О корректировке показателей республиканского бюджета на 2023 год и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2022 года № 987 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023 – 2025 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 574.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии со статьями 41, 79 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2023 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2023 – 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 987 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 574 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 41, 79 және 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2023 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2022 года № 987 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023 – 2025 годы" следующие изменения и дополнения:
в пункте 2:
дополнить подпунктом 2-9) следующего содержания:
"2-9) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение социальной поддержки граждан по вопросам занятости согласно приложению 2-9 к настоящему постановлению;";
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:

1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2023 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2023 – 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 987 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2-тармақта:
мынадай мазмұндағы 2-9) тармақшамен толықтырылсын:
"2-9) осы қаулыға 2-9-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жұмыспен қамту мәселелері бойынша азаматтарды әлеуметтік қолдауды қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;";
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:

3 335 000
19.
Город Астана
2 560 000
";
в приложении 10 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 20, изложить в следующей редакции:
"
20
Информационно-аналитическое сопровождение рынка труда и методологическая поддержка центров занятости населения в социально-трудовой сфере
Информационно-аналитическое сопровождение рынка труда и методологическая поддержка центров занятости населения в социально-трудовой сфере
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
068 "Развитие продуктивной занятости"
101 "Проведение текущих мероприятий в рамках развития продуктивной занятости"
397 472
";
дополнить строкой, порядковый номер 42-1, следующего содержания:
"
42-1
Услуги по сопровождению и подготовке к вводу в эксплуатацию бюджетного инвестиционного проекта "Строительство Национального научного онкологического центра в г. Нур-Султан"
Услуга предусматривает сопровождение к вводу в эксплуатацию дорогостоящего высокотехнологичного оборудования центров лучевой терапии, ядерной медицины, впервые внедряемого в Республике Казахстан с привлечением высококвалифицированных специалистов.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
ТОО "Национальный научный онкологический центр"
053 "Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения"
129 "Услуги по сопровождению и подготовке к вводу в эксплуатацию бюджетного инвестиционного проекта "Строительство Национального научного онкологического центра в городе Астана"
420 968
";
дополнить строкой, порядковый номер 57-1, следующего содержания:
"
57-1
Услуги по научно-познавательному, библиотечно-информационному обеспечению, популяризации казахстанской науки, обеспечению функционирования научно-исследовательских институтов и учреждений, музея, научной библиотеки
Осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области науки и послевузовского образования. Популяризация казахстанской науки путем организации и проведения научно-образовательной и культурно-просветительской работы. Научно-фондовая работа в музеях. Осуществление научной обработки музейных фондов, раскрытие его с помощью справочно-поискового аппарата в традиционном и электронном видах и организация доступа к нему. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, оказание информационных и методических услуг для ученых, научно-исследовательских учреждений. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, совершенствование работы филиалов, формирование площадки для доступа массового читателя и исследователей к исторически значимым и редким архивным и библиотечным материалам. Пропаганда достижений казахстанской науки, организация и проведение мероприятий. Международное сотрудничество с библиотеками и музеями ближнего и дальнего зарубежья, участие в международных программах и проектах в области библиотечной и музейной деятельности.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Ғылым ордасы"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации", подпрограмма
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"

3 335 000
19.
Астана қаласы
2 560 000
";
көрсетілген қаулыға 10-қосымшада:
реттік нөмірі 20-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
20
Әлеуметтік-еңбек саласында еңбек нарығын ақпараттық-талдамалық
сүйемелдеу және халықты жұмыспен қамту орталықтарын әдіснамалық қолдау
Әлеуметтік-еңбек саласында еңбек нарығын ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу және халықты жұмыспен қамту орталықтарын әдіснамалық қолдау
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
068 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту"
101 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"
397
472
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 42-1-жолмен толықтырылсын:
"
42- 1
"Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталық салу" бюджеттік инвестициялық жобасын сүйемелдеу және пайдалануға беруге дайындау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Көрсетілетін қызмет жоғары білікті мамандарды тарта отырып, Қазақстан Республикасында алғаш рет енгізілетін сәулелік терапия, ядролық медицина орталықтарының қымбат тұратын жоғары технологиялық жабдықтарын пайдалануға беруге сүйемелдеуді көздейді.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық ғылыми онкологиялық орталығы" ЖШС
053 "Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту"
129 "Астана қаласында Ұлттық ғылыми онкологиялық орталық салу" бюджеттік инвестициялық жобасын сүйемелдеу және пайдалануға беруге дайындау жөніндегі қызметтер"
420 968
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 57-1-жолмен толықтырылсын:
"
57- 1
Ғылыми-танымдық, кітапханалық-ақпараттық қамтамасыз ету, қазақстандық ғылымды танымал ету, ғылыми-зерттеу институттары мен мекемелерінің, музейдің, ғылыми кітапхананың жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ғылым және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру саласында өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыру. Ғылыми-білім беру және мәдени-ағарту жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу арқылы қазақстандық ғылымды дәріптеу. Музейлердегі ғылыми қор жұмысы. Музей қорларын ғылыми өңдеуді жүзеге асыру, оны анықтамалық-іздестіру аппаратының көмегімен дәстүрлі және электрондық түрде ашу және оған қол жетімділікті ұйымдастыру. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, ғалымдар, ғылыми-зерттеу мекемелері үшін ақпараттық және әдістемелік қызметтер көрсету. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, филиалдар жұмысын жетілдіру, жалпы оқырман мен зерттеушілерге тарихи маңызы бар және сирек кездесетін архивтік және кітапханалық материалдарға қолжетімділік алаңын қалыптастыру. Қазақстан ғылымының жетістіктерін насихаттау, іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу. Жақын және алыс шетелдердің кітапханаларымен және музейлерімен халықаралық ынтымақтастық, кітапхана және музей қызметі саласындағы халықаралық бағдарламалар мен жобаларға қатысу.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ғылым ордасы" ШЖҚ РМК
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету" 101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"

691 668
";
строку, порядковый номер 100, изложить в следующей редакции:
"
100
Услуги по проведению очередного конкурсного отбора в Президентский молодежный кадровый резерв
Оказание государственной услуги по проведению отбора в Президентский молодежный кадровый резерв
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан
001 "Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию и реализации единой государственной политики в сфере государственной службы"

691 668
";
реттік нөмірі 100-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
100
Президенттік жастар кадр резервіне кезекті конкурстық іріктеу жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Президенттік жастар кадр резервіне кезекті конкурстық іріктеу жүргізу бойынша мемлекеттік қызмет көрсету
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы
001 "Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру"
100 "Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"

91 717
";
приложения 2-4, 2-6 и 8 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3 и 5 к настоящему постановлению;
дополнить указанное постановление приложением 2-9 согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения и дополнения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.

91 717
";
көрсетілген қаулыға 2-4, 2-6 және 8-қосымшалар осы қаулыға 2, 3 және 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулы осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес 2-9-қосымшамен толықтырылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мүдделі республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен бірлесіп, тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша жиынтық қаржыландыру жоспарына өзгерістер мен толықтырулар енгізсін.

-602 249
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
328 103
001
Услуги по координации деятельности в сфере энергетики, атомной энергии, нефтегазовой и нефтехимической промышленности
328 103
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-84 428
001
Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства
-13 341
007
Повышение конкурентоспособности регионов и совершенствование государственного управления, развитие системы проектного управления в деятельности государственных органов
-42 837
096
Проведение исследования социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
-28 250
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
-1 813 064
222
Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения
-1 813 064
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
5 194
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы
5 194
625
Агентство Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
284 728
001
Формирование и реализация государственной политики по регулированию и развитию финансового рынка
284 728
690
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
-3 168 000
002
Проведение выборов
-3 168 000
693
Управление материально-технического обеспечения
45 981
001
Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан
45 981
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
6 066 315
001
Услуги по обеспечению осуществления государственных функций и полномочий Управления Делами Президента Республики Казахстан
6 066 315
002
Оборона
10 947 948
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-657 858
007
Капитальные расходы органов и учреждений по чрезвычайным ситуациям
-657 858
208
Министерство обороны Республики Казахстан
2 630 341
001
Услуги по определению и реализации государственной политики в области организации обороны и Вооруженных Сил Республики Казахстан
70 978
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
2 559 363
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
8 975 465
004
Обеспечение исполнения государственного оборонного заказа
8 975 465
003
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность

-602 249
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
328 103
001
Энергетика, атом энергиясы, мұнай-газ және мұнай-химия өнеркәсібі саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
328 103
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-84 428
001
Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-13 341
007
Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру және мемлекеттік басқаруды жетілдіру, мемлекеттік органдар қызметінде жобалық басқару жүйесін дамыту
-42 837
096
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізу
-28 250
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
-1 813 064
222
Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу
-1 813 064
608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi
5 194
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру
5 194
625
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі
284 728
001
Қаржы нарығын реттеу және дамыту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
284 728
690
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы
-3 168 000
002
Сайлау өткізу
-3 168 000
693
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы
45 981
001
Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
45 981
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
6 066 315
001
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының мемлекеттік функциялары мен өкілеттіктерін жүзеге асыруды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
6 066 315
002
Қорғаныс
10 947 948
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
-657 858
007
Төтенше жағдайлар жөніндегі органдар мен мекемелердің күрделі шығыстары
-657 858
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
2 630 341
001
Қорғанысты және Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және іске асыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
70 978
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету
2 559 363
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
8 975 465
004
Мемлекеттік қорғаныстық тапсырысты орындауды қамтамасыз ету
8 975 465
003
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

-18 536 437
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
-18 536 437
228
Реализация мероприятий в области жилищного строительства в рамках национального проекта "Сильные регионы – драйвер развития страны"
-11 674 130
229
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства
-6 862 307
008
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3 251 818
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
3 251 818
001
Формирование государственной политики в сфере культуры, спорта, архивной и туристской деятельности
205 442
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
3 033 266
036
Развитие спорта высших достижений
13 110
010
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
-1 361 949
207
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
-15 716
254
Эффективное управление водными ресурсами
-15 716
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
-1 346 233
001
Услуги по планированию, регулированию, управлению в сфере сельского хозяйства и использования земельных ресурсов
-37 251
249
Создание условий для развития животноводства и производства, реализации продукции животноводства
-598 238
255
Создание условий для развития производства, реализации продукции растениеводства
-710 744
011
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
98 102
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
-64 973
002
Субсидирование ставки вознаграждения по выдаваемым кредитам и совершаемым лизинговым сделкам банками второго уровня, АО "Банк Развития Казахстана" и иными юридическими лицами, осуществляющими лизинговую деятельность, зарубежным покупателям высокотехнологичных товаров, услуг и работ отечественной обрабатывающей промышленности, которые подлежат страхованию со стороны национального института развития в области развития и продвижения несырьевого экспорта, с учетом принятых международных обязательств
-64 973
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
163 075
225
Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
163 075
012
Транспорт и коммуникации
4 398 926
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
4 398 926
003
Развитие "электронного правительства", инфокоммуникационной инфраструктуры и информационной безопасности

-18 536 437
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
-18 536 437
228
"Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде тұрғын үй салу саласындағы іс-шараларды іске асыру
-11 674 130
229
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
-6 862 307
008
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
3 251 818
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
3 251 818
001
Мәдениет, спорт, архивтік және туристік қызмет саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
205 442
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
3 033 266
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
13 110
010
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
-1 361 949
207
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі
-15 716
254
Су ресурстарын тиімді басқару
-15 716
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
-1 346 233
001
Ауыл шаруашылығы және жер ресурстарын пайдалану саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-37 251
249
Мал шаруашылығын дамыту үшін және мал шаруашылығы өнiмiн өндіруге, өткізуге жағдай жасау
-598 238
255
Өсімдік шаруашылығы өнiмiн өндіруді, өткізуді дамыту үшін жағдай жасау
-710 744
011
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
98 102
211
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
-64 973
002
Қабылданған халықаралық міндеттемелерді ескере отырып, шикізаттық емес экспортты дамыту және ілгерілету саласындағы ұлттық даму институты тарапынан сақтандырылуға тиіс отандық өңдеуші өнеркәсіптің жоғары технологиялық тауарларын, көрсетілетін қызметтерін және жұмыстарын шетелдік сатып алушыларға екінші деңгейдегі банктер, "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ және лизингтік қызметті жүзеге асыратын өзге де заңды тұлғалар беретін кредиттер және олар жасайтын лизингтік мәмілелер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
-64 973
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
163 075
225
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру
163 075
012
Көлiк және коммуникация
4 398 926
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
4 398 926
003
"Электрондық үкіметті", инфокоммуникациялық инфрақұрылымды және ақпараттық қауіпсіздікті дамыту

4 356 089
004
Повышение конкурентоспособности регионов и совершенствование государственного управления, развитие системы проектного управления в деятельности государственных органов
42 837
013
Прочие
4 832 816
217
Министерство финансов Республики Казахстан
5 035 610
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
5 035 610
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
-147 888
006
Стимулирование продуктивных инноваций
-147 888
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-54 906
062
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
-35 090
082
Реализация мероприятий по развитию инженерной, транспортной и социальной инфраструктуры в областных центрах, моно-, малых городах и сельских территориях

4 356 089
004
Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру және мемлекеттік басқаруды жетілдіру, мемлекеттік органдар қызметінде жобалық басқару жүйесін дамыту
42 837
013
Басқалар
4 832 816
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
5 035 610
010
Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
5 035 610
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
-147 888
006
Өнімді инновацияларды ынталандыру
-147 888
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-54 906
062
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының, концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын және концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
-35 090
082
Облыс орталықтарында, моно-, шағын қалалар мен ауылдық аумақтарда инженерлік, көліктік және әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту жөніндегі іс-шараларды іске асыру

600 373
087
Реализация мероприятий в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов
-120 189
160
Целевые трансферты на развитие бюджету Акмолинской области, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
-500 000
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 июля 2023 года № 574

600 373
087
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде іс-шараларды іске асыру
-120 189
160
Ақмола облысының бюджетіне, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-500 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 14 шілдедегі
№ 574 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы "6" желтоқсандағы
№ 987 қаулысына

Приложение 2-4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2022 года № 987
Распределение сумм целевых текущих трансфертов Мангистауской области на обеспечение ветеринарной безопасности
№ п/п
Наименование области
Сумма, тыс. тенге
Всего
206 858
1.
Мангистауская область
206 858
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 июля 2023 года № 574
Приложение 2-6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2022 года № 987
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
Всего

2-4-қосымша
Маңғыстау облысына ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу
Р/с
Облыстың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
206 858
1.
Маңғыстау облысы
206 858
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 14 шілдедегі
№ 574 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы "6" желтоқсандағы
№ 987 қаулысына
2-6-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу
Р/с №
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы: