О Туякбаеве Е. Ж.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2023 года № 145
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Туякбаева Ербола Жоракелдыулы заведующим Отделом социального развития Аппарата Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

Е.Ж. Тұяқбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 20 ақпандағы № 145 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Ербол Жоракелдіұлы Тұяқбаев Қазақстан Республикасы Үкіметінің Аппараты Әлеуметтік даму бөлімінің меңгерушісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Ә. Смайылов