Об установлении изъятия из национального режима
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2023 года № 904
Примечание ИЗПИ!
Введение в действие см. п. 3.
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. При осуществлении государственных закупок установить изъятие из национального режима товаров, происходящих из иностранных государств, по перечню согласно приложению к настоящему постановлению (далее – товары), за исключением товаров, не производимых на территории Республики Казахстан.

Ұлттық режимнен алып қоюды белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 13 қазандағы № 904 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру кезінде Қазақстан Республикасының аумағында өндірілмейтін тауарларды қоспағанда, осы қаулыға қосымшаға сәйкес тізбе бойынша шет мемлекеттерден шығарылатын тауарларды (бұдан әрі – тауарлар) ұлттық режимнен алып қою белгіленсін.

2. Допустить к участию в государственных закупках товары, произведенные потенциальным поставщиком, находящимся в реестре отечественных производителей товаров, работ и услуг.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует в течение двух лет.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 октября 2023 года № 904
Перечень товаров, происходящих из иностранных государств, подлежащих изъятию из национального режима
№ п/п
Наименование
Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС
ЕНС ТРУ
1
2
3
4
1.
Бумага, используемая для письма, печати или других графических целей в форматах А3

2. Тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді отандық өндірушілердің тізіліміндегі әлеуетті өнім беруші өндірген тауарлардың мемлекеттік сатып алуға қатысуына рұқсат етілсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және екі жыл бойы қолданыста болады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 13 қазандағы
№ 904 қаулысына
қосымша
Ұлттық режимнен алып қоюға жататын, шет мемлекеттерден шығарылатын тауарлардың тізбесі
Р/с
Атауы
ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауар коды
ТЖҚ БНА
1
2
3
4
1.
А3 форматтарында жазу, басып шығару немесе басқа графикалық мақсаттар үшін пайдаланылатын қағаз

4802 56 8000
172314.500.000001
2.
Бумага, используемая для письма, печати или других графических целей в форматах А4
4802 56 2000
172314.500.000002
Расшифровка аббревиатур:
ТН ВЭД ЕАЭС – единая товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза;
ЕНС ТРУ – единый номенклатурный справочник товаров, работ и услуг.
_________________

4802 56 8000
172314.500.000001
2.
А4 форматтарында жазу, басып шығару немесе басқа графикалық мақсаттар үшін пайдаланылатын қағаз
4802 56 2000
172314.500.000002
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЕАЭО СЭҚ ТН – Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы;
ТЖҚ БНА – тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің бірыңғай номенклатуралық анықтамалығы.