О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2013 года № 281 "Об определении оператора в сфере Государственной образовательной накопительной системы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2023 года № 600.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2013 года № 281 "Об определении оператора в сфере Государственной образовательной накопительной системы".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

"Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі саласындағы операторды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 наурыздағы № 281 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 17 шілдедегі № 600 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі саласындағы операторды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 наурыздағы № 281 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов