О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2016 года № 83 "Об определении регионов для расселения кандасов и переселенцев"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2023 года № 26. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2023 года № 765.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2023 № 765 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2016 года № 83 "Об определении регионов для расселения кандасов и переселенцев" следующие дополнения:
приложение 1 к указанному постановлению дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Область Абай.";
приложение 2 к указанному постановлению дополнить пунктами 7 и 8 следующего содержания:
"7. Область Абай.
8. Область Ұлытау.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

"Қандастар мен қоныс аударушыларды қоныстандыру үшін өңірлерді айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 83 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 18 қаңтардағы № 26 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2023 № 765 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қандастар мен қоныс аударушыларды қоныстандыру үшін өңірлерді айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 83 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымша мынадай мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:
"8. Абай облысы.";
көрсетілген қаулыға 2-қосымша мынадай мазмұндағы 7 және 8-тармақтармен толықтырылсын:
"7. Абай облысы.
8. Ұлытау облысы".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов