Об изменении границ города Туркестана Туркестанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 578.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с совместным решением Туркестанского областного маслихата от 28 апреля 2023 года № 2/14-VІIІ и постановлением акимата Туркестанской области от 2 мая 2023 года № 79 "Об изменении и установлении границ города Туркестан и района Сауран Туркестанской области" об изменении границ (черты) города Туркестана Туркестанской области путем включения земель района Сауран общей площадью 4831,86 гектара и включения в границы (черты) района Сауран земель города Туркестана общей площадью 4716,29 гектара согласно приложению к настоящему постановлению.

Түркістан облысы Түркістан қаласының шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 578 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жалпы ауданы 4831,86 гектар Сауран ауданының жерлерін қосу және жалпы ауданы 4716,29 гектар Түркістан қаласының жерлерін Сауран ауданының шекарасына (шегіне) қосу арқылы Түркістан облысы Түркістан қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы Түркістан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2/14-VІIІ бірлескен шешіміне және "Түркістан облысы Түркістан қаласының және Сауран ауданының шекараларын өзгерту және белгілеу туралы" Түркістан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 2 мамырдағы № 79 қаулысына келісім берілсін.