024 109
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Келтесай" шекара бөлімшесінің құрылысы
441 865
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Талсай" шекара бөлімшесінің құрылысы
437 146
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қарақұдық" шекара бөлімшесінің құрылысы
441 851
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Есіл" шекара бөлімшесінің құрылысы

3. Этнические аспекты экономического неравенства регионов Республики Казахстан;
4. Осуществление мониторинговых выездов.
5. Организация и проведение семинар-тренингов.
6. Проведение ежегодно под эгидой Ассамблеи народа Казахстана общереспубликанской научно-практической конференции по вопросам межэтнических отношений и укрепления единства нации с привлечением ведущих отечественных и международных экспертов.
7. Организация и проведение заседаний Экспертной группы при Институте.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Институт прикладных этнополитических исследований"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия"
509 194
";
строки, порядковые номера 15 и 16, изложить в следующей редакции:
"
15
Организация изучения исторических архивных материалов по полной реабилитации жертв политических репрессий
Координирование и сопровождение деятельности проектного офиса Государственной комиссии по выработке предложений по полной реабилитации жертв политических репрессий
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства, модернизации общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
24 323
16
Перевод на казахский язык популярных детских каналов с мультипликацией для увеличения потребляемого детьми контента на государственном языке
Приобретение прав и перевод на казахский язык популярных детских каналов с мультипликацией для увеличения потребляемого детьми контента на государственном языке
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства, модернизации общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
645 352
";
строку, порядковый номер 31, изложить в следующей редакции:
"
31
Опытная эксплуатация космической системы технологического назначения KazSTSat
В рамках исполнения государственного задания предполагаются выполнение работ по обеспечению функционирования космической системы технологического назначения (KazSTSat) для получения положительной летной истории казахстанских технологий путем опытной эксплуатации KazSTSat и определение срока активного существования космического аппарата
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО "Ghalam"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры" 100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"
167 560
";
строку, порядковый номер 33, изложить в следующей редакции:
"
33
Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов
Модернизация действующего космического ракетного комплекса "Зенит – М" для запусков ракет космического назначения среднего класса нового поколения для выполнения беспилотных космических программ
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
011 "Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов"
14 360 214
";
строку, порядковый номер 63, изложить в следующей редакции:
"
63
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана

3. Қазақстан Республикасы өңірлерінің экономикалық теңсіздігінің этникалық аспектілері.
4. Мониторингтік шығуларды жүзеге асыру.
5. Семинар-тренингтерді ұйымдастыру және өткізу.
6. Жыл сайын Қазақстан халқы Ассамблеясының аясында жетекші отандық және халықаралық сарапшыларды тарта отырып, этносаралық қатынастар және ұлт бірлігін нығайту мәселелері бойынша жалпы республикалық ғылыми-практикалық конференция өткізу.
7. Институт жанындағы Сараптамалық топ отырыстарын ұйымдастыру және өткізу.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қолданбалы этносаяси зерттеулер институты" ЖШС
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
509
194
";
реттік нөмірлері 15 және 16-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
15
Саяси қуғын-сүргін құрбандарын толық ақтау бойынша тарихи мұрағат материалдарын зерделеуді ұйымдастыру
Саяси қуғын-сүргін құрбандарын толық ақтау бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі мемлекеттік комиссияның жобалық офисінің қызметін үйлестіру және сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Қоғамдық сананы жаңғырту, азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
24 323
16
Балалар тұтынатын мемлекеттік тілдегі контентті ұлғайту үшін мультипликациясы бар танымал балалар арналарын қазақ тіліне аудару
Балалар тұтынатын мемлекеттік тілдегі контентті ұлғайту үшін мультипликациясы бар танымал балалар арналарының құқықтарын сатып алу және қазақ тіліне аудару
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Қоғамдық сананы жаңғырту, азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
645
352
";
реттік нөмірі 31-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
31
KazSTSat технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін тәжірибелік пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде KazSTSat тәжірибелік пайдалану арқылы қазақстандық технологиялардың оң ұшыру тарихын алу үшін технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесінің (KazSTSat) жұмыс істеуін қамтамасыз ету жұмыстарын орындау және Қазақстанда жасалған ғарыш аппараттарының белсенді өмірінің ұзақтығын айқындау болжануда
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ghalam" ЖШС
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"
167
560
";
реттік нөмірі 33-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
33
Пилотсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін жаңа буынның орта сыныбының ғарыштық мақсаттағы зымыраны негізінде "Бәйтерек" ғарыш зымыран кешенін құру
Пилотсыз ғарыш бағдарламаларын орындау үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымырандарын ұшыру үшін қолданыстағы "Зенит – М" ғарыш зымыран кешенін жаңғырту
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорны" АҚ
011 "Пилотсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымыранының базасында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру"
14
360
214
";
реттік нөмірі 63-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
63
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласында қызметтер көрсету

Проведение мероприятий по реализации Государственной программы по реализации языковой политики в Республике Казахстан на 2020 - 2025 годы
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына" имени Шайсултана Шаяхметова"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
100 "Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана"
518 774
";
строку, порядковый номер 68, изложить в следующей редакции:
"
68
Услуги по сопровождению некоторых программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения, обеспечению эксплуатации национальной телемедицинской сети Республики Казахстан
Сопровождение программных комплексов (информационных систем) в области здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"
730 167
";
строку, порядковый номер 72, изложить в следующей редакции:
"
72
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения на территориях особо опасных природных очагов инфекции
Эпидемиологическое и эпизоотологическое обследование энзоотичных по чуме и другим особо опасным инфекциям территорий, обследование населенных пунктов на энзоотичных по чуме и другим особо опасным инфекциям на территориях, заселенных грызунами, организация выездов в регионы Республики Казахстан специалистов-консультантов Национального научного центра особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева для оказания консультативно-методической помощи в организации и проведении мероприятий по профилактике и мерам реагирования на особо опасные инфекции.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
6 323 936
";
строки, порядковые номера 75 и 76, изложить в следующей редакции:
"
75
Услуги по обеспечению биологической безопасности в сфере науки
Услуги по укреплению биологической безопасности в сфере науки для обеспечения государственных приоритетов устойчивого развития
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"

Қазақстан Республикасында тіл саясатын іске асырудың 2020 – 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" КЕАҚ
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
100 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету"
518
774
";
реттік нөмірі 68-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
68
Денсаулық сақтау саласындағы кейбір бағдарламалық кешендер мен электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының ұлттық телемедицина желісін пайдалануды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Денсаулық сақтау саласындағы бағдарламалық кешендерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
730 167
";
реттік нөмірі 72-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
72
Инфекцияның аса қауіпті табиғи ошақтарының аумақтарында халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету
Оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша энзоотиялық аумақтарды эпидемиологиялық және эпизоотологиялық зерттеп-қарау, кеміргіштер қоныстанған аумақтарда оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша энзоотиялық елді мекендерді зерттеп-қарау, аса қауіпті инфекциялардың профилактикасы және ден қою шаралары жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыруда және жүргізуде консультациялық-әдістемелік көмек көрсету үшін Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы консультант мамандарының Қазақстан Республикасының өңірлеріне шығуын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
6
323 936
";
реттік нөмірлері 75 және 76-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
75
Ғылым саласындағы биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Орнықты дамудың мемлекеттік басымдықтарын қамтамасыз ету үшін ғылым саласында биологиялық қауіпсіздікті нығайту жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"

279 080
76
Охрана общественного здоровья
1. Проведение референсных лабораторных исследований и инструментальных замеров.
2. Организация и проведение программ внешней оценки качества (ВОК).
3. Ведение санитарно-эпидемиологического мониторинга, сбор информации от регионов Республики Казахстан, статистическая обработка, агрегирование и анализ полученных данных с рекомендациями для Министерства здравоохранения Республики Казахстан и Комитета санитарно-эпидемиологического контроля по обеспечению санитарно-эпидемиологического благополучия населения Республики Казахстан.

279 080
76
Қоғамдық денсаулықты сақтау
1. Референттік зертханалық зерттеулер мен аспаптық өлшеулер жүргізу.
2. Сапаны сырттай бағалау бағдарламаларын (ССБ) ұйымдастыру және өткізу.
3. Санитариялық-эпидемиологиялық мониторинг жүргізу, ҚР өңірлерінен ақпарат жинау, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мен Қазақстан Республикасы халқының санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету жөніндегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті үшін ұсынымдармен бірге алынған деректерді статистикалық өңдеу, агрегаттау және талдау.

4. Внедрение национальной системы дозорного эпидемиологического надзора и контроля за антимикробной резистентностью в Республике Казахстан.
5. Обеспечение деятельности Оперативного центра по чрезвычайным ситуациям в области общественного здравоохранения.
6. Промышленная реализация системы сбора данных, оценки и мониторинга программ профилактики инфекций, инфекционного контроля при оказании медицинской помощи.
7. Повышение кадрового потенциала региональных специалистов Комитета санитарно-эпидемиологического контроля и сотрудничающих министерств (ведомств) методом проведения республиканских семинаров, круглых столов, вебинаров, тренингов и обучения на рабочих местах.
8. Разработка (пересмотр) санитарных правил с учетом научного обоснования и мирового опыта. Разработка правил и порядка проведения санитарно-эпидемиологической экспертизы, определяющих объемы, перечень и кратность лабораторных исследований.
9. Оказание организационно-методической, практической помощи, эпидемиологических расследований по вопросам санитарно-эпидемиологического благополучия.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
819 488
";
строку, порядковый номер 84, изложить в следующей редакции:
"
84
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных государственным, национальным, профессиональным и иным праздникам Республики Казахстан, организация концертных программ в рамках официальных встреч Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы, Главы государства и Премьер-Министра Республики Казахстан с иностранными делегациями, обеспечение участия в мероприятиях Содружества Независимых Государств, Евразийского экономического союза, Шанхайской организации сотрудничества, ТЮРКСОЙ, ЮНЕСКО и ИСЕСКО, обеспечение участия творческих коллективов и исполнителей Синьцзян-Уйгурского автономного района (КНР), обеспечение участия казахстанских исполнителей в международных конкурсах и выступление молодых дарований и ведущих исполнителей в лучших залах мира, международных, республиканских фестивалях, конкурсах, республиканском айтысе акынов, республиканском культурно-образовательном проекте "Ұлағатты ұрпақ", международном симпозиуме, организация юбилейных мероприятий в рамках 100-летия Розы Баглановой, концерта, посвященного 100-летию Розы Баглановой, в штаб квартире ЮНЕСКО в Париже, проведение концертной программы, посвященной "Ұлттық домбыра күні", дней культуры в Казахстане и за рубежом, организация выступлений и гастролей зарубежных творческих коллективов и отдельных исполнителей в Казахстане, а также творческих коллективов Республики Корея, праздничного концерта, посвященного 125-летию М. Ауэзова, а также концертов для участников VII Съезда лидеров мировых и традиционных религий, концерта мастеров искусств для участников 6-го саммита Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии (СВМДА).
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" подпрограмма
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
2

4. Қазақстан Республикасында Ұлттық шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау мен микробқа қарсы резистенттілікті бақылау жүйесін енгізу.
5. Қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы төтенше жағдайлар жөніндегі жедел орталықтың қызметін қамтамасыз ету.
6. Медициналық көмек көрсету кезінде инфекциялық бақылау инфекцияларының профилактикасы бағдарламаларының деректерін жинау, бағалау және мониторингтеу жүйесін өнеркәсіптік іске асыру.
7. Республикалық семинарлар, дөңгелек үстелдер, вебинарлар, тренингтер өткізу және жұмыс орындарында оқыту әдісімен Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті мен ынтымақтасушы министрліктердің (ведомстволардың) өңірлік мамандарының кадрлық әлеуетін арттыру.
8. Ғылыми негіздеме мен әлемдік тәжірибені ескере отырып, санитариялық қағидаларды әзірлеу (қайта қарау). Зертханалық зерттеулердің көлемін, тізбесі мен еселігін айқындайтын санитариялық-эпидемиологиялық сараптама жүргізу қағидалары мен тәртібін әзірлеу.
9. Санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық мәселелері бойынша ұйымдастырушылық-әдістемелік, практикалық көмек көрсету, эпидемиологиялық тексерулер жүргізу.
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
819 488
";
реттік нөмірі 84-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
84
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Қазақстан Республикасының мемлекеттік, ұлттық, кәсіби және басқа да мерекелеріне арналған мерекелік іс-шаралар мен салтанатты концерттерді өткізу, Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті – Елбасының, Мемлекет басшысы мен Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің шетелдік делегациялармен ресми кездесулері шеңберінде концерттік бағдарламалар ұйымдастыру, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Еуразиялық экономикалық одақ, Шанхай ынтымақтастық ұйымы, ТҮРКСОЙ, ЮНЕСКО және ИСЕСКО іс-шараларына қатысуды қамтамасыз ету, Шыңжаң-Ұйғыр автономиялық ауданында (ҚХР) шығармашылық ұжымдар мен орындаушылардың қатысуын қамтамасыз ету, қазақстандық орындаушылардың халықаралық конкурстарға қатысуын, әлемнің үздік залдарында жас дарындар мен жетекші орындаушылардың өнер көрсетуін қамтамасыз ету, халықаралық, республикалық фестивальдар, конкурстар, республикалық ақындар айтысы, "Ұлағатты ұрпақ" республикалық мәдени-білім беру жобасы, халықаралық симпозиумды өткізу, Роза Бағланованың 100 жылдығы аясында мерейтойлық іс-шаралар, Роза Бағланованың 100 жылдығына арналған Париждегі ЮНЕСКО штаб-пәтерінде концерт ұйымдастыру, "Ұлттық домбыра күніне" арналған концерттік бағдарламаны, Қазақстандағы және шетелдегі мәдениет күндерін өткізу, Қазақстанда шетелдік шығармашылық ұжымдар мен жекелеген орындаушылардың сондай-ақ Корея Республикасының шығармашылық ұжымдарының гастрольдері мен өнер көрсетуін,
М. Әуезовтің 125 жылдығына арналған мерекелік концертті, сондай-ақ Әлемдік және дәстүрлі діндер көшбасшыларының VII съезіне қатысушыларға арналған концерттерді, Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңестің (АӨСШК) 6-саммитіне қатысушылары үшін өнер шеберлерінің концертін ұйымдастыру.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
2

617 728
";
строку, порядковый номер 85-1, изложить в следующей редакции:
"
85-1
Оцифровка и реставрация Золотого фонда казахского кино в области культуры
В целях сохранения исторического наследия Казахстана в сфере кинематографии необходимы оцифровка и реставрация фильмов, снятых до 1992 года на студии "Казахфильм". В рамках реализации проекта из Государственного фильмофонда Российской Федерации будет осуществлен поэтапный возврат 312 копий киноматериалов (161 художественных, 66 документальных и 85 мультипликационных фильмов). Оцифровка и реставрация позволят восстановить коллекцию отечественных фильмов в цифровом формате, создать высококачественные фильмокопии с широким доступом, в том числе на онлайн-платформах, в качестве контента для образовательных учреждений и телевидения.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм" им. Ш. Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
137 "Проведение оцифровки и реставрации кино - коллекции Республики Казахстан"
303 367
";
строку, порядковый номер 102, изложить в следующей редакции:
"
102
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
005 "За счет внутренних источников"
1 790 610
";
строку, порядковый номер 112, изложить в следующей редакции:
"
112
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, автомобильных пунктов пропуска через Государственную границу, пограничных отделов (отделений), в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
В целях увеличения объема транзитных перевозок грузов автомобильным транспортом планируется модернизация пунктов пропуска
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
240 "Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан"
272 961
";

617 728
";
реттік нөмірі 85-1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
85-1
Мәдениет саласындағы қазақ киносының алтын қорын цифрлау және реставрациялау
Қазақстанның кинематография саласындағы тарихи мұрасын сақтау мақсатында 1992 жылға дейін "Қазақфильм" студиясында түсірілген фильмдерді цифрлау және реставрациялау қажет. Жобаны іске асыру шеңберінде Ресей Федерациясының Мемлекеттік фильм қорынан 312 дана киноматериал (161 көркем, 66 деректі және 85 мультипликациялық фильмдер) біртіңдеп қайтарылады. Цифрлау және реставрациялау отандық фильмдер коллекциясын цифрлық форматта қалпына келтіруге, кең қолжетімділікпен, оның ішінде білім беру мекемелері мен телевизия үшін контент ретінде онлайн-платформаларда жоғары сапалы фильм көшірмелерін жасауға мүмкіндік береді
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
137 "Қазақстан Республикасының кино - коллекциясын цифрландыру және реставрациялау жұмыстарын жүргізу"
303
367
";
реттік нөмірі 102-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
102
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолдарын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
005 "Ішкі қаражат көздері есебінен"
1
790
610
";
реттік нөмірі 112-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
112
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде халықаралық және республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарын, мемлекеттік шекара арқылы автомобиль өткізу пункттерін, шекара бөлімдерін (бөлімшелерін), оның ішінде мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен сенімгерлік басқаруға берілген жолдарды салуды, реконструкциялауды, жөндеуді және күтіп-ұстауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Автомобиль көлігімен транзиттік жүк тасымалдарының көлемін ұлғайту мақсатында, өткізу пункттерін жаңғырту жоспарланып отыр
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" АҚ
240 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау"
272
961
";

приложения 2, 3, 4-1, 15, 17, 35, 51, 53, 53-1, 60 и 62 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему постановлению.
3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.

көрсетілген қаулыға 2, 3, 4-1, 15, 17, 35, 51, 53, 53-1, 60 және 62-қосымшалар осы қаулыға 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мүдделі республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен бірлесіп, тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша жиынтық қаржыландыру жоспарына өзгерістер енгізсін.

-128 722
001
Услуги по обеспечению деятельности Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы
-124 711
008
Услуги по обеспечению деятельности Библиотеки Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы
-4 011
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
-190 194
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности, уголовно-исполнительной системы
-190 194
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-37 168
001
Услуги по координации внешнеполитической деятельности
-88 287
005
Заграничные командировки
100 058
013
Представление интересов Республики Казахстан в международных организациях, уставных и других органах Содружества Независимых Государств
-19 675
021
Обеспечение мероприятий по защите прав и интересов граждан Республики Казахстан за рубежом
-29 264
209
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
-959 807
001
Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития
-947 388
002
Реализация государственной политики в сфере общественного согласия
-12 419
217
Министерство финансов Республики Казахстан
-165 531
030
Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан
-99 281
094
Управление государственными активами
-66 250
227
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
-1 645 279
217
Развитие науки
-1 645 279
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-23 595
001
Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства
-1 439
057
Участие Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
-588
096
Проведение исследования социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
-21 568
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
-9 319
001
Формирование и реализация политики государства в сфере промышленности, оборонной промышленности, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства

-128 722
001
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-124 711
008
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-4 011
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
-190 194
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету, қылмыстық-атқару жүйесі саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-190 194
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
-37 168
001
Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-88 287
005
Шетелдік іссапарлар
100 058
013
Халықаралық ұйымдарда, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа органдарында Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіру
-19 675
021
Шетелде Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен мүдделерін қорғау жөніндегі іс-шараларды қамтамасыз ету
-29 264
209
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
-959 807
001
Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-947 388
002
Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру
-12 419
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
-165 531
030
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
-99 281
094
Мемлекеттік активтерді басқару
-66 250
227
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
-1 645 279
217
Ғылымды дамыту
-1 645 279
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-23 595
001
Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-1 439
057
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуы
-588
096
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізу
-21 568
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
-9 319
001
Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру

-9 319
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
-22 298
017
Создание и развитие информационных систем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
-22 298
625
Агентство Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
-9 283
001
Формирование и реализация государственной политики по регулированию и развитию финансового рынка
-9 283
626
Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
-3 000
001
Услуги по содействию в формировании и эффективной реализации реформ, осуществление государственной политики в сферах стратегического планирования, государственной статистической деятельности, участие в совершенствовании системы государственного управления и квазигосударственного сектора
-3 000
690
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
-61 468
002
Проведение выборов
-44 736
033
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
-16 732
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-919 736
001
Услуги по обеспечению осуществления государственных функций и полномочий Управления Делами Президента Республики Казахстан
-919 736
002
Оборона
9 092
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
9 092
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, промышленной безопасности, формированию и реализации государственного материального резерва
-266 886
002
Организация деятельности в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
-626 805
006
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
5 991 058
007
Капитальные расходы органов и учреждений по чрезвычайным ситуациям
-5 088 275
003
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
-4 893 542
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
-4 097 484
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
-2 710 945
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
-1 386 539
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
-1 262 579
001
Правовое обеспечение деятельности государства
-7 579
047
Защита и представление интересов государства в арбитражах, иностранных арбитражах, иностранных государственных и судебных органах, а также в процессе доарбитражного и досудебного урегулирования споров, оценка перспектив судебных или арбитражных разбирательств, проводимых за рубежом с участием Правительства Республики Казахстан

-9 319
608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi
-22 298
017
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
-22 298
625
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі
-9 283
001
Қаржы нарығын реттеу және дамыту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
-9 283
626
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі
-3 000
001
Реформаларды қалыптастыруға және тиімді іске асыруға жәрдемдесу жөніндегі көрсетілетін қызметтер, стратегиялық жоспарлау, мемлекеттік статистикалық қызмет салаларында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру, мемлекеттік басқару жүйесі мен квазимемлекеттік секторды жетілдіруге қатысу
-3 000
690
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы
-61 468
002
Сайлау өткізу
-44 736
033
Облыстық бюджеттерге аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері сайлауын қамтамасыз етуге және өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-16 732
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
-919 736
001
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының мемлекеттік функциялары мен өкілеттіктерін жүзеге асыруды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-919 736
002
Қорғаныс
9 092
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
9 092
001
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-266 886
002
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою саласындағы қызметті ұйымдастыру
-626 805
006
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
5 991 058
007
Төтенше жағдайлар жөніндегі органдар мен мекемелердің күрделі шығыстары
-5 088 275
003
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
-4 893 542
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
-4 097 484
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
-2 710 945
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
-1 386 539
221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
-1 262 579
001
Мемлекет қызметін құқықтық қамтамасыз ету
-7 579
047
Төреліктерде, шетелдік төреліктерде, шетелдік мемлекеттік және сот органдарында, сондай-ақ төрелікке дейінгі және сотқа дейінгі дауларды реттеу процесінде мемлекеттің мүдделерін қорғау және білдіру, Қазақстан Республикасы Үкіметінің қатысуымен шетелде өткізілетін сот немесе төрелік талқылаулардың перспективаларын бағалау

013
Прикладные научные исследования в области здравоохранения и санитарно-эпидемиологического благополучия населения
-148 191
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
-7 940
066
Оказание медицинской помощи в рамках обязательного социального медицинского страхования и его сопровождение
-1 245 113
067
Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
-9 338 507
070
Охрана общественного здоровья
-246 624
074
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов
-31 841
092
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на оказание медицинской помощи лицам, содержащимся в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной системы
-28 263
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-42 601
028
Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан
-42 601
006
Социальная помощь и социальное обеспечение
-878 187
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
-878 187
001
Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения
-124 357
027
Социальное обеспечение отдельных категорий граждан и их сопровождение по выплатам
-46 841
058
Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры
-498 953
067
Обеспечение реализации проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
-89 416
068
Развитие продуктивной занятости
-39 663
071
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
-2 874
083
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
-76 083
007
Жилищно-коммунальное хозяйство
-3 342 135
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан

013
Денсаулық сақтау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-148 191
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
-7 940
066
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру шеңберінде медициналық көмек көрсету және оны сүйемелдеу
-1 245 113
067
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету
-9 338 507
070
Қоғамдық денсаулықты сақтау
-246 624
074
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-31 841
092
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне тергеу изоляторларында және қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінде ұсталатын адамдарға медициналық көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-28 263
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
-42 601
028
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
-42 601
006
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
-878 187
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
-878 187
001
Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-124 357
027
Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру және олардың төлемдерін жүргізу
-46 841
058
Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту
-498 953
067
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобалардың іске асырылуын қамтамасыз ету
-89 416
068
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту
-39 663
071
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-2 874
083
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-76 083
007
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
-3 342 135
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі

-3 342 135
228
Реализация мероприятий в области жилищного строительства в рамках национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны"
-3 251 118
234
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Акмолинской области на строительство и реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения Щучинско-Боровской курортной зоны
-91 017
008
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
-1 088 139
209
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
-70 269
003
Проведение государственной информационной политики
-1 641
004
Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизация общественного сознания
-11 344
007
Реализация государственной молодежной и семейной политики
-57 284
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
-1 017 870
017
Обеспечение внутриполитической стабильности и укрепление казахстанского патриотизма
-3 987
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
-955 990
036
Развитие спорта высших достижений
-5 454
043
Формирование национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке
-7 703
049
Развитие ономастической и геральдической деятельности
-67
051
Стимулирование развития туризма и туристической деятельности
-44 669
009
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
-3 900 000
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
-3 900 000
041
Развитие тепло-, электроэнергетики
-3 900 000
010
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 760 011
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
4 000 000
254
Эффективное управление водными ресурсами
4 000 000
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
-239 989
001
Услуги по планированию, регулированию, управлению в сфере сельского хозяйства и использования земельных ресурсов
-23 265
250
Повышение доступности финансовых услуг
-181 406
255
Создание условий для развития производства, реализации продукции растениеводства
-35 318
011
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
-100 000
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
-100 000
002
Субсидирование ставки вознаграждения по выдаваемым кредитам и совершаемым лизинговым сделкам банками второго уровня, АО "Банк Развития Казахстана" и иными юридическими лицами, осуществляющими лизинговую деятельность, зарубежным покупателям высокотехнологичных товаров, услуг и работ отечественной обрабатывающей промышленности, которые подлежат страхованию со стороны национального института развития в области развития и продвижения несырьевого экспорта, с учетом принятых международных обязательств

-3 342 135
228
"Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде тұрғын үй салу саласындағы іс-шараларды іске асыру
-3 251 118
234
Ақмола облысының облыстық бюджетіне Щучинск-Бурабай курорттық аймағының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
-91 017
008
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
-1 088 139
209
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
-70 269
003
Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
-1 641
004
Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту
-11 344
007
Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру
-57 284
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
-1 017 870
017
Ішкі саяси тұрақтылықты қамтамасыз ету және қазақстандық патриотизмді нығайту
-3 987
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
-955 990
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
-5 454
043
Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру мен оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету
-7 703
049
Ономастикалық және геральдикалық қызметті дамыту
-67
051
Туризм мен туристік қызметті дамытуды ынталандыру
-44 669
009
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
-3 900 000
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
-3 900 000
041
Жылу-электр энергетикасын дамыту
-3 900 000
010
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3 760 011
207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
4 000 000
254
Су ресурстарын тиімді басқару
4 000 000
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
-239 989
001
Ауыл шаруашылығы және жер ресурстарын пайдалану саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-23 265
250
Қаржылық көрсетілетін қызметтердің қолжетімділігін арттыру
-181 406
255
Өсімдік шаруашылығы өнiмiн өндіруді, өткізуді дамыту үшін жағдай жасау
-35 318
011
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
-100 000
211
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
-100 000
002
Қабылданған халықаралық міндеттемелерді ескере отырып, шикізаттық емес экспортты дамыту және ілгерілету саласындағы ұлттық даму институты тарапынан сақтандырылуға тиіс отандық өңдеуші өнеркәсіптің жоғары технологиялық тауарларын, көрсетілетін қызметтерін және жұмыстарын шетелдік сатып алушыларға екінші деңгейдегі банктер, "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ және лизингтік қызметті жүзеге асыратын өзге де заңды тұлғалар беретін кредиттер және олар жасайтын лизингтік мәмілелер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау

-100 000
012
Транспорт и коммуникации
-4 775 722
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
-2 783 659
003
Развитие "электронного правительства", инфокоммуникационной инфраструктуры и информационной безопасности
-374 903
010
Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры
-15 387
011
Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов
-2 393 369
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
-1 992 063
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
-240 000
207
Проектирование и строительство пограничных отделений
-744 515
212
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании и финансовом лизинге на приобретение вагонов перевозчиками пассажиров по социально значимым сообщениям и операторами вагонов (контейнеров)
-986 459
240
Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан
-21 089
013
Прочие
35 268 199
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-298 842
005
Реализация мероприятий по формированию и хранению государственного материального резерва
-298 842
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-100 058
006
Представительские затраты
-100 058
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
-905 968
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
-905 968
217
Министерство финансов Республики Казахстан
37 679 864
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
37 679 864
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
-23 469
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
-23 469
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-863 681
062
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
-24 152
087
Реализация мероприятий в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов
-530 843
160
Целевые трансферты на развитие бюджету Акмолинской области, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов

-100 000
012
Көлiк және коммуникация
-4 775 722
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
-2 783 659
003
"Электрондық үкіметті", инфокоммуникациялық инфрақұрылымды және ақпараттық қауіпсіздікті дамыту
-374 903
010
Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету
-15 387
011
Пилотсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымыранының базасында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру
-2 393 369
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
-1 992 063
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
-240 000
207
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
-744 515
212
Әлеуметтік маңызды қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдаушының және вагондар (контейнерлер) операторының вагондарды сатып алуына кредит беруде немесе қаржы лизингінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
-986 459
240
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау
-21 089
013
Басқалар
35 268 199
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
-298 842
005
Мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және сақтау бойынша іс-шараларды іске асыру
-298 842
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
-100 058
006
Өкілдік шығындар
-100 058
211
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
-905 968
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
-905 968
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
37 679 864
010
Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
37 679 864
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
-23 469
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
-23 469
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-863 681
062
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
-24 152
087
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде іс-шараларды іске асыру
-530 843
160
Ақмола облысының бюджетіне, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

217
Министерство финансов Республики Казахстан
581 219 256
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
581 219 256
100
Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств
76 527 050
101
Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
503 342 206
102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов

217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
581 219 256
010
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi
581 219 256
100
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві
76 527 050
101
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві
503 342 206
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві