"Оңтүстік Алтай" республикалық маңызы бар мемлекеттік кешенді табиғи қаумалының ауданын азайту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 1 ақпандағы № 69 қаулысы.
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 7-бабының 6-2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Оңтүстік Алтай" республикалық маңызы бар мемлекеттік кешенді табиғи қаумалының ауданы Шығыс Қазақстан облысының шегінде 1354,6 гектарға азайтылсын.
2. "Республикалық маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 593 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың тізбесінде:
"Шығыс Қазақстан облысы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 51-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
51
"Оңтүстік Алтай" республикалық маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумалы (кешенді)
195821,5
Күршім ауданы
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
";
"Нұр-Сұлтан қаласы" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"
Астана қаласы
38-1
Астана ботаникалық бағы
46,3
Астана қаласы
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
".
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

Об уменьшении площади государственного природного комплексного заказника республиканского значения "Оңтүстік Алтай"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2023 года № 69.
В соответствии с подпунктом 6-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об особо охраняемых природных территориях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Уменьшить площадь государственного природного комплексного заказника республиканского значения "Оңтүстік Алтай" на 1354,6 гектара в пределах Восточно-Казахстанской области.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2017 года № 593 "Об утверждении перечня особо охраняемых природных территорий республиканского значения" следующие изменения:
в перечне особо охраняемых природных территорий республиканского значения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Восточно-Казахстанская область":
строку, порядковый номер 51, изложить в следующей редакции:
"
51
Государственный природный заказник "Оңтүстік Алтай" (комплексный)
195821,5
Курчумский район
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
";
раздел "город Нур-Султан" изложить в следующей редакции:
"
Город Астана
38-1
Астанинский ботанический сад
46,3
Город Астана
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов